Szampony koloryzuj帷e, szamponetki - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy - Strona 62 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-04-07, 22:45   #1831
lea88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879
Dot.: Szampony koloryzuj帷e - pytania, problemy - w徠ek zbiorczy

Ja przedwczoraj robilam tym Karmelem i musze powiedziec ze sie przerazilam, bo bylam mega ruda. ALe cale szczescie jak umylam raz wlosy to znow byl karmelowy brazik jak wczesniej. Uff! A juz stracilam wiare w Castinga.
lea88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-07, 23:25   #1832
Hellmutek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

kurcze...naprawde mi sie podoba ta czekoladka ale w reklami i na opakowaniu... ale to ze wyszly mi czrwono mahonoiwo rude..to mnie zalamalo..
jutro umyje wloski to zobacze moze ten kolorek cos sie zmieni..albo bedzie jeszcze bardziej czerowy...
Nad karmelem tez sie zastanawialam ale uzekla mnie czoekolada... chociaz Tobie lea88 kolorek wyszedl taki jak chcialas
Hellmutek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-08, 13:30   #1833
karolynka90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 532

obiecalam w tamtym tygodniu ze jak zrobie moje wloski szamponetka to wkleje zdjecia "przed" i "po".
uzylam szamponu koloryzujacego palette czekoladowy braz. i choc kolor wyszedl duzo ciemniejszy od tego, ktory mialam na glowie przed farbowaniem, to aparat nie jest w stanie tego uchwycic
wkleje wiec moze po prostu ten kolor ktory teraz mi wyszedl na glowie
oto on:
o cholercia, sorki dziewczyny ale pomylily mi sie watki:p to mialo byc napisane w innym
sory

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2009-04-08 o 18:18
karolynka90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-08, 21:55   #1834
ilustrowana inaczej
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 620

farbowa豉m L'orealem "orzech laskowy" po palette "ciemna czekolada"
wysz豉 dupcia :P
rude, sliczne odrosty, ale reszta zostala czarna

<3
ilustrowana inaczej jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-09, 17:38   #1835
Chatul
ma zielone poj璚ie

Wiadomo軼i: 40 446

Cytat:
Napisane przez ilustrowana inaczej Poka wiadomo嗆
farbowa豉m L'orealem "orzech laskowy" po palette "ciemna czekolada"
wysz豉 dupcia :P
rude, sliczne odrosty, ale reszta zostala czarna
Nie ma si co dziwi. Nic nie chwyta na czarny. Tutaj potrzebna jest dekoloryzacja, albo rozja郾ianie.
Stary 2009-04-12, 16:27   #1836
Justinka_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 686

W drogerii ostatnio zauwazylam fajny szampon koloryzuj帷y w saszetce firmy Joanna.Mam takie pytanko,a czy te szmpony koloryzujace sa w stanie chociaz troszeczke zamalowac siwe wlosy?
Justinka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-13, 14:56   #1837
ali
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 878

Cytat:
Napisane przez Justinka_ Poka wiadomo嗆
W drogerii ostatnio zauwazylam fajny szampon koloryzuj帷y w saszetce firmy Joanna.Mam takie pytanko,a czy te szmpony koloryzujace sa w stanie chociaz troszeczke zamalowac siwe wlosy?
Co do siwych to nie wiem, ale swego czasu malowa豉m t saszetk na kolor orzechowy br您 swoje ciemno blond w這sy na kt鏎ych mia豉m resztki bia造ch prawie pasemek i mi je 豉dnie pokry這, bardzo jednolicie

ali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-13, 15:55   #1838
Justinka_
Rozeznanie

Dot.: Re: jak cz瘰to mog u篡wa szampon闚 koloryzuj帷ych?

