Za dużo włosów :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 10:57   #1
tequila8
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar tequila8
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 44
GG do tequila8

Za dużo włosów :(


Mam dosyć nietypowy problem
Większość dziewczyn ma cienkie włosy i chce zwiększyć objętość, sprawdzić aby były bardziej puszyste i lekkie. W sklepach jest pełno szamponów, odżywek i innych kosmetyków do ich pielęgnacji. Ja natomiast mam mega grube, mocne włosy, do tego puszyste i trudne do układania. Już chyba wszystkiego próbowałam aby je bardziej wygładzić (nie chodzi mi o całkowite prostowanie), zmniejszyć objętość ale nie tak żebym wyglądała jakbym miała jakiś olej wylany na głowie Teraz je wycieniowałam to już jest trochę lepiej, ale i tak wydaje mi się że mam ich za dużo. Moja mama ciągle mi powtarzała że nie mam co narzekać bo to bardzo fajnie jest mieć takie włosy i każda dziewczyna by takie chciała mieć. No ale ja już mam dosyć ciągłego walczenia z nimi
Znacie może jakieś dobre, obciążające włosy kosmetyki albo jakieś inne domowe sposoby? Mam nadzieję że mi pomożecie Pozdrawiam
tequila8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:21   #2
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Za dużo włosów :(

tequila moge Cie pocieszyc tym, że na pewno nie jestes sama z tym problemem. MOje włosy dodatkowo jeszcze się kręcą dlatego po każdym myciu traktuję je prostownicą, ale to się na niezbyt wiele zdaje. Owszem ich objętość się zmniejsza, ale nie jest to to co chciałabym mieć na głwie. Zresztą do prostych też jest im trochę daleko po tym moim domowym prostowaniu, ale cóż, jest lepiej niż bez. A na przygładzenie włosów chyba nic nie ma. Tzn. mi tak jak Tobie nie udało się nieczego znaleźć. Jedyne co czasem pozwala mi je utrzymać na uwięzi to guma , ale ona strasznie skleja włosy mimo bardzo małej ilości.
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 15:44   #3
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Za dużo włosów :(

Hmmm, ja też mam taki problem.
Ja stosuję sunsilk wygładzający w fioletowej butelce, jako krem, i jestem w miare dobre. Używam też przeróżnych kosmetyków, które nawilżają włosy, aby nie puszyły się tak bardzo.
Włosy trzeba obciążać, aby opadły.
Od razu odradzam prostownice, bo wysusza okropnie, a wtedy jeszcze bardziej będa się puszyć.
Ja po takim "prostowaniu" rok temu do tej pory nie mogę ich odregenerować, i bardzo załuję tego co zrobiłam.



pozdrawiam
anakonda
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 16:14   #4
tequila8
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar tequila8
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 44
GG do tequila8
Dot.: Za dużo włosów :(

z tym fioletowym sunsilkiem tez próbowałam i jest trochę lepiej, ale i tak mam siano na głowie Ale dzięki dziewczyny za wsparcie
tequila8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:02   #5
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Za dużo włosów :(

Jeżeli masz siano na głowie, to pewni włosy masz suche.
Moze spróbuj odregenerować włosy od środka - moze jakieś witaminki, wyciągi z ziół itp.
Na którymś wątku wizażanki bardzo polecały Vitapil(kóry zamierzam sobie kupić) ale kosztuje drogo - 30zł, zresztą, co nie zrobi się dla urody.
Dobrą opinią cieszy się też Skrzypovita i wyciąg ze skrzypu polnego.


Wpisz w wyszukiwarke "włosy suche", seryjnie - to fotum to istna skarbnica wiedzy.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:39   #6
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Za dużo włosów :(

idz do fryzjera i poproś o degażowanie (czy jakos tak). Po takim cięciu włosy stana sie "lekkie" i beda sie dobrze układały. Nie wiem czy obciazanie wlosow kosmetykami to taki super pomysł bo bedziesz miala tłuste wlosy.
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:50   #7
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez kapsel
idz do fryzjera i poproś o degażowanie (czy jakos tak). Po takim cięciu włosy stana sie "lekkie" i beda sie dobrze układały. Nie wiem czy obciazanie wlosow kosmetykami to taki super pomysł bo bedziesz miala tłuste wlosy.


