Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 20:36   #1711
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 772
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez eowyn Pokaż wiadomość
Czy Wam też nie udaje się obejrzeć/dodać do koszyka różu MAC na stronie Douglasa?
Mi się nic z Maca nie udało obejrzeć/dodac, podobnie rzecz się ma z lakierami BB w ogóle strona dopiero teraz oddech złapała, bo od godziny problemy techniczne
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:39   #1712
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez eowyn Pokaż wiadomość
Czy Wam też nie udaje się obejrzeć/dodać do koszyka różu MAC na stronie Douglasa?
ano :/
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:42   #1713
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44201490]Prosze .



A to teraz zartem zarzucilas . "Czestych promocji", dobre. Online czasami promocje sa, bardzo rzadko jest "20%" na wszystko. W tym roku bylo trzy razy, o ile sie nie myle. Stacjonarnie u mnie jest raz lub max. 2 razy. Rzeczywiscie czesto. Jesli taka bedzie buracka polityka Douglasa to ja dziekuje.

Ja sie nie dziwie, ze malo kto chce kupowac w S. czy D. bez promocji. Ceny maja chore. Asortyment drozszy niz w jakimkolwiek kraju Zachodu. Nie mowiac juz o USA. Co to w ogole za sytuacja, ze sklep w UK nie dosc, ze ma nizsza cene wyjsciowa, to i promo dorzuci, i jeszcze za darmo wysle. U nas to wciaz PRL mentalny.[/QUOTE]

Częstsze niz w zeszłym roku gdzie D nic takiego nie oferował. W tym roku miałam 3 razy noc zakupów gdzie przez cały dzień było -20, dodatkowe zniżki na sms więc douglas "szalał". Często -10 czy 15% było na wybraną markę. Jak ma się 2 D pod nosem to jest w czym wybierać i średnio raz na 2msc coś można taniej kupić. Od września? są promocje miesięczne na wybrane produkty.
To co robi S to jest chore bo zamiast podwyższać ceny co rusz i później szczują rabatami to by mogli wszystko obniżyć i sprzedaż by mieli non stop a nie od promocji do promocji.
Nie zdziwcie się jak po świętach będzie 30% w D bo niby też takie słuchy chodzą aczkolwiek w to już nie uwierzę.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2013-12-17 o 20:46
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 20:55   #1714
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A właśnie jak to jest z S, każda perfumeria może mieć inne ceny? W jednej S mój puder kosztował 239zl, w drugiej 225zł. D zrobił tez niezły myk, np. Armani przy stoisku ma inne ceny niż przy kasie jest wbijane, oczywiście na niekorzyść klienta, za te kilka złotych niepowiedziane u mnie niesmak pozostaje.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:02   #1715
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44201490]Prosze .

Ja sie nie dziwie, ze malo kto chce kupowac w S. czy D. bez promocji. Ceny maja chore. Asortyment drozszy niz w jakimkolwiek kraju Zachodu. Nie mowiac juz o USA. Co to w ogole za sytuacja, ze sklep w UK nie dosc, ze ma nizsza cene wyjsciowa, to i promo dorzuci, i jeszcze za darmo wysle. U nas to wciaz PRL mentalny.[/QUOTE]

Jamesku niestety "święta prawda"

Ja natomiast zastanawiam się nad zestawem do oczu z maskarą Armaniego. Dwa tygodnie temu poprosiłam o wyjaśnienie co wchodzi w skład kompletu, bo nie było zdjęcia ani opisu. Dopisali, że podkład, korektor i próbka zapachu. Zapytałam o kolory i pojemności oraz czy zestaw jest w pudełku czy może w kosmetyczce (naiwność ), ale już nie otrzymałam odpowiedzi. Dzisiaj się upomniałam znowu. Tylko teraz te 20%... Armani Excess po lekturze wydaje mi się ciekawszy (z mocniejszą czernią), ale gratisy do zestawu z klasyczną mascarą kuszą. Poproszę o głos rozsądku
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:10   #1716
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Częstsze niz w zeszłym roku gdzie D nic takiego nie oferował. W tym roku miałam 3 razy noc zakupów gdzie przez cały dzień było -20, dodatkowe zniżki na sms więc douglas "szalał".
U mnie tak czesto nie ma. 20% bylo w listopadzie chyba, a wczesniej w lutym albo marcu. Zadnych znizek na smsa 10% albo 15% to nie ma.

