Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 12:33   #241
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dzień Doberek

chociaż u mnie jest tak buro i ponuro, brrr...
chcę wiosnę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

Uwielbiam ludzi, którzy robią coś własnymi rekami, coś tworzą, nie musi to być nawet piękne, ale to zawsze coś, dlatego u mnie np. choinka jest zawsze powodem do tego, aby z niej zrobić dzieło i to co rok inne.
Dodatkowo trochę malowałam, umiem robić na drutach, szydełku, ale swetra raczej nie udziergam - bardziej szal, ponczo, nienawidzę za to szyć i prasować, ale umiem też wyszywać

Superbejbe - podam ci na priv mój mail, jak będziesz miała jakieś nowości swoich wyrobów, to ja chcę fotki - mam też znajomych, którzy lubią takie wyroby, więc trzeba działać

Mustique "Katedrę w Barcelonie" czytałam nie do końca moja działka ale podobało mi się

----
dziękuję za komplementy, ale słowa krytyki tez chętnie usłyszę jakby coś się nie podobało

piet33 ostatnio czytałam:
Kolacja z Anną Kareniną - Gloria Goldreich
Ofiara w środku zimy - Mons Kallentoft
Tysiąc dni w Wenecji - Marlena de Blasi

Zabójczy wirus - Alex Kava
Biała śmierć - White Stephen
polecam trzy pierwsze

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość

Dobrze, że nie mieszkamy blisko siebie bo jak byśmy się umówiły na zakupy to pewnie straciłabym wszystkie oszczędności
No coś ty, wyskoczyłybyśmy teraz na wyprzedaże
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:50   #242
alimur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

hej,hej,
Taka tu miła atmosfera,że aż w pracy cieplej się robi.Właśnie siedzę sama,klientów mało to mam przynajmniej czas aby do netu zerknąć.
A co do książek ,to witajcie w klubie maniaczek czytania.Czytam dużo,od obowiązkowej lektury zawodowej,poprzez ksiązki bardziej i mniej ambitne aż do zupełnie lekkich ,typowo babskich.Wspomniany "Cien wiatru" długo był moim "numerem jeden","Gra anioła" też mnie wciągnęła ale "Marina"(tez zaffona)nie podobała mi się zdecydowanie.
No i uwielbiam biografie,wspomnienia,pam ietniki ...

Magnolia79 -podziwiam szczerze i jednocześnie zazdroszczę...Ja za grosz nie mam zdolności manualnych a bardzo bym chciała

Widzę,że sporo tu dziewczyn "zagranicznych"Jak się tam odnajdujecie?
Mi wyjazd nie zrobił najlepiej.Dużo staciłam zawodowo,kontakty tutejsze się urwały,jeszcze bardziej zamknęłam się w sobie,praktycznie nie pracowałam więc siedziałam z dziećmi w domu.Zanim nauczyłam się języka trochę mineło a potem coraz trudniej było wyjść do ludzi.W końcu jak się nadarzyła okazja to tupnęłam noga i zarządziłam powrót do kraju.I chociaż nie jest łatwo to nie żałuję.
alimur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 14:36   #243
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A to i ja sie przywitam
Mieszkam od wrzesnia na zielniej wyspie, w kraju zostawilam pracę, ktora uwielbialam, przyjaciol a tu za to mam męża. Cos za cos. jeszcze nie znam jezyka, nie pracuje tylko wychowuje dzieci. Niby są tu ludzie z ktorymi dosyc czesto sie spotykamy, ale to nie to samo co w kraju. To wlasnie czego mi brakuje, to przyjaciele. Jak na razie piorę, sprzątam, gotuję i czytam książki, bo na szczescie w tutejszej bibliotece znalazlam calkiem milutki regalik z polska literatura.
To tyle na początek
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 16:14   #244
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Iskierka71 Pokaż wiadomość
Nie mi oceniać czy z jego winy go zwolnili czy nie. Faktem było że dobrze wiedział że przyjeżdżam i kiedy przyjeżdżam. I nie przyznał się nie tylko on nie ma pracy, ale dla mnie też tej pracy nie ma. To wyszlo dwa dni po moim przyjeździe.
Chociaż może to i dobrze że nic nie mowil, nie bylo by nas w Holandii a co by bylo w Polsce - nie chcę nawet myśleć.
Nie pisałaś wcześniej , że i kolega pracę stracił . Może wstydził się przyznać i dlatego Ci nie powiedział , ale jak sama mówisz dobrze że tak wyszło .

