Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-07, 14:49   #541
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Pomaga jeśli pokrywasz ją lakierem kolorowym.

Polecam przeczytać wątek, zwłaszcza od strony 9 postu #260 do strony 12. Bo od tego momentu wypowiada się Arwenes, która jest specjalistką w tej dziedzinie i pracuje na Nail Tekach już ponad 5 lat. Ona zna się na rzeczy i dużo się od niej dowiedziałam. Szkoda, że już się nie pojawia tutaj, bo bardzo mi pomogła swoją wiedzą.
A na Twoje pytanie, dlaczego samo używanie Foundation nie jest zalecane, też już arwenes odpowiadała, bo ja kiedyś popełniałam ten sam błąd. Odpowiedź masz w poście #300:
a poczytyam, poczytam, bo bardzo mnie to zaintrygowalo
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 11:57   #542
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez suonko
Chomiczka bardzo się cieszę że ta allegrowiczka jest wiarygodna i nie mogę się doczekać na swój zestawik
a co do allegro to widziałam ostatnio aukcje które w tytułach mają jasno napisane że są to kosmetyki z Turcji
Suonko, gdy przegladalam w niedziele aukcje na allegro taz zauwazylam, ze niektore mialy w tytulach "import z Turcji", wolalam nie ryzykowac, bo juz kilka razy doszly do mnie informacje,ze podrobki NT sa wlasnie z Turcji.
a ta allegrowiczke moge w 100% polecic
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 15:22   #543
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

ja nadal czekam ale to mój TŻ mi zamawiał więc pewnie sobie poczekam do piątku
a co do samej kuracji to takie mam nastawienie emocjonalne i czuję się jakbym już ją zaczeła
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 09:48   #544
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez suonko
ja nadal czekam ale to mój TŻ mi zamawiał więc pewnie sobie poczekam do piątku
a co do samej kuracji to takie mam nastawienie emocjonalne i czuję się jakbym już ją zaczeła
Suonko, warto to niewiarygodne,ale wlasnie po nail teku II moje paznokcie nareszcie sie nie rozdwajaja i lakiery nie odpryskuja, tak jak to mialo miejsce gdy moje paznokcie byly slabe.
to niesamowite, co takiego jest w tej odzywce, ze tak dziala na paznokcie? co ciekawe NT zawiera toluen i formaldehyd, ktore sa szkodliwe (i wszystkie dobre lakiery nie zawieraja tych 2 skladnikow), a jednak doprowadza paznokcie do ladu a nie na odwrot.
w kazdym razie ja wlasnie zaczelam ponowna kuracje NT II, w celu zapuszczenia paznokci, chce miec takie jak na zdjeciach magrest w watka "Nail Tek co sadzicie?", choc moze to takze kwestia glebszego osadzenia plytki u magrest, ona sama w sobie ma dlugie paznokcie.
wczoraj nalozylam warstwe Intensive Therapy II (foundation, ktorego zostalo mi mniej niz 1/4 zaczelo gestniec, wiec zastapilam je IT II) na to 2 warstwy bezowego lakieru i na koniec kolejna warstwe IT II i tak bede robic przez kolejnych 6dni
mam nadzieje, ze Ty rowniez bedziesz zadowolona ze swoich pazurkow
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 17:40   #545
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Mam pytanie do arwenes. Czy ten Nail Tek Hydration o którym kiedyś pisałaś, to ten sam co na załączonym zdjęciu? Czy używa się go jak Foundation i IT? Czyli najpierw kładę jedną warstwę Hudration bezpośrednio na paznokieć, potem lakier kolorowy i potem przez 7 dni po jednej warstwie Hydration? Dobrze myślę?
W jakiej cenie jest taka buteleczka?
Tak jest to Hydration , ale Tobie nie jest potrzebne nr. IV bo utwardzi Ci paznokcie i zaczną pękać , potrzebowałabyś III, lub I Hydration bo IV działa jak Xstra ze starej linii tylko dodatkowo nawilża i nie musisz już używać codziennie wystarczy jak przemalujesz raz na kilka dni. Pozdrawiam
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:00   #546
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jucha
aha, tylko moje paznokietki zawsze były miękkie, giętkie dosłownie i boję się, że jak nie będę malować ich codziennie IT,której to kolejne warstwy przecież usztywaniają płytkę, to będą się łamać

