Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 17:04   #151
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny odrościk, nie ma dużej różnicy w kolorach
urzekły mnie Twoje oczy - cudowne! Będzie Ci pięknie w naturalkach
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
przyłączam się do wszystkiego, co powiedziała Kicia, łącznie z komplementem odnośnie oczu
dziękuję Wam :O
właśnie dlatego mi brakuje naturalek. bo zawsze pasowały do koloru oczu, a po farbowaniu juz nie.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
masz szczęście że różnica nie jest tak duża a wcześniej miałaś czarne i się sprały, tak ?
na żywo jeszcze mniej widać różnicę miałam czarne, sprały się i pofarbowałam końcówki blondem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:21   #152
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
poprawka, ta druga fota jest z czerwca ale i tak szybko urosły
Mówisz? Mi też zawsze szybko rosły. Chciałabym mieć do lata do ramion chociaż będę co miesiąc wrzucać do swojej galerii zdjęcie i stworzę pamiętnik włosów -może to przy okazji będzie mnie samą motywować
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:22   #153
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No widzisz Olejujemu do porostu motywujemy ciekawe kiedy ja załapie kryzys -ilu cm odrost jest najgorszy do przeżycia?
Mowia ze 6 najgorszy Ja mialam kryzys na 10 jakos...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:26   #154
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Mowia ze 6 najgorszy Ja mialam kryzys na 10 jakos...
czyli akurat na wakacje mi wypadnie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:28   #155
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 jak dla mnie najgorszy odrost to było ok 5cm.... wtedy jeszcze mocno kontrastował z farbowanym kolorem, a sam naturalny odcien wydawał sie szary jakiś... potem jak się farbowany kolor wypłukiwał to już coraz lepiej, a teraz to w ogóle z górki
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 17:40   #156
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat123 jak dla mnie najgorszy odrost to było ok 5cm.... wtedy jeszcze mocno kontrastował z farbowanym kolorem, a sam naturalny odcien wydawał sie szary jakiś... potem jak się farbowany kolor wypłukiwał to już coraz lepiej, a teraz to w ogóle z górki
No w moim przypadku wypłukiwanie koloru to największa zmora oj co to będzie na wakacje, może mi się odrost od słońca rozjaśni i będzie cacy wiem o co chodzi z szarością ale powiem Ci, że mój odrost w naturalnym świetle jest ciepły -chociaż tyle dobrego
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 18:02   #157
niemniej_jednak
Raczkowanie
 
Avatar niemniej_jednak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
taki ładny kolor naturalek farbowałaś?
Nie, chyba że po pijaku lub przez sen, bo przynajmniej nie pamiętam ale dziękuje za podejrzenie bo mi schlebia

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed
niemniej_jednak śliczny kolorek ja tam nie widzę żadnej różnicy gdzie odrost a gdzie farbowance
Dzięki Sama się zastanawiam gdzie on się na tym zdjęciu podział Choć pod spodem troche widać siwych odcieni Ale i tak jestem zadowolona że odrosty nabrały troche barw, może to dlatego, że we Wrocławiu ostatnio było trochę słońca

Cytat:
Napisane przez Konwalia11
Ech ci fryzjerzy... Chyba wydam Wielki Slownik fryzjersko-polski i polsko-fryzjerski, bo zdaje sie, ze do nich nic nie dociera A naturalne wloski sliczne
Po raz 3 dziękuję zawsze chodziłam do tego samego salonu i świetnie ścinały mi włosy wszystkie pracujące tam fryzjerki, teraz chyba im się kadra pozmieniała i dorwała mnie jakaś inna babka, niestety jej zaufałam przynajmniej za tą 'przyjemność' zapłąciłam jedynie 2 zł.

Edytowane przez niemniej_jednak
Czas edycji: 2012-02-09 o 19:02
niemniej_jednak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 18:41   #158
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Hmm niektorym to nie przeszkadza, no ale jak juz na serio osiwiejemy to chyba zostaje henna- na pewno lagodniejsza od farby
zastanawialam sie nad tym chociazby nad ta henna bezbarwna, ale stracha mam bo to zmienia troszke kolor, a jak ten nowy kolor by mi sie nie spodobal?
Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta!