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
oj chetnie bym przeczytala moja pierwsza mysl po doczytaniu co czytasz
Ja wczoraj wieczorem sie popłakałam ze śmiechu przy czytaniu np tego co na zdjęciu

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
Daj nr na privie to w weekand do Ciebie dryndne chocby po to abys miala ubaw z min domownikow
Jestesmy umówione


Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Mniej więcej na takich pierdołkach się wyżywam
Dziewczyno gdzie to sprzedajesz i za ile
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030929.jpg (72,8 KB, 17 załadowań)
__________________

Edytowane przez frezja18
Czas edycji: 2011-01-12 o 16:16
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 17:52   #245
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

witajcie nowe samotniczki..

ja miałam problem z wejściem na poortal, ale nie wiem czy to mój net świruje czy ten halny zaburza przesył .... masakra z netem bezprzewodowym...

...............

co do książek... " cały komplet Italii"-.. De Blasi czytałam z zapartym tchem,.,.. piekne opisy i wogóle łatwe miłe i przyjęte...

...............
ja jakoś Zafóna nie bardzo lubię.. czytałam dwie książki i tylko dwie, ale wydaje mi się że pisze mniej więcej o tym samym... ci sami bohaterowie... ale to tylko moje zdanie- szczególnie ż eprzeczytałam tylko dwie książki...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 19:45   #246
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj wieczorem sie popłakałam ze śmiechu przy czytaniu np tego co na zdjęciu


Co to za ksiazka? Chetnie bym nabyla
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:39   #247
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Co to za ksiazka? Chetnie bym nabyla

Wojciech Mann -"Rock-Mann" dostałam od córki pod choinkę , ciekawie opowiada o latach 60-tych .
Kilka z Was czyta Zafona , ja osobiście przez Cień Wiatru nie przebrnęłam do końca , może zrobię jeszcze jedno podejście .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 21:02   #248
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cześć dziewczyny! Od paru dni śledze Wasz wątek ale jakoś nie miałam odwagi napisać ,jednak widzę że przyjmujecie do swojego grona i postanowiłam spróbować do Was dołączyć.Jeśli chodzi o przyjaźń to mam całkiem tak jak Wy ,więc nie będę pisać o tym ile razy czułam się wykorzystana i jak bardzo bolało .Jeśli chodzi o mnie to mam 31 lat dwoje super dzieciaków córkę 9 lat i synka 4 latka i TŻ oczywiście który jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem.Mieszkamy tak jak agu.s na zielonej wyspie już ponad 5 lat. Lubię czytać książki i tak jak Iskierka71 haftuje krzyżykowo.Tak w skrócie to o mnie tyle .Atmosfera na Waszym wątku jest super i naprawdę dobrze się go czyta ,mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Waszego grona P.S. Akashka fotki śliczne
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 21:27   #249
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Wojciech Mann -"Rock-Mann" dostałam od córki pod choinkę , ciekawie opowiada o latach 60-tych .
Kilka z Was czyta Zafona , ja osobiście przez Cień Wiatru nie przebrnęłam do końca , może zrobię jeszcze jedno podejście .
Chcialam ja wlasnie kupic jak bylam teraz w Polsce i zapomnialam A lubie Manna i tak sobie myslalam ze ksiazka bedzie dobra.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Od paru dni śledze Wasz wątek ale jakoś nie miałam odwagi napisać ,jednak widzę że przyjmujecie do swojego grona i postanowiłam spróbować do Was dołączyć.Jeśli chodzi o przyjaźń to mam całkiem tak jak Wy ,więc nie będę pisać o tym ile razy czułam się wykorzystana i jak bardzo bolało .Jeśli chodzi o mnie to mam 31 lat dwoje super dzieciaków córkę 9 lat i synka 4 latka i TŻ oczywiście który jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem.Mieszkamy tak jak agu.s na zielonej wyspie już ponad 5 lat. Lubię czytać książki i tak jak Iskierka71 haftuje krzyżykowo.Tak w skrócie to o mnie tyle .Atmosfera na Waszym wątku jest super i naprawdę dobrze się go czyta ,mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Waszego grona P.S. Akashka fotki śliczne
Czesc butterfly I dzieki za ocene fotek ciesze sie ze sie podobaja
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 07:29   #250
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

cześć dziewczyny w ten pochmurny deszczowyu dzień!! brrrr....

