Czy to b³ona dziewicza ? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-28, 20:47   #1
Niucha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy

Czy to b³ona dziewicza ?


Mam pewien intymny problem. Jestem jeszcze dziewic±, do¶wiadczy³am jedynie pare razy "palcówki". Czasem troszkê bola³o ale ogólnie nie by³o problemu. Chcia³abym za pewien czas, zacz±æ wspó³¿yæ z moim ch³opakiem a nie tylko sie pie¶ciæ, ale boje siê o moj± b³onê dziewicz±. Chodzi o to, ¿e kiedy ostatnio zdecydowalam sie na uzywanie tamponow, za kazdym razem mialam problem z wyci±niêciem go. Fakt, ¿e by³ troche za ma³o nas±czony ale bardziej chodzi³o o to, ¿e zachaczyl siê o paseczek b³ony dziel±cej wejscie na pó³. Czyta³am w necie ¿e s± rózne rodzaje b³on dziewiczych i takie tez sie zdarzaj±. Czy która¶ z was te¿ mo¿e ma taka odmiane b³onki ? ? bo ja nawet nie jestem pewna czy to b³ona dziewicza. A bardzo bola³o kiedy chcialam wyjac ten tampon i tym samym napiera³am na t± b³one, wydaje sie dosc gruba i wrecz nie do przerwania... strasznie boje sie co bedzie podczas pierwszego stosunku...Czy dalsze pieszczoty bed± w stanie j± stopniowo rozci±gac i potem bedzie ³atwiej podczas stosunku ? no i jesli ju¿ dojdzie do przerwania to co z ni± bedzie ? zostan± takie dwa paseczki ??? nie wyobrazam sobie tego !! Prosze jesli ktos moze cos na ten temat powiedziec to bardzo prosze o odpowiedz
Niucha18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-28, 22:02   #2
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 2 641
Dot.: Czy to b³ona dziewicza ?

mysle, ze nie masz sie czym martwic. Skoro wkladasz tampony i je jednak jakos wyjmujesz (boli bo sie pewnie troche automatycznie spinasz), dodatkowo piszesz o ''palcowkach'', to mysle, ze kiedy bedziesz zrelaksowana i rozluzniona przed stosunkiem, to ''samo pojdzie'', nie zauwazysz nawet kiedy. ja tez zaczynalam od palcowek, potem analizowalam ta swoja blone (jak sie potem okazalo, w ogole nie patrzylam tam gdzie trzeba i mylilam blonke z
brzegiem pochwy, ktory faktycznie jest gruby i ''mylacy'' ) a jak pierwszy raz sie kochalam, to nie poczulam nawet uklucia (dopiero za drugim razem bolalo, ale to raczej na skutek rozciagania sie pochwy a nie przerwania blony). Wiec nie masz sie co przejmowac, naprawde. jestes dobrze przygotowana na ten pierwszy raz, tylko sie nie stresuj i nie spinaj :
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie ³atwo






wontrubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-29, 09:32   #3
Niucha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Czy to b³ona dziewicza ?

Dziêkujê bardzo ! Trochê uspokoi³a¶ mnie swoj± odpowiedzi± Mam nadziejê, ¿e rzeczywi¶cie jako¶ to pójdzie
Niucha18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-29, 19:07   #4
mleczkowtubce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: Czy to b³ona dziewicza ?

witam chcialam sie dowiedziec jak to jest u was. Otorz mam hemoroida zewnetrzenego , poznalam nowego partnera chcecmy wspolzyc lecz ja sie wstydze ze on zobaczy moja skore wiszaca z odbytu i pomysli ze mam jakiegos syfa . prosze o porade czy mam si czego wstydzic czy powinien to zrozumiec?
mleczkowtubce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 01:10   #5
sneuleu
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: ZEA Ras Al Khamiah
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Czy to b³ona dziewicza ?

Jak ciê kocha, powinien zrozumieæ, ale w±tpie ¿e zrozumie. Pewnie siê po prostu obrzydzi... jedyne co mo¿esz zrobiæ to 1. operacja plastyczna, lub, 2. Nie pokazywaæ mu tego. Mo¿ecie siê kochaæ w pozycji klasycznej, ty na plecach itd, i tego po prostu nie zobaczy. Jak zgasisz ¶wiat³o te¿ bêdzie o wiele mniej widaæ. Pozdrawiam
sneuleu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 08:56   #6
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 242
Dot.: Czy to b³ona dziewicza ?

witaj,
my¶lê, ¿e jak Twój ch³opak jest w porz±dku to zrozumie, ¿e masz hemoroida, co zrobiæ taka ju¿ jeste¶, ka¿da z Nas ma jakie¶ wady w swoim ciele, których siê wstydzi, mój T¿ mimo tego, ¿e mam rozstêpy na udach wcale nie zwraca na to uwagi, mo¿esz go uprzedziæ o tym, ¿e tak masz, ¿eby nie by³ zdziwiony.
czarna_stokrotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-09-20, 16:10   #7
iwona1990
Raczkowanie
 
Avatar iwona1990
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Czy to b³ona dziewicza ?

A nie mo¿na tego porostu usun±æ u chirurga?
iwona1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:39.