Nowy wątek- a więc nowe foteczki muszą być!!!

Zapraszam do oglądania i komentowania moich odrościków

Dawno tu mnie nie było, ale u mnie bez zmian! ZAPUSZCZAM JAK GŁUPIA UPARTA! Byłam u fryzjerki- zachwycała się włosami i powiedziała że na przyszłą wiosnę będę miała całe swoje. Mówiła, że lepiej wygląda moja cera karnacja twarz w tym naturalnym kolorze i że włoski się ślicznie rozświetlą pod wpływem letniego słońca- NA CO CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!

Wytrwałości życzę i konsekwencji w zapuszczaniu- bowiem SWÓJ CEL osiągną tylko NAJBARDZIEJ ZAWZIĘTE z silna wolą LASECZKI!!!!

BUZKA!
co za blysk :mdlej:
: love:
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 19:49   #159
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
zastanawialam sie nad tym chociazby nad ta henna bezbarwna, ale stracha mam bo to zmienia troszke kolor, a jak ten nowy kolor by mi sie nie spodobal?
Ani sie waz moja droga To jest alternatywa jesli osiwiejemy Nie wiem jak w ogole mozesz o tym myslec majac takie ladne wloski...i na dlugosc super, odrost baardzo duzy i roznica w kolorze praktycznie niezauwazalna W tak dobrym polozeniu nie ryzykowalabym...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:43   #160
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez niemniej_jednak Pokaż wiadomość
Nie, chyba że po pijaku lub przez sen, bo przynajmniej nie pamiętam ale dziękuje za podejrzenie bo mi schlebia



Dzięki Sama się zastanawiam gdzie on się na tym zdjęciu podział Choć pod spodem troche widać siwych odcieni Ale i tak jestem zadowolona że odrosty nabrały troche barw, może to dlatego, że we Wrocławiu ostatnio było trochę słońca



Po raz 3 dziękuję zawsze chodziłam do tego samego salonu i świetnie ścinały mi włosy wszystkie pracujące tam fryzjerki, teraz chyba im się kadra pozmieniała i dorwała mnie jakaś inna babka, niestety jej zaufałam przynajmniej za tą 'przyjemność' zapłąciłam jedynie 2 zł.


Mieszkasz we Wrocławiu? Kocham to miasto - to piękne Stare Miasto.. achh..
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo

Edytowane przez agaa91
Czas edycji: 2012-02-09 o 20:45
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:10   #161
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ani sie waz moja droga To jest alternatywa jesli osiwiejemy Nie wiem jak w ogole mozesz o tym myslec majac takie ladne wloski...i na dlugosc super, odrost baardzo duzy i roznica w kolorze praktycznie niezauwazalna W tak dobrym polozeniu nie ryzykowalabym...
zgadzam się w 100% Ty masz tak piękny kolor naturalsów, że aż byłoby żal coś zmieniać

ej wiecie co? Włosy mi się od sesy chyba trochę przyciemniły, bo znowu mniej różnicę widać między odrostem a resztą chyba, że coś mam ze wzrokiem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 07:21   #162
martgo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć dziewczyny!
Zapuszcam swoje naturalne włosy od listopada 2010 i w sumie od tego czasu podczytuje ten wątek. Nie udzielam się, bo nigdy mi się zdjęcia nie chce robić a że nowy wątek i subskrypcja nie rpzychodzi na maila to trzeba się odezwać

Nie wiem ile mam cm, ale naturalne mam prawie za ucho
Mój naturalny to ciemny blond, a farbowańce mam mniej więcej w odcieniu iodowego blondu. Ogólnie nie ma tragedii
i nawet zastanawiam sie czy nie zapuszczać i nei pochodzić z tymi żółtymi końcówkami jako ombre hair zamiast poodcinania i chodzenia w krótkich. Bo baaardzo mi się marzą długie włosy, niestety nie dało się ich nigdy zapuścic bo tak się kruszyły

