Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-13, 09:06   #3121
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jutro wracam do domu i bêdê my¶leæ nad wyborem preparatu. Ju¿ nie mogê siê doczekaæ. <3

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-08-13 o 09:08
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-13, 09:27   #3122
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, farbujê na jasny br±z, ale nie ukrywam,¿e chcia³abym jeszcze rozja¶niæ wiêc chyba najpierw pofarbujê

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

elilalu86 ile keratyny ¶rednio zu¿y³a¶ na swoje w³osy?

To chyba lepiej najpierw wyprostowaæ a pó¼niej na³o¿yæ ja¶niejsz± farbê ni¿ k³a¶æ ciemniejsz± przed :P o ile w ogóle encanto co¶ rozja¶ni.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-13, 13:13   #3123
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
To chyba lepiej najpierw wyprostowaæ a pó¼niej na³o¿yæ ja¶niejsz± farbê ni¿ k³a¶æ ciemniejsz± przed :P o ile w ogóle encanto co¶ rozja¶ni.
Chodzi o to,¿e mam sporo siwych w³osów przy skórze g³owy i nie mogê siê ju¿ na nie patrzeæ! chcia³am pofarbowaæ na br±z a na koñcówkach zrobiæ ombre.
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-15, 14:53   #3124
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomo¶ci: 7 624
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

po przeczytaniu prawie ca³ego w±tku dosz³am do wniosku ¿e encanto bêdzie moje, klikniête i kupione, czekam na wysy³kê i nied³ugo bêdê robiæ, mam nadziejê pozbyæ siê puchu i lekkiego skrêtu, zobaczymy jak to wyjdzie
__________________
ZAKOCHAJ SIÊ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-17, 22:30   #3125
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej ! Ja ju¿ po zabiegu, dzisiaj o 22 skoñczy³y¶my

W³osy s± o wiele bardziej miêkkie, straci³y mocno na objêto¶ci, ale tak na prawdê w koñcu pozby³am siê tego "puchu". Instrukcja by³a bardzo czytelna i krok po kroczku wykonywa³y¶my zabieg. Najgorszym momentem zabiegu by³o suszenie w³osów z keratyn± na nich. Na co dzieñ noszê soczewki i du¿ym b³êdem by³o nie zdjêcie ich przed zabiegiem. Gdyby mieszkanie by³o niewentylowane to by by³a katorga.... Prostownica na szczê¶cie wytrzyma³a wszystko

W pa¼dzierniku osiemnastka siostry siê szykuje przez co bêdzie powód aby ewentualnie powtórzyæ zabieg chocia¿ chcia³abym, ¿eby efekt z dzi¶ trzyma³ siê jak najd³u¿ej. Ju¿ zaopatrzy³am siê nawet w szampon Babydream (taniutki)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg encanto sierpieñ w³osy uprostowane MOJ.jpg (97,2 KB, 127 za³adowañ)
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-18, 06:43   #3126
Milanistka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny ratunku! Wczoraj w salonie mia³am zabieg keratynowego prostowania w³osów produktami kativa- wszystko ok, w³osy s± g³adkie, proste ale zrobi³y siê ¿ó³te dodam, ¿e zabieg wykonywany by³ na w³osach rozja¶nianych na popielaty blond... jestem za³amana, nie wiem czy mogê teraz u¿yæ fioletowego szamponu ¿eby troche zniwelowaæ tê ¿ó³æ? czy która¶ z Was mia³a podobny problem?
Milanistka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-18, 08:46   #3127
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Milanistka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ratunku! Wczoraj w salonie mia³am zabieg keratynowego prostowania w³osów produktami kativa- wszystko ok, w³osy s± g³adkie, proste ale zrobi³y siê ¿ó³te dodam, ¿e zabieg wykonywany by³ na w³osach rozja¶nianych na popielaty blond... jestem za³amana, nie wiem czy mogê teraz u¿yæ fioletowego szamponu ¿eby troche zniwelowaæ tê ¿ó³æ? czy która¶ z Was mia³a podobny problem?