witam nowe awatarki

coraz wiecej was z zagranicy.... ja mieszkam sobie w Polsce ale pare ładnych lat mieszkałam w Stanach... nawet ostatnio bylismy jeszcze przed świetami na dwa miesiące w stanach,.,. maż kończył tam kurs i nie chcieliśmy sie... rozstawać.. ale teraz przyszedł czas na Polskę i na razie z tego wyboru nie rezygnuję...

jesli chodzi o przeróżne hafty.... pamietam te czasy kiedy miałąo sie pokłute wszytkie palce.. a tamburynek wielokrotnie był złamany jak coś nie wyszło... jestem po szkole odzieżowej i wszelakie wyszywanie nie jest mi obce, choć zapomniane... ostatnio siedziałąm przy nim jakoś w szkole...
chyba drygu do czegoś takiego nie miałąm...

jak to sie mówi byle do ferii.. już mam dosć wstawania wcześnie i przygotowywania Majki do przedszkola... we ferie odsapniemy wszystkie...

ps. a teraz czas na chwalenie się.. TOSIA ZROBIŁA WCZORAJ PIERWSZY KROK... fakt tylko jeden i wiecej nie chciała.. ale to juz coś....

i mówicie że książka Manna jest dobra... ale to taka o nim , o jego życiu??? zaintrygowałyście mnie.. ale dobrze ż enie mogę wychodzić z domu, bo jak wejdę do empiku to zawsze obłafdowana wracam.. albo przynajmniej jedna jakąś książkę kupuję... a tak na razie mam szlaban...

wczoraj zabalowałam... w sensie przy telewizorni.... oglądałąm chyba po raz setny moją kasetę z wesela... mąż ma mnie dosyć.. jeszcze chwila i spali wszystkie kasety...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 10:12   #251
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam z poranna kawą, rano wyslalam straszego syna do szkoly i szybciutko wskoczylam jeszcze do corci, by dospac swoje, takie sa uroki niepracowania Nie łudze sie na dluzsza mete nuda, zwlaszcza, ze ja od 22 r.z pracowalam a tu dluuuugi odpoczynek.
frezja, tak mi sie wlasnie wydawalo, ze to Mann, bo gdzies widzialam program w ktorym chwalono jego ksiązke, tez sobie planowalam nabyc jak bedzie okazja
Zafona czytalam wszystkie i njaslabsza dla mnie byla niestety "Marina"Zaczynalam od "Gry aniola" i "Cien wiatru" wydal mi sie bardzo, nawet za bardzo podobny w odbiorze. teraz skonczylam Grzegorzewskiego "Księgę jesiennych demonow", polecam ciekawe opowiadania, ale raczej optymizmem nie wieje. Dzisiaj wybieram sie do biblioteki i blanuje cos lekkiego, latwego i przyjemnego, to tak w opozycji do tego co przeczytalam, no i za oknem mam wiosnę, trzeba sie dostroic.
Nie lubie wszelkich prac recznych, choc teraz by mi sie przydalo czyms zając rece, ale precyzja ruchow, licznie itp, to nie moja bajka. zazdroszczę dziewczyna zarowno fantazji jak i umiejetnosci wlasnie przy robieniu bizuteri jak i hafcie, nie mowiac o szyciu, czy malowaniu.