Fajnie by bylo, jakby D. ujednolicil zasady promocji, bo widac teraz, ze bazjel.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
A właśnie jak to jest z S, każda perfumeria może mieć inne ceny? W jednej S mój puder kosztował 239zl, w drugiej 225zł. D zrobił tez niezły myk, np. Armani przy stoisku ma inne ceny niż przy kasie jest wbijane, oczywiście na niekorzyść klienta, za te kilka złotych niepowiedziane u mnie niesmak pozostaje.
Maja Ci obowiazek sprzedac po tej cenie, ktora widnieje przy produkcie. Trzeba bylo pani zwrocic uwage.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość

Ja natomiast zastanawiam się nad zestawem do oczu z maskarą Armaniego. Dwa tygodnie temu poprosiłam o wyjaśnienie co wchodzi w skład kompletu, bo nie było zdjęcia ani opisu. Dopisali, że podkład, korektor i próbka zapachu. Zapytałam o kolory i pojemności oraz czy zestaw jest w pudełku czy może w kosmetyczce (naiwność ), ale już nie otrzymałam odpowiedzi. Dzisiaj się upomniałam znowu. Tylko teraz te 20%... Armani Excess po lekturze wydaje mi się ciekawszy (z mocniejszą czernią), ale gratisy do zestawu z klasyczną mascarą kuszą. Poproszę o głos rozsądku
Nie odpowiem, bo nie wiem . Szukalam z ciekawosci tego zestawu i nigdzie go nie widze . Nawet u Niemcow nie ma.

Co do opisow, to widze, ze niektore pouzupelniali. Do wczoraj bylo mnostwo produktow bez nazwy, zdjecia, czy podanego odcienia.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:17   #1717
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44203342]

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



Nie odpowiem, bo nie wiem . Szukalam z ciekawosci tego zestawu i nigdzie go nie widze . Nawet u Niemcow nie ma.

Co do opisow, to widze, ze niektore pouzupelniali. Do wczoraj bylo mnostwo produktow bez nazwy, zdjecia, czy podanego odcienia.[/QUOTE]

Ja też miałam nadzieję, że może coś podobnego znajdę np. na ebayu, ale niestety...
Dziękuję za chęci

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2013-12-17 o 21:19
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 21:32   #1718
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Częstsze niz w zeszłym roku gdzie D nic takiego nie oferował. W tym roku miałam 3 razy noc zakupów gdzie przez cały dzień było -20, dodatkowe zniżki na sms więc douglas "szalał". Często -10 czy 15% było na wybraną markę. Jak ma się 2 D pod nosem to jest w czym wybierać i średnio raz na 2msc coś można taniej kupić. Od września? są promocje miesięczne na wybrane produkty.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44203342]U mnie tak czesto nie ma. 20% bylo w listopadzie chyba, a wczesniej w lutym albo marcu. Zadnych znizek na smsa 10% albo 15% to nie ma.

Fajnie by bylo, jakby D. ujednolicil zasady promocji, bo widac teraz, ze bazjel. [/QUOTE]


U mnie też jest tylko tak, jak u Jamestown - 20% na wiosnę i późną jesienią, jak jest noc zakupów i nic więcej Douglas nie oferuje
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:35   #1719
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

MAC już jest w D. on-line Na szczęście (dla mego portfela) nie mogę nawet podejrzeć odcieni produktów, bo po kliknięciu na cokolwiek widzę tylko pustą stronę
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:40   #1720
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Jamesku niestety "święta prawda"

