Zapowietrzenia - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-09, 10:21   #781
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zapowietrzenia

Bloczek polerski, jak sama nazwa wskazuje słuzy do.... polerowania
Wiele firm polecam początkującymdziewczynom korzystanie wlasnie z bloczka (zazwyczaj mają one gradacje 240), gdyż umiejętne posługiwanie się pilnikiem 180 nie jest łatwe, a prowadząc szkolenie w grupie cięzko jest upilnowac wszystkie kursantki aby robiły to prawidłowo
Na szkoleniu indywidualnym, gdy instruktorka jest cały czas przy kursantce można pokazać jak prawidłowo użyć pilnika 180, jaki nacisk, jakie ruchy itp....

A 240 żeby przepiłowac paznokiec nie trzeba 2 godzin .

Nikt nikomu nie zabrania korzystania z bloczka, skoro komuś jest tak wygodniej, a wykonane tak paznokcie sie nie zapowietrzają. Super.
Jednak z moich doswiaczen, jako instruktorki, nie raz prowadzącej doszkolenia wynika, ze gdy dziewczyny zaczynają używac prawidłowo 180, problem zapowietrzeń nagle znika.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 11:23   #782
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Tak sobie czytam forum paznokciowe i co chwila widzę, jak sie ktos oburza, że ktoś inny matowi paznokcie bloczkiem polerskim. I tak sobie myślę - chyba nie ma znaczenia jak sie coś nazywa tylko jak skutecznie się tym pracuje, nie?
Mnie też na kursie uczyli, że matowi się delikatnie bloczkiem. Z dwóch powodów - po pierwsze bloczek nie jest zbyt ostry żeby zrobić naturalnej płytce krzywdę, a po drugie dzięki temu, że jest miękki (tzn. ma w środku tę gąbkę czy piankę) można dotrzeć nim do każdego zakamrka, zwłaszcza przy skórkach.
Może zaraz powiecie, że moja instruktorka była do bani, ale mnie te argumenty przekonały do bloczków - matowaczy
A czy zapowietrzają Ci się pazurki?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Bloczek polerski, jak sama nazwa wskazuje słuzy do.... polerowania
Wiele firm polecam początkującymdziewczynom korzystanie wlasnie z bloczka (zazwyczaj mają one gradacje 240), gdyż umiejętne posługiwanie się pilnikiem 180 nie jest łatwe, a prowadząc szkolenie w grupie cięzko jest upilnowac wszystkie kursantki aby robiły to prawidłowo
Na szkoleniu indywidualnym, gdy instruktorka jest cały czas przy kursantce można pokazać jak prawidłowo użyć pilnika 180, jaki nacisk, jakie ruchy itp....

A 240 żeby przepiłowac paznokiec nie trzeba 2 godzin .

Nikt nikomu nie zabrania korzystania z bloczka, skoro komuś jest tak wygodniej, a wykonane tak paznokcie sie nie zapowietrzają. Super.
Jednak z moich doswiaczen, jako instruktorki, nie raz prowadzącej doszkolenia wynika, ze gdy dziewczyny zaczynają używac prawidłowo 180, problem zapowietrzeń nagle znika.
Szczerze mówiąc obawiam się stosowania pilnika 180, aby nie zrobić krzywdy naturalnej płytce a to prawidłowe użycie pilnka 180 to co znaczy? można nim matowić "ruszając w każdym kierunku" -jak bloczkiem? czy raczej jest jakiś wskazany sposób, kierunek poruszania?

