Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-08-13, 09:06   #3121
sandrek
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 519
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jutro wracam do domu i b璠 my郵e nad wyborem preparatu. Ju nie mog si doczeka. <3
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Ksi捫ki 2017: 2

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-08-13 o 09:08
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-13, 09:27   #3122
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka wiadomo嗆
Dzi瘯i, farbuj na jasny br您, ale nie ukrywam,瞠 chcia豉bym jeszcze rozja郾i wi璚 chyba najpierw pofarbuj

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

elilalu86 ile keratyny 鈔ednio zu篡豉 na swoje w這sy?

To chyba lepiej najpierw wyprostowa a p騧niej na這篡 ja郾iejsz farb ni k豉嗆 ciemniejsz przed :P o ile w og鏊e encanto co rozja郾i.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-13, 13:13   #3123
Wenaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 468
GG do Wenaa

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
To chyba lepiej najpierw wyprostowa a p騧niej na這篡 ja郾iejsz farb ni k豉嗆 ciemniejsz przed :P o ile w og鏊e encanto co rozja郾i.
Chodzi o to,瞠 mam sporo siwych w這s闚 przy sk鏎ze g這wy i nie mog si ju na nie patrze! chcia豉m pofarbowa na br您 a na ko鎍闚kach zrobi ombre.
Stary 2015-08-15, 14:53   #3124
emilia0508
kr鏊ikoholiczka

Wiadomo軼i: 7 445

po przeczytaniu prawie ca貫go w徠ku dosz豉m do wniosku 瞠 encanto b璠zie moje, klikni皻e i kupione, czekam na wysy趾 i nied逝go b璠 robi, mam nadziej pozby si puchu i lekkiego skr皻u, zobaczymy jak to wyjdzie

Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are

28
emilia0508 jest offline  
Stary 2015-08-17, 22:30   #3125
SylwCia9114
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118

Hej ! Ja ju po zabiegu, dzisiaj o 22 sko鎍zy造鄉y

W這sy s o wiele bardziej mi瘯kie, straci造 mocno na obj皻o軼i, ale tak na prawd w ko鎍u pozby豉m si tego "puchu". Instrukcja by豉 bardzo czytelna i krok po kroczku wykonywa造鄉y zabieg. Najgorszym momentem zabiegu by這 suszenie w這s闚 z keratyn na nich. Na co dzie nosz soczewki i du篡m b喚dem by這 nie zdj璚ie ich przed zabiegiem. Gdyby mieszkanie by這 niewentylowane to by by豉 katorga.... Prostownica na szcz窷cie wytrzyma豉 wszystko

W pa寮zierniku osiemnastka siostry si szykuje przez co b璠zie pow鏚 aby ewentualnie powt鏎zy zabieg chocia chcia豉bym, 瞠by efekt z dzi trzyma si jak najd逝瞠j. Ju zaopatrzy豉m si nawet w szampon Babydream (taniutki)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg encanto sierpie w這sy uprostowane MOJ.jpg (97,2 KB, 123 za豉dowa)
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-08-18, 06:43   #3126
Milanistka25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Dziewczyny ratunku! Wczoraj w salonie mia豉m zabieg keratynowego prostowania w這s闚 produktami kativa- wszystko ok, w這sy s g豉dkie, proste ale zrobi造 si 鄴速e dodam, 瞠 zabieg wykonywany by na w這sach rozja郾ianych na popielaty blond... jestem za豉mana, nie wiem czy mog teraz u篡 fioletowego szamponu 瞠by troche zniwelowa t 鄴單? czy kt鏎a z Was mia豉 podobny problem?
Milanistka25 jest offline  
Stary 2015-08-18, 08:46   #3127
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Milanistka25 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ratunku! Wczoraj w salonie mia豉m zabieg keratynowego prostowania w這s闚 produktami kativa- wszystko ok, w這sy s g豉dkie, proste ale zrobi造 si 鄴速e dodam, 瞠 zabieg wykonywany by na w這sach rozja郾ianych na popielaty blond... jestem za豉mana, nie wiem czy mog teraz u篡 fioletowego szamponu 瞠by troche zniwelowa t 鄴單? czy kt鏎a z Was mia豉 podobny problem?

