Sklep iHerb.com (USA) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 17:42   #1531
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Minus 10% na każde zamówienie do końca lutego
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 17:46   #1532
SmallGreatPhilosopher
Raczkowanie
 
Avatar SmallGreatPhilosopher
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Pytałam na poczcie, paczki ani widu ani słychu... Jutro może zajrzę do inPosta ale pewnie ciężko będzie uzyskać jakiekolwiek informacje... a paczki są w kartonach normalnie czy mogą być bąbelkowe? tragizm
SmallGreatPhilosopher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 18:50   #1533
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

a po co inposta chcesz pytać?? oni nie dostają paczek zagranicznych...
Moja przyszła w kartonie, ale przeanalizowałam sobie droge paczek iherb i są podobne jak kiedyś zamawiałam Nyx'a... wszystko ląduje w DE i z tamtąd niemiecką pocztą/dhl'em do nas na pocztę niemiaszki dbają o paczki wiec powinno byc ok jak już długo czekasz?
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:28   #1534
SmallGreatPhilosopher
Raczkowanie
 
Avatar SmallGreatPhilosopher
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Kiedyś czytałam właśnie że InPostem też przychodzą... nie orientuję się właśnie jak jest teraz. wysłana była 30 - go stycznia, na iherbie podali że miała być na 14.02.
SmallGreatPhilosopher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 05:22   #1535
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez SmallGreatPhilosopher Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam właśnie że InPostem też przychodzą... nie orientuję się właśnie jak jest teraz. wysłana była 30 - go stycznia, na iherbie podali że miała być na 14.02.
Kiedyś mi przychodziły inpostem, ale ostatnio była to zwykła przesyłka niepolecona (!) która ktoś zawsze może zwędzić na poczcie

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2014-02-26 o 16:09
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 08:57   #1536
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Kiedyś mi przychodziły inpostem, ale ostatnio była to zwykła przesyłka niepolecona (!) która ktoś zawsze może zwiedzić na poczcie
ale przeciez na iherb jest napisane ze to zwykły bez zadnego trackingu...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:08   #1537
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
ale przeciez na iherb jest napisane ze to zwykły bez zadnego trackingu...
Tak, wiem. Nie zmienia to faktu że to kiepski pomysł z ich strony. Kiedyś było free shipping od pewnej kwoty i dostawa inpostem. Teraz trzeba płacić i jak zginie to pozostaje tylko zapłakać
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 16:31   #1538
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dostajecie przesyłki niepolecone? Przecież nie da się wysłać niepoleconej paczki To, że nie ma żadnego trackingu to jedna sprawa, ale przesyłki wysyłane są paczkami więc gdzieś zgłoszone muszą być
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2014-02-26 o 16:33
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:43   #1539
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dostajecie przesyłki niepolecone? Przecież nie da się wysłać niepoleconej paczki To, że nie ma żadnego trackingu to jedna sprawa, ale przesyłki wysyłane są paczkami więc gdzieś zgłoszone muszą być
no na to wychodzi że nie... moja z NYXa mimo iż wysyłane global mail by DHL też nie były jako polecone ani paczka... u nas w Polsce przecież też można wysłac zwykły list nawet duży gabarytowo bez żadnego potwierdzenia
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:56   #1540
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

