Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-06, 20:25   #1531
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A ta aukcja http://www.ebay.com/itm/Innisfree-Ec...item2c6590cdfa ? Wszystkie są praktycznie w tej samej cenie a sprzedawca cosmetic love jest w miarę sprawdzony

Muszę poszukać informacji na temat ślimaków z innych firm, chociaż ten z mizona jest najbardziej popularny i najwięcej jest recenzji. Ja bym jednak chciała coś w miarę z dobrym składem
Dziękuję
Mam ślimaka purebess i jest ok Ma ładny skład, nie powinien zapchać.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 20:38   #1532
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Muszę poszukać informacji na temat ślimaków z innych firm, chociaż ten z mizona jest najbardziej popularny i najwięcej jest recenzji. Ja bym jednak chciała coś w miarę z dobrym składem
Krem slimakowy z It's Skin prestige ma naprawde dobry sklad i duzo ekstraktow, jedyne, do czego mozna sie przyczepic to BHT na samym koncu ale da sie przebolec. Natomiast krem BB z tej samej serii zachwycil mnie nie tylko odcieniem, efektem, dzialaniem na cere, ale i skladem - tam naprawde nie ma sie do czego przyczepic !! Niesamowite. Bedzie moim namber łan Planuje tez kupic serum i serum pod oczy z tej serii, jestem w trakcie tlumaczenia ich skladow i mam nadzieje, ze okaza sie rownie obiecujace

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-03-06 o 20:40
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 21:34   #1533
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Uff, kupiłam Innisfree Eco Science White C BB Cream SPF35 PA++ u cosmetic.love. Mam nadzieję, że dojdzie szczęśliwie
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 22:19   #1534
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Krem slimakowy z It's Skin prestige ma naprawde dobry sklad i duzo ekstraktow, jedyne, do czego mozna sie przyczepic to BHT na samym koncu ale da sie przebolec. Natomiast krem BB z tej samej serii zachwycil mnie nie tylko odcieniem, efektem, dzialaniem na cere, ale i skladem - tam naprawde nie ma sie do czego przyczepic !! Niesamowite. Bedzie moim namber łan Planuje tez kupic serum i serum pod oczy z tej serii, jestem w trakcie tlumaczenia ich skladow i mam nadzieje, ze okaza sie rownie obiecujace
mówisz o tym: It's Skin Prestige Creme D'Escargot Snail Cream?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-06, 23:39   #1535
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Krem slimakowy z It's Skin prestige ma naprawde dobry sklad i duzo ekstraktow, jedyne, do czego mozna sie przyczepic to BHT na samym koncu ale da sie przebolec. Natomiast krem BB z tej samej serii zachwycil mnie nie tylko odcieniem, efektem, dzialaniem na cere, ale i skladem - tam naprawde nie ma sie do czego przyczepic !! Niesamowite. Bedzie moim namber łan Planuje tez kupic serum i serum pod oczy z tej serii, jestem w trakcie tlumaczenia ich skladow i mam nadzieje, ze okaza sie rownie obiecujace
ooo, a wrzuciłabyś jakieś swatche? bo mało ich po necie, ale z tego co widzę, to faktycznie może być emejzing jakieś porównanie do Skinfood Mushroom #2?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 02:12   #1536
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie, na co natrafilam, ciarki przechodza.... :
http://www.hanbooks.com/seofcoyoumuk.html

Po przeczytaniu tego jeszcze bardziej sie zmobilizowalam, zeby unikac kosmetykow z tymi skladami.... no i na pewno nie kupie wiecej niz jednego kosmetyku z tej samej serii
Zastanawia mnie tylko, czy faktycznie np taki VC Effector zawiera olow lub rtec, skoro daje natychmiastowe spektakularne efekty......?
Ciezko byloby mi sie z nim rozstac bo nic mi tak blizn po wypryskach nie wymiata....
Ieeeee tam. Mnie już nie ruszają takie doniesienia Trochę pieniactwo na siłę.
Przede wszystkim to nieprawda, że "na zachodzie" nie robi się kosmetyków w serii [chociaż zgodzę się z argumentem, że nie powinno się wszystkiego w łańcuszku pakować jak leci, wystarczy tonik+serum lub essence+krem].
Co do składników, to do wszystkiego można się przyczepić, zwłaszcza do WSZYSTKICH konserwantów, nie tylko parabenów [które są nota bene najlepiej zbadane, nie wiadomo co za kilka lat będzie się mówić o pozostałych i jakie szkodliwe skutki mogą wywoływać]. BTW - filtry, również te mineralne [mikronizowane] też szkodzą organizmowi , czytalam takie naukowe opracowania. Podobnież szkodliwy może być rumianek, na którego uczulenie ma prawie 40% populacji.
Książki nie czytałam, ale opracowanie wygląda na takie na poziomie słynnego "inaczej" Różańskiego. Ktoś chciał wywołać sensację, a "fala" popłynie. Identyczne zjawiska jak na wizażu
Nie twierdzę, że te składniki nie są szkodliwe, ale... odrobina dystansu

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to już widziałam, miałam nadzieję, że uda się to zobaczyć na jakiejś większej powierzchni Słyszałam, że ślimaczek mizona jest na podobnym poziomie jasności do baviphat indie trouble catch, a on np na swatchach jest potwornie ciemny, przy czym przy rozsmarowywaniu robi się bardzo bardzo jasny.