Kiepsko też o nie dbam, bo leniwa jestem niemiłosiernie, głownie dlatego że codzień wstaje o 5 rano, a wieczorem jak myje to ejstem tak padnięta, że nie chce mi sie na nie nic nakładać i czekać aż się odżywią

Chociaż jak czytam te wasze ostatnie opisy oleju sesa - to chyba się zmusze. Zwłaszcza jak zobaczyłam jak tej dziewczynie z bloga przez rok włosy urosły!

pozdrawiam i zycze wytrwałości
Marta
martgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:02   #163
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

martgo -> zapraszamy do dyskusji częściej nie chcesz robić zdjęć, tonie musisz
Sesę polecam. Od dwóch dni dużo o niej czytam i wiem, że to jest dobry olejek zapach tylko niektórych drażni, ale dla mnie jest przyjemny. I dziś sprzwdziłam w naturalnym świetle -przyciemnił moje farbowańce! tzn. nie jakoś, że są dużo ciemniejsze czy coś, tylko tak jakby pogłębił kolor wyglądają jakby nagle przypomniało im się, że jeszcze trochę farby na nich jest ja jestem bardzo zadowolona -zobaczymy jak z porostem będzie.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:39   #164
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam, dziewuszki
Ja coraz bardziej zakochu-ję się w swoim odrościku
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 09:28   #165
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witam, dziewuszki
Ja coraz bardziej zakochu-ję się w swoim odrościku
Ja tez, ale wolalabym, zeb szybciej rosnal
Kat - czy moglabys wrzucic linka do Twojej Sesy? Szukam u mnie na ebayu i nie ma! Jest Amla, jest Khadi, ale Sesa nie. Dlatego chce sobie obejrzec, co tam jest na opakowaniu napisane, moze to jest tylko pod inna nazwa? (Nie mieszkam w PL)

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Dziewczyny, szkoda ze mnie teraz nie widzicie
Siedze z olejem na glowie, w czepku i z wielka czapa z pomponem i modle sie, zeby nikt nie zadzwonil do drzwi...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:04   #166
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Witam, dziewuszki
Ja coraz bardziej zakochu-ję się w swoim odrościku
Ty przynajmniej masz w czym mnie wczoraj dobiło jak przeczytałam że kryzys nastąpi w 6. centymetrze i pomyślałam sobie "o, to za miesiąc" ale tak naprawdę mam wrażenie że włosy mi w ogóle nie rosną

i na pewno nie chcę farbować aż do siwienia, najwyżej kiedyś henną bezbarwną. Syoss mi się spierał do rudego a po Palette włosy leciały mi garściami przez miesiąc
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:10   #167
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ty przynajmniej masz w czym mnie wczoraj dobiło jak przeczytałam że kryzys nastąpi w 6. centymetrze i pomyślałam sobie "o, to za miesiąc" ale tak naprawdę mam wrażenie że włosy mi w ogóle nie rosną

i na pewno nie chcę farbować aż do siwienia, najwyżej kiedyś henną bezbarwną. Syoss mi się spierał do rudego a po Palette włosy leciały mi garściami przez miesiąc
mam 5 miesięczny odrost ale mam wrażenie,że włosy rosną szybciej niż wtedy ,gdy farbowałam. a może to złudzenie optyczne. wiara czyni cuda, nie?

ja nie wiem, co będę robiła. na razie chcę całe naturalki, potem chce zapuscic do dlugosci boba, potem nieco dluzszego boba. ale nie chce radykalnego kąta, bo mam zamiar do 30 stki ( czyli mam ok 3 lat) miec dlugie proste gladkie lsniace wlosy jak u modelek. mam wlasnie gladkie i proste jak druty
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:16   #168
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wyglada na to ze teraz jestem w najtrudniejszym momencie zapuszczania
ale jakos tego nie czuje
tzn denerwuje sie tym ze wolno mi rosna wlosy, ale odrost mnie specjalnie nie denerwuje, farby mnie nie kusza

