makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 21:52   #2821
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
muscat, mam do Ciebie pytanko:
jutro jestem umówiona do gabinetu na lekką korektę brwi korektorem (lekką, bo same końcówki), a z kolei w środę wyjeżdżam na narty. Uważasz, że długie przebywanie na świeżym powietrzu, powietrze na stoku, lekki mróz itp. itd. mogą zaszkodzić w gojeniu się brwi, ewentualnie spowodować jakieś powikłania, zakażenia..?

Zakładam smarowanie brwi Alantanem kiedy tylko się da, ale wiadomo, że nie będzie to aż tak częste niż jakbym siedziała w domu...
Laity, w zasadzie po zabiegu takie eskapady raczej wskazane nie są, ale jeśli jest to nieznaczna korekta to nie dajmy się zwariować. Ja bym zastosowała Tribiotic, ale niech będzie i Alantan, w każdym razie staraj się mieć cały czas nałożoną maść na brwiach i o ile to możliwe to jednak nie nakładaj jej palcami. Wiem, że warunki są specyficzne, ale dasz radę
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 16:47   #2822
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Studio Shee Pokaż wiadomość
Tak, Taupe jest bardzo bezpiecznym kolorem. Nigdy nie wybarwia się na różowo ani niebiesko, dodatkowo jest pigmentem medycznym, w związku z tym jest absolutnie bezpieczny (sterylny, niealergizujący).



Dziekuje bardzo Czy ten kolor wychodzi ciemny ? Czy nadaje sie do wlosow o tonacji bardzo ciemnej czekolady wpadajacej w czern i do jasnej karnacji ?

Pozdrawiam
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 14:06   #2823
Tasha S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja polecam Panią Annę Wozniak i nie tylko dlatego, że współpracuje z nami w salonie Black Berry Beauty na Willowej w Lublinie. Pani Ania pracuje u nas z polecenia, a nie z ogłoszenia. Pracuje na nowym własnym sprzęcie. Nie ma możliwości zakażenia, gdyż mamy sterylizator, więc wszystko jest na wysokim poziomie. Oczywiście polecamy również inne zabiegi w naszym salonie.
Tasha S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 19:09   #2824
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ja rozumiem, ze salon jest nowy i musi szukac klientkow ale nie lepiej sobie zrobic baner reklamowy i skupic sie zamiast na pisaniu postow nad zdobywaniem klientek rzetelna praca ?
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 00:12   #2825
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wiatam
Ja po długim namyśle i czytaniu o makijażu prawie rok ,postanowiłam zrobić brwi. I to była jedna z najgłupszych decyzji. Nie było albo nie wyszło tak ładnie jak na zdjeciach a kolor dopiero tragedia w trzech aktach.Doskonale wiem , jak to jest patrzeć w lustro i zamiast brwi widzieć dwie ciemne krechy ;( ja po moim doświadczeniu w Instytucje Urody New Look wiem ,że nie warto robić takiego makijażu bo zmnienia rysy twarzy i co tu ukrywać, wygląda się jak stara pudernica. Ja te brwi to znaczy barwnik mam usuniety , i jakos po woli wraca to do mojego dawnego wygladu. W niektórych miejscach barwnik został bardzo mocno wprowadzony i nie da się usunąc a a tam gdzie się udało ,mam blizy- takie jak po cięciu na rękch. Więc uwierzcie mi dziewczyny lepiej robić hennę ,czy używać kredki bo potem nie jest tak jak widzimy na zdjeciach czy zapewniają nas panie że mają doświadczenie i wiedzą co robią;( mnie w pierwszym momenicie bardzo zdziwniło dlaczego pani Magda ma dwa kolory na brwiach i widać że brwi sa robione i wygądaja nie dość ,że śmiesznie to jak można wierzyć komuś, kto sobie sam na twrzy pozwala cos takiego zrobić. A druga pani co weszła w trakcje zapiegu , to dobiero był szokbrwi wygłądały jak Ewa Minge by staneła przed mną - nienaturalnie wymalowane w kierunku czoła do góry - nikt nie ma takich rysów oprócz Kobiety Kota i tej pani. Dużo wcześniej czytałam i byłam pewna ,że gdzie jak gdzie ale tam mi nie spier...ą a tu proszę i mam nauczkę i dobrze. Prosze się zastanowić czy warto ja odradzam Instytut Urody w Ursusie. Choć muszę przyznać ,ze widziłam bardzo ładnie zrobione brwi , parę razy do pracy przychodziły panie coś załatwić i widać było że maja profesjonalnie robione. Nigdy nie spytałam gdzie miły robione bo byłam w pracy a że pracuję w banku w Arkadi to wiem że chyba spały na pieniądzach bo lokaty i konta były zagraniczne.Więć może miały robione nie w Polsce.

