Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 12:07   #1111
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Witajcie!
Jestem właśnie po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pach. Na razie nie będę wypowiadać się o skuteczności, bo trudno to teraz ocenić. Dopiero za kilka dni będę mogła coś powiedzieć.
Już umówiłam się na następny zabieg w grudniu.
Zaczęłam od pach, ale sukcesywnie mam zamiar depilować łydki, uda i okolice bikini.
Bardzo się cieszę, że wreszcie zaczęłam walkę z moim owłosieniem!
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:59   #1112
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

Cytat:
Napisane przez modrzanka Pokaż wiadomość
O czym Ty piszesz, Tynka? jak to do 30 włosów? przecież miałam usuwane całe pachwiny, wzgórek łonowy i wszystkie przyległości.
Mówie o prawidłowej epilacji, a bynajmniej o teorii, która mnie uczono.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:20   #1113
BlackRedCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem po pierwszym zabiegu w VelvetClinic w Łodzi i póki co jestem zachwycona, wcale tak bardzo nie boli - zresztą to ponoć zależy od progu bólu i u każdego jest on inny. Ja robiłam bikini, koleżanka kilka miesięcy wcześniej również, ona już gładziutka, ja w trakcie robienia się gładziutka
Od 1 zabiegu minęlo mi prawie 3 tygodnie i widzę, że włosków jest jakieś 60% mniej, przede mną jeszcze jeden, góra dwa zabiegi i koniec z wieczną depilacją maszynką. Zabiegi nie są na szczęście drogie, więc po bikini przyjdzie czas na pachy, a potem może i nogi
BlackRedCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 20:55   #1114
karloska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam! mam problem z wrastajacymi wloskami na lydkach. zdecydowalam sie na depilacje laserowa bo tak mi polecila moja dermatolog. obecnie jestem 1 miesiac po pierwszym zabiegu i jestem bardzoooo zadowolana bo ponad polowa włoskow mi wypadla. teraz czekam na drugi zabieg ktory mam miec w grudniu. mimo tego miejsca w ktorych wrastaly mi wloski dalej sa zaczerwienione lub czarne bo tam ciagle sa wrosniete wloski. nie wiem co mam robic pilinguje je caly czas i nie przynosi to skutku. lekarz ktora mnie przyjmowala na depilacje mowila ze to zniknie tylko potrzeba troche czasu. moze znacie jakies sposoby by plamy na moich nogach zniknel?????
karloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 07:50   #1115
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja wrastajace wlosy zawsze wyciagam igielka ;p
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:59   #1116
superzonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej witam wszystkich jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserowej bikini głębokiego i jestem bardzo zadowolona nie można powiedziec ze jest to całkowicie bezbolesne ale bez przesady ja nie uzywlam zadnej maści wczesciej i musze powiedziec ze mnie prawie w ogole nie bolalo takie lekkie ukucia z falami gorąca naprawde polecam depilacje robilam w Legnicy jakby ktos byl zainteresowany podaje adres str internetowej http://nanalaser.pl/
superzonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 09:42   #1117
majkens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 50
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Włoski które nie mogą się przebić przez skórę możesz, rzeczywiście spróbować wydłubać igiełką ale zawsze jest ryzyko, że zostaną blizny. Może poczekaj do następnego zabiegu laser ''wyłapie" w nich barwnik i może polecą tym razem a jak nie to dopiero igłowanie Jak chwalimy gabinety z laseroterapią to mój ukochany to ctl.wroc.pl
majkens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 10:13   #1118
FISIUNIA_A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej,

jaki salon wykonujący depilację laserową w Krakowie polecacie?