Dziewczyny, ja tak z innej beczki - zrobiłam zamówienie u rubyruby76 i trochę się zaczęłam martwić i wariować... kilka godzin po zapłacie dostałam informacje, że przesyłka została wysłana, nadano też jej numer nadawczy, ale track-trace mówi mi, że nie ma przesyłki w systemie.
Napisałam do nich, a w odpowiedzi dostałam coś na kształt automatycznej odpowiedzi, że przesyłka jeszcze od nich nie wyszła i że wyślą ją w przeciągu dwóch dni roboczych (wtf?) i zero ustosunkowania się do mojego pytania.
Czy ktoś może u nich kupował i miał podobną sytuację? Wiem, że wiele dziewczyn ich poleca, ale wczoraj zaczęłam przeglądać ich statystyki i mają trochę negatywów w stylu, że wysyłają podróbki albo że przesyłka nigdy nie dotarła... No i teraz się martwię strasznie o co chodzi i co to za numer nadawczy, skoro przesyłka nigdy od nich nie wyszła

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza... wcześniej zamawiałam u bellogirl i był z nią super kontakt i przesyłka doszła do mnie w 5 dni, a tu takie kwiatki...
Potwierdzam, ślimak Mizona jaśnieje
Gdzieś mam fotę, tylko po nocy nie chce mi się już szukać

Co do przesyłki, nie masz się co martwić. Ze dwa dni temu sprawdzałam nr paczki na stronie poczty naszej, wywaliło mi, że takiego nie ma [na track trace to samo], a potem dostałam sygnał, że przesyłka dotarła

Nie zdziw się też, jak system Ci pokaże, że przesyłka wyleciała z Korei... z dwudniowym wyprzedzeniem

Z innych absurdów miałam w wynikach, że przesyłka awizowana danego dnia [nawet byłam po odbiór, oczywiście brak], a dwa dni później doręczył mi ją listonosz
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Czyli warto wypróbować Chyba głównie u evek można dostać te żele i pianki? Pewnie coś wezmę sobie, ale dopiero jak mój obecny żel będzie się kończył. Już wystarczy tych zapasów


Od kilku dni używam jabłkowego baviphatu i nie podoba mi się Rano twarz nie wygląda najlepiej
Kiedyś rozbierałyśmy pianki Mam chyba gdzieś nawet jedno opakowanie wolne

A co do jabłkowej maseczki, może lepiej nie nakładaj często? Widocznie skóra nie potrzebuje
Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
te same pytania mam co do pianki jajkowej skinfooda
Jutro mogłabym zerknąć do składu jajkowej, na szybko sprawdziłam mleczną i nie ma tam SLeS'ów. Są na bazie mieszaniny kwasów tłuszczowych i wodorotlenków z tego, co widzę.
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak sie maja pianki do olejkow??

(zmywanie bb)

Teraz mam dhc olej a zastanawiam się nad pianką jakąś, warto czy zostac przy oleju??

Pianki mnie kusza tym, ze jest napisane na nich, ze czyszcza pory
Jak już pisałam wcześniej, używam pianek i żeli, pomijam oleje i moja skóra też ma się bardzo dobrze. Kiedyś bawiłam się w wielostopniowe oczyszczanie i szczerze powiedziawszy nie widziałam różnicy.
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Zostan przy olejach!! Pianki sa OPROCZ tego do zmycia bakterii i pozostalosci, ktorych olej nie wyczyscil, a nie ZAMIAST niego
Ale taka teza stoi w sprzeczności z dotychczasową, wiele lat stosowaną pielęgnacją. Zwykłe podkłady też mają w sobie oleje, silikony, składniki rozpuszczalne w tłuszczach i nikt nie "krzyczy", że do pełnego usunięcia potrzeba oleju. Skóry wielu dziewczyn od wielu lat funkcjonują bez zmywania olejem i mają się dobrze.
Tradycyjne czyścidła po prostu emulgują i rozpuszczają/doczyszczają wszystko za jednym razem.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
W ogole to.... STARFISH MNIE ZAPCHAL Nosz kurcze, bede musiala pol soboty spedzic na doglebnym oczyszczaniu twarzy, to jest masakra , co on mi zrobil!!
Uuuuu
Mam próbkę w saszetce, ale aż boję się przetestować. Doprowadziłam wreszcie moją cerę do stanu używalności i nie chciałabym niczego zepsuć...
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 02:22   #1537
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kiedyś rozbierałyśmy pianki Mam chyba gdzieś nawet jedno opakowanie wolne

A co do jabłkowej maseczki, może lepiej nie nakładaj często? Widocznie skóra nie potrzebuje
Proszę Cię, nie kuś

