przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 09:54   #4861
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Dziewczynki moglybyscie mi poradzic czy lepiej tulejkami czy microringami przyczepic wlosy metoda easy-on? (chodzi mi o przyczepienie tasmy z wlosami,nie pasemek)
czy tulejki z silikonem rowniez zaciska sie na dwa razy?
i jaki najlepiej rozmiar wybrac?
i jak myslicie czy to sie bedzie trzymalo? ja mam teraz przyszyta tasme do warkocza,ale niezbyt mi z tym komfortowo.... warkoczyki mam zwiazane gumeczkami i strasznie mnie one denerwuja, i bardzo szybko sie luzuja.... i czasami tez te gumeczki pekaja

i jeszcze mialabym pytanie czy wloski azjatyckie sa dobrej jakosci, ja mam niby "europejskie" i nie jestem z nich zadowolona, strasznie szorstkie sa i zniszczone(chociaz nawilzam je ile sie da...i czesze oczywiscie 2 razy dziennie,nie jak kolezanka wyzej :P)

jak widac nawet europejskie i slowianskie okazuja sie przecietne wiec nie ma co zachwalac zanim sie nie przetestuje, co do easy on to duzo lepiej sprawdzaja sie w tym tulejki proste bez sylikonu poniewaz pod wplywem zgniatania tego w tzw ksiazeczke sylikon poprostu wystaje z obu stron poza tym pomimo,iz sylikon powinien chronic wlos czesto wypada on z mikro badz tulejki szczegolnie jezeli ktos podciaga wlosy(mowie o pasemkach) co do metody easy hair to uwazaj bo czasami zdaza sie,ze cazki otwierajace moga wyciac kawalek twojego naturalnego wlosa, przypilnuj zeby robil ci to profesjonalista, powodzenia
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:09   #4862
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ilona162 Pokaż wiadomość
Witam nigdy nie pisalam na tym forum rylko czytalam ostatnio postanowilam sama sobie przedluzyc wloski znaczy z pomoca drugiej fyzjerki a ze chcialam sam tyl bo ja zwsze lubilam dziwne fryzurki to zamowilam sobie tylko 50 pasemek sadzilam ze to wystarczy na sam tyl i wlasnie dostalam paczke i sie zalamalam tych wlosow jest tak malo ze nie wiem co z nimi zrobic? nprawde nie wyobrazam sobie tego jak to bedzie wygladac dodoam ze bede miala robione na tulejki z silokonem. i tak mysle ze chyba musze jeszcze domowic no bo co?
Nie powinno sie zwracac uwagi na ilosc pasemek a ...na ich wage . Sama sie kiedys nadzialam jak nie pytajac wczesniej zamowilam sobie 100 pasemek a pozniej po zwazeniu , okazalo sie ze mam tyle co 50 tradycyjnych " gramowek".
Czesty trick sprzedajacych i bazowanie na niewiedzy kupujacych .
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 11:36   #4863
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

niewiedza niewiedza ja zawsze czytam uwaznie aukcje jak czegos nie ma napisane dzwonie albo wysylam emaila i nigdy nie mialam problemow trzeba dokladnie wiedziec co sie zamawia bo pozniej pretensje mozemy miec tylko do siebie
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 12:17   #4864
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Przedłużam (w sumie zagęszczam) włoski w piątek, po raz 5 lub szósty. Robiłam to zawsze tą samą metodą (www.greatlengths.net) Jest droga ale najlepsza. Moim zdaniem przedłużanie włosów metodą dzieki której można poznać które włosy są doczepione mija się całkowicie z celem (np. włosami sztucznymi a nie naturalnymi). Chodzi o to aby różnica w jakości włosa własnego a doczepionego była jak najmniejsza. Doczepianie włosów zaczęlo robić się bardzo popularne. Widać na ulicy dziewczyny które próbowały tej nowej modzie sprostać lecz często ma to efekt odwrotny do porządanego. Jeśli małe dziecko pyta w sklepie co sie stało w głowe tamtej pani to znaczy ze zabieg doczepiania włosów jej sie nie powiódł ! Nie róbmy z siebie lalek barbie! Nie presadzajmy
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 13:46   #4865
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam pytanie do anety_polish. pisłas,że nie przedłużasz wlosów.tylko kuzynce , której fotke zreszta umieściłas.a znalzałam te sama fotke na aukcji w allegro. albo ktoś ci ją ukradł, albo jednak przdłużasz albo ja ...mam zwidy. wklejam linka do aukcji .