A co powiecie na to żeby używać Foundation nadal jako bazy i dokupić tę zachwalaną ostatnio Hydration?
Czy to nie będzie zbyt dużo szczęścia naraz?
Absolutnie nie jest to potrzebne , jak już wcześniej pisałam Hydration zastępuje i podkład i nawierzchniową jeśli masz dobrze odtłuszczone paznokcie to wystarczy jak pomalujesz cienką warstwę odżywki potem lakier i na to albo Quicken albo ponownie odżywkę tylko trzeba poczekać aż wyschnie lakier bo zafarbuje się pędzelek i odżywka zwł. od ciemnych kolorów. Pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:12   #547
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Dlaczego moze zaszkodzic? jesli dobrze zrozumialam, to ie zgadzam sie, by sama odzywka wersji Foundation szkodzila, a wrecz przeciwnie-zdecydowanie pomaga. Mialam kiedys bezbarwna, teraz konczy mi sie juz mleczna i paznokcie mam w b dobrym stanie. Foundation takze mozna nakladac codziennie przesz tydzien i pozniej dopiero zmywac
Sama Foundation nie ma prawa zaszkodzić , chodzi tylko o to ,że nie używa się jej samej bez lakieru - któraś z dziewczyn pytała dlaczego po Foundation ma szare paznokcie to odpisałam ,że się poprostu przykleja do niej brud i kurz , a nie że może zaszkodzić , czytajcie dokładnie tekst ze zrozumieniem bo jakieś głupoty z tego wychodzą i te które wchodzą jako nowe głupieją od różnych wersji i niebardzo potem mogą wywnioskować i będą robić błędy , a chyba na tym forum chodzi o to aby dowiedzieć się jak najwięcej ale prawdy a nie domysłów .pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 18:19   #548
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Arwenes, a czy moge stosowac Nail Teka II w ten sposob : najpierw na suche paznokcie warstwa Intensive Therapy II, potem 2 warstwy lakieru kolorowego i na koniec warstwa IT II? i przez kolejne 6 dni dokladac po 1 warstwie IT II? chodzi o to, ze wczesniej stosowalam z IT II rowniez Foundation II ale teraz foundation mi sie juz skonczylo i zaopatrzylam sie w kolejna buteleczke IT II.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:28   #549
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez kasia0702
Wypróbowałam już NT także teraz chciałabym troszkę nawilżyć swoje paznokcie i podobno ta seria III ma takie właściwości,a na Hydration mnie nie stać więc skłaniałabym się ku niej.Chciałam zapytać jak stosować tę serię?Czy muszę kupić NT Foundation III i NT Protection Plus(III) czy wystarczy tylko któraś z nich?Pytam dla pewności,bo po tylu różnych wypowiedziach co do serii NTII chcę mieć pewność,że dobrze stosuję także będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
Możesz na początek wypróbować samą nawierzchniową III jeśli nie będzie się dobrze trzymać lakier to niestety także będzie konieczna Found. III , ale jest prostszy sposób można do dalszej pielęgnacji gdzie nie trzeba już codziennie nakładać odżywki kupić np. Found.III i do wszystkich lakierów utwardzacz Quicken jest świetny nie żółknie na frenchu i jasnych lakierach nie odpryskuje lakier i długo trzyma polecam . Arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 18:49   #550
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jucha
poradźcie, coś, please
Jak masz twarde paznokcie to nie jest konieczne kupowanie tej samej formuły możesz kupić sobie Formułę III która zatrzymuje wilgoć w paznokciu i nie ma takiej potrzeby aby robić przerwy , generalnie dochodzi się do Form. I i cały czas używa się I . Jeśli pozostają jakieś resztki to należy wyczyścić zmywaczem gwint butelki zakręcic dobrze , ale bez przesady bo się ukręci! i wstawić do góry dnem w kartoniku do lodówki jak będzie potrzebna to wracamy do poprzedniej bo może nam się czasami rozdwoić jeden lub dwa paznokcie, a resztę traktujemy wg. potrzeby. Pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:00   #551
arwenes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 110
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Arwenes, a czy moge stosowac Nail Teka II w ten sposob : najpierw na suche paznokcie warstwa Intensive Therapy II, potem 2 warstwy lakieru kolorowego i na koniec warstwa IT II? i przez kolejne 6 dni dokladac po 1 warstwie IT II? chodzi o to, ze wczesniej stosowalam z IT II rowniez Foundation II ale teraz foundation mi sie juz skonczylo i zaopatrzylam sie w kolejna buteleczke IT II.
Jeśli twoje paznokcie nie osiągnęły jeszcze oczekiwanego stanu to jak najbardziej możesz , ale jeśli są twarde i grube to musisz obserwować jak zaczną się zawijać lub łamać po bokach to należy bezwzględnie zmienić Formułę . Dobrze jest także aplikować oliwkę najlepiej Renew pod paznokcie i wcierać ją w skórki świetnie uelastycznia płytkę paznokcia , regeneruje i zapobiega stanom zapalnym wałów paznokcia . pozdrawiam arwenes
arwenes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 19:10   #552
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Sathi ja również polecam Ci te odżywki. Moje paznokcie były w opłakanym stanie, próbowałam mnóstwo różnych specyfików i nic nie pomagało Dopiero po kuracji Founadation II + Inthensive Theraphy II stał się cud i moje paznokcie są nie do poznania Pokazałam w internecie pewne zdjęcie, to dziewczyny myślały, że to tipsy A to w 100% moje naturalne. Zamieszczam zdjęcie, żeby się pochwalić no i żeby pokazać, że Nail Tek naprawde mi pomógł
Wyżej w tym wątku tez juz zamieszczałam zdjęcie swoich paznokci po kuracji Nail Tekiem
czekaj, czekaj zbieram szczeke z podłogi->

