przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 15:09   #361
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny prosze o wiadomosci prywatne, bo nie buszuje juz po wszytskich forach o przedluzaniu wloskow, teraz pasjonuje sie opisami gg
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 15:26   #362
flaffi
Raczkowanie
 
Avatar flaffi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

szcotka z naturalnego wlosia chroni wlosy wlasnie przed wyrywaniem microringow ale musisz uwazac czeszac wlosy robic to jak najdelikatniej i dosc czesto nie mozesz doprowadzic do koltunow bo juz pozniej wogole nie rozczeszesz wlosy syntetyczne mozna suszyc tylko zimnym powietrzem chyba ze masz syntetyki naprawde dobrej jakosci ja mialam na tasme syntetyki 100% i moglam je prostowac suszyc krecic lokowka ale to zalezy od jakosci wlosow mozesz a nawet musisz uzywac balsamow najlepiej do wlosow syntetycznych wtedy beda dluzej wygladaly dosc naturalnie tylko nie nakladaj blisko ringow bo ci sie zsuna ilosc pasemek zalezy od tego kto ma jakie wlosy cienkie grube i czy osoba chce przedluzyc i do tego zagescic wiec nie ma reguly co do ilosci pasemek wlosow syntetycznych napewno rok nie bedziesz nosila bo zrobi sie siano ringi mozesz podciagnac 3 razy wiec jak nie beda ci sie zsuwaly to jest mozliwosc ok 8 miechow ale to zalezy od fryzjerki ktora ci robila i co jaki czas bedziesz to robila proponuje jak najczesciej myc i szczotkowac wlosy w salonie fryzjerskim wtedy bedziesz miala dluzej ladne wlosy pozdrawiam to sa moje doswiadczenia jak mialam microringi ;-)
flaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 17:14   #363
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

ja mialam kiedys synetetyki, ale chyba kiepskiej jakosci, wiec sie nie bede wypowiadac....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-31, 18:54   #364
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Przedluzala sobie ktoras z was na swoich wlosach zniszczonych i suchych?Czy po sciagnieciu lepiej wygladaly?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 01:02   #365
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Ja jak pisalam wczesniej nie mialam zbyt pieknych i zdrowych wlosow przed przedluzaniem.
Uwazam,ze podczas noszenia "doczepionych" moje naturalne sie zregenerowaly dlatego poniewaz mialam ich duzo i moje gubily sie w tym gaszczu.Co za tym idzie nie musialam ich juz codzien suszyc dyfuzorem-schly same.Rezygnowanie z suszarki dla suchych wlosow jest po prostu zbawienne.
Dodatkowo duzo mleczek,balsamow do wlosow itp "ulepszaczy".

MALWOJ jest jeden problem.Jesli twoje wlosy sa brzydkie tzn suche ,zniszczone i matowe to po przedluzeniu moze byc widac roznice.
Bystre oko zauwazy ,ze okrywa jest matowa a reszta wyjatkowo zdrowa i blyszczaca.

DORIDORI nie doradze Ci zbytnio bo to ani moja metoda ani nie nosze syntetykow.
Jedyne co Ci moze pomoc i do czego sama dojdziesz to fakt,ze tych wlosow nie mozna dopuscic do skoltunienia.Przed kazdym myciem musza byc wolne od koltunow.
Kazde szczotkowanie glowy i czesanie zwyklym grzebieniem silnie PRZYTRZYMANEJ kepki wlosow obciaza je i powoduje wypadanie.
Najlepiej jest wiec przed kazdym spaniem splesc warkocz.Wlosy sie tak nie placza i nie koltunia .Tym samym przedluzasz sobie czas ,w ktorym beda zmieniac sie w mopa.
Wada jest niestety slad po warkoczu ,ktory z naturalnych mozna usunac prostownica.Z syntetykow niestety juz nie.Na biede mozna zrobic kucyki.
Spanie z rozpuszczonymi wlosami jest niedozwolone,bowiem raz dwa mozna je zerwac podczas snu.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-01, 22:01   #366
jagoda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez jagoda21
A mogłabyś dać mi namiary na osobę u której przedłużałaś?
A czy nie robią Ci się kołtuny w miejscu splotu z naturalnymi włosami?Czy twoje włosy są cienkie?Niestety moje są i obawiam się,że jak przedłużę tą metodą na taśmie to będzie widać te doczepiane włosy.
jagoda21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 06:56   #367
casuelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 8
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Juz mija miesiac odkad postanowilam skontantowac sie z pania doplatajaca włosy od anastazji.. Nie doczekałam sie zadnej reakcji:/ Albo adres email jest zly, albo pani troche niepowazna. Zalezało mi na tych włosach, poniewaz w zeszly weekend mialam slub siostry. Teraz juz nie zalezy
casuelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 10:08   #368
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