Mustique, gratuluje pierwszego kroczku, lada moment trudno bedzie ja zatrzymać

Butterfly, Angila, czy Irlandia? Ja to drugie.
Wszystkim milego dnia
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 10:20   #252
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny w ten pochmurny deszczowyu dzień!! brrrr....

witam nowe awatarki

coraz wiecej was z zagranicy.... ja mieszkam sobie w Polsce ale pare ładnych lat mieszkałam w Stanach... nawet ostatnio bylismy jeszcze przed świetami na dwa miesiące w stanach,.,. maż kończył tam kurs i nie chcieliśmy sie... rozstawać.. ale teraz przyszedł czas na Polskę i na razie z tego wyboru nie rezygnuję...

jesli chodzi o przeróżne hafty.... pamietam te czasy kiedy miałąo sie pokłute wszytkie palce.. a tamburynek wielokrotnie był złamany jak coś nie wyszło... jestem po szkole odzieżowej i wszelakie wyszywanie nie jest mi obce, choć zapomniane... ostatnio siedziałąm przy nim jakoś w szkole...
chyba drygu do czegoś takiego nie miałąm...

jak to sie mówi byle do ferii.. już mam dosć wstawania wcześnie i przygotowywania Majki do przedszkola... we ferie odsapniemy wszystkie...

ps. a teraz czas na chwalenie się.. TOSIA ZROBIŁA WCZORAJ PIERWSZY KROK... fakt tylko jeden i wiecej nie chciała.. ale to juz coś....

i mówicie że książka Manna jest dobra... ale to taka o nim , o jego życiu??? zaintrygowałyście mnie.. ale dobrze ż enie mogę wychodzić z domu, bo jak wejdę do empiku to zawsze obłafdowana wracam.. albo przynajmniej jedna jakąś książkę kupuję... a tak na razie mam szlaban...

wczoraj zabalowałam... w sensie przy telewizorni.... oglądałąm chyba po raz setny moją kasetę z wesela... mąż ma mnie dosyć.. jeszcze chwila i spali wszystkie kasety...
Gratulacje dla Tosi!

A jesli chodzi o Empik to jest to jedyny sklep z ktorego trzeba mnie koniami wyciagac Nawet jak nie chce nic kupowac to i tak tam siedze godzinami i ogladam
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 10:29   #253
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

a ja zaczynałam Zafona od "mariny"....

kiedyś lubiałam czytać thilery medyczne- takie zboczenie zawodowe...

fantastyki nie lubię... nie mówiąc już o ksiażkach czy filmach... nie interesują mnie wogóle...
lubię natomiast delikatną fantastykę... jak np. ktoś cofa sie w przeszłość i musi sobie radzićw nowym świecie.. coś w ten deseń.. kiedyś czytałam taką ksiąxzkę romans.. jak dziewczyna za pomocą tajemniczego kamienia, który był przed jej rezydencją cofnęła sie w czasy życia jej prababki... zakochała sie i takie tam...

romanse też lubię... ale nie podchodza mi Harlequiny...

a ostatnio zaczytałam sie w serii "ksiązki z spódnicy".. czy "30 latki" " 40 latki"... pełno fajnych autorów.. ksiazki nie tak grube... łatwe, miłe i przyjemne...

.......................

Agu.s
dzieki za gratulacje... już czekam na dalsze kroczki.. szkodatylko że nie wiem kiedy to sie ma zacząć i jak sie kapnę to nawet nie zdążę kamerki w telefonie uruchomić...

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Tosi!

A jesli chodzi o Empik to jest to jedyny sklep z ktorego trzeba mnie koniami wyciagac Nawet jak nie chce nic kupowac to i tak tam siedze godzinami i ogladam

to tak jak ja... siedzę przeglądam, dotykam, czytam.. mogłąbym nawet pracować w czymś takim.. ksiazki za darmochę na wyciagniecie ręki...

kiedyś nawet myślałąm o pracy w bibliotece.. ale szkoła mnie nie interesowała...


