Fryzjer w Tychach - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 00:53   #271
beautiful_nightmare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer w Tychach

wizyt u fryzjera boję się chyba bardziej niż tych u dentysty ... nie wiem czemu zdecydowana większość tych, w ręce których trafiałam, miała jakąś swoją inną miarę, gdzie 1cm = 5 cm albo i więcej. gdy już trafiałam na fryzjera, który rozumiał co do niego mówię, to jak na złość później 'znikał' z tego salonu ;D

swego czasu parę razy byłam w SPA ELITA INSTYTUT na Hotelowcu, jeśli chodziło o podcięcie to zawsze wychodziłam zadowolona, natomiast kiedy zdecydowałam się na większe cięcie, było już gorzej, po pierwsze pani się trochę zagalopowała i zamiast włosów trochę przed ramiona, miałam włosy do brody, po drugie dopiero na drugi dzień po umyciu, prostowaniu, zauważyłam, że są krzywo obcięte, tym sposobem zniechęciłam się do fryzjerów na dłuuugi czas. nie wiem kto obecnie pracuje w tym salonie, więc nie chcę też robić czarnego PRu

ale dla mnie to było traumatyczne przeżycie ! :P

moja mama kiedyś chodziła do p. Reni na Paprocańskiej, zazwyczaj była zadowolona, chociaż czasem fryzjerka robiła jej włosy po swojemu, fakt faktem efekt końcowy był ok ...
ja u p. Reni byłam raz, parę lat temu, robić fryzurę na studniówkę, skończyło się na tym, że wracałam do domu zaryczana i mówiłam, że nigdzie nie idę ! i w ciągu 15 min., które miałam na założenie kiecki itd. musiałam poprawić makijaż i jako tako fryzurę.

zraziłam się też do salonu na oś.M, nazwy nie pamiętam, w każdym razie wchodzi się po schodach koło Avangardy. byłam tam na ściąganiu koloru i nakładaniu nowego, niestety coś pani fryzjerce nie wyszło, na pocieszenie udałam się do pomieszczenia obok, żeby u pani kosmetyczki wyregulować brwi, chyba z 5 razy zaznaczałam, żeby nie robiła zbyt cienkich, ale jak to bywa nieszczęścia chodzą parami, brwi miałam wyskubane okropnie, jedyne co mi pozostało to lecieć do innego fryzjera i zafundować sobie grzywkę na prosto, co finalnie okazało się bardzo dobra decyzją
ale się rozpisałam ... gólnie nigdy nie miałam szczęścia jeśli chodzi o fryzjerów

natomiast z czystym sumieniem mogę Wam polecić niewielki salon, który znajduje się w Hotelu Tychy, Vogue jak zobaczyłam włosy mojej mamy, po wizycie u p. Wioli, byłam w szoku, że w końcu są jednolicie zafarbowane, mimo, że zawsze był problem z odrostem, do tego miękkie i lśniące, a uwierzcie, że włosy mojej rodzicielki przeszły wiele
zachęcona tym, wybrałam się tam. i szczerze ? pierwszy raz byłam tak zadowolona, co prawda nie szalałam jakoś bardzo, poprosiłam o podcięcie i farbowanie (moje włosy wtedy miałe kilka różnych odcieni, po nieudanej dekoloryzacji), ale po moich przejściach byłam przewrażliwiona.
p. Wiola jest bardzo sympatyczna, potrafi doradzić i no najważniejsze słucha klientów, a nie robi jak jej się podoba czy wyjdzie. no i wielki plus, za niskie ceny, za całość zapłaciłam 70 zł przy włosach długich.
beautiful_nightmare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 19:22   #272
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez iwet_26 Pokaż wiadomość
Jak ktoś szuka relaksu i przyjemności niech się wybierze do SPA.
Ale idiotyczna wypowiedź, atmosfera i poczucie komfortu w salonie jest tak samo ważna, jak umiejętności fryzjera.