moze ma wakacje ale wizazystki piszą, ze wszystko oki z wlosami, czyli jakos sie kontaktują
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 10:14   #369
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Skontaktowałam sie z moja fryzjerką i minęło troche czasu (kilka myć dalej) i wiem juz że Osoba która robiła mi ringi jest napewno rzetelna. Dobra jakość wykonania, natomiast włos syntetyczny, sam w sobie jest super sztuczny więc moje obawy były chyba troche na wyrost.
Po kolejnych myciach wiem że włosy zachowuja się trochę inaczej.
Poza tym mam cienkie włosy choć troche ich jest i zupełnie nie widać łączeń,są jednak zbyt długie i całkiem proste i równe, więc wybieram sie do fryzjera by to zmienić.
bardzo dziękuję flaffi za wyjasnienia . Prosze tylko o info jakiej marki balsam do syntetyków mogłabym kupić jaka cena i gdzie?
Bo u mnie w Ostrowcu to napewno nie znajdę. Jeśli ktoś orientuje sie jakie są najlepsze jakościowo syntetyki i gdzie je kupić, to może następnym razem kupię sama włosy i fyzjerka wykona jedynie zabieg połaczenia???

DZięki serdeczne za wszystkie posty
Pozdrawiam,
Dorota
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 14:44   #370
Anna Auguscinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1
GG do Anna Auguscinska
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

wiec co do tych wlosow na tasmie to u nas w dublinie jest to jedyna metoda przedluzania wlosow jest to tasma tak jakby z materialu do ktorej sa przyczepione wlosy tasme ta przyczepia sie do poziomych dobieranych zrobionych na glowie w sposob przyszywania sznurkiem i za pomoca dratfy nie wiem czy jest to juz dostepne w polsce jezeli tak to prosze o napisanie ile to kosztuje u nas w granicach 600-800 zl wiec jak na dublinskie pieniadze to niedrogo
Anna Auguscinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-02, 14:45   #371
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Łącze z wątkiem "Przedłużyłam wczoraj włosy, ale...." bo ta sama tematyka, więc możecie teraz tutaj wymieniać swoje poglądy. Mam nadzieje, że jeden taki wątek wystarczy

Dorzucam też inne wątki o tej problematyce, żeby ograniczyć powstawanie śmietniska na forum.
Mam nadzieje, że teraz znajdziecie tutaj wszystkie potrzebne uinformacje na ten temat

__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 14:32   #372
kudziuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam, mam zageszczone włosy. Długość ich to ok 25cm. W tej chwili bardzo mi sie to podoba, ale obawiam sie co bedzie jak będe musiała je ściągnąć. Moje naturalne włosy są koszmarne, dosyć że cienkie to bardzo delikatne. Wiem że reakcja po sciągnięciu może być różna, strasznie się tego obawiam. Tak jak wspomniałam teraz jestem bardzo zadowolona, ale co będzie potem????
kudziuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 10:54   #373
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Ja za to płace we Wrocławiu 360, dziewczyna uczyła się tego w Rydze i w Londynie i śmieje się z "polskich" metod na ringi i kleje)


Cytat:
Napisane przez Anna Auguscinska
wiec co do tych wlosow na tasmie to u nas w dublinie jest to jedyna metoda przedluzania wlosow jest to tasma tak jakby z materialu do ktorej sa przyczepione wlosy tasme ta przyczepia sie do poziomych dobieranych zrobionych na glowie w sposob przyszywania sznurkiem i za pomoca dratfy nie wiem czy jest to juz dostepne w polsce jezeli tak to prosze o napisanie ile to kosztuje u nas w granicach 600-800 zl wiec jak na dublinskie pieniadze to niedrogo
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 12:00   #374
demonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej!
Czytam te fora oprzedłużaniu włosów i mam kompletny mętlik w głowie.


Jedyne wnioski do jakich doszłam to takie, że być może po ściagnięciu włosów zazwyczaj własne włosy sa w opłakanym stanie, ale może to być wynik tego, ze jak sie było przyzwyczajonym do takiej ilosciu włosow przedłużanych to teraz wydaje sie że jest ich b. mało.
Pozatym, tak jak ktos juz pisał przedłużanie włosów "hamuje " wypadanie naturalnych włosów DO momentu ich ściagania - bo trzymaja sie na tulejkach czy czyms innym...a potem sa jakby "uwolnione" i wypadają...
demonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 12:03   #375
demonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Sama mam bardzo marne włosy i zastanawiam sie nad ich zagęszczeniem..

Myślicie, że jak doczepię sobie koło 40 stu pasemek o długosci takiej jak moje naturelne włosy to będfzie to bezpieczniejsze dla włosów niż przedłużanie?
w końcu 40 pasemek to mało pozatym im krótsze włosy tym, chyba mniej obciażaja i niszczą naturalne?????
Anastazja- rozumiem, że jestes z wrocławia i podajesz namiary na przedłuzanie włosów we wrocławiu???
demonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 13:47   #376
demonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A czy któraś z was przedłuzała metoda japiońską?
http://www.renaa.skip.pl/kontakt.html
to jest metoda z malutkimi warkoczykami (2-3 mm)
demonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-04, 22:25   #377
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez demonika
Hej!
Pozatym, tak jak ktos juz pisał przedłużanie włosów "hamuje " wypadanie naturalnych włosów DO momentu ich ściagania - bo trzymaja sie na tulejkach czy czyms innym...a potem sa jakby "uwolnione" i wypadają...
Nieprawda.
Przedluzanie wcale nie hamuje wypadania.One wypadaja nadal tak samo.Z tym tylko ,ze nie widzimy ich tyle co przedtem.Wiekszosc "wisi".
Tak sie sklada ,ze mi akurat wlosy wypadaly i wypadaja nadal.Przez te cholerne wypadanie musze wlosy naturalne odnawiac nie co 6 miesiecy tylko co 3 !
Tylko dlatego ,ze mam je czarne a przy zgrzewach widac mnostwo wiszacych bialych cebulek.To sa wlosy ,ktore wypadly ale nie moga swobodnie spasc.Tak wiec one sobie wisza.Ile sie da wyciac malenkimi nozyczkami tyle sie da.
Reszta jednak jest widoczna i powiem szczerze,wyglada to fatalnie.

Natomiast jesli chodzi o moje naturalne wlosy,to jak juz mowilam,po zdjeciu doczepionych byly zdrowe,wcale nie ucierpialy.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-07, 18:05   #378
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

TO CHYBA JAPONSKA TO TO SAMO CO DOME. kiepska jesli konczy sie klejem
ja robilam we wroclawiu, ale dziewczyna chyba jest z poznania zreszta nie wiem zawsze pytam zawsze o nowosci we wlosach a nie o zyciorys. ale we wroclawiu tez spokojnie robi, tydzien chyba zawsze czekam
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-08, 12:10   #379
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjo wyslalam do ciebie priva...ale czy doszla?Mam jeszcze pytanko: czy ta dziewczyna doczepia tylko proste?Ja mam taki ni to fale ni to loki i w prostych chyba by nie wygladalo to dobrze
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 20:03   #380
demonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia
Nieprawda.
Przedluzanie wcale nie hamuje wypadania.One wypadaja nadal tak samo.Z tym tylko ,ze nie widzimy ich tyle co przedtem.Wiekszosc "wisi".
Tak sie sklada ,ze mi akurat wlosy wypadaly i wypadaja nadal.Przez te cholerne wypadanie musze wlosy naturalne odnawiac nie co 6 miesiecy tylko co 3 !
Tylko dlatego ,ze mam je czarne a przy zgrzewach widac mnostwo wiszacych bialych cebulek.To sa wlosy ,ktore wypadly ale nie moga swobodnie spasc.Tak wiec one sobie wisza.Ile sie da wyciac malenkimi nozyczkami tyle sie da.
Reszta jednak jest widoczna i powiem szczerze,wyglada to fatalnie.

