Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 08:25   #1291
rings
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja również polecam depilację twarzy woskiem. Przez długi czas miałam wielkie obawy jak to będzie, że włosków będzie więcej i będą kłuć itp... Teraz po wykonaniu tej depilacji jestem bardzo zadowolona, nie ma widocznego wąsika jak wcześniej, Dodam, iż wcześniej przez dość długo używałam rozjaśniacza sally hansen, przez jakiś czas byłam zadowolona z niego jednak włoski musiałam rozjaśniać co najmniej 2 razy w tygodniu a i tak je było widać i się bardzo świeciły, było to uciążliwe. Teraz również używam wosku raz lub dwa razy na tydzień, bo moje włoski bardzo szybko rosną, jednak jest ich mniej i są mniej widoczne, pojedyncze sztuki usuwam pincetą.
rings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 16:16   #1292
zaczarowana175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja mam 17 lat i ten sam problem.. wygląda to strasznie. Moja mama twierdzi, że jak pójdę do kosmetyczki to nie dość, że będzie gorzej to będę musiała chodzić cały czas.. a poza tym trochę się wstydzę iść do kosmetyczki..
zaczarowana175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 20:22   #1293
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez zaczarowana175 Pokaż wiadomość
Ja mam 17 lat i ten sam problem.. wygląda to strasznie. Moja mama twierdzi, że jak pójdę do kosmetyczki to nie dość, że będzie gorzej to będę musiała chodzić cały czas.. a poza tym trochę się wstydzę iść do kosmetyczki..
Spójrz na Allegro ile osób kupuje rozjaśniacz z Sally Hansen. To powszechny problem, nie masz się czego wstydzić.
Też na razie nie chcę iść do kosmetyczki, zamówiłam w/w wybielacz i jestem z niego zadowolona.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 12:01   #1294
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez zaczarowana175 Pokaż wiadomość
Ja mam 17 lat i ten sam problem.. wygląda to strasznie. Moja mama twierdzi, że jak pójdę do kosmetyczki to nie dość, że będzie gorzej to będę musiała chodzić cały czas.. a poza tym trochę się wstydzę iść do kosmetyczki..
ja byłam raz u kosmetyczki i teraz tylko pęsetą wyrywam pojedyncze włoski
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:16   #1295
nikkji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Hej, mam 19 lat, ostatnio kosmetyczka zwróciła mi uwagę, ze mam kobiecy wąsik. Do tej pory wydawało mi się, że jest on niewidoczny ponieważ mam bardzo jasne włoski, które widać tylko pod pewnym kątem. Teraz jednak zastanawiam się nad depilacją. Troche sie boje, że jeżeli raz to zrobie włoski staną sie bardziej widoczne i bede musiała to juz zawsze robić. Czy delikatny, jasny wąsik wymaga depilacji?
nikkji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 15:32   #1296
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez nikkji Pokaż wiadomość
Czy delikatny, jasny wąsik wymaga depilacji?
Jeśli jest jasny to ja bym nie depilowała
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 15:43   #1297
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez zaczarowana175 Pokaż wiadomość
Ja mam 17 lat i ten sam problem.. wygląda to strasznie. Moja mama twierdzi, że jak pójdę do kosmetyczki to nie dość, że będzie gorzej to będę musiała chodzić cały czas.. a poza tym trochę się wstydzę iść do kosmetyczki..
Ja używam kremu do depilacji z Bielendy. Chemicznie rozpuszcza włoski. Trzeba uważać żeby nie przetrzymać zbyt długo i delikatnie ściągać krem szpatułką bo skóra będzie przez chwilę wrażliwa na uszkodzenia. np. radziłabym się nie drapać w tym miejscu do pół godziny po zabiegu bo może zostać mała ranka.