To normalne. Musisz w³osy stonowaæ, albo ratuj siê szamponem, ale szampon to impreza bardzo nietrwa³a :P
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 15:42   #3128
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Modli³am siê, aby po prostowaniu efekt nie znik³ gdy je umyje. I uda³o siê, nawet treningi na si³owni nie zdo³a³y zniszczyæ tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona ¿e siê uda³o... Czytaj±c niektóre posty ba³am siê, ¿e nie wyjdzie zabieg, albo ¿e przyjdzie jaka¶ podróbka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam siê najd³u¿ej trzyma³ efekt prostych w³osów ? Czy s± jakie¶ od¿ywki, które ten efekt przed³u¿aj±?
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-20, 17:20   #3129
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Modli³am siê, aby po prostowaniu efekt nie znik³ gdy je umyje. I uda³o siê, nawet treningi na si³owni nie zdo³a³y zniszczyæ tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona ¿e siê uda³o... Czytaj±c niektóre posty ba³am siê, ¿e nie wyjdzie zabieg, albo ¿e przyjdzie jaka¶ podróbka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam siê najd³u¿ej trzyma³ efekt prostych w³osów ? Czy s± jakie¶ od¿ywki, które ten efekt przed³u¿aj±?
Hej U kogo zamawia³a¶ keratyne? Wnioskujê, ¿e robi³a¶ Encanto, a ja w³a¶nie zbli¿am siê do ponowienia zabiegu.
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-20, 17:24   #3130
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Hej U kogo zamawia³a¶ keratyne? Wnioskujê, ¿e robi³a¶ Encanto, a ja w³a¶nie zbli¿am siê do ponowienia zabiegu.
ile Ci poprzedni efekt siê utrzyma³? Jakie¶ specjalne rzeczy do pielêgnacji u¿ywa³a¶ ? Kupowa³am na allegro u beauty_sin. Zastanawiam siê, czy jak za 2 tyg bêdê farbowa³a w³osy, to czy wp³ynie to na wyprostowanie.
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-20, 17:45   #3131
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Modli³am siê, aby po prostowaniu efekt nie znik³ gdy je umyje. I uda³o siê, nawet treningi na si³owni nie zdo³a³y zniszczyæ tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona ¿e siê uda³o... Czytaj±c niektóre posty ba³am siê, ¿e nie wyjdzie zabieg, albo ¿e przyjdzie jaka¶ podróbka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam siê najd³u¿ej trzyma³ efekt prostych w³osów ? Czy s± jakie¶ od¿ywki, które ten efekt przed³u¿aj±?


Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
ile Ci poprzedni efekt siê utrzyma³? Jakie¶ specjalne rzeczy do pielêgnacji u¿ywa³a¶ ? Kupowa³am na allegro u beauty_sin. Zastanawiam siê, czy jak za 2 tyg bêdê farbowa³a w³osy, to czy wp³ynie to na wyprostowanie.
Robi³am encanto dok³adnie 23 maja i efekt trzyma mi sie na w³osach ca³y czas mimo codziennego mycia w³osów zamawia³am u bidzis, jest w polecanych sprzedaj±cych.

Pytanie nie by³o do mnie, ale odpowiem

Je¶li chodzi o kosmetyki to wybiera³am te, które w sk³adzie nie maja sodium chloride. Przez ca³y czas od zrobienia encanto u¿ywam Alterry z rossmana oraz maski kallos kreatynowej, ale szczerze watpiê ze to dziêki niej efekt trzyma sie tak d³ugo

Ja farbowa³am w³osy tydzieñ po encanto i nic sie nie sta³o, tak¿e nie ma obaw
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-20, 18:55   #3132
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
ile Ci poprzedni efekt siê utrzyma³? Jakie¶ specjalne rzeczy do pielêgnacji u¿ywa³a¶ ? Kupowa³am na allegro u beauty_sin. Zastanawiam siê, czy jak za 2 tyg bêdê farbowa³a w³osy, to czy wp³ynie to na wyprostowanie.
Robi³am jako¶ na pocz±tku maja. Tylko ja zawsze robiê metod± mieszan±, taki ze mnie leñ. W dodatku totalnie nie przejmujê siê sodium chloride itd. Zazwyczaj efekt utrzymywa³ siê ok. 4-5 miesiêcy. Teraz rozja¶nia³am jeszcze w³osy wiêc trochê siê ju¿ keratyny wyp³uka³o.
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-22, 16:34   #3133
20160901857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 21 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Modli³am siê, aby po prostowaniu efekt nie znik³ gdy je umyje. I uda³o siê, nawet treningi na si³owni nie zdo³a³y zniszczyæ tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona ¿e siê uda³o... Czytaj±c niektóre posty ba³am siê, ¿e nie wyjdzie zabieg, albo ¿e przyjdzie jaka¶ podróbka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam siê najd³u¿ej trzyma³ efekt prostych w³osów ? Czy s± jakie¶ od¿ywki, które ten efekt przed³u¿aj±?
5 miesiêcy.
Nie wiem czy s± jakiekolwiek od¿ywki, które by przed³u¿a³y efekt prostych w³osów, mogê jedynie powiedzieæ, ¿e u mnie skrêt podkre¶la kallos latte i bananowy, a szampon Babydream robi mi puch, ale przerzuci³am siê na Hipp i jestem mega zadowolona