Natomiast jesli chodzi o moje naturalne wlosy,to jak juz mowilam,po zdjeciu doczepionych byly zdrowe,wcale nie ucierpialy.
Dokładnie to miałam na mysli. Chyba nieprecyzyjnie się wyraziłam. Przedłużanie związuje włosy i utrzymuje je mimo, że wypadły.
Szkoda, że widać wtedy białe cebulki, choć może jakbys była blondynką to i tak nie wyglądałoby to zbyt ciekawie, nie przez białe cebulki, ale poprostu-może widac byłoby, że włosy wypadły..
demonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 06:06   #381
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wiem ze doczepia kręcone, ale czy fale to nie mam pojęcia ZAPYTAJ JEJ SAMA)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 20:01   #382
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja juzsie zdecydowalam...robie wloski w poniedzialek...mam tylko maly dylemat co do koloru, naturalny badz sztuczny wlos no i metoda...fryzjerka mowila ze syntetyki bede mogla prostowac itd a robi je metoda jakos warkoczyk i taki pierscien sciska...jesli naturalne to albo plytka keratynowa+zgrzew lub na tulejki...eh nie mam pojecia co robic tam byla dziewczyna u niej i bardzo zachwalala syntetyki ze robi sobie od kilku lat i specjalnie z zagranicy przyjezdza.no ale ja mam falowane wlosy.no i cena...do pasa sztuczne ok 460 a naturalne ok 12 zl/pasemko.Jak myslicie dzieczynki?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 20:36   #383
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Oj ciezko ci odpowiedziec
Ja syntetykow nikomu nie polecam,bo sama znam osoby niezadowolone.
Jednakze powiem Ci tylko tyle,ze prawdopodobnie to przedluzanie Cie wciagnie.Na jednym razie sie nie skonczy.
Naturalnych wlosow mozna uzyc ponownie,jesli o nie dbasz.
Ja dbalam srednio a mimo to nadala sie przeszlo polowa.Nie doczepialam ich jednak ,bowiem byly wycieniowane i roznily sie dlugoscia.Tak czy siak to duzo pozwala zaoszczedzic.
Syntetykow raczej ponownie nie da sie uzyc,bo sie nisza i potem sa juz bardzo brzydkie.
Nie wiem ile masz pieniedzy.
Jest opcja ,ze zrobisz sobie teraz syntetyczne i sama je przetestujesz.Sama sie przekonasz czy kolejne beda te same czy tez nie.
Jesli zrobisz od razu naturalne gwarantuje Ci,ze kolejne tez beda naturalne.Nie roznia sie niczym.
U mnie polowa znajomych nic nie wie i wierzy ,ze " w Niemczech to sa nawet tabletki na porost wlosa".
Gdybym ja wybierala,nie bralabym tulejek tylko zgrzewy.Drugi raz mam zgrzewy i w zasadzie wlosy nie widze by ucierpialy...


