Zapowietrzenia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 16:28   #211
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Oczywiście, że wina stylistki, chyba że jesteś tą 1 na 1000, i masz takie paznokcie, że nic się ich nie trzyma (szanse znikome). Reklamacje to najlepsze wyjście
Co do tego, że tipsy popękały wzdłuż... z tego co wiem, to materiał jest zbyt słaby. Kupiłam sobie na allegro tipsy to prezentacji wzorków, takie najtańsze. Nałożyłam na jednego żel i wsadziłam do lampy - pękł. Po tym poznać dziadostwo. Kupiłam tipsy z Euro Fashion za 150zł - nie ma szans ich złamać, znajwyżej się wyginają, ale nie zdażyło się, żeby pękły
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 19:03   #212
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Dziekuje wszystkim za odpowiedz dziś byłam u tej stylistki poprwiła mi wsszystkie paznokcji i zaplacilam tylko 6 zloty które miłam zaplacic wczesniej za poprawki teraz znowu mam sliczne pazurki mama nadzije ze bedzie wszystko ok pozdrawiam wszystkie buziaki ;*
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 09:43   #213
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Eh drogie wizazanki mineły 2 tygodnie i znowu robi sie to samo odchodzi mi zel od gornej strony a na 2 pznokcjiach zrobily mi sie babelki czy ktoras z was mogla by polecic jaks stylistke ktora nie wezie gory kasy i poprawi mi moje biedne pazuki z gory dziekuje
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:15   #214
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Problem cały czas ten sam - kwestia stylistki i (lub) materiałów jakich używa. Może warto spróbować u innej ? Oczywiście można znów reklamować, ale rzadko która stylistka daje gwarancję na dwa tygodnie. No i pytanie po co - naprawi i znów zacznie odłazić.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:34   #215
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Cytat:
Napisane przez margaa Pokaż wiadomość
Eh drogie wizazanki mineły 2 tygodnie i znowu robi sie to samo odchodzi mi zel od gornej strony a na 2 pznokcjiach zrobily mi sie babelki czy ktoras z was mogla by polecic jaks stylistke ktora nie wezie gory kasy i poprawi mi moje biedne pazuki z gory dziekuje
Co masz na myśli pisząc "nie wezmie gory kasy"?
Wytrzymały 2 tygodnie tamte paznokcie? Masz już jakiś odrost? (czy widać już dużo naturalnej płytki?Wrzuć ftokę, jeśli możesz).
Wątpię, żeby ktoś dał 2 tygodnie gwarancji na paznokcie (jak szybko rosną to po 2 tygodniach trzeba je nadlewać, a ja bym nikomu nie nadlewała paznokci za free[np. mam taką zasadę, że jeżeli coś się zepsuje do tygodnia czasu to naprawiam za darmo i jeszcze maluję paznokcie grtais]. Ale to tylko i wyłącznie moje bardzo skromne zdanie
Ostatnio naprawiałam akryle po jakiejś "profesjonalistce":ee k: Podobno robi paznokcie od 2 lat, to wolę nie wiedzieć jak wyglądały jej początki.
O matko! Dosłownie z każdej strony pochodziło powietrze! nie obeszło się bez zielonego paznokcia
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 10:35   #216
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Problem cały czas ten sam - kwestia stylistki i (lub) materiałów jakich używa. Może warto spróbować u innej ? Oczywiście można znów reklamować, ale rzadko która stylistka daje gwarancję na dwa tygodnie. No i pytanie po co - naprawi i znów zacznie odłazić.

no tak myslam ,rozumiem ze po 2 tygodnia to nienaprawia sie pazurkow za free ale cos musi byc nie tak skoro znowu zrobilo mi sie to samo poprostu niezmazywalam lakieru bo mialam fajny wzorek na nich i nic sie niedzilao dopiero zauwazyla ze zaczyna odchodzic jak zmazalam lakier , gory kasy czyli tak w granicach do 60 zl bo sam juz niewiem czy da sie poprawic te czy trzeba zakladac nowe , moze ktora z was zna jakos stylistke ktora mieszka w lodzi i moze ja polecic
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax


Edytowane przez margaa
Czas edycji: 2007-01-08 o 11:29
margaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 12:57   #217
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: odpadajacy żel z tipsa

Jesli tips peka to nie wazne czy kosztowal 10 zl , czy 100 zl , po prostu ostal zle dobrany i zle przyklejony .A to wina stylistki w 100 %.
Jesli paznokcie sa dobrze przygotowane to nie powinny nawet przy odrastaniu wystepowac tego typu problemu. No ok czasem bywa ze ktos ma duzy kontakt z woda lub sam cos kombinuje.Ale najczesciej duza role gra tu stilistka i jej praca no i material na ktorym pracuje.No jak dziewczyny mowily to ze twoje paznokcie nie lubia zelu to znikome szanse ale nie wykluczone. Ja bym zmienila stylistke najlepiej na taka ktora ma w ofercie rowniez inna metode przedluzania paznokci .
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 22:37   #218
frylly
Przyczajenie
 
Avatar frylly
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6
GG do frylly
Dot.: czemu nie trzymaja sie "mnie" ani żele ani akryle ?

zele i akryle sie ciebie nie trzymaja, bo byc moze masz problemy zdowotne. Tipsy zelow jak i akrylowe nie przynosza rezultatow, odpryskuja i ogolnie nie sa trwale u osob, ktore np. maja lecza sie hormonalnie, zazywaja silne antybiotyki, lub po prostu sa znacznie osłabione. Sprawdz swoj stan zdrowia, a odpowiedz bedziesz miala jak na tacy.
frylly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 11:51   #219
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Red face Problem z żelowymi pazurkami! pomocy!

Cześć Dziewczyny!
W piątek miałam studniówke i postanowiłam sobie zrobić pazurki żelowo-akrylowe. Udałam sie do kosmetyczki w czwartek późnym wieczorem. Jestem totalnie zaskoczona okropnymi efektami, minęły zaledwie niecałe trzy dni a pod płytką widać powietrze, kilka pazurków poprostu sie odkleja, od spodu widać mnóstwo kleju co bardzo nieestetycznie wygląda . Doradźcie prosze czy z takimi efektami moge sie zgłosić do reklamacji??
__________________
Życie to nie teatr... Lecz bez prób premiera...
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:51   #220
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Problem z żelowymi pazurkami! pomocy!

tak, a im szybciej tym lepiej
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:32   #221
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Red face Dot.: Problem z żelowymi pazurkami! pomocy!

To dobrze, że jest jakaś nadzieja, a mam zażądać oddania pieniążków bo chyba raczej tego naprawić się nie da. Poza tym raczej juz nie chce żadnej ingerencji tej kosmetyczki..
__________________
Życie to nie teatr... Lecz bez prób premiera...
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-28, 15:02   #222
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Problem z żelowymi pazurkami! pomocy!

Powinnas jak najszybciej isc do tej pani, pokazac jej "dzielo" i grzecznie powiedziec, ze chcesz odzyskac swoje pieniadze. Powinna zwiesic glowe i ladnie przeprosic!
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:16   #223
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Problem z żelowymi pazurkami! pomocy!

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Powinnas jak najszybciej isc do tej pani, pokazac jej "dzielo" i grzecznie powiedziec, ze chcesz odzyskac swoje pieniadze. Powinna zwiesic glowe i ladnie przeprosic!


I jeżeli nie chcesz juz nosić pazurków, to ściągnij je albo napraw ale może u innej stylistki Bo naprawić się da

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:55   #224
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Red face Dot.: Problem z żelowymi pazurkami! pomocy!

