Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 23:37   #2731
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Sylvia musisz testowac na skorze, nikt nie da CI jednoznacznej odpowiedzi bo po pierwsze minerlay jako podklady sa dosc specyficzne po drugie nasze cery sa dosc osobliwe i w roznych zestawieniach (typu kremy itd) roznie podklad wychodzi.

Ja ze swojej strony pod mineraly moge polecic serum Bioliq, lekki krem Sylveco brzozowy i ostatnio nakladalam ten krem hyrolipidowy 50+spf z Pharmacerisa i musze przyznac ze np. z Lucy Minerals swietnie wspolpracuje. Z innymi lzjszymi podkladami- roznie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 09:26   #2732
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone sposoby lub produkty do przedłużania mineralnego makijażu? Ide niedługo na wesele i pierwszy raz spróbuję się pomalować na taką imprezą minerałami. Ogólnie używam podkładu CB i jest super tylko twarz mi się 'poci'po kilku godz i się świece. Najgorzej też zachowują się tluste powieki. Po 5-7h roluje się cień.
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 10:55   #2733
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

A uzywsz jakichś pudrow? Ja zawsze primer i finisher, wtedy makijaż mi się trzyma cały dzień.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 11:14   #2734
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A uzywsz jakichś pudrow? Ja zawsze primer i finisher, wtedy makijaż mi się trzyma cały dzień.
Czasem transparentnego z Kryolan ale nie ma super efektu. Obojętnie jakiej firmy primer i finisher?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 20:45   #2735
anxann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A uzywsz jakichś pudrow? Ja zawsze primer i finisher, wtedy makijaż mi się trzyma cały dzień.
Jaki primer i finisher mineralny polecasz?
anxann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:22   #2736
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Czasem transparentnego z Kryolan ale nie ma super efektu. Obojętnie jakiej firmy primer i finisher?
To kwestia indywidualna. Używam różnych pudrow, finalnie dla mnie nie robią dużej różnicy. Zwracam bardziej uwagę, żeby finisher nie dawał płaskiego matu, a primer miał tylko składniki absorbujace sebum, polepszające przyczepność.
Cytat:
Napisane przez anxann Pokaż wiadomość
Jaki primer i finisher mineralny polecasz?
Bardzo lubię z Mad minerals Aloe Vera Powder jako wykończenie. Z Lauress primer... Ale też często skręcalam swoje pudry. Primer na bazie pudru perlowego, jedwabnego i azotku boru. Czyli coś dobrze absorbujacego sebum i nadającego lekki poślizg. A jako finisher krzemionke z polmatowa mica.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 21:37   #2737
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
To kwestia indywidualna. Używam różnych pudrow, finalnie dla mnie nie robią dużej różnicy. Zwracam bardziej uwagę, żeby finisher nie dawał płaskiego matu, a primer miał tylko składniki absorbujace sebum, polepszające przyczepność.

Bardzo lubię z Mad minerals Aloe Vera Powder jako wykończenie. Z Lauress primer... Ale też często skręcalam swoje pudry. Primer na bazie pudru perlowego, jedwabnego i azotku boru. Czyli coś dobrze absorbujacego sebum i nadającego lekki poślizg. A jako finisher krzemionke z polmatowa mica.
Fajne to bo można kupić małe woreczki tych pudrow. Ostatnio naszła mnie ochota na krem własnej roboty to może też skręca puderki
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-18, 10:38   #2738
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Fajne to bo można kupić małe woreczki tych pudrow. Ostatnio naszła mnie ochota na krem własnej roboty to może też skręca puderki
Jeśli masz chęci to się całkiem opłaca, wychodzi taniej.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 14:07   #2739
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Zapowiada się bardzo ciepły tydzień. Jak wasz makijaż mineralny wytrzymuje cieplejszą pogodę? Ja muszę niestety używać pudru matujacego w ciagu dnia, a w ciągu chlodniejszych miesięcy nie bylo takiej potrzeby.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 14:47   #2740
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Zapowiada się bardzo ciepły tydzień. Jak wasz makijaż mineralny wytrzymuje cieplejszą pogodę? Ja muszę niestety używać pudru matujacego w ciagu dnia, a w ciągu chlodniejszych miesięcy nie bylo takiej potrzeby.
Dobry matujący filtr i z duetu LL Popcorn i LL Fawless Matte jestem mega zadowolona
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 15:01   #2741
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Dobry matujący filtr i z duetu LL Popcorn i LL Fawless Matte jestem mega zadowolona
Mnie Flawless Matt wysuszal i wybrałam Flawless Silk. Ale jak ktoś ma duże problemy z przetluszczaniem, to będzie ok.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 16:11   #2742
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Mnie Flawless Matt wysuszal i wybrałam Flawless Silk. Ale jak ktoś ma duże problemy z przetluszczaniem, to będzie ok.
Niestety.. cera tłusta, trądzikowa i bardzo kapryśna. 4 miesiące z Atredermem zrobiło swoje, a teraz męczę sie z Epiduo
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 16:26   #2743
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Niestety.. cera tłusta, trądzikowa i bardzo kapryśna. 4 miesiące z Atredermem zrobiło swoje, a teraz męczę sie z Epiduo
To faktycznie wyzwanie. Ja tak w sumie to nie mam powodów marudzić, bo dodatkowego matowienia potrzebuje tylko w lecie.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 18:36   #2744
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Zapowiada się bardzo ciepły tydzień. Jak wasz makijaż mineralny wytrzymuje cieplejszą pogodę? Ja muszę niestety używać pudru matujacego w ciagu dnia, a w ciągu chlodniejszych miesięcy nie bylo takiej potrzeby.
Ja stosuję przed nałożeniem minerałów i po ich nałożeniu puder bambusowy, ale w takie dni jak teraz - nie trzyma się to wystarczająco dobrze (ale nie poprawiam minerałami tylko kolejną porcję bambusu). Nie stosuję jeszcze żadnych filtrów. Może macie porównanie w jakości matowienia cery po pudrze bambusowym (o ile uważacie to za matowienie w jakimkolwiek stopniu ) i po Dry Flo z mazideł?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 06:49   #2745
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja przed podkładem daję bazę neauty ale nie zawsze. Utrwalam mgiełką. Koniec końców i tak po kilku godzinach się świecę i podkład schodzi z nosa i brody
Miałam w planie wypróbować dry flo, muszę go w końcu zamówić