bardzo proszę o dane na a-zabka@wp.pl

Dzięki
FISIUNIA_A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:14   #1119
Marianna12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam!
Czy, któraś z Was może polecić dobry i w miarę przystępny gabinet kosmetyczny w Poznaniu? Byłam dwa dni temu na IPL+RF, ale chyba to nie to i następnym razem mam zamiar pójść na LIght Sheer. A poza tym Pani kazała mi przyjść po 2 miesiącach i nie wiem, czy to nie za długo.
Pozdrawiam
Marianna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:36   #1120
BlackRedCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Z tego co słyszałam to wyłączenie Light Sheer daje pernamentne efekty. Ja we wtorek mam drugi zabieg (miał być dzisiaj ale troszkę mnie przewiało i siedzę w domku) a póki co coraz bardziej wychodzę z podziwu. Moje bikini to wygląda teraz jak szczecina u młodego słonika... co 10 włos wystąp... Praktycznie nie 60% a 80% zniknęło... te cuda ówczesnej techniki są niesamowite. Także jeśli chodzi o Łódź to polecam Velvet Clinic na ul.Kopernika - naprawdę milutki i bardzo profesjonalny gabinet - no i ponoć najnowocześniejszy laser w kraju.

Napiszę Wam później jak się sprawy mają po 2 zabiegu
BlackRedCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 16:08   #1121
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja to już nic nie wiem ,jestem jeden raz po laserze neodymowo-jagowym i wlosy nawet w 1% mi nie wyszły, a tu slyszę że po diodowym to nawet 60% mniej ,to reklama czy tak jest naprawde????

Edytowane przez angellika
Czas edycji: 2009-11-13 o 16:17
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 19:05   #1122
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam. BTL ma w sprzedazy lasery Fotona. Są to najlepsze lasery neodymowo yagowe na swiecie i cena ich też o tym swiadczy.Pozdrawiam
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 07:55   #1123
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beatniczek Pokaż wiadomość
Witam. BTL ma w sprzedazy lasery Fotona. Są to najlepsze lasery neodymowo yagowe na swiecie i cena ich też o tym swiadczy.Pozdrawiam
ha, ja właśnie mam robioną depilacje FOTONĄ,czyżby najlepsze?
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 11:22   #1124
modrzanka
Przyczajenie
 
Avatar modrzanka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BlackRedCherry Pokaż wiadomość
Z tego co słyszałam to wyłączenie Light Sheer daje pernamentne efekty. Ja we wtorek mam drugi zabieg (miał być dzisiaj ale troszkę mnie przewiało i siedzę w domku) a póki co coraz bardziej wychodzę z podziwu. Moje bikini to wygląda teraz jak szczecina u młodego słonika... co 10 włos wystąp... Praktycznie nie 60% a 80% zniknęło... te cuda ówczesnej techniki są niesamowite. Także jeśli chodzi o Łódź to polecam Velvet Clinic na ul.Kopernika - naprawdę milutki i bardzo profesjonalny gabinet - no i ponoć najnowocześniejszy laser w kraju.

Napiszę Wam później jak się sprawy mają po 2 zabiegu

A jaka jest cena depilacji bikini w tym gabinecie? Do Łodzi mam kawałek, ale jeśłi takie super efekty, to może bym się skusiła (czy bardzo boli?)