a jesli chodzi o kupno ksiazek... mam takie malutkie zboczenie.. kupuję tylko te w twardej oprawce.... jakaś szalona jestem...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 11:43   #254
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Głownie urządzenia znajdujące się w siłowni na statku a statki mogą być każdego rodzaju np. tankowce, pasażerskie, okręty też się zdarzają. Marynarka wojenna ma swoją stocznie więc najczęściej robią wszystko sami.
Ciekawy zawód.
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
a zaciekawiła mnie jeszcze bardziej- bo fabuła toczy sie w dwóch poziomach.. z jednej strony to czasy współczesne i toczące sie śledztwo, a z drugiej to czasu od ukrzyzowania jezusa i losy całunu...
dla mnie świetna... choć może nie ma takiego obrazowania jak w ".. kodzie.."...
też uwielbiam czytać książki o takiej treści
Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
witamy
jakie wslizgnac? zwitamy z famfarami
teraz jasno
ja tez nie jestem typem ekspresowym, przewaznie nie za duzo sie udzielam a obserwuje na poczatku. Przyjazn to proces przewaznie kilkuletni moze sie ona wczesniej wykluc jesli sa do tego warunki inkubacyjne, jesli nie, to jest to b dlugi proces
dziękuję za ciepłe przyjęcie, co do przyjaźni to uważam podobnie, mam jedną taką właśnie która przeszła kilkudziesięcioletni proces tworzenia się, znamy sie z przedszkola, losy się nam trochę rozeszły gdyż ona wstąpiła do zakonu, ale nadal utrzymujemy kontakty
Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Mniej więcej na takich pierdołkach się wyżywam
cudna ta biżuteria
Cytat:
Napisane przez Liatris Pokaż wiadomość
Nie było mnie kilka dni a tu tyle się dzieje

Na początku witam nowe "przyjaciółki"

Ja ostatnio też tego typu zaginione symbole i tajne bractwa. "Sekret Freud'a" polecam . Z hiszpańskich Carlos Ruiz Zafón i jego "Cień Wiatru", potem następne pozycje. Ale nie doczytałam do końca bo jakieś strasznie depresyjne mi się wydały. Zaczęłam popadać w taki nastrój, a ja jestem z natury optymistką dlatego mój organizm szybko odrzucił tą książkę ("Gra Anioła").
Dzięki za miłe przywitanie, życzę zdrówka.
co do książek też zafascynowała mnie książka "Cień wiatru" dawno nie czytałam czegoś równie dobrego.

nadrabiam wątek dalej
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 11:59   #255
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

wyobraźcie sobie że wstałam dzisiaj z łóżka o 11:30
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:01   #256
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
to ja tak miałam z autorem Ilfonso Falcones.. zakupiłam jesgo "katedrę w barcelonie" zakochałam sie w tym stylu pisania i wogóle w całym opisie "starej barcelony"... po połknięciu tego tomiska (700 stron ) zakupiłam innego autora Llorensa " władcę barcelony".. też świetnie mi sie czytało, choć też grube tomisko...
też pochłonęłam jednym tchem obie te książki
Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Od paru dni śledze Wasz wątek ale jakoś nie miałam odwagi napisać ,jednak widzę że przyjmujecie do swojego grona i postanowiłam spróbować do Was dołączyć.Jeśli chodzi o przyjaźń to mam całkiem tak jak Wy ,więc nie będę pisać o tym ile razy czułam się wykorzystana i jak bardzo bolało .Jeśli chodzi o mnie to mam 31 lat dwoje super dzieciaków córkę 9 lat i synka 4 latka i TŻ oczywiście który jest moim jedynym prawdziwym przyjacielem.Mieszkamy tak jak agu.s na zielonej wyspie już ponad 5 lat. Lubię czytać książki i tak jak Iskierka71 haftuje krzyżykowo.Tak w skrócie to o mnie tyle .Atmosfera na Waszym wątku jest super i naprawdę dobrze się go czyta ,mam nadzieję że przyjmiecie mnie do Waszego grona P.S. Akashka fotki śliczne
witaj, zapraszamy na popołudniową kawkę
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ps. a teraz czas na chwalenie się.. TOSIA ZROBIŁA WCZORAJ PIERWSZY KROK... fakt tylko jeden i wiecej nie chciała.. ale to juz coś....
gratulacje dla Tosi, moja Kornelcia ma 6 miesięcy więc na pierwsze kroki to sobie trochę jeszcze poczekam
Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
kiedyś lubiałam czytać thilery medyczne- takie zboczenie zawodowe...
Też takie thilery uwielbiałam swego czasu, szczególnie Cooka (chyba ta to sie pisze)

