Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-18, 11:46   #361
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Co do mroźnego beżu to włoski farbowałam zaraz po pojawieniu sie farby na rynku, nie było wtedy jeszcze żadnych opinni na forum a ja kierowałam sie wyłącznie paleta, którą pokazała mi Pani w sklepie. Raczej nie chciałabym obcinac pasemka włosów za każdym razem gdy je farbuje. Dla mie Loreal był zawsze wiarygodna firma, co do castingu sie zawiodłam. JEŚI CHCECIE KOLOR DUZO CIEMNIEJSZY NIZ NA OPAKOWANIU TO TA FFARBA JEST IDEALNA. ZAPACH JEST OK, NAWET BARDZO PRZYJEMNY. FARBA JEST WYDAJNA. SCHODZI ALE NIE CAŁKOWICE. WYBÓR NALEZY DO WAS!!
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 11:49   #362
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Do Długości Za Ramiona Jeśli Masz Bardzo Duzo Włosów!!
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-18, 11:51   #363
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Post Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Martooniaa Pokaż wiadomość
Kupilam szampon loreal casing creme gloss kolor braz nr 400 i mam dylemat! Miesiac temu mialam robiony blond balejaż,rozjasniaczem niestety:/ czy ten sampon pokryje mi te pasemka?
POKRYJE CI NAPEWNO. NIE JESTEM TYLKO PEWNA CZY PASEMNKA NIE WYJDA PO CZASIE. PO TYM SZAMPONIE KOLOR JAKI CI WYJDZIE TO CZARNY. POZDRAWIAM
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 07:41   #364
Martooniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusia83 Pokaż wiadomość


POKRYJE CI NAPEWNO. NIE JESTEM TYLKO PEWNA CZY PASEMNKA NIE WYJDA PO CZASIE. PO TYM SZAMPONIE KOLOR JAKI CI WYJDZIE TO CZARNY. POZDRAWIAM
Od 3 tygodni mam na glowie ten szampon,pasemka pokryte,o dziwo farba zmyla sie troszeczke z bardzo ciemnego brazu (prawie czarnego) do ladnego koloru taki ciemny brązik o jaki chodzilo mi na poczatku, pasemek narazie nie widac
Martooniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-19, 21:20   #365
atena18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Helllooooo!!! Mam pytanko, jaki kolorem, Waszym zdaniem, powinnam zafarbować włosy po użyciu dekoloryzatora, żeby osiągnąć efekt ciemnego zimnego blondu (takiego mysiego)? Czy perłowy blond będzie ok?
Z góry dzięki i pozdrowionka!!!!
atena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 10:31   #366
dusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez atena18 Pokaż wiadomość
Helllooooo!!! Mam pytanko, jaki kolorem, Waszym zdaniem, powinnam zafarbować włosy po użyciu dekoloryzatora, żeby osiągnąć efekt ciemnego zimnego blondu (takiego mysiego)? Czy perłowy blond będzie ok?
Z góry dzięki i pozdrowionka!!!!
Moim zdaniem perłowy blond bedzie jak najbardziej oki. Zlaeży to jeszcze od koloru jaki Ci wyszedł po dekoloryzacji. Pozdrawiam
dusia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 16:57   #367
atena18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dopiero w piątek idę na dekoloryzację i.......jestem wydygana jak struś)))) mam tylko nadzieję, że spowrotem będę szarą myszą))
atena18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 20:21   #368
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a malowala moze ktoras z Was blondem z castinga rozjasniane wczesniej wlosy (nr farby 700)???? albo np perłowym blondem(810)?? Moze jakies fotki ??

Edytowane przez karoolaaa
Czas edycji: 2007-11-25 o 21:30
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 23:19   #369
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

a jak ten najjasniejszy blond wychodzi na wlosach w kolorze sredniego blondu???))chodzi mi o swietlisty blond 900
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5572_1.jpg (117,0 KB, 94 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2007-11-25 o 01:20
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 14:35   #370
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a jak ten najjasniejszy blond wychodzi na wlosach w kolorze sredniego blondu???))chodzi mi o swietlisty blond 900

Podłączam się pod temat Dodam, że miałam rozjaśniane włosy Joanną, takim sprayem rozjaśniającym o 1/4 tonu. Czy ten casting rzeczywiście się trochę zmywa i jeśli sie farbuje na podobny kolor to nie ma odrostów?
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 17:19   #371
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no ja tez mialam rozjasniane spreyem nie doczekalam sie odpowiedzi i pobieglam po ten casting i zrobilam efekt taki. tam gdzie byly wlosy ciemne od nasady to sie delikatnie rozjasnily a tam gdzie jasne to......przyciemnily!!!! nie tak straszliwie i efekt jest fantastyczny.mam jednolite jasne popielate blond wloski z przeblyskami jasniejszego gdzieniegdzie i nie ma roznicy miedzy odrastajacymi w jesien ( ciemniejszymi) a tymi ktore zjasnialy na sloncu i przy pomocy spreyu! megaaaa.....kolor mi wyszedl mniej wiecej taki

