Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 13:04   #1651
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie próbowałam. Chodzi o ten tak-> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33202-rec-372710.htm
Pilnie czegos poszukuję, ciemne łokcie to moje utrapienie, codzień szoruję szorstką gąbką i robię peeling i nic A ślub niebawem
polecam ten krem. a jeszcze gdzieś słyszałam o poradach żeby smarować sokiem z cytryny. o, albo maścią z wit. A. a może kwasy na łokcie?
na to masło tucuma bym nie liczyła że spektakularny efekt będzie, bo ono nie jest aż takie tłuste jak np. karite.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 13:10   #1652
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Marchewkowe pole nie podłamuj mnie Teraz smaruję łokcie oliwką z Rossmanna i jest trochę lepiej. Spróbuję z tym sokiem z cytryny + masło lub ten krem (jak uda mi się go jeszcze kupić).
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 15:45   #1653
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie próbowałam. Chodzi o ten tak-> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33202-rec-372710.htm
Pilnie czegos poszukuję, ciemne łokcie to moje utrapienie, codzień szoruję szorstką gąbką i robię peeling i nic A ślub niebawem
Ciemne, szorstkie łokcie i kolana bardzo często są objawem niedoczynności tarczycy. Zrób sobie badania w tym kierunku, bo jeśli to z powodu tarczycy, to żadne smarowidła nie pomogą. Miałam ten sam problem i tylko dlatego pozwalam sobie na zabranie głosu .
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:39   #1654
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej to znowu ja
Jako osoba jeszcze zielona w tematach biochemii proszę o jakąś porade. Postanowiłam zamówić sobie tonik AHA/BHA 10 %, oczywiście musze używać filtra. No właśnie... i tu pojawia się problem bo filtrowych wątków ogólnie nie ogarniam. Chciała bym jakiś niedrogi filtr, myślałam o Babydreamie 50, ale nie wiem czy nie będę się świecić i czy nie będzie on kolidował z podkładem ( chce kupić sobie Colorstaya Revlon'a) i czy w ogóle się nadaje. Myślicie, że to dobry wybór ? Używa/ł ktoś ? Jeśli nie ten to myślałam o Avene 50.. tylko to jednak 50 zł. Od 2 dni czytam wątki filtrowe i nie łapie już.
Chciałam też spróbować maseczke z BU, wybrałam truskawkową. Myślicie, że to dobry wybór? Bo recenzje ma całkiem niezłe

Chyba, że macie jakaś lepszą propozycje ( mam skóre tłustą, z tradzikiem głównie w okolicach ust któty pozostawił mi wiele śladów, które chce zlikwidować ww. kwasem, mase wągrów...).
Tak się zastanawiałam na co by się jeszcze z Bu skusić, mam już puder bambusowy, olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i porady
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:43   #1655
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Hej to znowu ja
Jako osoba jeszcze zielona w tematach biochemii proszę o jakąś porade. Postanowiłam zamówić sobie tonik AHA/BHA 10 %, oczywiście musze używać filtra. No właśnie... i tu pojawia się problem bo filtrowych wątków ogólnie nie ogarniam. Chciała bym jakiś niedrogi filtr, myślałam o Babydreamie 50, ale nie wiem czy nie będę się świecić i czy nie będzie on kolidował z podkładem ( chce kupić sobie Colorstaya Revlon'a) i czy w ogóle się nadaje. Myślicie, że to dobry wybór ? Używa/ł ktoś ? Jeśli nie ten to myślałam o Avene 50.. tylko to jednak 50 zł. Od 2 dni czytam wątki filtrowe i nie łapie już.
Chciałam też spróbować maseczke z BU, wybrałam truskawkową. Myślicie, że to dobry wybór? Bo recenzje ma całkiem niezłe

Chyba, że macie jakaś lepszą propozycje ( mam skóre tłustą, z tradzikiem głównie w okolicach ust któty pozostawił mi wiele śladów, które chce zlikwidować ww. kwasem, mase wągrów...).
Tak się zastanawiałam na co by się jeszcze z Bu skusić, mam już puder bambusowy, olejek pomarańczowy, hydrolat oczarowy

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i porady
Hej, dokładnie mam ten sam problem. Az sie dziwie ze jest osoba z takim saym problem co ja, wszystko sie zgadza. Tez chce zamowic tonik 10%, potrzebuje filtra - rozwazam avenke 50 lub babydream 50 i uzywam revlona. Teraz kto nam biednym doradzi?
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:46   #1656
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja właśnie przeczytałam w filtrowym wątku Twoją wypowiedź o tym, że pod Revlona tylko Avene ! Hhehe ale zbieg okoliczności

