Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-12-24, 00:01   #1441
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja z tego garniera zadowolona jest, tylko zapach mi si nie podoba daj zna jak ta elseve
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-24, 01:49   #1442
choosetobemee
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Ja dzisiaj pierwszy raz robi豉m Encanto i mam do Was takie pytanko Po na這瞠niu keratyny, wysuszeniu i wyprostowaniu w這s闚 i po odczekaniu 30 minut myje si w這sy ponownie, nak豉da od篡wk, suszy i ciekawi mnie jak wygl康aj u Was w這sy na tym etapie? Zanim jeszcze ostatni raz je wyprostujecie po na這瞠niu od篡wki i wysuszeniu
choosetobemee jest offline  
Stary 2014-12-24, 04:41   #1443
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344

Cytat:
Napisane przez choosetobemee Poka wiadomo嗆
Ja dzisiaj pierwszy raz robi豉m Encanto i mam do Was takie pytanko Po na這瞠niu keratyny, wysuszeniu i wyprostowaniu w這s闚 i po odczekaniu 30 minut myje si w這sy ponownie, nak豉da od篡wk, suszy i ciekawi mnie jak wygl康aj u Was w這sy na tym etapie? Zanim jeszcze ostatni raz je wyprostujecie po na這瞠niu od篡wki i wysuszeniu
U mnie by造 ju proste i troch od篡wione a po wyprostowaniu jeszcze bardziej g豉dziutkie b造szcz帷e itd ale ja mia豉m przed zabiegiem gum a nie w這sy (po rozja郾ianiu z czerwonego na blond) w sumie 豉dne by造 po samej keratynie ale na這篡豉m t odzywke, wysuszy豉m i ju mnie le i niemoc w r瘯ach ogarn窸y ale pomy郵a豉m 瞠 jak ju na這篡豉m to szkoda nie wprasowa
U siostry zauwa篡豉m bia造 nalot na tym etapie.. p騧niej dosta豉 lupiezu.. u mnie nalotu nie by這 i 逝pie簑 tak瞠..
Stary 2014-12-24, 08:45   #1444
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Z okazji 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia 篡cz Wam dziewczyny tradycyjnie zdrowia, szcz窷cia, mi這軼i oraz spe軟ienia marze Weso造ch 鈍i徠
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-24, 12:14   #1445
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Wlasnie wlasnie!!!

Przede wszystkim spokojnych i wesolych swiat, spedzonych dokladnie tak, jak lubicie Oraz samych prostych i odzywionych w這s闚 w nowym roku

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-12-24 o 12:15
stotek jest offline  
Stary 2014-12-24, 13:59   #1446
PinkPearl85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Ja tak瞠 篡cz wszystkim zdrowych, radosnych oraz spokojnych 鈍i徠 Bo瞠go Narodzenia
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2014-12-24, 15:24   #1447
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez choosetobemee Poka wiadomo嗆
s sztywne i proste. Czasami lekko spuszone.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-25, 14:13   #1448
xDOMINIKAx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 680

Dziewczyny, na mojej keratynie jest napisane 瞠by j zu篡 w ci庵u 3 miesi帷ach od otwarcia. Po tym czasie jest niezdatna do u篡tku? Macie jakie do鈍iadczenie w tym temacie? Mam Encanto.
Stary 2014-12-25, 17:27   #1449
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Miluchova, pyta豉m Ci jaki czas temu o robienie Encanto bez od篡wki ale zapomnia豉m spyta ile wtedy trzymasz sam keratyn?
Joasia:) jest offline  
Stary 2014-12-25, 18:24   #1450
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, na mojej keratynie jest napisane 瞠by j zu篡 w ci庵u 3 miesi帷ach od otwarcia. Po tym czasie jest niezdatna do u篡tku? Macie jakie do鈍iadczenie w tym temacie? Mam Encanto.
je瞠li nie zmieni豉 konsystencji lub zapachu 鄉ia這 mo瞠sz uzy po 3 miesi帷ach kiedy powtarza豉m zabieg resztkami keratyny po 5 miesi帷ach i wszystko by這 ok, zabieg si uda, w這sy ca貫 i zdrowe
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-25, 19:59   #1451
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ja z tego garniera zadowolona jest, tylko zapach mi si nie podoba daj zna jak ta elseve
W這sy niesamowite, wyg豉dzone, 郵iskie mi鏚 malina, jednak na這篡豉m przed myciem m鎩 olejek YR, kt鏎y bardzo wiele robi, wi璚 samej od篡wki nie potrafi oceni. Dam zna po nast瘼nym myciu, ale chyba du穎 robi w kwestii g豉dko軼i i 郵isko軼i, bo jak j sp逝kiwa豉m, to my郵a豉m, 瞠 spod prysznica nie wyjd ca豉 - tak by這 郵isko Co do zapachu to niestety, ten elseve tez mi nie podszed. Zapach jest bardzo ci篹ki, powiedzia豉bym zatykaj帷y perfum starszej Pani, dop鏦i nie wyschn czu go bardzo, ale p騧niej ju nie. Je郵i to co mam na g這wie to zas逝ga tej od篡wki (maski) to warto si przem璚zy z zapachem.

