Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 16:25   #451
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Podpisuję się pod słowami poprzedniczki
Nie da sie tego zrobić bez rozjaśnienia włosów mocnymi środkami. Trzeba albo zdekoloryzować i nałożyć właściwy kolor albo zrobić bardzo gęsty i bardzo umiejętnie balejaż. Oczywiscie trzeba najpierw znaleźć pewnego i dobrego fryzjera a to nie zawsze jest łatwe.
powodzenia
p.s. posiadanie odrostów w swoim kolorze nic nie daje, bo cała reszta włosów i tak musi być poddana drastycznym zabiegom.
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 22:00   #452
pIWONIA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 609
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

no i gdzie te fotki? ciekawa jestem, sama planuje sie na blond przerobić
__________________
Get the point?
Good.
Lets dance!
pIWONIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 22:41   #453
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: z brunetki na blondynkę DORADŹCIE :)

mi w zeszlym roku cos strzlilo do glowy i zrobilam jasne pasemka, niestety na ciemnych wlosach nie wygladalo to zbyt fajnie , bez wygladzajacej odzywki, mimo ze mialam krotsze wlosy to musialam sie nameczyc zeby potem zeby naprawde dobrze wygladaly, cieemny wlos po rozjasnianiu nie wyglada zbyt estetycznie trzeba zrobic to naprawde u dobrego fryzjera.ja mialam biale pasemka, i juz raczej nigdy takich nie zrobie
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 23:15   #454
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Jak zmienic kolor z oberzyny na ciemny blond???

Cytat:
Napisane przez UlaM
potrzebuje pomocy, czy jest mozliwe przejscie z koloru oberzyny (za pomoca szamponu u fryzjera) do koloru ciemny blond ?
Mam juz swoje naturalne odrosty ok. 4 cm wlasnie w kolorze ciemnego blondu - widoczne poszczegolne blond wloski - a dalej co prawda zmyty ale jednak kolor oberzyny - czy istnieje mozliwosc przejscia do koloru ciemny blond bez jakis drastycznych zabiegów ? Czy kto moze ma podobne doswiadczenia, co mozna z tym zrobic?
polecam ten sposób, sama zeszłam z czarnych farbowanych na swój sredni blond. Więc proponuję pójść do dobrego fryzjera aby zrobił na całej głowie pasemka od odrostu tzn. pasemkaw kolorze odrostów czyli będą na głowie pasemka zbliżone do naturlanego koloru włosów ... i tak stopniowo powiększać ilość pasemke i juz
Polecam metoda sprawdzona ale trzeba mieć fajego fryzjera aby dobrał farbę do pasemek bardzo bardzo zbliżoną do naturalengo koloru wlosów a owy kolor widać juz na odroście.
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 07:12   #455
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Unhappy Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Nie wiem czy mam takiego pecha czy trafiłam na złą fryzjerkę, byłam wczoraj u fryzjera i zgodnie z wasza radą poprosiłam o zrobienie pasemek w kolorze ciemnego blondu - na co usłyszałam odpowiedź , że to nie możliwe bo na pewno wyjdą pomarańczowe i wogóle nie ma co sie za to zabierać , za to stwierdziła że może jedynie położyć kolor - jasny brąz ( mała różnica ciemny blond a jasny brąz - prawda), no i polożyła tak że teraz mam na odrostach coś w rodzaju rudawego brązu a na pozostałych jakby ciemny kasztan - ja zwarjuje i co teraz??? zależało mi na ciemnym blondzie bo to mój naturalny kolor, żeby nie było już problemów z odrostami a teraz nie dość że mam dwa kolory na głowie to jeszcze w rudawym odcieniu co przy mojej karnacji - chłodnej wygląda dość dziwnie i na dodatek włosy sa stanowczo za ciemne.
proszę pomóżcie !!!!!:p liz::pl iz::pli z:
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 07:12   #456
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Unhappy Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