Edit: Z tego co czytam chyba zmuszona będe do wydania kasy na Avene, bo się tak nie gryzie a z kosmetyków 'drogeryjnych' nie jestem w stanie zrezygnować...
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę

Edytowane przez Paulinax123
Czas edycji: 2010-02-03 o 18:48
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 18:52   #1657
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Jakiś czas temu przeczytałam pozytywne opinie na KWC o kosmetykach z BU i postanowiłam złożyć zamówienie:
Hydrolat oczarowy jako tonik rano
Olejek myjący do twarzy - egzotyczny EKO demakijaż
Krem łagodzący z lukrecją krem na wieczór
Masło SHEA na końce włosów, przesuszone skórki u rąk...
Nie mam cery trądzikowej za to naczynkową i bardzo wrażliwą na zmiany temperatur. Mam nadzieję że trochę ją wyciszę tymi "cudeńkami" które tak zachwalacie( przeczytałam większą część wątku) ale całości nie jestem w stanie bo mi oczy wysiądą i tu mam pytanie 1 do Was o Puder bambusowy (jedwab + owies)
ponieważ moja skóra jest w niektórych miejscach trochę sucha czy puder ten nie wysuszy mnie jeszcze bardziej? Pisałyście że te inne wysuszają i podkreślają suche skórki.
2 moje pytanie dotyczy kremu z lukrecją - jak myslicie który hydrolat lepiej do niego dodać? Tyle przeczytałam na temat zapachu kocanki że obawiam się coby krem nim nie przesiąkł, może lepiej oczarowy? Z drugiej strony kocanka ma lepsze działanie na naczynka?
czekam na pierwszą moją paczkę
czy naprawdę nie ma nikogo kto by mi doradził?
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 19:04   #1658
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Ciemne, szorstkie łokcie i kolana bardzo często są objawem niedoczynności tarczycy. Zrób sobie badania w tym kierunku, bo jeśli to z powodu tarczycy, to żadne smarowidła nie pomogą. Miałam ten sam problem i tylko dlatego pozwalam sobie na zabranie głosu .
Kochana bardzo dobrze, ze zabrałas glos. Czytałam na forum, ze takie sa tez obiawy tarczycy :/ Bedę musiala wykonac badanie . A póki co kupiłam ten krem z Isany, ktory poleciła Marchwkowe pole.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:04   #1659
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ada ada Pokaż wiadomość
czy naprawdę nie ma nikogo kto by mi doradził?
co do pudru to nie mam pojęcia więc Ci nie doradzę a jeśli chodzi o krem to radzę oczar, sama robiłam na oczarze, no i pachnie ten krem jak hydrolat, wiec gdybyś dodała kocanki to by śmierdział kocanką. A kocanką możesz przecierać twarz tak czy inaczej, nie musisz dodawać jej do kremu.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:46   #1660
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
co do pudru to nie mam pojęcia więc Ci nie doradzę a jeśli chodzi o krem to radzę oczar, sama robiłam na oczarze, no i pachnie ten krem jak hydrolat, wiec gdybyś dodała kocanki to by śmierdział kocanką. A kocanką możesz przecierać twarz tak czy inaczej, nie musisz dodawać jej do kremu.
ok.dzięki za radę pewnie masz rację
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 19:53   #1661
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Truskawkowa jak najbardziej Fajna też była czereśniowa kiedyś...Poprawka, jest Coś mi się ubzdurało, że już ją wycofali:P Poza tym polecam jako nawilżającą, maseczkę morską Ja ją wprost ubóstwiam i życia sobie bez niej nie wyobrażam już teraz
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014