Właśnie odstawiłam i namiętnie smaruję twarz mizonem, bo te padalce w postaci pryszczy szybciej padają po nałożeniu ślimaka

Tak oglądam tą swoją twarz i niepokoi mnie, że w miejscu, gdzie mam rozszerzone pory zaczynają się robić małe grudki jakby coś się tam zbierało Zaczynam się zastanawiać czy dobrze domywam buzie po bebiszonach Teraz sobie myślę, że tą maskę rozpulchniającą z Apisa, która miała być wyłącznie dla brata przyda się i mnie
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2013-03-07 o 02:24
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 07:59   #1538
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

W kwestii olejków - każdy ma inaczej, nie przesadzajmy z tym, że trzeba olejkiem, bo inaczej będzie koszmar.
Nieprawda. W moim przypadku absolutnie nieprawda.
Kupiłam sobie olejek z Misshy: http://cosmetic-love.com/missha-flow...il-3-type.html
po ostatniej tu dyskusji. "A zobaczę" - powiedziałam sobie. Bo może faktycznie nie zmywam wszystkiego piankami.
I co? Nic kompletnie. W mojej ocenie olejek nie rozpuszcza tego wszystkiego lepiej od pianki z Face Shopu czy nawet Lirene, powiedziałabym nawet, że gorzej. Maże się to wszystko na twarzy i mnie tylko wkurza, skóra w ogóle nie jest mniej ściągnięta (na co liczyłam). Czy używam samej pianki, czy zmywam dwuetapowo, efekt jest taki sam - wacik czysty.
W dodatku kosmetyk miał być 2w1, olejek po dodaniu wody miał się zmieniać w pianę - ni huhu. A tani nie był, specjalnie wzięłam taki, bo sądziłam, że będzie dobry i pfff w ogóle. To ja mam w nosie olejki w takim układzie, zbędny wydatek i strata czasu.
Jak mówię - u kogoś innego może i się sprawdza, u mnie nie.

No i kolejny raz wychodzi prosta kwestia, że azjatyki, podobnie jak wszelkie inne kosmetyki jednym pasują, innym nie. I nie ma co generalizować^^ Np. ślimak w ogóle nie jest dla mnie, nie nawilżył kompletnie, skóra się tylko lepiła.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 08:27   #1539
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziś mój pierwszy dzień ze Skin food Platinum Grape cell essential - pierwsze wrażenie - bardzo dobrze kryjący i o naturalnym kolorze

Mój aktualny sposób na oczyszczanie skóry z BB - dwukrotnie zmywam twarz olejem (przy pomocy ściereczki z mikrofibry), następnie nakładam mydło Lush (przeznaczone do twarzy) z odrobiną korundu mikrokrystalicznego; Po wszystkim przemywam twarz zieloną herbatą
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 09:57   #1540
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
mówisz o tym: It's Skin Prestige Creme D'Escargot Snail Cream?



Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ieeeee tam. Mnie już nie ruszają takie doniesienia Trochę pieniactwo na siłę.
Przede wszystkim to nieprawda, że "na zachodzie" nie robi się kosmetyków w serii [chociaż zgodzę się z argumentem, że nie powinno się wszystkiego w łańcuszku pakować jak leci, wystarczy tonik+serum lub essence+krem].
Co do składników, to do wszystkiego można się przyczepić, zwłaszcza do WSZYSTKICH konserwantów, nie tylko parabenów [które są nota bene najlepiej zbadane, nie wiadomo co za kilka lat będzie się mówić o pozostałych i jakie szkodliwe skutki mogą wywoływać]. BTW - filtry, również te mineralne [mikronizowane] też szkodzą organizmowi , czytalam takie naukowe opracowania. Podobnież szkodliwy może być rumianek, na którego uczulenie ma prawie 40% populacji.
Książki nie czytałam, ale opracowanie wygląda na takie na poziomie słynnego "inaczej" Różańskiego. Ktoś chciał wywołać sensację, a "fala" popłynie. Identyczne zjawiska jak na wizażu
Nie twierdzę, że te składniki nie są szkodliwe, ale... odrobina dystansu
No tak, ale ta rtec i olow mnie przerazily O_O I te panie rzekomo pracowaly w koreanskim przemysle kosmetycznym, wiec wiedza, co mowia... Dystans dystansem ale ja staram sie uzywac kosmetykow nie zawierajacych albo zawierajacych jak najmniej z tych szkodliwych skladnikow

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jak już pisałam wcześniej, używam pianek i żeli, pomijam oleje i moja skóra też ma się bardzo dobrze. Kiedyś bawiłam się w wielostopniowe oczyszczanie i szczerze powiedziawszy nie widziałam różnicy.
Ale taka teza stoi w sprzeczności z dotychczasową, wiele lat stosowaną pielęgnacją. Zwykłe podkłady też mają w sobie oleje, silikony, składniki rozpuszczalne w tłuszczach i nikt nie "krzyczy", że do pełnego usunięcia potrzeba oleju. Skóry wielu dziewczyn od wielu lat funkcjonują bez zmywania olejem i mają się dobrze.
Tradycyjne czyścidła po prostu emulgują i rozpuszczają/doczyszczają wszystko za jednym razem.
U mnie było tak, że jak przestałam używać oleju do zmywania, to moja skóra wyraźnie się pogorszyła >< W sumie tak, jak napisała sonea, każdy ma inaczej ale trzeba wiedzieć co, i jak, żeby się później nie zdziwić, jak będą problemy
Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dziś mój pierwszy dzień ze Skin food Platinum Grape cell essential - pierwsze wrażenie - bardzo dobrze kryjący i o naturalnym kolorze