Dziekuje bardzo za odpowiedzi bardzo mi pomogły w podjęciu decyzji jutro ide domagać się zwrotu pieniążków. Zdziwiło mnie to że po 3 dniach pod pazurkiem jest pełno powietrza i w dodatku sie odklejają, a podobno miały się trzymać do 3 tygodni. Do tego ten okropny klej od spodu paskuda..
__________________
Życie to nie teatr... Lecz bez prób premiera...
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:09   #225
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Paznokcie, których się nic nie trzyma

Dziewczyny, czy znacie jakiś akryl (bądź primer) do ekstremalnie trudnych paznokci.Mam klientkę której akryl nie chce sie trzymać a kobieta dałaby wszystko żeby go nosić.Uzupełnienie musimy robić co 2 tygodnie a i tak po paru miesiącach spadają.Zakłada je na wyjątkowe sytuacje i na siłę utrzymuje a one całe życie podchodzą bokami powietrzem. Dodam tylko że ma okrutnie suchą skórę na całym ciele, paznokcie również więc naturalna tłustość paznokcia odpada.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:47   #226
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

Cytat:
Napisane przez ania226 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie jakiś akryl (bądź primer) do ekstremalnie trudnych paznokci.Mam klientkę której akryl nie chce sie trzymać a kobieta dałaby wszystko żeby go nosić.Uzupełnienie musimy robić co 2 tygodnie a i tak po paru miesiącach spadają.Zakłada je na wyjątkowe sytuacje i na siłę utrzymuje a one całe życie podchodzą bokami powietrzem. Dodam tylko że ma okrutnie suchą skórę na całym ciele, paznokcie również więc naturalna tłustość paznokcia odpada.
Jest o.k 5% kobiet, którym NIC nie trzyma się na pazurkach i nie ma na to żadnej rady - Twoja klientka może być jedną z nich.
Ale. Piszesz, że podchodzi jej powietrze bokami - jak dla mnie winą może być
1.złe przygotowania pazurka
2.zalanie skórek
3.zbyt cienka lub zbyt gruba warstwa akrylu/żelu
4.zanieczyszczony pędzelek
itd.......

I tak BTW . Nie istnieje coś takiego jak "naturalna tłustośc paznokcia". Zarówno na dłoniach jak i na paznokciach nie ma gruczołów łojowych. Na rękach występują tylko gruczoły potowe a nie na paznokciach. Więc płytka paznokciowa nie może być tłusta może być tylko wilgotna albo taka, której nic się nie chce trzymać
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 09:07   #227
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

Słusznie Mona prawi

Załadowałabym jej zestaw Maxi - kilkakrotne odtłuszczenie, 5-6 razy primer kwaswy i Non Acid na koniec.
Jesli to nie pomoże - to lipa.

Warto by tez spróbować z produktami innych firm.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 20:33   #228
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

O źle przygotowanym paznokciu to można mówić początkującej manikurzystce. Wszystkim tak samo przygotowuję płytkę i wszystkim się trzyma.Zakładając ten wątek miałam właśnie na myśli że każda z was pracuje na innym akrylu. Zanim zacznę zamawiać dla mojej klientki w celu przetestowania jeden po drugim, to może spotkałyście się z takim problemem i ktoś już coś znalazł do trudnych paznokci.Wiele firm mówi o swoim produkcie że ma zwiększoną przyczepność ale mówić można wszystko. Doradziłyście mi świetnie w sprawie glossa do akrylu więc liczę na dziewczyny również w tej kwestii.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 21:15   #229
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

Cytat:
Napisane przez ania226 Pokaż wiadomość
O źle przygotowanym paznokciu to można mówić początkującej manikurzystce. Wszystkim tak samo przygotowuję płytkę i wszystkim się trzyma.Zakładając ten wątek miałam właśnie na myśli że każda z was pracuje na innym akrylu. Zanim zacznę zamawiać dla mojej klientki w celu przetestowania jeden po drugim, to może spotkałyście się z takim problemem i ktoś już coś znalazł do trudnych paznokci.Wiele firm mówi o swoim produkcie że ma zwiększoną przyczepność ale mówić można wszystko. Doradziłyście mi świetnie w sprawie glossa do akrylu więc liczę na dziewczyny również w tej kwestii.
A skąd mamy niby wiedzieć, że nie popełniasz błędów ? Może nie jestes początkująca ale błędy mogą przytrafić się każdemu . To na wstępie.
Doradzić? Paula już doradziła :
Cytat:
Załadowałabym jej zestaw Maxi - kilkakrotne odtłuszczenie, 5-6 razy primer kwaswy i Non Acid na koniec.
Jesli to nie pomoże - to lipa.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 09:44   #230
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

Dlaczego więc popełniam błędy notorycznie tej samej osobie?
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 12:53   #231
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

Aniu, nie denerwuj sie, jezeli jestes stylistka z kilkuletnim doswiadczeniem i gronem klientek zadowolonych z Twoich usług, to raczej nie popełniasz akurta przy tej pani błedów technicznych- czyli przyczyny szukamy gdzieindziej...