No świetnie,,, Jak -10% to nie ma tych pędzli, które chcialam . Pewnie nie ma co liczyć, że pojawią się w ciągu 2 dni?
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:43   #1541
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
no na to wychodzi że nie... moja z NYXa mimo iż wysyłane global mail by DHL też nie były jako polecone ani paczka... u nas w Polsce przecież też można wysłac zwykły list nawet duży gabarytowo bez żadnego potwierdzenia
Owszem, nawet wielki list można nadać bez rejestracji, ale za to paczka jaka by nie była zawsze jest rejestrowana no chyba, że któraś z Was dostaje przesyłki z iherb pakowane w koperty to by się zgadzało, chociaż ja nawet przy małych zamówieniach zawsze miałam kartonowe pudełko
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 22:09   #1542
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Owszem, nawet wielki list można nadać bez rejestracji, ale za to paczka jaka by nie była zawsze jest rejestrowana no chyba, że któraś z Was dostaje przesyłki z iherb pakowane w koperty to by się zgadzało, chociaż ja nawet przy małych zamówieniach zawsze miałam kartonowe pudełko
No tak, ale co ci daje to kartonowe pudełko... skoro przesyłka jest nierejestrowana... też dostałam w kartonie i nie jest ona nigdzie rejestrowana, niegdzie na poczcie nie musiałam się podpisywać... awizo dostała niby jako "przeyłka nierejestrowana której gabaryt nie pozwala na włożenie do skrzynki"...
Także albo nie zwróciłaś uwagi na swoje przesyłki które również były nierejestrowane albo iherb coś zmienił a ty może dawno nie zamawiałaś... nei wiem ;/ ale w Nyx'ie i CherryCulture jest to samo... tyle ze tam paczki mi przychodziły srednio po 10 dniach też nierejestrowane/nie polecone itd...
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 23:03   #1543
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Dzięki ale takiego nie ma
800 ml są po jakieś 20$, za 8-9 są takie po 450 albo mniej. Pozostają mi polskie oleje, albo czekanie na promocje wysyłki :P
Przepraszam, cos mi sie ubzduralo. Faktycznie to bylo ok 400ml.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:45   #1544
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
No tak, ale co ci daje to kartonowe pudełko... skoro przesyłka jest nierejestrowana... też dostałam w kartonie i nie jest ona nigdzie rejestrowana, niegdzie na poczcie nie musiałam się podpisywać... awizo dostała niby jako "przeyłka nierejestrowana której gabaryt nie pozwala na włożenie do skrzynki"...
Także albo nie zwróciłaś uwagi na swoje przesyłki które również były nierejestrowane albo iherb coś zmienił a ty może dawno nie zamawiałaś... nei wiem ;/ ale w Nyx'ie i CherryCulture jest to samo... tyle ze tam paczki mi przychodziły srednio po 10 dniach też nierejestrowane/nie polecone itd...
Czekam właśnie na paczkę, jak tylko będę przy jej odbiorze to sprawdzę jak to jest, ale dałabym sobie rękę uciąć, że wcześniejsze były polecone (o ile dużych gabarytowo listów nigdy nie zostawiali właśnie ze względu na to, że nie mieściły się w otwór skrzynki, tak z paczkami zawsze przyłażą do domu ) może pozostaje mi się tylko cieszyć, że listonosz tak o mnie dba i zawsze doręcza do rąk własnych
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:53   #1545
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

moze... ale serio zwroc uwage ze nie bedziesz sie musiala nigdzie podpisywac serio serio
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 17:18   #1546
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
moze... ale serio zwroc uwage ze nie bedziesz sie musiala nigdzie podpisywac serio serio
Dokładnie - nigdy nigdzie się nie podpisywałam. Po prostu listonosz przynosi mi zawsze paczkę do domu
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 19:38   #1547
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
moze... ale serio zwroc uwage ze nie bedziesz sie musiala nigdzie podpisywac serio serio
Cytat:
Napisane przez redniczka Pokaż wiadomość
Dokładnie - nigdy nigdzie się nie podpisywałam. Po prostu listonosz przynosi mi zawsze paczkę do domu
Domownicy poinformowani, że mają być czujni odnośnie podpisu i ewentualnie podpytać czemu bez, pozostaje tylko czekać, bo 2 tyg już minęło, więc powinna być lada dzień
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 21:05   #1548
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