do miłego
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:40   #2826
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mdzik500 Pokaż wiadomość
Wiatam
Ja po długim namyśle i czytaniu o makijażu prawie rok ,postanowiłam zrobić brwi. I to była jedna z najgłupszych decyzji. Nie było albo nie wyszło tak ładnie jak na zdjeciach a kolor dopiero tragedia w trzech aktach.Doskonale wiem , jak to jest patrzeć w lustro i zamiast brwi widzieć dwie ciemne krechy ;( ja po moim doświadczeniu w Instytucje Urody New Look wiem ,że nie warto robić takiego makijażu bo zmnienia rysy twarzy i co tu ukrywać, wygląda się jak stara pudernica. Ja te brwi to znaczy barwnik mam usuniety , i jakos po woli wraca to do mojego dawnego wygladu. W niektórych miejscach barwnik został bardzo mocno wprowadzony i nie da się usunąc a a tam gdzie się udało ,mam blizy- takie jak po cięciu na rękch. Więc uwierzcie mi dziewczyny lepiej robić hennę ,czy używać kredki bo potem nie jest tak jak widzimy na zdjeciach czy zapewniają nas panie że mają doświadczenie i wiedzą co robią;( mnie w pierwszym momenicie bardzo zdziwniło dlaczego pani Magda ma dwa kolory na brwiach i widać że brwi sa robione i wygądaja nie dość ,że śmiesznie to jak można wierzyć komuś, kto sobie sam na twrzy pozwala cos takiego zrobić. A druga pani co weszła w trakcje zapiegu , to dobiero był szokbrwi wygłądały jak Ewa Minge by staneła przed mną - nienaturalnie wymalowane w kierunku czoła do góry - nikt nie ma takich rysów oprócz Kobiety Kota i tej pani. Dużo wcześniej czytałam i byłam pewna ,że gdzie jak gdzie ale tam mi nie spier...ą a tu proszę i mam nauczkę i dobrze. Prosze się zastanowić czy warto ja odradzam Instytut Urody w Ursusie. Choć muszę przyznać ,ze widziłam bardzo ładnie zrobione brwi , parę razy do pracy przychodziły panie coś załatwić i widać było że maja profesjonalnie robione. Nigdy nie spytałam gdzie miły robione bo byłam w pracy a że pracuję w banku w Arkadi to wiem że chyba spały na pieniądzach bo lokaty i konta były zagraniczne.Więć może miały robione nie w Polsce.

do miłego
No cóż... w innej sytuacji napisałabym, że miałas pecha, ale w tym wypadku nie wiem jak nazwać decyzję zrobienia sobie makijażu u osoby, której makijaż mi nie podszedł zdecydowanie, mało tego zobaczyłaś drugą osobę z masakrą nad oczyma a mimo poddałas się zabiegowi w tymże miejscu....... Nie wiem jak to nazwać i wolę nie nazywać. A potem właśnie są takie opinie o wszystkich linergistkach hurtem i o linergistyce w Polsce wogóle.

Proponuję wybrać się kiedyś na targi i przyuważyć jakie poprawki wykonują polskie linergistki u osób przyjeżdżających specjalnie do Polski, takich dramatów prawdopodobnie jeszcze nie widziałaś. Ludzie wchodzący do banku nie zawsze mają kasy jak lodu a kobiety z dobrze zrobionymi makijażami zdecydowanie nie muszą wyjeżdżać za granicę a wręcz przeciwnie, podpytaj tu i ówdzie to dowiesz się na jakim poziomie wyglądają tego typu usługi za granicą i jak się to ma do poziomu świadczonych usług w Polsce

W New Look z tego co się orientuję są szkolenia, jesteś pewna, że byłaś tam jako klientka a nie np. modelka...?