http://www.allegro.pl/item253904382_...ziewicze_.html
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 13:48   #4866
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Przedłużam (w sumie zagęszczam) włoski w piątek, po raz 5 lub szósty. Robiłam to zawsze tą samą metodą (www.greatlengths.net) Jest droga ale najlepsza. Moim zdaniem przedłużanie włosów metodą dzieki której można poznać które włosy są doczepione mija się całkowicie z celem (np. włosami sztucznymi a nie naturalnymi). Chodzi o to aby różnica w jakości włosa własnego a doczepionego była jak najmniejsza. Doczepianie włosów zaczęlo robić się bardzo popularne. Widać na ulicy dziewczyny które próbowały tej nowej modzie sprostać lecz często ma to efekt odwrotny do porządanego. Jeśli małe dziecko pyta w sklepie co sie stało w głowe tamtej pani to znaczy ze zabieg doczepiania włosów jej sie nie powiódł ! Nie róbmy z siebie lalek barbie! Nie presadzajmy
własnie przymierzam sie do tej metody. znaczy do szkolenia. powiedz mi jednak, firma ta ma 3 sposoby zakładania. ktorym ty robisz i jak wygląda sciąganie? bede wdzięczna
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 13:54   #4867
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Przedłużam (w sumie zagęszczam) włoski w piątek, po raz 5 lub szósty. Robiłam to zawsze tą samą metodą (www.greatlengths.net) Jest droga ale najlepsza. Moim zdaniem przedłużanie włosów metodą dzieki której można poznać które włosy są doczepione mija się całkowicie z celem (np. włosami sztucznymi a nie naturalnymi). Chodzi o to aby różnica w jakości włosa własnego a doczepionego była jak najmniejsza. Doczepianie włosów zaczęlo robić się bardzo popularne. Widać na ulicy dziewczyny które próbowały tej nowej modzie sprostać lecz często ma to efekt odwrotny do porządanego. Jeśli małe dziecko pyta w sklepie co sie stało w głowe tamtej pani to znaczy ze zabieg doczepiania włosów jej sie nie powiódł ! Nie róbmy z siebie lalek barbie! Nie presadzajmy
ale sie uśmiałam
na tej stronce co podałas były ciekawe pasemka włosów. Szerokie i płaskie. Możesz coś o nich powiedziec i o całym systemie przedużania włosów.
Stronka icekawa, ale zero na niej namiarów na wlosy. metoda tez pobieznie opisana. Jasno jedynie wykonuja szkolenia, ale nie znalazłam adresów salonów, ktore to wykonują.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 13:57   #4868
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Angry Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do anety_polish. pisłas,że nie przedłużasz wlosów.tylko kuzynce , której fotke zreszta umieściłas.a znalzałam te sama fotke na aukcji w allegro. albo ktoś ci ją ukradł, albo jednak przdłużasz albo ja ...mam zwidy. wklejam linka do aukcji .

http://www.allegro.pl/item253904382_...ziewicze_.html

Aneta zdjęcie z allegro na samym początku miala jako siebie na awatarze....

notabene uzytkownik hollywood przedłuża ROSYJSKIMI DZIEWICZYMI WŁOSAMI ZA 1000 PLN, które upszednio zakupił za 36 pln od LONGHAIR
( http://www.allegro.pl/item228681923_228681923.html )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aneta polish.jpg (7,5 KB, 129 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:05   #4869
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

z tego co zdazylam zauwazyc to ze pisala,iz przedluza wlosy w salonie holywood czyli tak samo jak nick na allegro no i jeszcze ten poznan, przypadek..?
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:07   #4870
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no fakt kupila na allegro za 36zl dobre masz oko
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:07   #4871
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Cool Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Paris_Paris Pokaż wiadomość
z tego co zdazylam zauwazyc to ze pisala,iz przedluza wlosy w salonie holywood czyli tak samo jak nick na allegro no i jeszcze ten poznan, przypadek..?

zapewne tylko uzyczyła swojego zdjęcia salonowi do wystawienia na allegro, jako ich zadowolona klientka

Paris_Paris
jak moja fryzjerka wyjechała do UK, to tez próbowałam szukać "fryzjerek" na allegro. Ale bidulki sa mało rozgarnięte, najpierw kupują pasemka od stałych sprzedawców, a potem wciskają kity, że chińszczyzna to dziewicze słowiańskie włosy
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 14:11   #4872
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no no ale po komentarzach mozna poznac hihi
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:21   #4873
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja tylko tak niesmiało zaczęłam...