A czy uzywalyscie moze szamponu koloryzujacego firmy Joanna Multi Soft Color?
One sa w takich kartonowych opakowaniach,podobnych do zwyklej farby?
Stary 2009-04-13, 17:09   #1839
Kinga04
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

Ja u篡wa豉m czerni. Mia豉 sie zmyc chyba po ok 20 myciach do tej pory sie nie zmy豉 ) A mine這 juz ponad pol roku .. Wi璚 jezeli chcesz skutecznie i d逝gotrwale zamalowa to sie nada, chociaz po niej calkowicie wlosy trac po造sk.. ;/

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-14, 15:40   #1840
Justinka_
Rozeznanie

A czy probowalyscie moze ktoregos z tych szamponow:
Joanna - Multi Color Effect - szamponetka koloryzuj帷a
Marion - szampon koloryzujacy w saszetce
Stary 2009-04-14, 16:02   #1841
cherry-lady
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 506
Wpisy w blogu: 2

Ja u篡wa豉m Joanna - Multi Color Effect - szamponetka koloryzuj帷a, kolor zawsze wychodzi jak na opakowaniu (a robi豉m ober篡n, burgund, malinow i wi郾iow czerwie oraz czer). Wszystkie po jakim czasie ca趾owicie schodzi造 mi z w這s闚, z czego si cieszy豉m bo lubi zmienia kolor w zale積o軼i od humoru
cherry-lady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-14, 19:42   #1842
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Justinka_ Poka wiadomo嗆
A czy probowalyscie moze ktoregos z tych szamponow:
Joanna - Multi Color Effect - szamponetka koloryzuj帷a
Marion - szampon koloryzujacy w saszetce
Mia豉m t firmy Marion. 安ietne s. A Joann by mo瞠 b璠 w t niedziel farbowa豉
Stary 2009-04-15, 17:56   #1843
xisex
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do xisex
Dot.: szamponetka

Co do czerni
ja zafarbowa豉m sobie szamponetk z Joanny na HEBANOW CZER 24ZMY
szkoda gada, ju nawet nie licz ile razy umy豉m, a z tylu lekko tyko wida mi br您owy kolor
polecam jednak je郵i ktos na d逝go chce zmieni sobie kolor, bo czer naprawd pi瘯na, tylko ja mia豉m wielki problem ze szko陰 i musia豉m sie bardzo t逝maczy
xisex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-15, 19:29   #1844
Kinga04
Raczkowanie

Dot.: szamponetka

Te mia豉m dok豉dnie ten sam szampon koloryzujacy co Ty .. r闚nie czern.. i w豉郾ie mam go juz z 8 czy 9 miesiecy i zmy sie tylko cz窷ciowo.. sw鎩 mam sredni br您 i musze powiedziec ze na pierwszy rzut oka odrost闚 nie wida ale pod s這鎍em czy jak sie bardziej przyjrze to s one widoczne.. ten czarny zrobi sie jaki taki ciemny br您 .. jak chcecie to szybko zmyc to polecam szampon oczyszczajacy z Palmolive taki zielony ) mi po nim zaczelo ostatnio sie zmywa

www.pajacyk.pl

Stary 2009-04-15, 22:29   #1845
Chatul
ma zielone poj璚ie

Jednak te szamponetki na 24 mycia raczej nie schodz. A je瞠li ju to minimalnie. Sama planuj na lato kawowy br您 Delii 4-8 my, ale b璠 trzyma豉 tylko przez 10 minut 瞠by w razie czego potraktowa w這sy mocniejszym szamponem i na to jaki rudy po這篡 :P

A teraz czekam do niedzieli, bo wtedy planuj szamponetkowac w這sy. Nadal waham si mi璠zy winn czerwieni firmy Marion, a porzeczkow czerwieni Joanny. Mia kto t porzeczkow czerwie?
Stary 2009-04-20, 06:36   #1846
cleo101
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Witajcie.

Mam ma造 problem a raczej nie wiem nic w tym zakresie.
Chc sobie zam闚i w internecie szampon koloryzuj帷y goldwell colorance i nie bardzo wiem czy trzeba do tego jaki aktywator (przy farbach jest to woda utleniona - przy szamponach nie mam poj璚ia) potrzebuj zrobi koloryzacj u kobiety w ci捫y i nie bardzo wiem co i jak. Bardzo prosz o jak彗olwiek podpowied w tym temacie.
cleo101 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-20, 07:32   #1847
Delave
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 394

Chatul, nie mia豉m porzeczki ale mialam za to winn czerwie. Kolor wyszed naprawd fajny,czerwie z domieszk r騜u i fioletu (buraczkowe jak kto to okre郵i),w這sy mia造 naprawd pi瘯ny po造sk. My郵a豉m, 瞠 nic nie b璠zie wida bo mam do嗆 ciemne kolor w這s闚. No i trzyma si ca趾iem d逝go.
Stary 2009-04-20, 19:43   #1848
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 778

