Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-04-08, 12:30   #1831
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

obiecalam w tamtym tygodniu ze jak zrobie moje wloski szamponetka to wkleje zdjecia "przed" i "po".
uzylam szamponu koloryzujacego palette czekoladowy braz. i choc kolor wyszedl duzo ciemniejszy od tego, ktory mialam na glowie przed farbowaniem, to aparat nie jest w stanie tego uchwycic
wkleje wiec moze po prostu ten kolor ktory teraz mi wyszedl na glowie
oto on:
o cholercia, sorki dziewczyny ale pomylily mi sie watki:p to mialo byc napisane w innym
sory

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2009-04-08 o 17:18
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-08, 20:55   #1832
ilustrowana inaczej
Rozeznanie
 
Avatar ilustrowana inaczej
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 620
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

farbowa³am L'orealem "orzech laskowy" po palette "ciemna czekolada"
wysz³a dupcia :P
rude, sliczne odrosty, ale reszta zostala czarna
__________________
mogê zrobiæ wszystko. tak, przyznajê, cholernie mi zale¿y. jak nigdy.

<3
ilustrowana inaczej jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-09, 16:38   #1833
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Poka¿ wiadomo¶æ
farbowa³am L'orealem "orzech laskowy" po palette "ciemna czekolada"
wysz³a dupcia :P
rude, sliczne odrosty, ale reszta zostala czarna
Nie ma siê co dziwiæ. Nic nie chwyta na czarny. Tutaj potrzebna jest dekoloryzacja, albo rozja¶nianie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-12, 15:27   #1834
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

W drogerii ostatnio zauwazylam fajny szampon koloryzuj±cy w saszetce firmy Joanna.Mam takie pytanko,a czy te szmpony koloryzujace sa w stanie chociaz troszeczke zamalowac siwe wlosy?
Justinka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-13, 13:56   #1835
ali¶
Zadomowienie
 
Avatar ali¶
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 878
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justinka_ Poka¿ wiadomo¶æ
W drogerii ostatnio zauwazylam fajny szampon koloryzuj±cy w saszetce firmy Joanna.Mam takie pytanko,a czy te szmpony koloryzujace sa w stanie chociaz troszeczke zamalowac siwe wlosy?
Co do siwych to nie wiem, ale swego czasu malowa³am t± saszetk± na kolor orzechowy br±z swoje ciemno blond w³osy na których mia³am resztki bia³ych prawie pasemek i mi je ³adnie pokry³o, bardzo jednolicie
__________________
7.04.2013 Brunio

ali¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-13, 14:55   #1836
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Re: jak czêsto mogê u¿ywaæ szamponów koloryzuj±cych?

A czy uzywalyscie moze szamponu koloryzujacego firmy Joanna Multi Soft Color?
One sa w takich kartonowych opakowaniach,podobnych do zwyklej farby?
Justinka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-13, 16:09   #1837
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: Re: jak czêsto mogê u¿ywaæ szamponów koloryzuj±cych?

Ja u¿ywa³am czerni. Mia³a sie zmyc chyba po ok 20 myciach do tej pory sie nie zmy³a ) A mine³o juz ponad pol roku .. Wiêc jezeli chcesz skutecznie i d³ugotrwale zamalowaæ to sie nada, chociaz po niej calkowicie wlosy trac± po³ysk.. ;/
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 14:40   #1838
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 686
Dot.: Re: jak czêsto mogê u¿ywaæ szamponów koloryzuj±cych?

A czy probowalyscie moze ktoregos z tych szamponow:
Joanna - Multi Color Effect - szamponetka koloryzuj±ca
Marion - szampon koloryzujacy w saszetce
Justinka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-14, 15:02   #1839
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Re: jak czêsto mogê u¿ywaæ szamponów koloryzuj±cych?