co do grath lenaght to oni maja 3 systemy.ale pani wysyla tylko info jesli przefaksujesz do nicj , ze jestes fryzjerka i masz swój zakład. wtedy wysyła oferte. wlasnie czekam, ale spotkam sie z nimi osobiście na targach .pani proponowała mi ultradzwięki . zobaczymy....
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:24   #4874
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a ja tylko tak niesmiało zaczęłam...

co do grath lenaght to oni maja 3 systemy.ale pani wysyla tylko info jesli przefaksujesz do nicj , ze jestes fryzjerka i masz swój zakład. wtedy wysyła oferte. wlasnie czekam, ale spotkam sie z nimi osobiście na targach .pani proponowała mi ultradzwięki . zobaczymy....
Reni, my ciebie tu dobrze znamy, specjalnie zaczęłaś ta burdę, żeby bezwzglednie wyeliminowac konkurencje i ZMUSIĆ nas do przedłużania TYLKO u ciebie


Mnie na tej stronce zainteresowały takie płaskie pasemka, wyglądają jakby były wycięte z taśmy, zaraz poszukam fotki, to może uda mi sie tutaj wkleić. Czy one maja juz na końcówkach klej, keratyne? Reni wiesz coś o takich pasemkach?

Narazie na stronce znalazlam, że polecany przez nich salon w Polsce jest w Gliwicach. Szukam dalej tych pasemek


Są pasemka, troche mi wyglądają jak metoda "kanapkowa" Nasze włosy w środek i przedłużone je zamykają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włooooss.jpg (14,7 KB, 49 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 14:47   #4875
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Reni, my ciebie tu dobrze znamy, specjalnie zaczęłaś ta burdę, żeby bezwzglednie wyeliminowac konkurencje i ZMUSIĆ nas do przedłużania TYLKO u ciebie


Mnie na tej stronce zainteresowały takie płaskie pasemka, wyglądają jakby były wycięte z taśmy, zaraz poszukam fotki, to może uda mi sie tutaj wkleić. Czy one maja juz na końcówkach klej, keratyne? Reni wiesz coś o takich pasemkach?

Narazie na stronce znalazlam, że polecany przez nich salon w Polsce jest w Gliwicach. Szukam dalej tych pasemek


Są pasemka, troche mi wyglądają jak metoda "kanapkowa" Nasze włosy w środek i przedłużone je zamykają
Anastazja...jasnowidz jesteś czy co

te pasemka maja zakończenia polimerowe. dlatego sa takie kwadratowe zeby łączenia były płaskie i niewyczuwalne. ale to nie jest keratyna.jak juz wspomniałam sa 3 sposoby. ten z tymi kwadrackimi to chyba ten na płasko robiony. znaczy ultradzwięki przepuszczaja to spoiwo przez nasze pasmko . formowany jest własnie kwadrat. maja jeszcze tradycyjne łaczenia juz w formie normalnych "ukulanych"zgrz ewów.narazie tle wiem. mam klientke, ktora u nich robiła. chwaliła bardzi , tylko mówiła ze ze sciąagniem miała kłopoty. ale napewno miała robioną metodą standardowa, znaczy okragłe zgrzewy.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 21:58   #4876
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny HEELP! na jutro musze miec wloski przedluzone i wlasnie od pol godziny zastanawiam sie jak przyszywa sie spinkę do tasmy, tzn którą stroną do dolu... mam czarne grzebyki S z silikonem i jak ja moj gust to silikon ma byc na dole zeby ten grzebyk mozna bylo tak jakby wbic od gory we wlosy ale z koloei dziurki w tych klipsach sa obok tego miejsca z silikonem wiec po przyszyciu cala spinka bylaby widoczna.... a jakos innego sposobu nie widze.......
Dla przykladu wklejam zdjecie spinek z zaznaczeniem takich jakie ja mam (tylko czarne) . jak widac w S nie ma dziurek na gorze.... chyba powinnam M kupic:/ narysowalam takze jak wlosy bylyby doszyte wg.mnie.....jak widac... gorna czesc spinki pozostaje widoczna
co by tu począć.........?? HELP!!!;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Spinki.jpg (98,5 KB, 39 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 22:24   #4877
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dobra dziewczyny, juz nie trzeba,sama dokonalam odkrycia... po prostu nie uzywa sie tych dziurek tylko przyszywa tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Spinki.jpg (98,6 KB, 46 załadowań)
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 05:44   #4878
enya32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez iness.m Pokaż wiadomość
Przedłużam (w sumie zagęszczam) włoski w piątek, po raz 5 lub szósty. Robiłam to zawsze tą samą metodą (www.greatlengths.net) Jest droga ale najlepsza. Moim zdaniem przedłużanie włosów metodą dzieki której można poznać które włosy są doczepione mija się całkowicie z celem (np. włosami sztucznymi a nie naturalnymi). Chodzi o to aby różnica w jakości włosa własnego a doczepionego była jak najmniejsza. Doczepianie włosów zaczęlo robić się bardzo popularne. Widać na ulicy dziewczyny które próbowały tej nowej modzie sprostać lecz często ma to efekt odwrotny do porządanego. Jeśli małe dziecko pyta w sklepie co sie stało w głowe tamtej pani to znaczy ze zabieg doczepiania włosów jej sie nie powiódł ! Nie róbmy z siebie lalek barbie! Nie presadzajmy