Jaki mineralny puder brązujący polecacie? Nie do konturowania tylko do omiecenia całej twarzy. Sypki lub prasowany i lekko rozświetlający
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 08:25   #2746
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Honolulu W7 polecam, jedno pudełeczko na 1,5 roku mi starczyło przy używaniu średnio co drugi dzień. A karnacji nie mam jasnej, więc nie musiałam go sobie żałować. Cena niska, dobry skład... Polecam.

Ja też dry flo jeszcze nie używałam, ale zachwalają. A jakbyś nie nakładała bazy i mgiełki (jaką używasz?)... to trwałość makijażu spada jeszcze bardziej czy coś jednak dają te przedłużacze?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 09:19   #2747
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Honolulu W7 polecam, jedno pudełeczko na 1,5 roku mi starczyło przy używaniu średnio co drugi dzień. A karnacji nie mam jasnej, więc nie musiałam go sobie żałować. Cena niska, dobry skład... Polecam.

Ja też dry flo jeszcze nie używałam, ale zachwalają. A jakbyś nie nakładała bazy i mgiełki (jaką używasz?)... to trwałość makijażu spada jeszcze bardziej czy coś jednak dają te przedłużacze?
O dzięki, nie kojarzę tego bronzera, poszukam miałam kiedyś z W7 róż Afrika czy jakoś tak ale poleciał w świat

Moim zdaniem baza i mgiełka przedłuża trwałość ale ja mam tłustą cerę i muszę się wspomagać bo przy wyższych temperaturach wszystko mi spływa. Mgiełki - różne, teraz mam Apis z shiny lub glossy boxa, wcześniej miałam wodę oliwkową z Ziaji (super!!), mam jeszcze w zapasie mgiełkę z YR ale jak to zużyję to wrócę do Ziajki. Pod każdym względem się u mnie sprawdzała: zapach, rozpylanie no i utrwalanie. Cena jak to Ziaja, bardzo przystępna
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 09:22   #2748
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja mam ciepłą karnacje i uzywam Golden Peach Amilie do całej twarzy. Ten róż/ bronzer ma lekko rozswietlajace wykonczenie.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 11:30   #2749
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja mam ciepłą karnacje i uzywam Golden Peach Amilie do całej twarzy. Ten róż/ bronzer ma lekko rozswietlajace wykonczenie.
Dzieki, zapisuję sobie
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-25, 14:27   #2750
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Właśnie zrobiłam sobie paski z kolorów które używam i jestem w niezłej konsternacji...
Każdy z nich wygląda po prostu kompletnie inaczej a przyznam, że we wszystkich chodzę i we wszystkich lepiej lub gorzej ale wydaje mi się, że dobrze wyglądam.
Też tak macie? I to nie jest tak, że ja używam jednego koloru na zimę a innego na lato, zmieniam je w zależności od humoru tak co parę tygodni a czasami dni.

Kolory w których chodzę to:
Lucy Minerals - light
AM - golden fairest - matujący
Pixie - creamy natural AG
Amilie - cashmere - kryjący
Neauty - neutral fair - kryjący

Najbardziej zdziwiła mnie Lucy która wyszła niemal pomarańczowa na pasku a serio na twarzy wygląda naprawdę ok.
Najmniej lubię Pixie chociaż na pasku na ręku wyszedł jasno ale ok, nie wiem co mi w nim nie pasuje.
Neauty - najlepsze dopasowanie na pasku na ręku, na twarzy mam czasami wrażenie, że jest ciut za jasny.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 13:19   #2751
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Ja przed podkładem daję bazę neauty ale nie zawsze. Utrwalam mgiełką. Koniec końców i tak po kilku godzinach się świecę i podkład schodzi z nosa i brody
Miałam w planie wypróbować dry flo, muszę go w końcu zamówić