no i dlaczeo (na pierwszj stronie napisała tak Paula) bloczek zamyka łuski paznokcia, a pilnik nie?
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 13:23   #783
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
A czy zapowietrzają Ci się pazurki?
Nie zapowietrzają się, ale ja nie jestem (na razie ) żadnym tutaj autorytetem. Za krótko się jeszcze tym zajmuję. Wszystkie moje dotychczasowe klientki bardzo chwaliły trwałość zrobionych przeze mnie pazurków i brak zapowietrzeń. Może to moja zasługa, a może szczęście początkującego
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:04   #784
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Bloczek polerski, jak sama nazwa wskazuje słuzy do.... polerowania
Wiele firm polecam początkującymdziewczynom korzystanie wlasnie z bloczka (zazwyczaj mają one gradacje 240), gdyż umiejętne posługiwanie się pilnikiem 180 nie jest łatwe, a prowadząc szkolenie w grupie cięzko jest upilnowac wszystkie kursantki aby robiły to prawidłowo
Na szkoleniu indywidualnym, gdy instruktorka jest cały czas przy kursantce można pokazać jak prawidłowo użyć pilnika 180, jaki nacisk, jakie ruchy itp....

kurcze, a mi na kursie tez mówili, żeby matowić płytke blokiem
i jak tak sobie myślę- to pilnikiem 180 też bym się chyba nie odważyła "jeździć" po płytce

jakoś drastycznie mi się to kojarzy, ale spróbuje- skoro Albertyna tak radzi

wiadomo, że nie należy szorować tej płytki, w końcu ziarnistość pilnika nie jest taka mała- ale w takim razie jak to robić, żeby krzywdy nie zrobić? (nawet nie czuje jak rymuje)

Edytowane przez Weronika1010
Czas edycji: 2009-01-09 o 19:07 Powód: a
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 20:09   #785
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Zapowietrzenia

Witam wszystkich to m.oj pierwszy pościk na wizazu

Ja mam takisekret (w sumie- zaden sekret) na pazurki bez powietrza - pozbywam sie wszystkich błonek, pracuje tylko na sprawdzonym produkcie, przy opracowywaniu pazurka zawsze sprawdzam czy w kazyym miejscu masa gładko przechodzi w pazurka, czy nigdzie nie ma schodka z masy, wtedy mogę byc pewna a jezeli mam jeszcze jakies wątpliwosci nabłyszczam pazurki zelem do utwardzania naturalnej płytki (natural nail spn )
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:41   #786
Sylunia1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylunia1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Elbląg/Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do Sylunia1987
Dot.: Zapowietrzenia

Mi nigdy nie zdarzylo sie przepilowac plytki paznokcia klientce pilnikiem 180.Co do bloczkow to nie mam do nich przekonania.Tez mi sie wydaje,ze bardziej poleruje niz matowi plytke.Z obsluga pilnika o gradacji 180 mysle,ze zadna z Was nie powinna miec problemu jesli tylko ma wyczucie w dloni.Ja mam straaasznie cieniutka plytke paznokcia i jak sama matowie plytke nawet jednym ruchem w jednym miejscu to nie ma szans,zeby lekko nie przepilowac.Nawet bloczek jest dla mnie za ostry.Wczesniej,gdy chodzilam do innych stylistek,moja plytka dochodzila do siebie nawet do pol roku,a o bolu podczas pilowania nie wspomne.Niestety wtedy myslalam,ze tak musi byc...Moje klientki zawsze sa pelne zachwytu i podziwu,ze nie maja po wizycie u mnie zakrwawionych skorek i nic je nie boli.Niektore nawet zasypiaja,bo mowia,ze im dobrze...Takze dziewczyny ja wychodze z zalozenia,ze watro poswiecic troche wiecej czasu,aby delikatnie,powoli zmatowic plytke.Trzeba pracowac na jakosc,a nie na ilosc!
Sylunia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 17:14   #787
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Zapowietrzenia

nie no, żeby przepiłować płytkę to trzeba się jednak troche postarać
więc myśle ze tak źle to by nie było- tak tylko napisałam, że trochę boję się tej ziarnistości, bo przerzucić się z bloku na pilnik to jakoś tak... hmmmmm... dziwnie

a mój blok wcale nie jest taki delikatny- najlepsze jest to że coś mi sie wydaje że on jest właśnie 180

he he- dobre, ale niezły numer....