Ja mam od 2 lat ulubioną fryzjerkę, p.Anetę w salonie TRENDY na Kościuszki - skarb po prostu. Obcina dokładnie tak, jak chcę ale też potrafi mnie odwieść od złego pomysłu, jeśli miałoby to nie pasować do mojego typu urody, sympatyczna - na pewno jej już nie zmienię
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:56   #273
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Fryzjer w Tychach

Polecam studio Magdalena Sojka (teraz znajduje się na Bibliotecznej). Byłam wczoraj na strzyżeniu i wyszłam zadowolona (jestem wymagająca). Z niczego i byle czego wyszła super fryzura Nie wiem kto mnie strzygł, wiem, ze na pewno nie pani Magdalena, a jej pracownica. W kazdym bądź razie polecam.
Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:58   #274
lilka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Tychach

Salon P.Magdy Sojki który jest teraz na Bibliotecznej jest zdecydowanie wiekszy i przyjemniejszy.. Przyjmuje P.Marcelina dużo mówi ale jest profesjonalistką w każdym calu, P.Magdy nie było jest na L4 więc baleage robiła mi właśnie ona. Jestem BARDZO ZADOWOLONA! włoski są już zafarbowane przy samej nasadzie-także nie mam ani tyci odrostu!!!! Jest tam także jakaaś nowa młoda wysoka dziewczyna-jak zerkałam z boku to też wydaje sie ok. Przede wszystkim nie ma już plotek tylko robota POLECAM P.MARCELE.Pracują na JOJKO -miałam zrobioną regenerację włosów -błyszcząca wyszłam i świeża Jest też nowa kosmetyczka- która ma mnóstwo promocji-więc chyba sie wybiore na jakis zabieg
__________________
Carpe Diem!
lilka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:50   #275
Kalina800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Tychach

To mi wyglada na reklamę salonu ze strony właściciela

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

jeżeli mogę postroszyc tu piórka chciałam sie pochwalić moimi przedluzanymi wloskami jestem mega zadowolona
Włoski przedluzala mi p.Michalinka w salonie Madame na rynku starym
Zdjęcia są wklejone na ich fanpage na facebooku
są teraz tam 3 dziewczyny więc juz czas na wizytę jest skrócony Kiedys były większe kolejki
Pozdrawiam
Kalina800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 12:06   #276
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Fryzjer w Tychach

Udałam się w końcu do Bronkowskiej na Balbinie....z całości jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł ślicznie i zostałam podcięta tyle ile chciałam, bardzo przyjemnie się tam czułam. Usługi tam wykonywane niestety trochę kosztują (jeden kolor na włosach 'do stanika" i małe podcięcie zapłaciłam 180zł).
I jeszcze jedna mała uwaga: zostałam poinformowana iż używają farb Loreala ale jak szukałam numerów jakimi byłam farbowana to nigdzie takich nie znalazłam i teraz już nie wiem co mam na głowie (a szkoda, bo mogłabym sama nakładać kolor)
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 06:59   #277
Kalina800
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer w Tychach

Wow niezła cena ja za takie włosy placilam 140zl strzyzenie gratis przy farbe. A co do nr farb to logiczne ze nie podadzą Ci czym farbowali. poza tym te farby trzeba w odpowiedniej ilości wymieszać z utleniaczem ja bym nie ryzykowala