Te¿ ostatnio zamawia³am u beauty_sin i wszystko by³o ok
20160901857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-22, 16:38   #3134
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

A po czym poznaæ keratynê rozwodnion± od prawdziwej?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-22, 17:25   #3135
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny mog³yby¶cie wyt³umaczyæ na czym polega metoda mieszana? Jak robi³am encanto to trwa³o to 7h i chêtnie zmniejszylabym ten czas i chcia³abym wiedzieæ czy efekt trwa tyle samo w porównaniu z pe³nym zabiegiem.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-22, 18:15   #3136
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mog³yby¶cie wyt³umaczyæ na czym polega metoda mieszana? Jak robi³am encanto to trwa³o to 7h i chêtnie zmniejszylabym ten czas i chcia³abym wiedzieæ czy efekt trwa tyle samo w porównaniu z pe³nym zabiegiem.

Mieszasz keratynê z od¿ywk± i wszystko wykonujesz po kolei wg instrukcji, pomijasz tylko krok z od¿ywk±(bo jej ju¿ nie ma, logiczne). Zdania co do trwa³o¶ci s± podzielone.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-22, 21:56   #3137
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mieszasz keratynê z od¿ywk± i wszystko wykonujesz po kolei wg instrukcji, pomijasz tylko krok z od¿ywk±(bo jej ju¿ nie ma, logiczne). Zdania co do trwa³o¶ci s± podzielone.

Wprasowywanie zmieszanej keratyny i odzywki we w³osy ? S³ysza³am, ¿e czasem dziewczyny wprasowuj± sam± od¿ywkê, próbowa³ kto¶ ?

Edytowane przez SylwCia9114
Czas edycji: 2015-08-22 o 22:04 Powód: literówka
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-23, 08:54   #3138
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Mieszasz keratynê z od¿ywk± i wszystko wykonujesz po kolei wg instrukcji, pomijasz tylko krok z od¿ywk±(bo jej ju¿ nie ma, logiczne). Zdania co do trwa³o¶ci s± podzielone.

A czy która¶ z Was u¿ywa³a tej metody mieszanej i mo¿e powiedzieæ ile efekt utrzymywa³ sie na w³osach?
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-23, 09:41   #3139
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z Was u¿ywa³a tej metody mieszanej i mo¿e powiedzieæ ile efekt utrzymywa³ sie na w³osach?
Ja stosujê tê metodê ca³y czas i efekt trzyma siê ok. 5 miesiêcy na moich w³osach Tak jak wspomina³am wy¿ej, nie zwracam uwagi czy szampon ma sól czy jej nie ma.
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 11:13   #3140
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
A czy która¶ z Was u¿ywa³a tej metody mieszanej i mo¿e powiedzieæ ile efekt utrzymywa³ sie na w³osach?

U mnie miesi±c, tradycyjnie pô³ roku
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-23, 11:29   #3141
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stosujê tê metodê ca³y czas i efekt trzyma siê ok. 5 miesiêcy na moich w³osach Tak jak wspomina³am wy¿ej, nie zwracam uwagi czy szampon ma sól czy jej nie ma.


Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie miesi±c, tradycyjnie pô³ roku

To widzê, ¿e co w³osy to inaczej. My¶la³am nad ta metod± mieszan±, ale jak efekt ma mi siê trzymaæ miesi±c to chyba zrezygnuje.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-24, 06:30   #3142
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
To widzê, ¿e co w³osy to inaczej. My¶la³am nad ta metod± mieszan±, ale jak efekt ma mi siê trzymaæ miesi±c to chyba zrezygnuje.
Teraz te¿ my¶lê o tej metodzie mieszanej . Przed zabiegiem te¿ mia³am obawy. Ale nawet miesi±c to wspania³e uczucie . Ju¿ po 4tym myciu s± i mam wra¿enie, ¿e wygl±daj± lepiej jak od razu po prostowaniu.
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-24, 06:32   #3143
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