Nie zawsze można przy syntetykach poznać, że są doczepione - uwierz mi
Szczerze powiedziawszy pisałam już wcześniej, że syntetyki zachowują mi się lepiej, bo po pierwsze nie plączą się, po drugie są lżejsze i całkiem inaczej zachowują się na wietrze oraz oczywiście nie obciążają moich, po 3 wogóle się nie wyczesują ze zgrzewu a po 4 nie muszę katować swoich prostownicami bo mają cały czas ładny falowany kształt - dokładnie jak moje.
A że nie różnią się i nie wyglądają sztucznie przekonuję się cały czas, bo znajomi którzy znają sytuację twierdzą, że wyglądają o wiele bardziej "naturalnie" jak naturalne, które do tej pory nosiłam ) (!)

A tak na marginesie - w "Takie jest życie" jest artykuł o znanych przedłużających włoski I widzę, że to staje się bardzo powszechne
Niedługo ze świecą trzeba będzie szukać osoby o bujnych włosach, która je ma własne a nie "poprawiane" )

Pozdrawiam forumowiczki
enya32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 08:36   #4879
ilona162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Witam wczoraj pislam o tych nieszczesnych wlosach ktore mi przyslali i taka jestem zla na siebie ze dobrez nie sprawdzilam. Wiec wpadlam na pewien pomysl moze bysmy zebraly w jednym miejscu wszystkie wiadomosci u kogo warto kupowac wlosy a u kogo nie co wy na to?
ilona162 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 09:26   #4880
Marta_24_
Przyczajenie
 
Avatar Marta_24_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Czesc dziewczyny
Przepraszam, jesli zadane pytanie pojawilo se juz an forum,ale nie da sie tego wszystkiego przejrzec Chcialabym przedluzyc soebie wlosy we Wroclawiu, nie znam zadnych zufanych zakladow.Dzisiaj dzwonilam do pani kasi i powiedziala mi, ze mam przyjsc dzien wczesniej zeby wybrac kolor i pozniej ona te wlosy musi posklejac Czy to normalne, nie chce zadnej fuszerki.Mialam 3 razy doczepiane wlosy u tej samej osoby,ale moja fryzjerka sie niestety wyprowadzila
Marta_24_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 09:37   #4881
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Nie zawsze można przy syntetykach poznać, że są doczepione - uwierz mi
Szczerze powiedziawszy pisałam już wcześniej, że syntetyki zachowują mi się lepiej, bo po pierwsze nie plączą się, po drugie są lżejsze i całkiem inaczej zachowują się na wietrze oraz oczywiście nie obciążają moich, po 3 wogóle się nie wyczesują ze zgrzewu a po 4 nie muszę katować swoich prostownicami bo mają cały czas ładny falowany kształt - dokładnie jak moje.
A że nie różnią się i nie wyglądają sztucznie przekonuję się cały czas, bo znajomi którzy znają sytuację twierdzą, że wyglądają o wiele bardziej "naturalnie" jak naturalne, które do tej pory nosiłam ) (!)

A tak na marginesie - w "Takie jest życie" jest artykuł o znanych przedłużających włoski I widzę, że to staje się bardzo powszechne
Niedługo ze świecą trzeba będzie szukać osoby o bujnych włosach, która je ma własne a nie "poprawiane" )

Pozdrawiam forumowiczki

napisz jakiej firmy masz te synyetyki i na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie właśnie syntetycznych włosw


na allegro znalazłam taką pania co przedłuza syntetykami
http://www.allegro.pl/item251608018_...lkopolska.html
i sprzedaje włosy tez, mial ktoś takie włosy syntetyczne?

Reniu, co myslisz o syntetykach?

