Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-29, 06:40   #181
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

A ja nadal depiluję depilatorem . Bezpośrednio po depilacji i na drugi dzień smaruję nogi olejem krokoszowym, a później cały czas aż do następnej depilacji dwa razy dziennie przemywam spirytusem salicylowym i na to pasta cynkowa. Ostatnio w aptece nie mieli pasty cynkowej i babka poleciła pastę lassari (coś takiego jak cynkowa, tylko że bardziej wysusza bo jest ze spirytusem salicylowym). Próbowałyście jej może? Bo ja dopiero zaczęłam ją stosować i nie mogę za wiele napisać jaki jest skutek.

Także w sumie nie jest źle. Krost już tyle nie ma, no a blizny to jeszcze pewnie trochę poszpecą moje nogi...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 07:58   #182
lemon16
Raczkowanie
 
Avatar lemon16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 227
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

magda*M - podziwiam Cię, że masz tyle cierpliwości, żeby mimo wszystko walczyć z depilatorem Ja doszłam do wniosku, że dla mnie ratunkiem jest tylko maszynka, trudno, trzeba sobie jakoś radzić Pasta lassari? Moja koleżanka używała na trądzik. Podobno dość tłusta, ale skuteczna w krótkim czasie.
__________________
...just do it.
lemon16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 08:18   #183
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja używam depilatora, bo po maszynce w rekordowym tempie odrastają mi włoski Nawet pod pachami golę depitalorem chociaż bardzo boli ale wolę już pocierpieć i mieć spokój przez dłuższy czas. Na podrażnienia na nogach mam taki sposób, że przemywam nogi wodą z octem z czerwonego wina. Proporcje robię na oko. Sposób ten jest znany już na Wizażu.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 08:32   #184
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

oj zaszalałam wczoraj za jednym razem chciałam wyprobowac wszytkie sposoby wiec zaczełam od bikini i właściwie głównie tam skupiłam swoją uwage i to był błąd na początek nałozyłam talk na niewielki kawałek włósków pożniej rozgrzałam suszareczką plaster z woskiem i przykleiłam, potrzymalam przez chwilke na nim kostke z lodem i rachu ciachu pociągłam ałaaaaaaa... bolało;( ale przyznam szczerze ze wloski które były na tym fragmencie skóry wszystkie ładnie sie oderwały az sie zdziwiłam tylko że ten ból w tym miejscu był niesamowity! no i oczywiście krostki z podrażnieniami błyskawicznie sie pojawiły juz po paru sekundach
Odstawialm te sprzęty i zabrałam sie za zwykła jednorazówkę, z tego co czytałam należy goliś się z włosem nie pod włos no i tak zrobiłam odrazu po ogoleniu wyskoczyły malukie krostki takie z wrrr... nieco drapiące było ich dwa razy wiecej niż w miejscu depilowanym woskiem
Zacisłam zęby i wziełam depilator do swych rączek ojej ta proba była najtrudniejsza bolało jak nie wiem co od razu zaczeła lecieć mi krew z miejsc depilowanych depiltorem wiec przestałam to robic
aaa i zapomnialam dodac ze robilam tez depilacje pastą cukrowa ale to było juz nieco dawniej tez mnie bolało moze mniej niz po wosku ale efekt depilacji był ten sam : bol i krostki
Na koniec moich eksperymentów posmarowałam wszystko Alantanem Plus i SudoCremem i zasypałam talkiem wydawało sie ze bedzie ok ale dzisiaj wstałam i czułam ból po wyrywaniu i krostki były juz bardziej widoczne niż wczoraj a szczególnie w miejscu golenia bo tam najszybciej krostki powstały i dzisiaj juz mam takie czarne odrośnięte małe włoski to jest strasznie wkurzające tak sie męczyć a poźniej krotski i odrazu znowu włoski
Juz jestem zmęczona tymi probami
Prosze o porade
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 09:15   #185
lemon16
Raczkowanie
 