Mój aktualny sposób na oczyszczanie skóry z BB - dwukrotnie zmywam twarz olejem (przy pomocy ściereczki z mikrofibry), następnie nakładam mydło Lush (przeznaczone do twarzy) z odrobiną korundu mikrokrystalicznego; Po wszystkim przemywam twarz zieloną herbatą
Zieloną herbatą, wow

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
ooo, a wrzuciłabyś jakieś swatche? bo mało ich po necie, ale z tego co widzę, to faktycznie może być emejzing jakieś porównanie do Skinfood Mushroom #2?
No! W ogole on ma skladzie nie tylko slimaka (zaraz po wodzie) i EGF stymulujacego produkcje kolagenu (w srodku, a nie pod koniec skladu!), ale i arbutyne, adenozyne oraz pare fajnych ekstraktow
Hm, Mushroom probowalam ale #1, i it's skin bb jest chyba jeszcze jasniejszy (na twarzy, nie swatch).... zreszta popatrz:
Na pierwszym zdjeciu w zalaczniku sa (od LEWEJ):
1) It's Skin Prestige D'escargot
2) Skinfood GA Apple&Cinnamon #2
3) BioEssence Platinum
4) Skinfood GA Honey&Black Tea #1;

na kolejnych zdjeciach masz juz sam It's Skin slimakowy BB, swatch jest ciut bardziej pomaranczowy, niz na zdjeciu a po rozsmarowaniu wyglada tak, jak prawa polowa mojej dloni Staralam sie uchwycic ten rozswietlajacy efekt :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatch1.jpg (85,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch2.jpg (65,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch3.jpg (68,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch4.jpg (78,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatch5.jpg (101,6 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:59
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:09   #1541
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mam ślimaka purebess i jest ok Ma ładny skład, nie powinien zapchać.
O widzisz muszę się jemu przyjrzeć bliżej

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uff, kupiłam Innisfree Eco Science White C BB Cream SPF35 PA++ u cosmetic.love. Mam nadzieję, że dojdzie szczęśliwie
Nic się nie bój, ja zamawiałam już u tego sprzedawcy i wszystko było w porządku do tygodnia powinien pojawić się u Ciebie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2013-03-07 o 10:11
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 10:43   #1542
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
(...)No! W ogole on ma skladzie nie tylko slimaka (zaraz po wodzie) i EGF stymulujacego produkcje kolagenu (w srodku, a nie pod koniec skladu!), ale i arbutyne, adenozyne oraz pare fajnych ekstraktow
Hm, Mushroom probowalam ale #1, i it's skin bb jest chyba jeszcze jasniejszy (na twarzy, nie swatch).... zreszta popatrz:
Na pierwszym zdjeciu w zalaczniku sa (od LEWEJ):
1) It's Skin Prestige D'escargot
2) Skinfood GA Apple&Cinnamon #2
3) BioEssence Platinum
4) Skinfood GA Honey&Black Tea #1;

na kolejnych zdjeciach masz juz sam It's Skin slimakowy BB, swatch jest ciut bardziej pomaranczowy, niz na zdjeciu a po rozsmarowaniu wyglada tak, jak prawa polowa mojej dloni Staralam sie uchwycic ten rozswietlajacy efekt :P
dzięki wygląda fajnie, ale obawiam się, że jednak będzie ciutkę za jasny... on chyba trochę jaśnieje po rozsmarowaniu, nie? a ten mushroom #1 jaki był dla ciebie? za jasny/za ciemny/w sam raz? i jak w porównaniu wypadają? eh, najwyżej poczekam do powrotu i uśmiechnę się na rozbiórkach
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:45   #1543
aluskaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny czy jest możliwość kupienia gdzieś w polskim sklepie internetowym lub na allegro jakichś wartych uwagi kremów BB? jak przeglądałam wasz watek, to większość kupuje na ebayu, a ja na allegro widzę ze sa tam BB np skin79, ale nie wiem czy to jest "prawdziwy" i porządny bb?
Proszę pomóżcie,bo moja skora już wygląda całkiem nieźle po niedawno opracowanej pielęgnacji i nie chce jej paćkać co dzień podkładami bo taki BB był by dla mnie wystarczający.
aluskaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 10:59   #1544
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No! W ogole on ma skladzie nie tylko slimaka (zaraz po wodzie) i EGF stymulujacego produkcje kolagenu (w srodku, a nie pod koniec skladu!), ale i arbutyne, adenozyne oraz pare fajnych ekstraktow
Hm, Mushroom probowalam ale #1, i it's skin bb jest chyba jeszcze jasniejszy (na twarzy, nie swatch).... zreszta popatrz:
Na pierwszym zdjeciu w zalaczniku sa (od LEWEJ):
1) It's Skin Prestige D'escargot
2) Skinfood GA Apple&Cinnamon #2
3) BioEssence Platinum
4) Skinfood GA Honey&Black Tea #1;