( patrz: agata ,nie piter<hahaha>)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zen139.jpg (49,8 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 209.jpg (47,4 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chi854.jpg (36,6 KB, 97 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 11:33   #372
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kolezanka farbowala sie Casingiem i ma bardzo ladne, blyszczace wlosy. Dlatego zwrocilam uwage na ten wlasnie szampon.
Mam pytanie.
Moj naturalny kolor to ciemny blond, przez kilka miesiecy stopniowo rozjasnialam ja na rozne jasne odcienie blondu, ale postanowilam wrocic do swojego naturalnego koloru.
Miesiac temu nalozylam na te swoje blond wlosy farbe Recital Preference w odcieniu Vienne (czy jakos tak).
41mrdJlp5RL__SS500_.jpg

Z poczatkow rozjasniania pamietalam, ze ten odcien byl moim naturalnym odcieniem i po farbowaniu nim nie mialam wlasciwie odrostow. Zafarbowalam i wyszlo... ekologicznie zielono, z czasem farba zmyla sie na jasniejszy, ale mimo wszystko nadal zielony odcien blondu. Poza tym wlosy wysuszyla mi tak, ze musialam obciac 5 cm "koncowek"
Tydzien temu postanowilam wbrac jakis ciemniejszy odcien, tak by po zmyciu dojsc do tego swojego blondu. Wybralam Belle Color, bo kiedys farbowalam sie ta farba na blond i prawie nie zniszczyla mi wlosow.
3600540317551.jpg

Niestety, kolor owszem troche zlapal, ale nie jest nawet w polowie tak ciemny jak na pudelku, odcien tez mi sie nie podoba.
Doszlam do wniosku, ze moze zamiast farby, ktora niszczy wlosy powinnam wybrac szampon, np. Casting. I tu pojawia sie w koncu moje pytanie.
Jak zachowuje sie Casting na farbowanych wlosach? Czy dlugo trzyma? Przybiera odcien z pudelka (wiem, ze zwykle jest ciemniejszy)?
Czy w ten sposob mozna wrocic do swojego koloru wlosow?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 12:49   #373
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
a malowala moze ktoras z Was blondem z castinga rozjasniane wczesniej wlosy (nr farby 700)???? albo np perłowym blondem(810)?? Moze jakies fotki ??

Ponawiam prosbe
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 16:22   #374
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

Farbowałam niedawno wlosy na kolor perłowy blond. Mó wyjściowy kolor można określić jako jasny blond z 1 cm odrostów ciemny blod. No i po farbowaniu... hmm nie za ciekawie... kolor taki nijaki, mysi, ciemniejszy niz na opakowaniu i to zdecydowanie, nie rózni się od odrostów. no nic narazie go ponoszę a jak już się dosyć mocno spłucze ( bo widzę że się spłukuje) wróce do bardziej zlotawich odcienie, ten jest zdecydowanie popielaty...
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:34   #375
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
Farbowałam niedawno wlosy na kolor perłowy blond. Mó wyjściowy kolor można określić jako jasny blond z 1 cm odrostów ciemny blod. No i po farbowaniu... hmm nie za ciekawie... kolor taki nijaki, mysi, ciemniejszy niz na opakowaniu i to zdecydowanie, nie rózni się od odrostów. no nic narazie go ponoszę a jak już się dosyć mocno spłucze ( bo widzę że się spłukuje) wróce do bardziej zlotawich odcienie, ten jest zdecydowanie popielaty...
a ja myślałam, że on nawet wpada w lekko truskawkowy- tak wynika ze zdjęci ana pudełku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:34   #376
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Loreal Casting- na cale wlosy, czy bardziej na odrosty? POMOZCIE!!!

Nie nic w nim nie ma truskawkowego.. ;( napoczątku to miałam nawet taka bardzo delikatną poświatę zielonkawą w sztucznym świetle, ale to się już naszczęście sprało... no iwiem że to wynika z tego że wcześniej miałam zlote odcienie blondów na włosach.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 20:50   #377
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy


Mam pytanie do osób,które używały odcieni brązu. Otóż,od długego juz czasu chce wrócić do swojego naturalnego koloru - brąz. Teraz moje włosy maja blond refleksy które nie wiem skąd sie wzięły,ponieważ nigdy nie uzywałam farby z jakimkolwiek odcieniem tego koloru. W normalnym świetlem mam dziwny brąz w świetle blond O-o.Chciałabym użyć jasnego brązu castinga,ale zastanawiam sie jak chwyci (spróbować na pasemku nie mogę bo ten blond raczej jest u góry) czy bardzo ciemno?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy2.JPG (8,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.JPG (13,8 KB, 107 załadowań)
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 08:03   #378
Martooniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja uzylam odc.BRĄZ. Po ciemnym kolorze jaki mi wyszedl teraz splukal sie do ladnego brąziku. Pasemka ktre mialam zostaly pokryte, jednak gdzieniegdzie mam juz przeswity,ale wyglada to b,naturalnie.
Martooniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 14:29   #379
julia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 11
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej, farbował może ktos włosy kolorem mahoń 550? Jestem ciekawa jak on wyglada na ciemnych włosach, czy sa potem odrosty i czy da sie wrocic do swojego koloru. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.jpg (14,4 KB, 93 załadowań)
julia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 00:31   #380
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja kupilam bursztyn i ciekawa jestem jak wzjdyie. Mam wlosy robione tylko mahoniem Palette do 24 myc i robilam je w lipcu!! I teray mam taki JASNY BRAZ. A bardyo mi sie podoba ten bursztyn


Mam zamiar go zrobic przed swietami. CZY KTOS GO UZYWAL......
PROSZE NIECH KTOS ODPISZE JAK ROBIL NIM WLOSKI
Pozdrawiam!!!!!
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 13:27   #381
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja Bursztynu nie uzywalam, ale czytalam na polskich i zagranicznych forach ze wychodzi bardzo ciemno- prawie jak ciemny kasztan i nie przypomina w ogole koloru ze zdjecia :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 14:05   #382
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

To najwyzej potrzymam krotko...
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 20:00   #383
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 342
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja Bursztynu nie uzywalam, ale czytalam na polskich i zagranicznych forach ze wychodzi bardzo ciemno- prawie jak ciemny kasztan i nie przypomina w ogole koloru ze zdjecia :/
no zgodzę się kolor wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu , bo moja kumpela farbowała tym kolorem, i ma taki naturalny kolor ciemny blond, ale wygląda super, naprawdę.
pinksnickers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:32   #384
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Użyłam 2 tygodnie temu Mroźnego Beżu, kolor był przewspaniały. Wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu, do tego miał tą cudną chłodną/mroźną poświatę.
Kilka lat temu używałam starej wersji, ale nowsza formuła znacznie bardziej mi odpowiada. Głównie z powodu naturalności uzyskanego koloru.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 11:47   #385
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A czy ktos uzywal ciemnego blondu? Jak sie prezentuje na wlosach? Nie wychodzi za ciemny?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 14:41   #386
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Użyłam 2 tygodnie temu Mroźnego Beżu, kolor był przewspaniały. Wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu, do tego miał tą cudną chłodną/mroźną poświatę.
Kilka lat temu używałam starej wersji, ale nowsza formuła znacznie bardziej mi odpowiada. Głównie z powodu naturalności uzyskanego koloru.
a jaki przed farbowaniem miałas kolor i cyz naturalny?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 15:23   #387
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a jaki przed farbowaniem miałas kolor i cyz naturalny?
Przed farbowaniem miałam naturalny średni blond, nieco jaśniejszy od Mroźnego Beżu.
Kolor wypłukała się całkowicie, nie pozostawiając też po sobie żadnych ciepłych odcieni.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:28   #388
kropla w morzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi czytając wiele wątków na tym forum o casting gloss, ale nie dałam rady przebrnąć przez WSZYSTKIE posty.
Mam problem z tym szamponem (używałam go dwukrotnie) tzn - nadaje ładny odcień już wcześniej przyciemnianym włosom ale nie pokrywa moich odrostów
Na wielu szamponach pisze, na castingu też, że kolor np jasny brąz jest dla naturalnych włosów od jasnego brązu do brązu. Ja mam średni blond, ale np wellaton soft color -też szampon na 24 mycia - pokrywał mi ciemnym brązem odrosty idealnie, choć tez nie było napisane że nadaje się do blondu (tyle że ten ciemny brąz to była czarna smoła, no ale nic).

Czy któraś z Was zdołała castingiem przyciemnić ładnie włosy o kilka tonów ? Może za krótko trzymam go na odrostach, albo źle nakładam
Nie mogę patrzeć na te siwki na czubku głowy ;((

Bardzo mnie martwi że casting mi się nie sprawdza, bo wellaton soft color podobno zniknał z rynku, joanna multi soft to była klapa jak dla mnie, palette też i casting to ostatnia deska ratunku, bo nie chcę stosowac trwałej farby...
kropla w morzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 11:17   #389
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Loreal Castng Perłowy blond

Mam straszną prośbę do osób które stosowały dokładnie ta farbę . Jaki efekt..? włosy wychodza takie same jak na opakowaniu czy inne..? Interesuje mnie to czy wychodzą jakieś rude czy złote przebłyski , czy kolor jest raczej chłodny..? Aha czy wychodzi ciemniejszy? dzieki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farba.jpg (32,9 KB, 244 załadowań)
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 13:29   #390
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

naprawde nikt nim nie farrbował włosów..?
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.