Mam pytanie mam w這sy ciemny blond,czy da這by rad jak捷 szamponetk,jak tak to jak,uzyska taki kolor,marzy mi si taki naturalny blond
http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Country...Life-Reserved7

Nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚,a chcia豉bym w wakacje zaszale i w豉郾ie albo spr鏏owa taki kolor albo na ciemniej pofarbowa jakim br您em.
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-21, 18:45   #1849
PauQa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cytat:
Napisane przez Gosia_14 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie mam w這sy ciemny blond,czy da這by rad jak捷 szamponetk,jak tak to jak,uzyska taki kolor,marzy mi si taki naturalny blond
http://wizaz.pl/Moda/Nowosci/Country...Life-Reserved7

Nigdy jeszcze nie farbowa豉m w這s闚,a chcia豉bym w wakacje zaszale i w豉郾ie albo spr鏏owa taki kolor albo na ciemniej pofarbowa jakim br您em.
Mam tak sam sytuacje. Na ciemniejszy blond s造sza豉m, 瞠 nie 豉pie.

A czy szamponetka blond z豉pie na w這sy rozja郾iane jak na normalne blond w這sy, czy wyjdzie cos innego ? ;D
PauQa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-21, 19:10   #1850
Gosia_14
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 778

Kurcze hmm bo ja bardzo chcia豉bym taki kolorek,no ale jak nie za豉pie,a nie chc si farbowa,bo chcia豉bym tylko na wakacje,bo potem wyjdzie g逝pio,a tak po tych mo瞠 8 myciach by zesz這.
Kurcze,a on taki fajny jest
http://www.*************/pull-bear-w...zdjecie/15900/
http://www.*************/pull-bear-w...zdjecie/15905/
A rozja郾ianie to jak schodzi?
Gosia_14 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-24, 20:35   #1851
lolka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Question Szampon koloryzuj帷y :):)

Jestem nastolatk I chcia豉bym na wakacje co zmieni w swoich w這sach. Najpierw my郵a豉m o trwa貫j ale to zbyt niszczy w這sy. Postanowi豉m wi璚 potraktowa je szamponem koloryzuj帷ym. Mog造by軼ie mi doradzi jaki szmpon na wakacje b璠zie najlepszy? Mam 豉dne zdrowe w這sy czy po koloryzacjii m鎩 kolor nie b璠zie taki jak dawniej? I ju ostatnie czy szampony tak bardzo niszcz w這sy? Bo m鎩 fryzjer odraszi mi tego. Pozdrawaim
lolka34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-25, 02:08   #1852
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Delave Poka wiadomo嗆
Chatul, nie mia豉m porzeczki ale mialam za to winn czerwie. Kolor wyszed naprawd fajny,czerwie z domieszk r騜u i fioletu (buraczkowe jak kto to okre郵i),w這sy mia造 naprawd pi瘯ny po造sk. My郵a豉m, 瞠 nic nie b璠zie wida bo mam do嗆 ciemne kolor w這s闚. No i trzyma si ca趾iem d逝go.
Dzi瘯i

Cytat:
Napisane przez PauQa Poka wiadomo嗆
A czy szamponetka blond z豉pie na w這sy rozja郾iane jak na normalne blond w這sy, czy wyjdzie cos innego ? ;D
Trudno przewidzie jak zareaguj w這sy rozja郾iane. Czasem 豉pi, czasem nie. No i czasem lapi nie zawsze to, co chcemy 瞠by z豉pa造. Ale mo積a zaryzykowa.

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka wiadomo嗆
Mog造by軼ie mi doradzi jaki szmpon na wakacje b璠zie najlepszy? Mam 豉dne zdrowe w這sy czy po koloryzacjii m鎩 kolor nie b璠zie taki jak dawniej? I ju ostatnie czy szampony tak bardzo niszcz w這sy? Bo m鎩 fryzjer odraszi mi tego. Pozdrawaim
Ja bym poleca豉 Ci szamponetki firmy Marion, Delia i Joanna. Joanna si chyba zmywa najszybciej, ale to mo瞠 tylko wra瞠nie. Co do powrotu do naturalnego koloru w這s闚 to mo瞠 by problem. Nie zawsze si udaje. To zaley od tego ile czasu b璠ziesz trzyma豉 szamponetk na g這wie- im d逝瞠j tym szamponetka mocniej w瞠ra si we w這sy.
A, oczywi軼ie inne rzeczy te maj wp造w na sotateczne zmywanie si koloru, ale tylko na t masz wp造w (;
Wi瘯szo嗆 szampon闚 koloryzuj帷ych nie niszczy bardzo w這s闚. Zw豉szcza gdy u篡wa si ich sporadycznie. No, chyba, 瞠 kupisz Palette. Tego naprawd nie radz rusza- problemy po Palette s niemal瞠 murowane.
Stary 2009-04-25, 10:48   #1853
201707171013
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 7 053