Ja u¿ywa³am Joanna - Multi Color Effect - szamponetka koloryzuj±ca, kolor zawsze wychodzi³ jak na opakowaniu (a robi³am ober¿ynê, burgund, malinow± i wi¶niow± czerwieñ oraz czerñ). Wszystkie po jakim¶ czasie ca³kowicie schodzi³y mi z w³osów, z czego siê cieszy³am bo lubiê zmieniaæ kolor w zale¿no¶ci od humoru
cherry-lady jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-14, 18:42   #1840
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justinka_ Poka¿ wiadomo¶æ
A czy probowalyscie moze ktoregos z tych szamponow:
Joanna - Multi Color Effect - szamponetka koloryzuj±ca
Marion - szampon koloryzujacy w saszetce
Mia³am tê firmy Marion. ¦wietne s±. A Joann± byæ mo¿e bêdê w tê niedzielê farbowa³a
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-15, 16:56   #1841
xisex
Przyczajenie
 
Avatar xisex
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 2
GG do xisex
Dot.: szamponetka

Co do czerni
ja zafarbowa³am sobie szamponetk± z Joanny na HEBANOW¡ CZERÑ 24ZMYÆ
szkoda gadaæ, ju¿ nawet nie liczê ile razy umy³am, a z tylu lekko tyko widaæ mi br±zowy kolor
polecam jednak je¶li ktos na d³ugo chce zmieniæ sobie kolor, bo czerñ naprawdê piêkna, tylko ja mia³am wielki problem ze szko³± i musia³am sie bardzo t³umaczyæ
xisex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 18:29   #1842
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: szamponetka

Te¿ mia³am dok³adnie ten sam szampon koloryzujacy co Ty .. równie¿ czern.. i w³a¶nie mam go juz z 8 czy 9 miesiecy i zmy³ sie tylko czê¶ciowo.. swój mam sredni br±z i musze powiedziec ze na pierwszy rzut oka odrostów nie widaæ ale pod s³oñcem czy jak sie bardziej przyjrzeæ to s± one widoczne.. ten czarny zrobi³ sie jaki¶ taki ciemny br±z .. jak chcecie to szybko zmyc to polecam szampon oczyszczajacy z Palmolive taki zielony ) mi po nim zaczelo ostatnio sie zmywaæ
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-15, 21:29   #1843
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jednak te szamponetki na 24 mycia raczej nie schodz±. A je¿eli ju¿ to minimalnie. Sama planujê na lato kawowy br±z Delii 4-8 myæ, ale bêdê trzyma³a tylko przez 10 minut ¿eby w razie czego potraktowaæ w³osy mocniejszym szamponem i na to jaki¶ rudy po³o¿yæ :P

A teraz czekam do niedzieli, bo wtedy planujê szamponetkowac w³osy. Nadal waham siê miêdzy winn± czerwieni± firmy Marion, a porzeczkow± czerwieni± Joanny. Mia³ kto¶ tê porzeczkow± czerwieñ?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 05:36   #1844
cleo101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witajcie.

Mam ma³y problem a raczej nie wiem nic w tym zakresie.
Chcê sobie zamówiæ w internecie szampon koloryzuj±cy goldwell colorance i nie bardzo wiem czy trzeba do tego jaki¶ aktywator (przy farbach jest to woda utleniona - przy szamponach nie mam pojêcia) potrzebujê zrobiæ koloryzacjê u kobiety w ci±¿y i nie bardzo wiem co i jak. Bardzo proszê o jak±kolwiek podpowied¼ w tym temacie.
cleo101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 06:32   #1845
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomo¶ci: 394
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Chatul, nie mia³am porzeczki ale mialam za to winn± czerwieñ. Kolor wyszed³ naprawdê fajny,czerwieñ z domieszk± ró¿u i fioletu (buraczkowe jak kto¶ to okre¶li³),w³osy mia³y naprawdê piêkny po³ysk. My¶la³am, ¿e nic nie bêdzie widaæ bo mam do¶æ ciemne kolor w³osów. No i trzyma³ siê ca³kiem d³ugo.
__________________
ehhh
Delave jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 18:43   #1846
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mam pytanie mam w³osy ciemny blond,czy da³oby radê jak±¶ szamponetk±,jak tak to jak±,uzyskaæ taki kolor,marzy mi siê taki naturalny blond
https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Countr...Life-Reserved7

