Operacja plastyczna twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 18:09   #1
firre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2

Operacja plastyczna twarzy


Heja.Jestem jeszcze mlody(21 lat) ale od dawna mam kompleksy jesli chodzi o moj wyglad.Jesli chodzi o pieniadze to nie jest problem do pewnej granicy tzn 30tys.Mam pytanie czy mozna zrobic operacje calej twarzy na raz?Oraz ile by takie cos kosztowalo?I najwazniejsze ile chirurgia plastyczna w polsce moze zrobic(bo co prawda znalazlem cos o implatach z silikonu ale nie znalazle nigdzie polskiej klinik ktora cos takieg robi)?
firre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 09:57   #2
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

ale dokładnie co byś chciał zmienić ;p I wszystkich naraz nie dasz rady zrobić ;p Pewnie z 2 zabiegi za jednym razem ;p Zrób sobie listę a Pan Skupin Ci pomoże
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:22   #3
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Cytat:
Napisane przez firre Pokaż wiadomość
Heja.Jestem jeszcze mlody(21 lat) ale od dawna mam kompleksy jesli chodzi o moj wyglad.Jesli chodzi o pieniadze to nie jest problem do pewnej granicy tzn 30tys.Mam pytanie czy mozna zrobic operacje calej twarzy na raz?Oraz ile by takie cos kosztowalo?I najwazniejsze ile chirurgia plastyczna w polsce moze zrobic(bo co prawda znalazlem cos o implatach z silikonu ale nie znalazle nigdzie polskiej klinik ktora cos takieg robi)?
Operacja całej twarzy Nie wierzę, że jest aż tak źle.
Na pewno można dużo poprawić i to w minimalnej liczbie zabiegów. Tylko uważaj, żeby nie przeholować - chyba nie chcesz zamiast twarzy mieć maski.
A tak z ciekawości - co dokładnie chciałbyś poprawić?

P.S. co do kosztów - te 30 tys. zł może być zbyt niską kwotą na tak radykalną zmianę
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:43   #4
belli10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

dokładnie, raczej nie da się wszystkiego na raz, i czy na pewno jest taka potrzeba ?? czasem drobna korekta wystarczy bo zmienia cały wizerunek, ale najlepiej bezpośrednio skonsultować się z dobra kliniką , lekarzem,, osobiście , bo telefonicznie to pewnie nikt konkretnie nie doradzi,,,poczytaj sobie może na stronce kliniki dr Sankowskiego.
belli10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:15   #5
firre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna twarzy

Sorki ze tak dlugo nie odp ale musialem przymyslec dokladnie czy napewno chce cos takiego zrobic.
Cala twarz racja troche przesada, tak najogolniej to chcial bym zrobic sobie implant policzków i brody.Mysle jeszcze czy by czegos z nosem nie zrobic, obeznalem sie w cenach i calkiem sporo mozna za tyle zrobic.
Jest tylko jedna rzecz ktora gdzies na kafeteri wyczytalem mianowicie ze na zabieg u dobrego lekaza czeka sie rok chcial bym wiedziec czy to prawda?
Prawda mowiac taki czas oczekiwania mnie przeraza;/

Edytowane przez firre
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:19
firre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.