Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 12:17   #4711
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
U mnie farba leci przy myciu wodą - zauważyłam,że włosie nie jest już kruczoczarne. Dodatkowo kiedy kładę je do wysuszenia na ręczniku, pozostaje spora (niezmywalna!) czarna plama. Włoski nie wychodzą,ale się łamią i zostają potem wszędzie.

W takim razie wypróbuję sposób z płynem i wacikami, mam nadzieję,że to pomoże.
z moimi pędzlami nic się nie dzieje, poza tym, że lubią wyłazić im włoski poza tym, choć użytkuję je namiętnie od kilku już lat, nic im nie doskwiera.. nie farbują ani się nie deformują a myję je w szamponie J&J.. raz na ruski rok nałożę odżywkę.. czasem używam płynu MACowego, ale to tylko do pędzli do oczu.. twarzowe zawsze w szamponie po umyciu odsączam nadmiar wody w ręczniku papierowym i formuję kształt.. i suszę je w powietrzu, tak by nie stykały się z podłożem
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 13:19   #4712
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
U mnie farba leci przy myciu wodą - zauważyłam,że włosie nie jest już kruczoczarne. Dodatkowo kiedy kładę je do wysuszenia na ręczniku, pozostaje spora (niezmywalna!) czarna plama. Włoski nie wychodzą,ale się łamią i zostają potem wszędzie.

W takim razie wypróbuję sposób z płynem i wacikami, mam nadzieję,że to pomoże.
To u mnie aż tak źle nie jest . Ciemne smugi wprawdzie się zdarzają, ale tylko od czasu do czasu. A włosek to wypadnie nie więcej niż jeden na miesiąc, podobnie jest z łamaniem.

Mam nadzieję, że użycie płynu coś pomoże - daj znać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 13:51   #4713
zadbana212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

u mnie z pędzlami też nie jest źle, tylko właśnie troche gubią włosy, ale nie mogę narzekać. Kiedys miałam Inglota to odkształcił się miesiąc od zakupu :/
zadbana212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 16:29   #4714
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
z moimi pędzlami nic się nie dzieje, poza tym, że lubią wyłazić im włoski poza tym, choć użytkuję je namiętnie od kilku już lat, nic im nie doskwiera.. nie farbują ani się nie deformują a myję je w szamponie J&J.. raz na ruski rok nałożę odżywkę.. czasem używam płynu MACowego, ale to tylko do pędzli do oczu.. twarzowe zawsze w szamponie po umyciu odsączam nadmiar wody w ręczniku papierowym i formuję kształt.. i suszę je w powietrzu, tak by nie stykały się z podłożem
Mam jakąś dziwną wodę. Włosie syntetyczne po myciu wodą nie cierpi, natomiast u 109 zauważyłam ogromną zmianę.Pędzle niby się nie deformują,trzymają kształt - ale krótko.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To u mnie aż tak źle nie jest . Ciemne smugi wprawdzie się zdarzają, ale tylko od czasu do czasu. A włosek to wypadnie nie więcej niż jeden na miesiąc, podobnie jest z łamaniem.

Mam nadzieję, że użycie płynu coś pomoże - daj znać .
Jak na razie - na duży plus! Myłam je w znalezionym płynie, żadnych czarnych plam, włosie trzyma się nieźle (na razie) i uformowało się bez użycia 'kapturka'. Myślę,że faktycznie będę musiała zrezygnować z mycia wodą i wrócić do płynu. Dziękuję dziewczyny za odzew!
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:40   #4715
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Witam Mam takie szybkie pytanie ktory korektor polecacie do zakrycia niespodzianek, ewentaulnie przebarwien ? Cera przetluszczajaca sie, szybko sie blyszczy a praktycznie kazdy podklad wazy sie po kilku godzinach. Sculpt czy Finish ?
Bylam 2 razy w Macu i za kazdym razem Pani polecala co inngo, gdy juz sie zdecydowalam na Finish'a to nie bylo koloru...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:45   #4716
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Mam jakąś dziwną wodę. Włosie syntetyczne po myciu wodą nie cierpi, natomiast u 109 zauważyłam ogromną zmianę.Pędzle niby się nie deformują,trzymają kształt - ale krótko.
Widać mamy wodę o bardzo podobnym składzie i właściwościach, bo miałam dokładnie to samo .