Edytowane przez Nati_kk
Czas edycji: 2010-02-03 o 20:41
Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 21:40   #1662
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie próbowałam. Chodzi o ten tak-> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33202-rec-372710.htm
Pilnie czegos poszukuję, ciemne łokcie to moje utrapienie, codzień szoruję szorstką gąbką i robię peeling i nic A ślub niebawem
tak to ten spróbuj nie zaszkodzi napewno
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 22:21   #1663
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ada ada - co prawda nie o pudrach z Biochemii - ale dziewczyny omawiaja dzialanie pudrow w watku Kolorowki - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...371151&page=13
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:16   #1664
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Truskawkowa jak najbardziej Fajna też była czereśniowa kiedyś...Poprawka, jest Coś mi się ubzdurało, że już ją wycofali:P Poza tym polecam jako nawilżającą, maseczkę morską Ja ją wprost ubóstwiam i życia sobie bez niej nie wyobrażam już teraz
a próbowałyście już może winogronowej? ja chciałabym ją kupić (ze względu na rezweratrol z winogron) i rozrabiać z HA i olejem winogronowym, ale trochę się waham bo czereśniowa i morska potwornie mnie uczuliły...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 10:22   #1665
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja dzis stwierdzilam, ze bardzo brakuje mi serum antyoksydacyjnego Amla C15E... ktorego juz nie ma nowe serum jakos slabo na mnie dziala
chyba zmontuję petycję z prośbą o przywrócenie amli
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-02-04 o 10:24
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 12:59   #1666
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Thumbs down Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, co jest lepsze na przebarwienia potrądzikowe, bo juz mam mętlik totalny w głowie: Serum antyoksydacyjne flavo-C, serum olejek na blizny, serum z wit. C? Może ktoś stosował i może się wypowiedź? Bardzo proszę o pomoc
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:34   #1667
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a próbowałyście już może winogronowej? ja chciałabym ją kupić (ze względu na rezweratrol z winogron) i rozrabiać z HA i olejem winogronowym, ale trochę się waham bo czereśniowa i morska potwornie mnie uczuliły...
Ja ją będę zamawiała gdzieś za 2 tyg więc dopiero wtedy się będę mogła wypowiedzieć...Chociaż mnie ani morska ani czereśniowa nie uczuliły więc nie wiem, czy moja ocena na coś Ci się przydaAle osobiście liczę na to, że ktoś się tu wypowie o niej jeszcze przed moim zamówieniem
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:09   #1668
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ja ją będę zamawiała gdzieś za 2 tyg więc dopiero wtedy się będę mogła wypowiedzieć...Chociaż mnie ani morska ani czereśniowa nie uczuliły więc nie wiem, czy moja ocena na coś Ci się przydaAle osobiście liczę na to, że ktoś się tu wypowie o niej jeszcze przed moim zamówieniem
też chcę ją zamówić tak za ok 1,5-2 tyg
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:34   #1669
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Dziewczyny, co jest lepsze na przebarwienia potrądzikowe, bo juz mam mętlik totalny w głowie: Serum antyoksydacyjne flavo-C, serum olejek na blizny, serum z wit. C? Może ktoś stosował i może się wypowiedź?
nie jestem super znawcą tematu, ale leczę swoje blizny i przebarwienia. Każdy z wymienonych przez ciebie produktów stosowałam, flavo - musiałam oddac mamie, zapchało ale podejrzewam ze tylko wspomaga walke z przebarwieniami, podobnie serum z wit C. Najlepiej z tych trzech u mnie działało serum na blizny z zelem hialuronowym Ale i tak pewnie samodzielenie zadziała w niewielkim stopniu. Na walke z przebarwieniami polecam kwasy

i oczywiscie lekture watków na ten temat
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 16:51   #1670
ada ada
Raczkowanie
 
Avatar ada ada
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 419
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ada ada - co prawda nie o pudrach z Biochemii - ale dziewczyny omawiaja dzialanie pudrow w watku Kolorowki - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...371151&page=13

dziękuję bardzo z linka zaczęłam czytać i dostaję lekkiego pomieszania zmysłów. Pewnie że lepiej żyć w świadomości ale zaczynam mieć wątpliwości czy aby na pewno? Zaraz okaże się że pracujemy na następne kosmetyki albo trzeba będzie iść na odwyk człowiek to zachłanna istota
ada ada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:01   #1671
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moje dzisiejsze zamówienie to :
Maseczka truskawkowa
Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
Hydrolat z kwiatu kocanki Eko

Już nie mogę się doczekać kiedy do mnie przyjdzie

A ja dalej nie wiem który kupić filtr... a przydało by się w końcu zdecydować
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:48   #1672
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też dzisiaj mam zamiar kilknac tonik 10%, serum na blizny i HA. Kurde tylko też dalej nie wiem co z tym filtrem. Kasy na to pojdzie z 70 zl to nie chce drugie tyle wydawac na filtr. Korci mnie ten babydream ale czy to sie pod kolorowke nadaje nadal nie wiem
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 18:55   #1673
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj mam zamiar kilknac tonik 10%, serum na blizny i HA. Kurde tylko też dalej nie wiem co z tym filtrem. Kasy na to pojdzie z 70 zl to nie chce drugie tyle wydawac na filtr. Korci mnie ten babydream ale czy to sie pod kolorowke nadaje nadal nie wiem
ja używam krem z filtrem Pharmaceris krem-ekran(chociaż Dziewczyny go nie zachwalają zbytnio). Dla mnie jest idealny! Stosuję go pod minerały. Oczywiście jest on 50+ a kupic go można w każdej (chyba) aptece. Ja sotsuję już drugą tubkę. za pierwszą dałam 34zł, za drugą 29.