:conf used: :conf used:
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 10:10   #457
asiczkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar asiczkaaa13
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tęczowy pokoik
Wiadomości: 347
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Ja też chcę rozjaśnić moje farbowane ciemne włosy! Jednak z tego co się dowiedziałam od profesjonalistki trzeba na to dużo czasu! Poradziła mi abym przy każdym następnym farbowaniu używala o 1-2 tonów jaśniejszej farby, a że mam dłuuugie włosy to będzie to długo trwało!
Przedtem próbowałam różnych sposobów zaciągniętych z forum; na odbarwienie włosów; ale nie było żadnych efektów. Trzeba uzbroić się w cierpliwość! Powodzenia!
asiczkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-08, 13:31   #458
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

czyli jednak można użyć jaśniejszego koloru niz ten który sie ma obecnie na wlosach, a mi wczoraj zamiast zrobic nieco jaśniejszy kolor to jeszcze mi fryzjerka przyciemniła i co ja mam bidna zrobić ???
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 14:15   #459
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

ja tez planuje zejsc z czarnego na blond... i nie wiem jaka fryzure wziasc sobie, pomozecie ?? likn : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...63#post1420063
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-08, 17:21   #460
asiczkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar asiczkaaa13
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tęczowy pokoik
Wiadomości: 347
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

UlaM można ale trzeba czasu a ta Twoja fryzjerka to chyba nie zna się zbyt dobrze na farbowaniu, lepiej już do niej nie idź! Teraz niestety musisz poczekać ok 2 tygodni aż kolor się trochę spłucze a potem możesz znów spróbować! Farbowanie wcześniej nic nie da - przynajmniej na moje włosy; zmarnowałam 2 farby! Farbując włosy później przygotuj się na to że kolor odrostów będzie inny niż reszty włosów. Możesz też spróbować dekoloryzacji ale nie polecam gdyż widziałam zniszczone włosy mojej kolerzanki po tym zabiegu. Ponoć kolor szybciej się spłukuje jeśli się używa szamponów przeciwłupieżowych albo do włosów blond ale na mnie to nie działa!
asiczkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 09:38   #461
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

a ja będę drążyć temat tych pasemek - w kolorze średniego lub ciemnego blondu ? co wy na to i jak się do tego zabrać??? Może macie jakieś zdjęcia włosów z takimi pasemkami ??? Będę bardzo wdzięczna.... a może są jakieś farby do pasemek w takim kolorze ???? czy ktoś czegoś takiego próbował ????

Edytowane przez UlaM
Czas edycji: 2006-03-09 o 14:27
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 14:33   #462
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 22:59   #463
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Wiesz co UlaM ,, z całym szacunkiem ale ta Twoja fryzjera pojęcia chyba nie miała jak zrobić takie pasemka od odrostu i zrobiła Ci na głowie co chciała...

Można dopasować prawie idealny kolor pasemek jak sie ma naturalny kolor włosów, oczywiscie trzeba dekoloryzować takie pasma włosów na które chce sie polożyć docelowy kolor... jest to niszczące dla wlosów ale da się ! Lepiej idz do profesjonalego fryzjera, popytaj, moze jednak znajdziesz kogoś ktoś się podejmnie tego!/
Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 12:32   #464
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

dziękuje wreszcie jakieś pocieszajace informacje, tylko gdzie teraz znaleźć dobrego fryzjera w warszawie.????
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 20:01   #465
olcik87
Raczkowanie
 
Avatar olcik87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
GG do olcik87
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

Ja robiłam ten drastyczny zabieg Spedzilam u fryzjerki 3 godziny. Mialam ciemna oberżyne, bardzo ciemna. A zachcilao mi sie blondu. Fryzjerka sama nie wiedziala, jak to bedzie, gwarancji sukcesu nie bylo. Zrobiła mi dekoloryzacje z woda 12% chyba (nie wiem, nie znam sie, ale chyba tak). Trzymalam to z godzine. Skóra głowy szczypała jak cholera...Po zmyciu dekoloryzatora mialam pomarańczowa, okropna szope i wrażenie, że wyłysieje! Ale nałożyłyśmy na to beżowy odcień blondu i bło pieknie 3 godziny ale zakończone sukcesem. Moja rada jest taka, że musi to być dobry, zaufany fryzjer, któy jesczze potem zadba o to, żeby włosy były dobrze pielęgnowane. Jak wiadomo, takie zabiegi bardzo osłabiaja kondycje włosów. Ja przez pewien czas wklepywałam maseczki.
__________________
"Boże, pozwól mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"
olcik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-14, 09:23   #466
UlaM
Raczkowanie
 
Avatar UlaM
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana koloru z oberzyny na ciemny blond ???

czy mozesz mi zdradzic czy ta twoja fryzjerka to jest w Warszawie ?
UlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 11:15   #467
Ala881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3
Question Dekoloryzacja-bardzo szkodliwa?

