Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 16:39   #1651
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mi jest w rekawiczkach tak niewygodnie ze szok
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 17:30   #1652
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
czekaj czekaj stój
kosmeteria
http://www.kosmeteria.com.pl/
ta drogeria tak?
i tam stacjonarnie kupilas semilacki i waciki tak?

: OOO

jaki łoś ze mnie okrutny, omijałam tę drogerię zawsze
według ich strony u mnie tez jest. W każdej powinni mieć hybrydy?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 18:13   #1653
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Mi jest w rekawiczkach tak niewygodnie ze szok
...
kwestia przyzwyczajenia no i wybrania odpowiedniego rozmiaru.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 19:10   #1654
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Co do Kosmeterii
Miałam dwie w zasigu i w jednej nie mają semilaca a drugą zamknęli.

Czy prócz Zielonki można je kupić w którejś warszawskiej?
Już się pogubiłam
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:02   #1655
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Co do Kosmeterii
Miałam dwie w zasigu i w jednej nie mają semilaca a drugą zamknęli.

Czy prócz Zielonki można je kupić w którejś warszawskiej?
Już się pogubiłam
Też jestem ciekawa
kojarzę, że któraś z dziewczyn pisała, że w Kosmeterii na Gocławiu nie mają, a szkoda bo bym miała blisko
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 21:30   #1656
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

spróbuję podjechać jutro do tej na Ursusie i dam znać czy maja semilac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 07:25   #1657
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez olivenka Pokaż wiadomość
A są tam może lakiery SPN?orienttujesz sie?bo poszukuję jakiejs hurtowni w pobliżu.
z tego co widziałam z tej mojej to tylko Semilac prowadzą w sprzedaży
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Dobra udalo mi sie emka jeszcze raz dziekuje za podpowiedz odnosnie szklanych buteleczek :p a ja chcialam tylko dac jeszcze infi ze duze buteleczki sa wszystkie szklane - tak mi powiedziala pani ekspedientka :p fodatkowo lakier duzy kupilam za okolo 20 zl :p bo maja jakas promocje + za zapisanie sie dk newslettera jest 10 % dziekuje Ci baaardzo

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
wiem że duże są szklane ja akurat wole mniejsze pojemności ostatnio pare razy zdarzyło mi się kupić u nich 6 ml w promocji za ok 18 zł, teraz mają po 22 z groszami. Już mi sie kompletnie nie opłaca patrząc na te niby 6 ml, które przy Semilacku wygląda na 4
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 09:13   #1658
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
z tego co widziałam z tej mojej to tylko Semilac prowadzą w sprzedaży


wiem że duże są szklane ja akurat wole mniejsze pojemności ostatnio pare razy zdarzyło mi się kupić u nich 6 ml w promocji za ok 18 zł, teraz mają po 22 z groszami. Już mi sie kompletnie nie opłaca patrząc na te niby 6 ml, które przy Semilacku wygląda na 4
Ok, rozumiem A ogólnie miałaś jakieś jasne kolory z neonail ? bardzo słabe krycie mają ? no ja też myślę że mniejsze lepsze = wiecej kolorów mozna miec

Edit. dodatkowo zadzwoniłam do kosmeterii na bródnie i tam niestety nie posiadają lakierów semilac ;P także czeka mnie zamawianie a szkoda :C
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2014-11-03 o 09:16
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 12:02   #1659
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

mam kilka kolorów, już je omawiam

1. peach rose 3753 - butelka plastikowa, strasznie gęsty i dobrze napigmentowany, ale źle sie rozprowadza więc czasem wymaga 3 warstw żeby ładnie równo wszystko pokryć

2. neon candy 3750 - świetny kolor, butelka szklana, konsystencja idealna, dwie warstwy i jest super

3. plum 3224 - szklana butelka, konsystencja dobra, dwie warstwy wystarczą ale czasem coś prześwita jak sie nie wypoziomuje

4. raspberry red 3762 - piękna czerwień, szklana butelka, dwie warstwy kryją idealnie