No juz Bardzo ładne tipsy wyglądają prawie że jak naturalne nie no a tak na serio to paznokcie masz boooskie od dziś zaczynam zbierać na Nail Tek serie II- mam cieniutkie i miekkie paznokcie normalnie moge je sobie je tak wyginac Brr...

A czy orientuje sie ktoś z was czy dostępne są zestwy NT na allegro? No bo w zestwie zawsze taniej...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2006-03-10 o 19:54 Powód: literówka (Tail zamiast Nail:D)
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 19:27   #553
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez arwenes
Jeśli twoje paznokcie nie osiągnęły jeszcze oczekiwanego stanu to jak najbardziej możesz , ale jeśli są twarde i grube to musisz obserwować jak zaczną się zawijać lub łamać po bokach to należy bezwzględnie zmienić Formułę . Dobrze jest także aplikować oliwkę najlepiej Renew pod paznokcie i wcierać ją w skórki świetnie uelastycznia płytkę paznokcia , regeneruje i zapobiega stanom zapalnym wałów paznokcia . pozdrawiam arwenes
Arwenes, zaczelam stosowac kuracje NT II w maju zeszlego roku, wczesniej w dziecinstwie i szkole obgryzalam paznokcie (wiem, paskudny nawyk), postanowilam przestac i zabrac sie porzadnie za paznokcie, ale nic nie pomagalo no i w koncu odkrylam Nail Teka w koncu paznokcie przestaly mi sie rozdwajac i lamac, ale troche sie balam, wiec ich nie zapuszczalam, tzn urosly, ale nie sa dlugie.
na jakis czas (chyba ok 2 miesiace) odstawilam Nail Tek, ale w zeszlym tygodniu rozpoczelam kuracje sama Intensive Therapy II (stosuje tak jak Ci opisalam). mam fiola na punkcie pielegnacji dloni i paznokci, wiec czesto dopieszczam je rozymi kremami, stosuje tez peeling i olejki (Magic Manicure Alessandro), a w ssorki wcieram olejek, obecnie mam 2: Sally Hansen (z witamina E) i PEggy Sage (co prawda wzmacniajacy do lamliwych paznokci, ale ja stosuje go na skorki), wczesniej mialam Killys i Inglota a awokado i olejkiem z moreli oraz wit.E.
czy sadzisz, ze powinnam dodatkowo smarowac olejkiem pod paznokciem? i czy jesli bede przez jakis czas kontynuowac terapie sama IT II wraz z olejkiem to moje paznokcie beda rosly, a nie zaczna sie lamac (wiem, ze jesli utwardzacze stosuje sie za dlugo, wtedy paznokcie w efekcie zaczynaja sie lamac).
uff, ale sie rozpisalam...
pozdrawiam
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 21:17   #554
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Od razu mówie że nie chce robić żadnej krypto-reklamy, jeśli tak prosze modów o usuniecie linka
co myślicie o tej aukcji http://allegro.pl/item90806969_nail_...a_gratis_.html
kurcze opłaca się cały program NT II za 70zł, czyli 35zł za jedno, do tego przesyłka gratis... Ale nie nie ma komentarzy... i boje sie coby nie była to podróba...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 00:01   #555
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Madzia14

W srode otrzymalam przesylke od aniutka21!! (Nail tek II)
O orginalnosc nie masz sie co martwic - w 100% orginalny, transakcja bez problemow,szybko, i dobry kontakt ze sprzedającą.