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jak na razie - na duży plus! Myłam je w znalezionym płynie, żadnych czarnych plam, włosie trzyma się nieźle (na razie) i uformowało się bez użycia 'kapturka'. Myślę,że faktycznie będę musiała zrezygnować z mycia wodą i wrócić do płynu. Dziękuję dziewczyny za odzew!
Cieszę się . Mam nadzieję, że problem zniknie już na zawsze .


Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Witam Mam takie szybkie pytanie ktory korektor polecacie do zakrycia niespodzianek, ewentaulnie przebarwien ? Cera przetluszczajaca sie, szybko sie blyszczy a praktycznie kazdy podklad wazy sie po kilku godzinach. Sculpt czy Finish ?
Bylam 2 razy w Macu i za kazdym razem Pani polecala co inngo, gdy juz sie zdecydowalam na Finish'a to nie bylo koloru...
Ja mam Studio Finish i jakościowo mi odpowiada - w sensie krycia i trwałości, a też mam cerę dość tłustawą. Niestety nie najlepiej dobrałam kolor (mam NC 30, który okazał się ciut za ciemny i za żółty), więc rzadko używam. Sculpt nie miałam i nie testowałam, więc nie pomogę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 07:03   #4717
La_La
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Widać mamy wodę o bardzo podobnym składzie i właściwościach, bo miałam dokładnie to samo .


Cieszę się . Mam nadzieję, że problem zniknie już na zawsze .



Ja mam Studio Finish i jakościowo mi odpowiada - w sensie krycia i trwałości, a też mam cerę dość tłustawą. Niestety nie najlepiej dobrałam kolor (mam NC 30, który okazał się ciut za ciemny i za żółty), więc rzadko używam. Sculpt nie miałam i nie testowałam, więc nie pomogę.
Ja tez mam Studio Fix i do zakrywania niespodzianek jets dobry i trwaly. Pod oczy bym go nie zastosowala, bo zdaje mi sie ze wysusza? a ktory pod oczy polecacie?? tylko zeby nie wysuszal .probowalam Pro longwear ale niestety bardzo mi podkreslal zmarszczki..
La_La jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 07:52   #4718
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny - bardzo potrzebuję do testów odrobiny podkładów Pro Longwear NC25 i NC30. Gdyby któraś z Was miała i chciała coś nowego wypróbować, to mogę odlać do testów coś z moich podkładów:
- Nars Sheer Glow w kolorze Punjab
- Double Wear Light w kolorze 3.0
- Smashbox Studio Skin w kolorze 2.1
- Bobbi Brown Long Wear Even Finish w kolorze 4.25