5. silver grey 3783 - o dziwo wpada w fiolet, buteleczka plastikowa, strasznie gęsty, ciężko sie go nakłada przez to że sie nie poziomuje i częśto wymaga trzech warstw do idealnego pokrycia

6. lush green 3778 - również plastik, strasznie gęsty ale po dwóch warstwach jest idealnie

miałam jeszcze jeden do frencha ale mi sie zapowietrzał ;/

mam nadzieje że pomogłam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 19:03   #1660
Catua
Przyczajenie
 
Avatar Catua
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Witajcie Kobietki
Mój pierwszy manicure hybrydowy za mną, nie wyszło najgorzej. Mam pytanie do naklejek wodnych: na którą warstwę nakładacie i czym je wyrównujecie? Spróbowałam na nieprzemyty kolor, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł. Z góry dziękuję za odpowiedź, postaram się wrzucić zdj do galerii żebyście dały mi jakieś porady.
__________________
"Lubię koty. Nie można nimi rządzić."
Catua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:21   #1661
Ninnette
Raczkowanie
 
Avatar Ninnette
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 330
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

a ja mam pytanko czy któraś z Was orientuje się jak zrobić takie zdobienie a'la wężowa skóra?
http://2.bp.blogspot.com/-RgdQH7eHUU...0/P1070142.JPG
__________________
Mój blog: http://be-lucky-girl.blogspot.com/
Zaręczyny 23-06-2012
Ślub 27-10-2012
Narodziny naszej córki 13-05-2013

Ninnette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 20:58   #1662
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ninnette Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko czy któraś z Was orientuje się jak zrobić takie zdobienie a'la wężowa skóra?
http://2.bp.blogspot.com/-RgdQH7eHUU...0/P1070142.JPG
Poczytaj dokładnie, niedawno było o tym pisane
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 06:04   #1663
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Catua Pokaż wiadomość
Witajcie Kobietki
Mój pierwszy manicure hybrydowy za mną, nie wyszło najgorzej. Mam pytanie do naklejek wodnych: na którą warstwę nakładacie i czym je wyrównujecie? Spróbowałam na nieprzemyty kolor, ale nie wiem czy to najlepszy pomysł. Z góry dziękuję za odpowiedź, postaram się wrzucić zdj do galerii żebyście dały mi jakieś porady.
na nieprzetarty kolor, dociskam delkatnie bezpyłowym albo chusteczką higieniczną, czekam aż delikatnie podeschnie i daje dwa razy top.
Cytat:
Napisane przez Ninnette Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko czy któraś z Was orientuje się jak zrobić takie zdobienie a'la wężowa skóra?
http://2.bp.blogspot.com/-RgdQH7eHUU...0/P1070142.JPG
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114&page=75
post 2250

Bardzo proszę o uważniejszą lekturę wątków bo wszystko było już omawiane.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:05   #1664
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mam pytanie do dziewczyn które miały białą hybrydę kilku firm. Możecie porównać?
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 13:38   #1665
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Takie porównanie tez juz było ...
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 14:28   #1666
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Takie porównanie tez juz było ...
Możesz mi przypomnieć kto je robił i mniej więcej kiedy?
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:12   #1667
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
na nieprzetarty kolor, dociskam delkatnie bezpyłowym albo chusteczką higieniczną, czekam aż delikatnie podeschnie i daje dwa razy top.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=718114&page=75
post 2250

Bardzo proszę o uważniejszą lekturę wątków bo wszystko było już omawiane.
Dodałam do pierwszego posta, mam nadzieję że ktoś tam czasem zagląda...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:20   #1668
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