A mnie dziś ujął iherbowy customer service pytali, czy już przesyłka doszła, a jeśli nie, by im dać znać kiedy dojdzie, bo chcą ulepszyć jakość wysyłki ;D
Niestety, jeszcze nie doszła ;P
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:36   #1549
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Ja tu gadu gadu, a awizo w skrzynce leży Miałyście racje, przesyłka mimo, że paczka, zaznaczona jest jako list nierejestrowany o zbyt dużych gabarytach. Ostatni raz zamawiałam od nich jakieś 2-3 miesiące temu i tak jak wszystkie wcześniejsze paczki dostarczyli mi ją do domu, stąd nie mogłam się nadziwić Waszym komentarzom też mi ulepszanie jakości wysyłki..
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 22:39   #1550
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja tu gadu gadu, a awizo w skrzynce leży Miałyście racje, przesyłka mimo, że paczka, zaznaczona jest jako list nierejestrowany o zbyt dużych gabarytach. Ostatni raz zamawiałam od nich jakieś 2-3 miesiące temu i tak jak wszystkie wcześniejsze paczki dostarczyli mi ją do domu, stąd nie mogłam się nadziwić Waszym komentarzom też mi ulepszanie jakości wysyłki..
Moj listonosz dużo różnych przesyłek przynosi mi bo u mnie zawsze ktoś jest... a tu traf chciał że nie było nikogo, dlatego się martwiłam bo bez trackingu wiec i bez "poleconego" ;/

Jak przynoszą do łapki to się nikt zazwyczaj nie pyta - ale wielki sukces ze pracownicy poczty swojej łapy nie położyli na tych przesyłkach... jak swego czasu paczki z Asosa zaczeły mi ginąć ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 16:59   #1551
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Moj listonosz dużo różnych przesyłek przynosi mi bo u mnie zawsze ktoś jest... a tu traf chciał że nie było nikogo, dlatego się martwiłam bo bez trackingu wiec i bez "poleconego" ;/

Jak przynoszą do łapki to się nikt zazwyczaj nie pyta - ale wielki sukces ze pracownicy poczty swojej łapy nie położyli na tych przesyłkach... jak swego czasu paczki z Asosa zaczeły mi ginąć ;/
U mnie listy roznosi rano listnosz 'pieszy', od południa rozwożone są paczuchy przez innego, zmotoryzowanego listonosza, stąd byłam pewna, że przynajmniej na terenie Polski są jakoś rejestrowane, no bo w końcu to paczki W każdym bądź razie wysłałam dziś mamę na pocztę z poleceniem wypytania o co kaman. Kobieta sama była zdziwiona, mówiła, że być może zmienił się im system/firma i że jeśli to przesyłka zagraniczna to paczka może być nazwana listem i nie wymagać tym podpisu przy odbiorze. Oby obeszło się bez żadnych kradziejstw, chociażby ze strony poczty ..

Wracając do zamówienia, zamówione i wysłane wg iherb 12.02, wg strony DHL 14.02, a doszło wczoraj, więc trzymają się terminów No i paczka przeszła przez Urząd Celny w Warszawie, więc tak jak pisałam kilka stron wcześniej, prawdopodobnie wszystkie paczki spoza Unii przechodzą przez urząd, a te które wzbudzają jakieś podejrzenia, albo opiewają na wyższą kwotę zostają oclone
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:16   #1552
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Tak, bo poczta ma podział do południa listonosz nosi tylko polecone i zwykłe... a popołudniu zmotoryzowany tylko paczki
I dobrze ze doszło bez szwanku
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 18:23   #1553
SmallGreatPhilosopher
Raczkowanie
 