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

dobra, już sobie znalazłam w necie no to chyba nie zaszkodzi wybrać się do łodzi
modrzanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 12:41   #1125
VelvetClinic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cena w zależności od głębokości bikini mieści się w granicach 250-300 zł za zabieg. Jeżeli chodzi o ból to Panie mają bardzo różne odczucia, natomiast efekt wart jest tej chwili dyskomfortu. Cieszymy się że nasze klientki są zadowolone i polecają naszą klinikę, dziękujemy i zapraszamy
VelvetClinic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:25   #1126
BlackRedCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Skoro znalazłaś to już nie będę pisać, mają na stronie cennik. Idę dzisiaj na drugi zabieg, napiszę potem jak było.
czy boli?... kwestia osobnicza, każdy inaczej czuje ból, dla mnie nie jest to bolesne tylko odczuwalne.
Efekty....dla mnie bomba, podejrewam, że dwa zabiegi mi wytrarczą, a jeśli nie to za jakieś dwa miesiące pójdę, jak się obudzą ewentualne uśpione włoski.
BlackRedCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:04   #1127
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez BlackRedCherry Pokaż wiadomość
Skoro znalazłaś to już nie będę pisać, mają na stronie cennik. Idę dzisiaj na drugi zabieg, napiszę potem jak było.
czy boli?... kwestia osobnicza, każdy inaczej czuje ból, dla mnie nie jest to bolesne tylko odczuwalne.
Efekty....dla mnie bomba, podejrewam, że dwa zabiegi mi wytrarczą, a jeśli nie to za jakieś dwa miesiące pójdę, jak się obudzą ewentualne uśpione włoski.
faktycznie takie super efekty juz po 1 zabiegu? Kurcze... moze warto przejechac te pareset kilosow jesli jest tam tak super.. :P a nie wiesz czy przewiduja jakies znizki jesli chce sie zrobic za jednym razem kilka partii ciala?
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 17:22   #1128
BlackRedCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez engracado Pokaż wiadomość
faktycznie takie super efekty juz po 1 zabiegu? Kurcze... moze warto przejechac te pareset kilosow jesli jest tam tak super.. :P a nie wiesz czy przewiduja jakies znizki jesli chce sie zrobic za jednym razem kilka partii ciala?
No jestem już po drugim zabiegu, niedawno wróciłam i prawie w 100% pewna, że w moim wypadku to wystarczy. Jeśli jednak jakieś pojedyńcze włoski się pojawią to pod koniec grudnia pójdę na finalny zabieg.
Jeśli chodzi o mnie, to naprawdę jestem zadowolona. Rozmawiałam z różnymi dziewczynami na temat różnych laserów i reasumując wszystkie odczucia i doświadczenia to jednak Light Sheer wygrywa ze wszystkimi innymi.

Jeśli chcesz mieć efekty pernamentne i zapomnieć o maszynkach to myślę, że warto przyjechać. A co do zniżek...pewnie dałoby się coś załatwić. Zadzwoń tam i się podpytaj, Pani wszystko Ci opowie i będziesz wiedziała co i jak.
BlackRedCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 20:07   #1129
beatniczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Angellika upewnij sie czy faktycznie mialas robione dualisem xs bo jesli tak to nie usuniesz nim wlosow bo on nie jest neodymowo yagowy tylko erbowo yagowy i jest wykorzystywany w medycynie do zabiegow takich jak usuwanie blizn , zmian skornych, zmarszczek zresztą przeczytaj ten link http://www.btlnet.pl/catalogue/medyc...ery/dualis-xs/ jakbys miala wykonywany FOTONA SP PLUS to juz inna bajka. Lepiej sie zorientuj zanim ktos cie naciagnie.pozdrawiam
beatniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 10:22   #1130
malenka1983333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

etam, przesadzacie z tym bólem

Edytowane przez malenka1983333
Czas edycji: 2009-12-11 o 14:01
malenka1983333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 15:26   #1131
najmniejsza_mii
Raczkowanie
 
Avatar najmniejsza_mii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć Dziewczyny,
mam do Was wszystkich pytanie - bardzo bardzo dla mnie ważne!
Jestem przed pierwszymi zabiegami i mam ogromny problem z wytrzymaniem bez depilacji :/ Przecież to jest straszne! Ok, mogę się golić na nogach, na bikini, pod pachami, ale na twarzy?! Tego sobie nie mogę wyobrazić :/ Dermatolog powiedziała, że mogę też używać kremu do depilacji (np. Veet, żeby była jasność) i go zakupiłam, ale już po 2 dniach od użycia go widać pojedyncze czarne włoski A przede mną jeszcze ponad miesiąc czekania na pierwszy zabieg, bo muszę odczekać ten nieszczęsny czas od ostatniej depilacji woskiem. I nie mam pojęcia, jak to wytrzymam, bo ciągle tylko myślę, że ktoś zauważy moje włoski nad górną wargą! A przecież z czasem będzie ich coraz więcej, skoro ich nie wyrywam, tylko - mimo że kremem, ale - golę :/
Dlatego chciałam się dowiedzieć od Was, skoro jesteście już w tym doświadczone - jak wytrzymalyście ten czas czekania na zabieg? Rzeczywiście się goliłyście, czy miałyście jakieś inne metody? Nie jestem jakaś przewrazliwiona, chodzi mi wyłącznie o to jedno miejsce, bo jednak twarz to jest twarz...
najmniejsza_mii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 22:34   #1132
kasa8686
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 89
Dot.: Re: laserowa depilacja