Paula madrze napisała o "zestawie maxi", dodałbym do tego jeszcze przemycie acetonem przed ropoczęciem zabiegu.

Jakie marki wypróbowałas dla tej pani?
A moze warto wypróbowac żeli?

Mam klientki, którym jedno albo drugie- akryl, albo żel sie nie trzymają. Nie robie z tego problemu i uzywam roduktu, który do ich paznokci pasuje.

Mam pewnośc, że błedów technicznych nie popełniam.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 20:32   #232
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

mam klientke ktorej zel sie nie trzyma i moge stawac na glowie.
miala ona takie problemy w kazdym innym studio ze fakt ze ,,moje'' paznokcie wygladaly dobrze AZ dwa tygodnie uwazala za cud boski,ale ja nie moglam byc usatysfakcjonowala i wyprobowalam CHROM firmy HOLLYWOOD NAILS.
proszek chromu miesza sie ze specjalnym liquidem i utwardza sie 240 sek. pod
lampa.trzyma 4 tygodnie nie podchodzi powietrzem i wyglada cudnie!
klientka jest bardziej niz zachwycona!polecam!
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:03   #233
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

mojej kolezance powietrze podchodzi juz powietrze na 2 dzien !
rece juz mi opadały!
ale ale,,, mam juz patent na to :
najpierw przemywam płytke plynem uniwersalnym!
poźniej super primerem do zadan specjalnych PERFECT LADY EXTREME
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:27   #234
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

paulakrk mam nadzieje ze nastepnym razem to zastosujemy, a jesli znowu mi sie podpowietrzy żel to mam chyba złe paznokcie....i jestem w tych 5%
__________________
największa jędza w tym kurniku !!!
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 21:28   #235
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Paznokcie, których się nic nie trzyma

Absolutnie zastosujemy !!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:20   #236
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Co moze byc przyczyna???

Mam nadzieje, ze pomozecie mi odpowiadajac na moje pytania. Co moze byc przyczyna podchodzenia powietrza 3-4 tygodnie po zrobieniu nowych paznokci i dlaczego tips (plastik) peka na srodku, ale w zdluz?? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:27   #237
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Żel może być złej jakości, lub paznokieć źle zmatowiony, natłuszczony itp, tips pęka bo byl nieodpowiedno wielkościowo dobrany do paznokcia.
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:44   #238
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Co moze byc przyczyna???

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Żel może być złej jakości, lub paznokieć źle zmatowiony, natłuszczony itp, tips pęka bo byl nieodpowiedno wielkościowo dobrany do paznokcia.
I wiele, wiele innych przyczyn.

A Pierwszą Przyczyną i generalnie Prapoczątkiem Wszechrzeczy jest Wyszukiwarka.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:55   #239
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

w wyszukiwarce nic nie znalazlam, ale jeszcze raz ja przegladne, a co do zelu, to jest dopiero co otwarty zel firmy Cristrio(podobno jeden z najlepszych), wiec to chyba odpada, zle odtluszczony paznokiec zapowietrzy sie dopiero po 3-4 tygodniach nie od razu? nigdy mi sie to nie przytrafilo dlatego powstal ten watek.
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 17:36   #240
kinga_at
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 65
Dot.: Co moze byc przyczyna???

a czy przyczyna podchodzenia powietrza po 3-4 tygodniach moze byc to, ze dziewczyna miala pofalowana swoja plytke paznokcia? oczywiscie byla ona wyrownana przed nalozeniem tipsa...
kinga_at jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.