Za "Degażowanie" to chyba płaci się jak za normalne cięcie, czy to cos "specjalnego"? Ile się przez to traci minimalnie na długości włosów?
A co do przetłuszczania to mogą sie przetłuszczać. Ja tego nie zauważam bo i tak myje je codziennie...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 18:12   #8
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Za dużo włosów :(

Eee a cos wiecej o tym czyms na d...??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 18:33   #9
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Za dużo włosów :(

to degażowanie to coś podobnego do cieniowania jak sie dobrze orientuje tyle tylko, że włosy przerzedza się na cełej długości a nie tylko np. na końcach i robi to się takimi nożyczkami z ząbkami. Miałam tak raz ścinane włosy i efekt był zadowalający ale fryzurka była dla prostych włosów więc automatycznie dochodziło do tego prostowanie. Ale jeśli włosy się nie kręcą to powinno przynieść pozytywne efekty i bez prostownicy ^^.
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 20:31   #10
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Za dużo włosów :(

Też mam takie włosy i w dodatku kręcone - zaczęłam używać pianek, żelów itp. włosy mi sie przerzedziły ;P Proponuje odżywki nawilżające, np. Nivea do kręconych, albo odbudowująca.
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 16:01   #11
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez Lumia
to degażowanie to coś podobnego do cieniowania jak sie dobrze orientuje tyle tylko, że włosy przerzedza się na cełej długości a nie tylko np. na końcach i robi to się takimi nożyczkami z ząbkami. Miałam tak raz ścinane włosy i efekt był zadowalający ale fryzurka była dla prostych włosów więc automatycznie dochodziło do tego prostowanie. Ale jeśli włosy się nie kręcą to powinno przynieść pozytywne efekty i bez prostownicy ^^.
Szkoda, ze trzeba używać prostownicy. Ta maszyna paląca włosy działa na mnie jak muchozol na muchy.
To degażowanie to chyba coś podobnego do noża chińskiego??
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 16:32   #12
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Za dużo włosów :(

hym, tzn mi sie wydaje, ze przy prostych włosach prostownica jest zbedna, no bo po co prostować coś co już jest proste ^^'

nóż chiński, a nie słyszałam, co to jest?
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 17:37   #13
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez tequila8
Mam dosyć nietypowy problem
Większość dziewczyn ma cienkie włosy i chce zwiększyć objętość, sprawdzić aby były bardziej puszyste i lekkie. W sklepach jest pełno szamponów, odżywek i innych kosmetyków do ich pielęgnacji. Ja natomiast mam mega grube, mocne włosy, do tego puszyste i trudne do układania. Już chyba wszystkiego próbowałam aby je bardziej wygładzić (nie chodzi mi o całkowite prostowanie), zmniejszyć objętość ale nie tak żebym wyglądała jakbym miała jakiś olej wylany na głowie Teraz je wycieniowałam to już jest trochę lepiej, ale i tak wydaje mi się że mam ich za dużo. Moja mama ciągle mi powtarzała że nie mam co narzekać bo to bardzo fajnie jest mieć takie włosy i każda dziewczyna by takie chciała mieć. No ale ja już mam dosyć ciągłego walczenia z nimi
Znacie może jakieś dobre, obciążające włosy kosmetyki albo jakieś inne domowe sposoby? Mam nadzieję że mi pomożecie Pozdrawiam

ehh podłanczam się pod watkiem mam tak samo jak ty.co bym nie uzyl moje włosy sie pusza.jednak wcozraj spieszylam sie wysuszylam wloski suszarka byly wow jak busz nalozylam troszke wosku do wlosow i superr sie obciazyly jakby hehe.ale nakaladajce nie wielka ilosc bo to natluszcza bardzo wloski
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 13:53   #14
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Za dużo włosów :(

Włosy po obcinaniu nozem chińskim są jakby "powygryzane" na końcach, takie postrzępione. Nie potrafie opisać, szkoda, że nie posiadam żadnej foty.
A na długości włosów traci się jakieś 7cm około.
Dlatego degażowanie skojarzyło mi się z nożem chińskim, bo prawdopodobnie efekty będą podobne.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 16:16   #15
poziomeczka
Raczkowanie
 