Ja mia豉m Palette i wszystko ok. Kolor zszed po ok. 4-5 myciach. Teraz mam w這sy jak dawniej.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-25, 10:58   #1854
Kinga04
Raczkowanie

ja sie przymie瘸m do zronienia wi郾i na ciemnym br您ie z Joanny oczywi軼ie. Uzywalam tych szamponetek milion razy i zawsze bylam zachwycona. 奸icznie si b造szczy, kolor jest 豉dny i 豉two si zmywa. Po 8 myciach nie ma sladu po kolorze Gorzej z szamponami koloryzuj帷ymi tej firmy

Jestem ciekawa nad efektem, jaki mi wyjzie Robil juz kto z was taka kombinacje ??

www.pajacyk.pl

Stary 2009-04-25, 11:00   #1855
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m Palette i wszystko ok. Kolor zszed po ok. 4-5 myciach. Teraz mam w這sy jak dawniej.
A jaki kolor?
Ja Ci powiem, 瞠 znam wiele os鏏, kt鏎e robi造 Palette i 瘸dna nie by豉 zadowolona. Wi瘯szo軼i lecia造 w這sy, kolor nie chcia si zmy, a wysuszenie by這 ogromne. To samo pami皻am by這 po moim farbowaniu Palette. Mia豉m w這sy przet逝szczaj帷e si- musia豉m je my codziennie. Po Palette mog豉m my bez problemu raz na tydzie... Tak瞠 poziom wysuszenia by niez造. Przy czym tak by這 tylko w przypadku kolor闚 od najja郾iejszego do ober篡ny.
Czarny zszed bez problemu z mojego jasnego blondu po jednym myciu...

Ale i tak nie lubi Palette, bo Schwazkopf testuje na zwierz皻ach

Dzisiaj b璠 szamponetkowa Marionem- kolor Tycjan
Stary 2009-04-25, 14:11   #1856
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
A jaki kolor?
Ja Ci powiem, 瞠 znam wiele os鏏, kt鏎e robi造 Palette i 瘸dna nie by豉 zadowolona. Wi瘯szo軼i lecia造 w這sy, kolor nie chcia si zmy, a wysuszenie by這 ogromne. To samo pami皻am by這 po moim farbowaniu Palette. Mia豉m w這sy przet逝szczaj帷e si- musia豉m je my codziennie. Po Palette mog豉m my bez problemu raz na tydzie... Tak瞠 poziom wysuszenia by niez造. Przy czym tak by這 tylko w przypadku kolor闚 od najja郾iejszego do ober篡ny.
Czarny zszed bez problemu z mojego jasnego blondu po jednym myciu...

Ale i tak nie lubi Palette, bo Schwazkopf testuje na zwierz皻ach

Dzisiaj b璠 szamponetkowa Marionem- kolor Tycjan
Mia豉m kolor 鈔edni br您. Zawsze myj w這sy codziennie, ale mo瞠 troch mniej si przet逝szcza造 po Pallete. W這sy wypada造 tak jak zwykle, zwi瘯szenia nie zauwa篡豉m. Kolor zszed bez problemu.
Stary 2009-04-25, 14:21   #1857
Chatul
ma zielone poj璚ie