Ja natomiast zastanawiam się nad zestawem do oczu z maskarą Armaniego. Dwa tygodnie temu poprosiłam o wyjaśnienie co wchodzi w skład kompletu, bo nie było zdjęcia ani opisu. Dopisali, że podkład, korektor i próbka zapachu. Zapytałam o kolory i pojemności oraz czy zestaw jest w pudełku czy może w kosmetyczce (naiwność ), ale już nie otrzymałam odpowiedzi. Dzisiaj się upomniałam znowu. Tylko teraz te 20%... Armani Excess po lekturze wydaje mi się ciekawszy (z mocniejszą czernią), ale gratisy do zestawu z klasyczną mascarą kuszą. Poproszę o głos rozsądku

Mam Armaniego Eyes To Kill Length&Volume - dla mnie nr.1
Testowałam na jednym oku L&V, a na drugim Excess, z tym drugim się nie polubiliśmy. Mi skleił rzęsy w 4 sztuki, zero wydłużenia, nie umiałam sobie z nim poradzić. Za to L&V od razu przypadł mi do gustu i to jego wybrałam. Podład od nich też jest moim ulubieńcem - Lasting Silk Uv Foundation, jednak dla mnie to on się nadaje na wiosnę do wczesnej jesieni. Na zimę moja cera lubi mocniejsze kalibry

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44203342]



Maja Ci obowiazek sprzedac po tej cenie, ktora widnieje przy produkcie. Trzeba bylo pani zwrocic uwage.[/QUOTE]

Wróciłabym się, gdybym tego się dopatrzyła wcześniej niż w domu. Kupowałam kilka rzeczy i dopiero na paragonie zobaczyłam


Mi D. jak już przyśle sms (jak np.dzisiaj) to zawsze na perfumy, a ja bym chciała na kolorówkę jakąś, no.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-12-17 o 21:42
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:41   #1721
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Kiedys slyszalam wersje, ze na noc zakupow to kierowniczki D ustalaja, do ilu ma byc rabat. Takim sposobem u mnie bylo -10% i nawet z przesylka oplacalo mi sie bardziej prosic uczynne Wizazanki...
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 21:43   #1722
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Mam Armaniego Eyes To Kill Length&Volume - dla mnie nr.1
Testowałam na jednym oku L&V, a na drugim Excess, z tym drugim się nie polubiliśmy. Mi skleił rzęsy w 4 sztuki, zero wydłużenia, nie umiałam sobie z nim poradzić. Za to L&V od razu przypadł mi do gustu i to jego wybrałam. Podład od nich też jest moim ulubieńcem - Lasting Silk Uv Foundation, jednak dla mnie to on się nadaje na wiosnę do wczesnej jesieni. Na zimę moja cera lubi mocniejsze kalibry
Po opinii porównawczej na blogu http://www.thebeautylookbook.com/201...s-to-kill.html i Twojej, zdecydowałam się. Dziękuję bardzo pomogłaś

PS.. Oprócz kodu "Collistar", można wpisać również "EVENBETTER" i 7 ml Clinique Even Better Makeup SPF 15 no.05 Neutral dorzucają gratis. Standardowo od 139 zł, ale jak wpiszemy najpierw kody, a potem rabat to produkty pojawią się w koszyku, nawet przy docelowej niższej kwocie zakupu (ale min 139zł przed zniżką). Przy odwrotnych operacjach kwota min 139 zł już po rabacie musi być zachowana. "Sensai" niestety nie działa.

Edytowane przez Margo25
Czas edycji: 2013-12-17 o 21:51
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:58   #1723
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

elizko, niestety nigdzie tego kremu Phenome nie było Przykro mi bardzo
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:03   #1724
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Po opinii porównawczej na blogu http://www.thebeautylookbook.com/201...s-to-kill.html i Twojej, zdecydowałam się. Dziękuję bardzo pomogłaś