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
wyobraźcie sobie że wstałam dzisiaj z łóżka o 11:30
pozazdorścić tylko mnie córa zwlekła z łóżka o 6.30 toż to środek nocy!
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:48   #257
Iskierka71
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka71
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 190
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ja wstaje ociupinkę później - o 6.00 i w zależności od układów, albo robię mężowi kawkę i śniadanie i wskakuje z powrotem do łóżka, albo zawożę go do pracy i wracam, bo o 7.30 moje dzieci czekają już na śniadanie.
Potem droga przez mękę (czytać - pośród rowerzystów) do ich szkół (każde do innej), no i ja - albo na sprzątanie, albo z pocztą - zależy od dnia.
Wracam do domu tez różnie - albo wcześnie sama, albo później i po drodze zbieram wszystkich domowników (córkę, syna i męża - w takiej kolejności)
Są jednak takie dni, kiedy zaworze dzieci do szkoły, wracam do domu i wędruje prosto do łóżka w sypialni - zawsze w towarzystwie psa. Wtedy potrafię spać do 12.00

Ja bym chciała wrócić do haftu, ale obecnie próbuję uczyć się dwóch rzeczy na raz - języka i programu komputerowego do nagrywania filmów 3d - czasu brakuje.
__________________
"Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło,
Gdy cie walnie życia pięść.
Nigdy nie poddawaj się - dzisiaj nie jest łatwo,
Jutro będzie lepszy dzień..."

Zapraszam na blogi:
http://slodko-gorzkaholandia.bloog.pl/
http://iskierka71.blogspot.nl/
Iskierka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:09   #258
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Mustique gratulacje dla Ciebie i Tośki. Ja do tej pory pamiętam pierwsze kroczki mojej teraz 9 letniej córki ,ale nie pamiętam pierwszych kroczków mojego synka który teraz ma 4 latka. agu.s ja też mieszkam w Irlandii ,a Ty w której części? nokardia dzięki za zaproszenie na kawkę ,przeważnie piję ją o 18 tej czasu polskiego bo u nas dopiero 17 jest

Edytowane przez butterfly 1
Czas edycji: 2011-01-13 o 13:18
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:44   #259
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dzięki temu że zaczęłyśmy pisać o książkach stworzyłam sobie sporą listę książek do przeczytania.

A tak na marginesie to uwielbiam robić listy i tabelki
taki mój mały fiś

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość


No coś ty, wyskoczyłybyśmy teraz na wyprzedaże
wyprzedaże...mam zamiar z nich skorzystać w weekend
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 15:16   #260
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
wyobraźcie sobie że wstałam dzisiaj z łóżka o 11:30
szczęściara.. ja wstaję po 7.00 wyprawiam małą do przedszkola i karmię tosię i kładziemy sie razem w łózku i leżakujemy do... 7.30----> teściowa wtedy, tak mimochodem nagle, bo była w pobliżu (mieszka płot w płot) przychodzi na kawę!!!

a jak mąż jedzie do pracy to czasami budzę sie o tej 4!!! ale ostatnio stara sie on bezszelestnie wyjść...

...............

nie mówcie mi nic o wyprzedazach... nie mogę nigdzie wyjść.. szlabanisko jak nic...

upiekłam właśnie chleb... zajadam sie.. juz prawie cały zjadłam... super ze śliwką...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:59   #261
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ps. a teraz czas na chwalenie się.. TOSIA ZROBIŁA WCZORAJ PIERWSZY KROK... fakt tylko jeden i wiecej nie chciała.. ale to juz coś....

i mówicie że książka Manna jest dobra... ale to taka o nim , o jego życiu??? zaintrygowałyście mnie.. ale dobrze ż enie mogę wychodzić z domu, bo jak wejdę do empiku to zawsze obłafdowana wracam.. albo przynajmniej jedna jakąś książkę kupuję... a tak na razie mam szlaban...