w wolnej chwili wasze wypowiedzi przeczytam ;-)
kasa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 17:56   #1133
mia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: Re: laserowa depilacja

witam!
trafiłam na to forum przypadkiem, szukając info o gabinetach ponieważ juz sie mocno nakrecilam na depilacje laserem. ale teraz po przeczytaniu Waszych postów ( a spedzilam wczoraj caly wieczor czytając ten wątek ) mam mieszane uczucia. Wiele dziewczyn pisze ze depilacja na nie nie podzialala i ze musialy brac po 8 zabiegow zeby efekt sie utrzymał. i teraz nie wiem czy zaczynac sie w to bawic, nie chcialabym wywalic paru tysi w błoto, ale z drugiej stroy wizja gładkiej skóry kusi...zwłaszcza ze od depilatora wrastaja mi juz włoski wieć tym bardziej chciałam się z nimi uporać raz na zawsze( albo chociaz na długi czas)
A wiec moje pytanie brzmi-czy generalnie jesteście zadowolone z wyników?na ile taka depilacja starcza?
i ewentualnie czy może mi ktoś podrzucić namiar na jakiś sprawdzony gabinet w krakowie, fachowy i z rozsądnymi cenami
będę wdzieczna za pomoc!
mia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 22:51   #1134
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej kobitki! to znowu ja i moje pytanie..
prosze zebyscie sie w wiekszym gronie wypowiedzialy, ktore korzystaly z zabiegow LightSheer w Łodzi i w ktorym gabinecie, tym Velvet czy Megi? i jakie mialyscie efekty? bardzo prosze o odpowiedzi tylko odnosnie tych dwoch gabinetow, a NIE na temat gabinetow np z Gdanska.. Z gory dzieki, pozdrowionka
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:45   #1135
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

też się podpinam pod pytanie engracado,ostatnia depilacja nic nie dala, (chociaz przyznam ze byłam tylko raz) wręcz widzę że mam ich więcej :/ więc lightsheer w łodzi mnie bardzo interesuje
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:56   #1136
katrin82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam. Robiłam sobie depilację laserową w Velvet ponieważ jest troszke taniej-jak sie poźniej okazało dużo gorzej. Moja koleżanka robiła sobie w Megi cosmetic i jak porownałyśmy swoje efekty to sie załamałam że wywaliłam pieniądze w błoto. Zadzwoniłam do Megi i spytałam czy mogę wykonać zabieg jeśli poprzedni miałam 4 tygodnie temu ale mało co mi włosków wypadło i juz jestem zarośnięta. Pani kosmetolog zaprosiła mnie na konsultacje i wszystko wytłumaczyła. Jestem już 3 tygodnie po zabiegu i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Widać że dziewczyna która wykonuje zabieg ma duże doświadczenie i wiedzę nie tylko na temat samej depilacji ale również inne problemy skóry o jakie ją pytałam.Naprawdę polecam.
katrin82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 21:45   #1137
karrrolka
Przyczajenie
 
