Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 10:54   #1831
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja kupiłam tu:
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=2850

8 zł mnie kosztowała przesyłka, ale kupowałam dużo rzeczy,
więc nawet tego nie "poczułam".
Właśnie ze względu na cenę się skusiłam,
bo za 50 zł bym go chyba nie kupiła.
Chociaż jak się zakocham w nim to kto wie.
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 10:59   #1832
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie no ja teraz mialam zel svr-tez z tych drozszych.. rzeczywiscie oczyszczal swietnie ale mysle ze za 25zl zel tez bedzie dobrej jakosci a za kolejne 20 kupie sobie coś jeszcze i bede miec 2 kosmetyki zamiast 1 moze jakis fajny balsam nawilżający albo ujędrniający bym sobie sprawila.. w koncu wiosna idzie i niedlugo pozrzucamy wełniane ciuszki, a do twarzy juz i tak mam zatrzęsienie kosmetyków
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 11:07   #1833
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka.. ba! iwostin udawalo mi sie kupowac nawet za 20zl.. jednakze nie chce mi sie zazwyczaj biegac dalej do apteki wiec kupuje w tej przydomowej za 22zl


ja aktualnie choruje.. wiec siedze w domku i dale buzi odpoczac.. za to masakruje odzywczymi rzeczami.. -zeby tylko nie dalo to odwrotnego skutku..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 11:37   #1834
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mam ten zel iwostin ziaje z kwasami tez

ogolnie nie wiem teraz stosuje iwostin. Bardzo fajny, dobrze oczyszcza. Ale ziaja tez dobra. Teraz odpukac z twarza leeepiej, ale kiedys jak mialam duzo syfkow to zdawalo mi sie najpierw ze od iwostinu ich wiecej!!! a potem ze od ziaji ich wiecej!!! ale teraz nie wiem co o tym sadzic moze poprostu wychodzily bo tak, a nie byla to wina żeli
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 11:45   #1835
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Exclamation Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Butylene Glycol i Glycol Stearate działaja zaskórnikotwórczo w połączeniu ze składnikami kosmetyków kolorowych.
Komedogenne, czyli zapychające.
Podaje dla jasnoście skąłd kremu humektan:
Aqua, Butylene Glycol, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Peg-6 Stearate, Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters, Glycol Stearate, Peg-32 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben, Propylparaben

Cieżko jest mi sie przekonać do humektanu, mam zaskórkini i nie chce żeby było ich wiecej.
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:08   #1836
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

łooo żesz kurde kolanka no to mi teraz powiedziałaś... to ja juz nie wiem zupełnie nic!! czyli jak sie bede malowac po humektanie to mi sie bedą robić zaskórniki??? pozostaje sie wcale nie malowac... ale to nie takie proste... a ty w takim razie jakiego kremu nawilżającego używasz zeby ze wszystkim współgrał?? zgłupiałam bo na wątku składowym powiedziano ze w humektanie nie ma co zapychac... ja sie nie znam na składach więc teraz to juz całkiem się mi w głowie zakręciło.....
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:18   #1837
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerko zrób kiedyś zdjęcie swojej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy =D musi być imponująca

http://www.stoppickingonme.com/ odnośnie tego co pisałyście wcześniej ( dzień nie zaglądałam i 2 strony postów przybyło !!! ) kurcze już dawałam ten link kilka razy i nikt nie zagląda Stop Picking On Me! ksiązka co prawda po angielsku ale napisana naprawde przystępnym językiem związana z problemem trądziku i trądziku z zadrapania, kompulsywnym wyciskaniem

Wczoraj wycisnęłam kilka potworów :/ ale naszczęscie nie narobiłam szkód, jakiś postęp już jest bo jeszcze tydzien temu zjechałabym twarz do końca, a wczoraj udało mi się od niej oderwąć
upgradeu podziwiam Cię, że tak długo się trzymasz
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 13:27   #1838
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

czytałam że kremy zawierające jaki kolwiek Oil a tu mamy jakiś Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters zapychają pory
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:49   #1839
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ale wiele kremów zawiera ten Butylene Glycol ja cały czas uzywam dermosanm ale juz się do niego przyzwyczaiłam i mało co nawilża....chyba powróce do antybakteryjnego ocenica. u mnie tak sobie nie wyciskam ale ejstem chora, nie wysypiam się i skóra jest sucha, szara i taka zmeeeczona juz nie wspomne o worach pod oczami..wiecie co by mnie troche ozywiło?
a co do tej strony co podała wyżej shima, to ja mało co rozumiem

a we wtorek dematolog
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 13:58   #1840
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wątpie.... to jest olejek morelowy (no chyba ze cos myle ) wątpie żeby to zapychało
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 14:07   #1841
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez upgradeu Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tu:
http://www.fabrykazdrowia.pl/go/_info/?id=2850

