Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-12-24, 00:01   #1441
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja z tego garniera zadowolona jest, tylko zapach mi siê nie podoba daj znaæ jak ta elseve
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-24, 01:49   #1442
choosetobemee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja dzisiaj pierwszy raz robi³am Encanto i mam do Was takie pytanko Po na³o¿eniu keratyny, wysuszeniu i wyprostowaniu w³osów i po odczekaniu 30 minut myje siê w³osy ponownie, nak³ada od¿ywkê, suszy i ciekawi mnie jak wygl±daj± u Was w³osy na tym etapie? Zanim jeszcze ostatni raz je wyprostujecie po na³o¿eniu od¿ywki i wysuszeniu
choosetobemee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-24, 04:41   #1443
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez choosetobemee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj pierwszy raz robi³am Encanto i mam do Was takie pytanko Po na³o¿eniu keratyny, wysuszeniu i wyprostowaniu w³osów i po odczekaniu 30 minut myje siê w³osy ponownie, nak³ada od¿ywkê, suszy i ciekawi mnie jak wygl±daj± u Was w³osy na tym etapie? Zanim jeszcze ostatni raz je wyprostujecie po na³o¿eniu od¿ywki i wysuszeniu
U mnie by³y ju¿ proste i trochê od¿ywione a po wyprostowaniu jeszcze bardziej g³adziutkie b³yszcz±ce itd ale ja mia³am przed zabiegiem gumê a nie w³osy (po rozja¶nianiu z czerwonego na blond) w sumie ³adne by³y po samej keratynie ale na³o¿y³am t± odzywke, wysuszy³am i ju¿ mnie leñ i niemoc w rêkach ogarnê³y ale pomy¶la³am ¿e jak ju¿ na³o¿y³am to szkoda nie wprasowaæ
U siostry zauwa¿y³am bia³y nalot na tym etapie.. pó¼niej dosta³a lupiezu.. u mnie nalotu nie by³o i ³upie¿u tak¿e..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-24, 08:45   #1444
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Z okazji ¶wi±t Bo¿ego Narodzenia ¿yczê Wam dziewczyny tradycyjnie zdrowia, szczê¶cia, mi³o¶ci oraz spe³nienia marzeñ Weso³ych ¶wi±t
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-24, 12:14   #1445
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wlasnie wlasnie!!!

Przede wszystkim spokojnych i wesolych swiat, spedzonych dokladnie tak, jak lubicie Oraz samych prostych i odzywionych w³osów w nowym roku
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-12-24 o 12:15
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-24, 13:59   #1446
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja tak¿e ¿yczê wszystkim zdrowych, radosnych oraz spokojnych ¶wi±t Bo¿ego Narodzenia
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-24, 15:24   #1447
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez choosetobemee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj pierwszy raz robi³am Encanto i mam do Was takie pytanko Po na³o¿eniu keratyny, wysuszeniu i wyprostowaniu w³osów i po odczekaniu 30 minut myje siê w³osy ponownie, nak³ada od¿ywkê, suszy i ciekawi mnie jak wygl±daj± u Was w³osy na tym etapie? Zanim jeszcze ostatni raz je wyprostujecie po na³o¿eniu od¿ywki i wysuszeniu
s± sztywne i proste. Czasami lekko spuszone.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-25, 14:13   #1448
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, na mojej keratynie jest napisane ¿eby j± zu¿yæ w ci±gu 3 miesi±cach od otwarcia. Po tym czasie jest niezdatna do u¿ytku? Macie jakie¶ do¶wiadczenie w tym temacie? Mam Encanto.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-25, 17:27   #1449
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Miluchova, pyta³am Ciê jaki¶ czas temu o robienie Encanto bez od¿ywki ale zapomnia³am spytaæ ile wtedy trzymasz sam± keratynê?
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-25, 18:24   #1450
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, na mojej keratynie jest napisane ¿eby j± zu¿yæ w ci±gu 3 miesi±cach od otwarcia. Po tym czasie jest niezdatna do u¿ytku? Macie jakie¶ do¶wiadczenie w tym temacie? Mam Encanto.
je¿eli nie zmieni³a konsystencji lub zapachu ¶mia³o mo¿esz uzyæ po 3 miesi±cach kiedy¶ powtarza³am zabieg resztkami keratyny po 5 miesi±cach i wszystko by³o ok, zabieg siê uda³, w³osy ca³e i zdrowe
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-25, 19:59   #1451
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z tego garniera zadowolona jest, tylko zapach mi siê nie podoba daj znaæ jak ta elseve
W³osy niesamowite, wyg³adzone, ¶liskie miód malina, jednak na³o¿y³am przed myciem mój olejek YR, który bardzo wiele robi, wiêc samej od¿ywki nie potrafiê oceniæ. Dam znaæ po nastêpnym myciu, ale chyba du¿o robi w kwestii g³adko¶ci i ¶lisko¶ci, bo jak j± sp³ukiwa³am, to my¶la³am, ¿e spod prysznica nie wyjdê ca³a - tak by³o ¶lisko Co do zapachu to niestety, ten elseve tez mi nie podszed³. Zapach jest bardzo ciê¿ki, powiedzia³abym zatykaj±cy perfum starszej Pani, dopóki nie wyschn± czuæ go bardzo, ale pó¼niej ju¿ nie. Je¶li to co mam na g³owie to zas³uga tej od¿ywki (maski) to warto siê przemêczyæ z zapachem.