Nigdy jeszcze nie farbowa³am w³osów,a chcia³abym w wakacje zaszaleæ i w³a¶nie albo spróbowaæ taki kolor albo na ciemniej pofarbowaæ jakim¶ br±zem.
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 17:45   #1847
PauQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie mam w³osy ciemny blond,czy da³oby radê jak±¶ szamponetk±,jak tak to jak±,uzyskaæ taki kolor,marzy mi siê taki naturalny blond
https://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Countr...Life-Reserved7

Nigdy jeszcze nie farbowa³am w³osów,a chcia³abym w wakacje zaszaleæ i w³a¶nie albo spróbowaæ taki kolor albo na ciemniej pofarbowaæ jakim¶ br±zem.
Mam tak± sam± sytuacje. Na ciemniejszy blond s³ysza³am, ¿e nie ³apie.

A czy szamponetka blond z³apie na w³osy rozja¶niane jak na normalne blond w³osy, czy wyjdzie cos innego ? ;D
PauQa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 18:10   #1848
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 781
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kurcze hmm bo ja bardzo chcia³abym taki kolorek,no ale jak nie za³apie,a nie chcê siê farbowaæ,bo chcia³abym tylko na wakacje,bo potem wyjdzie g³upio,a tak po tych mo¿e 8 myciach by zesz³o.
Kurcze,a on taki fajny jest
http://www.*************/pull-bear-w...zdjecie/15900/
http://www.*************/pull-bear-w...zdjecie/15905/
A rozja¶nianie to jak schodzi?
Gosia_14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-24, 19:35   #1849
lolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10
Question Szampon koloryzuj±cy :):)

Jestem nastolatk± I chcia³abym na wakacje co¶ zmieniæ w swoich w³osach. Najpierw my¶la³am o trwa³ej ale to zbyt niszczy w³osy. Postanowi³am wiêc potraktowaæ je szamponem koloryzuj±cym. Mog³yby¶cie mi doradziæ jaki szmpon na wakacje bêdzie najlepszy? Mam ³adne zdrowe w³osy czy po koloryzacjii mój kolor nie bêdzie taki jak dawniej? I ju¿ ostatnie czy szampony tak bardzo niszcz± w³osy? Bo mój fryzjer odraszi³ mi tego. Pozdrawaim
lolka34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 01:08   #1850
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Delave Poka¿ wiadomo¶æ
Chatul, nie mia³am porzeczki ale mialam za to winn± czerwieñ. Kolor wyszed³ naprawdê fajny,czerwieñ z domieszk± ró¿u i fioletu (buraczkowe jak kto¶ to okre¶li³),w³osy mia³y naprawdê piêkny po³ysk. My¶la³am, ¿e nic nie bêdzie widaæ bo mam do¶æ ciemne kolor w³osów. No i trzyma³ siê ca³kiem d³ugo.
Dziêki

Cytat:
Napisane przez PauQa Poka¿ wiadomo¶æ
A czy szamponetka blond z³apie na w³osy rozja¶niane jak na normalne blond w³osy, czy wyjdzie cos innego ? ;D
Trudno przewidzieæ jak zareaguj± w³osy rozja¶niane. Czasem ³api±, czasem nie. No i czasem lapi± nie zawsze to, co chcemy ¿eby z³apa³y. Ale mo¿na zaryzykowaæ.

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka¿ wiadomo¶æ
Mog³yby¶cie mi doradziæ jaki szmpon na wakacje bêdzie najlepszy? Mam ³adne zdrowe w³osy czy po koloryzacjii mój kolor nie bêdzie taki jak dawniej? I ju¿ ostatnie czy szampony tak bardzo niszcz± w³osy? Bo mój fryzjer odraszi³ mi tego. Pozdrawaim
Ja bym poleca³a Ci szamponetki firmy Marion, Delia i Joanna. Joanna siê chyba zmywa najszybciej, ale to mo¿e tylko wra¿enie. Co do powrotu do naturalnego koloru w³osów to mo¿e byæ problem. Nie zawsze siê udaje. To zaley od tego ile czasu bêdziesz trzyma³a szamponetkê na g³owie- im d³u¿ej tym szamponetka mocniej w¿era siê we w³osy.
A, oczywi¶cie inne rzeczy te¿ maj± wp³yw na sotateczne zmywanie siê koloru, ale tylko na tê masz wp³yw (;
Wiêkszo¶æ szamponów koloryzuj±cych nie niszczy bardzo w³osów. Zw³aszcza gdy u¿ywa siê ich sporadycznie. No, chyba, ¿e kupisz Palette. Tego naprawdê nie radzê ruszaæ- problemy po Palette s± niemal¿e murowane.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 09:48   #1851
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ja mia³am Palette i wszystko ok. Kolor zszed³ po ok. 4-5 myciach. Teraz mam w³osy jak dawniej.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 09:58   #1852
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 216
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

