Palety cieni Sleek - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 23:06   #571
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie zapisać to koło na dysku
To się faktycznie sprawdza, u mnie najlepiej spisują się granaty i fiolety. Ale warto eksperymentować ze wszystkimi kolorami, zresztą właśnie Twoje makijaże są tego najlepszym dowodem - dziewczyny POLECAM!
Dee koło z netu więc zapisuj śmiało Ja właśnie maluję jak leci. Raz jest lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu he he
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie umiem się obsłużyć Mam oczy brązowe więc kolory to indygo, niebieski i niebiesko-zielony? W zielonych się zupełnie nie lubię, a niebieskie to tylko granaty lub turkusy. Najbardziej podobam się sobie we fioletach i szarościach.
Hoseko generalnie chodzi o to że kolor najbardziej kontrastowy do koloru tęczówki najbardziej wydobędzie jej kolor. I nie znaczy że dobrze się czujemy/ wyglądamy w danym kolorze. Bo np. komuś się spodobasz w zieleni ale sama siebie nie lubisz więc po co się zmuszać.
Ale brązowe oczy podkreśli każdy kolor (poza brązem bo ten akurat najmniej). I w ogóle zazdroszczę bo brązowe tęczówki są najpiękniejsze na świecie
Dodaję jeszcze jedno koło


I filmik bardzo bardzo przydatny. Z niego wiem o tych kołach. Polecam bardzo:
http://www.youtube.com/watch?v=uSgaNSdbyQ8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif f.199.199.12374995.0..stories.gify.chevreul.gif (16,9 KB, 52 załadowań)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2011-06-24 o 23:14
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 23:39   #572
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dee koło z netu więc zapisuj śmiało Ja właśnie maluję jak leci. Raz jest lepiej raz gorzej ale zawsze do przodu he he
Wieeem, ale nigdy jakoś nie wyszukałam sobie sama :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 08:46   #573
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ale brązowe oczy podkreśli każdy kolor (poza brązem bo ten akurat najmniej). I w ogóle zazdroszczę bo brązowe tęczówki są najpiękniejsze na świecie

Zgadzam się w całej rozciągłości I tak samo zazdroszczę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:38   #574
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

jaki kolor najlepiej podkreśli moją tęczówkę?
przy okazji makijaż wykonany paletką Oh so Special
Nic specjalnego ale wrzucam. Coś podrażniło moje oczy, mam nadzieję, że to nie te cienie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sleek.jpg (22,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sleek1.jpg (21,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sleek2.jpg (42,9 KB, 77 załadowań)
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:22   #575
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
jaki kolor najlepiej podkreśli moją tęczówkę?
przy okazji makijaż wykonany paletką Oh so Special
Nic specjalnego ale wrzucam. Coś podrażniło moje oczy, mam nadzieję, że to nie te cienie...

O ja pierdylę! Rzeczywiście Twoja tęczówka ma nieokreślony kolor
Trudno cokolwiek powiedzieć, ale jeśli miałabym stawiać na kolor najbardziej zbliżony to powiedziałabym, że masz piwne oczy z refleksami bursztynu, ale i to ie do końca określa Twój kolor. Mnie się wydaje, że właśnie paletka paraguaya idealnie będzie Ci pasować pomimo, że nie masz niebieskich oczu Zresztą w fioletach też bym Cię widziała
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:23   #576
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Palety cieni Sleek

Bardzo lubie brązowe cienie do moich brązowych oczu (swego czasu tylko takich uzywałam). Kupiłam ostatnio przepiękny bardzo ciemny brąz Pease, metaliczny

A tutaj: http://lakierowo.blogspot.com/2011/0...ery-buddy.html
http://lakierowo.blogspot.com/2011/0...lline-one.html zobaczycie moje oczko
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-06-25 o 10:25
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:30   #577
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
O ja pierdylę! Rzeczywiście Twoja tęczówka ma nieokreślony kolor
Trudno cokolwiek powiedzieć, ale jeśli miałabym stawiać na kolor najbardziej zbliżony to powiedziałabym, że masz piwne oczy z refleksami bursztynu, ale i to ie do końca określa Twój kolor. Mnie się wydaje, że właśnie paletka paraguaya idealnie będzie Ci pasować pomimo, że nie masz niebieskich oczu Zresztą w fioletach też bym Cię widziała
w dziennym świetle przeważnie ludzie mówią, że mam zielone bądź szare oczy w dowodzie mam piwne, bo pani nie wiedziała co wpisać
Kolory takie jak w paletce Paraguaya zupełnie mi nie odpowiadają
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 10:31   #578
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardzo lubie brązowe cienie do moich brązowych oczu (swego czasu tylko takich uzywałam). Kupiłam ostatnio przepiękny bardzo ciemny brąz Pease, metaliczny

