Pm 2020. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-20, 21:40   #751
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez covalskaa Pokaż wiadomość
Ja teraz będę klikala "obserwuj takze" wszystkim bo nie będę wiedziała które z obserwujących to Wy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój a......_92

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 21:42   #752
covalskaa
Raczkowanie
 
Avatar covalskaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 173
Dot.: Pm2020

Ale fajnie Was widzieć dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
covalskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 21:59   #753
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Pm2020

Która z Was to Monika?
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 22:41   #754
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Covalskaa mam wrażenie że Cię skądś znam! 😂 drink bar jest ekstra dla gości. Dla Pary Mlodej juz pewnie niekoniecznie, bo saczyc drinki na własnym weselu kiedy nie ma się czasu nawet "po tyłku podrapac"?... 😊 mam znajome barmanki i zastanawiamy się czy nie poprosic je zeby przyszly chociaz na chwilę stanely za barem (oczywiscie za opłatą i z naszymi produktami) ale to jeszcze rozważamy.

Ja królewskiego ślubu nie oglądałam ale widzialam Meghan i faktycznie wyglądała pieknie 😍

Akacja25 super, że wybraliście fotografa i kamerzyste 😊 też zastanawiamy się nad naukami bo ich ważność jest bezterminowa a później latania za tym że hoho

Mojego instagrama na pewno poznacie po imieniu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Edytowane przez anitka020
Czas edycji: 2018-05-20 o 22:43
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 05:07   #755
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Która z Was to Monika?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pozwoliłam sobie was zaobserwować u mnie fotki z gór, po tym poznacie

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2018-05-21 o 10:27
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 06:17   #756
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Też wysłałam wam mój instagram
Korzystam bardzo mało ale chyba zaczne więcej. Na facebooka dodaje bardzo mało zdjęć wiec na insta będę mogła się wyżyć
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 09:35   #757
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Witam wszystkich, mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce.


Mam 24 lata a mój TŻ 27, ślub planujemy na kwiecień 2020. Zaręczyn brak, może kiedyś. Datę mamy wybraną, ale nie zaklepaną dlatego jeszcze dokładnej nie zdradzę. Dopiero w sobotę jedziemy załatwiać salę i zespół, więc jak się uda to wtedy się pochwalę.


Marzył mi się czerwiec, ale..... brak już miejsc. Wydawało mi się, że 2 lata to dużo, ale jak widać nie. O weselu zaczęliśmy myśleć tak luty-marzec i nawet dzwoniliśmy z zapytaniem o tę salę, którą (mam nadzieję ) będziemy mieć i już wtedy pani nam powiedziała, że ma wolny jakiś jeden termin w maju i sierpniu, reszta wszystko obsadzone.

Ostatecznie na gadaniu się skończyło i temat powrócił teraz w maju, jednak wielkiego wyboru to nie ma. Znaczy może by był, ale na salę powyżej 200 zł/os. nawet nie patrzę. (Padłam jak usłyszałam, że taka dalsza sąsiadka płaciła za 220 zł/os., a w tym nie było ani alkoholu ani ciast).

Podczas ponownych poszukiwań zainteresowała nas jeszcze jedna sala (ładniejsza, jak również budynek i otoczenie) i uwaga... robią zapisy już na 2021, a na 2020 został im weekend majowy wolny i ewentualnie święta wielkanocne. No, ale w sumie się nie dziwię, bo miejsce jak z bajki, a cena bardzo dobra.






Co do wątku to jestem na 17 stronie dopiero, także staram się nadrobić.
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 09:39   #758
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Hej Nikki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 09:52   #759
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Witamy Cię Nikki 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 10:02   #760
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Pm2020

Ja założyłam insta I już o nim zapomniałam. Jakoś mi nie leży

Na weekend byliśmy na Pyrkonie, a zamiast odsypiac to mieliśmy przeboje - M się struł pizzą I jest na l4 do jutra, bo jeszcze go męczy... A jeszcze wczoraj kupiliśmy mielone, przy smażeniu tak zaczęło śmierdzieć zepsutym, że aż babcia z drugiego końca mieszkania poczuła. Masakra, że takie sprzedają normalnie w sklepie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 10:09   #761
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja założyłam insta I już o nim zapomniałam. Jakoś mi nie leży

Też założyłam z pół roku temu, posiedziałam jeden dzień i poszło w zapomnienie.
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 16:50   #762
akacja25
Raczkowanie
 
Avatar akacja25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 115
Dot.: Pm2020

Cześć Nikki


Ja póki co też nie dodaje nic na insta ale dużo obserwuję
__________________
24.04.2013 - zostaliśmy parą
17.03.2018 - zaręczyliśmy się
13.06.2020 - bierzemy ślub
akacja25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 17:44   #763
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Cześć Nikki
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 20:23   #764
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cześć Nikki
Moja mama bardzo zaangażowała się w moje wesele zadzwoniła chyba do wszystkich sal w okolicy i wypytała znajomych gdzie jest fajnie dostałam dziś listę sal i zespołów.
Miałam jej mówić że to moje wesele i będę sobie szukać sama ale odpuściłam bo daje jej to tyle frajdy a mnie w sumie nic nie kosztuje. Niech się bawi na końcu i tak wybierzemy to co nam się spodoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 21:05   #765
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez akacja25 Pokaż wiadomość
Cześć Nikki


Ja póki co też nie dodaje nic na insta ale dużo obserwuję

Ja założyłam głównie do obserwowania, ale nawet o tym zapomniałam. Ciekawe jakie mam hasło...




Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Cześć Nikki
Moja mama bardzo zaangażowała się w moje wesele zadzwoniła chyba do wszystkich sal w okolicy i wypytała znajomych gdzie jest fajnie dostałam dziś listę sal i zespołów.
Miałam jej mówić że to moje wesele i będę sobie szukać sama ale odpuściłam bo daje jej to tyle frajdy a mnie w sumie nic nie kosztuje. Niech się bawi na końcu i tak wybierzemy to co nam się spodoba

W sumie miło z jej strony, że się zainteresowała i zrobiła Ci taką listę. Gorzej jakby nakazała wybrać daną salę czy zespół, albo poinformowała, że już coś zaklepała.
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:13   #766
anitka020
Raczkowanie
 
Avatar anitka020
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 126
Dot.: Pm2020

Ja zrezygnowałam ze snapchata na rzecz instagrama. Uważam, że teraz jest o wiele lepszy i bardziej intuicyjny niż snap, odkąd weszło to nowe "my story".

Ogólnie mam straszny kryzys teraz... za trochę ponad miesiąc muszę oddać pracę mgr, a nic mi nie wychodzi. Komputer mi się zacina, w ogóle nie posuwam się do przodu i jeszcze moja promotorka ciągle mi coś poprawia. No masakra... Trzymajcie kciuki żebym zdążyła się obronić, bo jak nie to chyba zrezygnuje na jakiś czas.
__________________
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
anitka020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 21:23   #767
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam ze snapchata na rzecz instagrama. Uważam, że teraz jest o wiele lepszy i bardziej intuicyjny niż snap, odkąd weszło to nowe "my story".

Ogólnie mam straszny kryzys teraz... za trochę ponad miesiąc muszę oddać pracę mgr, a nic mi nie wychodzi. Komputer mi się zacina, w ogóle nie posuwam się do przodu i jeszcze moja promotorka ciągle mi coś poprawia. No masakra... Trzymajcie kciuki żebym zdążyła się obronić, bo jak nie to chyba zrezygnuje na jakiś czas.
Ja tez muszę usunąć snapa. W ogóle go nie używam i mam takie samo zdanie.

Nie rezygnuj, walcz! Później będzie ci jeszcze ciężej zabrać się za to. Trzeba przetrwać kryzys, wiecznie trwać nie będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 05:22   #768
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez anitka020 Pokaż wiadomość
Ja zrezygnowałam ze snapchata na rzecz instagrama. Uważam, że teraz jest o wiele lepszy i bardziej intuicyjny niż snap, odkąd weszło to nowe "my story".

Ogólnie mam straszny kryzys teraz... za trochę ponad miesiąc muszę oddać pracę mgr, a nic mi nie wychodzi. Komputer mi się zacina, w ogóle nie posuwam się do przodu i jeszcze moja promotorka ciągle mi coś poprawia. No masakra... Trzymajcie kciuki żebym zdążyła się obronić, bo jak nie to chyba zrezygnuje na jakiś czas.
Nie rezygnuj z pracy magisterskiej. Szkoda czasów, nerwów i pieniędzy poświęconych na to. A jak nie zdarzysz to przecież są kolejne terminy. Nie ma co się z a bardzo spinać Dasz radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 06:20   #769
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

W sumie ja też miałam kryzys przy pisaniu pracy i chciałam się poddać. Byłam pewna, że nie zdążę jej napisać i będę się bronić w kolejnych terminach. Na szczęście jakoś się zmotywowałyśmy z koleżanką, motorek w i zdążyłyśmy w pierwszym przyspieszonym.