PS.. Oprócz kodu "Collistar", można wpisać również "EVENBETTER" i 7 ml Clinique Even Better Makeup SPF 15 no.05 Neutral dorzucają gratis. Standardowo od 139 zł, ale jak wpiszemy najpierw kody, a potem rabat to produkty pojawią się w koszyku, nawet przy docelowej niższej kwocie zakupu (ale min 139zł przed zniżką). Przy odwrotnych operacjach kwota min 139 zł już po rabacie musi być zachowana. "Sensai" niestety nie działa.
ale na którą się zdecydowałaś ?
u siebie pisałam tutaj klik

w razie pytań służę pomocą, bo maluję się nią codziennie

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

orientujesz sie może, w jakim wymiarze ml jest ten podkład? i jaki odcień?
kusi i mnie to trio, właśnie sprawdziłam na D
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-12-17 o 22:10
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:10   #1725
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ale na którą się zdecydowałaś ?
u siebie pisałam tutaj klik

w razie pytań służę pomocą, bo maluję się nią codziennie

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

orientujesz sie może, czy w jakim wymiarze ml jest ten podkład?
kusi i mnie to trio, właśnie sprawdziłam na D
Na klasyczną Jeszcze zajrzę na Twojego bloga
Niestety Douglas nie odpisał mi co do pojemności i koloru. W ogóle system im szaleje, np. jak wybieram próbki, to mi tylko wskakuje jedna, ale za to mogę zmienić na 99 szt
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:17   #1726
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Wróciłabym się, gdybym tego się dopatrzyła wcześniej niż w domu. Kupowałam kilka rzeczy i dopiero na paragonie zobaczyłam

Nie szkodzi. Wroc tam, popros kierowniczke. Jak grzecznie jej wytlumaczysz to powinna zrozumiec problem. Jak nie zrozumie to sprowadz ja do parteru i wtedy juz zrozumienie przyjdzie samo.

Ci ludzie zatrudnieni to tacy niedouczeni sa, ze glowa mala. Nie mowie, ze wszyscy, ale ja akurat sporo moge w tym temacie powiedziec, bo dzialam jak magnes na idiotow.
Po ostatniej akcji reklamacyjnej w D. nie dosc, ze zostalam przeproszona to jeszcze dostalam mala paczke podarkow na przeprosiny. Pani prostaczka, ktora zachowywala sie jakby wlasnie z pola zeszla w gumowcach i probowala mnie edukowac niestety dalej tam pracuje.

Ostatnio mialam ciekawa sytuacje w Massimo Dutti. Rowniez chodzilo o reklamacje. Pani wypelnia papierek i sie pyta czego zadam. Ja jej dziarsko mowie, ze wymiany towaru na nowy. Ona do mnie, ze "my mamy zwyczaj taki, ze najpierw naprawiamy, dopiero w nastepnej kolejnosci, gdy naprawic sie nie da, to klienci wymieniaja towar na inny, dostepny w sklepie". Myslalam, ze to jakis skecz . Okazalo sie, ze nie. To robienie z klienta debila i liczenie na to, ze czegos nie wie. To nie sklep dyktuje warunki reklamacji w sferze zadania, ale klient (naturalnie w granicach przepisow) . Do tego pani chciala, abym sie podpisala pod kratka, w ktorej bylo info, ze sama przyjde po decyzje do sklepu . Na moja uwage, ze podalam dane, do sklepu nie przyjde i podpisywac sie nie bede powiedziala, ze taka jest procedura. Podpisac sie nie podpisalam of kors. Pani jednak tu rowniez jelenia szukala.
Musialam szybko pania sprowadzic do pionu w paru kulturalnych zdaniach. Dla mnie to oburzajace zachowanie. Ciekawe ilu klientom wmowila jednak te farmazony i ile jest osob przez to stratnych.

Bo to Polska wlasnie.