Tak czy inaczej nauczka jest taka, że jak się ktoś ma poddać takiemu zabiegowi to po 1) nie dam się dotknąć komuś kto mi się nie podoba, nie pasuje mi, po 2) oglądam portfolio i uprawnienia a po 3) jak jeszcze na żywo widzę efekty pracy które mnie przerazają to biorę nogi za pas.

Pozdrawiam i życzę podejmowania trafniejszych decyzji
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 12:25   #2827
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

przed zrobieniem makijażu brwi brałam pod uwagę 3 gabinety w Warszawie i zdecydowałam sie na Instytut New Look więc proszę mi wierzyć ,że decyzja była dobra- wtedy byłam tego pewna tylko chodzi o coś zupełnie innego ,że takim makijażem można się oszpecić. I to jest puenta mojej wypowiedzi a usunąć jak się okazało jest jeszcze trudniej i wtedy zaczynają sie schody ktoś kto ma zrobione brwi tak jak miałam- czarne z domieszką śliwki , nierówno, wręcz dziwacznie wie o czym piszę . I tak muszę przyznac rację ,że osoba która ma dwa kolory brwi , jakis niebieski + czarny +jeszcze jakiś nie wygląda profesjonalnie i to jest obraz jak można wygladać samemu po kilku latach.
Pozdrawiam
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 22:20   #2828
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mdzik500 Pokaż wiadomość
przed zrobieniem makijażu brwi brałam pod uwagę 3 gabinety w Warszawie i zdecydowałam sie na Instytut New Look więc proszę mi wierzyć ,że decyzja była dobra- wtedy byłam tego pewna tylko chodzi o coś zupełnie innego ,że takim makijażem można się oszpecić. I to jest puenta mojej wypowiedzi a usunąć jak się okazało jest jeszcze trudniej i wtedy zaczynają sie schody ktoś kto ma zrobione brwi tak jak miałam- czarne z domieszką śliwki , nierówno, wręcz dziwacznie wie o czym piszę . I tak muszę przyznac rację ,że osoba która ma dwa kolory brwi , jakis niebieski + czarny +jeszcze jakiś nie wygląda profesjonalnie i to jest obraz jak można wygladać samemu po kilku latach.
Pozdrawiam


Podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegowi, który ma wykonać ktoś kto wygląda co najmniej dziwnie, jest trafną decyzją??????????? Życzę w Nowym Roku jak najmniej takich "trafień"
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 23:57   #2829
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Mam wrażenie że sie nie rozumiemy. Wyrażnie piszę,że się zastanawiałam długo , brałam wiecej niż jeden salon pod uwagę, oglądałam zdjecia wykonanych makijaż. Proszę czytać ze zrozumieniem. Puenta jest inna niż mi jest to w odp. imputowane.
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 07:21   #2830
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Proponuję poczytać swoje wypowiedzi, jeśli będzie to czytanie ze zrozumieniem to wniosek nasunie się sam

...i tak rodzą się mity.......
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 12:48   #2831
Mdzik500
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

A ja proponuję poszerzyć wiedzę na temat terminologi mitów.
Życzę więcej dystansu i elokwencji.
Miłego dnia
Mdzik500 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-17, 14:44   #2832
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Mdzik500 Pokaż wiadomość
A ja proponuję poszerzyć wiedzę na temat terminologi mitów.
Życzę więcej dystansu i elokwencji.
Miłego dnia