WESOΧCH 名I﹗ DZIEWCZYNKI

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-12-26 o 15:36
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-26, 07:17   #1452
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Miluchova, pyta豉m Ci jaki czas temu o robienie Encanto bez od篡wki ale zapomnia豉m spyta ile wtedy trzymasz sam keratyn?

Tak samo jak w instrukcji
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-26, 17:32   #1453
201606201201
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 574

6 tyg. temu prostowa豉m w這sy u fryzjera i nadal mam strasznie przylizane przy sk鏎ze. Ju mnie to zaczyna denerwowa, bo nie jest mi z tym do twarzy i my郵a豉m, 瞠 po tym czasie efekt przyklapni璚ia powinien ju mija
Fakt, 瞠 s proste, b造szcz帷e i si nie pusz, ale przez to przyklapni璚ie, nie wiem czy zdecyduj si na prostowanie ponownie.
201606201201 jest offline  
Stary 2014-12-26, 17:38   #1454
Malooolatka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Exclamation Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cze軼 dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa jestem um闚iona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia貫k - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z ale ja mam du穎 taniej ).
Drugi - po Nowym Roku - Alfaparf - 250z

Jeden z nich musz odwo豉c i musz si na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. R騜nica w cenie wyj軼iowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o 瘸dnym z produkt闚
Zale篡 mi na jako軼i ( aby nie niszczyc w這s闚 ), trwa這軼i efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w這s闚.

Nie patrz na zawarto軼 formaldechydu - 瘸den nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnie producenta.

Mog造by軼ie mi cos doradzic? Mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 do czynienia z kt鏎ym z tych produkt闚? Prosz Was o pomoc bo naprawd musz zdecydowac si jak najszybciej...
Malooolatka jest offline  
Stary 2014-12-26, 18:09   #1455
Malooolatka
Przyczajenie

Exclamation Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cze軼 dziewczyny

Mam pewien problem, poniewa jestem um闚iona w sumie na dwa zabiegi prostowania keratynowego...

Jeden - w poniedzia貫k - Nanokeratin system - znajoma fryzjerka zrobi u siebie w salonie ( normalnie 600z ale ja mam du穎 taniej ).

Jeden z nich musz odwo豉c i musz si na to zdecydowac do jutra a nie wiem co wybrac. R騜nica w cenie wyj軼iowej jest ogromna a nie ma zbyt wielu opinii o 瘸dnym z produkt闚
Zale篡 mi na jako軼i ( aby nie niszczyc w這s闚 ), trwa這軼i efektu i jak najlepszym wyprostowaniu w這s闚.

Nie patrz na zawarto軼 formaldechydu - 瘸den nie jest go pewnie w 100% pozbawiony, mimo zapewnie producenta.

Mog造by軼ie mi cos doradzic? Mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 do czynienia z kt鏎ym z tych produkt闚? Prosz Was o pomoc bo naprawd musz zdecydowac si jak najszybciej...
Malooolatka jest offline  
Stary 2014-12-26, 18:32   #1456
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034
Dot.: Keratynowe Prostowanie: Alfaparf vs Nanokeratin system

Cytat:
Napisane przez Malooolatka Poka wiadomo嗆
Cze軼 dziewczyny

Alfaparf nie polecam u mnie si nie spisa a chcia豉m w miar proste w這sy dodam, 瞠 z natury mam falowane,rzadkie i cienkie wtedy jeszcze nie farbowane.Nie wiem czy lepiej by by這 jakbym lepiej o w這sy zadba豉(olejki cz窷ciej itp)