WESO£YCH ¦WI¡T DZIEWCZYNKI

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-26 o 15:36
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 07:17   #1452
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
Miluchova, pyta³am Ciê jaki¶ czas temu o robienie Encanto bez od¿ywki ale zapomnia³am spytaæ ile wtedy trzymasz sam± keratynê?

Tak samo jak w instrukcji
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 17:32   #1453
201606201201
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 574
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

6 tyg. temu prostowa³am w³osy u fryzjera i nadal mam strasznie przylizane przy skórze. Ju¿ mnie to zaczyna denerwowaæ, bo nie jest mi z tym do twarzy i my¶la³am, ¿e po tym czasie efekt przyklapniêcia powinien ju¿ mijaæ
Fakt, ¿e s± proste, b³yszcz±ce i siê nie pusz±, ale przez to przyklapniêcie, nie wiem czy zdecydujê siê na prostowanie ponownie.
201606201201 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 17:38   #1454
Malooolatka
Przyczajenie
 
Avatar Malooolatka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Exclamation Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cze¶c dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa¿ jestem umówiona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia³ek - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z³ ale ja mam du¿o taniej ).
Drugi - po Nowym Roku - Alfaparf - 250z³

Jeden z nich muszê odwo³ac i muszê siê na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. Ró¿nica w cenie wyj¶ciowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o ¿adnym z produktów
Zale¿y mi na jako¶ci ( aby nie niszczyc w³osów ), trwa³o¶ci efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w³osów.

Nie patrzê na zawarto¶c formaldechydu - ¿aden nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnieñ producenta.

Mog³yby¶cie mi cos doradzic? Mo¿e która¶ z Was mia³a do czynienia z którym¶ z tych produktów? Proszê Was o pomoc bo naprawdê muszê zdecydowac siê jak najszybciej...
Malooolatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:09   #1455
Malooolatka
Przyczajenie
 
Avatar Malooolatka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Exclamation Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cze¶c dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa¿ jestem umówiona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia³ek - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z³ ale ja mam du¿o taniej ).
Drugi - po Nowym Roku - Alfaparf - 250z³

Jeden z nich muszê odwo³ac i muszê siê na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. Ró¿nica w cenie wyj¶ciowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o ¿adnym z produktów
Zale¿y mi na jako¶ci ( aby nie niszczyc w³osów ), trwa³o¶ci efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w³osów.

Nie patrzê na zawarto¶c formaldechydu - ¿aden nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnieñ producenta.

Mog³yby¶cie mi cos doradzic? Mo¿e która¶ z Was mia³a do czynienia z którym¶ z tych produktów? Proszê Was o pomoc bo naprawdê muszê zdecydowac siê jak najszybciej...
Malooolatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 18:32   #1456
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cytat:
Napisane przez Malooolatka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶c dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa¿ jestem umówiona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia³ek - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z³ ale ja mam du¿o taniej ).
Drugi - po Nowym Roku - Alfaparf - 250z³

Jeden z nich muszê odwo³ac i muszê siê na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. Ró¿nica w cenie wyj¶ciowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o ¿adnym z produktów
Zale¿y mi na jako¶ci ( aby nie niszczyc w³osów ), trwa³o¶ci efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w³osów.

Nie patrzê na zawarto¶c formaldechydu - ¿aden nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnieñ producenta.

Mog³yby¶cie mi cos doradzic? Mo¿e która¶ z Was mia³a do czynienia z którym¶ z tych produktów? Proszê Was o pomoc bo naprawdê muszê zdecydowac siê jak najszybciej...
Alfaparf nie polecam u mnie siê nie spisa³ a chcia³am w miarê proste w³osy dodam, ¿e z natury mam falowane,rzadkie i cienkie wtedy jeszcze nie farbowane.Nie wiem czy lepiej by by³o jakbym lepiej o w³osy zadba³a(olejki czê¶ciej itp)
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 19:05   #1457
201606201201
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 574
Dot.: Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cytat:
Napisane przez Malooolatka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶c dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa¿ jestem umówiona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia³ek - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z³ ale ja mam du¿o taniej ).
Drugi - po Nowym Roku - Alfaparf - 250z³

Jeden z nich muszê odwo³ac i muszê siê na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. Ró¿nica w cenie wyj¶ciowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o ¿adnym z produktów
Zale¿y mi na jako¶ci ( aby nie niszczyc w³osów ), trwa³o¶ci efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w³osów.