wczoraj zabalowałam... w sensie przy telewizorni.... oglądałąm chyba po raz setny moją kasetę z wesela... mąż ma mnie dosyć.. jeszcze chwila i spali wszystkie kasety...
Gratulacje dla córci
Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
frezja, tak mi sie wlasnie wydawalo, ze to Mann, bo gdzies widzialam program w ktorym chwalono jego ksiązke, tez sobie planowalam nabyc jak bedzie okazja
Dzisiaj wybieram sie do biblioteki i blanuje cos lekkiego, latwego i przyjemnego, to tak w opozycji do tego co przeczytalam, no i za oknem mam wiosnę, trzeba sie dostroic.
Mann opisuje swoje życie , lata 60-te zaczyna i po kolei co robił , gdzie i z kim pracował itd. Urodziłam się pod koniec lat 60-tych więc świadomie ich nie pamiętam ,ale tamte lata gdzie niewiele było wolno a zachód był be w porównaniu z obecnymi ,kiedy można wszystko kupić i praktycznie każdy artysta może zagrac u nas koncert czasami nie do uwierzenia że takie coś było możliwe .

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
a ostatnio zaczytałam sie w serii "ksiązki z spódnicy".. czy "30 latki" " 40 latki"... pełno fajnych autorów.. ksiazki nie tak grube... łatwe, miłe i przyjemne...

kiedyś nawet myślałąm o pracy w bibliotece.. ale szkoła mnie nie interesowała...
Ja takie serie w spódnicy czytam ostatnio jako zmiane po kryminałach Harlana Cobena , jego książek nie da się czytać tak że np dwie po kolei , ja tak w każdym razie nie potrafię , muszę coś lżejszego między jedną a drugą przeczytać bo boje sie w nocy jak po horrorach

Praca w bibliotece i mnie się kiedys marzyła ale na szczęście nie poszłam w tym kierunku , chyba bym się zanudziła .
__________________

Edytowane przez frezja18
Czas edycji: 2011-01-25 o 10:01
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:35   #262
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Gratulacje dla córci
Ja kasety z wesela nie mam , 21 lat temu kiedy bralam ślub nie były popularne ale mogę po raz enty oglądać Dirty Dancing , Patrick i piosenka finałowa ,musze się trochę ukrywać bo domownicy mają już alergię na ten film
ja też uwielbiam ten film... osttanio się złapałam na ym ż ejak oglądam go to tylko ostatnią scenę...

ps. podobała mi się Jenifer Grey jak wytańczyła kryształową kulę w amerykańskiej wersji "taniec z gwiazdami"...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:39   #263
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Muszę sie przyznać że nie widziałam ani jednego odcinka Tańca z gwiazdami ani polskiej ani jakiejkolwiek innej

Nie oglądam też seriali , może z małymi wyjątkami , Szpilki na Giewoncie oglądałam ale tych które "lecą " codziennie żadnych , znam tylko tytuły .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:09   #264
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Freza18- ja tez nie ogladalam/ jakos tak mnie to denerwuje/

Jeszcze kilka lat temu czytalam namietnie( dlownie horrorki, kryminaly). Teraz brakuje mi czasu na wszystko
Juz nie moge doczekac sie ferii(byle jeszcze jutro), wyspie sie wkoncu ( tak to zawsze o 6.00 pobudka, ok 7.30 odprowadzenie dzieciaczkow/szkola i przedszkole/. Chociaz z drugiej strony mnie to przeraza, oni tak sie bija kluca jak sa razem....... Najgorsze jest to ze sniegu nie ma i niestety ferie tez maja byc przydkie..Poki co u mnie pada
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:50   #265
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
upiekłam właśnie chleb... zajadam sie.. juz prawie cały zjadłam... super ze śliwką...
Mój małżowinek jest specjalistą w pieczeniu chleba, pieczesz w piekarniku?
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:03   #266
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
agu.s ja też mieszkam w Irlandii ,a Ty w której części?
Mullingar a TY?