My¶licie, ¿e olejowanie i ogólnie nak³adanie masek tydzieñ po zabiegu nie os³abi efektu?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-24, 07:51   #3144
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz te¿ my¶lê o tej metodzie mieszanej . Przed zabiegiem te¿ mia³am obawy. Ale nawet miesi±c to wspania³e uczucie . Ju¿ po 4tym myciu s± i mam wra¿enie, ¿e wygl±daj± lepiej jak od razu po prostowaniu.
Wg mnie miesi±c to malutko i dla mnie by³oby to nieop³acalne. Nie chcia³abym powtarzaæ tego co miesi±c i b±d¼ co b±d¼ kupowaæ co miesi±c nowe.

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
My¶licie, ¿e olejowanie i ogólnie nak³adanie masek tydzieñ po zabiegu nie os³abi efektu?

Nie.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:17   #3145
Evelin__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej Dziewczyny!

Keratynowe prostowanie wlosow robilam wczoraj po raz drugi kosmetykami firmy Brazilian Keratin ( encanto do Brasil).
Oryginalny zestaw zamawialam na ebay'u. Za pierwszym razem Straigtening Treatment mial kolor jasno rozowy, za drugim bialy, na butelce nie ma zmiany skladu, ktory moglby swiadczyc o zmianie koloru kosmetyku. Niemniej jednak zastanawiam sie czy nie trafilam na felerny produkt? Moze ktoras z was rowniez miala taki problem?

Edytowane przez Evelin__
Czas edycji: 2015-08-26 o 10:34
Evelin__ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-26, 10:50   #3146
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Evelin__ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny!

Keratynowe prostowanie wlosow robilam wczoraj po raz drugi kosmetykami firmy Brazilian Keratin ( encanto do Brasil).
Oryginalny zestaw zamawialam na ebay'u. Za pierwszym razem Straigtening Treatment mial kolor jasno rozowy, za drugim bialy, na butelce nie ma zmiany skladu, ktory moglby swiadczyc o zmianie koloru kosmetyku. Niemniej jednak zastanawiam sie czy nie trafilam na felerny produkt? Moze ktoras z was rowniez miala taki problem?
Ja zamawia³am niedawno i straigtening treatment by³a w³a¶nie ró¿owa... . Z tego co wiem keratyna encanto powinna byæ ró¿owa i p³ynna . Strach teraz kupowaæ. Mo¿e popsut± kupi³a¶?
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-26, 12:52   #3147
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zamawia³am niedawno i straigtening treatment by³a w³a¶nie ró¿owa... . Z tego co wiem keratyna encanto powinna byæ ró¿owa i p³ynna . Strach teraz kupowaæ. Mo¿e popsut± kupi³a¶?
Proponujê cofn±æ sie o jakie¶ 3 miesi±ce wstecz w w±tku i poczytaæ zanim siê odpowie na pytanie, na które ma siê niewiele do powiedzenia.
Encanto ma now± formu³ê i jest gêstsze i bielsze. Kupowa³am jako¶ chyba w maju czy czerwcu pe³nowymiarowy zestaw i o tym pisa³y¶my.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-26, 21:11   #3148
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomo¶ci: 1 197
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zamówi³am juz 140ml Encanto 😄 w³osy mam prawie go tylka, ale koñcówki w tragicznym stanie. Obci±æ je przed czy po zabiegu?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-26, 21:19   #3149
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka¿ wiadomo¶æ
Zamówi³am juz 140ml Encanto 😄 w³osy mam prawie go tylka, ale koñcówki w tragicznym stanie. Obci±æ je przed czy po zabiegu?
po
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-29, 09:16   #3150
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka¿ wiadomo¶æ
Modli³am siê, aby po prostowaniu efekt nie znik³ gdy je umyje. I uda³o siê, nawet treningi na si³owni nie zdo³a³y zniszczyæ tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona ¿e siê uda³o... Czytaj±c niektóre posty ba³am siê, ¿e nie wyjdzie zabieg, albo ¿e przyjdzie jaka¶ podróbka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam siê najd³u¿ej trzyma³ efekt prostych w³osów ? Czy s± jakie¶ od¿ywki, które ten efekt przed³u¿aj±?

U mnie 1,5 roku ale mam podatne w³osy na keratyne i w dodatku nie u¿ywam przeznaczonych do tego szamponów i od¿ywek.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 2 (0 u¿ytkowników i 2 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.