Kolorowy toner - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-05-04, 08:45   #391
Yasmi91
Raczkowanie

Tonery do włosów !

Witam, bardzo mnie ciekawi jak to jest z tymi tonerami do włosów, i gdzie jak nie ' tu ' uzyskam poradę/ odpowiedz otóż na allegro znalazłam tonery firmy ITELY LIGHT PASSION, ciekawią mnie odcienie blondu (platynowy blond, piaskowy i złoty blond ). i teraz pytanie... czy taki toner, np platynowy blond pokryje mi wlosy koloru ciemnego blondu ? poprostu jestem ciekawa jak to z nimi jest.. czy rozjasniaja i koloryzuja za jednym razem ? napewno ktos z was uzywal kiedys tonerów
Yasmi91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 09:04   #392
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Dot.: Tonery do włosów !

Tonowanie to działanie kolorystyczne ton w ton, czyli w obrębie jednego poziomu. Ewentualnie JEDEN ton wyżej/niżej od kogoru wyjściowego.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

koloru*
InteligentnaBlondynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 09:12   #393
Yasmi91
Raczkowanie

dziekuje za odpowiedz czyli ze blond tonery sa bardziej do ' wyrowniania koloru, pogłebienia koloru.. tak ? jesli mam wlosy w kolorze złoty blond farbowanie wczesniej matrixem i nałoże sobie toner platynowy blond to nie wyjdzie mi typowy platynowy blond ?
Stary 2015-05-04, 09:19   #394
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Dokładnie tak - do pogłębienia, wyrównania ... tonerem nie rozjaśni się tak bardzo wlosow. Mówisz, że masz ciemny blond a chciałabyś platyne; pomiędzy tymi dwoma kolorami na pewno jest różnica wieksza niż jeden poziom
Stary 2015-05-04, 09:23   #395
Yasmi91
Raczkowanie

no dobra... bo pare dni juz chodził za mną temat tych tonerów... zielone, niebieskie to owszem kiedys używałam... ale chyba wyprubuje na mamie ;D
Stary 2015-05-04, 09:29   #396
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Haha rozbawilas mnie z tym testowaniem na mamie a jeszcze chciałam cię zapytać o matrixa bo robiłam trzy podejścia do tej farby i za każdym razem kolor z czasem stawał się DUŻO ciemniejszy (tzn. Tak brzydko się sprał, mimo że to były bardzo jasne blondy) :/ tobie też się tak działo ?
Stary 2015-05-04, 09:39   #397
Yasmi91
Raczkowanie

odkąd zaczełam się uczyć testuję na mamie wszystko Pierwsy raz farbowalam włosy samym matrixem UL-V+ z oxydantem 12 % odrosty a reszta 6% .. no to faktycznie na początku fajny kolorek a pozniej taki żółtawy.. Natomiast jakieś 3 tygodnie temu farbowałam tą samą farbą z Matrixa pomieszaną poł na pół z allwaves 1001 i uwążam że ładny mam kolor ;D mimo bardzo ciemnych odrostów, taki jasny złoty blond i wogołe mi się nie sprał
Stary 2015-05-04, 09:46   #398
Yasmi91
Raczkowanie

na tej fotce włosy po ostatnim farbowaniu jakis tydzien pozniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150424_172515.jpg (72,7 KB, 15 załadowań)
Stary 2015-05-04, 09:56   #399
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Kurcze, nie wyświetlają mi się zdjęcia w tej aplikacji na telefonie :/ ale jak mówisz, że masz taką mieszankę na glowie to te włosy nie mogą być tak ciemne jak ja to sobie wyobrażałam :p bo ja zrozumiałam, że ty masz ciemny blond i wyobrazalam sobie coś około 7 poziomu dlatego też byłam przekonana, że ta platyna ci nie wyjdzie musze potem wbić się na kompa i koniecznie zobaczyć to foto
Stary 2015-05-04, 10:03   #400
Yasmi91
Raczkowanie

nie nie ten ciemny blond to chodziło mi o kolezankę ma poziom ok 7/8 i bede jej niedlugo farbować włosy i chciałyśmy aby wyszedl jej juz ladny blond i tak kombinuje a nie mialam okazji nigdy pracowac z tonerami i chcialam sie dowiedziec jak to wogole działa
Stary 2015-05-04, 10:17   #401
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Aaaaa rozumiem mnie kiedyś fryzjerka kładła toner goldwell na długość dla odświeżenia koloru. Włoski były super miękkie i lśniące po nim. Ale miałam wrażenie, że kolor jakoś szybko się wyplukal; w końcu jest to koloryzacja bezamoniakowa. No i powiedziała, że jak chce zostać przy tonerze, to muszę go nskladac max. co 6 tygodni - czyli z jej słów można wywnioskować, że nie jest to koloryzacja trwala. A to wszystko co wcześniej pisałam o tonerach to info, której też od niej uzyskałam podczas rozmowy

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...onery.html?m=1 taką notkę teraz znalazłam i widzę, że nawet przytoczylam podrecznikowa definicje tonera :p
Stary 2015-05-04, 10:56   #402
Yasmi91
Raczkowanie

o jejku dzieki wielkie za ten link ! ;D
Stary 2015-05-04, 11:49   #403
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie

Proszę bardzo widzę wreszcie Twój kolorek - faktycznie ładny
Odpowiedz

Tagi
blond, directions, dredy, farbowanie, farby, farby do włosów, kolor, kolorowe, kolory, koloryzacja, la riche, manic panic, morska zieleń, pasemka, różowe, różowe włosy, tęcza, toner, tonery, tonery do włosów, włosy, włosy farba kolorowa, zielony

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości