sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-30, 22:18   #31
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

@plum - wiesz, może to kwestia "umiejętności" przy takiej ilości sklepów, jakie są na tylu halach, to faktycznie można to obejść i stwierdzić, że nic ciekawego nie ma :P Ale ja kupiłam super buciki na imprezę - od Ryłko - za fajną kasę, do tego znalazłam naprawdę fajny żakiecik, który mi się przyda na spotkania i już sobie upatrzyłam garnitur, tylko muszę troszkę odłożyć i schudnąć :P ja po prostu lubię tam kupować, ale też jest to kwestia, że mam już upatrzone kilka sklepów, które są stałymi punktami na trasie
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 00:27   #32
plum667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

@behemotek Za nic w życiu mnie nie przekonasz. Wiem czego się spodziewać w których halach i naprawdę posiadłam umiejętność ogarniania wielu sklepów na bardzo dużej powierzchni. Ja po prostu uważam, że towar tam jest (wyłączając produkty markowe) złej jakości, a cena - i tak niska jak wiemy - zbyt wygórowana, za towar nietrwały i rzadko atrakcyjny wizualnie, lub użyteczny.

Ale wracając do sukienek, bo w takim temacie się wypowiadamy, jeśli nie pomożecie mi, odpowiadając na mojego poprzedniego posta, może ktoś wie gdzie znajdę ładną, młodzieżową sukienkę w dużym rozmiarze? Nie musi być wieczorowa. Chodzi o sukienkę na imprezę, najlepiej dość prostą i niezbyt drogą
plum667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 00:07   #33
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

Cytat:
Napisane przez plum667 Pokaż wiadomość
@behemotek Za nic w życiu mnie nie przekonasz. Wiem czego się spodziewać w których halach i naprawdę posiadłam umiejętność ogarniania wielu sklepów na bardzo dużej powierzchni. Ja po prostu uważam, że towar tam jest (wyłączając produkty markowe) złej jakości, a cena - i tak niska jak wiemy - zbyt wygórowana, za towar nietrwały i rzadko atrakcyjny wizualnie, lub użyteczny.

Ale wracając do sukienek, bo w takim temacie się wypowiadamy, jeśli nie pomożecie mi, odpowiadając na mojego poprzedniego posta, może ktoś wie gdzie znajdę ładną, młodzieżową sukienkę w dużym rozmiarze? Nie musi być wieczorowa. Chodzi o sukienkę na imprezę, najlepiej dość prostą i niezbyt drogą

A ja sie jednak nie zgodze z Toba Tez uwazam ze mam umiejetnosc szukania i w Maximusie znalazlam wiele fajnych rzeczy. Masz racje sa i kiepskie, nie zaprzeczę ale uwazam ze ilosc tych dobrych jest na tyle duza ze warto pojechac tam. Atrakcyjnie wizalne mam kilka supienek i swetry stamtad I jak mi moje lenistwo mile wole no-namy z Maximusa niz namy z Reserved, ktore kiedys uwielbialam a teraz uwazam ze ma wzornictwo tragiczne.

A wracjac do sukienek to... cholera ja taka naprawde ladna to kupilam 2 lata temu w Siedlcach, na sluzbowym wyjeżdzie, przepraszam
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:33   #34
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

dziewczyny z Warszawy... czy poza maximusem ,centrum mody i nookiem sa jakies stacjonarne sklepy, w ktorych kupujecie sukienki na wesela?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 20:44   #35
pixie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

Podbijam pytanie! Wkrótce zaczynam poszukiwania sukienki na studniówkę. Czy oprócz wcześniej wymienionych miejsc, znacie jakieś pojedyncze sklepy w których sprzedają ciekawe sukienki?
pixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 09:03   #36
dotu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

Ja też mam w tym roku studniówkę i już szukam w internecie, oczywiście prawie w ogóle nie mogę nic sensownego znaleźć. Marzy mi się długa suknia, która nie wygląda tandetnie. Do niedawna nie chciałam żeby była czarna, ale znalazłam niedawno piękną suknię. Jest elegancka i delikatna za razem, a także ma coś tajemniczego, więc ewidentnie coś stworzonego dla mnie. Jest ona właśnie czarna i niestety, ale bardzo droga, bo kosztuje aż 2200zł. Od razu mówię gdzie ją wyszukałam. To jest sklep Monaco. Wpiszesz w wyszukiwarce: "Monaco sukienki" i Ci wyskoczy. Mają butiki m.in. w Promenadzie i CH Blue City. No ale jak mówię- ceny są ogromne. Niestety.

Edytowane przez dotu
Czas edycji: 2011-11-24 o 09:05
dotu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 12:36   #37
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

Up! pytanie aktualne
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 20:37   #38
kalunia177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: sukienki wieczorowe Warszawa - gdzie znajdę?

Zachęcona wypowiedziami na forach poszłam do NOOKa w Arkadii i od razu ja am weszłam to wiedziałam, że znajdę coś dla siebie. Sukienki są tam śliczne, delikatne, oryginalne, różne, a także w dosyć przystępnych cenach. Na wesele kupiłam za 155zł, z której jestem ogromnie zadowolona, a za 245zł można tam kupić naprawdę bajeczne. Na pewno następnym razem pójdę od razu tam i nie będę nigdzie indziej szukać
kalunia177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.