Nie narzekam na brak ani jednego ani drugiego ale oczywiście dziękuję i.... wzajemnie
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:43   #2833
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Szczerze powiedziawszy Taupe to kolor przede wszystkim dla blondynek wszelkich odcieni oraz dla siwych pań. Ale robiłam brwi tym kolorem również paniom o ciemnych włosach (już farbowanych ze względu na siwiznę) i również dobrze wyglądał. Jest bardzo dobry jako pierwszy kolor. Jeśli po wyłuszczeniu okaże się zbyt jasny, można korektę zrobić ciemniejszym, bo jest również świetną bazą dla brązów. Na pewno nie wyjdzie zbyt ciemny.
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 15:55   #2834
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Laity, w zasadzie po zabiegu takie eskapady raczej wskazane nie są, ale jeśli jest to nieznaczna korekta to nie dajmy się zwariować. Ja bym zastosowała Tribiotic, ale niech będzie i Alantan, w każdym razie staraj się mieć cały czas nałożoną maść na brwiach i o ile to możliwe to jednak nie nakładaj jej palcami. Wiem, że warunki są specyficzne, ale dasz radę
Dzięki Kochana

Jednak postanowiłam przełożyć tą korektę, tak na wszelki wypadek. I w sumie dobrze zrobiłam, bo nie miałabym czasu i warunków na dopilnowanie tych moich biednych brwi
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-19, 18:05   #2835
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana

Jednak postanowiłam przełożyć tą korektę, tak na wszelki wypadek. I w sumie dobrze zrobiłam, bo nie miałabym czasu i warunków na dopilnowanie tych moich biednych brwi
Bardzo rozsądnie, jak to mówią "co się odwlecze..."
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-20, 19:19   #2836
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Studio Shee Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy Taupe to kolor przede wszystkim dla blondynek wszelkich odcieni oraz dla siwych pań. Ale robiłam brwi tym kolorem również paniom o ciemnych włosach (już farbowanych ze względu na siwiznę) i również dobrze wyglądał. Jest bardzo dobry jako pierwszy kolor. Jeśli po wyłuszczeniu okaże się zbyt jasny, można korektę zrobić ciemniejszym, bo jest również świetną bazą dla brązów. Na pewno nie wyjdzie zbyt ciemny.
dziekuje za informacje a jaki kolor barwnika poleca Pani do wlosow wpadajacych w czern ?
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 14:30   #2837
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mi chyba nie pisany mp
nawet nie wchodziłam ostatnio takeigo doła załapałam
strasznei popuchły mi oczy jakbym wiecznie niewyspana chodziła prawdopodobnie skutki tarczycy ( leczę się od 2 miesiecy ) ehh no zawsze pod wiatr, jutro wizyta u endykronologa - zobaczymy co on powie
może mi tak już na zawsze zostanie ?

w "sos uroda " ostatnio był odcinek o mp tylko nigdzie nie potrafię w necie znaleźć żeeby jeszcze raz na spokojnie pooglądać
sezon 7 odcinek 11 może jeszcze się pokaże jak coś to oglądajcie
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-21, 21:24   #2838
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
mi chyba nie pisany mp
nawet nie wchodziłam ostatnio takeigo doła załapałam
strasznei popuchły mi oczy jakbym wiecznie niewyspana chodziła prawdopodobnie skutki tarczycy ( leczę się od 2 miesiecy ) ehh no zawsze pod wiatr, jutro wizyta u endykronologa - zobaczymy co on powie
może mi tak już na zawsze zostanie ?

w "sos uroda " ostatnio był odcinek o mp tylko nigdzie nie potrafię w necie znaleźć żeeby jeszcze raz na spokojnie pooglądać
sezon 7 odcinek 11 może jeszcze się pokaże jak coś to oglądajcie
Bettino nie zostanie Ci to przejściowe i z czasem zniknie. Nie wiem w którą stronę masz problem z tarczycą, jeśli masz nadczynność i bierzesz metizol to normalne, zbiera się po tym cholerstwie wodę i powieki jak najbardziej mogą puchnąć, jeśli masz niedoczynność to jednym z objawów jest właśnie puchnięcie powiek... ale to są tylko skutki uboczne i z czasem znikną, musisz po prostu cierpliwie przeczekać Póki co to odpuść sobie permanentny i skup się na leczeniu tarczycy Będzie dobrze
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 12:53   #2839
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Wszystkim Forumowiczkom życzę Spokojnych, Radosnych Świąt, przepełnionych miłością Koleżankom z branży dodatkowo życzę duuuuużo Klientek, jak najmniej zmartwień i spokoju ducha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 874_bozenarodzenie1.jpg (56,1 KB, 9 załadowań)
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 20:36   #2840
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

.