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Ps tez robię na Lorealu
Kalina800 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 05:43   #278
nula6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez lilka1982 Pokaż wiadomość
Salon P.Magdy Sojki który jest teraz na Bibliotecznej jest zdecydowanie wiekszy i przyjemniejszy.. Przyjmuje P.Marcelina dużo mówi ale jest profesjonalistką w każdym calu, P.Magdy nie było jest na L4 więc baleage robiła mi właśnie ona. Jestem BARDZO ZADOWOLONA! włoski są już zafarbowane przy samej nasadzie-także nie mam ani tyci odrostu!!!! Jest tam także jakaaś nowa młoda wysoka dziewczyna-jak zerkałam z boku to też wydaje sie ok. Przede wszystkim nie ma już plotek tylko robota POLECAM P.MARCELE.Pracują na JOJKO -miałam zrobioną regenerację włosów -błyszcząca wyszłam i świeża Jest też nowa kosmetyczka- która ma mnóstwo promocji-więc chyba sie wybiore na jakis zabieg
Witaj,
mam pytanko czy P. Marcelina jest długo w salonie P. Magdy, bo właśnie tam dzwoniłam i powiedziano mi że Magda jest na L-4 i zaproponowano wizytę uP. Marceliny lub P. Agnieszki, jednak u żadnej z nich nie byłam a koniecznie muszę zrobić odrost
nula6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 10:42   #279
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cytat:
Napisane przez nula6 Pokaż wiadomość
Witaj,
mam pytanko czy P. Marcelina jest długo w salonie P. Magdy, bo właśnie tam dzwoniłam i powiedziano mi że Magda jest na L-4 i zaproponowano wizytę uP. Marceliny lub P. Agnieszki, jednak u żadnej z nich nie byłam a koniecznie muszę zrobić odrost
Czy moge prosić o adres i telefon, jak nie można tu to wiadomością na pw byłabym wdzięczna bo mam włosy do zrobienia a już dosyć kiepskich fryzjerów no dobra z jednego byłam zadowolona ale uwaga - zapłaciłam .... 260zł
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:50   #280
Megi 20
Przyczajenie
 
Avatar Megi 20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

witam, czy mozesz podzielic sie opiniami o marcelinie z salonu m. sojki? jestem zapisana ale pelna obaw po zlych doswadczeniach fryzjerskich
Megi 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 13:55   #281
Megi 20
Przyczajenie
 
Avatar Megi 20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

halo halo podbijam temat dziewczyny dzielcie sie opiniami dot fryjzerow please... czy ktos wie cos na temat pana arura u bronkowskiej?? warto??
na razie chce tylko obciac i posieniowac wlosy, ostatni fryzjer dopadl mnie degazowkami, zaplacilam za sciecie 80! zl a efekt godny pozalowania, wlosy jak piora i ukladaja sie fatalnie
znajoma chwalila artura od bronkowskiej, chetnie poznam inne opinie przed ewentualna wizyta..z gory dzieki!!
Megi 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 18:29   #282
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hej, odswieżam wątek. Ostatnio jakoś nie miałam szczęścia do fryzjerów, byłam po raz drugi w Madame & G'men, ale salon się nie sprawdził (efekt żaden, a w ogóle Pani denerwująca, pytała o sprawy prywatne, które nie powinny ją interesować). Potem odwiedziłam salon w hotelu Tychy, nie pamiętam nazwy, tam tez mnie Pani nie urzekła, sama, nie wyrabiała się z czasem, efekt nie był zły, ale najpierw dzwoniła, żeby przelożyc wizytę na inną godzinę, a potem jeszcze z pół godziny czekania, zdecydowanie za długo.

A dziś odwiedziłam salon Wella, na czterech porach roku, ten od strony al. bielskiej, i muszę przyznać, że nawet mi się spodobało. Podobno wcześniej był w innym miejscu, ale nie wiem gdzie. W każdym razie, z całej obsługi i obcięcia jestem bardzo zadowolona i niedużo zapłaciłam. Aż cztery Panie obcinały i spore zainteresowanie było, więc myślę ze można ich polecić.

Zapewne odwiedze ich jeszcze raz.

A może macie jeszcze jakieś inne salony, które mozecie polecić czy tez nie?

Pozdrawiam
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 10:16   #283
traudi
Raczkowanie
 
Avatar traudi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja po wielu poszukiwaniach fryzjera, który potrafi dobrze obciąć włosy, trafiłam przez przypadek do Pani Eli z salonu Josei na ul. Darwina.
Nie zapeszając byłam już u niej dwa razy i jestem zadowolona.
Dawno nie byłam tak dobrze obcięta. Polecam
traudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:21   #284
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja jutro po 8 miesiącach idę do salonu Magdalena Sojka. Zdam relację Tylko ja na strzyżenie, bo nigdy nie farbowałam włosów ;P
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 13:49   #285
anecia1881
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam odświezam wątek bo dawno nic nowego nie pisano.. Dziewczyny szukam fryzjera na wesele. Widzę pozytywne opinie na temat p. Sojki i salonu Madame przy rynku. Jak to się ma na dzień dzisiejszy?
anecia1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 11:43   #286
rapaniana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czesc,
z tego co wiem to p.Sojka zamknęła salon i wyjechała. Co do salonu madame to nie pomoge bo nie znam:-(
chętnie za to sie dowiem do kogo najlepiej iść na strzyżenie w Tychach, zwłaszcza przy gęstych włosach
pozdrawiam
rapaniana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 12:06   #287
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Fryzjer w Tychach