Dobrze, że już czwartek.
Wczoraj był TŻ
W niedzielę wybieramy się na komunię - znowu cały dzień za stołem.
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-24, 15:11   #770
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

gothka152 jak się udał występ? 5 czerwca dowiesz się czy zostajesz? Wciąż trzymam kciuki
covalskaa ja kiedyś płakałam jak bóbr na każdym ślubie na którym byłam, aż mi głupio jak sobie teraz pomyślę A potem mi spowszedniało, ostatnio wzruszyłam się jedynie na ślubach mojego rodzeństwa. No i wiem że będę płakać na swoim...
Ha, bo drink bar to rewelacyjna sprawa, sama kiedyś będąc na weselu byłam stałą bywalczynią Jednak wychodzę z założenia że na wesela z drink barem się chodzi, a nie samemu robi
Lottie69 zdarzyło mi się kilka razy kupić kurczaka, z którego po wrzuceniu do smażenia zaczęła "puszczać" woda - pół garnka było niechcianej wody i dziwnym trafem zawsze z tego samego mięsnego był ten kurczak - uprzedziłam mamę i więcej tam nie kupujemy.
anitka020 nie łam się! Niewiele Ci zostało do końca. Pomyśl jaka będziesz z siebie dumna jak Ci się uda Powodzenia w dalszym działaniu, trzymam kciuki
Nie miałam nigdy snapchata. W zasadzie nie bardzo wiem na czym to polega Ograniczam się do fejsa
LiviaVe no to będzie wyżerka Możesz zdradzić co planujecie dać jako prezent?
A ja przebieram nogami z niecierpliwości - jeszcze dzisiaj kilka godzin, jutro i wolne! Ponad tydzień Nie mogę się doczekać Jeszcze jutro wychodzę 2h wcześniej z pracy, to już w ogóle cudownie Mam nadzieję że przyszły tydzień będzie ładny, bo mam plan codziennie grillować
Dzisiaj złożyłam zamówienie w Świecie książki, 4 książki za nieco ponad 60 zł, żal nie skorzystać miała być tylko jedna, ale jednej to się nie opłaca - a przynajmniej tak to sobie tłumaczę Muszę poszukać półki (albo dwóch) na ścianę, bo nie mam gdzie ich trzymać
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 16:40   #771
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
LiviaVe no to będzie wyżerka Możesz zdradzić co planujecie dać jako prezent?

A ja przebieram nogami z niecierpliwości - jeszcze dzisiaj kilka godzin, jutro i wolne! Ponad tydzień Nie mogę się doczekać Jeszcze jutro wychodzę 2h wcześniej z pracy, to już w ogóle cudownie Mam nadzieję że przyszły tydzień będzie ładny, bo mam plan codziennie grillować
Dzisiaj złożyłam zamówienie w Świecie książki, 4 książki za nieco ponad 60 zł, żal nie skorzystać miała być tylko jedna, ale jednej to się nie opłaca - a przynajmniej tak to sobie tłumaczę Muszę poszukać półki (albo dwóch) na ścianę, bo nie mam gdzie ich trzymać
TŻ wkopał się w tableta, co wychodziło kosztownie bo takiego badziewnego za 200-300 zł nie chciał dać okazało się, że tablet przyszedł mocno porysowany z tyłu, więc damy kasę. W sumie nie wiem ile, pewnie w sobotę coś ustalimy. Drażni mnie podejście ludzi do komunii. To nie jest wesele, a kwoty sięgają weselnych kopert.

Ja biorę wolne na poniedziałek, bo mam głupią godzinę u ginekologa, a poza tym chcę sobie zrobić RTG stopy. Będzie krótki tydzień, bo w czwartek święto

Już przebieram nogami, bo za dwa tygodnie lecimy do Grecji.

Jakie książki kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2018-05-24 o 16:44
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 18:12   #772
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

LiviaVe ale przecież tablety kosztują bardzo dużo nie jestem specjalistą, ale takie lepsze chyba od 500 zł w górę? Masakra, za kilka lat dojdzie do tego że dzieci na komunię będą dostawały więcej pieniędzy niż pary młode na ślubie
Do Grecji Gdzie dokładnie lecicie? W Grecji podoba mi się to że każda wyspa ma swoją niepowtarzalną historię i coś ciekawego do zobaczenia. I ta lazurowa woda I to jedzenie Dobra, zazdrość mnie trochę bierze bo my nigdzie w tym roku nie lecimy
Książki które zamówiłam pewnie niespecjalnie Cię zainteresują (jeżeli dobrze kojarzę preferujesz kryminały), ale napiszę. Pierwsza na której zależało mi najbardziej to 3 część "Zanim się pojawiłeś" Jojo Moyes, czyli "Moje serce w dwóch światach". Drugą wyhaczyłam w promocji - "Słodko - gorzkie życie" Colleen McCullough - pisarka ta napisała również "Ptaki ciernistych krzewów" które bardzo mi się podobały. No i dwie kolejne, z serii perły literatury "Kamienne tablice" i "Stracone złudzenia". Mam nadzieję że żadna książka nie przyjdzie porysowana, bo ostatnio zdarza mi się to notorycznie
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 18:22   #773
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Abhishrek, minimum 400 zł jak jest w promocji trochę byłam o to zła, bo dla mnie to przesada. TŻ też się już sam zamotał, bo doszło do niego, że kupę kasy wyda. To jego siostrzeniec, ale nie chrześniak, więc hello. Na szczęście był porysowany

W tym roku Zakynthos.