ja sie przymie¿am do zronienia wi¶ni na ciemnym br±zie z Joanny oczywi¶cie. Uzywalam tych szamponetek milion razy i zawsze bylam zachwycona. ¦licznie siê b³yszczy, kolor jest ³adny i ³atwo siê zmywa. Po 8 myciach nie ma sladu po kolorze Gorzej z szamponami koloryzuj±cymi tej firmy

Jestem ciekawa nad efektem, jaki mi wyjzie Robil juz kto¶ z was taka kombinacje ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajd± jaki¶ powód ¿eby nas nienawidzic zw³aszcza je¶li jeste¶my piêkne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 10:00   #1853
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am Palette i wszystko ok. Kolor zszed³ po ok. 4-5 myciach. Teraz mam w³osy jak dawniej.
A jaki kolor?
Ja Ci powiem, ¿e znam wiele osób, które robi³y Palette i ¿adna nie by³a zadowolona. Wiêkszo¶ci lecia³y w³osy, kolor nie chcia³ siê zmyæ, a wysuszenie by³o ogromne. To samo pamiêtam by³o po moim farbowaniu Palette. Mia³am w³osy przet³uszczaj±ce siê- musia³am je myæ codziennie. Po Palette mog³am myæ bez problemu raz na tydzieñ... Tak¿e poziom wysuszenia by³ niez³y. Przy czym tak by³o tylko w przypadku kolorów od najja¶niejszego do ober¿yny.
Czarny zszed³ bez problemu z mojego jasnego blondu po jednym myciu...

Ale i tak nie lubiê Palette, bo Schwazkopf testuje na zwierzêtach

Dzisiaj bêdê szamponetkowaæ Marionem- kolor Tycjan
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 13:11   #1854
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki kolor?
Ja Ci powiem, ¿e znam wiele osób, które robi³y Palette i ¿adna nie by³a zadowolona. Wiêkszo¶ci lecia³y w³osy, kolor nie chcia³ siê zmyæ, a wysuszenie by³o ogromne. To samo pamiêtam by³o po moim farbowaniu Palette. Mia³am w³osy przet³uszczaj±ce siê- musia³am je myæ codziennie. Po Palette mog³am myæ bez problemu raz na tydzieñ... Tak¿e poziom wysuszenia by³ niez³y. Przy czym tak by³o tylko w przypadku kolorów od najja¶niejszego do ober¿yny.
Czarny zszed³ bez problemu z mojego jasnego blondu po jednym myciu...