8 zł mnie kosztowała przesyłka, ale kupowałam dużo rzeczy,
więc nawet tego nie "poczułam".
Właśnie ze względu na cenę się skusiłam,
bo za 50 zł bym go chyba nie kupiła.
Chociaż jak się zakocham w nim to kto wie.
upgradeu, jeśli jesteś z Lublina to w tej aptece możesz żel odebrać osobiście, a cena też b. fajna:

http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...n=card&id=8096
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 16:01   #1842
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Butylene Glycol i Glycol Stearate działaja zaskórnikotwórczo w połączeniu ze składnikami kosmetyków kolorowych.
Komedogenne, czyli zapychające.
Podaje dla jasnoście skąłd kremu humektan:
Aqua, Butylene Glycol, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Peg-6 Stearate, Apricot Kernel Oil Peg-6 Esters, Glycol Stearate, Peg-32 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate, Methylparaben, Propylparaben
Cieżko jest mi sie przekonać do humektanu, mam zaskórkini i nie chce żeby było ich wiecej.
posprawdzałam skład moich kremów nawilżających i wszystkie zawieraja te Glycole i weź człowieku walcz z tym dziadostwem
uhhh
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 06:35   #1843
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tak samo jak Wy szukam odpowiedniego kremiku nawilżajacego. Ostatnio zakupiłam Soraja dotleniajacy i nawilżający. Cera jest po nim trochę świecąca, skład jak pamiętam, to nie był taki zły, bo składnik mogący zapychać znajdował się na liście gdzieś na dalszym miejscu. Opakowanie juz wyrzuciłam niestety i nie przytocze skąłdników .
Jest tutaj kilka wątków na wizażu, na których wyczytałam i upożądkowałam sobie nastepujace informacje: Acetylated lanolin alcohol (zapychacz) Anhydrous lanolin ( może zapychać) Arachidyl Behenate (zapychacz) Avocado oil ( może zapychać) Beeswax (Cera Alba), Polyglyceryl-3 Beeswax (może zapychać) BHA (syntetyczny przeciwutleniacz, lepiej unikać- źle działa na skórę) Biosaccharide Gum-1 (wg raportu EWG [Enviromental Working Group] jest on zakazany do użycia w produktach do pielęgnacji niemowląt w USA ze względu na fakt, iż ułatwia on rozwój bakterii) Butyl stearate (zapychacz) Butylene Glycol, Glycol Stearate (działa zaskórnikotwórczo w połączeniu ze składnikami kosmetyków kolorowych) Butyrospermum Parkii (Shea Butter, zapychacz) Butyrospermum Parkii (zapychacz) C12-20 acid peg-8 ester, Glicerin peg - 6 (zapychacz) Capric & caprylic acid ( może zapychać) Capric/caprylic trigyceride (zapychacz) Caprylic/ Capric triglyceride (często zapychają- unikać; ale C. Glycerides o.k.) castor oil ( może zapychać) Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Myristyl Alcohol (zapychacze) Cetyl Alcohol (może zapychać, nie jest on alkoholem ale emulgatorem) Cetyl Alkohol (zapycha) Cocoa butter (zapychacz) coconut oil ( może zapychać) corn oil ( może zapychać) Cyclohexasiloxane (może zapchać) D&C red pigments (zapychacz) Decyl Oleate (może zapychać) Dimethicone Copolyol (zapychacz) Dimethicone, Simethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsi lsesquioxane, Phenyl Trimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate (silikony- mogą zapychać, podrażniać cery wrażliwe i naczynkowe) Etanol, Alcohol Denat. (jako alkohol wysusza) Euceryna (zapychacz) Glycerin (może zapychać) Grape seed oil ( może zapychać) Hexyl Laureate (zapychacz) Hexylen glycol ( może zapychać) Hydrogenated Castor Oil (może zapychać) Hydrogenated Palm Kernel Oil (zapychacz) Isododecane (zapycha) Isopropyl Palmitate (powoduje wypryski, trądzik kosmetyczny, zaskórniki) Isopropyl alcohol (zapychacz) Izopropyl, Isopropyl Myristate (najlepiej unikać) Lanolin alcohol&oil ( może zapychać) Laureth acid ( może zapychać) Lauryl alcohol ( może zapychać) Luffa Cylindrica (seed) Oil (zapychacz) Magnesium Miristate, Myristyl Myristate, Zinc Myristate (zapychacz- unikać) Mica, Talc (nie mogą być stosowane z filtrami) Mineral oil ( może zapychać) Mink oil ( może zapychać) Octyl palmitates/stearate (zapychacz) Octyldodecanol ( może zapychać) Oleic acid (zapychacz) Olive oil (zapychacz) Palimtic acid ( może zapychać) Panthenol (zapychacz) Paraffinum Liquidum (Mineral Oil, zapychacz) Peach kernal oil (zapychacz) Peanut oil ( może zapychać) Petrolatum (zapychacz) Phenyl Trimethicone (może zapchać) Polyacrylamid (podejrzewany o rakotwórcze działanie- unikać) Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate (zapychacz) Polyglyceryl-4 Isostearate (zapycha) Polymethyl Methacrylate (zapychacz) Potassium Cetyl Phosphate (zapychacz) Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate- wit.E, Steareth2, steareth-21 (mogą powodować wypryski) Safflower oil ( może zapychać) Sesame (sesamum indicum) Oil (może zapychać) Sesame oil ( może zapychać) Sodium Coceth Sulfate Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate (mogą wysuszać skórę) Sorbitan oleate ( może zapychać) Sunflower oil ( może zapychać) Sweet almond oil (zapychacz) Synthetic Wax (zapychacz) Tea-Stearate (można go używać w produktach, które mają krótki kontakt ze skórą, które się zmywa, w innych produktach nie powinien przekraczać 15%) Titanium Dioxide (zapychacz) Tocopherol (vitamine E) ( może zapychać) Triehalonamine (tłuszcz- może zapychać) Trimethylsiloxysilicate (zapychacz)