pytanie do doświadczonych koleżanek

była wczoraj u mnie znajoma, robiłam jej hybrydowy french, wszystko przygotowałam jak zwykle, skórki, matowienie, odtłuszczanie płytki... przy nakładaniu bazy zauważyłam, że zsuwa się ona do środka od skórek oraz robią się brzydkie dziurki (jak w serze) musiałam kilka krotnie poprawiać pędzelkiem, żeby to jakoś wyglądało.. to samo działo się z kolorem różowym, pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło.. bazy używam z Gelisha, po tej znajomej przyszła moja siostra jej też robiłam hybrydy i tu było wszystko w porządku... nie sądzę, żebym nieodpowiednio przygotowała płytkę znajomej, bo najpierw zmyłam stary lakier, póżniej reszta, więc te pazurki były porządnie odtłuszczone.. a mimo to wyglądało to tak jakby coś z nimi było nie tak, bo wszystkie produkty są na bieżąco używane i nigdy nic takiego się z nimi nie działo

co może być przyczyną? czy jest możliwe, żeby jej płytka sama z siebie była tak tłusta, że lakiery tak się zachowywały? boje się, że przyjdzie za dwa dni z reklamacją bo co jak co zachowanie tej bazy na jej pazurkach było naprawdę niepokojące heh
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:26   #1669
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
pytanie do doświadczonych koleżanek

była wczoraj u mnie znajoma, robiłam jej hybrydowy french, wszystko przygotowałam jak zwykle, skórki, matowienie, odtłuszczanie płytki... przy nakładaniu bazy zauważyłam, że zsuwa się ona do środka od skórek oraz robią się brzydkie dziurki (jak w serze) musiałam kilka krotnie poprawiać pędzelkiem, żeby to jakoś wyglądało.. to samo działo się z kolorem różowym, pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło.. bazy używam z Gelisha, po tej znajomej przyszła moja siostra jej też robiłam hybrydy i tu było wszystko w porządku... nie sądzę, żebym nieodpowiednio przygotowała płytkę znajomej, bo najpierw zmyłam stary lakier, póżniej reszta, więc te pazurki były porządnie odtłuszczone.. a mimo to wyglądało to tak jakby coś z nimi było nie tak, bo wszystkie produkty są na bieżąco używane i nigdy nic takiego się z nimi nie działo

co może być przyczyną? czy jest możliwe, żeby jej płytka sama z siebie była tak tłusta, że lakiery tak się zachowywały? boje się, że przyjdzie za dwa dni z reklamacją bo co jak co zachowanie tej bazy na jej pazurkach było naprawdę niepokojące heh
z tego co wiem, bywają " tłuste płytki paznokci" na których nic się nie trzyma, nawet żel czy akryl, napisz czy kiedyś robiłaś tej znajomej paznokcie, czy to była jej pierwsza hybryda ?
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 11:30   #1670
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja jej robiłam pierwszy raz, ale ona miała już zakładane żele i raz hybrydę .. twierdziła, że żel trzymał się bardzo długo, a hybryda (akurat z mistero milano) na drugi dzień odprysła z jednego paznokcia, po naprawieniu tego pazurka trzymała się aż do ściągnięcia.. dlatego dziwie się podwójnie bo niby twierdziła, że nie miała problemu z trwałością żeli czy tej hybrydy, a tu takie rzeczy się działy na jej paznokciach
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:36   #1671
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja jej robiłam pierwszy raz, ale ona miała już zakładane żele i raz hybrydę .. twierdziła, że żel trzymał się bardzo długo, a hybryda (akurat z mistero milano) na drugi dzień odprysła z jednego paznokcia, po naprawieniu tego pazurka trzymała się aż do ściągnięcia.. dlatego dziwie się podwójnie bo niby twierdziła, że nie miała problemu z trwałością żeli czy tej hybrydy, a tu takie rzeczy się działy na jej paznokciach
to faktycznie trochę dziwne, bazę masz dobrą i nie powinno się nic takiego dziać, ale skoro u siostry na paznokciach takiego problemu nie miałaś , to moim zdaniem kłopot tkwi w jej paznokciach, ja bym spróbowała odtłuścić czymś mocniejszym, ewentualnie zastosować primer
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:53   #1672
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no właśnie wiem, no nic czas pokaże czy przyjdzie reklamować hehhe mam nadzieję, że nie
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:18   #1673
marta448
Raczkowanie
 