M. Sojka niedawno pracowała w pasażu U Edka. Teraz nie wiem jak jest.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 08:30   #288
anecia1881
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Fryzjer w Tychach

Dziękuję za informację! W takim razie pójdę na próbną do Madame i sie zobaczy
anecia1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 19:35   #289
green3en
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cześć, ja polecam salon Wella na czterech porach roku. Byłam tam juz dwa razy i pewnie jeszcze pójdę. U mnie było tylko strzyżenie, ale na długich włosach.

Plus za miłą atmosferę


Pozdrawiam.
green3en jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 07:20   #290
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Tychach

hej
ja już kiedyś polecałam salon Mc Hair na dębowej, pracuje tam p. Kamil oraz drugi chłopak. zawsze chodziłam do p. Kamila, raz byłam u jego kolegi - z obydwu fryzjerów jestem bardzo zadowolona.

zawsze robię kolor i ścinam/podcinam włosy - fryzjerzy doradzają i perfekcyjnie dobierają kolorek do konkretnej osoby, tak samo ze strzyżeniem (mam włosy cienkie, delikatne, półdługie)..

namówiłam na wizytę u nich swoich bliskich i są tak samo bardzo zadowoleni, głównie ze strzyżenia (farbują się same w domu)

strzyżenie+kolorek to coś koło 160zł - dla mnie osobiście to niemałe pieniążki, ale raz na jakiś czas sobie pozwalam
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 21:42   #291
OlutT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Tychach

Cześć!

Bardzo proszę o pomoc 5 lipca ślub a ja nadal nie mam fryzjerki. Macie może kogoś sprawdzonego z dojazdem do klientki.

Pozdrawiam serdecznie!!
OlutT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:01   #292
IfYouLiftMeUp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer w Tychach

Ja niestety nie polecę salonu Wella na 4 porach roku. Obsługa faktycznie miła, ale Pani u której byłam na podcięciu końcówek nie bardzo wie co robi . Nie chciała się zgodzić na podcięcie włosów na mokro i wcześniej skatowała je prostownicą . Dodatkowo zamiast rozczesać moje włosy szerokim grzebieniem to szarpała mi polakierowaną!! grzywkę grzebyczkiem do tapirowania . Nigdy więcej tam nie zawitam. Bardzo dbam o swoje włosy, a po tej wizycie czuje się winna, że pozwoliłam na takie ich traktowanie...
I w dalszym ciągu szukam dobrego fryzjera w Tychach. A tak odbiegając od tematu czy któraś z Was miała podcinane włosy gorącymi nożyczkami? Jeśli tak to gdzie? Jak przebiega taki zabieg?
IfYouLiftMeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 13:39   #293
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Tychach

podbijam...
ktoś może polecić dobrego fryzjera w Tychach???
chodzi mi głównie o farbowanie i podcięcie włosów.
słyszał ktoś coś o salonie PARADISE na 4 porach?
to dosyć pilne, będę wdzięczna za odpowiedzi
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 14:03   #294
greentia
Przyczajenie
 
Avatar greentia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Tychach

Czy ktoś może polecić salon, w którym robią porządne OMBRE? czytałam na fb odpowiedzi na ten temat i pojawiały się nazwy:
- Studio Fryzjerstwa Magdalena Wolnik
- Salon fryzjerski i kosmetyczny - Edyta Liszka
- Salon Elegancja, oś H na Merino
- Nowy Styl na Zwakowie
- Salon Fryzjerski-Krystian Kasiak
- Salon Fryzjerski "Balsam" osiedle M
- Studio Fryzjerskie Roksana Rydzewska
- salon Kashmir w Tychach na os.R
- salon X przy Grota Roweckiego
Ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat?
greentia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 15:56   #295
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Fryzjer w Tychach