Avatar poziomeczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 106
Dot.: Za dużo włosów :(

ja miałam degażowane włosy. nie, to chyba nie jest żaden "chiński nóż". po prostu wycinane są włosy ze środka, ze spodu, żeby ich było mniej. i rzeczywiście jest mniej. ja mialam ten sam problem - za gęste włosy, a teraz jest ok. i juz sie tak nie puszą
poziomeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 17:12   #16
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Za dużo włosów :(

Witam.
Ja radzilabym uwazac z tym degazowaniem.
Kiedys moje wlosy zostaly potraktoane tymi cudnymi nozyczkami.PAni fryzjerka "odwalila kawal dobrej roboty" Mianowicie:z wlosow b.gestych,falujacych,do ramion zostaly postrzepione wlosy roznej dlugosci-raczej krotsze niz do brody.
Wygladalam jak pól d*** zza krzaka w dodatku potraktowane kosa,z rzadkimi sterczacymi piorkami Wlosy odrastaly bardzo dlugo bo sa przeciez wycinane na calej dlugosci.
Teraz mam po prostu dobrze dobrana fryzure i geste wlosy wygladaj pieknie.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 11:56   #17
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Za dużo włosów :(

ja tez radze uwazac z tym degazowaniem,bo bardzo niszczy wlosy a raczej koncowki sa one jakby ,,miazdzone,, i szybciej sie niszcza.ja bylam ostatnio u fryzjera i mi je wypiorkowala. na samych koncach niby powinno sie to robic na calej dlugosci ,ale im krotsze wlosy tym mam wieksza szope wiec nie moge. ale bardzo fajnie to wyszlo
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 15:47   #18
siupakabra
Przyczajenie
 
Avatar siupakabra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 11
GG do siupakabra
Question Dot.: Za dużo włosów :(

witam w klubie, dziewojki... też mam sianowate włosy, grube, gęste... ale podatne jak ch...ra. prawie codziennie męczę je prostownicą, chociaż to niewiele daje... a tekstów swojej mamy w stylu: 'masz piękne włosy! to prawdziwy skarb!' mam po dziurki w nosie. zaciekawiłyście mnie tym degażowaniem, czy jakoś tak. no, ale właśnie boję się. bo przecież taki zabieg powinien zrobić dobry fryzjer, a nie pierwszy lepszy... nie chcę potem wyglądać jak wyłysiały pudel, ta wizja mnie przeraża... ale cieszę się, że nie jestem sama. do niedawna uważałam, że jestem jakimś 'odmieńcem' hihihih co ja mam zrobić, żeby wyglądać jak normalny człowiek!?
__________________
`łatwiej się zaszyć i o tym nie myśleć...` by Grammatik.
siupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 16:35   #19
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Za dużo włosów :(

Najlepiej to z wady zrobić zaletę. Może idź do fryzjera i niech Ci podpowie jaka fryzurka pasowałaby twoim włoskom. Na pewno coś wykombinuje. A jeśli już nie chcesz tego problemu no to odżywki wygładzające. Ale naprawdę z masy włosów można zrobić świetne fryzurki! Przeszukaj sobie nawet wyszukiwarke z katalogiem fryzur!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 17:08   #20
siupakabra
Przyczajenie
 
Avatar siupakabra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 11
GG do siupakabra
Dot.: Za dużo włosów :(

teraz mam bardzo mocno wycieniowane. najdłuższe włosy mam lekko za ramiona, a najkrótsze do czubka ucha i jak je elegancko wyprostuję to widać, że nie mam przysłowiowych '5 włosów na krzyż' tylko ładne i gęste. wtedy jest OK... ale tuż po wysuszeniu, albo na wilgoci...