Ale sie zastanawiam nad wizyta u fryzjera i podcieciem wlosow
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:38   #169
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Mi sie znowu wydaje, ze kryzys zalezy od stanu farbowancow. Jezeli sie brzdko wplukuja i bardzo kontrastuja z naturalnmi to fakt - szalu mozna dostac i czlowiek rozmysla nad farbami. Ja staram sie nie patrzec na te rudzielce, a szczegolnie kiedy widze je pod slonce.
P.S. Przed chwila byl listonosz z paczka - szybko zdjelam czapke i czepek, zaczesalam wlosy w tlusty kucyk i tak mu otworzlam
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 10:44   #170
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mi sie znowu wydaje, ze kryzys zalezy od stanu farbowancow. Jezeli sie brzdko wplukuja i bardzo kontrastuja z naturalnmi to fakt - szalu mozna dostac i czlowiek rozmysla nad farbami. Ja staram sie nie patrzec na te rudzielce, a szczegolnie kiedy widze je pod slonce.
P.S. Przed chwila byl listonosz z paczka - szybko zdjelam czapke i czepek, zaczesalam wlosy w tlusty kucyk i tak mu otworzlam
trzeba bylo zalozyc kurtke i udawac ze wychodzisz
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:47   #171
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
trzeba bylo zalozyc kurtke i udawac ze wychodzisz
nooo dokładnie ja raz do Biedronki szłam w worku na śmieci na głowie, na to czapka i nikt nie wiedział co tak szeleści ale też nie widział że właśnie odżywiam swoje włosy

chyba odkryłam sklepik fryzjerski który by miał Kallosa, muszę poprosić tatę żeby mnie podwiózł bo sama jeszcze nie mogę stawać na nodze
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:44   #172
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kat - czy moglabys wrzucic linka do Twojej Sesy? Szukam u mnie na ebayu i nie ma! Jest Amla, jest Khadi, ale Sesa nie. Dlatego chce sobie obejrzec, co tam jest na opakowaniu napisane, moze to jest tylko pod inna nazwa? (Nie mieszkam w PL)[COLOR="Silver"]
Ja na allegro zamawiam u tej pani: http://www.rani-art.pl/olejki-do-wlo...ji-wlosow.html też tam masz cały skład zapisany z pudełka
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Mi sie znowu wydaje, ze kryzys zalezy od stanu farbowancow. Jezeli sie brzdko wplukuja i bardzo kontrastuja z naturalnmi to fakt - szalu mozna dostac i czlowiek rozmysla nad farbami. Ja staram sie nie patrzec na te rudzielce, a szczegolnie kiedy widze je pod slonce.
P.S. Przed chwila byl listonosz z paczka - szybko zdjelam czapke i czepek, zaczesalam wlosy w tlusty kucyk i tak mu otworzlam

ja ostatnio jak miałam kokos na głowie przyszedł monter od domofonu i stałam i z nim gadałam taka z tłustą głową bo zapomiało mi się o tym, że mam włos naolejowany

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Bym zapomniała, była w rossku i mam i odzywkę zieloną alterry i czepek ha! bo wczoraj w worku znowu siedziałam i stwierdziłam , że koniec tego jeszcze muszę jakąś grubą czapkę starą wynaleźć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:55   #173
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć dziewczyny
Sympatyczny ten Wasz wątek pozwólcie, że się przyłącze też zapuszczam naturalki, mam dopiero 1 cm odrostu. To niby malutko ale samym sukcesem dla mnie jest, że zrezygnowałam z ukochanego blondu. Pomalowałam na czekoladę i taksobie już rosną. Przykro mi się tylko ostatnio zrobiło, bo już któraś osoba mi powiedziała, że w blondzie najlepiej... no cóż... mając blond zawsze miałam suche pasma i szopę... a mi się marzą zdrowe, błyszczące włosy, nawet kosztem ukochanego koloru. Chcę do Was dołączyć, bo razem zawsze raźniej
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 12:56   #174
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ty przynajmniej masz w czym mnie wczoraj dobiło jak przeczytałam że kryzys nastąpi w 6. centymetrze i pomyślałam sobie "o, to za miesiąc" ale tak naprawdę mam wrażenie że włosy mi w ogóle nie rosną

i na pewno nie chcę farbować aż do siwienia, najwyżej kiedyś henną bezbarwną. Syoss mi się spierał do rudego a po Palette włosy leciały mi garściami przez miesiąc