Poka, poka i przy okazji powiedz coś o pigmentacji

Co do oczka, to nie od dziś wiadomo, że jestem wielką fanka twojego oka Bardzo ładny kolor i oprawa
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:35   #579
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bardzo lubie brązowe cienie do moich brązowych oczu (swego czasu tylko takich uzywałam). Kupiłam ostatnio przepiękny bardzo ciemny brąz Pease, metaliczny

A tutaj: http://lakierowo.blogspot.com/2011/0...ery-buddy.html
http://lakierowo.blogspot.com/2011/0...lline-one.html zobaczycie moje oczko
ja z Paese mam matowy fiolet i kocham ten kolor

dziewczyny, pieką mnie oczy... To chyba przez te cienie. Najlepsze jest to, że miałam wcześniej cienie Sleek i nic takiego się nie działo
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 11:41   #580
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
w dziennym świetle przeważnie ludzie mówią, że mam zielone bądź szare oczy w dowodzie mam piwne, bo pani nie wiedziała co wpisać
Kolory takie jak w paletce Paraguaya zupełnie mi nie odpowiadają

Ale w sensie, że Ty się w nich źle czujesz, czy ludzie mówią Ci, że obiektywnie źle w nich wyglądasz? Bo naprawdę myślałam, że korale i pomarańcze będą dla Ciebie gites majonez
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 12:10   #581
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
no tak, ale patrząc na twoje oczy to ja jednak stwierdzam że moje są szarobure i nijakie.
Ciągle coś kombinuję z kolorami i nic mi się nie podoba na moim kolorze oczu, jeszcze trochę i się wkurzę i zostanę po prostu przy bezpiecznym beżu i brązie.
pokażę wam moje szarobure oczy, czasem wpadają w niebieski a czasem w siwy, na zdjęciach wychodzą siwe.
Może doradzicie w jakie kolory cieni celować.
Ten makijaż zielono-żółty to zgapiłam ze strony snobka.pl ale wyszło jak wyszło (początująca jestem, no i nie miałam takich fajnych kolorów, korzystałam tu z paletki storm, chaos i jednego cienia inglota)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy1-vert.jpg (39,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy-vert.jpg (36,1 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy8-vert.jpg (21,5 KB, 48 załadowań)
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 13:59   #582
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ale w sensie, że Ty się w nich źle czujesz, czy ludzie mówią Ci, że obiektywnie źle w nich wyglądasz? Bo naprawdę myślałam, że korale i pomarańcze będą dla Ciebie gites majonez
ja się w nich źle czuję, jakbym chora była
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 14:59   #583
paulunia1412
Raczkowanie
 
Avatar paulunia1412
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ;D
Wiadomości: 200
Dot.: Palety cieni Sleek

ja ze Sleek'a mam już jedną paletkę - STORM. Kolory świetne, mega pigmentacja, troche się osypują(ale to da się wytrzymać i skorygować)
Jestem nią zachwycona, ceną niestety mniej ... kupowałam przez Allegro, bo nie mam wtyków w UK ;( Zapłaciłam ponad 40 zł bo wtedy takie były na to ceny, wiem że przepłaciłam ale warto w sumie
Teraz zamówiłam paletkę MONACO za 27,50 zł i niecierpliwie czekam na jej przybycie

Ze Sleek'a mam jeszcze eye-liner w słoiczku ale ... jest kiepściutki, źle zainwestowałam kasę ;/
__________________
.fashionistka
.zakupoholiczka
.make-up' maniak

Mówiąc krótko? - Nałogowiec...

