Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 17:17   #3961
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Najlepsze farby BLOND

czesc dziewczyny pomozcie mi i doradzcie co mam zrobic z moimi wlosami aby otrzymac jasniejszy kolor blondu(nie chce platynowego blondu).
Czy wystarczy uzyc farby i jak tak to z jaka woda.
a to sa moje wlosy w roznym oswietleniu
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:06   #3962
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Snowhite taki śliczny beżowy blondzik jest po palette deluxe 200 czysty blond bodajże się nazywa Zero rudego czy żółtego czysty beż i bardzo naturalny polecam!

Catherine na tym szamponie pisze rozjaśniacz bo oni tak nazwali ten kolor, da taki jak ja to nazywam rozjaśniaczowy kolor lalki barbie ale przy jasnych włosach, no i to farbka nietrwała.

Ewcia taki kolor daje palette C10 na którą właśnie się przerzuciłam i już ją kocham z małym minusem- piecze cholernie, przynajmniej mnie, a druga rzecz przy jasnym brązie odrostach trzeba sporo ponad czas trzymać bo niestety może zrobić odrost rudo- ciemno żółtym. Ale tak jest super! A jeszcze jak dać po niej leciutką srebrną płukankę to w ogóle kolor jest boski!

Trilinka ale musisz napisać co ty z włosami do tej pory robiłaś bo masz niezły chaos tak przynajmniej wygląda...czym to było farbowane, jakie masz swoje odrosty itd.

izka a co się działo z twoimi włosami że masz tyle kolorów? może jakaś fota bo wiesz rudy i żółty to kolory względne o różnej mocy że się tak wyrażę...

Dziewczyny ja mam pomysł...jak ktoś jeszcze raz napisze że palette żre włosy, pali czy robi inne cuda to się do niego zbiorowo nie odzywamy...hihi...taki żarcik...

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-14 o 19:14
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:08   #3963
iz123ka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny czy używała któraś z was garniera 110? Bo wiem ze kolor 111 wychodzi bardzo popielaty a ja nie chce aż tak jasnego...a wloski mam teraz tak jak wczesniej wspomnialam żółte i lekko rudawe.Czy ta farba jest w stanie je ladnie rozjasnic?
iz123ka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:09   #3964
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny pomozcie mi i doradzcie co mam zrobic z moimi wlosami aby otrzymac jasniejszy kolor blondu(nie chce platynowego blondu).
Czy wystarczy uzyc farby i jak tak to z jaka woda.
a to sa moje wlosy w roznym oswietleniu
Jak zobaczyłam zdjęcia to myślałam że to włosy Kachuli A powiedz te ciemniejsze pasma to farbowane na taki kolor, czy naturalne. Jak naturalne to nie będzie problemu, a jak farbowane to zależy od trwałości tej farby, dziewczyny z usunięciem tej rudości walczą i walczą. Może coś z welatonu z poziomu 9. Jak wcześniej wizażanki pokazywały dość ładnie wyrównywał kolor.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:21   #3965
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snowhite taki śliczny beżowy blondzik jest po palette deluxe 200 czysty blond bodajże się nazywa Zero rudego czy żółtego czysty beż i bardzo naturalny polecam!
Chodzi Ci o tą farbkę rozświetlony jasny blond? Tutaj wygląda mi troszkę żółtawo, muszę się jej przyjrzeć w próbniku na żywo
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:31   #3966
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No właśnie na próbniku on jest taki ciepło neutralny a czy wyjdzie żółtawy to dużo zależy od włosa naturalnego jak się odbarwia. Ja robiłam na koleżance to ładnie wychodziło no i odrosty brało co najważniejsze.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:40   #3967
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a wiec gdzies tak z 8 cm to moj naturalny kolor + pasemka robione rozjasniaczem a reszta to stary balejaz.
moj kolor naturalny to taki wlasnie rudawy blond czy jak go tam mozna nazwac . odrost zaznaczylam czarna kreska.
a farba profesjonalna z woda 6% na poziomie 10 albo 9 dam rade jakos wyrownac kolor ?
ps.to sa wlosy przed wykonaniem pasemek
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2010-03-14 o 19:41
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 19:46   #3968
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Myślę że dasz rade wyrównać kolor, najwyżej będziesz mieć kilka jaśniejszych pasemek, a przecież nie chcesz jakiegoś extra jasnego blondu tylko taki standardowy wiec farbą sklepową z woda 9% spokojnie powinno ci się udać.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:06   #3969
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam pomysł...jak ktoś jeszcze raz napisze że palette żre włosy, pali czy robi inne cuda to się do niego zbiorowo nie odzywamy...hihi...taki żarcik...
Podpisuję się
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:14   #3970
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No właśnie na próbniku on jest taki ciepło neutralny a czy wyjdzie żółtawy to dużo zależy od włosa naturalnego jak się odbarwia. Ja robiłam na koleżance to ładnie wychodziło no i odrosty brało co najważniejsze.
No właśnie ja mam już jasne włosy a odrost średni blond ale raczej łatwo się rozjaśnia. Dodaję aktualne zdjęcie, odrost dopiero co kiełkuję a wcześniej farbowałam loreal excellence 10.21.
Może jeszcze jakaś farbkę o beżowym odcieniu mogłabyś polecić? Tak żebym mogła sobie porównać je w sklepie Najbardziej zależy mi żeby dobrze łapała odrost.
I wiesz co tak jeszcze myślę, że w sumie kolor jaki mam teraz mi odpowiada ale jaką farbę dobrać na odrosty aby wspólgrała z resztą i dobrze chwytała odrosty? Bo 10.21 chwyciła mi jak na pudełku nie mogę narzekać, jednak jest to ciemniejszy ciut kolor od reszty włosów i szukam czegoś innego. Pisałyście już wiele razy o c10 że super chwyta odrost, ale to chyba za jasny kolor dla mnie jak myślisz?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-14 o 21:09
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:27   #3971
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witajcie, całe wieki mnie tu nie było