Nie patrzê na zawarto¶c formaldechydu - ¿aden nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnieñ producenta.

Mog³yby¶cie mi cos doradzic? Mo¿e która¶ z Was mia³a do czynienia z którym¶ z tych produktów? Proszê Was o pomoc bo naprawdê muszê zdecydowac siê jak najszybciej...
Ja mia³am prostowane Alfaparfem. Tez p³aci³am 250z³ Tak jak pisa³am wy¿ej w³osy s± proste, b³yszcz±ce, g³adkie, w ogóle siê nie pusz± - pod tym k±tem jestem zadowolona, tylko s± strasznie ulizane pomimo, ¿e min±³ ju¿ 6 tydzieñ od prostowania. U¿ywam te¿ szamponu i maski z tej serii.

Edytowane przez 201606201201
Czas edycji: 2014-12-26 o 19:07
201606201201 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 20:58   #1458
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cytat:
Napisane przez Malooolatka Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶c dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa¿ jestem umówiona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia³ek - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z³ ale ja mam du¿o taniej ).
Drugi - po Nowym Roku - Alfaparf - 250z³

Jeden z nich muszê odwo³ac i muszê siê na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. Ró¿nica w cenie wyj¶ciowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o ¿adnym z produktów
Zale¿y mi na jako¶ci ( aby nie niszczyc w³osów ), trwa³o¶ci efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w³osów.

Nie patrzê na zawarto¶c formaldechydu - ¿aden nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnieñ producenta.

Mog³yby¶cie mi cos doradzic? Mo¿e która¶ z Was mia³a do czynienia z którym¶ z tych produktów? Proszê Was o pomoc bo naprawdê muszê zdecydowac siê jak najszybciej...
Trudno Ci doradziæ, poniewa¿ zarówno Nanokertin jak i Alfaparf ma swoje krytyki. Alfaparf krytykuje tutaj tylko Smerfetka696969, która Ci odpisa³a, ale ostatnio przyzna³a siê, ¿e efekt trzyma³ siê 3 miesi±ce.... trochê tutaj rozbie¿nie pisze o tym preparacie, raz tak, raz tak...
W ka¿dym razie ja nastêpne prostowanie zrobiê Alfaparfem, a kole¿anka z postu wy¿ej, skoro pisze, ¿e przyliz utrzymuje siê jej ju¿ 6 tygodni i w³osy s± super - to znaczy, ¿e preparat jest dobry - kolejna jak dla mnie przychylna opinia o Alfaparfie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:09   #1459
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Trudno Ci doradziæ, poniewa¿ zarówno Nanokertin jak i Alfaparf ma swoje krytyki. Alfaparf krytykuje tutaj tylko Smerfetka696969, która Ci odpisa³a, ale ostatnio przyzna³a siê, ¿e efekt trzyma³ siê 3 miesi±ce.... trochê tutaj rozbie¿nie pisze o tym preparacie, raz tak, raz tak...
W ka¿dym razie ja nastêpne prostowanie zrobiê Alfaparfem, a kole¿anka z postu wy¿ej, skoro pisze, ¿e przyliz utrzymuje siê jej ju¿ 6 tygodni i w³osy s± super - to znaczy, ¿e preparat jest dobry - kolejna jak dla mnie przychylna opinia o Alfaparfie
Widocznie co¶ pomyli³am wiesz zdarza siê xd powtórzê, ¿e musia³abym popatrzeæ w kalendarz.Ja osobi¶cie nie polecam Alfaparfu.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 22:32   #1460
Malooolatka
Przyczajenie
 