tak, teraz to już jestem pewna! Kupiłam kilkanaście tych bloków jakoś jesienią na targach czy w jakiejś hurtownii nie pamiętam dokładnie- wzięłam duże opakowanie bo było taniej

i dopiero teraz zarejestrowałam że to 180!!! Matowi świetnie, chociaż nie powiem, żeby nigdy nie zdarzyło mi się a kuku w postaci powietrza ale może to jest właśnie wina tego, że gąbka-blok jest bardziej miękka i nie matowi idealnie okolic wałów paznokciowych! Za to pilnik jest sztywny i dojdzie wszędzie- tzn nie podda się chłopak tak łatwo, nie wygnie jak blok....

od dziś pilnik 180 w dłoń

ps. wiem, wiem, najpierw na sobie
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 18:09   #788
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Zapowietrzenia

no pewnie, ze tak. wazna jest gradacja!niech on sobie bedzie nawet w postaci serduszka, albo kuli.. mi sie łatwiej trzyma pilnik, ale moja kolezanka nie rozstaje sie z kostka o gradacji 180, bo taka jej pasuje.
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:02   #789
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Zapowietrzenia

Dzięki Kochane .
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:24   #790
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zapowietrzenia

Cytat:
Napisane przez weronika1010 Pokaż wiadomość
ale może to jest właśnie wina tego, że gąbka-blok jest bardziej miękka i nie matowi idealnie okolic wałów paznokciowych! Za to pilnik jest sztywny i dojdzie wszędzie- tzn nie podda się chłopak tak łatwo, nie wygnie jak blok....

bingo!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:26   #791
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Red face paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!!!!

witam moje kochane stylistki, prosze o pomoc, ostatnio byłam na pokazie pewnej firmy i mistrzyni w stylizacji paznokci demonstrowała na moich pazurkach jak powinno robic sie pazurki żelowy, problem jest taki ze po jednym dniu żel zaszedł mi delikatnie powietrzem koło skórek przy brzegach bocznych czy mozecie mi powiedziec co mogło byc przyczyną? dadam ze napewno nie mialam zalanych skórek, żel jaki stosowała to żel charbonne, najpierw zdezynfekowałam potem zpiłowała płytke pilniczkiem 180/240 potem dała primera no i żel a potem zrobiła biały frencz i dała ciekłe szkło na to wszytko!!! pozdrawiam serdecznie!!!!

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2009-01-19 o 15:10
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 16:57   #792
agnesZ
Przyczajenie
 
Avatar agnesZ
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Witamdołańczam sie do pytania bo tez czesto mi sie tak dzieje pozdrawiam
agnesZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:15   #793
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cóż to za mistrzyni była?

I proponuję dołączyć do wyszukiwarki!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:44   #794
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Jak taka z niej mistrzyni, to jej to wygarnij

Masakra
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:59   #795
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

wiec za wasza radą zadzwoniłam do niej, powiedziala ze nie ma co mowic bo to byl robiony tylko jeden paznokiec coverem, gdybym miala zrobione 10 paznokci i po tygodniu by mi zaszły powietrzem to wtedy mozemy sie zastanawiac czemu sie tak stało. a ze to był tylko jeden paznokcie to trudno okreslic co mogło byc przyczyną.
bardzo miła kobietka na marginesie pozdrawiam

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2009-01-19 o 15:11
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 22:37   #796
elvira44
Wtajemniczenie
 
Avatar elvira44
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 414
Dot.: Zapowietrzanie przy piłowaniu

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
kolejne paznokcie się zapowietrzyły, robione w piątek... tym razem kilka pazurków - czasami był to jeden, dwa, a tu ok. 5 ;O sama byłam zdziwiona, robiłam wszystko jak należy, a nawet wydawało mi się że jeszcze lepiej... pracuję na żelach a.t.a. czy to może być tego wina? nie stosuję primera, a może powinnam zacząć? skórek nie zalałam, zmatowiłam dokładnie i napewno nie piłuję zbyt mocno... ;( co się mogło stać?
ja nie znam tej firmy i nigdy o niej nie slyszalam, wiec moze to jednak wina zelu bo jak jakies zele sa dobre to zazwyczaj sie o nich slyszy. I moze powinnas uzywac primera. To moim zdaniem dwie najmozliwsze przyczyny zapowietrzania.
__________________
22.01.2015