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Kiedys slyszalam wersje, ze na noc zakupow to kierowniczki D ustalaja, do ilu ma byc rabat. Takim sposobem u mnie bylo -10% i nawet z przesylka oplacalo mi sie bardziej prosic uczynne Wizazanki...
Cyrk. O ile w S. jako tako daja rade, to D. az sie prosi o zmiane managementu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:29   #1727
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Na klasyczną Jeszcze zajrzę na Twojego bloga
Niestety Douglas nie odpisał mi co do pojemności i koloru. W ogóle system im szaleje, np. jak wybieram próbki, to mi tylko wskakuje jedna, ale za to mogę zmienić na 99 szt
tez im napisałam.
Nie chce mi się wierzyć, że pełnowymiarowe w takiej cenie by się znalazło.
Naprawdę nie rozumiem jak oni wystawiają ofertę, bez podstawowych informacji, no bo to są podstawy, kurczę mam prawo wiedzieć jaki kolor tam jest. Tak to już dawno bym kliknęła, sam tusz tyle kosztuje
A Si wielbię, dzisiaj kupiłam pełnowymiarowe opakowanie, jednak każdy ml dodatkowy przyjmę z otwartymi rękoma, do torebki w sam raz

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44204797]Nie szkodzi. Wroc tam, popros kierowniczke. Jak grzecznie jej wytlumaczysz to powinna zrozumiec problem. Jak nie zrozumie to sprowadz ja do parteru i wtedy juz zrozumienie przyjdzie samo.

Ci ludzie zatrudnieni to tacy niedouczeni sa, ze glowa mala. Nie mowie, ze wszyscy, ale ja akurat sporo moge w tym temacie powiedziec, bo dzialam jak magnes na idiotow.
Po ostatniej akcji reklamacyjnej w D. nie dosc, ze zostalam przeproszona to jeszcze dostalam mala paczke podarkow na przeprosiny. Pani prostaczka, ktora zachowywala sie jakby wlasnie z pola zeszla w gumowcach i probowala mnie edukowac niestety dalej tam pracuje.

Ostatnio mialam ciekawa sytuacje w Massimo Dutti. Rowniez chodzilo o reklamacje. Pani wypelnia papierek i sie pyta czego zadam. Ja jej dziarsko mowie, ze wymiany towaru na nowy. Ona do mnie, ze "my mamy zwyczaj taki, ze najpierw naprawiamy, dopiero w nastepnej kolejnosci, gdy naprawic sie nie da, to klienci wymieniaja towar na inny, dostepny w sklepie". Myslalam, ze to jakis skecz . Okazalo sie, ze nie. To robienie z klienta debila i liczenie na to, ze czegos nie wie. To nie sklep dyktuje warunki reklamacji w sferze zadania, ale klient (naturalnie w granicach przepisow) . Do tego pani chciala, abym sie podpisala pod kratka, w ktorej bylo info, ze sama przyjde po decyzje do sklepu . Na moja uwage, ze podalam dane, do sklepu nie przyjde i podpisywac sie nie bede powiedziala, ze taka jest procedura. Podpisac sie nie podpisalam of kors. Pani jednak tu rowniez jelenia szukala.
Musialam szybko pania sprowadzic do pionu w paru kulturalnych zdaniach. Dla mnie to oburzajace zachowanie. Ciekawe ilu klientom wmowila jednak te farmazony i ile jest osob przez to stratnych.

Bo to Polska wlasnie.



Cyrk. O ile w S. jako tako daja rade, to D. az sie prosi o zmiane managementu.[/QUOTE]

Temat przedawniony, następnym razem zapewne tak zrobię. Aczkolwiek często tam bywam, biorę udział w ich akcjach, lekjach makijażu i coś czuję, że nasza "współpraca" się rozeszła po wpadce wizażystki Clarins na mojej osobie - twarzy. Pani oczywiście na następny dzień w sklepie się nie pojawiła, ale ja nie usłyszałam ani be ani me, chyba za młoda jestem i wydaję się im nie groźna
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:39   #1728
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
elizko, niestety nigdzie tego kremu Phenome nie było Przykro mi bardzo
Ech szkoda :/. Dziękuję za sprawdzenie
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 22:52   #1729
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ciekawe, czy ktos dzis strone D. naprawi. Bardzo mnie ciekawi co tam z MACa maja. Organizacja jak zwykle przednia .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

A wlasnie, a propos zakupow to odkrylyscie cos ciekawego ostatnio? Nikt nic nie poleca, wiec zapytuje .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 23:12   #1730
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja z kolei mam odwrotne doświadczenia, dla mnie to "sephorzanki" są niedoinformowane, doradzają tak, że strach o cokolwiek pytać, a w douglasie zawsze rzetelnych informacji zasięgnę, rad od serca i próbek też.