Te cieńsze włoski już nie odrosły, a te grubsze odrastają dokładnie takie jak były. Więc jeśli boisz się że po innych metodach włoski odrosną mocniejsze to polecam krem do twarzy. Po nim na pewno nic takiego się nie stanie.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 14:52   #1298
hero1701
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Jasnego, mało widocznego wąsika bym póki co nie ruszała. Ja natomiast wybrałam sie ostatnio po raz pierwszy do kosmetyczki. Przez to, że wybielałam wąsik Sally Hansenem musiałam rozłożyć depilacje na dwie raty bo za pierwszym razem wszystkie sie nie "usunely". Kosmetyczka powiedziala,ze to przez wybielanie, gdyz wtedy wloski są bardziej kruche. Przyszlam za 2 dni ponownie i mi ''dodepilowano". Jest ok, jednak pozostały niezauważalne kropeczki. Kosmetyczka twierdzi,ze przy nastepnej depilacji juz ich nie bedzie, bo to wlasnie przez to,ze rozjasniacz oslabił włoski. Ponoc jesli teraz nie bede go stosowac i przyjde nastepnym razem na depilacje, to po niej mam byc juz idealnie gładka. Liczę na to z calego serca.
hero1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:49   #1299
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam
też się borykam z tym problemem. Taka już moja natura, bo moja mama też ma taki mały "wąsik". W liceum czułam się tym bardzo skrępowana. Stosowałam domowe sposoby, np. wodę utlenioną. Ale oczywiście to nic nie dało Teraz już od jakiś 5 lat stosuję plastry z woskiem. Akurat teraz mam Joannę. Groszowe sprawy a depiluję raz na tydzień, dodatkowo pomagam sobie pęsetką. Kiedyś to był mój kompleks ale teraz przy regularnym stosowaniu nawet i włoski są jaśniejsze.
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:24   #1300
gath
Przyczajenie
 
Avatar gath
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 19
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

hej
mam mały wąsik i wrażliwą cerę. kiedy depilowałam go plastrami (bodajże joanny), skóra, pomimo zastosowania balsamu była bardzo podrażniona i zaczerwieniona przez długi czas, w dodatku miałam straszny wysyp pryszczy w tym miejscu.
potem, kiedy depilowałam go woskiem u kosmetyczki - ten sam efekt. co prawda skóra nie była taka podrażniona i troszkę lepiej zareagowała, ale na następny dzień nastąpił wysyp. byłam załamana. kosmetyczka powiedziała, że po tej depilacji mogę sobie już tylko wyrywać pojedyncze włoski pensetą i w ten sposób wąsik mi już nie odrośnie, ale jak to robić, skoro po prawie każdym wyrwanym w ten sposób włosku "wyrasta" mi pryszcz?! ;(
obecnie mam wąsik, ale go nie depiluję, bo jest on mniej widoczny niż pryszcze nad ustami, których się obawiam.
zastanawiam się, jak sobie z nim poradzić nie drażniąc tak skóry? myślałam już nad laserową depilacją, ale nie wiem, czy warto wydać 200zł...

możecie mi coś poradzić
__________________
Koncentrując się na rzeczach, które chciałbyś mieć, lub tych, któryś byś nie chciał, zapominasz o tym, co masz.

Edytowane przez gath
Czas edycji: 2012-08-16 o 10:28
gath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 12:04   #1301
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

kremy do depilacji twarzy. Łagodnie rozpuszczają włos bez szarpania cebulek.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 12:44   #1302
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez BeautyLiza Pokaż wiadomość
Lasery ok - ale tylko wtedy, gdy mamy sprawdzoną klinikę, z której faktycznie wychodzą zadowolone dziewczyny. Mam niejedną znajomą, która pokusiła się tanią ofertą na jednym z serwisów zakupów grupowych i do teraz żałuje, że dokonała takiego wyboru.
Jeśli jest to pseudo laser IPL+RF to nic dziwnego. Na tym głównie bazują te tanie oferty zakupów grupowych. A miliony się na to nabierają. Szkoda pieniędzy na takie g.... Ja trzymam się tego z daleka.
Tylko LightSheer Duet.
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:25   #1303
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez BeautyLiza Pokaż wiadomość
Osobiście polecałabym plasterki z woskiem. Nie jest to duży koszt, a po szybkim "zabiegu" uzyskujemy oczekiwany efekt.
Autorce postu jednak plastry z woskiem podrażniają skórę.