Dodam, ze bardzo ciężko jest znaleźć jakiś odpowiedni krem nawilżajacy, zazwyczaj są to kremy o składzie dla cery suchej, zapychajace cerę tłustą. Ja ten soraya używam pod acne derm, tearz jest zima, nie am słońca, a Soraya nie posiada filtrów, wieć dalej poszukuję kremu nawilzajacego z filtrami, który nie będzie zapychał. Na razie nie tracę nadzieje.
Jak analizowąlm skałdniki swoich kosmetyków, to naprawde byłąm przerazona. W zelu do cery tłustej zpychacze!! Jednak nie jest to takei straszne, bo to środek tylko chwilowo nakładany na twarz, potem zmywany wodą.
Ale nie zgadzam się jednak na zaoychcz na drugim miejscu, zaraz po agua!! .
Wydaje mi sie, ze jesli kremik humektan Wam słuzy, to nie trzeba go zmieniać, jedynie obserowac, czy naparwde tworzą sie zaskórniki i jaka jest ewentualna przyczyna.
Pozdrawiam i wspieram nie wyciskanie
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 09:03   #1844
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Znalazłam mój krem na KWC http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4936.
Opinie sa różne.
Faktycznie troszkę świeci mi sie po nim nosek, a po nałożeniu odczuwam lekkie pieczenie, mnie nie zapycha ( przynajmniej na razie)
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:13   #1845
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmmm jak by mi przyszlo biegac z taką listą to chyba bym do konca zycia nie znalazla odpowiedniego kremu... zalamac sie idzie bo chyba wszystko zapycha.. szczegolnie w polączeniu z tluszczykiem co sie wydostaje z naszej tlustej buzi.. w tym wypadku wybieram lepsze zło bo innego wyjscia nie widze tani i dobry-humektan to najlepiej dzialający do tej pory kremik nawilżający jaki mialam wiec bede sie narazie go trzymac, a na lato jakis żelowy bardziej krem nabędę.. dzis nalozylam grubą warstwę filtra i nie mam skorek moze wiec sie przekonam do niego hehe.. no nic milego weekendu-wracam do was w niedziele
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:15   #1846
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka.. milego milego..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:28   #1847
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To jaki krem polecicie do nawilżania??
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:31   #1848
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A co sądzicie o tym kremiku ???