To normalne. Musisz w這sy stonowa, albo ratuj si szamponem, ale szampon to impreza bardzo nietrwa豉 :P
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-20, 15:42   #3128
SylwCia9114
Raczkowanie

Modli豉m si, aby po prostowaniu efekt nie znik gdy je umyje. I uda這 si, nawet treningi na si這wni nie zdo豉造 zniszczy tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona 瞠 si uda這... Czytaj帷 niekt鏎e posty ba豉m si, 瞠 nie wyjdzie zabieg, albo 瞠 przyjdzie jaka podr鏏ka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam si najd逝瞠j trzyma efekt prostych w這s闚 ? Czy s jakie od篡wki, kt鏎e ten efekt przed逝瘸j?
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-08-20, 17:20   #3129
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Cytat:
Napisane przez SylwCia9114 Poka wiadomo嗆
Modli豉m si, aby po prostowaniu efekt nie znik gdy je umyje. I uda這 si, nawet treningi na si這wni nie zdo豉造 zniszczy tego efektu, czuje sie coraz bardziej zadowolona 瞠 si uda這... Czytaj帷 niekt鏎e posty ba豉m si, 瞠 nie wyjdzie zabieg, albo 瞠 przyjdzie jaka podr鏏ka keratyny, bo wiecie, szkoda kasy wtedy.

Pytanie do keramaniaczek ile wam si najd逝瞠j trzyma efekt prostych w這s闚 ? Czy s jakie od篡wki, kt鏎e ten efekt przed逝瘸j?
Hej U kogo zamawia豉 keratyne? Wnioskuj, 瞠 robi豉 Encanto, a ja w豉郾ie zbli瘸m si do ponowienia zabiegu.
Joasia:) jest offline  
Stary 2015-08-20, 17:24   #3130
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Hej U kogo zamawia豉 keratyne? Wnioskuj, 瞠 robi豉 Encanto, a ja w豉郾ie zbli瘸m si do ponowienia zabiegu.
ile Ci poprzedni efekt si utrzyma? Jakie specjalne rzeczy do piel璕nacji u篡wa豉 ? Kupowa豉m na allegro u beauty_sin. Zastanawiam si, czy jak za 2 tyg b璠 farbowa豉 w這sy, to czy wp造nie to na wyprostowanie.
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-08-20, 17:45   #3131
echme
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 449

Cytat:

Cytat:
ile Ci poprzedni efekt si utrzyma? Jakie specjalne rzeczy do piel璕nacji u篡wa豉 ? Kupowa豉m na allegro u beauty_sin. Zastanawiam si, czy jak za 2 tyg b璠 farbowa豉 w這sy, to czy wp造nie to na wyprostowanie.
Robi豉m encanto dok豉dnie 23 maja i efekt trzyma mi sie na w這sach ca造 czas mimo codziennego mycia w這s闚 zamawia豉m u bidzis, jest w polecanych sprzedaj帷ych.

Pytanie nie by這 do mnie, ale odpowiem

Je郵i chodzi o kosmetyki to wybiera豉m te, kt鏎e w sk豉dzie nie maja sodium chloride. Przez ca造 czas od zrobienia encanto u篡wam Alterry z rossmana oraz maski kallos kreatynowej, ale szczerze watpi ze to dzi瘯i niej efekt trzyma sie tak d逝go

Ja farbowa豉m w這sy tydzie po encanto i nic sie nie sta這, tak瞠 nie ma obaw
Stary 2015-08-20, 18:55   #3132
Zadomowienie

Cytat:
Robi豉m jako na pocz徠ku maja. Tylko ja zawsze robi metod mieszan, taki ze mnie le. W dodatku totalnie nie przejmuj si sodium chloride itd. Zazwyczaj efekt utrzymywa si ok. 4-5 miesi璚y. Teraz rozja郾ia豉m jeszcze w這sy wi璚 troch si ju keratyny wyp逝ka這.
Stary 2015-08-22, 16:34   #3133
20160901857
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 103

Cytat:

5 miesi璚y.
Nie wiem czy s jakiekolwiek od篡wki, kt鏎e by przed逝瘸造 efekt prostych w這s闚, mog jedynie powiedzie, 瞠 u mnie skr皻 podkre郵a kallos latte i bananowy, a szampon Babydream robi mi puch, ale przerzuci豉m si na Hipp i jestem mega zadowolona

Te ostatnio zamawia豉m u beauty_sin i wszystko by這 ok
20160901857 jest offline  
Stary 2015-08-22, 16:38   #3134
sandrek
Zakorzenienie

A po czym pozna keratyn rozwodnion od prawdziwej?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-22, 17:25   #3135
echme
Zakorzenienie

Dziewczyny mog造by軼ie wyt逝maczy na czym polega metoda mieszana? Jak robi豉m encanto to trwa這 to 7h i ch皻nie zmniejszylabym ten czas i chcia豉bym wiedzie czy efekt trwa tyle samo w por闚naniu z pe軟ym zabiegiem.
Stary 2015-08-22, 18:15   #3136
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez echme Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mog造by軼ie wyt逝maczy na czym polega metoda mieszana? Jak robi豉m encanto to trwa這 to 7h i ch皻nie zmniejszylabym ten czas i chcia豉bym wiedzie czy efekt trwa tyle samo w por闚naniu z pe軟ym zabiegiem.

Mieszasz keratyn z od篡wk i wszystko wykonujesz po kolei wg instrukcji, pomijasz tylko krok z od篡wk(bo jej ju nie ma, logiczne). Zdania co do trwa這軼i s podzielone.
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-22, 21:56   #3137
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Mieszasz keratyn z od篡wk i wszystko wykonujesz po kolei wg instrukcji, pomijasz tylko krok z od篡wk(bo jej ju nie ma, logiczne). Zdania co do trwa這軼i s podzielone.

Wprasowywanie zmieszanej keratyny i odzywki we w這sy ? S造sza豉m, 瞠 czasem dziewczyny wprasowuj sam od篡wk, pr鏏owa kto ?

Edytowane przez SylwCia9114
Czas edycji: 2015-08-22 o 22:04 Pow鏚: liter闚ka
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-08-23, 08:54   #3138
echme
Zakorzenienie

Cytat:

A czy kt鏎a z Was u篡wa豉 tej metody mieszanej i mo瞠 powiedzie ile efekt utrzymywa sie na w這sach?
Stary 2015-08-23, 09:41   #3139
Zadomowienie

Cytat:
A czy kt鏎a z Was u篡wa豉 tej metody mieszanej i mo瞠 powiedzie ile efekt utrzymywa sie na w這sach?
Ja stosuj t metod ca造 czas i efekt trzyma si ok. 5 miesi璚y na moich w這sach Tak jak wspomina豉m wy瞠j, nie zwracam uwagi czy szampon ma s鏊 czy jej nie ma.
Stary 2015-08-23, 11:13   #3140
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:

U mnie miesi帷, tradycyjnie p臛 roku
Miluchova jest offline  
Stary 2015-08-23, 11:29   #3141
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Ja stosuj t metod ca造 czas i efekt trzyma si ok. 5 miesi璚y na moich w這sach Tak jak wspomina豉m wy瞠j, nie zwracam uwagi czy szampon ma s鏊 czy jej nie ma.

Cytat:
U mnie miesi帷, tradycyjnie p臛 roku

To widz, 瞠 co w這sy to inaczej. My郵a豉m nad ta metod mieszan, ale jak efekt ma mi si trzyma miesi帷 to chyba zrezygnuje.
Stary 2015-08-24, 06:30   #3142
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
To widz, 瞠 co w這sy to inaczej. My郵a豉m nad ta metod mieszan, ale jak efekt ma mi si trzyma miesi帷 to chyba zrezygnuje.
Teraz te my郵 o tej metodzie mieszanej . Przed zabiegiem te mia豉m obawy. Ale nawet miesi帷 to wspania貫 uczucie . Ju po 4tym myciu s i mam wra瞠nie, 瞠 wygl康aj lepiej jak od razu po prostowaniu.
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-08-24, 06:32   #3143
sandrek
Zakorzenienie