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 08:24   #797
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Zapowietrzanie przy piłowaniu

Ja sprobowalabym uzyc primera i nakladac mniej zelu w okolicy skorek. Po nalozeniu i przemyciu pilnikiem nie grubszym niz 180 delikatnie opilowalabym boczki oraz okolice walu. Jednak nie zmienia to faktu ze zel moze byc kiepski.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 16:36   #798
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Zapowietrzanie przy piłowaniu

A ja mam klina - zauważyłam, że ostatnio pazurki mi i moim 2 klientką się zapowietrzają już przy piłowaniu - pracuję na spn'ie - skórki nie są zalane, frezarą i kopytkiem dobrze usunięte, masy nie jest za mało ani za dużo (robię wszystko jak do tej pory). Myślałam, że to od bazy i kupiłam nową (jest jej malutko na płytce - tak jak powinno być) i nic to nie dało.
Piłuję delikatnie i leciutko, kształt nadaję modelując masę, więc to piłowanko to raczej matowienie, więc od tego to twż nie jest....

Pracuję na spn'ie od roku i nigdy nie miałam z tym problemów, więc chyba nie wina we mnie - wszystkie produkty mam od nich (nie licząc nabłyszczacza, ale one zapowietrzają się przy piłowaniu, a nie po nabłyszczaniu :[ ) - daję 2 razy primer kwasowy, przy odnowach zawsze line off, żeby było w razie w., odtłuszczam clean & prep.... wszystko jeszcze ważne, nie jest przekroczony okres otwarcia i użytkowania - 24 miesiące....
Przechodzę na PB, jak tylko wykończę spn i mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej, ale poradźcie, co mam teraz zrobić ?
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:00   #799
hirkaa
Raczkowanie
 
Avatar hirkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 73
GG do hirkaa
Dot.: Zapowietrzanie przy piłowaniu

Cytat:
Napisane przez sidorcia Pokaż wiadomość
więc jeśli nie nakładam primera to nic się nie stanie?
zdarzyło mi się tak, że pokryłam jedne paznokcie żelem uv french i resztę mlecznym różowym, no i linia french odpadła po kilku dniach. czym było to spowodowane?
primer nakladasz po przyklejeniu i opilowaniu tipsa jedynie na NATURALNA plytke paznokcia )
__________________

hirkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 17:04   #800
agnesZ
Przyczajenie
 
Avatar agnesZ
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 29
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Witamja tez miałam z tym problem i posłuchałam znajomej której kosmetyczka miała inny sposób nakładania żeli niż tez co mnie uczyli na kursie tzn pierwsza warstwe żeli kłade od połowy paznokcia druga od 3/4 a trzecia na cały potem maluje lakierem liglot 82 żeby nabrał paznokieć ładnego koloru a potem nastepna warstwa na cały i nabłyszczacz.Spróbuj mi tez sposób bardzo pomógł!!!pozdrawiam i daj znać jakie są u ciebie efekty
agnesZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 17:31   #801
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
powiedziala ze nie ma co mowic bo to byl robiony tylko jeden paznokiec coverem, gdybym miala zrobione 10 paznokci i po tygodniu by mi zaszły powietrzem to wtedy mozemy sie zastanawiac czemu sie tak stało. a ze to był tylko jeden paznokcie to trudno okreslic co mogło byc przyczyną.

bzdur ci nagadała i tyle
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:28   #802
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez agnesZ Pokaż wiadomość
Witamja tez miałam z tym problem i posłuchałam znajomej której kosmetyczka miała inny sposób nakładania żeli niż tez co mnie uczyli na kursie tzn pierwsza warstwe żeli kłade od połowy paznokcia druga od 3/4 a trzecia na cały potem maluje lakierem liglot 82 żeby nabrał paznokieć ładnego koloru a potem nastepna warstwa na cały i nabłyszczacz.Spróbuj mi tez sposób bardzo pomógł!!!pozdrawiam i daj znać jakie są u ciebie efekty