Nie polecam salonu Magdaleny Wolnik. Jest drogi i na dodatek fryzjerki niezbyt słuchają co chce klient i robią co chcą. W związku z tym dostałam dzisiaj ciemny kolor na moich wcześniej dekoloryzowanych włosów (czyli w sumie to poszło na marne). Jeśli chodzi o fryzurę to wpiszcie w google
"soccer mum " i mniej więcej to mam teraz na głowie. Polecam być jak najdalej od tego salonu jak się tylko da.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 13:28   #296
Megi 20
Przyczajenie
 
Avatar Megi 20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Tychach

Odświeżę troche temat i polecę salon pani Kasi Bronkowskiej. Otóż wybrałam się tam celem podcięcia i wycieniowania moich włosów (długich, suchych, niezbyt gęstych ale grubych i puszących się, lekko kręconych, podatnych) i szłam, powiedzmy szczerze, nieco zlękniona, gdyż po osatniej przygodzie z cieniowaniem włosów (pani Magda Wolnik, która dopadła mnie, naiwną i nieświadomą, degażówkami i wycieniowała włosy tak, że wyglądały na jeszcze rzadsze, bardziej suche i zniszczone i za żadne skarby nie dało ich się ułożyć) przez 2 lata cięłam włosy na jedną długość co by znowu nie przeżywać koszmaru zapuszczania po nieumiejętnym cieniowaniu. Ze strzyżenia jestem bardzo zadowolona, pani Kasia dokładnie zrozumiała czego chcę i co będzie dobrze wyglądało i dobrze się układało przy moim gatunku włosów, fryzura jest super, łatwo ją ułożyć w domu na szczotce obrotowej, po prostu super.
Teraz wybieram się na koloryzację, marzy mi się coś podobnego jak na zdjęciu z zachowaniem odrostu w moim naturalnym kolorze, który jest taki jak na fotce, i jasnymi końcami. Planuję oczywiście iść do pani Kasi jeśli ktoś ma doświadczenia z koloryzacją u niej bardzo proszę - piszcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 626461b1b4a1f4d3e7541b3055acac64.jpg (48,4 KB, 23 załadowań)
Megi 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 12:57   #297
wute
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 56
Dot.: Fryzjer w Tychach

Hej, daj znać jak wyszła koloryzacja w studio bronkowska, ile płaciłas? Bede bardzo wdzięczna za informaćje gdyż sama sie zastanawiam czy do nich nie pójść ��
wute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 17:34   #298
karllii
Raczkowanie
 
Avatar karllii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 353
Dot.: Fryzjer w Tychach

Szukam fryzjera który potrafi farbowac/rozjaśniac włosy i robi to tak jak powinno być - co polecacie? Chodzi mi o kolor najbardziej zbliżony do mojego naturalnego ( mma kilku centymetrowe odrosty, jasne, reszta wlosy ciemny braz)
karllii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 18:10   #299
Glupotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

Witam,

W ramach przestrogi radzę omijać szerokim łukiem salon Graża na Bielskiej. Po przeprowadzce do Tychów dwa lata temu byłam tam dwa razy na obcięciu i było w miarę ok, ale później to już tylko katastrofa. Poszłam tam poczesać się na wesele znajomych (moimi włosami chyba zajęła się właścicielka, ale nie dam sobie głowy uciąć) i to było katastrofą. Włosy były kręcone na metalowych wałkach pod stacjonarną suszarką, co nie dość, że skończyło się strasznie popalonymi włosami, to na domiar złego skończyło się wielkim ciągnięciem i szarpaniem, żeby uwolnić włosy z wałków. Fryzura też nie do końca mi odpowiadała, wielki tapir, warkoczyk, który sama lepiej bym zaplotła i najgorsza rzecz - żeby ukryć gumkę recepturkę (tak, najgorszą rzecz do związywania włosów!!!) fryzjerka wysypała mi na włosy tonę brokatu na lakier przy gumce. Cały dzień męczyłam się z jego usuwaniem ze wszystkiego, bo strasznie się sypał i już nie wspomnę o tym, że wyglądał strasznie tandetnie.
Ostatnio jednak wróciłam do tego salonu z dwiema prostymi sprawami - podciąć grzywkę i obciąć faceta. Po pierwsze fryzjerka (chyba Pani Iza, bardzo niechlujna, z czarnymi totalnie zniszczonymi włosami) zaczęła od hasła: kto pani obcinał tę grzywkę? - nie znoszę takich pretensjonalnych tekstów. Po drugie grzywka została obcięta totalnie krzywo i zwyczajnie źle. Kiedy zwróciłam uwagę, znowu jakaś opryskliwa uwaga, że przecież tak chciałam (chciałam prostą grzywkę, a na pewno tak nie wyszło) i czy ma szanowna Pani fryzjerka dociąć, ale w tym momencie podziękowałam. Niestety męskie strzyżenie tak samo, zupełnie nie tak jak prosiliśmy, krzywo, z jakimiś sterczącymi włosami, niedociętymi tu i tam. Koszmar. Nie polecam! Nawet w podbramkowych sytuacjach nie wybierajcie się tam za żadne skarby.