Avatar karrrolka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Zachód ;)
Wiadomości: 30
Unhappy Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć dziewczyny,
mam prośbę, potrzebuję waszych opinii..czy spotkałyście się z czymś takim jak na załączonym przeze mnie zdjęciu,
jestem dokładnie tydzień po depilacji laserowej brzucha i linii białej ( ((( ) i mam takie ślady... czy któraś z Was coś takiego miała po zabiegu?? już zaczynam schizować wiem, że ważna jest tutaj cierpliwość no ale same popatrzcie, zbyt ładnie to nie wygląda...
karrrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 00:31   #1138
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,
Czy mogłybyście polecic mi dobry i nie zbyt drogi salon, ktory wykonuje depilacje laserem LightSheer w rejonie Katowic, ewentualnie Częstochowa, Kraków, Opole (dalej już raczej nie dojade chce wydepilowac bikini, bo w innych miejscach i tak nie da rady (u mnie przeciwskazaniem jest duza ilosc zmian pigmentacyjnych, pieprzyków jak sie dowiedzialam od jednej kosmetyczki:/
Ktos w Częstochowie polecal Laser Studio, a czy cos poza tym?
Pozdrawiam
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 06:24   #1139
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez karrrolka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
mam prośbę, potrzebuję waszych opinii..czy spotkałyście się z czymś takim jak na załączonym przeze mnie zdjęciu,
jestem dokładnie tydzień po depilacji laserowej brzucha i linii białej ( ((( ) i mam takie ślady... czy któraś z Was coś takiego miała po zabiegu?? już zaczynam schizować wiem, że ważna jest tutaj cierpliwość no ale same popatrzcie, zbyt ładnie to nie wygląda...
zdjęcie trochę nieostre,ale czy to są strupki ?czy bardziej jak uczuleniowe?bo ja mialam tak na nodze przy probie laserowej, facet dał za dużą moc i miałam takie kropki,wieksze mniejsze ,po prostu przypalona skóra
angellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 08:28   #1140
BlackRedCherry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez katrin82 Pokaż wiadomość
Witam. Robiłam sobie depilację laserową w Velvet ponieważ jest troszke taniej-jak sie poźniej okazało dużo gorzej. Moja koleżanka robiła sobie w Megi cosmetic i jak porownałyśmy swoje efekty to sie załamałam że wywaliłam pieniądze w błoto. Zadzwoniłam do Megi i spytałam czy mogę wykonać zabieg jeśli poprzedni miałam 4 tygodnie temu ale mało co mi włosków wypadło i juz jestem zarośnięta. Pani kosmetolog zaprosiła mnie na konsultacje i wszystko wytłumaczyła. Jestem już 3 tygodnie po zabiegu i z czystym sumieniem mogę polecić ten salon. Widać że dziewczyna która wykonuje zabieg ma duże doświadczenie i wiedzę nie tylko na temat samej depilacji ale również inne problemy skóry o jakie ją pytałam.Naprawdę polecam.
Muszę się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią. Ja robiłam w Velvecie i jestem gładka i bardzo zadowolona. Wszystko zależy od typu owłosienia... jedna dziewczyna po 2 zabiegach (tak jak ja) będzie miała już spokój z odrastającymi włosami a inna dopiero po 4 sesji. Ja już namówiłam moje koleżanki i robiły tam sobie bikini (jedna pachy) i twierdzą, że jest rewelacyjnie. Jeśli się jednak ma twarde ciemne owłosienie to sprawa nie zależy od kliniki i czy pójdziesz tu czy tam efekt będzie ten sam. Może Twoja koleżanka ma cieńsze włoski i szybciej zareagowała na laser - wszystko kwestia indywidualna.
A skoro wykonałaś drugi zabieg w Megi to nie przez to, że własnie tam, tylko przez to, że był to DRUGI zabieg, po którym włoski już nie wyrastają, bo wyrastają w dużo mniejszej ilości. Nie byłam w Megi, więc nie będę mówić czy fajnie czy nie, ale Velvet jest dla mnie rewelka, jest tańszy, można nawet czasem wygrać lub dostać kupon ze zniżką więc tym bardziej fajnie.
Ja polecam
BlackRedCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.