Wszystkie moje podkłady są przeznaczone dla średnich karnacji z zółtym odcieniem (tylko DWL jest neutralnym beżem)
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 08:41   #4719
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez La_La Pokaż wiadomość
Ja tez mam Studio Fix i do zakrywania niespodzianek jets dobry i trwaly. Pod oczy bym go nie zastosowala, bo zdaje mi sie ze wysusza? a ktory pod oczy polecacie?? tylko zeby nie wysuszal .probowalam Pro longwear ale niestety bardzo mi podkreslal zmarszczki..
Z korektorów MAC pod oczy mam tylko mineralny, w kolorze NW 15 (zaznaczam, że on wcale różowy nie jest ). Na wątku swatchowym zamieszczałam jego zdjęcia porównawcze z korektorem HR i Touche Eclat.
Z tego korektora jestem dość zadowolona, ale wiadomo, że u każdego może się inaczej zachować. Na pewno nie polecałabym pod oczy Studio Finish, bo uważam, że jest za ciężki do delikatnej skóry pod oczami. Natomiast ten mineralny nie przesusza, ale wg mnie też nie nawilża - jest dla skóry raczej neutralny, przynajmniej dla mojej .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:05   #4720
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez La_La Pokaż wiadomość
Ja tez mam Studio Fix i do zakrywania niespodzianek jets dobry i trwaly. Pod oczy bym go nie zastosowala, bo zdaje mi sie ze wysusza? a ktory pod oczy polecacie?? tylko zeby nie wysuszal .probowalam Pro longwear ale niestety bardzo mi podkreslal zmarszczki..
Ja mam Select Moisturecover i jestem z niego średnio zadowolona. Kryje nieźle, ale wchodzi w załamania i mam wrażenie, że jest widoczny nawet jak go porządnie wklepię w skórę. U mnie niespecjalnie nawilża, ale też nie wysusza.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:22   #4721
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja nadal będę pod oczy wielbić Pro Longwear'a. Wydaje mi się, że jest lekki i przede wszystkim długotrwały, a jeśli chodzi o korektor to chyba akurat dość istotne by długo wytrzymywał.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 19:46   #4722
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A ja nadal będę pod oczy wielbić Pro Longwear'a. Wydaje mi się, że jest lekki i przede wszystkim długotrwały, a jeśli chodzi o korektor to chyba akurat dość istotne by długo wytrzymywał.
Zgadzam się z Tobą
Ale dodam, ze Mineralny jest równie dobry, jak Pro Long, o czym sie przekonałam osobiście
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:50   #4723
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Pojechalam zdecydowana po finisha i tu zonk bo znowu nie ma NC20
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:47   #4724
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą
Ale dodam, ze Mineralny jest równie dobry, jak Pro Long, o czym sie przekonałam osobiście
Mineralny też sobie przetestuje (trzeba zakupić przed pójściem na kolorówkowy odwyk)
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:49   #4725
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Mineralny też sobie przetestuje (trzeba zakupić przed pójściem na kolorówkowy odwyk)
O jezu, ze tez mi musialas przypomniec o zobowiazaniach odwykowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:54   #4726
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No musimy się jakoś trzymać postanowień "noworocznych" w sensie kup ile możesz teraz i przeżyj grudzień o chlebie i wodzie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:43   #4727
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
No musimy się jakoś trzymać postanowień "noworocznych" w sensie kup ile możesz teraz i przeżyj grudzień o chlebie i wodzie
Albo gorzej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:49   #4728
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Albo gorzej
W sumie jak o tym myślę to nie wychodzi tak źle do Wigilii jest 24 dni, to spokojnie o chlebie i wodzie damy radę, a w święta rodzina wykarmi
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:56   #4729
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
W sumie jak o tym myślę to nie wychodzi tak źle do Wigilii jest 24 dni, to spokojnie o chlebie i wodzie damy radę, a w święta rodzina wykarmi
Ha ha No w sumie
Ale ja to czarno widze, bo użułam dzisiaj próbek Pat & Rub, które dostałam w S. i tak mi podeszło wszystko, ze chce cała serie hypoalergiczna plus do ust balsam i serum
A mówiła Hola Ola - ze tak sie to zaczyna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 22:03   #4730
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dlatego staram się omijać póki co Sephorę, Douglasa i nawet ulubionego MAC-a (choć zaraz, zaraz, przecież potrzebuje nowy podkład ), czekam na przesyłkę z beautybay.com i musi mi to wystarczyć. Z początkiem nowego miesiąca wyruszę na zakupy prezentowe więc znów pewnie przy okazji wpadnie mi do koszyka coś dla mnie, ech.... jak żyć?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:08   #4731
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dlatego staram się omijać póki co Sephorę, Douglasa i nawet ulubionego MAC-a (choć zaraz, zaraz, przecież potrzebuje nowy podkład ), czekam na przesyłkę z beautybay.com i musi mi to wystarczyć. Z początkiem nowego miesiąca wyruszę na zakupy prezentowe więc znów pewnie przy okazji wpadnie mi do koszyka coś dla mnie, ech.... jak żyć?
Dobre pytanie, jak żyć?
Podkład i ja nowy potrzebuje, stary mi sie konczy. Guerlain na razie odpada, bo albo za jasny, albo za ciemny nieco. Wiec stanelo, ze macowego kompaktowego Studio Fixa w kolorze chyba C3 nabędę. Mam C2, ale na razie za trupio w nim sie prezentuję, musze zblendąć, a nim co potrzebny ciemniejszy własnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:21   #4732
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