do dziewczyn które farbowały ostatnio włoski: śliczne efekty, tym kóre nie są niestety zadowolone ze swojego kolorku życzę wytrwałości i trzymam kciuki za owocne testy z farbkami

cóż, obiecałam jakiś czas temu fotki po c10 palette.

jestem trochę zawiedziona, popaliło mi włosy, teraz niestety wypadają mi i to garściami... nie chcę ich znowu ścinać więc korzystam z chorobowego na którym jeszcze jestem i przetłuszczam je celowo, w końcu i tak siedzę w domu .

na fotkach wygląda jakbym miała pasemka to przez to że włoski nie są umyte(celowo- prosze nie krzyczeć ) ogólnie jestem zadowolona z kolorku, jest ładny chłodny, po rudym nie ma śladu, muszę go trochę wyrównać, bo przebijają mi na rudawo pasemka(tylko kilka), które miałam robione ciemnym brązem poł roku temu, ale to szczegół (różnica jest tylko w poświacie) Troszke drażni mnie to że końcówki są jaśniejsze, ale nie rzuca się to zbytnio w oczy chyba ja jestem tylko przewrazliwiona na tym punkcie
odrost mi się już pojawił...jakieś 3 milimetry, poczekam do conajmniej 1 cm i farbuję znowu, ale nie wiem czy zdecyduję się na palette tym razem...kondycja włosów znacznie się pogorszyła

zdjęcia robię komórka niestety dlatego trochę przekłamane, są bardziej srebrne w dodatku są trochę przetłuszczone więc i ciemniejsze... jutro zrobię foto już w świeżej fryzurze. dodam że fotki były robione w dzień przy oknie
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 21:31   #3972
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

tmak to ty jak nie wiesz to się nie odzywaj bo widać że twoja wiedza kuleje...
Wszystkie super blondy a więc platyna, oznaczone jako s czyli speciale blondy itd. mają tylko jaśniejszy kierunek koloru a nie głębię niestety....więc laseczka wyluzuj. One wszystkie są na poziomie międzynarodowym 10, a podział na 12 tonową skalę występuje tylko w Europie. Na przyszłość radzę pooglądać palety profesjonalne różnych firm, a potem się wypowiadać bo można nieźle się ośmieszyć
pozdrawiam!

snowhite w tej chwili nie pamiętam innych beży co wpadły mi w oko ale popatrz po paletach i potem ewentualnie szukaj czy dana farba jest na stanie i ją sobie obczytaj. C10 może być dla ciebie za jasne się obawiam...ale z palet fryzjerskich zawsze coś dobierzesz.

jowitka ślicznie tobie ten kolor wyszedł, mi dużo brzydziej ale może drugim razem będzie lepiej. ile trzymałaś na odrostach bo masz taki równomierny ten kolor? boski...taki chciałam...