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
wyprzedaże...mam zamiar z nich skorzystać w weekend
A u mnie na wyprzedazach kompletnie nic nie bylo, tak jakby powyciagali ubrania sprzed kilku sezonow, jakies takie odpady. fakt tez taki, ze ja nie za bardzo umiem szukac

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Ja takie serie w spódnicy czytam ostatnio jako zmiane po kryminałach Harlana Cobena , jego książek nie da się czytać tak że np dwie po kolei , ja tak w każdym razie nie potrafię , muszę coś lżejszego między jedną a drugą przeczytać bo boje sie w nocy jak po horrorach
Przeczytalam 4 ksiazki Cobena po kolei i mialam dosyc na dluuuuugo a niby nie ma w nich nic strasznego tylko patrosza lekko umysl. A po Manna sięgnę, bo lubie tego faceta.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:30   #267
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Laseczki, ale się rozpisałyście
Superbejbe, Frezja jutro napisze do was na priv

Ja troche pobuszowałam na wyprzedażach, ale najlepsze sztuki upolowałam jeszcze w grudniu i w sumie nic rewelacyjnego raczej klasyczne bluzki i większość w kolorze czarnym , ale mam sporo kolorowych apaszek, szalików, biżuterii to będę się nimi rozjaśniać
Dzisiaj weszłam do mojego sklepu Kappahl i co... i nie było już w czym pogrzebać, chciałam kupić jakąś fajną broszę i też nic nie znalazłam... zawsze pozostaje Allegro

Wczoraj zaczęłam czytać "Na piaskach pustyni" rosie thomas - na razie fajnie sie zapowiada, lubie takie wielowątkowe historie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość


A u mnie na wyprzedazach kompletnie nic nie bylo, tak jakby powyciagali ubrania sprzed kilku sezonow, jakies takie odpady. fakt tez taki, ze ja nie za bardzo umiem szukac
a bo w tych sieciówkach, jak oni wywalą wieszaki z napisem SALE, to te ciuchy sa jak flaki z kaszanką... ja jeszcze jeżdżę do galerii z mężem, on oczywiście zakupów nienawidzi, wiec ja latam ekspresem miedzy tymi szmatkami
Mustique - pierwszy kroczek najważniejszy !!!!

Nie piszcie mi tu o chlebku, od 4 stycznia nie jem chleba - narazie jakos mi sie nie chce ale jak pomyślę o takim upieczonym, świeżym... auuu
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf


Edytowane przez magnolia79
Czas edycji: 2011-01-13 o 20:36
magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:43   #268
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

agu.s ja mieszkam w Longford czyli nie tak daleko od Ciebie ,a co do wyprzedaży to my zawsze jeżdzimy do Sligo albo do Athlone bo u mnie w mieście to też cieńko. Ja byłam w Sligo i nawet trochę zaszalałam, ale też wszystko czarne kupiłam tylko jedną bluzkę szarą .
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:15   #269
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
ale też wszystko czarne kupiłam tylko jedną bluzkę szarą .
hehe skąd ja to znam, lubie każdy kolor pod warunkiem, ze jest czarny
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 08:38   #270
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Muszę sie przyznać że nie widziałam ani jednego odcinka Tańca z gwiazdami ani polskiej ani jakiejkolwiek innej

Nie oglądam też seriali , może z małymi wyjątkami , Szpilki na Giewoncie oglądałam ale tych które "lecą " codziennie żadnych , znam tylko tytuły .
polskiego TżG nie oglądałam w całości.. jakieś tam pojedyncze tańce... nie lubię tego typu programów.. ale amerykański widziałam w skrócie...

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Freza18- ja tez nie ogladalam/ jakos tak mnie to denerwuje/

Jeszcze kilka lat temu czytalam namietnie( dlownie horrorki, kryminaly). Teraz brakuje mi czasu na wszystko
Juz nie moge doczekac sie ferii(byle jeszcze jutro), wyspie sie wkoncu ( tak to zawsze o 6.00 pobudka, ok 7.30 odprowadzenie dzieciaczkow/szkola i przedszkole/. Chociaz z drugiej strony mnie to przeraza, oni tak sie bija kluca jak sa razem....... Najgorsze jest to ze sniegu nie ma i niestety ferie tez maja byc przydkie..Poki co u mnie pada

u nas ferie pod koniec stycznia.. doczekać sie nie mogę.... wolne od szkoły i przedszkola...

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Mój małżowinek jest specjalistą w pieczeniu chleba, pieczesz w piekarniku?
nie.. mam specjalny wypiekacz do chleba...,


ciepło dzis u nas.... śnieg zjechał już całkowicie.. mam nadzieje że na ferie dzieciom napada...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.