Jasne, że nie robię zakupów dla gratisów, ale jednak miło kiedy do zakupów dostaję mini maskarę, a nie krem dla pan po 60tce lub podkład w odcieniu jakbym po miesiącu urlopu z Afryki wróciła

Co do odkryć to niestety sama szukam perełek póki co, nic do polecenia (nowego) nie mam.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:16   #1731
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Jamesku niestety "święta prawda"

Ja natomiast zastanawiam się nad zestawem do oczu z maskarą Armaniego. Dwa tygodnie temu poprosiłam o wyjaśnienie co wchodzi w skład kompletu, bo nie było zdjęcia ani opisu. Dopisali, że podkład, korektor i próbka zapachu. Zapytałam o kolory i pojemności oraz czy zestaw jest w pudełku czy może w kosmetyczce (naiwność ), ale już nie otrzymałam odpowiedzi. Dzisiaj się upomniałam znowu. Tylko teraz te 20%... Armani Excess po lekturze wydaje mi się ciekawszy (z mocniejszą czernią), ale gratisy do zestawu z klasyczną mascarą kuszą. Poproszę o głos rozsądku
o żesz... ja to chce! i z 20%! ale co jak kolor będzie nietrafiony? można oddać?
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:17   #1732
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44205198]Ciekawe, czy ktos dzis strone D. naprawi. Bardzo mnie ciekawi co tam z MACa maja. Organizacja jak zwykle przednia .

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

A wlasnie, a propos zakupow to odkrylyscie cos ciekawego ostatnio? Nikt nic nie poleca, wiec zapytuje .[/QUOTE]

Ja kupiłam dla siebie zapach Prady Luna Rossa i jestem nim zachwycona A podkładowo zdradzam wszystko na rzecz mineralnego Lily lolo, co mnie samą zdumiewa najbardziej, bo dotąd z minerałami to moje przygody były raczej różne ;P
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:19   #1733
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

ale ten podkład to musi być próbka, on jest przecież droższy niż sam tusz :conf used:
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:25   #1734
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
ale ten podkład to musi być próbka, on jest przecież droższy niż sam tusz :conf used:
249zł normalnie kosztuje

dali nam zagadkę, szkoda że jedno...nocną

z kosmetycznych nowości, nie wiem co tutaj było polecane, ale ja jestem szalenie zakochana w woalu jaki daje mój nowy puder sypki mineralny Guerlain i perfumy Armaniego Si, moje gusta. Z Armaniego uwielbiam podkład o którym dzisiaj pisałam i tusz do rzęs. A tak to wierna kolorówce Chanel i Dior jestem, wiec tutaj nie pozachwycam bo zapewne poprzewijało się tutaj wiele moim ulubieńców.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:33   #1735
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

Co do odkryć to niestety sama szukam perełek póki co, nic do polecenia (nowego) nie mam.
Szkoda. Szminke kupilas w koncu?

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dla siebie zapach Prady Luna Rossa i jestem nim zachwycona A podkładowo zdradzam wszystko na rzecz mineralnego Lily lolo, co mnie samą zdumiewa najbardziej, bo dotąd z minerałami to moje przygody były raczej różne ;P
Mineralow nie trawie, ale Lune powacham bardzo chetnie .