Edytowane przez sylwusiaczekkk
Czas edycji: 2011-12-30 o 17:15
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 21:52   #2841
itka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

cześć dziewczyny!
Czytam i czytam po kolei wszystkie posty i mam coraz większe obawy przed mp, tak straszycie .
Z drugiej strony mam już serdecznie dosyć codziennego rysowania brwi (tak sobie za młodu wyskubałam...ponad 10 lat temu to był, że nie chcą teraz rosnąć i mam parę włosków na krzyż )
mam pytanie o jakiś profesjonalny salon w Trójmieście, ma ktoś jakieś namiary?
Z chęcią bym się zgłosiła do muscat, ale trochę daleko do Krakowa :-(
itka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 17:14   #2842
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Niestety moja radosc znika, wszystko wygladalo fajnie pieknie zaraz po zabiegu, niestety mija tydz, strupki sie dopiero robia, nie widze zeby mialy odpasc. . . do tego zauwazylam ze tam gdzie juz popekaly strupki jest moja skora i po barwniku ani sladu dlaczego tak jest ?
smaruje je caly tydz mascia, lingerystka kazala mi przemywac je woda przegotowana wiec przemywalam, moze przez to kolor sie nie przyjal ?
Obawiam sie, ze zostane z obskubanymi poranionymi brwiami i niczym wiecej
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-30, 22:23   #2843
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

spokojnie pamietam jak panikowalam kiedy zrobilam swoje brewki/boze one takie duze, za wysoko itp/ poczekaj jest jeszcze poprawka przed toba wiec spokojnie
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:44   #2844
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczekkk Pokaż wiadomość
Niestety moja radosc znika, wszystko wygladalo fajnie pieknie zaraz po zabiegu, niestety mija tydz, strupki sie dopiero robia, nie widze zeby mialy odpasc. . . do tego zauwazylam ze tam gdzie juz popekaly strupki jest moja skora i po barwniku ani sladu dlaczego tak jest ?
smaruje je caly tydz mascia, lingerystka kazala mi przemywac je woda przegotowana wiec przemywalam, moze przez to kolor sie nie przyjal ?
Obawiam sie, ze zostane z obskubanymi poranionymi brwiami i niczym wiecej
kochana, pierwsze słysze o takiej metodzie makijażu permanentnego kategorycznie zabrania się przemywać wodą z resztą nie można nawet z basenu korzystać i dopóki strupki nie odpadną stosuje się jedynie maść. Nie wiem gdzie ta linergistka kursy pobierała..... nic dziwnego, że makijaż Ci się nie przyjął, musisz wykonać go od nowa a pigmentowane miejsca trzymaj od wody z daleka. Pozdrawiam
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:44   #2845
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