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-12-26, 19:05   #1457
201606201201
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 574

Cytat:
Cze軼 dziewczyny

Ja mia豉m prostowane Alfaparfem. Tez p豉ci豉m 250z Tak jak pisa豉m wy瞠j w這sy s proste, b造szcz帷e, g豉dkie, w og鏊e si nie pusz - pod tym k徠em jestem zadowolona, tylko s strasznie ulizane pomimo, 瞠 min掖 ju 6 tydzie od prostowania. U篡wam te szamponu i maski z tej serii.

Edytowane przez 201606201201
Czas edycji: 2014-12-26 o 19:07
201606201201 jest offline  
Stary 2014-12-26, 20:58   #1458
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Cze軼 dziewczyny

Trudno Ci doradzi, poniewa zar闚no Nanokertin jak i Alfaparf ma swoje krytyki. Alfaparf krytykuje tutaj tylko Smerfetka696969, kt鏎a Ci odpisa豉, ale ostatnio przyzna豉 si, 瞠 efekt trzyma si 3 miesi帷e.... troch tutaj rozbie積ie pisze o tym preparacie, raz tak, raz tak...
W ka盥ym razie ja nast瘼ne prostowanie zrobi Alfaparfem, a kole瘸nka z postu wy瞠j, skoro pisze, 瞠 przyliz utrzymuje si jej ju 6 tygodni i w這sy s super - to znaczy, 瞠 preparat jest dobry - kolejna jak dla mnie przychylna opinia o Alfaparfie
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:09   #1459
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 034

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
Trudno Ci doradzi, poniewa zar闚no Nanokertin jak i Alfaparf ma swoje krytyki. Alfaparf krytykuje tutaj tylko Smerfetka696969, kt鏎a Ci odpisa豉, ale ostatnio przyzna豉 si, 瞠 efekt trzyma si 3 miesi帷e.... troch tutaj rozbie積ie pisze o tym preparacie, raz tak, raz tak...
W ka盥ym razie ja nast瘼ne prostowanie zrobi Alfaparfem, a kole瘸nka z postu wy瞠j, skoro pisze, 瞠 przyliz utrzymuje si jej ju 6 tygodni i w這sy s super - to znaczy, 瞠 preparat jest dobry - kolejna jak dla mnie przychylna opinia o Alfaparfie
Widocznie co pomyli豉m wiesz zdarza si xd powt鏎z, 瞠 musia豉bym popatrze w kalendarz.Ja osobi軼ie nie polecam Alfaparfu.

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:32   #1460
Malooolatka
Przyczajenie

Dzi瘯i za odpowied dziewczyny
A co z tym Nanokeratin system? Czy kt鏎a z Was co s造sza豉 o tym?
Malooolatka jest offline  
Stary 2014-12-26, 22:40   #1461
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez inakarol Poka wiadomo嗆
Ja mia豉m prostowane Alfaparfem. Tez p豉ci豉m 250z Tak jak pisa豉m wy瞠j w這sy s proste, b造szcz帷e, g豉dkie, w og鏊e si nie pusz - pod tym k徠em jestem zadowolona, tylko s strasznie ulizane pomimo, 瞠 min掖 ju 6 tydzie od prostowania. U篡wam te szamponu i maski z tej serii.
Hmmm moze dlatego sa takie ulizane? Probowalas je odstawic na par dni i zobaczyc efekt?
Stary 2014-12-26, 22:58   #1462
kar3112
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam! Zamierzam kupi sobie zestaw do prostowania keratynowego w domu. Mo瞠cie mi doradzi jaka firme wybrac i gdzie kupi? I czy podcinacie w這sy przed tym zabiegiem ?? a i co z farbowaniem w這s闚 przy tym zabiegu? wiem duzo pyta, przepraszam ale prosze o odpowiedzi
kar3112 jest offline  
Stary 2014-12-26, 23:15   #1463
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kar3112 Poka wiadomo嗆
Witam! Zamierzam kupi sobie zestaw do prostowania keratynowego w domu. Mo瞠cie mi doradzi jaka firme wybrac i gdzie kupi? I czy podcinacie w這sy przed tym zabiegiem ?? a i co z farbowaniem w這s闚 przy tym zabiegu? wiem duzo pyta, przepraszam ale prosze o odpowiedzi