Ale i tak nie lubiê Palette, bo Schwazkopf testuje na zwierzêtach

Dzisiaj bêdê szamponetkowaæ Marionem- kolor Tycjan
Mia³am kolor ¶redni br±z. Zawsze myjê w³osy codziennie, ale mo¿e trochê mniej siê przet³uszcza³y po Pallete. W³osy wypada³y tak jak zwykle, zwiêkszenia nie zauwa¿y³am. Kolor zszed³ bez problemu.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 13:21   #1855
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am kolor ¶redni br±z. Zawsze myjê w³osy codziennie, ale mo¿e trochê mniej siê przet³uszcza³y po Pallete. W³osy wypada³y tak jak zwykle, zwiêkszenia nie zauwa¿y³am. Kolor zszed³ bez problemu.
To jeste¶ wyj±tkiem. Chyba, ¿e br±zy zmywaj± siê tak samo ³atwo jak czerñ. By³am naprawdê zdziwiona, ¿e czerñ zmy³a siê od razu podczas gdy czerwienie, rudo¶ci, fiolety, ober¿yny i inne trzyma³y siê miesi±cami. I przesusza³y w³osy niemi³osiernie. Tj, mnie to nie rusza³o, bo mam zdrowe i przet³uszczaj±ce siê, ale naprawdê Palette jest wg mnie z³a. Aczkolwiek Ty jak widaæ jeste¶ przyk³adem, ¿e czasem najwiêksze ¶wiñstwo dla wiêkszo¶ci, dla kogo¶ mo¿e byæ dobre.
A szamponetek innych firm u¿ywa³a¶? MArion, Joanna, Delia?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 13:34   #1856
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
To jeste¶ wyj±tkiem. Chyba, ¿e br±zy zmywaj± siê tak samo ³atwo jak czerñ. By³am naprawdê zdziwiona, ¿e czerñ zmy³a siê od razu podczas gdy czerwienie, rudo¶ci, fiolety, ober¿yny i inne trzyma³y siê miesi±cami. I przesusza³y w³osy niemi³osiernie. Tj, mnie to nie rusza³o, bo mam zdrowe i przet³uszczaj±ce siê, ale naprawdê Palette jest wg mnie z³a. Aczkolwiek Ty jak widaæ jeste¶ przyk³adem, ¿e czasem najwiêksze ¶wiñstwo dla wiêkszo¶ci, dla kogo¶ mo¿e byæ dobre.
A szamponetek innych firm u¿ywa³a¶? MArion, Joanna, Delia?
Staram siê dbaæ o w³osy, chocia¿ to na pewno nie jest warunkiem nie wysuszania w³osów, bo prawie ka¿da Wiza¿anka dba o w³osy jak mo¿e. Mia³am dzisiaj kupiæ ciemniejsza, ale siê trochê zniechêci³am. Nie u¿ywa³am szamponetek innych firm, to by³a moja pierwsza. Marion u mnie ma bardzo ma³y wybór kolorów, a Joanna tylko w Naturze, ale muszê siê po ni± nied³ugo przejechaæ, bo spodoba³ mi siê jeden z odcieni br±zu. Delii nigdzie nie widzia³am.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 14:25   #1857
lolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A jeszcze mam pytanie Chcia³abym ¿eby po wakacjach w szkole nikt nie zauwa¿y³ ¿e mia³am koloryzowane, czy ten nowy odcieñ bêdzie bardzo widzoczny?
lolka34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 15:05   #1858
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka¿ wiadomo¶æ
A jeszcze mam pytanie Chcia³abym ¿eby po wakacjach w szkole nikt nie zauwa¿y³ ¿e mia³am koloryzowane, czy ten nowy odcieñ bêdzie bardzo widzoczny?
Przecie¿ szamponetki s± na max. 24 mycia, wiêc je¶li zrobisz po zakoñczeniu roku, a nie myjesz g³owy codziennie, to w lipcu Ci zejdzie.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 16:18   #1859
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Delii nigdzie nie widzia³am.
Delia jest w ka¿dym Rossmannie (;

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ szamponetki s± na max. 24 mycia, wiêc je¶li zrobisz po zakoñczeniu roku, a nie myjesz g³owy codziennie, to w lipcu Ci zejdzie.
No oficjalnie s± do góra 24 zmyæ, ale mnie np. taka Palette trzyma³a kilka miesiêcy. Inne szamponetki tez potrafi± nie schodziæ z moich w³osów. Nigdy nie jestem w stanie przewidzieæ która ile siê bêdzie trzymaæ. Wszystko zale¿y od wyj¶ciowego koloru w³osów, szamponetki, czasu jej trzymania, koloru na jaki barwimy w³osy no i od indywidualnych predyspozycji w³osów. No i od czêstotliwo¶ci mycia w³osów jak równie¿ od tego jakiego szamponu u¿ywamy- delikatnego czy nie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-25, 18:38   #1860
201707171013
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 053
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

W takim razie muszê dok³adniej poszukaæ A maj± jaki¶ ciemniejszy br±z? Ja mam z natury ¶redni br±z i lubiê je przyciemniaæ.
201707171013 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.