moze zaloz osobny watek o tej fantastycznej technice?
bo boje sie troche,ze ktos nie trafi w roznych watkach na ta porazajaca informacje.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:30   #803
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez agnesZ Pokaż wiadomość
Witamja tez miałam z tym problem i posłuchałam znajomej której kosmetyczka miała inny sposób nakładania żeli niż tez co mnie uczyli na kursie tzn pierwsza warstwe żeli kłade od połowy paznokcia druga od 3/4 a trzecia na cały potem maluje lakierem liglot 82 żeby nabrał paznokieć ładnego koloru a potem nastepna warstwa na cały i nabłyszczacz.Spróbuj mi tez sposób bardzo pomógł!!!pozdrawiam i daj znać jakie są u ciebie efekty
hmmmm zastanawiający sposób wielkie dzieki!!!!

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2009-01-19 o 18:31
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:41   #804
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
wiec za wasza radą zadzwoniłam do niej, powiedziala ze nie ma co mowic bo to byl robiony tylko jeden paznokiec coverem, gdybym miala zrobione 10 paznokci i po tygodniu by mi zaszły powietrzem to wtedy mozemy sie zastanawiac czemu sie tak stało. a ze to był tylko jeden paznokcie to trudno okreslic co mogło byc przyczyną.
bardzo miła kobietka na marginesie pozdrawiam
To może wstaw zdjęcie tego pazurka.
Przyczyn może być wieeeeele, ale jeśli jest poprawnie zbudowany, a skórki niepozalewane to można kilka z nich wyeliminować
a poza tym chcialabym zobaczyć czy ta mistrzyni to rasowa mistrzyni :P
__________________
69.68.67.66.65.64.63,62.61.60.59.58.57.56

Mój nałóg
HOWRSE
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:24   #805
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez zizione Pokaż wiadomość
to może wstaw zdjęcie tego pazurka.
Przyczyn może być wieeeeele, ale jeśli jest poprawnie zbudowany, a skórki niepozalewane to można kilka z nich wyeliminować
a poza tym chcialabym zobaczyć czy ta mistrzyni to rasowa mistrzyni :p
ok juz wstawiam ....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (32,0 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TIPS.jpg (18,6 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (24,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TIPS2.jpg (20,1 KB, 183 załadowań)
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:26   #806
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Jak widac mam znoszczoną płytkę, i zastanawiam sie czy to przypadkiem nie jest wina płytki.... Przyznam sie ze ostatnio cierpie na wachania hormonalne chyba mam za duzo jakis hormonów bo strasznie przytyłam.... Mimo ze duzo nie jem..... Czy to tez moze byc przyczyną?
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:32   #807
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Zdjęcia są strasznie nie wyraźne , i trudno tu coś konkretnego napisać, bo poprostu nic nie widać oprócz paznokcia z góry.
belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 17:51   #808
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

jusis83
spróbuj zrobić zdjęcie tylko tego paznokcia- cała dłoń nie jest potrzebna
zdjęcia są za daleko zrobione i nie mozna wyłapać błędu...

a co do tego magicznego sposobu z lakierem inglota...
o dżizus...... nie prościej użyć covera
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 18:02   #809
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Hmmm...a ja tam coś wypatrzyłam, ale trochę ineczej wyobrażałam sobie paznokcie zrobione przez mistrzynię...

Jusis83 - to że masz zniszczoną (z tego co widzę obgryzioną) plytkę, nie powinno mieć dużego znaczenia w odniesieniu do trwałości pazurka, jeśli byłby zdobiony w 100% fachowo. natomiast problemy hormonalne to inna bajka - czasami osoby z zaburzeniami czynności tarczycy mogą mieć skłonnośc do przertłuszczania sie płytki paznokcia, co może powodować liftowanie.
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:35   #810
waga18
Przyczajenie
 
Avatar waga18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 23
GG do waga18
Thumbs down Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

jak na mistrzynie, to trochę krzywy ten pazurek..:/
__________________
I love Grześ

(...)no i pazurki... moje
waga18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.