Teraz mam zamiar iść do Mariusza naprzeciwsko kościoła św. Krzysztofa lub do salonu Pani Sojki. Dam znać jak wyszło.
Glupotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 20:19   #300
Glupotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Fryzjer w Tychach

No i poszłam do fryzjera. Ostatecznie wybór padł na Mariusza z salonu naprzeciwko kościoła św. Krzysztofa, ale tylko i wyłącznie z powodu tego, że telefon podany na stronie facebooka salonu Magdaleny Sojki był nieaktywny, więc poddałam się i wybrałam Mariusza. Na wizytę czekałam niecałe dwa tygodnie. Umówiłam się na farbowanie i strzyżenie. I niestety zawiodłam się, ale po kolei:
1. Po pierwsze nie spodobał mi się bezpośredni ton Pana Mariusza, który zwracał się do mnie na ty. Fakt jestem od niego młodsza, ale jestem klientką, więc trochę szacunku mi się należy.
2. Fryzjer w ogóle ze mną nie rozmawiał. Kiedy próbowałam mu wyjaśnić co bym chciała osiągnąć i co mi się podoba, chwilę posłuchał, po czym stwierdził, że szkoda czasu na gadanie i lepiej działać. A szkoda, bo może gdyby mnie wysłuchał, to nie zniszczyłby mojej fryzury.
3. Cięcie - mało delikatne i kompletnie bez konsultacji. Zbyt krótkie, ale niech będzie, długość ujdzie. Niestey mówiłam, że podobają mi się włosy krótsze z tyłu, a podczas cięcia okazało się, że włosy z tyłu zostaną dłuższe. Powiedziałam też jasno, że nie chcę cieniować, a kiedy zapytałam w trakcie zabiegu, okazało się, że moje włosy będą jednak cieniowane (delikatnie, ale to mi przeszkadza i tego nie chciałam).
3. Farbowanie - brak próby uczuleniowej, co skończyło się podrażnioną skórą głowy, na której pojawiły się strupki. Kolor, który mi pokazywał fryzjer był ładny i o taki mi chodziło. Oczywiście na włosach wyszedł totalnie inny i na pewno nie taki jak z próbnika. Myślałam, że skoro mam do czynienia ze specjalistą, to osiągnie efekt zamierzony i wskazany mi na próbniku.
4. Cena - przecięna, zapłaciłam 200zł za farbę na całą głowę na włosach trochę dłuższych niż do ramion (już po obcięciu) i cięcie.
Powinnam była w ogóle nie płacić za tę usługę, ale po ciężkim dniu zostałam tak dobita, że nie miałam siły się kłócić.
5. Najgorsze jednak w tym wszystkim było to, że fryzjer gadał z koleżankami, ktore przychodziły do salonu, zaraz po wypaleniu papierosa podchodził do mnie ze śmierdzącym oddechem i nieumytmi łapskami, spieszył się - ewidentnie byłam mu nie po drodze i zdaje się, że miał ciekawsze rzeczy do roboty.

Teraz nie pozostaje mi nic jak zapuszczać włosy i omijać kolejny salon szerokim łukiem.
Glupotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 10:34:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.