Czy dekoloryzacja (ściąganie koloru z włosów,powrót do koloru naturalnego) jest bardzo szkodliwym zabiegiem? Czy jeśli nie ma bardzo rażącej róznicy między odrostami (włosy naturalne) a farbą, warto decyzować się na dekoloryzację?
Ala881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 11:21   #468
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Dekoloryzacja-bardzo szkodliwa?

jeśli kolor farbowany i naturalny mało się różnią - nie warto widziałam włosy po dekoloryzacji które wyglądały jak wata.. bardzo zniszczone są po tym zabiegu.. sama schodzę z czarnego i nie zdecydowałam się na dekoloryzację może zamiast dekoloryzacji spytaj fryzjera o możliwość zrobienia pasemek w twoim naturalnym kolorze.. wtedy odrosty zupełnie by sie zatarły.. pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-16, 12:20   #469
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Dekoloryzacja-bardzo szkodliwa?

Ja mialam kiedys robiona raz dekoloryzajce z ciemnego brazu w salonie Gabriela, potem mialam nalozony odcien Toffi, no coz wlosy faktycznie sie niszcza ,choc ja szczegolnej zmany nie zauwazylam po tym zabiegu ale czesto chodze do Gabriela na kuracje odbudowujace i uzywam tylko profesjonalnych kosmetykow ,wiec sama zdecyduj czy twoje wlosy tego wymagaja,zazwyczaj dekoloryzuje sie wlosy gdzy chce sie radykalnie zmienic kolor na jasniejszy. Dziwi mnie troche twoje stwierdzenie -
" dekoloryzacja (ściąganie koloru z włosów,powrót do koloru naturalnego)" owszem jest to sciaganie koloru ale absolutnie nie jest to powrot do naturalnego koloru - to poprostu odbarwianie wlosow ,po tym zabiegu zawsze nalezy polozyc farbe bo wlosy nigdzy nie odbarwiaja sie rownomiernie Wiec jesli nie masz razacej roznicy w kolorze odrowstow to ja nie polecalabym dekoloryzacji bo to naprawde drastyczny zabieg dla wlosow
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 15:09   #470
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Dekoloryzacja-bardzo szkodliwa?

O dekoloryzacji była już masa watków, sama robiłam ją 3 razy .Obecnie chyba schodze z czarnego ( chyba, bo nie bardzo umiem się zdecydować Moim zdaniem dekoloryzacja przy słabej różnicy jest zupełnie niepotrzebna, nie zdecydowałabym się na nią w takim przypadku.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 00:19   #471
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Dekoloryzacja-bardzo szkodliwa?

zdecydowanie odradzam dekoloryzacje
mi strasznie zniszczył ten zabieg włosy
przez dłuzszy czas miała siano
teraz na szczescie mi odrosły i tylko koncowki sa okrutnie zniszczone
ale zdecydowanie nie pol ecam
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 12:27   #472
devon4
Przyczajenie
 
Avatar devon4
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Prosze o pomoc, mam podobny problem otoz mialam brazowe wlosy i chcialam je tylko poglebic i ufarbowalam ciemnym brazem kremem koloryzujacym wellaton, no i wyszly mi kruczoczarne , czy istnieje jakis domowy sposob na rozjasnienie tak aby nie byly az takie ciemne? Z gory dziekuje
devon4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 20:46   #473
Maadziulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

podbijam
Maadziulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:01   #474
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Zupełnie zapomniałam o tym wątku
Używam rozjaśniacza i jest świetny!
Po umyciu rozczesuję włosy (daje jakiś balsam albo jedwab w sprayu- mam długie włosy i inaczej nie dałabym rady ich rozczesać), pryskam rozjaśniaczem i przeczesuje grzebieniem o szerokich zębach- w ten sposób same robią się pasemka.

Wygląda to naprawdę ładnie i naturalnie, dużo osób mnie pyta, jaką mam farbę i gdzie robiłam pasemka (w zeszłym tyg ścinałam włosy i nawet fryzjerka była pod wrażeniam).