na kolejnych zdjeciach masz juz sam It's Skin slimakowy BB, swatch jest ciut bardziej pomaranczowy, niz na zdjeciu a po rozsmarowaniu wyglada tak, jak prawa polowa mojej dloni Staralam sie uchwycic ten rozswietlajacy efekt :P
O wygląda na to że ten it's skin by mi odpowiadał kolorystycznie bardzo ładnie rozświetla skórę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:30   #1545
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez aluskaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwość kupienia gdzieś w polskim sklepie internetowym lub na allegro jakichś wartych uwagi kremów BB? jak przeglądałam wasz watek, to większość kupuje na ebayu, a ja na allegro widzę ze sa tam BB np skin79, ale nie wiem czy to jest "prawdziwy" i porządny bb?
Proszę pomóżcie,bo moja skora już wygląda całkiem nieźle po niedawno opracowanej pielęgnacji i nie chce jej paćkać co dzień podkładami bo taki BB był by dla mnie wystarczający.
asianstore.pl, sprawdzony sklep

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
dzięki wygląda fajnie, ale obawiam się, że jednak będzie ciutkę za jasny... on chyba trochę jaśnieje po rozsmarowaniu, nie? a ten mushroom #1 jaki był dla ciebie? za jasny/za ciemny/w sam raz? i jak w porównaniu wypadają? eh, najwyżej poczekam do powrotu i uśmiechnę się na rozbiórkach
Tak, troche jasnieje. Ja mam jasna skore, ma taki "zimny zolty" odcien, jakby to Azjatycki Cukier okreslila
Mushroom byl dla mnie.... ciut za zolty i ciut za ciemny, o ile pamietam.
Wiesz, ja za tydzien zamawiam pelne opakowanie tego BB wiec na pewno nie zdaze zuzyc calych 10ml probki , moge Ci ja potem oddac, jesli chcesz Zawsze nakladam wszystkie kremy na wierzch dloni szpatulkami umytymi w mydle antybakteryjnym, wiec nie sa "skazone" Albo moge Ci odlac troche z pelnowymiarowego opakowania, jak przyjdzie, jesli wolisz.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
O wygląda na to że ten it's skin by mi odpowiadał kolorystycznie bardzo ładnie rozświetla skórę
^^
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:37   #1546
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja tam zmywam wszystko metodą OCM i po wypróbowaniu różnych sposobów jest dla mnie najlepsza, choć długi czas myłam twarz przeróżnymi żelami i też nie było źle.

Kurczę, od zaledwie dwóch dni testuje Holika Holika Aqua Petit Jelly i się... rozczarowałam. Na tyle, że już myślę o puszczeniu go dalej w świat. Na necie czytałam same pozytywy, wczoraj się wysmarowałam i pac - masakra. Już nawet nie mówię o podkreślaniu skórek, bo to inna kwestia, ale ten BB dziwnie zastyga i jest tępy w rozprowadzaniu, zupełnie jak nie BB. Zasycha w taką kredową konsystencję, nie chce się ładnie rozsmarować, w dodatku ma pomarańczowy odcień. Jest nietrwały i robi plamy. Najlepiej wygląda wklepany, ale to i tak nie jest ciekawy efekt. Jak na razie próbowałam na wchłoniętym filtrze, dzisiaj na zwykłym kremie nawilżającym i bazie pod makijaż + plus nałożenie jajem. Jeszcze gorzej. Mam zamiar wypróbować go w każdej możliwej konfiguracji, nie po to się tyle napalałam i wydałam ostatnie pieniądze, żeby teraz zostać bez podkładu :P Jakieś sugestie?
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 11:47   #1547
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość




No tak, ale ta rtec i olow mnie przerazily O_O I te panie rzekomo pracowaly w koreanskim przemysle kosmetycznym, wiec wiedza, co mowia... Dystans dystansem ale ja staram sie uzywac kosmetykow nie zawierajacych albo zawierajacych jak najmniej z tych szkodliwych skladnikow


U mnie było tak, że jak przestałam używać oleju do zmywania, to moja skóra wyraźnie się pogorszyła >< W sumie tak, jak napisała sonea, każdy ma inaczej ale trzeba wiedzieć co, i jak, żeby się później nie zdziwić, jak będą problemy