EDIT: a ten fioletowy Sunsilk to do niczego jest! miałam po nim przesuszone końcówki i było czuć, że na włosach coś siedzi. fuuuj. nie polecam.
__________________
`łatwiej się zaszyć i o tym nie myśleć...` by Grammatik.
siupakabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:04   #21
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez tequila8
Mam dosyć nietypowy problem
Większość dziewczyn ma cienkie włosy i chce zwiększyć objętość, sprawdzić aby były bardziej puszyste i lekkie. W sklepach jest pełno szamponów, odżywek i innych kosmetyków do ich pielęgnacji. Ja natomiast mam mega grube, mocne włosy, do tego puszyste i trudne do układania. Już chyba wszystkiego próbowałam aby je bardziej wygładzić (nie chodzi mi o całkowite prostowanie), zmniejszyć objętość ale nie tak żebym wyglądała jakbym miała jakiś olej wylany na głowie Teraz je wycieniowałam to już jest trochę lepiej, ale i tak wydaje mi się że mam ich za dużo. Moja mama ciągle mi powtarzała że nie mam co narzekać bo to bardzo fajnie jest mieć takie włosy i każda dziewczyna by takie chciała mieć. No ale ja już mam dosyć ciągłego walczenia z nimi
Znacie może jakieś dobre, obciążające włosy kosmetyki albo jakieś inne domowe sposoby? Mam nadzieję że mi pomożecie Pozdrawiam
Ja radzę sobie w tej chwili tak, że w mokre po umyciu włosy wcieram wosk welli (ale nie w suche, bo wyglądają jak tłuste), i to je obciąża a nie skleja jak np. guma osis.
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 18:22   #22
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez Ulotka
Ja radzę sobie w tej chwili tak, że w mokre po umyciu włosy wcieram wosk welli (ale nie w suche, bo wyglądają jak tłuste), i to je obciąża a nie skleja jak np. guma osis.
a czy ten wosk dziala takze tak jakby troszke prostujaco ? to znaczy obciaza je na tyle ze sie nie kreca czy raczej tylko sprawia ze sie nie pusza? bo ja mam te obydwa problemy z wlosami
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:06   #23
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Za dużo włosów :(

Wystarczy odpowiednio wycieniować gęste włosy,żeby sie lekko układały na takie grube i gęste włosy nie pomoze zadna odzywka Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 11:36   #24
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Za dużo włosów :(

Degażówki są to takie specjalne nożyczki do cieniowaia włosów i nie m9iażdżą one końcówek. ja zawsze jak obinam włosy to mam je troche degażowane, bo mam gęste włosy. Końcówki można zniszczyć obcinając włosy nrzytwą, bo wtedy są one postrzępione
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:55   #25
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez martinka_m
a czy ten wosk dziala takze tak jakby troszke prostujaco ? to znaczy obciaza je na tyle ze sie nie kreca czy raczej tylko sprawia ze sie nie pusza? bo ja mam te obydwa problemy z wlosami
zalezy ile nałożysz... ale trzeba uważać, inaczej po paru godzinach włosy będą do mycia
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:57   #26
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Wystarczy odpowiednio wycieniować gęste włosy
hihi

słowo kluczowe w tekście : ODPOWIEDNIO

pytanie: kto to zrobi odpowiednio?

i najbardziej prawdopodobna odpowiedź: NIKT

sorki za pesymizm, ale przez 30 lat mojego życia nikt mnie jeszcze ODPOWIEDNIO nie wycieniował
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:25   #27
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Za dużo włosów :(

Moja fryzjerka robi to ODPOWIEDNIO ma do tego specjalne nożyczki Skoro przez 30 lat chodzisz do fryzjera, który nie potrafi to pora go zmienic
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:30   #28
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Za dużo włosów :(

Dziewczyny a ja po prostu wam zazdroszcze gestosci objetosci. Ja mam wlosy nie dosc ze zadkie to i cienkie oraz problem z ciaglym wypadaniem i lamaniem sie koncowek. Moim skromnym zdaniem te wasze wloski to jest wasz atut Pozdrawiam
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 13:35   #29
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez madalenka
Dziewczyny a ja po prostu wam zazdroszcze gestosci objetosci. Ja mam wlosy nie dosc ze zadkie to i cienkie oraz problem z ciaglym wypadaniem i lamaniem sie koncowek. Moim skromnym zdaniem te wasze wloski to jest wasz atut Pozdrawiam
Masz swieta racjeJa tez mysle,ze to atut i w koncu zaczelam to doceniac.Mam wloski ODPOWIDNIO wycieniowane i bardzo przyciagaja wzrok te moje kudelki.Nie ma co narzekac,trzeba sie cieszyc.
Dzieki Magdalenko za dobre slowo
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 18:02   #30
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Za dużo włosów :(

Cytat:
Napisane przez Ninedin
Moja fryzjerka robi to ODPOWIEDNIO ma do tego specjalne nożyczki Skoro przez 30 lat chodzisz do fryzjera, który nie potrafi to pora go zmienic
zmieniałam, zmieniałam...

stąd ten pesymizm właśnie
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.