http://www.aptekacentrum.lublin.pl/s...n=card&id=1355

dodam że płyn micelarny z tego używamjuż od dłuższego czasu i chciałam kupić ale czy ni będzie zapychał wcześniej używałam Vichy normaderm ale taki jakiś nijaki był jak dla mnie
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:33   #1849
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja aktualnie mam ten > http://www.iwostin.pl/products.php?id=27# i jestem zadowolona..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 10:35   #1850
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiecie co sie stalo hehe nalozylam grubą warstwe filtra i jak zwykle biala geba ale stwierdzilam ze makijaz zrobie po sniadaniu i potem ide z podkladem zeby sie zatapetowac a tu kurcze filtr sie pieknie wchlonął do matu i nie mam w ogole co malowac ale sie ciesze hehe mam gladka buzie ochronioną filtrem i w dodatku nie musze sie malowac.. czy to sen???
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:37   #1851
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

lemonka a ten krem iwostin to do jakiej jest cery bo nie pisze tam chyba.. albo zle czytam.. ? a ten bioderma brzmi ciekawie, ale kosztuje prawie 40zl, to juz humektan mam za 10zł 30ml
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 10:43   #1852
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tanceerka gratuluje!!!!!! super sprawa!
a ten krem jest z serii do skory odwodnionej..

Wskazania:
  • Skóra odwodniona.
  • Profilaktyka przedwczesnych objawów starzenia się skóry (przebarwienia, drobne zmarszczki).
  • Częsta i długotrwała ekspozycja na słońce.
  • Nadwrażliwość na światło słoneczne (także spowodowana leczeniem).
  • Osoby o jasnych fototypach (I, II).
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-22, 12:53   #1853
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
wiecie co sie stalo hehe nalozylam grubą warstwe filtra i jak zwykle biala geba ale stwierdzilam ze makijaz zrobie po sniadaniu i potem ide z podkladem zeby sie zatapetowac a tu kurcze filtr sie pieknie wchlonął do matu i nie mam w ogole co malowac ale sie ciesze hehe mam gladka buzie ochronioną filtrem i w dodatku nie musze sie malowac.. czy to sen???
Jakiego uzywasz kremiku z filtrem? Jesli jest taki dobry, to moze warto go polecić .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 09:54   #1854
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wczoraj małe krostki na czole, dzisiaj dwie duże na tych moich nieszczęsnych policzkach. Wszystko zwalam na stres.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 10:43   #1855
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Agemia, a ja juz nie wiem na co zwalac..
wolalabym tego nie robic, a poprostu dowiedziec sie naprawde z czego to wynika, i co robie zle..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 13:43   #1856
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jak mnie tutaj dawno nie byłooo...
Ja [odpukac w niemalowane !] Nie mam już prawie nic. Został tylko gul i tyla z mega pryszczy. Na czole nie mam nic [blizny, blizny, mamo :płacze Policzki no wiadomo, zaskórniki nieziemskie których nie wyciskam już od połowy stycznia I jest bardzo łdanie [znaczy nieładnie, ale znikają same a nie ja wyciskam i robią się gule ;D] Plecy ślicznie, przepięknie wygojone, nie mam TOTALNIE NIC! Tylko jakbym coś bardzo dobrego na blizny znalazła żebym nie straszyła na wakacjach we Włoszech...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:22   #1857
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no a ja nie wytrzymałam i przydusiłam troche nos i brodę nie jest fatalnie, ale już myślałam, że z tym skończyłam
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-23, 19:40   #1858
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

shima.. trzym sie.. i nie popuszczaj.. jeden dzien slabosci nie przekresla dni ktore dalas rade!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 12:03   #1859
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

mnie na wypryski pomaga Fucidin H.
Jest bardzo tlusta ale jak tylko wuczyje ze cos sie ma pojawic smaruje to na noc i rano juz tego nie ma

Niestety nie wiem czy mozna ja kupic w polsce, sama kupilam ja na recepte w irlandii, kosztowala jakos 10 euro,
mam nadzieje ze mozna ja kupic w polsce bo juz mi sie konczy
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 12:35   #1860
sonnerin
Rozeznanie
 
Avatar sonnerin
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 892
GG do sonnerin
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie odzywam sie, ale cały czas was czytam
U mnie jak na razie całkiem znośnie Kupiłam sobie ostatnio żel tin tin i krem nagietkowy z Ziai i peeling morelowy St.Ives i jestem zachwycona^^ Nie pamietam kiedy moja buzia była taka gładka, wypoczęta i nawilżona.
Nie ukrywam tez że zdarza mi się wyciskać co jakis czas:/ Mam na policzku coś, co nie chce zniknąć od jakichś dwóch miesięcy i cały czas się wkurzam i wyciskam i niiic! Ale dzieki peelingowi, kremom i maściom robi się to coraz mniej widoczne - jestem dobrej myśli

Pozdrawiam was i zaczynam odliczać dni niewyciskania^^

1
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by udało Ci się to osiągnąć.
~P.Coelho
<3

sonnerin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.