My郵icie, 瞠 olejowanie i og鏊nie nak豉danie masek tydzie po zabiegu nie os豉bi efektu?
* * * 2017 * * *
sandrek jest offline  
Stary 2015-08-24, 07:51   #3144
echme
Zakorzenienie

Cytat:
Teraz te my郵 o tej metodzie mieszanej . Przed zabiegiem te mia豉m obawy. Ale nawet miesi帷 to wspania貫 uczucie . Ju po 4tym myciu s i mam wra瞠nie, 瞠 wygl康aj lepiej jak od razu po prostowaniu.
Wg mnie miesi帷 to malutko i dla mnie by這by to nieop豉calne. Nie chcia豉bym powtarza tego co miesi帷 i b康 co b康 kupowa co miesi帷 nowe.

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka wiadomo嗆
My郵icie, 瞠 olejowanie i og鏊nie nak豉danie masek tydzie po zabiegu nie os豉bi efektu?

Nie.
Stary 2015-08-26, 10:17   #3145
Evelin__
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hej Dziewczyny!

Keratynowe prostowanie wlosow robilam wczoraj po raz drugi kosmetykami firmy Brazilian Keratin ( encanto do Brasil).
Oryginalny zestaw zamawialam na ebay'u. Za pierwszym razem Straigtening Treatment mial kolor jasno rozowy, za drugim bialy, na butelce nie ma zmiany skladu, ktory moglby swiadczyc o zmianie koloru kosmetyku. Niemniej jednak zastanawiam sie czy nie trafilam na felerny produkt? Moze ktoras z was rowniez miala taki problem?

Edytowane przez Evelin__
Czas edycji: 2015-08-26 o 10:34
Evelin__ jest offline  
Stary 2015-08-26, 10:50   #3146
SylwCia9114
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Evelin__ Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny!

Keratynowe prostowanie wlosow robilam wczoraj po raz drugi kosmetykami firmy Brazilian Keratin ( encanto do Brasil).
Oryginalny zestaw zamawialam na ebay'u. Za pierwszym razem Straigtening Treatment mial kolor jasno rozowy, za drugim bialy, na butelce nie ma zmiany skladu, ktory moglby swiadczyc o zmianie koloru kosmetyku. Niemniej jednak zastanawiam sie czy nie trafilam na felerny produkt? Moze ktoras z was rowniez miala taki problem?
Ja zamawia豉m niedawno i straigtening treatment by豉 w豉郾ie r騜owa... . Z tego co wiem keratyna encanto powinna by r騜owa i p造nna . Strach teraz kupowa. Mo瞠 popsut kupi豉?
SylwCia9114 jest offline  
Stary 2015-08-26, 12:52   #3147
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 337

Cytat:
Ja zamawia豉m niedawno i straigtening treatment by豉 w豉郾ie r騜owa... . Z tego co wiem keratyna encanto powinna by r騜owa i p造nna . Strach teraz kupowa. Mo瞠 popsut kupi豉?
Proponuj cofn望 sie o jakie 3 miesi帷e wstecz w w徠ku i poczyta zanim si odpowie na pytanie, na kt鏎e ma si niewiele do powiedzenia.
Encanto ma now formu喚 i jest g瘰tsze i bielsze. Kupowa豉m jako chyba w maju czy czerwcu pe軟owymiarowy zestaw i o tym pisa造鄉y.
Stary 2015-08-26, 21:11   #3148
Dusiia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 179

Zam闚i豉m juz 140ml Encanto 😄 w這sy mam prawie go tylka, ale ko鎍闚ki w tragicznym stanie. Obci望 je przed czy po zabiegu?
Stary 2015-08-26, 21:19   #3149
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Dusiia Poka wiadomo嗆
Zam闚i豉m juz 140ml Encanto 😄 w這sy mam prawie go tylka, ale ko鎍闚ki w tragicznym stanie. Obci望 je przed czy po zabiegu?
po
Stary 2015-08-29, 09:16   #3150
o_Khaleesi_o
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 599

Cytat:

U mnie 1,5 roku ale mam podatne w這sy na keratyne i w dodatku nie u篡wam przeznaczonych do tego szampon闚 i od篡wek.

Wys豉ne z iPhone za pomoc Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:43.