Avatar lemon16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 227
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Jak widać doskonale po tym wątku, wszystko jest indywidualną predyspozycją każdej z nas. Niektóre dziewczyny używają bezproblemowo depilatora, niektóre musiały "odstawić", bo nie ma już rady. I tak samo jest z bikini, niesamowicie drażliwa kwestia - dosłownie i w przenośni. Ja osobiście mam na to jedną metodę - maszynka niestety. Z początkiem bolało, pojawiały się podrażnienia. Ale teraz skóra się przyzwyczaiła, nie ma żadnych krostek (czasami pojedyńcze, ale rzadko) i akurat ten problem rozwiązałam W ogóle mam dziwne wrażenie, że włoski tam nie odrastają aż tak szybko Kurczę, nie wiem co byłoby dla Ciebie fifciu dobrą radą...może zaciśnij zęby i spróbuj skórę przyzwyczaić? Jakoś nie jestem przekonana do depilatora i wosku w tym miejscu...ew wrastające się włosy i [odpukać!] zapalenie mieszków wł. mogłoby być chyba zbyt bolesne
__________________
...just do it.
lemon16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 09:35   #186
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

no u mnie nie wygląda to zbyt rózowo...juz po kilku godzinach czuc "drapanie" a podrazione jest najbardziej tam na górze, gdzie zostawiam mała kępkę wlosów, na dole nie ma wiekszych problemów. boleśnie jest, ale mozna to zniesc...chyba ze własnie jak umnie rosną tak szybko...na nogach tez odrastają niesamowicie szybko...macie na to jakas rade?
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 10:58   #187
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

jak dla mnie to chyba nie ma zadnej rady Lemonko a golisz sie codziennie? bo jak wczoraj sie ogolilam tu i ówdzie to juz dzisiaj widac czarne włoski a smarujesz miejsca bikini jakims kremem??
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 12:21   #188
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja na krostki i czerwone plamki po depilacji mam jeden wyprobowany sposób..poprostu przetrzec to miejsce wacikeim nasaczonym wodą utlanioną.I z krostek i plamek ani śladu Nie wiem jak wam dziewczynki ale mi to pomaga. Szybko znikają,a poza tym wode utleniona chyba kazdy w domku ma Spróbujcie moze i wam pomoze
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 12:22   #189
lemon16
Raczkowanie
 
Avatar lemon16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 227
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Maszynką (+żel gilette satin care flora passion) usuwam włosy średnio co 3 dzień - wtedy je widać. Bikini co 2 dni, jak jest potrzeba to nawet codzień. Po depilacji bikini, smaruję skórę zwykłym kremem nivea nie wiem czy dobrze robię, ale nigdy w ten sposób nie miałam podrażnionej skóry, a przy okazji było bardziej "gładko".
__________________
...just do it.
lemon16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 14:43   #190
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Czesc dziewczyny. Jestem pierwszy raz na forum. Tez mam problem z wrastajacymi wlosami. Uzywam depilatora elektrycznego bo w moim przypadku golenie nog nie sprawdza sie - odrastaja zbyt szybko i sa bardzo widoczne, wszystko przez to ze mam jasna skore i ciemne wlosy. Zazdroszcze blondynkom...

Z mojego doswiadczenia to moge powiedziec, ze nie ma nic gorszego nic wydlubywanie tych wloskow spod skory, dlugo sie to goi a po kolejnej depilacji kolejne wloski i tak wrastaja. Czesc z nich po jakims czasie i systematycznych pilingach wychodzi spod skory. Ale mi sie zdazaja tez takie wredne egzemplarze, ktore wrastaja pod skore wlasciwa - takie potrafia przetrwac tam cale wieki... Czy wy tez macie ten problem. Odpowiedzcie prosze
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 18:15   #191
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

i znowu zaryzykowałam... ogoliłam i przemyłam woda utleniona jednak i tak krostki były i wydaje mi sie ze nawet bardziej widoczne niz wczoraj juz sama nie wiem moze to dlatego ze jest tak gorąco?? a z nivejka sporóbuje przy najstepnym eksperymencie z goleniem mam nadzieje ze troszke mi pomoze
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-29, 18:17   #192
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

u mnie włoski tez juz widac na drugi dzien, a cała zawartosc majtek jest drapiąca, mimo maks nakładów kremu nivea jest takze podrazniona, a na drugi dzien trzeba sie ogolic znów, ale jest skóra bardzo podrazniona w małe krosteczki (bez ropki, tylko czerwone bolące kropki) a uzywam nawet pianki do golenia i czekam az chwile posiedzi... juz siły nie mam...
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:01   #193
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No ze mną jest bardzo podobnie. Włoski po goleniu odrastają w takim tempie i są tak twarde, że szkoda gadać...