ja tam nie miałam kryzysu a co do farby to mojej koleżance też tyle włosów wypadło od tej farby, a mi po castingu tyle leciało, że aż smutno a teraz to wypada mi przy myciu może z 10 włosów
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:09   #175
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
trzeba bylo zalozyc kurtke i udawac ze wychodzisz
Super pomysl, szkoda ze refleks nie zadzialal i na to nie wpadlam. W sumie nie spodziewalam sie zadnej przesylki, ale tak to jest, jak czlowiek sobie zrobi dzien dla urody
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
nooo dokładnie ja raz do Biedronki szłam w worku na śmieci na głowie, na to czapka i nikt nie wiedział co tak szeleści ale też nie widział że właśnie odżywiam swoje włosy
Ty tez dobra jestes Dobrze, ze Ci sie rabek worka nie wymknal spod czapki

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

ja ostatnio jak miałam kokos na głowie przyszedł monter od domofonu i stałam i z nim gadałam taka z tłustą głową bo zapomiało mi się o tym, że mam włos naolejowany
Wiesz co, ja juz mialam kilka razy podobne wpadki. Ostatnio testowalam krem z filtrem, a zeby dzialal to trzeba bylo go sporo nalozyc. No wiec wygladalam jak smierc bo strasznie bielil, ale cos mnie zdekoncentrowalo i nie starlam go tylko zaczelam sprzatac. Nagle ktos dzwoni do drzwi - listonosz. Ale spoko, gosc pelen profesjonalizm, nawet okiem nie mrugnal. No wiec wchodze z powrotem do mieszkania, MIJAM LUSTRO (!!!)... Az sie sama siebie wystraszylam !
Dzieki za linka przejrze sklad i zobacze, co znajde. No i gratuluje czepka!
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
miec dlugie proste gladkie lsniace wlosy jak u modelek.
Jestes genialna! Wlasnie mnie zainspirowalas do podobnego eksperymentu. Ja nigdy nie wierzylam, ze moge miec taaaakie wlosy jak dziewczyny w reklamach ale wlasciwie...dlaczego nie? W sumie mialam kiedys dlugie i geste wlosy, zanim zaczelam farbowac. Z biegiem czasu zaczely byc lamliwe i przesuszone, ale kto wie co sie okaze jak zapuszcze cale swoje? Biore sie w zwiazku z tym za pielegnacje ze zdwojona moca Uda sie czy nie - sprobowac warto! Dzieki za motywacje!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 13:22   #176
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wklejam zdjecia moich odrostów. mają już ponad 7 miesięcy a mi sie wydają, że są krótkie;-/ skończyłam właśnie miesięczną kurację radicalem i zrobię sobię troszkę przerwy i zacznę jantar
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg luty2012.jpg (184,4 KB, 75 załadowań)
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 14:00   #177
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wiecie co?? jak tak patrzę na te wszytski Wasze zdjęcia odrostów to dochodzę do wniosku, że aparat muszę kupić i zacząć fotografować swoje poki co pozyczam od TZ, bo moj pol roku temu sie utopil ehh... co myslicie o tonerach? Zastanawiam się co zrobiłabym z włosami gdyby trafiła mi się jakaś okazja wyjściowa... Toner zaszkodziłby moim naturalnym włosom? zostawiłby po sobie ślad?
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 14:48   #178
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wklejam zdjecia moich odrostów. mają już ponad 7 miesięcy a mi sie wydają, że są krótkie;-/ skończyłam właśnie miesięczną kurację radicalem i zrobię sobię troszkę przerwy i zacznę jantar
jakie zdrowe i mnóstwo nowych ja wczoraj też odkryłam baby hair, właśnie po jantarze
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 16:22   #179
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Heja dziewczyny