Avatar SmallGreatPhilosopher
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Paczki ani widu ani słychu nadal, ok już się przyzwyczaiłam i grzecznie czekam z tym że zajrzałam teraz na iherba i w moim zamówieniu zmieniło się coś takiego Estimated Delivery Range - March 14, 2014 - March 14, 2014, wcześniej było na 14 lutego... wiecie od czego to zależy?
SmallGreatPhilosopher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 19:08   #1554
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez SmallGreatPhilosopher Pokaż wiadomość
Paczki ani widu ani słychu nadal, ok już się przyzwyczaiłam i grzecznie czekam z tym że zajrzałam teraz na iherba i w moim zamówieniu zmieniło się coś takiego Estimated Delivery Range - March 14, 2014 - March 14, 2014, wcześniej było na 14 lutego... wiecie od czego to zależy?
Bóg jeden wie... a widze że jesteś z BDG moze kiedyś bedziesz chciała zamówic razem, tansza wysyłka i miasto jedno daj znać
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 19:21   #1555
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
U mnie listy roznosi rano listnosz 'pieszy', od południa rozwożone są paczuchy przez innego, zmotoryzowanego listonosza, stąd byłam pewna, że przynajmniej na terenie Polski są jakoś rejestrowane, no bo w końcu to paczki W każdym bądź razie wysłałam dziś mamę na pocztę z poleceniem wypytania o co kaman. Kobieta sama była zdziwiona, mówiła, że być może zmienił się im system/firma i że jeśli to przesyłka zagraniczna to paczka może być nazwana listem i nie wymagać tym podpisu przy odbiorze. Oby obeszło się bez żadnych kradziejstw, chociażby ze strony poczty ..

Wracając do zamówienia, zamówione i wysłane wg iherb 12.02, wg strony DHL 14.02, a doszło wczoraj, więc trzymają się terminów No i paczka przeszła przez Urząd Celny w Warszawie, więc tak jak pisałam kilka stron wcześniej, prawdopodobnie wszystkie paczki spoza Unii przechodzą przez urząd, a te które wzbudzają jakieś podejrzenia, albo opiewają na wyższą kwotę zostają oclone
co Ty masz z tą paczką? paczka jest paczką tylko jeśli jako paczka została nadana, czyli ma specjalny druczek i wyraźnie jest napisane paczka pocztowa
a Tobie chyba cały czas chodzi o to, że w kartonie są kosmetyki przysyłane?
nie wiem jak listy zwykłe, ale listem poleconym bez problemu można nadać karton
nie wszystkie kartonowe przesyłki to paczki, można też zamiast jako paczka nadać przesyłką biznesową itp


i tak, każda paczka spoza Unii musi przejść przez UC

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2014-03-01 o 19:22
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:52   #1556
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4539405 1]co Ty masz z tą paczką? paczka jest paczką tylko jeśli jako paczka została nadana, czyli ma specjalny druczek i wyraźnie jest napisane paczka pocztowa
a Tobie chyba cały czas chodzi o to, że w kartonie są kosmetyki przysyłane?
nie wiem jak listy zwykłe, ale listem poleconym bez problemu można nadać karton
nie wszystkie kartonowe przesyłki to paczki, można też zamiast jako paczka nadać przesyłką biznesową itp
[/QUOTE]
Szczerze mówiąc, tak jak napisałaś, byłam przekonana, że paczką nazywa się to co nie zmieści się do koperty i wysyłane jest w kartonie. Do tej pory tak z resztą wyceniane i wysyłane były moje większe przesyłki, których nie dałam rady spakować w kopertę. Po tym co napisałaś, poszperałam trochę w internecie i jestem lekko zaskoczona - poczta stosuje taką praktykę dla nieświadomych klientów, wciskając im przesyłkę paczką zamiast listem twierdząc np. że paczką jest wszystko to co nie zmieści się do skrzynki, że list musi być w kopercie i inne takie kwiatki Można już nawet zgłaszać na infolinii nieuczciwych/niedouczonych pracowników, którzy nie chcą przepuszczać przesyłek w kartonie do 2 kg jako list. Cóż, kajam się, człowiek uczy się całe życie i teraz już na pewno nie dam się zrobić w bambuko

Cytat:
i tak, każda paczka spoza Unii musi przejść przez UC
Napisałam to w odpowiedzi na wiele pytań jakie przewinęły się kilka stron wstecz, gdzie dziewczyny panikowały właśnie o UC, zastanawiając się po co, dlaczego, że pewnie tylko wybrane paczki, co z cłem w takim przypadku, itd