Także pozostaje mi depilator i nic innego nie wchodzi w grę. Tylko jeszcze muszę dojść co jest najlepsze dla moich nóg bezpośrednio po depilacji i między depilacjami.
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:03   #194
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Depilujesz miejsce intymne depilatorem?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:13   #195
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Sovilo jeśli pytanie było do mnie to już odpowiadam.
Tak depilatorem . Z tym, że nie depiluję całości (szerszy paseczek z przodu zostaje ) ale dość wysoko podjeżdżam. Dopiero w tym roku zaczęłam robić depilatorem, bo strasznie drażniły mnie te odrastające włoski (co strasznie swędziało ), częste peelingi i akurat w tym miejscu nie mam żadnych wrastających włosków .
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 20:30   #196
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Tak, pytanie było do Ciebie Zapytałam, bo nagle z nóg zjechałysmy z tematem ''niżej'', dlatego się zdziwiłam czy nie mówimy już o nogach
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 10:14   #197
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Magda*M depilatorem robisz sobie w tym miejscu ?? yyy... o matko to musi nieźle bolec?? ja sobie kawaleczek przy bikini zrobilam i odrazu mi krew leciala fajnie sobie tak machnąć depilatorem i nie mieć blizn itp ale u mnie to jest zbyt bolesne bo mam depilator jeszcze starej daty bez zadnych nasadek,nakladek itp.
obudzialam sie z dziwnie swędzącą i drapiąca cześćią ciała (chyba wiecie gdzie?) eh... widze ze warstawa nivejki sudocermu i alantanu nic nie pomogla na te kroski
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 10:24   #198
lemon16
Raczkowanie
 
Avatar lemon16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 227
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Fifciu ja miałam taki problem dotyczący pach... Mam tam tak niesamowicie wrażliwą skórę...byłam załamana, bo przecież lato idzie, no i jak tak ze skórą pełną krostek, "fałdek", prawie czarną i bolącą niemiłosiernie... Więc spróbowałam tam depilatora i co? Skóra wyglądała jeszcze gorzej... Dermatolog kazał mi wrócić do maszynki, smarowałam niveą i alantanem i jakoś sobie wyleczyłam... Ale z bikini nie miałam nigdy problemu, nie wiem jak Ci pomóc
__________________
...just do it.
lemon16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 13:17   #199
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

ojejciuś ja to jestem chyba jakaś inna pod paszkami włoski odrastają tak szybko jak na bikini i odrazu robiią sie te okropne swedzące i bolące krostki wyglada to strasznie. Teraz nawet sie ciesze ze obecnie nie mam chlopaka bo chyba by sie mnie przestraszył tzn tych moich podrażnień
Zrobiłam sobie jedną pache woskiem tzn plastrem i bardzo mnie bolało ale na drugi dzień pacha tak nie bolała i właściwie nie sedziło mnie az tak jak po goleniu ale ból i pracochłonnośc by mnie wykończyły tym sposobem
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-30, 13:36   #200
lemon16
Raczkowanie
 
Avatar lemon16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 227
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Maaatko, właśnie się załamałam odkryłam wrośniętego włosa, ale tak niesamowicie głęboko... próbowałam go wyjąć i pęsetą i igłą i nic... za bardzo boli dłubanie, a on jest tak głęboko...
__________________
...just do it.
lemon16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 14:01   #201
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Wiem coś o tym
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 14:34   #202
lemon16
Raczkowanie
 