Avatar marta448
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 198
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

yashe to ja Cię może pocieszę u mnie też takie zjawisko występuje, ale nie zauważyłam żeby jakoś to wpływało na trwałość hybrydy. Po prostu hybryda u mnie trzyma się trochę krócej niż u innych osób którym robię paznokcie ale 1,5 tyg spokojnie wytrzymuje bez żadnych zapowietrzeń itp Żeby baza mniej uciekała albo nie uciekała wogóle muszę ze dwa razy bardzo dokładnie przecierać je cleanerem i daję troszkę grubszą warstwę bazy niż u innych osób.
marta448 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 14:03   #1674
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Miałam to samo z bazą semilac. Okazało się, że cleaner z allepaznokcie jest do kitu bo jest tłusty. Więc paznokcie przemywam spirytusem salicylowym a cleanerem tylko top na końcu. No i bazy daję tak mało, że jest wrażenie suchego pędzelka a i tak wystarcza na pomalowanie 2 paznokci.

I w końcu poradziłam sobie ze zbyt grubymi warstwami lakieru. W neonail kupiłam najtańszy zestaw pędzelków i skośnym maluję dwie cieniutkie, niemalże przezroczyste warstwy a dopiero trzecią maluję pędzelkiem z lakieru. Kolor równomierny, idealnie pomalowane brzegi (zawsze miałam z tym problem, bo albo boki były zalane albo niedomalowane) i co najważniejsze mimo łącznie 5 warstw mam bardzo naturalnie wyglądające paznokietki.
żem se ameryke odkryła
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 17:34   #1675
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Używała któraś takiej taśmy? http://allegro.pl/mm-washi-tape-deko...728856567.html
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 21:09   #1676
dddw0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny, tak odnosnie tłustej płytki paznokcia - jestem posiadaczką, strasznie to upierdliwe, więc kupiłam swój zestaw, mam porządne lakiery. Top i baza gelish, reszta gelish, orly, ibd, gelaze. Niestety po tygodniu już coś zaczyna się dziac, a czasem na drugi dzień. Naturalnie mam mega gładką płytkę i aż błyszczącą od nawilżenia

Czy jest szansa, że jakiś builder żel na naturalnej płytce się utrzyma i utrzyma mi dłużej hybrydę? Jeśli tak to jaki byście polecały?
dddw0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 22:27   #1677
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Czy ktoś mądry wie (Drabina? :P), gdzie w Trójmieście można kupić stacjonarnie Semilac? Najlepiej w Gdańsku, ale Sopot/Gdynia też ostatecznie obleci
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 01:27   #1678
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jakkolwiek niestety - zjechalam kilka sklepow i jedyne co kupilam to bezpylkowe waciki i bzdury typu patyczki a semilacow nie bylo nigdzie nawet na zamowienie. W fashion housie w drogerii w przejsciu sa hybrydy chyba mollona i jakies jeszcze ale z jakas chora cena i nawet nie rozwazalam zakupu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 01:46   #1679
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jakkolwiek niestety - zjechalam kilka sklepow i jedyne co kupilam to bezpylkowe waciki i bzdury typu patyczki a semilacow nie bylo nigdzie nawet na zamowienie. W fashion housie w drogerii w przejsciu sa hybrydy chyba mollona i jakies jeszcze ale z jakas chora cena i nawet nie rozwazalam zakupu
Dziękuję, zostanę w takim razie przy internetach
Jakieś hybrydy (Dolce Nails?) są koło LOTu w takiej postkomunistycznej niby galerii handlowej, ale za 40zł to niech się cmokną.

A te waciki to gdzie można dorwać?
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 09:46   #1680
aarchideis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny, pracuję na hybrydach cnd shellac ale brakuje mi u nich wielu kolorów i czy mogę kupić inną kolorowke np. Ten semilac, którym się wszystkie zachwycacie i robić go z bazą i topem cnd? Zależy mi żeby nie wykonywać czynności takich jak pilowanie topu czy matowienie płytki blokiem, chciałabym nabyć kolory, których mi brakuje nie zmieniając przy tym bazy i topu. Da się?
aarchideis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.