Kojarzę Moyesa, nie wiem czy czegoś nie czytałam, ale masz rację, zupełnie nie moje klimaty.
Ptaki ciernistych krzewów - kojarzą mi się z tym serialem dzieciństwa. To jest to samo?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 12:13   #774
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

Zatoka wraku Macie w planie zwiedzać jakieś sąsiednie wyspy, czy raczej nastawiacie się na odpoczynek i leżenie na plaży?

Tak, na podstawie książki powstał serial którego swoją drogą nie oglądałam muszę kiedyś nadrobić.
Podobno na przyszły tydzień szykują się upały - oby tak było
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 12:17   #775
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cześć! Witam wszystkie PM 2020 Kilka dni temu zaręczyłam się ze swoim chłopakiem w najpiękniejszej scenerii jakiej mogłam sobie wymarzyć. Jesteśmy razem ponad 5 lat. Planujemy ślub w 2020.



Mam swoją wizję tego dnia, ale jeszcze się zastanawiam jak to wszystko zorganizować. Mam nadzieję, że to forum mi w tym pomoże
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 12:31   #776
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
Zatoka wraku Macie w planie zwiedzać jakieś sąsiednie wyspy, czy raczej nastawiacie się na odpoczynek i leżenie na plaży?

Tak, na podstawie książki powstał serial którego swoją drogą nie oglądałam muszę kiedyś nadrobić.
Podobno na przyszły tydzień szykują się upały - oby tak było
Tak jak rok temu chcemy wynająć auto i pojeździć po wyspie. Rejs tylko do zatoki wraku, nie mamy w planie płynąć na inne wyspy.
Głównie mamy zamiar właśnie leżakować i pozwiedzać autem, poplazowac w różnych częściach wyspy.

Pogoda zapowiada się super ma przyszły tydzień, więc możesz grillować i się opalać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 14:00   #777
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez agatax93 Pokaż wiadomość
Cześć! Witam wszystkie PM 2020 Kilka dni temu zaręczyłam się ze swoim chłopakiem w najpiękniejszej scenerii jakiej mogłam sobie wymarzyć. Jesteśmy razem ponad 5 lat. Planujemy ślub w 2020.



Mam swoją wizję tego dnia, ale jeszcze się zastanawiam jak to wszystko zorganizować. Mam nadzieję, że to forum mi w tym pomoże
Czesc, opowiedz o sobie coś więcej
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Tak jak rok temu chcemy wynająć auto i pojeździć po wyspie. Rejs tylko do zatoki wraku, nie mamy w planie płynąć na inne wyspy.
Głównie mamy zamiar właśnie leżakować i pozwiedzać autem, poplazowac w różnych częściach wyspy.

Pogoda zapowiada się super ma przyszły tydzień, więc możesz grillować i się opalać!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno jest przepiękna. Fajnie macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 14:26   #778
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Czesc, opowiedz o sobie coś więcej Podobno jest przepiękna. Fajnie macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie ma sprawy Jak widać po nicku, mam na imię Agata i mam niespełna 25 lat. Od 3 lat mieszkam za granicą, ale ślub planujemy w Polsce. Studiuję filologię angielską. Uwielbiam podróże, ale jestem typem domatora. Udało mi się już spełnić wszystkie swoje marzenia podróżnicze. Teraz najbardziej marzę o własnym domku i szczęśliwej rodzince
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 15:26   #779
Abhishrek123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Pm2020

agatax93 Hej Napisz coś o Was
LiviaVe to odpoczniecie Super
Abhishrek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 17:32   #780
agatax93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 67
Dot.: Pm2020

Cytat:
Napisane przez Abhishrek123 Pokaż wiadomość
agatax93 Hej Napisz coś o Was
LiviaVe to odpoczniecie Super

Za dużo nie chcę pisać o moim tż Jest 5 lat starszy. Poznaliśmy się w 2013 roku i po miesiącu byliśmy już parą. Zaręczyliśmy się 2 tygodnie temu.
agatax93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.