Pozdrawiam
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 00:02   #556
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

a komentarzy aniutek na chwile obecna ma 145.
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 06:20   #557
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja właśnie dostałam nail tek od gosikk1500. Nie znam się dobrze ale wszystko na pudełku i zawartość wydaje się być oryginałem. Jestem zadowolona
Polecam zakupy u Gosi. Dzisiaj rozpoczynam kurację
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:44   #558
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

aguss_s
ooo... To super No bo to tanio wychodzi, a ja wole kupić od razu 2 niż oddzielnie... Dzisaj zaczynam zbierać na Nail Tek (to bedzie trudne...) no ale czego sie nie robi dla ślicznych paznokci... Ja mam już dosyć swoich miekkich jedyne co mi sie udaje wychodować to 2 mm tej białek końcówki
Mam nadzieje że do kwietnia uzieram
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:16   #559
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja tez goraco polecam ta allegrowiczke jest z wwy, wiec odzywke mialam juz nastepnego dnia (odbior osobisty), odzywka w 100%oryginalna, sprowadzaja ze Stanow.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 11:47   #560
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

fajnie wysłałam do niej maila czy w razie czego wystawi ponownie zestaw na aukcje bo kasiorki ni ma
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:41   #561
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Suonko, warto to niewiarygodne,ale wlasnie po nail teku II moje paznokcie nareszcie sie nie rozdwajaja i lakiery nie odpryskuja, tak jak to mialo miejsce gdy moje paznokcie byly slabe.
to niesamowite, co takiego jest w tej odzywce, ze tak dziala na paznokcie? co ciekawe NT zawiera toluen i formaldehyd, ktore sa szkodliwe (i wszystkie dobre lakiery nie zawieraja tych 2 skladnikow), a jednak doprowadza paznokcie do ladu a nie na odwrot.
w kazdym razie ja wlasnie zaczelam ponowna kuracje NT II, w celu zapuszczenia paznokci, chce miec takie jak na zdjeciach magrest w watka "Nail Tek co sadzicie?", choc moze to takze kwestia glebszego osadzenia plytki u magrest, ona sama w sobie ma dlugie paznokcie.
wczoraj nalozylam warstwe Intensive Therapy II (foundation, ktorego zostalo mi mniej niz 1/4 zaczelo gestniec, wiec zastapilam je IT II) na to 2 warstwy bezowego lakieru i na koniec kolejna warstwe IT II i tak bede robic przez kolejnych 6dni
mam nadzieje, ze Ty rowniez bedziesz zadowolona ze swoich pazurkow
czytałam tamten wątek (właśnie dzięki niemu zdecydowałam się na nail tek`i) codziennie po kawałku i też bardzo mi się spodobały paznokcie magrest
wczoraj dostałam odżywki i ku miłemu zdziwieniu zauważyłam że mam polskie instrukcje aniutek21 sama je dodaje? jeśli tak to bardzo miło z jej strony
oczywiście też tak kukłam na składniki i jak tylko przeczytałam o formaldehydzie to tak mi się skojarzyło to z zastosowaniem go jako środka konserwującego do ciał (w prospektorium czy nie wiem jak to się pisze w szkołach medycznych )
dziś właśnie rozpoczęłam kurację
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:43   #562
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Suonko, warto to niewiarygodne,ale wlasnie po nail teku II moje paznokcie nareszcie sie nie rozdwajaja i lakiery nie odpryskuja, tak jak to mialo miejsce gdy moje paznokcie byly slabe.
to niesamowite, co takiego jest w tej odzywce, ze tak dziala na paznokcie? co ciekawe NT zawiera toluen i formaldehyd, ktore sa szkodliwe (i wszystkie dobre lakiery nie zawieraja tych 2 skladnikow), a jednak doprowadza paznokcie do ladu a nie na odwrot.
w kazdym razie ja wlasnie zaczelam ponowna kuracje NT II, w celu zapuszczenia paznokci, chce miec takie jak na zdjeciach magrest w watka "Nail Tek co sadzicie?", choc moze to takze kwestia glebszego osadzenia plytki u magrest, ona sama w sobie ma dlugie paznokcie.
wczoraj nalozylam warstwe Intensive Therapy II (foundation, ktorego zostalo mi mniej niz 1/4 zaczelo gestniec, wiec zastapilam je IT II) na to 2 warstwy bezowego lakieru i na koniec kolejna warstwe IT II i tak bede robic przez kolejnych 6dni
mam nadzieje, ze Ty rowniez bedziesz zadowolona ze swoich pazurkow
czytałam tamten wątek (właśnie dzięki niemu zdecydowałam się na nail tek`i) codziennie po kawałku i też bardzo mi się spodobały paznokcie magrest
wczoraj dostałam odżywki i ku miłemu zdziwieniu zauważyłam że mam polskie instrukcje aniutek21 sama je dodaje? jeśli tak to bardzo miło z jej strony
oczywiście też tak kukłam na składniki i jak tylko przeczytałam o formaldehydzie to tak mi się skojarzyło to z zastosowaniem go jako środka konserwującego do ciał (w prospektorium czy nie wiem jak to się pisze w szkołach medycznych )
dziś właśnie rozpoczęłam kurację
a co do gęstniejących odżywek to ja dodawałam do sally hansen color wear rozcieńczalnik do lakierów, może nie popsułby nail teka?
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:47   #563
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