Gath, spróbuj z kremem do depilacji. Mnie niestety też one podrażniają, ale mniej niż wosk, więc może u Ciebie się sprawdzi.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 07:04   #1304
Naina23
Przyczajenie
 
Avatar Naina23
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Tak czytam Wasze wypowiedzi dziewczynki i również się wypowiem

Jak miałam 15lat byłam u kosmetyczki na usunięciu wąsika woskiem. W ciągu 2tyg odrastały włoski Z usług kosmetyczki korzystałam z 4 razy. Później kupiłam preparat (nie pamiętam nazwy) do rozjaśnienia włosków. Pamiętam, że w zestawie była szpatułka, malutka tacka, proszek i płyn. Proszek z płynem się mieszało i szpatułką nakładało na włoski. Owszem wąsik robił się jaśniejszy ale z pod spodu przebijały czarne włoski. Pewnego dnia się zdenerwowałam kupiłam plastry Tanita - wystarczyły 3 ruchy i pozbyłam się włosków. A do dnia dzisiejszego co 3-4 dni usuwam pojedyńcze włoski pensetą

Edytowane przez Naina23
Czas edycji: 2012-08-24 o 07:05
Naina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 05:39   #1305
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja polecam plastry Isana. Dużo ich, tanie i skuteczne. Raz na miesiąc stosuje i jest ok trzeba pamiętać, żeby bardzo dobrze je rozgrzać.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 18:09   #1306
FelkaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 35
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam. Również męczy mnie problem nadmiernego owłosienia.
Mam 16l. i już od roku usuwam wąsik plastrami z woskiem. Efekt nie jest spektakularny, gdyż po tygodniu widzę pierwsze "odrosty", które traktuję pęsetą. Z tym aspektem sobie radzę. Na usuwanie laserem jeszcze jestem za młoda, ale na pewno kiedyś z tego skorzystam. Martwi mnie jednak owłosienie na brzuchu (okolice pępka), lędźwiach i nieliczne wokół brodawek. Wyjście na plażę w bikini jest praktycznie niemożliwe, gdyż bardzo się wstydzę tych włosków. Wydaje mi się, że wizyta u endokrynologa w moim wieku nic nie da, gdyż nie jestem w pełni dojrzała i jakiekolwiek kuracje mijają się z celem, czy może się mylę?
FelkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 09:54   #1307
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

polecam na wasik!

Bielenda Vanity Laser

cudo!
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 19:03   #1308
Groszek2304
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 80
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam, witam. Mam 16 lat. Lato, wakacje... Włoski rozjaśnione. Wszystko ładnie, pięknie, ale ostatnio spostrzegłam, że nad górną wargą włoski ściemniały... Jakoś wcześniej nie zwracałam na nie uwagi, bo były jasne. A teraz? Mam wrażenie, że są dłuższe... ;( Ba! Teraz dostrzegłam, że moja broda nawet jest pokryta włoskami i ciągle mi się wydaje, że są dłuższe niż były
Wokół brodawek też jakieś włoski mi rosną i to długie ;(
Nie wiem co już robić. Próbuję wodą utlenioną ten wąsik rozjaśniać, ale coś nie idzie. Nie chcę robić woskiem, ani wyrywać, bo w moim przypadku włoski zamiast robić się cieńsze po depilacji, wyrastają ze zdwojoną mocą

Znacie jakieś domowe sposoby na rozjaśnienie tego cholerstwa? Może ktoś mi powie, jak umiejętnie rozjaśnić wodą utlenioną?
Chciałabym wkrótce zakupić sally hansen, do rozjaśniania. Gdzie go można dostać we Wrocku?
Ale przede wszystkim prosiłabym o info o domowych sposobach i wodzie utlenionej.
Pozdrawiam - wąsacz
Groszek2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:56   #1309
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja usuwałam wcześniej wąsik różnymi plastrami do depilacji twarzy i zawsze po tym miałam krostki, zaczerwienioną skóre, czasami spuchnięte i nawet czasami schodziła mi skóra alee od jakiegoś czasu używam taką sprężynke do usuwania włosków, którą zamówiłam na allegro i muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona moje problemy ze skórą się już skończyły nie muszę się martwić że po depilacji może mi znowu schodzić naskórek itd
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 19:20   #1310
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
ja usuwałam wcześniej wąsik różnymi plastrami do depilacji twarzy i zawsze po tym miałam krostki, zaczerwienioną skóre, czasami spuchnięte i nawet czasami schodziła mi skóra alee od jakiegoś czasu używam taką sprężynke do usuwania włosków, którą zamówiłam na allegro i muszę Wam powiedzieć, że jestem zadowolona moje problemy ze skórą się już skończyły nie muszę się martwić że po depilacji może mi znowu schodzić naskórek itd
Opowiedz coś więcej o tym wynalazku!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 07:05   #1311
maga46
Przyczajenie
 