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-10-10 o 10:01
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 14:03   #4882
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czy jest możliwośc przedłużenia sobie samodzielnie włosami metodą warkoczykową?? włosy na taśmie?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 15:11   #4883
OnaKrakow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

.....

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-10-10 o 16:18
OnaKrakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 15:39   #4884
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do anety_polish. pisłas,że nie przedłużasz wlosów.tylko kuzynce , której fotke zreszta umieściłas.a znalzałam te sama fotke na aukcji w allegro. albo ktoś ci ją ukradł, albo jednak przdłużasz albo ja ...mam zwidy. wklejam linka do aukcji .

http://www.allegro.pl/item253904382_...ziewicze_.html
Pani Reniu.od tygodnia pracuje w salonie w Poznaniu.stad znalazło sie tam m.in moje zdjecie,tzn mojej kuzynki
Tamta fryzjerka wyjechala do Irlandi i zatrudniono mnie
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 15:43   #4885
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Aneta zdjęcie z allegro na samym początku miala jako siebie na awatarze....

notabene uzytkownik hollywood przedłuża ROSYJSKIMI DZIEWICZYMI WŁOSAMI ZA 1000 PLN, które upszednio zakupił za 36 pln od LONGHAIR
( http://www.allegro.pl/item228681923_228681923.html )
moze przyszło by Ci do głowy,ze kupiłam je dla kogos??!!
jesli chodzi o włosy na ktorych nasz salon pracuje to sa to dwa gatunki włosów-indyjskie i słowianskie.jesli chodzi o slowianskie-wspolpracujemy z dwoma perukarniami a indyjskie sprowadzmy z zachodu.
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 15:50   #4886
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez OnaKrakow Pokaż wiadomość
Witam zajmuje sie od dluzszego czasu przedluzaniem wlosow metoda microringi osobiscie polecam ta metode ( sama mialam tak przedluzone wloski) Wiecej informacji na ***** oraz ****** Pozdrawiam
nieopłacona reklama jest zabroniona na wizażu....



dziewczyny i co z tymi syntetykami? miała któraś?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 15:58   #4887
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
nieopłacona reklama jest zabroniona na wizażu....



dziewczyny i co z tymi syntetykami? miała któraś?
to profibre. wlosy te sa naprawde fajne. nosi sie ok 4 miesiecy. najlepsze jednak sa monofibre, sa delikatniejsze nieco. ale tamte tez sa ok
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 16:04   #4888
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu dzieki dzięki ja sie boje, że takie włosy, to będą jak u barbi. Błyszczały sie i świeciły. Ta sprzedająca ma 2 rodzaje włosów, jedne za 37 (?) i jedne za ponad 70.
Napisałam maila do niej z zapytaniem, jaka jest różnica. narazie sie nie doczekałam odpowiedzi
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 17:57   #4889
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Reniu dzieki dzięki ja sie boje, że takie włosy, to będą jak u barbi. Błyszczały sie i świeciły. Ta sprzedająca ma 2 rodzaje włosów, jedne za 37 (?) i jedne za ponad 70.
Napisałam maila do niej z zapytaniem, jaka jest różnica. narazie sie nie doczekałam odpowiedzi
te droższe sa lepsze. to profibry. tylko pamietaj nie moga byc dłuższe niz 50 cm najlepsza długosc to 45 cm.wowczas bedziesz sie nimi cieszyła ok 4 miesiecy.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 18:08   #4890
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
moze przyszło by Ci do głowy,ze kupiłam je dla kogos??!!
jesli chodzi o włosy na ktorych nasz salon pracuje to sa to dwa gatunki włosów-indyjskie i słowianskie.jesli chodzi o slowianskie-wspolpracujemy z dwoma perukarniami a indyjskie sprowadzmy z zachodu.

hmmm....skoro pracujesz od tygodnia w salonie, ktory zajmuje sie przedluzaniem wlosow (pracuje na m.in. na słowianach) to dlaczego nie we wlasnym miejscu pracy przdluzalas
, tylko piec dni temu poszlas do innego fryzjera???????-nooo chybaze przeduzalas u siebie w pracy i teraz robisz im ładna antyreklame
I jeszcze jedno sposob nazekania na swoje włosy sa BARDZO podobne z tym, ktory widnieje w linku z allegro wklejonym przez Renie!!!!! Dziwne,co??
Sory ale nie wierze Tobie!!!! cos to wszysto za bardzo zagmatwane w Twoich wypowiedziach od samego poczatku

Edytowane przez jesterka
Czas edycji: 2007-10-10 o 18:10 Powód: literówka
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.