upsss wysłało mi się podwójnie
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 18:30   #564
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

też polecam aniutek21 wczoraj dostałam swoje zamówienie i wszystko ok a co do wznawiania aukcji to ma ona jakiś zapasik nail teków i o to nie masz się co martwić
pozdrawiam
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 08:59   #565
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

tak, aniutek21 jest godna polecenia Po raz drugi zakupiłam u niej Nail Tek'a, tym razem odebrałam osobiście. Powiedziała, że regularnie sprowadza te odżywki
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 09:01   #566
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez arwenes
Absolutnie nie jest to potrzebne , jak już wcześniej pisałam Hydration zastępuje i podkład i nawierzchniową jeśli masz dobrze odtłuszczone paznokcie to wystarczy jak pomalujesz cienką warstwę odżywki potem lakier i na to albo Quicken albo ponownie odżywkę tylko trzeba poczekać aż wyschnie lakier bo zafarbuje się pędzelek i odżywka zwł. od ciemnych kolorów. Pozdrawiam arwenes
dziękujęto może przy nastepnej okazji się w nią zaopatrzę, bo teraz ponownie zakupiłam się w IT II
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 18:00   #567
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Arwens, ja tylko krotkie pytanie (po tym jak dowiedzialam sie o jakich glupotach bylam przekonana), mozna stosowac odzywki Foundation/Intensive Therapy caly czas? Juz wczesniej pytala Magrest, obawiam sie,z eby teraz nei staly sie kruche i suche. Moge stosowac je tylko jako baze podkaldowa pod kolorowy lakier? Nie chcialabym 'przedobrzyc' nakladajac caly czas 6 warstw i zmywac przez caly czas (poza tym nie ukrywajac, taka zabawa wychodzi wtedy drogo).
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 20:26   #568
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jucha
tak, aniutek21 jest godna polecenia Po raz drugi zakupiłam u niej Nail Tek'a, tym razem odebrałam osobiście. Powiedziała, że regularnie sprowadza te odżywki
skoro tak polecacie, to ja również zamówię od niej
dlaczego mówieice ze aukcja zakonczona, przeciez dalej jest

czy po stosowaniu tej odzywki (w sumie to obydwóch z zestawu) zauważyłyście zeby paznokcie rosnęły szybciej?

na ile czasu wystarcza Wam odzywka przezroczysta? Bo nia czesciej sie maluje niz ta mlecznną ?
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 07:58   #569
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez buska
skoro tak polecacie, to ja również zamówię od niej
dlaczego mówieice ze aukcja zakonczona, przeciez dalej jest

czy po stosowaniu tej odzywki (w sumie to obydwóch z zestawu) zauważyłyście zeby paznokcie rosnęły szybciej?

na ile czasu wystarcza Wam odzywka przezroczysta? Bo nia czesciej sie maluje niz ta mlecznną ?
Ja tez wkrotce chyba sie skusze na odzywki u Aniutki
co do tego,z e aukcja jest zakonczone-zauwazylam, ze Aniutka ma naprawde spore zapasy Nail Tek'a i caly czas wystawia nowe, wiec moze poprzednai jest zakonczona, ale juz zdazyla wystawic nastepne.
Ja zauwazylam przy stosowaniu najpeirw samej bezbarwnej (pozniej mialam jeszcze bezbarwna i teraz skonczyla mi sie mleczna), ze pazurki rosna zdecydowanie szybciej A sama bezbarwna wystarczala mi siednio na 3 miesiace (z malymi przerwami na 'oddech' w trakcie kuracji)
A teraz szukam czegos nawilzajacego, bo paznokcie zaczely mi sie troszke zawijac i chyba przyczyna jest wlasnie wysuszenie Jest cos godnego polecenia i niedrogienie (poza Nail Tekiem Hydration, ktory jest na razie w dosc wysokiej cenie)?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:50   #570
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
A teraz szukam czegos nawilzajacego, bo paznokcie zaczely mi sie troszke zawijac i chyba przyczyna jest wlasnie wysuszenie Jest cos godnego polecenia i niedrogienie (poza Nail Tekiem Hydration, ktory jest na razie w dosc wysokiej cenie)?
No to może seria III ???
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.