Avatar maga46
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Bardzo dobre są plastry Sensual, ale na takiej folii (w pomarańczowym opakowaniu).

Usuwałam wszelakimi sposobami - od lasera po rozjaśnianie ale dopiero depilacja plastrami przyniosła efekty
maga46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 13:40   #1312
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

To jest coś takiego http://allegro.pl/m157-depilator-dep...980670140.html Mam to i wiem, że nie zamieniłabym tego na żadne plastry Na początku trochę jest zabawy jak się nie ma opanowanego tego, ale później jak się to opanuje to już z górki chwilkę się pomęczy a efekt jest
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 13:45   #1313
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Wlasnie jestem po wyrywaniu mojego wstretnego wasika Ja robie to peseta potem mam czerwone slady ktore smaruje grubo kremem bambino i po 2-3 godzinach juz nic nie widac Nie odwazylabym sie robic tego woskiem w przypadku wrazliwcow podraznienie murowane.
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:30   #1314
Gosilla
Raczkowanie
 
Avatar Gosilla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

A macie/miałyście może problem z krostkami po depilacji wąsika? Czy jak się regularnie depiluje wąsik woskiem to w końcu skóra uodparnia się i krostki po pewnym czasie nie wyskakują?

Używałam darnsonwalu i innych zabiegów pielęgnacyjnych żeby nic nie wyskoczyło jednak po paru chwilach albo dniach pojawiały się. Nawet gdybym chciała zdepilować powstrzymuję się na myśl o tych "potworkach" bo wygląda to gorzej niż włoski.
Gosilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:36   #1315
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Mi często też wyskakiwały krostki;/ dlatego nie depiluje już wąsików woskiem
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 14:54   #1316
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez nataliak1993 Pokaż wiadomość
Mi często też wyskakiwały krostki;/ dlatego nie depiluje już wąsików woskiem
a myślisz, że można takie ''urządzenie" kupić stacjonarnie?
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:00   #1317
sheep_zonz
Rozeznanie
 
Avatar sheep_zonz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 548
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

O, jako że problem dotyczy również mnie, to się wypowiem. Męczę się z wąsikiem już od kilku lat, obecnie wyrywam pęsetą. Boję się jednak, że z czasem włoski zrobią się mocniejsze i grubsze, jest to możliwe?
Kiedyś używałam plastrów do depilacji, ale po wysypie krostek, których leczenie trwało wieki, nie mam ochoty próbować znowu.
__________________
Blog młodszej siostry
sheep_zonz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:08   #1318
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

szczerze to nie mam pojęcia
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:24   #1319
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez sheep_zonz Pokaż wiadomość
O, jako że problem dotyczy również mnie, to się wypowiem. Męczę się z wąsikiem już od kilku lat, obecnie wyrywam pęsetą. Boję się jednak, że z czasem włoski zrobią się mocniejsze i grubsze, jest to możliwe?
Kiedyś używałam plastrów do depilacji, ale po wysypie krostek, których leczenie trwało wieki, nie mam ochoty próbować znowu.
mam tak samo
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:55   #1320
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Chyba to kupię!
Tylko jak z utrzymywaniem tego w czystości? Przed każdym użyciem wypadałoby to jakoś odkazić, żeby nie narobić sobie problemów.

Ja po depilacji woskiem już od roku mam problem z powracającymi krostami w okolicach górnej wargi i brody. Masakra, nigdy więcej!
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.