Jedyne co mi naprawde przeszkadza to swedzi mnie co jakis czas skora glowy!
I tak sie zastanawiam czemu.Czy to uczulenie na ta keratyne czy to moze przez lupiez,ktory zaczyna mi sie tworzyc.
Prawda jest taka ,ze wlosy mialam zawsze sklonne do lupiezu i w zasadzie innych szamponow niz przeciwlupiezowe nie uzywalam.
Niestety szampon przeciwlupiezowy jest podobno przeklenstwem dla doczepionych wlosow i nie mozna nim pod zadnym pozorem ich myc.Bo niszczy te wlosy i zdziera zgrzewy.
Tak wiec nie wiem dalej a leb czasem tak swedzi ,ze mam nerwy.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 21:07   #384
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

weszlam akurat do salonu jak byla jakas klientka i widzialam te syntetyki na jej glowie i jak to jest zrobione, jak to wyglada.wg mnie bylo ok...no i ona zachwalala te wlosy bo robi juz kilka lat jakos.to w domu jak juz dotarlam to cap za lalke i umylam jej wlosy hehe i suszylam suszarka i czesalam zeby zobaczec jak to mniej wiecej po umyciu wyglada.no i ta lala ma proste a ja bym musiala falowane zakladaci nie wiem czy jakos sie nie spartoczą.syntetyki wygladaly niezle na wlosach tamtej klientki nawet je pomacalam i nie roznily sie zbytnio...tu sie okazuje ze fryzjerzy robia niby ze prawdziwe a sa to sztuczne lecz pokryte tylko czyms i wygladaja na prawdziwe...jejku nie mam pojecia co robic...chyba zrobie te syntetyki bo ojciec raczej wiecej kasy mi nie da no i kolor jakis taki ciemniejszy...chodzi mi o efekt taki jak w zalączniku nizej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TOOO.jpg (7,2 KB, 431 załadowań)
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 07:37   #385
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

fakt przedluzanie wciąga
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 10:15   #386
demonika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
TO CHYBA JAPONSKA TO TO SAMO CO DOME. kiepska jesli konczy sie klejem
ja robilam we wroclawiu, ale dziewczyna chyba jest z poznania zreszta nie wiem zawsze pytam zawsze o nowosci we wlosach a nie o zyciorys. ale we wroclawiu tez spokojnie robi, tydzien chyba zawsze czekam
Aha No wasnie ja jestem z warszawy, więc mam za daleko.
Szukam namiarów na przedłuzanie włosów w Warszawie bądź okolicach!!
demonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 11:48   #387
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

post anulowany

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 18:52
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 12:01   #388
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

post anulowany

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 18:52
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 14:27   #389
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wiesz,ja mam tez przedluzone.Zgrzewane sa specjalnym konektorem (na keratyne) i normalnie trzymaja jak cholera.
Za pierwszym razem ,w ciagu 6 miesiecy noszenia zgubilam 1 pasemko i to dlatego ,ze bylo cienkie a moje wlosy same wypadly.
Tym razem nic.
Trzyma jak diabli.
Czasem jak sie pociagne niechcacy to moge umrzec z bolu.
Dlatego uwazam ,ze zgrzewy keratynowe nie sa fatalne.
Musza byc tylko dokladnie i umiejetnie zalozone.
Przed kazdym doczepianiem mam myta glowe specjalnym szamponem- peelingiem chyba.Podobno bez tego pasemka odpadaja,bo wlos nie byl dostatecznie oczyszczony tylko zbyt tlusty.
Ty tez mialas myta glowe przed doczepianiem?

Druga sprawa,to taka ,ze dyfuzorem to juz suszyc nie bedziesz mogla.Pozrywasz lacza.Bo wiadomo ,ze dyfuzor szoruje po skorze.
Ja mam naturalne i tez czasem susze suszarka (ale bez dyfuzora)uzywajac tej specjalnej szczotki do przedluzonych.
Przed przedluzaniem tez mialam cienkie i liche wlosy.Nakladalam pianki,zele i suszylam dyfuzorem.
Teraz nie nakladam nic oprocz odzywek do wlosow.Nie susze dyfuzorem.Jednyne co to spryskam fryzure lakierem.
Spie tylko i wylacznie w spietych wlosach,inaczej nie wolno.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 21:56   #390
szczepan2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

post anulowany

Edytowane przez szczepan2003
Czas edycji: 2006-09-17 o 18:53
szczepan2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.