--------------------------------------------------------------
Od siebie w temacie dodam (moze kogos zainteresuje), ze moim ostatnim odkryciem niezmiennie pozostaje baza Jane Iredale. Mam malo rzes, krotkie, proste jak druty. Kazdy tusz (true story ) skleja mi rzesy. Najlepsze efekty i najmniejsze sklejenie daje u mnie EL. Teraz jednak nakladam rozne cuda (probowalam do tej pory 4 tusze), pod tusz obowiazkowo baze JI i sklejonych rzes nie ma.
Moim ostatnim "szalem" jest tez pedzel do podkladu Eco Tools (ten). Rzucilam w kat wszystkie inne.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-17 o 23:35
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:35   #1736
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
249zł normalnie kosztuje

dali nam zagadkę, szkoda że jedno...nocną
chociaż w sumie, w sumie potrzebuję nowy tusz, a jak dadzą coś więcej to tylko sie cieszyć klikać, nie klikać... a co jak np. przyślą tylko tusz i np. próbkę wody i powiedzą, że ten podkład i korektor to pomyłka była w opisie...
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:44   #1737
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Na ludzki rozum wiadomo że podkład i korektor są w próbkach...
Zestaw taki często jest stałej ofercie.
Ja kupowałam niecały miesiąc temu zestaw z tuszem stacjonarnie i była próbka Si i w tym korektor kolor 4 1ml i podkład kolor 5.5 również 1ml.
Kosmetyczka granatowa, taka duża z suwakami na zamek.
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 23:53   #1738
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
chociaż w sumie, w sumie potrzebuję nowy tusz, a jak dadzą coś więcej to tylko sie cieszyć klikać, nie klikać... a co jak np. przyślą tylko tusz i np. próbkę wody i powiedzą, że ten podkład i korektor to pomyłka była w opisie...
Jak potrzebujesz nowy tusz to bym brala, bo i probki sa jak dla mnie okej z collistara i clinique przy okazji.





Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Na ludzki rozum wiadomo że podkład i korektor są w próbkach...
Zestaw taki często jest stałej ofercie.
Ja kupowałam niecały miesiąc temu zestaw z tuszem stacjonarnie i była próbka Si i w tym korektor kolor 4 1ml i podkład kolor 5.5 również 1ml.
Kosmetyczka granatowa, taka duża z suwakami na zamek.
O, a w jakiej cenie byl stacjonarnie, pamietasz moze? Duzo wyjasnilas, zapewne to podobny zestaw (moze roznic sie kolorami), z tym ze ja liczylam na wieksza probke podkladu np.7ml
Korektor dla mnie za ciemny, wstane rano i jeszcze pomysle


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 00:08   #1739
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja oglądałam Mac w Douglasie, ale jakoś nie mogłam się na nic zdecydować.
Myślałam o tym obsławionym pędzelku 217 albo kredce do powiek ale nie wiem czy sa dobre? Oglądałam podkłady, ale pani nie chciała zrobic próbki tylko pokazała mi na ręce pytając wcześniej jaki ma pani kolor skory?

Co do promo w S to przyznam, że ja tam kupuje wyłącznie na promocjach, które w S są nawet często. W D rzadziej, ale zauważyłam, że od jakiegoś czasu coraz częściej. Pewnie dlatego, że klienci pouciekali im do S.
Dzs np dostałam sms od D -20% na zapachy i zestawy zapachowe.
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 01:35   #1740
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Na ludzki rozum wiadomo że podkład i korektor są w próbkach...
Zestaw taki często jest stałej ofercie.
Ja kupowałam niecały miesiąc temu zestaw z tuszem stacjonarnie i była próbka Si i w tym korektor kolor 4 1ml i podkład kolor 5.5 również 1ml.
Kosmetyczka granatowa, taka duża z suwakami na zamek.
Dzięki wielkie, zagadka rozwiązana Chociaż miałam nadzieję, ze jednak podkład ma pojemność 7 ml

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
chociaż w sumie, w sumie potrzebuję nowy tusz, a jak dadzą coś więcej to tylko sie cieszyć klikać, nie klikać... a co jak np. przyślą tylko tusz i np. próbkę wody i powiedzą, że ten podkład i korektor to pomyłka była w opisie...
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Jak potrzebujesz nowy tusz to bym brala, bo i probki sa jak dla mnie okej z collistara i clinique przy okazji.
Przesyłka również darmowa, 20 % zniżki + miniaturki, których w stacjonarnym sklepie do takiej kwoty zakupów raczej nie uświadczysz
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.