Jaki mineralny puder brązujący polecacie? Nie do konturowania tylko do omiecenia całej twarzy. Sypki lub prasowany i lekko rozświetlający
Polecam puder perłowy z BU- przedłuża trwałość makijażu i optycznie wygładza.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 14:10   #2752
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ja od dłuższego czasu używam Jadwigi i choć nie matuje na długo to jestem z niego zadowolona, lubię go np. solo na filtr ale to tylko kolo domu ale przez rok leżał nieużywany, bo używałam Pixie AG i rzeczywiście puder juz nie był konieczny
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 10:58   #2753
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Natalia, a czy masz porownanie do pudru bambusowego? Calkiem mi sie sprawdza, zastanawiam sie czy trwalosc lepiej przedluza ten perlowy... ?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 21:39   #2754
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Natalia, a czy masz porownanie do pudru bambusowego? Calkiem mi sie sprawdza, zastanawiam sie czy trwalosc lepiej przedluza ten perlowy... ?
Niestety nie używałam bambusowego.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:00   #2755
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość

Jaki mineralny puder brązujący polecacie? Nie do konturowania tylko do omiecenia całej twarzy. Sypki lub prasowany i lekko rozświetlający
Ecolore ma ładne pudry brązujące
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-29, 15:25   #2756
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Ecolore ma ładne pudry brązujące
Dzięki zaraz popatrze mignęło mi wcześniej, że na wątku dziewczyny pisały o ecolore ale zapomniałam jakoś o tej marce.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Właśnie zrobiłam sobie paski z kolorów które używam i jestem w niezłej konsternacji...
Każdy z nich wygląda po prostu kompletnie inaczej a przyznam, że we wszystkich chodzę i we wszystkich lepiej lub gorzej ale wydaje mi się, że dobrze wyglądam.
Też tak macie? I to nie jest tak, że ja używam jednego koloru na zimę a innego na lato, zmieniam je w zależności od humoru tak co parę tygodni a czasami dni.

Kolory w których chodzę to:
Lucy Minerals - light
AM - golden fairest - matujący
Pixie - creamy natural AG
Amilie - cashmere - kryjący
Neauty - neutral fair - kryjący

Najbardziej zdziwiła mnie Lucy która wyszła niemal pomarańczowa na pasku a serio na twarzy wygląda naprawdę ok.
Najmniej lubię Pixie chociaż na pasku na ręku wyszedł jasno ale ok, nie wiem co mi w nim nie pasuje.
Neauty - najlepsze dopasowanie na pasku na ręku, na twarzy mam czasami wrażenie, że jest ciut za jasny.
Ja też tak mam jakbym położyła obok siebie wszystkie podkłady to każdy z innej parafii ale ja w każdym czuję się ok
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 12:10   #2757
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ja mam ciepłą karnacje i uzywam Golden Peach Amilie do całej twarzy. Ten róż/ bronzer ma lekko rozswietlajace wykonczenie.
Dzięki za polecenie Golden Peach wczoraj doleciała próbka i dziś się wymalowałam bardzo podoba mi się to wykończenie, bałam się tych drobinek w woreczku ale na twarzy ich nie widać, tylko takie piękne delikatne rozświetlenie dużym pędzlem omiotłam z grubsza skronie i policzki
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:18   #2758
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie Golden Peach wczoraj doleciała próbka i dziś się wymalowałam bardzo podoba mi się to wykończenie, bałam się tych drobinek w woreczku ale na twarzy ich nie widać, tylko takie piękne delikatne rozświetlenie dużym pędzlem omiotłam z grubsza skronie i policzki
To super, ze GP podpasował. Z Amilie jest jeszcze matowy Coconut Shell, ale ja wole na lato takie delikatne rozswietlenie jakie ma GP.
Jak sie bardziej opale, to sprobuje go uzywac jako typowy róż.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:24   #2759
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
To super, ze GP podpasował. Z Amilie jest jeszcze matowy Coconut Shell, ale ja wole na lato takie delikatne rozswietlenie jakie ma GP.
Jak sie bardziej opale, to sprobuje go uzywac jako typowy róż.
Patrzyłam właśnie też na Coconut shell, odcień mógłby też pasować ale ja właśnie też mam sezon na rozświetlanie

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Zamówiłam przy okazji kilka próbek podkładów, brązerów, różu i pudru. Lily lolo i Clare Blanc mają takie śliczne mini słoiczki pewnie ten sam proszek w woreczku byłby tańszy ale te minisie to sama przyjemność
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 15:29   #2760
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Patrzyłam właśnie też na Coconut shell, odcień mógłby też pasować ale ja właśnie też mam sezon na rozświetlanie
Nie mam co prawda Coconut Shell, ale mam w domu matowe Chrimaluxe nr 12 i EDM bronzery i one lepiej sprawdzają się do konturowania. U mnie nie sprawdzaja sie jednak do omiatania twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1464704978019.jpg (45,4 KB, 6 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.