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-14 o 21:42
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 08:17   #3973
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny juz jakiś czas po farbowaniu i uważam, że kolor jest bardzo trwały i śliczny. Włosy mam miękkie i lśniące nic mi nie żółknie i nadal mam chłodny perłowy odcień. Przypominam c12 mroźny blond palette ....polecam.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:02   #3974
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie wytrzymałam do następnego weekendu i już jestem po farbowaniu palette c10 i teraz, hmmm... bardzo szczypało w głowę, to na pewno ale robiłam test uczuleniowy i też na ręku szczypało, ale oprócz zaczerwienienia nic się nie stało, więc i z farbą na głowie wytrzymałam strupów, ani nic w tym stylu oczywiście nie mam... wydaje mi się że włosy w kondycji się nie zmieniły, zawsze miałam dół trochę przesuszony więc znacznej różnicy nie widzę... chociaż przyznam że trochę sobie wmawiam, że coś się pogorszyło, bo w końcu to ta straszna palette ale myślę, że gdyby to była inna farba, to nawet bym uwagi nie zwróciła a teraz najważniejsze: kolor - jest śliczny! o takim kolorze marzyłam, naprawdę zimny, lśniący, a nawet odrosty tak bardzo się nie odcinają. Są lekko żółtawe, ale w porównaniu do wściekłej rudości wellatonu, jest super
Tylko teraz mam dylemat, czy nie zaszkodzi farbowanie palette co 1,5 m-ca, czy lepiej używać go tylko okazjonalnie, a w między czasie coś łagodniejszego, typu Garnier? Mam mętlik w głowie
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 09:50   #3975
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

agusia buu... czemu wam wychodzi ładniej ta C10 niż mnie
Dobra, a na poważnie, ja dziś jak czas pozwoli robię odrost ten co mi lekko rudo żółty wyszedł jeszcze raz C10 i nowy dwu tygodniowy też tylko teraz dobrze przetrzymam a nie jak pierwszym razem śpieszyłam się i g*** wyszło. Co innego że ja resztę włosów mam prawie białą i dlatego może tak razi mnie zmiana koloru.
Ile trzymałaś na odroście? mogłabyś dać jakąś fotę?

agusia ja myślę że farbując sam odrost co 1,5 miesiąca jeden raz paletą nie zaszkodzisz im zbytnio..myślę że gorzej by było jakbyś robiła np. garniera coś nie wyszło i znów kombinowanie następnej itd. niż jedną mocniejszą farbą.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-15 o 09:55
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:41   #3976
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agusia buu... czemu wam wychodzi ładniej ta C10 niż mnie
Dobra, a na poważnie, ja dziś jak czas pozwoli robię odrost ten co mi lekko rudo żółty wyszedł jeszcze raz C10 i nowy dwu tygodniowy też tylko teraz dobrze przetrzymam a nie jak pierwszym razem śpieszyłam się i g*** wyszło. Co innego że ja resztę włosów mam prawie białą i dlatego może tak razi mnie zmiana koloru.
Ile trzymałaś na odroście? mogłabyś dać jakąś fotę?

agusia ja myślę że farbując sam odrost co 1,5 miesiąca jeden raz paletą nie zaszkodzisz im zbytnio..myślę że gorzej by było jakbyś robiła np. garniera coś nie wyszło i znów kombinowanie następnej itd. niż jedną mocniejszą farbą.
i myślisz, że nie trzeba za każdym farbowaniem odświeżać na całości?
Trzymałam tyle ile na ulotce było tzn. maksymalny czas na odroście, czyli 40 min i 5 min na całości.
Postaram się wstawić wieczorem fotkę
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 10:57   #3977
dannaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny...mam pytanie - czy istnieje jakaś farba rozjaśniająca, która ruszy brązową farbę ??
(swój "przypadek" opisałam w osobnym wątku)
Nakładałam L'OREAL Ekscellence i nawet nie drgnęły
Podpowiedzcie coś..
dannaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 12:02   #3978
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

agusia to niemożliwe że czas z ulotki ci wystarczył...kurcze ja trzymałam 55minut i wyszło rudawe ech... zobaczymy dziś może później. No coś ty, paletty nie odświeża się co miesiąc, to nie garnier co go po 2 tyg. nie ma... wystarczy jak zrobisz to co 3-4 mce chociaż ja jak miałam jeszcze ciemniejsze włoski to co pół roku odświeżałam bo kolor był idealny.

danaa niestety nie istnieje farba co ci ruszy brąz
Może jak byś już z pół roku nosiła taki sprany to stopniowo poprzez rudy doszłabyś do blondu ale to po kilku podejściach. Jedynie dekoloryzacja cię w tej chwili ratuje lub kąpiel rozjaśniająca jeśli chcesz mieć ciemny blond lub średni.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 13:13   #3979
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agusia to niemożliwe że czas z ulotki ci wystarczył...kurcze ja trzymałam 55minut i wyszło rudawe ech... zobaczymy dziś może później. No coś ty, paletty nie odświeża się co miesiąc, to nie garnier co go po 2 tyg. nie ma... wystarczy jak zrobisz to co 3-4 mce chociaż ja jak miałam jeszcze ciemniejsze włoski to co pół roku odświeżałam bo kolor był idealny.

danaa niestety nie istnieje farba co ci ruszy brąz
Może jak byś już z pół roku nosiła taki sprany to stopniowo poprzez rudy doszłabyś do blondu ale to po kilku podejściach. Jedynie dekoloryzacja cię w tej chwili ratuje lub kąpiel rozjaśniająca jeśli chcesz mieć ciemny blond lub średni.
czyli jednak nie mam takich złych włosów a tak poważnie, to odrost u mnie też widać ale jest naprawdę delikatny, bo żółtawy a nie rudy... no to jeżeli nie będzie się spierał to faktycznie tylko raz na jakieś pół roku odświeżę w końcu i tak lepsza palette niż rozjaśniacz u fryzjera A Tobie nie wiem co doradzić bo przecież to Ty tu jesteś naszym blond mistrzem
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 15:18   #3980
iz123ka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny oto moój kolor wlosow odrosty mam ciemniejsze (rude) a marzę o jakimś ładnym blondzie (ale nie calkiem jasnym,popielatym) .Raczej jakis cieplejszy kolorek ale nie żółty... Czy farba(szampon koloryzujący) Garnier Color & Shine bardzo jasny blond da sobie rade? Licze na wasza pomoc
iz123ka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:51   #3981
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=blond bunny;17880363] Ewcia taki kolor daje palette C10 na którą właśnie się przerzuciłam i już ją kocham z małym minusem- piecze cholernie, przynajmniej mnie, a druga rzecz przy jasnym brązie odrostach trzeba sporo ponad czas trzymać bo niestety może zrobić odrost rudo- ciemno żółtym. Ale tak jest super! A jeszcze jak dać po niej leciutką srebrną płukankę to w ogóle kolor jest boski!
ile trzymac an tym odroscie, jaki czas masz na mysli??;*
bo ja w piatek idę do fryzjera rozjaśnić te ciemne pasemka do całości tak jak pisałam i potem chciałabym kupic jakąś farbkę która ładnie mi złapie mój odrost...ciemny blond/jasny brąz?? bo na razie po tej wizycie u fryzjera nie będę farbowała całości tylko odrost a przy następnym farbowaniu całość żeby to ochłodzić, to jak myslisz ta farba palette c10 będzie dobra ?? i ona jest bardzo mocna??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 15:55   #3982
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez iz123ka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oto moój kolor wlosow odrosty mam ciemniejsze (rude) a marzę o jakimś ładnym blondzie (ale nie calkiem jasnym,popielatym) .Raczej jakis cieplejszy kolorek ale nie żółty... Czy farba(szampon koloryzujący) Garnier Color & Shine bardzo jasny blond da sobie rade? Licze na wasza pomoc
ale to chcesz rozjaśnić? Szampon koloryzujący nie rozjaśnia.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:45   #3983
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Drogie Wizażanki, wklejam efekty kolejnego eksperymentu Majiblond 900, po tygodniu odrosty poprawione Wellantonem 10/0 (bardzo jasny naturalny blond) i na 5 minut przeciągnięte włosy po całości.
Kolor długo się trzyma, włosy w dobrym stanie.
regiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:46   #3984
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez iz123ka123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy używała któraś z was garniera 110? Bo wiem ze kolor 111 wychodzi bardzo popielaty a ja nie chce aż tak jasnego...a wloski mam teraz tak jak wczesniej wspomnialam żółte i lekko rudawe.Czy ta farba jest w stanie je ladnie rozjasnic?
biorąc pod uwagę moje eksperymenty garnier nutrisse 100 była moją pierwszą farbą która znacznie rozjśniła moje rudośći po nieudanych farbowaniach. Teraz przeżuciłam się na garnier 111 ale wkurza mnie to że muszę szorować głowę kilka razy żeby ten popiel wymyć, więc chyba następnym razem biorę nutrisse 100