_________________________ ___



paulunia1412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 15:59   #584
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
pokażę wam moje szarobure oczy, czasem wpadają w niebieski a czasem w siwy, na zdjęciach wychodzą siwe.
Może doradzicie w jakie kolory cieni celować.
Ten makijaż zielono-żółty to zgapiłam ze strony snobka.pl ale wyszło jak wyszło (początująca jestem, no i nie miałam takich fajnych kolorów, korzystałam tu z paletki storm, chaos i jednego cienia inglota)
no kochana ten makijaż zółto-zielony dla ciebie super!
sama wypróbuje
ja bym na twoim miejscu wypróbowała pomarańcz, róż i fiolet, ale zdecydowane odcienie blade pastele raczej odpadają.
ja mam oczy podobne do twoich, tylko nie wiem jak to napisać hm......
obwódka tęczówki u mnie jest ciemnoniebieska.
a poza tym bardzo podobne

wiesz, i może przydymiony makijaż w zieleni?
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 16:11   #585
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Palety cieni Sleek

Zamowilam oh so special.
Na poczatek.

Mam tez swojego czlowieka w UK wiec jakbym sie wkrecila to mam szanse na najnowsze paletki po cenach angielskich
Podjaralam sie, musze przyznac, glupią paletka ale takie cuda tworzycie, ze hoho.

Tez tak chce.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 18:42   #586
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Palety cieni Sleek

z cyklu prawd objawionych - jak macie problem z cieniami sleek, jak maty są takie sobie i jesteście zawiedzione - NYX Jumbo Pencil w kolorze Milk naprawia wszystko. Z innymi kredkami/linerami mi nie wspólpracują za nic
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 19:42   #587
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Mam tez swojego czlowieka w UK wiec jakbym sie wkrecila to mam szanse na najnowsze paletki po cenach angielskich
A ile Sleek kosztuje w UK?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:06   #588
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Pasmal, chyba coś ok. 8 funciaków.


No i stało się Kliknęłam oh so special. Czaiłam się też na paraguayę, ale po przespaniu się z problemem stwierdziłam, że nawet z moją chcicą nie są warte ponad 50 zł Wolę sobie za to skompletować pro- 5 z inglota
Jak dojdzie i wypróbuję to dam znać.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:09   #589
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Pasmal, chyba coś ok. 8 funciaków.


No i stało się Kliknęłam oh so special. Czaiłam się też na paraguayę, ale po przespaniu się z problemem stwierdziłam, że nawet z moją chcicą nie są warte ponad 50 zł Wolę sobie za to skompletować pro- 5 z inglota
Jak dojdzie i wypróbuję to dam znać.

ja już na jutro kolejny makijaż obmyślam
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 20:12   #590
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja się w nich źle czuję, jakbym chora była

ja ma 4 paletki ze Sleeka: original, chaos, bad girl, oh so special. I dla mnie najfajniejesze sa właśnie te 3 ostatnie. Original jest dla mnie za bardzo perłowa, metaliczna. Wole jednak maty. Oczywiście wszystkie cudnie się rozprowadzają oj, a cieniowanie nimi to po prostu marzenie no ja też własnie mam problem z moimi oczami. Kiedyś miałam takie super hiper extra niebieskie i wielkie na pół twarzy, a teraz...takie maciupińkie, koloru szaro- niebieskiego, z żółtą obwódką przy źrenicy. To, że kolor tęczówki zmienia się w czasie życia to wiem..moja mam też tak ma..kiedyś miała niebieskie a teraz piwne.

Ja jakoś nei widzę siebie w różach, tych ostrzejszych i pomarańczach wyglądam albo na chorą, smutną itp. Ale co dziwne, faceci też chyba nei przepadają za takimi kolorami. Kiedyś jedna koleżanka miała makijaż oczu w tych kolorach, wg mnie super makijaż, a koledzy stwierdzili, że wygląda jakby płakała pół nocy...i że wolą " takie brązowe maziaje...naokoło oka...no wiesz.."... nie wiem, jak z innymi facetami, ja pytałam tylko niewielkiej grupy, ale wyszło, że lubią makijaże w stylu bedroom eyes i ze kolorowe make upy kojarzą im się z drag queenami
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:19   #591
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość

ja już na jutro kolejny makijaż obmyślam



Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
ja ma 4 paletki ze Sleeka: original, chaos, bad girl, oh so special. I dla mnie najfajniejesze sa właśnie te 3 ostatnie. Original jest dla mnie za bardzo perłowa, metaliczna. Wole jednak maty. Oczywiście wszystkie cudnie się rozprowadzają oj, a cieniowanie nimi to po prostu marzenie no ja też własnie mam problem z moimi oczami. Kiedyś miałam takie super hiper extra niebieskie i wielkie na pół twarzy, a teraz...takie maciupińkie, koloru szaro- niebieskiego, z żółtą obwódką przy źrenicy. To, że kolor tęczówki zmienia się w czasie życia to wiem..moja mam też tak ma..kiedyś miała niebieskie a teraz piwne.