I żeby nie było już tak offtopowo o tych paczkach to chciałabym pochwalić szklany zaparzacz do herbaty z kubkiem Zamówiłam go w końcu dla mamy, która jest z niego ogromnie zadowolona, przede wszystkim w zaparzaczu nie ma dziurek (a i takie już widziałam) tylko małe podłużne nacięcia, dzięki czemu do kubka przedostaje się sama esencja bez żadnych fusów. Niech się schowają wszystkie sitka i metalowe zaparzacze na łańcuszkach
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 07:30   #1557
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, tak jak napisałaś, byłam przekonana, że paczką nazywa się to co nie zmieści się do koperty i wysyłane jest w kartonie. Do tej pory tak z resztą wyceniane i wysyłane były moje większe przesyłki, których nie dałam rady spakować w kopertę. Po tym co napisałaś, poszperałam trochę w internecie i jestem lekko zaskoczona - poczta stosuje taką praktykę dla nieświadomych klientów, wciskając im przesyłkę paczką zamiast listem twierdząc np. że paczką jest wszystko to co nie zmieści się do skrzynki, że list musi być w kopercie i inne takie kwiatki Można już nawet zgłaszać na infolinii nieuczciwych/niedouczonych pracowników, którzy nie chcą przepuszczać przesyłek w kartonie do 2 kg jako list. Cóż, kajam się, człowiek uczy się całe życie i teraz już na pewno nie dam się zrobić w bambuko


Napisałam to w odpowiedzi na wiele pytań jakie przewinęły się kilka stron wstecz, gdzie dziewczyny panikowały właśnie o UC, zastanawiając się po co, dlaczego, że pewnie tylko wybrane paczki, co z cłem w takim przypadku, itd


I żeby nie było już tak offtopowo o tych paczkach to chciałabym pochwalić szklany zaparzacz do herbaty z kubkiem Zamówiłam go w końcu dla mamy, która jest z niego ogromnie zadowolona, przede wszystkim w zaparzaczu nie ma dziurek (a i takie już widziałam) tylko małe podłużne nacięcia, dzięki czemu do kubka przedostaje się sama esencja bez żadnych fusów. Niech się schowają wszystkie sitka i metalowe zaparzacze na łańcuszkach
Tez mam ten zaparzacz, niestety do mnie dotarl z rozbitym sitkiem.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:07   #1558
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Tez mam ten zaparzacz, niestety do mnie dotarl z rozbitym sitkiem.
Próbowałaś to zgłaszać? Może byłaby szansa na wysłanie nowego
Ja miałam stracha i wstrzymywałam się z zakupem przez kilka miesięcy, aż pewna wizażanka napisała, że bardzo dobrze je pakują i tak właśnie było w moim przypadku
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:10   #1559
SmallGreatPhilosopher
Raczkowanie
 
Avatar SmallGreatPhilosopher
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Nastał dziś ten piękny dzień i otrzymałam swoje pierwsze zamówienie wysłane 1go lutego troche szło ale najważniejsze, że w końcu jest. Pan z InPostu made my day.. przy odbiorze musiałam się podpisać, a co ciekawe na paczce nie ma żadnej pieczątki z urzędu. I już się czaję na kolejne zakupy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140306_093514.jpg (107,1 KB, 34 załadowań)
SmallGreatPhilosopher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:32   #1560
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez SmallGreatPhilosopher Pokaż wiadomość
Nastał dziś ten piękny dzień i otrzymałam swoje pierwsze zamówienie wysłane 1go lutego troche szło ale najważniejsze, że w końcu jest. Pan z InPostu made my day.. przy odbiorze musiałam się podpisać, a co ciekawe na paczce nie ma żadnej pieczątki z urzędu. I już się czaję na kolejne zakupy
Fajnie wyglądają te pędzle A ten gratisowy balsam Sierra Bees z granatem - moim zdaniem najlepszy z tych wszystkich darmowych (a miałam już kilka)
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.