Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2015-01-12, 00:44   #1771
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 015
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny dostalam ta maske od znajomej, ale nie znam sie dobrze na skladzie. Jesli wyczytalam dobrze to jest tam ten niedobry skladnik i nie powinno sie chyba po encanto uzywac? moze mi jakas dobra duszczka podpowiedziec bo nie wiem czy moge uzywac czy oddac w inne rece
Widz tam Sodium Chloride czyli s鏊 a tego si powinno unika jak si jest po kp cho niekt鏎e u篡waj i nie widz wyp逝kania si keratyny.Ja bym nie u篡wa豉 i z tego co czytam coraz wi璚ej dziewczyn pisze, 瞠 zauwa瘸 po stosowaniu kosmetyk闚 z sol szybsze wyp逝kania nawet ostatnio co o tym wspomina豉 Kasza

Nie u篡wamy cukru
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2015-01-12, 11:23   #1772
kasza80
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez stotek Poka wiadomo嗆
Kupilam jakos 3 dni temu. Ale jesli masz specjalnie jechac... wiesz, tkmaxx to loteria, czasem towary w roznych miastach sie pokrywaj, czasem nie. Generalnie zawsze tam s jakies produkty Tigi, ale czy akurat b璠zie ten szampon to ciezko przewidziec.
A co dok豉dnie robi Ci ten szampon? Nie obci捫a skalpu? Ja mam straszne tendencje do przet逝szczania sk鏎y. A jak go por闚nasz do cece cherry to czym si r騜ni?
Wiesz, skoro polecana przez Ciebie maska elseve tak dobrze pracuje z moimi w這sami, to mo瞠 bym si skusi豉 na ten szampon, w豉郾ie zadzwoni豉m zapyta o dost瘼no嗆 w moim tk maxx, za chwil mi oddzwoni
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-12, 11:37   #1773
stotek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka wiadomo嗆
A co dok豉dnie robi Ci ten szampon? Nie obci捫a skalpu? Ja mam straszne tendencje do przet逝szczania sk鏎y. A jak go por闚nasz do cece cherry to czym si r騜ni?
Wiesz, skoro polecana przez Ciebie maska elseve tak dobrze pracuje z moimi w這sami, to mo瞠 bym si skusi豉 na ten szampon, w豉郾ie zadzwoni豉m zapyta o dost瘼no嗆 w moim tk maxx, za chwil mi oddzwoni
Wlosy sa po nim mi瘯kie, dobrze sie rozczesuj, dokladnie myje (bez problemu zmywa olej, nie musz go do tego celu dok豉da wi璚ej ni zazwyczaj) i nie przesusza na d逝gosci (zazwyczaj k豉d odzywke na dlugosc, ale w tym wypadku sobie podarowalam, zeby sprawdzi czy im nie zaszkodzi). Jest hmmm delikatny, ale jednocze郾ie skuteczny.
Ja Cece Cherry nie lubi. Mam go i uzywam, bo chce zuzyc, ale ciezko jest mi go spienic (zarowno w rekach jak i na wlosach), do zmywania olei musz doklada wi璚ej i ogolnie jakis taki jest nie wiem, bez szalu.
Mam we wlosach jedno spalone pasmo (po dekoloryzacji i farbowaniu) i po uzyciu Cece jest ono dosc widoczne, zas Tigi je jakos tak... wyg豉dza. To moze byc kwestia tego, ze ten szampon np. oblepia w這sy czy co - ale o ile wygl康aj one ok, to niech robi co chce. :p

Co do przet逝szczania si niestety nie wypowiem, bo ja w這sy myje codziennie, do tego co wiecz鏎 獞icz, wi璚 i tak mam potem smalec na g這wie.
Stary 2015-01-12, 13:33   #1774
kasza80
Rozeznanie

w moim tk maxx maj ten szampon w zestawie z od篡wk za 44 z. hmmm

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

jeszcze jedno, Stotek - ten szampon ma sodium chloride?
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-12, 14:12   #1775
stotek
Rozeznanie

Cytat:
w moim tk maxx maj ten szampon w zestawie z od篡wk za 44 z. hmmm

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

jeszcze jedno, Stotek - ten szampon ma sodium chloride?
Nie ma sodium chloride, a tej odzywki to Ci bede zazdroscic
A nie wiesz jakie pojemnosci sa w zestawie, 750 ml czy 500 ml czy mniejsze?
Stary 2015-01-12, 14:46   #1776
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma sodium chloride, a tej odzywki to Ci bede zazdroscic
A nie wiesz jakie pojemnosci sa w zestawie, 750 ml czy 500 ml czy mniejsze?
To fajnie, 瞠 nie ma sodium. W zestawie s 750 ml, dzi po pracy T mi podjedzie do tk, bo ma po drodze.... no powiedzmy kobiecymi sposobami wm闚i豉m mu, 瞠 ma po drodze
Ach... my w這somaniaczki
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-12, 17:49   #1777
Lua23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej dziewczyny licz na ma陰 pomoc.
Ot騜 ponad tydzie temu robi豉m sama encanto w domu. Nie jestem do ko鎍a zadowolona z efektu. Na d逝go軼i w這sy s prosto i og鏊nie takie sprawiaj wra瞠nie, ale ko鎍闚ki na d逝go軼i 3-4 cm s powyginane, szorstkie, og鏊nie niemi貫.
Nie mam poj璚ia czym to mo瞠 by spowodowane, nie wygl康a to fajnie. I moje pytanie: czy warto ponowi zabieg? Same ko鎍闚ki nie rozdwoi造 si, intensywnie je nawil瘸m, ale no w豉郾ie to powyginane co nie wygl康a zdrowo i 豉dnie..
Lua23 jest offline  
Stary 2015-01-12, 18:50   #1778
nowa121212
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 456