7 miesięcy zapuszczania naturalek jest już za mną.
Farbowańce fajnie się wypłukały i jak na mój gust kontrast nie jest aż tak widoczny.
Choć powiem szczerze pare razy naszły mnie już "złe myśli' zwłaszcza jak patrze na długie czarne włosy

ale jak na razie dzielnie się trzymam

tylko czemu te włosy tak wolno rosną ostatnio zakupiłam w promocji olejek na porost włosów Phenome- pożyjemy zobaczymy może troche przyspieszą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5550.jpg (138,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5551.jpg (117,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5552.jpg (114,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5553.jpg (107,6 KB, 26 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 16:27   #180
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Sympatyczny ten Wasz wątek pozwólcie, że się przyłącze też zapuszczam naturalki, mam dopiero 1 cm odrostu. To niby malutko ale samym sukcesem dla mnie jest, że zrezygnowałam z ukochanego blondu. Pomalowałam na czekoladę i taksobie już rosną. Przykro mi się tylko ostatnio zrobiło, bo już któraś osoba mi powiedziała, że w blondzie najlepiej... no cóż... mając blond zawsze miałam suche pasma i szopę... a mi się marzą zdrowe, błyszczące włosy, nawet kosztem ukochanego koloru. Chcę do Was dołączyć, bo razem zawsze raźniej
Cześć Espoir, my się chyba już gdzieś spotkałyśmy na jakimś wątku Też mam 1 cm, więc możemy się motywować wzajemnie i ścigać i zrobiłaś podobnie jak ja -farbnięcie na ciemniejszy kolor. Jak Ci się kolor trzyma? Mój się sprał zdjęcia możesz zobaczyć w mojej galerii (tylko się nie wystrasz ).

W niedzielę wyprostuję (mamy z TŻ walentynki i muszę się prezentować ) to też wstawię zdjęcie, aby pokazać jak wyglądają wystylizowane żeby nie było, że mam taki fatal_error na głowie
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja juz mialam kilka razy podobne wpadki. Ostatnio testowalam krem z filtrem, a zeby dzialal to trzeba bylo go sporo nalozyc. No wiec wygladalam jak smierc bo strasznie bielil, ale cos mnie zdekoncentrowalo i nie starlam go tylko zaczelam sprzatac. Nagle ktos dzwoni do drzwi - listonosz. Ale spoko, gosc pelen profesjonalizm, nawet okiem nie mrugnal. No wiec wchodze z powrotem do mieszkania, MIJAM LUSTRO (!!!)... Az sie sama siebie wystraszylam !
Dzieki za linka przejrze sklad i zobacze, co znajde. No i gratuluje czepka!

Jestes genialna! Wlasnie mnie zainspirowalas do podobnego eksperymentu. Ja nigdy nie wierzylam, ze moge miec taaaakie wlosy jak dziewczyny w reklamach ale wlasciwie...dlaczego nie? W sumie mialam kiedys dlugie i geste wlosy, zanim zaczelam farbowac. Z biegiem czasu zaczely byc lamliwe i przesuszone, ale kto wie co sie okaze jak zapuszcze cale swoje? Biore sie w zwiazku z tym za pielegnacje ze zdwojona moca Uda sie czy nie - sprobowac warto! Dzieki za motywacje!
Może nie zauważył? Ty otworzyłaś listonoszowi, ja z tym gościem gdzieś 20 minut stałam! Ci powiem zdziwiłaś mnie, że na e-bayu nie ma. Skąd jesteś?
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wklejam zdjecia moich odrostów. mają już ponad 7 miesięcy a mi sie wydają, że są krótkie;-/ skończyłam właśnie miesięczną kurację radicalem i zrobię sobię troszkę przerwy i zacznę jantar
ładne i duże
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
wiecie co?? jak tak patrzę na te wszytski Wasze zdjęcia odrostów to dochodzę do wniosku, że aparat muszę kupić i zacząć fotografować swoje poki co pozyczam od TZ, bo moj pol roku temu sie utopil ehh... co myslicie o tonerach? Zastanawiam się co zrobiłabym z włosami gdyby trafiła mi się jakaś okazja wyjściowa... Toner zaszkodziłby moim naturalnym włosom? zostawiłby po sobie ślad?
ja robię telefonem najczęściej aparatem wychodzą w sumie tak samo

A ktoś miał nam wstawić zdjęcia po tonerze!!! Przyznać się
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.