Myślę że powinno ruszyć twoje włosy do jasnego blondu ale musisz dłużej potrzymać farbę. Ja po 3krotnym zastosowaniu i przeciąaniu na reszte uzyskałam fajny jasny blondzik.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:47   #3985
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
ale to chcesz rozjaśnić? Szampon koloryzujący nie rozjaśnia.
Ja tez czekam na fotki z efektem Twoich włosków.U mnie tez palett wygrała z moimi odrostami za co jestem bardzo zadowolona.Kolejna zadowolona wizazanka.SUPER.Ok czekam na fotki.Buzia
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:01   #3986
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia dobra będzie farba
A jak widzisz z odrostami to indywidualnie trzeba z tym czasem, bo agusia trzymała jak w ulotce i pięknie jej wyszło, a ja ponad czas i żółto... musisz obserwować kolor, bo mimo że wszystkie mamy mysie odrosty to jak widać różnie nam się odbarwiają.
Powodzenia u fryzjera!

izka no szampon koloryzujący rady sobie nie da... odrostu pewnie wcale nie weźmie, a kolor może ci spaskudzić zwłaszcza jak już będzie się nie równo zmywał. Jest mnóstwo trwałych farb o ciepłych odcieniach więc po co ci szampon?

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-15 o 17:04
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:01   #3987
Zielonacytryna2b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej jezeli juz pokazujecie jaki wam wyszedl kolor blond po farbowaniu, ja wam pokaże mój co prawda zdjecie '' troche '' przerobione ale kolor wlosow byl identyczny jak na zdjeciu tyle ze troche matowy jak to po niektorych farbach http://photos.nasza-klasa.pl/8027138...de4a16c34.jpeg

Edytowane przez Zielonacytryna2b
Czas edycji: 2010-03-15 o 17:05
Zielonacytryna2b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 17:59   #3988
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Catherine_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sadzicie o tej farbie?
Pisze o niej: Rozjaśniacz to bardzo jasny odcień blond, który zapewni delikatny efekt rozjaśnienia, naturalny wielowymiarowy efekt kolorystyczny i zdrowy połysk.
Czy ktoras z Was probowala?
to szampon przecież
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:09   #3989
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=blond bunny;17902249]Ewcia dobra będzie farba
A jak widzisz z odrostami to indywidualnie trzeba z tym czasem, bo agusia trzymała jak w ulotce i pięknie jej wyszło, a ja ponad czas i żółto... musisz obserwować kolor, bo mimo że wszystkie mamy mysie odrosty to jak widać różnie nam się odbarwiają.
Powodzenia u fryzjera!
nie dziękuję
no to muszę spróbować tej farby c10 i wkleję fotki po fryzjerze i po farbowaniu odrostu
mam nadzieję że ładnie złapie a ta farbka c10 jest mocniejsza i lepsza Twoim zdaniem od wellatonu 12/1??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:25   #3990
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia mocniejsza od wellatonu na pewno jeśli chodzi o odrosty.
Ale wellaton dziewczyny też chwalą, z moich doświadczeń on dość przesuszał ale to było parę lat temu...
Jak ci C10 nie podejdzie to spróbujesz wellaton.
Właśnie siedzę z cholernymi odrostami ciekawe co mi wyjdzie, kurde ciemno na dworze a światło sztuczne przekłamuje, obym za szybko znów farby nie zmyła...trzymajcie kciuki...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.