też myślałam o Studio Fix ale macówka z krakowskiego salonu mówiła żeby nie brać bo raczej słabo kryje, bardziej jak puder, więc odpuściłam. Też się zrobiłam blada i kurcze NC20 jest trochę ciemnawe a znów NC15 za jasne, potrzebuje coś pomiędzy.
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:39   #4733
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
też myślałam o Studio Fix ale macówka z krakowskiego salonu mówiła żeby nie brać bo raczej słabo kryje, bardziej jak puder, więc odpuściłam. Też się zrobiłam blada i kurcze NC20 jest trochę ciemnawe a znów NC15 za jasne, potrzebuje coś pomiędzy.
To coś ta macówka była na bakier z wiedzą. Co jak co, ale Fix ma dobre krycie bo można go stopniować, wiec sama decydujesz ile dasz. Mnie bardzo przypadł do gustu - w przeciwieństwie do jego brata płynnego, który był dla mnie porażką
Ty zbladłaś, ja ściemniałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:45   #4734
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

zbladłam jak zobaczyłam wyciąg z konta
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 23:04   #4735
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
zbladłam jak zobaczyłam wyciąg z konta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 08:46   #4736
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej dziewczyny, chcialabym Was prosic o rade na temat rozswietlacza pre prime highlighter. Probowalam juz poszukac na tym watku jakis informacji, ale niestety opcja "przeszukaj watek" mi nie dziala :/ a na Kwc tez go nie ma.. Zastanwiam sie nad dwoma kolorami radiant rose i light boost i nie moge sie zdecydowac ktory bedzie odpowiedni do moich cieni, ktore zazwyczaj sa rozowe a czasem jasno fioletowe. Cere mam dosc jasna, rozowawa . Bylaby bardziej sklonna zamowic rozowawy odcien korektora, ale boje sie efektu swinki . Moze, ktoras z Was go ma i mi doradzi
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-01, 20:27   #4737
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kupiłam róż mineralny a właściwie dwa z kodem A50, z tego co mi widomo, to wyprodukowano go w maju 2010.
Waszym zdaniem róż nadaje się do używania czy to staroć jak na minerał?
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 13:54   #4738
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
Kupiłam róż mineralny a właściwie dwa z kodem A50, z tego co mi widomo, to wyprodukowano go w maju 2010.
Waszym zdaniem róż nadaje się do używania czy to staroć jak na minerał?
Ja mam z ubiegłych kolekcji jeszcze starsze róże, w tym mineralne, i bez strachu używam . Niczego złego w związku z tym nie zauważyłam.
Przeterminowanych to bałabym się kremów, szminek itp. kosmetyków, ale rzeczy "suche" typu cienie, róże i tego rodzaju kosmetyki, to zdarza mi się mieć i używać, bo nie jestem ich w stanie zużyć przed upływem terminu ważności .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 14:39   #4739
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

wydawało mi się, że minerały są wrażliwe na czas ....
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-02, 14:55   #4740
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
wydawało mi się, że minerały są wrażliwe na czas ....
A być może - ja w to po prostu nie wnikam. Nie jestem z tych, co analizują składy kosmetyków i mają o tym większe pojęcie . Nie wiem też, jak wpływ czasu może negatywnie wpłynąć na róż mineralny . Tzn. nie neguję faktu, że tak jest, ja po prostu o tym nie słyszałam, ale też znawcą w tym zakresie nie jestem.
Jeśli nie widzę żadnych zmian w stanie/zachowaniu/zapachu/konsystencji kosmetyku, a jest to - jak wyżej pisałam - produkt "suchy", to nie wnikam, co może się stać - po prostu używam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.