tak racja, miala chyba cos z glowa i jak sie tylko wszystko zagoi ide do niej i niech poprawia to co schrzanila. Kolor wyszedl mega jasny pomijam fakt, ze dzis 9ty dzien i strupki mam nadal. . .
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:29   #2846
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczekkk Pokaż wiadomość
tak racja, miala chyba cos z glowa i jak sie tylko wszystko zagoi ide do niej i niech poprawia to co schrzanila. Kolor wyszedl mega jasny pomijam fakt, ze dzis 9ty dzien i strupki mam nadal. . .
Ja oczyszczałam jedynie patyczkiem nasączonym solą fizjologiczną i smarowałam maścią. Na 10 dzień już nie miałam żadnego strupka, aczkolwiek odpadły w nocy (chyba czymś zahaczyłam )
__________________
Jeśli książę porwie księżniczkę to kto ją potem poskleja?
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 08:38   #2847
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczekkk Pokaż wiadomość
Niestety moja radosc znika, wszystko wygladalo fajnie pieknie zaraz po zabiegu, niestety mija tydz, strupki sie dopiero robia, nie widze zeby mialy odpasc. . . do tego zauwazylam ze tam gdzie juz popekaly strupki jest moja skora i po barwniku ani sladu dlaczego tak jest ?
smaruje je caly tydz mascia, lingerystka kazala mi przemywac je woda przegotowana wiec przemywalam, moze przez to kolor sie nie przyjal ?
Obawiam sie, ze zostane z obskubanymi poranionymi brwiami i niczym wiecej
Jak będziesz na korekcie to od razu zgłaszaj, że kolor dla Ciebie za jasny, aczkolwiek weź pod uwagę, że korekta wzmacnia efekt, więc najpierw się zastanów o ile on jest dla Ciebie za jasny.
Co do przemywania wodą to nie powiem, że pierwszy raz słyszę, bo już zetknęłam się z takimi zaleceniami, natomiast osobiście uważam, że sensu to nie ma żadnego.
Kolejna rzecz, czym smarujesz brwi i jak często w ciągu dnia?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 16:33   #2848
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Kochane kolor wyszedl jasny szary a liczylam na to, ze beda wpadaly w czern, sa bardzo delikatne a swoje zawsze mialam wyraziste. Dzis 10ty dzien a ja mam 3/4 strupkow. Troszke odeszly ale na sile ich nie odrywam. Byc moze to spowodowane jest poczatkiem pielegnacji i ta cholerna woda.
na poczatku smarowalam 3 razy dziennie, ale zaprzyjazniona lingerystka powiedziala ze byc moze od tego kolor sie rozmyl i smaruje od kilku dni juz tylko raz dziennie alantanem. Trybiotyku ta moja mi nie zalecila. . .
Szkoda bo myslalam, ze z poprawkami sie wstrzymam ale sa za jasne. . .
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 17:11   #2849
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczekkk Pokaż wiadomość
Kochane kolor wyszedl jasny szary a liczylam na to, ze beda wpadaly w czern, sa bardzo delikatne a swoje zawsze mialam wyraziste. Dzis 10ty dzien a ja mam 3/4 strupkow. Troszke odeszly ale na sile ich nie odrywam. Byc moze to spowodowane jest poczatkiem pielegnacji i ta cholerna woda.
na poczatku smarowalam 3 razy dziennie, ale zaprzyjazniona lingerystka powiedziala ze byc moze od tego kolor sie rozmyl i smaruje od kilku dni juz tylko raz dziennie alantanem. Trybiotyku ta moja mi nie zalecila. . .
Szkoda bo myslalam, ze z poprawkami sie wstrzymam ale sa za jasne. . .
No i tu napiszę, że pierwsze` słyszę o rozmywaniu barwnika z powodu stosowania maści...
Swoim klientkom zalecam stosowanie maści minimum 3xdziennie, natomiast powinny smarować brwi zawsze`kiedy czują ściągnięcie, stosują się pilnie i klientek z rozmytym makijażem jak dotąd brak
Gdybyś smarowała właśnie z taką częstotliwością to prawdopodobnie strupki byłyby mniejsze i nie siedziałyby tak długo a w każdym razie większość już by odpadła.
Podstawowa zasada, niesmarowane brwi to wysuszony naskórek a zatem łuszczący się naskórek a skoro złuszczanie to oczywiście z barwnikiem. Resztę dopowiedz sobie sama. Przy miejscach pigmentowanych i nie nawilżonych odpowiednio strupy tworzą się większe...
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-03, 18:26   #2850
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

sęk w tym, ze przez pierwsze 5 dni smarowalam 3 razy dziennie, kiedy robilam tatuaz tez bylo powiedziane ze trzeba smarowac. . . . przystopowalam po 5 dniach do jednokrotnego smarowania. . .
barwnik byl ciemny pierwsze 4 dni a teraz kiepsko to wyglada, nie sa wyraziste, moze dla kogos kto lubi delikatne musniecie bylby zadowolony
nie wiem ile dac sobie czasu by isc na poprawki i jakich wskazowek trzymac sie po poprawkach. . .
ta moja kazala mi myc woda przegotowana z delikatnym mydlem potem masc, robilam to dwa razy dziennie
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.