Zieloną herbatą, wow


No! W ogole on ma skladzie nie tylko slimaka (zaraz po wodzie) i EGF stymulujacego produkcje kolagenu (w srodku, a nie pod koniec skladu!), ale i arbutyne, adenozyne oraz pare fajnych ekstraktow
Hm, Mushroom probowalam ale #1, i it's skin bb jest chyba jeszcze jasniejszy (na twarzy, nie swatch).... zreszta popatrz:
Na pierwszym zdjeciu w zalaczniku sa (od LEWEJ):
1) It's Skin Prestige D'escargot
2) Skinfood GA Apple&Cinnamon #2
3) BioEssence Platinum
4) Skinfood GA Honey&Black Tea #1;

na kolejnych zdjeciach masz juz sam It's Skin slimakowy BB, swatch jest ciut bardziej pomaranczowy, niz na zdjeciu a po rozsmarowaniu wyglada tak, jak prawa polowa mojej dloni Staralam sie uchwycic ten rozswietlajacy efekt :P
Kurcze, ale smutno. Taki piękny, rozświętlający efekt, ale pewnie bym w nim wyglądała jak królewna śnieżka, która wylądowała twarzą w mące. Póki co jedyne, dwa BB, które mi nie "mączą" twarzy to cezanne i hada labo
Czy tylko ja miałam wrażenie, że mega rozświetla BRTC rich bb? Muszę zacząć spisywać swoje obserwacje co do tych kremów BB, bo już mózg mi fiksuje
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:12   #1548
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja tam zmywam wszystko metodą OCM i po wypróbowaniu różnych sposobów jest dla mnie najlepsza, choć długi czas myłam twarz przeróżnymi żelami i też nie było źle.

Kurczę, od zaledwie dwóch dni testuje Holika Holika Aqua Petit Jelly i się... rozczarowałam. Na tyle, że już myślę o puszczeniu go dalej w świat. Na necie czytałam same pozytywy, wczoraj się wysmarowałam i pac - masakra. Już nawet nie mówię o podkreślaniu skórek, bo to inna kwestia, ale ten BB dziwnie zastyga i jest tępy w rozprowadzaniu, zupełnie jak nie BB. Zasycha w taką kredową konsystencję, nie chce się ładnie rozsmarować, w dodatku ma pomarańczowy odcień. Jest nietrwały i robi plamy. Najlepiej wygląda wklepany, ale to i tak nie jest ciekawy efekt. Jak na razie próbowałam na wchłoniętym filtrze, dzisiaj na zwykłym kremie nawilżającym i bazie pod makijaż + plus nałożenie jajem. Jeszcze gorzej. Mam zamiar wypróbować go w każdej możliwej konfiguracji, nie po to się tyle napalałam i wydałam ostatnie pieniądze, żeby teraz zostać bez podkładu :P Jakieś sugestie?
Ja aktualnie też jestem na niego napalona Nie sądziłam, że daje taki pudrowy efekt, którego bardzo nie lubię. Teraz obawiam się również żółtego odcienia bo jestem bardzo blada i może być dla mnie za ciemny. A ty który odcień kremu zamówiłaś??
Teraz bede musiała sie zastanowić zanim go kupie, może jakąś próbkę najpierw zamówię. Chyba, że inne dziewczyny maja odmienne opinie///
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 21:19   #1549
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Ja aktualnie też jestem na niego napalona Nie sądziłam, że daje taki pudrowy efekt, którego bardzo nie lubię. Teraz obawiam się również żółtego odcienia bo jestem bardzo blada i może być dla mnie za ciemny. A ty który odcień kremu zamówiłaś??
Teraz bede musiała sie zastanowić zanim go kupie, może jakąś próbkę najpierw zamówię. Chyba, że inne dziewczyny maja odmienne opinie///
Mam jaśniejszy odcień, który notabene nie jest jakiś specjalnie jasny... Jestem bladą osobą, mój poziom to tak Dermacol 208 (najjaśniejszy).
Wrzucę swatche porównawcze może, to lepiej to zobrazuje. Najgorzej, że gdy już zaschnie, to potrafi zoksydować Dzisiaj po makijażu miałam trochę uciapaną rękę w tym BB, patrzę, nie dość właśnie, że zasechł jak skorupa, to jeszcze utlenił się na okropny pomarańcz. Robi też taki wybryki na twarzy, gdy zbierze się w jednym miejscu, a o to łatwo, bo ciężko się go rozprowadza. Tego zjawiska też postaram się zrobić foto.

O ile zazwyczaj jestem tolerancyjna wobec kosmetyków i daje im wiele szans, to tej Holiki mam już ochotę się pozbyć. Zawiodłam się.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatche.jpg (56,5 KB, 56 załadowań)
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 21:50   #1550
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja tam zmywam wszystko metodą OCM i po wypróbowaniu różnych sposobów jest dla mnie najlepsza, choć długi czas myłam twarz przeróżnymi żelami i też nie było źle.