Avatar Malooolatka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziêki za odpowied¼ dziewczyny
A co z tym Nanokeratin system? Czy która¶ z Was co¶ s³ysza³a o tym?
Malooolatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:40   #1461
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cytat:
Napisane przez inakarol Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am prostowane Alfaparfem. Tez p³aci³am 250z³ Tak jak pisa³am wy¿ej w³osy s± proste, b³yszcz±ce, g³adkie, w ogóle siê nie pusz± - pod tym k±tem jestem zadowolona, tylko s± strasznie ulizane pomimo, ¿e min±³ ju¿ 6 tydzieñ od prostowania. U¿ywam te¿ szamponu i maski z tej serii.
Hmmm moze dlatego sa takie ulizane? Probowalas je odstawic na parê dni i zobaczyc efekt?
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 22:58   #1462
kar3112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 2
Question Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam! Zamierzam kupiæ sobie zestaw do prostowania keratynowego w domu. Mo¿ecie mi doradziæ jaka firme wybrac i gdzie kupiæ? I czy podcinacie w³osy przed tym zabiegiem ?? a i co z farbowaniem w³osów przy tym zabiegu? wiem duzo pytañ, przepraszam ale prosze o odpowiedzi
kar3112 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-26, 23:15   #1463
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kar3112 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Zamierzam kupiæ sobie zestaw do prostowania keratynowego w domu. Mo¿ecie mi doradziæ jaka firme wybrac i gdzie kupiæ? I czy podcinacie w³osy przed tym zabiegiem ?? a i co z farbowaniem w³osów przy tym zabiegu? wiem duzo pytañ, przepraszam ale prosze o odpowiedzi

Encanto, allegro, podci±æ koñce po zabiegu lub skróciæ przed, farbowanie przed lub po prostowaniu z odstêpem 2 tyg wg instrukcji. Same odrosty mo¿na w tym samym dniu.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:23   #1464
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

dziewczyny na³o¿y³am dzi¶ t± od¿ywkê elseve repair bez olejowania przed, i jest fantastyczna, STOTEK wielkie dziêki!!!! Rozczesuje siê rewelacyjnie, doci±¿a w³osy, s± po niej ¶liskie, bardzo g³adkie i takie sztywniejsze - jak lubiê zniwelowa³a mi niefajny efekt inoara, czyli po nocy w³osy nie s± pogiête i zmierzwione
Teraz szukam drugiej od¿ywki na zmianê, podam Wam kilka linków, mo¿e co¶ mia³y¶cie z tego nad czym siê zastanawiam i doardzicie b±d¼ odradzicie

- http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...916628014.html

- http://allegro.pl/indola-keratin-mas...846807189.html

- http://allegro.pl/londa-sleek-smooth...902598128.html

- http://allegro.pl/cece-smoothshine-m...937929750.html

- http://allegro.pl/echosline-m7-maska...916331284.html

- http://allegro.pl/inebrya-maska-wygl...916354735.html

A u¿ywa³y¶cie masek lub od¿ywek Tresemme? Tu jest co¶ ciekawego, ogólnie je¶li chodzi o od¿ywki to s± bardzo tanie...

- http://allegro.pl/tresemme-keratin-s...920105002.html
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:27   #1465
PinkPearl85
Raczkowanie
 
Avatar PinkPearl85
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Co to za cudowna od¿ywka z Elseve bo szukam w postach i nie mogê znale¼æ?
Bo jest Total Repair i Total Repair Extreme. ¯adnej z nich jeszcze nie mia³am

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2014-12-28 o 17:33
PinkPearl85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 17:58   #1466
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka¿ wiadomo¶æ
Co to za cudowna od¿ywka z Elseve bo szukam w postach i nie mogê znale¼æ?
Bo jest Total Repair i Total Repair Extreme. ¯adnej z nich jeszcze nie mia³am
ja mówiê o tej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...szczonych.html
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:15   #1467
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

jutro w koñcu robiê qod
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 19:29   #1468
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a ja cocochoco 1 stycznia
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 21:06   #1469
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny ja tak narzeka³am na to encanto, ¿e mi siê ju¿ wypluka³o, ¿e puch totalny a na gwiazdkê dosta³am now± suszarkê philips ThermoProtect Ionic (hp 8232) czyli tak± no z jonizacj± i takimi ³o.. i no zero puchu.. w³osy tam gdzie by³y w miarê zdrowe to normalnie b³yszcz± i s± supera¶ne w dotyku na koñcówkach te¿ s± proste (dopiero po 2 dniach zaczynaj± falowaæ ale to nic dziwnego, ¿e tam siê encanto w wiêkszo¶ci szybko wyp³uka³o.. )
nie wiedzia³am, ¿e suszarka równie¿ ma wp³yw na przed³u¿enie efektu encanto

zabieg robi³am pod koniec czerwca i ju¿ mia³am powtarzaæ w lipcu ale brak funduszy na "gu³pie" wydatki doprowadzi³ mnie a¿ do dnia dzisiejszego.. jednak warto by³o poczekaæ.. teraz to poczekam jeszcze chwilkê i mo¿e tak na walentynki dopiero zrobiê .. zobaczymy jak to bêdzie wygl±daæ za miesi±c/dwa
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-12-28, 21:29   #1470
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny!

Mam zamiar kupic zestaw Encanto i chce wiedziec czy po wyprostowaniu wlosow jeszcze przed 1 myciem wlosow z tego prostowania mozna wychodzic na ogród?
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.