Cytat:
Napisane przez Literka96 Poka wiadomo嗆
Mia豉m kolor 鈔edni br您. Zawsze myj w這sy codziennie, ale mo瞠 troch mniej si przet逝szcza造 po Pallete. W這sy wypada造 tak jak zwykle, zwi瘯szenia nie zauwa篡豉m. Kolor zszed bez problemu.
To jeste wyj徠kiem. Chyba, 瞠 br您y zmywaj si tak samo 豉two jak czer. By豉m naprawd zdziwiona, 瞠 czer zmy豉 si od razu podczas gdy czerwienie, rudo軼i, fiolety, ober篡ny i inne trzyma造 si miesi帷ami. I przesusza造 w這sy niemi這siernie. Tj, mnie to nie rusza這, bo mam zdrowe i przet逝szczaj帷e si, ale naprawd Palette jest wg mnie z豉. Aczkolwiek Ty jak wida jeste przyk豉dem, 瞠 czasem najwi瘯sze 鈍i雟two dla wi瘯szo軼i, dla kogo mo瞠 by dobre.
A szamponetek innych firm u篡wa豉? MArion, Joanna, Delia?
Stary 2009-04-25, 14:34   #1858
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka wiadomo嗆
To jeste wyj徠kiem. Chyba, 瞠 br您y zmywaj si tak samo 豉two jak czer. By豉m naprawd zdziwiona, 瞠 czer zmy豉 si od razu podczas gdy czerwienie, rudo軼i, fiolety, ober篡ny i inne trzyma造 si miesi帷ami. I przesusza造 w這sy niemi這siernie. Tj, mnie to nie rusza這, bo mam zdrowe i przet逝szczaj帷e si, ale naprawd Palette jest wg mnie z豉. Aczkolwiek Ty jak wida jeste przyk豉dem, 瞠 czasem najwi瘯sze 鈍i雟two dla wi瘯szo軼i, dla kogo mo瞠 by dobre.
A szamponetek innych firm u篡wa豉? MArion, Joanna, Delia?
Staram si dba o w這sy, chocia to na pewno nie jest warunkiem nie wysuszania w這s闚, bo prawie ka盥a Wiza瘸nka dba o w這sy jak mo瞠. Mia豉m dzisiaj kupi ciemniejsza, ale si troch zniech璚i豉m. Nie u篡wa豉m szamponetek innych firm, to by豉 moja pierwsza. Marion u mnie ma bardzo ma造 wyb鏎 kolor闚, a Joanna tylko w Naturze, ale musz si po ni nied逝go przejecha, bo spodoba mi si jeden z odcieni br您u. Delii nigdzie nie widzia豉m.
Stary 2009-04-25, 15:25   #1859
lolka34
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

A jeszcze mam pytanie Chcia豉bym 瞠by po wakacjach w szkole nikt nie zauwa篡 瞠 mia豉m koloryzowane, czy ten nowy odcie b璠zie bardzo widzoczny?
lolka34 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-25, 16:05   #1860
201707171013
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka wiadomo嗆
A jeszcze mam pytanie Chcia豉bym 瞠by po wakacjach w szkole nikt nie zauwa篡 瞠 mia豉m koloryzowane, czy ten nowy odcie b璠zie bardzo widzoczny?
Przecie szamponetki s na max. 24 mycia, wi璚 je郵i zrobisz po zako鎍zeniu roku, a nie myjesz g這wy codziennie, to w lipcu Ci zejdzie.
Odpowiedz

Tagi
24 mycia, bak豉瘸n, blond, blond farba br您 w這sy, blondynka, br您, br您 farba, brunetka, ciemne w這sy, co ile, color shampoo, cytryna, czarne w這sy, czekoladowy br您, czer, czerwone refleksy, d逝gie w這sy, farba, farba do w這s闚, farbonetki, farbowanie, farbowanie na br您, farbowanie w這s闚, farobowanie, fryzura, fryzura saszetka kolor, fryzura steeling, fryzury, g瘰te w這sy, hebanowa czer, henna w這sy farbowanie, jaka farba, jaki kolor w這s闚, joanna, joanna multi soft color, kolor, kolor czerwony, kolor w這s闚, koloryzacja, koloryzacja br您 na rudy, koloryzacja w這s闚, koloryzajcja, koloryzuj帷y, marion, ober篡na, odrosty, ombre, palette, pasemka, piel璕nacja, pomocy, pomocy farba wlosy, pomy趾a, przyciemnianie w這s闚, rabarbar, rozjasnianie wlosow, rozja郾iacz, rude, rude w這sy, rudy, studniowka, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szamponetka czerwie, szamponetka farba, szamponetka rudy, szamponetki, szampony koloryzuj帷e, wi郾ia, wlosy, w這sy, w這sy blond, w這sy ciemne, w這sy farba saszetka, w這sy szamponetka br您, wypadanie w這s闚, z blondu na br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-18 13:10:32

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.