Żeby nie było OT składam dziś zamówienie na maseczki i kwas HA 2%. Kończy mi się 1%, myślicie, że z 2% będę jeszcze bardziej zadowolona?
CO do maseczek to wezmę czereśniową na pewno i morską. Kusi mnie jeszcze wulkaniczna z limonką
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:07   #1674
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Paulinax123 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zamówienie to :
Maseczka truskawkowa
Tonik z kwasami AHA/BHA 10%
Hydrolat z kwiatu kocanki Eko

Już nie mogę się doczekać kiedy do mnie przyjdzie

A ja dalej nie wiem który kupić filtr... a przydało by się w końcu zdecydować
z tymi filtrami to istna masakra dla mnie....
jak mumia wyglądam i to na wysoki połysk

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
z tymi filtrami to istna masakra dla mnie....
jak mumia wyglądam i to na wysoki połysk
a ja przymierzam się od zakupu pudru na filtr właśnie
tylko nie wiem jaki puder kupić
czy one naprawdę nie bielą?
mieszacie z czymś pudry z BU aby uzyskać lekki kolorek?
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:19   #1675
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Od roku uzywam toniku z kwasami (10%) i nie smaruje się filtrami. Nie znosze filtrów, czasem stosuje latem ale dla mnie to męczarnia.

Dziś przyszla paczka z maselkiem i płynem rozmarynowym. Masełko zastosuje wieczorem a plyn własnie zrobiłam i tez zastosuje wieczorem
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:08   #1676
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez mmajkaa3 Pokaż wiadomość
a ja przymierzam się od zakupu pudru na filtr właśnie
tylko nie wiem jaki puder kupić
czy one naprawdę nie bielą?
mieszacie z czymś pudry z BU aby uzyskać lekki kolorek?
Puder bambusowy z jedwabiem mnie bieli. Natomiast mój ostatni nabytek - bambus jedwab+owies jest transparentny. Ja jestem bardzo blada, więc skórę o normalnym kolorycie może jednak lekko bielić (ale to tylko przypuszczenie - najlepiej przetestować na własnej skórze )

Co do lekkiego przybrązowienia twarzy, to ja stosuję inny manewr - mieszam zwykły filtr Avene z koloryzującym (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...loryzujacy.htm)
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 21:41   #1677
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Puder bambusowy z jedwabiem mnie bieli. Natomiast mój ostatni nabytek - bambus jedwab+owies jest transparentny. Ja jestem bardzo blada, więc skórę o normalnym kolorycie może jednak lekko bielić (ale to tylko przypuszczenie - najlepiej przetestować na własnej skórze )

Co do lekkiego przybrązowienia twarzy, to ja stosuję inny manewr - mieszam zwykły filtr Avene z koloryzującym (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...loryzujacy.htm)
jestem blada a i tak skrobia mnie bieli
kurcze jakbym tak chciała wszystko wypróbować to z 1000zł byłby mi potrzebny
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 22:08   #1678
gorzka prawda
Zadomowienie
 
Avatar gorzka prawda
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanie odnośnie kremu łagodzącego z lukrecją. Czy na skórze skłonnej do przetłuszczania się krem zostawia tłusty film, czy wchłania się bez większych problemów?
__________________
(...) prawda jest gorzka bez pociechy,
którą daje nadzieja (...)
Eduard Bass



gorzka prawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 23:18   #1679
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, dobrym wyborem byłoby używać na jeden wieczór kwasu AHA/BHA 10%, a na drugi (albo na rano, zależy jaki ma zapach)- hydrolant z kwiatu kocanki?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 23:51   #1680
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobrym wyborem byłoby używać na jeden wieczór kwasu AHA/BHA 10%, a na drugi (albo na rano, zależy jaki ma zapach)- hydrolant z kwiatu kocanki?
Co do wyboru nie wiem, bo kwasów nie stosuję więc nie pomogę Ale kocanka ma zapach hmmm...dla mnie pachnie jak maggi, czyli niezbyt ładnie, więc na rano bym jej nie polecała
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.