Encanto, allegro, podci望 ko鎍e po zabiegu lub skr鏂i przed, farbowanie przed lub po prostowaniu z odst瘼em 2 tyg wg instrukcji. Same odrosty mo積a w tym samym dniu.
Miluchova jest offline  
Stary 2014-12-28, 17:23   #1464
kasza80
Rozeznanie

dziewczyny na這篡豉m dzi t od篡wk elseve repair bez olejowania przed, i jest fantastyczna, STOTEK wielkie dzi瘯i!!!! Rozczesuje si rewelacyjnie, doci捫a w這sy, s po niej 郵iskie, bardzo g豉dkie i takie sztywniejsze - jak lubi zniwelowa豉 mi niefajny efekt inoara, czyli po nocy w這sy nie s pogi皻e i zmierzwione
Teraz szukam drugiej od篡wki na zmian, podam Wam kilka link闚, mo瞠 co mia造軼ie z tego nad czym si zastanawiam i doardzicie b康 odradzicie

- http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...916628014.html

- http://allegro.pl/indola-keratin-mas...846807189.html

- http://allegro.pl/londa-sleek-smooth...902598128.html

- http://allegro.pl/cece-smoothshine-m...937929750.html

- http://allegro.pl/echosline-m7-maska...916331284.html

- http://allegro.pl/inebrya-maska-wygl...916354735.html

A u篡wa造軼ie masek lub od篡wek Tresemme? Tu jest co ciekawego, og鏊nie je郵i chodzi o od篡wki to s bardzo tanie...

- http://allegro.pl/tresemme-keratin-s...920105002.html
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-28, 17:27   #1465
PinkPearl85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Co to za cudowna od篡wka z Elseve bo szukam w postach i nie mog znale潭?
Bo jest Total Repair i Total Repair Extreme. 畝dnej z nich jeszcze nie mia豉m

Edytowane przez PinkPearl85
Czas edycji: 2014-12-28 o 17:33
PinkPearl85 jest offline  
Stary 2014-12-28, 17:58   #1466
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Poka wiadomo嗆
Co to za cudowna od篡wka z Elseve bo szukam w postach i nie mog znale潭?
Bo jest Total Repair i Total Repair Extreme. 畝dnej z nich jeszcze nie mia豉m
ja m闚i o tej http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=59802
kasza80 jest offline  
Stary 2014-12-28, 19:15   #1467
czekoladka3
Zakorzenienie

jutro w ko鎍u robi qod
czekoladka3 jest offline  
Stary 2014-12-28, 19:29   #1468
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

a ja cocochoco 1 stycznia
Stary 2014-12-28, 21:06   #1469
kopnienta
nie kopni厎a

Wiadomo軼i: 31 344

Dziewczyny ja tak narzeka豉m na to encanto, 瞠 mi si ju wypluka這, 瞠 puch totalny a na gwiazdk dosta豉m now suszark philips ThermoProtect Ionic (hp 8232) czyli tak no z jonizacj i takimi 這.. i no zero puchu.. w這sy tam gdzie by造 w miar zdrowe to normalnie b造szcz i s supera郾e w dotyku na ko鎍闚kach te s proste (dopiero po 2 dniach zaczynaj falowa ale to nic dziwnego, 瞠 tam si encanto w wi瘯szo軼i szybko wyp逝ka這.. )
nie wiedzia豉m, 瞠 suszarka r闚nie ma wp造w na przed逝瞠nie efektu encanto

zabieg robi豉m pod koniec czerwca i ju mia豉m powtarza w lipcu ale brak funduszy na "gu逍ie" wydatki doprowadzi mnie a do dnia dzisiejszego.. jednak warto by這 poczeka.. teraz to poczekam jeszcze chwilk i mo瞠 tak na walentynki dopiero zrobi .. zobaczymy jak to b璠zie wygl康a za miesi帷/dwa
Stary 2014-12-28, 21:29   #1470
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Hej dziewczyny!

Mam zamiar kupic zestaw Encanto i chce wiedziec czy po wyprostowaniu wlosow jeszcze przed 1 myciem wlosow z tego prostowania mozna wychodzic na ogr鏚?
nowa121212 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.