Nie zauważyłam, aby rozjaśniacz jakoś bardzo niszczył włosy (nie bardziej, niż inne zabiegi fryzjerskie typu farba)- po prostu trzeba pamiętać o odżywce.
Jestem z niego naprawde zadowolona.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:01   #475
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Zupełnie zapomniałam o tym wątku
Używam rozjaśniacza i jest świetny!
Po umyciu rozczesuję włosy (daje jakiś balsam albo jedwab w sprayu- mam długie włosy i inaczej nie dałabym rady ich rozczesać), pryskam rozjaśniaczem i przeczesuje grzebieniem o szerokich zębach- w ten sposób same robią się pasemka.

Wygląda to naprawdę ładnie i naturalnie, dużo osób mnie pyta, jaką mam farbę i gdzie robiłam pasemka (w zeszłym tyg ścinałam włosy i nawet fryzjerka była pod wrażeniam).

Nie zauważyłam, aby rozjaśniacz jakoś bardzo niszczył włosy (nie bardziej, niż inne zabiegi fryzjerskie typu farba)- po prostu trzeba pamiętać o odżywce.
Jestem z niego naprawde zadowolona.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-25, 21:39   #476
Maadziulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 57
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

a o ile tonów mniej więcej rozjaśniają sie włosy? rozumiem że ten spray jest "stały" a jeśli używasz po każdym myciu to tych pasemek nie jest full? no i jeszcze jedno pytanko: jaki odstęp jest pomiedzy zębami grzebienia i jaki masz wyjściowy kolor włosów?
pozdrawiam- maadziulekk
Maadziulekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 09:50   #477
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

- Mój wyjściowy kolor włosów to ciemny blond;

- na opakowaniu jest napisane, że jednorazowo rozjaśnia o 1/4 tonu - i chyba faktycznie tak jest (ja myślę, że u mnie te pasemka powstają też dzieki temu, że kiedyś miałam robione pasemka i na nich łuska włosa jest bardziej otwata i rozjaśniacz mocniej chwyta niż na tych włosach bez pasemek)

- nie używam po każdym myciu; do tej pory "psikałam" się chyba ze 4 czy 5 razy- po tylu użyciach efekt jest zuważalny

- osdtępo pomiedzy ząbkami grzebienia wynosi 7mm (zmierzyłam ) to taki typowy grzebień do rozczesywania długich włosów po umyciu

Ja jestem z rozjaśniacza zadowolona
Jeśli chciałabyś sie jeszcze czegos dowiedzieć- pytaj śmiało
Pozdrawiam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 10:08   #478
Amistad
Przyczajenie
 
Avatar Amistad
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Mam rozjaśniacz z joanny i używałam go na fabowane włosy (ciemny brąz) żeby trochę je rozjaśnić i udało się. Tak się składa, że kolor wyszedł bardzo ciemny, prawie czarny i nie podobał mi się za bardzo. spray zawsze nakładałam przed myciem na drugi dzień i zawsze przy spłukiwaniu leciała ciemniejsza woda niż zwykle, ogólnie nie mam żadnych przebarwień tudziez pomarańczowo-zielonych pasemek
Amistad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 10:31   #479
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Witam serdecznie

Na początku powiem, ze nie mam zielonego pojęcia o rozjaśniaczach. Mam dlugie do pasa, grube wlosy blond, pod spodem ciemny blond, na gorze taki jasniejszy, ale mysiaty, chcialabym, zeby moje wlosy byly troche jasniejsze i bardziej zlociste, szczegolnie teraz jak sie wiosna zbliza, i w zwiazku z tym chcialabym zapyta: (aha, nigdy nie farbowałam wlosów), czy taki rozjasniacz powoduje odrosty?, i czy rozjasniacz bedzie odpowiedni dla mnie i czy da jakiś efekt?, pozdrawiam.
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-26, 10:38   #480
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

używając rozjaśniacza na włosach farbowanych na ciemny brąz uzyskasz kolor miedziano-rudo-żółty dodatkowo używając rozjaśniacza w sprayu może się pojawić ryzyko uzyskania plam i niejednolitego rozjaśnienia włosów. Jeszcze firma - Joanna jest dobra do rozjaśniania włosów nigdy! nie farbowanych wtedy można uzyskać naprawdę ładny efekt. Tobie poleciłabym farbę L'oreala rozjaśniającą do włosów farbowanych na brąz i czarny - podobno daje niezły efekt
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.