Ja jakoś nei widzę siebie w różach, tych ostrzejszych i pomarańczach wyglądam albo na chorą, smutną itp. Ale co dziwne, faceci też chyba nei przepadają za takimi kolorami. Kiedyś jedna koleżanka miała makijaż oczu w tych kolorach, wg mnie super makijaż, a koledzy stwierdzili, że wygląda jakby płakała pół nocy...i że wolą " takie brązowe maziaje...naokoło oka...no wiesz.."... nie wiem, jak z innymi facetami, ja pytałam tylko niewielkiej grupy, ale wyszło, że lubią makijaże w stylu bedroom eyes i ze kolorowe make upy kojarzą im się z drag queenami
ach Ci mężczyźni! My tu dla nich po kilka drogerii wykupujemy, a oni i tak wolą bedroom eyes, znaczy że każdemu z jego prywatnymi, osobistymi cieniami pod oczami do twarzy
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:28   #592
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Palety cieni Sleek

Jak porównałybyście jakość cieni Sleek do np. Inglotów? Chodzi mi głównie o konsystencję, pigmentację, osypywanie się i jakość opakowania.
Domyślam się, że Sleek to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym i znając mnie pewnie i tak prędzej czy później jakąś paletkę kupię, jednak byłabym wdzięczna za w miarę konkretne porównanie jeśli ktoś ma.

Edit:
Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
jJa jakoś nei widzę siebie w różach, tych ostrzejszych i pomarańczach wyglądam albo na chorą, smutną itp. Ale co dziwne, faceci też chyba nei przepadają za takimi kolorami. Kiedyś jedna koleżanka miała makijaż oczu w tych kolorach, wg mnie super makijaż, a koledzy stwierdzili, że wygląda jakby płakała pół nocy...i że wolą " takie brązowe maziaje...naokoło oka...no wiesz.."... nie wiem, jak z innymi facetami, ja pytałam tylko niewielkiej grupy, ale wyszło, że lubią makijaże w stylu bedroom eyes i ze kolorowe make upy kojarzą im się z drag queenami
Hm, z moich obserwacji wynika, że zwykle faceci nie doceniają wymyślnych makijaży i jakoś mnie to nie dziwi.
To raczej nie na zasadzie, że nic nie zauważają, ale chodzi chyba bardziej to jak ostatecznie kobieta w makijażu wygląda (w znaczeniu - czy pasuje jej czy nie), no i ogólny efekt - czy wygląda seksownie, elegancko, delikatnie, zadziornie, czy jakkolwiek inaczej, a to już kwestia gustu. Bez zagłębiania się w szczegóły typu kolory czy cokolwiek innego.
Całe zamieszanie z pindrzeniem się i wymyślaniem jest dla nas, przynajmniej ja tak to widzę.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-06-25 o 20:54
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:51   #593
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Palety cieni Sleek

Tak się przymierzam i przymierzam do tych Sleeków ale ostatnio wyczytałam na Wizażu, że one w Chinach produkowane a w związku z tym kto wie co tam za składniki siedzą. Ja mam dośc chińskiej tandety a już zwłaszcza nie chciałabym sobie na oczy nakładac czegoś tam produkowanego... A na Waszych paletkach jaki widnieje kraj pochodzenia?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 20:57   #594
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Tak się przymierzam i przymierzam do tych Sleeków ale ostatnio wyczytałam na Wizażu, że one w Chinach produkowane a w związku z tym kto wie co tam za składniki siedzą. Ja mam dośc chińskiej tandety a już zwłaszcza nie chciałabym sobie na oczy nakładac czegoś tam produkowanego... A na Waszych paletkach jaki widnieje kraj pochodzenia?