Avatar lemon16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 227
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Chyba mu nie podołam... Moja mama po depilacji depliatorem też miała wrośnięte włosy, nic z nimi nie robiła i po pewnym czasie przebiły się z drugiej strony... Teraz goli się maszynką. Czy to możliwe, czy moja mama jest ewenementem?
__________________
...just do it.
lemon16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 18:06   #203
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

nyo jestem dwa dni po goleniu maszynką "tych stref" i co ?? powinnam sie znów ogolic bo drapie juz ale tak boli mnie ze ogolenie bedzie katorgą...co robic??

na nogach i pod paszkami nie mam tego problemu, macham maszynką i nic mi nie wrasta. tyle ze rosnie szybko i grubo...

a co sadzicie o kremie 3 minuty? bo takie wyszły ostatnio! u mnie to nie działa... powaznie...zostawiam na nogach na 15 minut i nic...

a wrosnięte wloseczki na łonie poprostu jakby "zdrapuje" bo po goleniu zaczynaja wrastac dlatego boli i pojawia sie podraznienie z krostkami... dlatego zeby sie ogolic ponownie musze poczekac dopiero jak dziadostwo odrosnie...i co do tego czasu ?? chodzic zapuszczona???
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 20:33   #204
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

ja tak samo mam robiłam tym violetem tym kremem do depilacji i jest tak silnie chemiczny ze mialam jeszcze wieksze podraznienia niz po tych wszytkich innych sposobach wiec jesli chodzi o nogi to ok ale paszki i bikini to odradzam
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:57   #205
Leady
Raczkowanie
 
Avatar Leady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 327
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Mam pytanie, co to jest ta pasta cukrowa?? ja sie kupuje czy robi sie samemu? a jak tak to jak???
Leady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:09   #206
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Zajrzyj tutaj:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=pasta+cukrowa
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 07:44   #207
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Fifciu u mnie przygody z kremami w sttrefie bikini konczyły sie niczym...zero usuniętych włosów...

luuudziii doraadzcie nam
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:40   #208
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

te kremy nadaja sie tylko do nog bo w intymnym miejscu woski w ogole sie nie chca zdrapywac ta szpatułką a poza tym ta szpatułka musi byc dobrze przyciśnięta zeby te włoski zabrać a to powoduje podrażnienia .. eh.. ja juz sama nie weim co robic bo depilator odpada, dolenie tez same wiecie ze jest nieskuteczne tylko jeszcze ten wosk moze ale on jest bolesny
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 11:04   #209
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Lemon16 wiem dokladnie oczy mowisz. Ja mam dosc czesto takie wlosy wrosniete bardzo gleboko pod skore. Czasami faktycznie potrafia przebic sie przez skore z drugiej strony jak urosna ale czesto rosna sobie rownolegle gleboko pod skora i widac potem taka kreske ciemna i czasami tez tworzy sie przebarwienie przy takim wlosie, szczegolnie gdy sie zaczyna przy nim dlubac.

Mnie tez czasem cos poniesie i wydlubuje taki wlos spod skory ale efekty sa najczesciej oplakane - rana wielka, a wlos jak siedzial pod skora tak siedzi! Najlepiej takie wlosy po prostu ignorowac i liczyc na to ze same w koncu wyjda.

Od pewnego czasu uzywam sudocremu po depilacji i musze powiedziec ze to dziala, schodza podraznienia i chyba te wrosniete wlosy jakos szybciej wylaza.

Dziewczyny, mam pytanie, co odroznia zapalenie mieszkow wlosowych od zwyczajnego wrastanie wlosow w skore? Bylabym bardzo wdzieczna za odpowiedz? Czy znacie jakies antybiotyki na ta przypadlosc? Dzieki!
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:24   #210
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

zapalenie włoskow wyglada tak: pecherzyk ropny wewnatrz ktorego siedzi sobie wlosek, a wrosniety wlos zwykle nie chce sie przebic przez skore...nie wiem jak to powiedziec, wyglada tak jakby byl do niej przyklejony

kupilam xerial30...napisze czy cos zwojowal na tych moich biednych nozkach!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.