Kurczę, od zaledwie dwóch dni testuje Holika Holika Aqua Petit Jelly i się... rozczarowałam. Na tyle, że już myślę o puszczeniu go dalej w świat. Na necie czytałam same pozytywy, wczoraj się wysmarowałam i pac - masakra. Już nawet nie mówię o podkreślaniu skórek, bo to inna kwestia, ale ten BB dziwnie zastyga i jest tępy w rozprowadzaniu, zupełnie jak nie BB. Zasycha w taką kredową konsystencję, nie chce się ładnie rozsmarować, w dodatku ma pomarańczowy odcień. Jest nietrwały i robi plamy. Najlepiej wygląda wklepany, ale to i tak nie jest ciekawy efekt. Jak na razie próbowałam na wchłoniętym filtrze, dzisiaj na zwykłym kremie nawilżającym i bazie pod makijaż + plus nałożenie jajem. Jeszcze gorzej. Mam zamiar wypróbować go w każdej możliwej konfiguracji, nie po to się tyle napalałam i wydałam ostatnie pieniądze, żeby teraz zostać bez podkładu :P Jakieś sugestie?
A już myślałam, że tylko mnie jednej Aqua Petit nie pasuje! Też się z nim męcze od około dwóch tygodni, nie mogę go rozpracować. Czasem wygląda rewelacyjnie a czasem... Szkoda gadać. Z tym że ja zauważyłam, że wklepany w ogóle nie nadaje się do niczego, jedynie szybko i energicznie rozsmarowany. Nakładam tylko palcami.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-07, 22:10   #1551
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
O widzisz muszę się jemu przyjrzeć bliżej

Nic się nie bój, ja zamawiałam już u tego sprzedawcy i wszystko było w porządku do tygodnia powinien pojawić się u Ciebie
Spróbuj, może się sprawdzi
Uspokoiłaś mnie trochę , teraz będę musiała sobie sprawić żel do mycia z sls, żeby go zmyć, bo biedronkowy chyba nie wystarczy.
Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Mam jaśniejszy odcień, który notabene nie jest jakiś specjalnie jasny... Jestem bladą osobą, mój poziom to tak Dermacol 208 (najjaśniejszy).
Wrzucę swatche porównawcze może, to lepiej to zobrazuje. Najgorzej, że gdy już zaschnie, to potrafi zoksydować Dzisiaj po makijażu miałam trochę uciapaną rękę w tym BB, patrzę, nie dość właśnie, że zasechł jak skorupa, to jeszcze utlenił się na okropny pomarańcz. Robi też taki wybryki na twarzy, gdy zbierze się w jednym miejscu, a o to łatwo, bo ciężko się go rozprowadza. Tego zjawiska też postaram się zrobić foto.

O ile zazwyczaj jestem tolerancyjna wobec kosmetyków i daje im wiele szans, to tej Holiki mam już ochotę się pozbyć. Zawiodłam się.
Uff... Dobrze, że go nie zamówiłam. Odstraszyła mnie ta łopatka w opakowaniu , a widzę, że nie tylko opakowanie jest minusem. Szkoda, bo kolor na swatchu wygląda ładnie.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 08:43   #1552
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Ja tam zmywam wszystko metodą OCM i po wypróbowaniu różnych sposobów jest dla mnie najlepsza, choć długi czas myłam twarz przeróżnymi żelami i też nie było źle.

Kurczę, od zaledwie dwóch dni testuje Holika Holika Aqua Petit Jelly i się... rozczarowałam. Na tyle, że już myślę o puszczeniu go dalej w świat. Na necie czytałam same pozytywy, wczoraj się wysmarowałam i pac - masakra. Już nawet nie mówię o podkreślaniu skórek, bo to inna kwestia, ale ten BB dziwnie zastyga i jest tępy w rozprowadzaniu, zupełnie jak nie BB. Zasycha w taką kredową konsystencję, nie chce się ładnie rozsmarować, w dodatku ma pomarańczowy odcień. Jest nietrwały i robi plamy. Najlepiej wygląda wklepany, ale to i tak nie jest ciekawy efekt. Jak na razie próbowałam na wchłoniętym filtrze, dzisiaj na zwykłym kremie nawilżającym i bazie pod makijaż + plus nałożenie jajem. Jeszcze gorzej. Mam zamiar wypróbować go w każdej możliwej konfiguracji, nie po to się tyle napalałam i wydałam ostatnie pieniądze, żeby teraz zostać bez podkładu :P Jakieś sugestie?
Wklep na gołą skórę, bez kremu, bez bazy, bez filtra. U mnie solo wygląda rewelacyjnie i mam ochotę na drugą flaszkę (kolor #2).
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 11:52   #1553
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
(...)Tak, troche jasnieje. Ja mam jasna skore, ma taki "zimny zolty" odcien, jakby to Azjatycki Cukier okreslila
Mushroom byl dla mnie.... ciut za zolty i ciut za ciemny, o ile pamietam.
Wiesz, ja za tydzien zamawiam pelne opakowanie tego BB wiec na pewno nie zdaze zuzyc calych 10ml probki , moge Ci ja potem oddac, jesli chcesz Zawsze nakladam wszystkie kremy na wierzch dloni szpatulkami umytymi w mydle antybakteryjnym, wiec nie sa "skazone" Albo moge Ci odlac troche z pelnowymiarowego opakowania, jak przyjdzie, jesli wolisz.(...)
a dziękuję ewentualnie jakby ci zostało z tej próbki tak na jedno "wypacianie", to chętnie skorzystam - w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma, ale po twoim opisie mam właściwie pewność, że będzie za jasny, niestety