Zajrzyj na bloga Greatdee, tam chyba wstawiała zdjęcie ze składem
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 23:26   #595
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Palety cieni Sleek

Ja się chyba obracam w jakimś nietypowym środowisku bo bardzo często słyszę od panów że mam ładnie pomalowane oczy. A noszę zwykle bardzo kolorowe makijaże (co można zobaczyć na moich watkach na mm )
Mój mąż jak kilka dni nie maluję się na kolorowo to mówi żebym papugę sobie zrobiła

I zerknęłam teraz na kraj pochodzenia i na moich kilku paletach jest made in china (nawet nie wiedziałam). Ale maluje siebie i kilkanaście innych osób i nikogo nie uczuliło ani nie podrażniło. Maluję zawsze na bazie udpp.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 08:24   #596
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
ja ma 4 paletki ze Sleeka: original, chaos, bad girl, oh so special. I dla mnie najfajniejesze sa właśnie te 3 ostatnie. Original jest dla mnie za bardzo perłowa, metaliczna. Wole jednak maty. Oczywiście wszystkie cudnie się rozprowadzają oj, a cieniowanie nimi to po prostu marzenie no ja też własnie mam problem z moimi oczami. Kiedyś miałam takie super hiper extra niebieskie i wielkie na pół twarzy, a teraz...takie maciupińkie, koloru szaro- niebieskiego, z żółtą obwódką przy źrenicy. To, że kolor tęczówki zmienia się w czasie życia to wiem..moja mam też tak ma..kiedyś miała niebieskie a teraz piwne.

Ja jakoś nei widzę siebie w różach, tych ostrzejszych i pomarańczach wyglądam albo na chorą, smutną itp. Ale co dziwne, faceci też chyba nei przepadają za takimi kolorami. Kiedyś jedna koleżanka miała makijaż oczu w tych kolorach, wg mnie super makijaż, a koledzy stwierdzili, że wygląda jakby płakała pół nocy...i że wolą " takie brązowe maziaje...naokoło oka...no wiesz.."... nie wiem, jak z innymi facetami, ja pytałam tylko niewielkiej grupy, ale wyszło, że lubią makijaże w stylu bedroom eyes i ze kolorowe make upy kojarzą im się z drag queenami

chociaż czasami ich popieram może nie że drag queen ale co za dużo to niezdrowo


nie wytrzymałam
pomimo podrażnienia oczu, znowu zrobiłam makijaż
nadal mam nadzieję, że to jednak nie te cienie mnie uczulają
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie

Edytowane przez malina333
Czas edycji: 2011-06-26 o 10:47 Powód: dopisek
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 13:30   #597
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Palety cieni Sleek

hej, czaje się na moją pierwszą paletkę Sleek, ale nie mogę się zdecydować jaką wybrać. Mogłybyście mi polecić jakąś z jak najbardziej naturalnymi kolorami (beże, brązy, może jakieś szarości) o ile taka w ogóle istnieje?
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 13:38   #598
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Palety cieni Sleek

to chyba oh so special. storm byłaby niezła, ale akurat jej najciekawsze kolory powtarzają się w oh so special.

Edytowane przez warzywniak
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:30
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 13:58   #599
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
to chyba oh so special. storm byłaby nie zła, ale akurat jej najciekawsze kolory powtarzają się w oh so special.


powiem Wam, że ja nie lubię beżu i brązu w makijażu ale dziś zrobiłam wyjątek i nawet jestem zadowolona
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie

Edytowane przez malina333
Czas edycji: 2011-06-26 o 14:33 Powód: dopisek
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:01   #600
mushu_ponetny
Raczkowanie
 
Avatar mushu_ponetny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Palety cieni Sleek

Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
hej, czaje się na moją pierwszą paletkę Sleek, ale nie mogę się zdecydować jaką wybrać. Mogłybyście mi polecić jakąś z jak najbardziej naturalnymi kolorami (beże, brązy, może jakieś szarości) o ile taka w ogóle istnieje?

ja też polecam oh so special, dużo różu, beżu....fajna na start
mam jeszcze monaco, sunset, chaos, safari, ale to raczej nie w gamie kolorystycznej jaką opisałaś, ale służę radą, jeśli chcesz to je opisze
a i oh so special ma zarówno maty, jak i perłę, więc daje dużo możliwości

Edytowane przez mushu_ponetny
Czas edycji: 2011-06-26 o 19:02 Powód: dopisek
mushu_ponetny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.