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Kurcze, ale smutno. Taki piękny, rozświętlający efekt, ale pewnie bym w nim wyglądała jak królewna śnieżka, która wylądowała twarzą w mące. Póki co jedyne, dwa BB, które mi nie "mączą" twarzy to cezanne i hada labo
Czy tylko ja miałam wrażenie, że mega rozświetla BRTC rich bb? Muszę zacząć spisywać swoje obserwacje co do tych kremów BB, bo już mózg mi fiksuje
rozumiem, że ty też z tych trochę ciemniejszych karnacji? a co to dokładnie za bebiki, o których piszesz?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:31   #1554
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
a dziękuję ewentualnie jakby ci zostało z tej próbki tak na jedno "wypacianie", to chętnie skorzystam - w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma, ale po twoim opisie mam właściwie pewność, że będzie za jasny, niestety
Oki Dam Ci znac na PM w takim razie
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 13:43   #1555
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Poszukuje cc kremu iFiona red.Czy moglybyscie mi moze dac jakis
typ ,gdzie moglabym go zamowic?
Bede bardzo wdzieczna ,za kazda odpowiedz
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 15:57   #1556
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Poszukuje cc kremu iFiona red.Czy moglybyscie mi moze dac jakis
typ ,gdzie moglabym go zamowic?
Bede bardzo wdzieczna ,za kazda odpowiedz
Dobre pytanie. Jeszcze za dawnych czasow Zygmus kupowala na jakims chinskim odpowiedniku eBaya Sama jej szukam bezskutecznie (bo ja chinskiego niet) od jakiegos czasu.

Dostalam wczoraj z paczka sterte probek w tym min Elisha Coy Always Tripple - jak zobaczylam saszetke to przypomnialo mi sie, ze jest na mojej wish-liscie bo jasny i zolty.
Posmarowalm sie dzisiaj rano i - nie chce zapeszac - ale jest to jeden z lepszych bb jakie mialam. Ostatnio wszystko na mnie wyglada fatalnie - wazy sie, sciera, blyszczy jak glupie, Elisha Coy siedzi natomiast grzecznie na twarzy od 7 rano Zolty, jasny (a ja jestem tak NC10 mniej wiecej i pasuje) i juz mi jest szkoda ze probka sie skonczy jutro
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:13   #1557
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Dobre pytanie. Jeszcze za dawnych czasow Zygmus kupowala na jakims chinskim odpowiedniku eBaya Sama jej szukam bezskutecznie (bo ja chinskiego niet) od jakiegos czasu.

Dostalam wczoraj z paczka sterte probek w tym min Elisha Coy Always Tripple - jak zobaczylam saszetke to przypomnialo mi sie, ze jest na mojej wish-liscie bo jasny i zolty.
Posmarowalm sie dzisiaj rano i - nie chce zapeszac - ale jest to jeden z lepszych bb jakie mialam. Ostatnio wszystko na mnie wyglada fatalnie - wazy sie, sciera, blyszczy jak glupie, Elisha Coy siedzi natomiast grzecznie na twarzy od 7 rano Zolty, jasny (a ja jestem tak NC10 mniej wiecej i pasuje) i juz mi jest szkoda ze probka sie skonczy jutro
a jak sie spisuje elemong
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 16:30   #1558
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Dobre pytanie. Jeszcze za dawnych czasow Zygmus kupowala na jakims chinskim odpowiedniku eBaya Sama jej szukam bezskutecznie (bo ja chinskiego niet) od jakiegos czasu.
Ja ją znajduję na każdym kroku. Nie potrafi się, bjedne dziewcze, schować. Po za tym jesteś pewna, że Ty i Twój portfel chcecie ją znaleźć?
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 21:32   #1559
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a jak sie spisuje elemong
Duza tubka sie kliknela Bardzo mi pasuje.
Z Elishacoy dostalam tez probke Always Nuddy - chcesz? bo to ciemne okrutnie

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Ja ją znajduję na każdym kroku. Nie potrafi się, bjedne dziewcze, schować. Po za tym jesteś pewna, że Ty i Twój portfel chcecie ją znaleźć?
dawaj Moj portfel udaje, ze mnie nie zna od prawie dwoch lat odkad odkrylam swiat azjatyckich kosmetykow
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-08, 22:07   #1560
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Poszukuje cc kremu iFiona red.Czy moglybyscie mi moze dac jakis
typ ,gdzie moglabym go zamowic?
Bede bardzo wdzieczna ,za kazda odpowiedz
Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Dobre pytanie. Jeszcze za dawnych czasow Zygmus kupowala na jakims chinskim odpowiedniku eBaya Sama jej szukam bezskutecznie (bo ja chinskiego niet) od jakiegos czasu.
Pierwsze lepsze z brzegu
http://www.debeautymemory.com/produc...-CC-CREAM.html
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.