Cytat:
Napisane przez Lua23 Poka wiadomo嗆
Ot騜 ponad tydzie temu robi豉m sama encanto w domu. Nie jestem do ko鎍a zadowolona z efektu. Na d逝go軼i w這sy s prosto i og鏊nie takie sprawiaj wra瞠nie, ale ko鎍闚ki na d逝go軼i 3-4 cm s powyginane, szorstkie, og鏊nie niemi貫.
Nie mam poj璚ia czym to mo瞠 by spowodowane, nie wygl康a to fajnie. I moje pytanie: czy warto ponowi zabieg? Same ko鎍闚ki nie rozdwoi造 si, intensywnie je nawil瘸m, ale no w豉郾ie to powyginane co nie wygl康a zdrowo i 豉dnie..
Musisz podci望. Zazwyczaj po encanto ko鎍闚ki takie s i nie pozostaje nic innego jak 軼i璚ie.
nowa121212 jest offline  
Stary 2015-01-12, 18:55   #1779
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Masz mozliwosc zrobic zdjecia koncowkom?
Mozliwe, ze sa po prostu popalone i do obciecia.
Stary 2015-01-12, 19:01   #1780
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
popr鏏uj jeszcze przez jaki czas np. wciera olej w ko鎍闚ki albo nak豉daj na nie 瞠l z siemienia lnianego + do tego serum na ko鎍闚ki (jest tego mn鏀two na rynku, od siebie mog poleci marion kuracja z olejkiem arganowym i eliksir od篡wczy l'oreal). Je瞠li to nie pomo瞠 zostaj tylko nozyczki
Cz瘰to tak si zdarza 瞠 po prostowaniu ko鎍闚ki s przesuszone lub zniszczone (wszystko zalezy od wyj軼iowej kondycji w這s闚, jak s zdrowe i zadbane to jest mniejsze prawdopodobie雟two 瞠 trzeba b璚ie co 軼i望). Ogolnie zazwyczaj to one najmocniej cierpi po zabiegu wi璚 si nie przejmuj
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-12, 19:01   #1781
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
To fajnie, 瞠 nie ma sodium. W zestawie s 750 ml, dzi po pracy T mi podjedzie do tk, bo ma po drodze.... no powiedzmy kobiecymi sposobami wm闚i豉m mu, 瞠 ma po drodze
Ach... my w這somaniaczki
Te bym kupi豉 ten szampon ale on do w這s闚 blond a ja czarna i nie mam tk w mie軼ie u siebie ;/

Stosuje kt鏎a szampony firmy Joico?

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-12, 20:25   #1782
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 641

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka wiadomo嗆
Te bym kupi豉 ten szampon ale on do w這s闚 blond a ja czarna i nie mam tk w mie軼ie u siebie ;/

ja w豉郾ie odda豉m szampon nawil瘸j帷y z Joico - ma s鏊 w sk豉dzie.

Bez prostowania keratynowego jak stosowa豉m zestaw szampon + od篡wka Joico Moisture Recovery to w這sy by造 o wiele g豉dsze i mniej si puszy造.
Stary 2015-01-12, 20:45   #1783
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:

Przecie te szampony nie rozja郾iaj. Nie zrobi Ci on krzywdy..
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-12, 21:01   #1784
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie Smerfetka to tak, jak szampon do w這s闚 kr璚onych nie pokr璚i Ci prostych
On dlatego (chyba) jest dedykowany do w這s闚 blond, 瞠 z regu造 w這sy blond s rozja郾iane i zniszczone, a on jest restrukturyzacyjny, czyli do w這s闚 mega zniszczonych.

Stotek mam ju m鎩 "komplet". Szampon i od篡wka maj idealnie takie same butle (m鎩 T nawet my郵a, 瞠 to ten sam produkt), du瞠 butle z dozownikiem, 750 ml. ka盥a. Pierwotna cena 130 z. i przeceniali 4 razy a do ceny 44 z. Zapach ob喚dny a dzia豉nie jutro opisz, jak umyj w這sy.
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-12, 23:39   #1785
Mija62
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 319

Hej

Dziewczyny mam pytanie o zestaw Alfaparf do prostowania,nadaje sie? poniewa jest atrakcyjny cenowo Zale篡 mi na wyg豉dzeniu, bo proste s.
Wiem, 瞠 pewnie ju odpowiada造軼ie na to pytanie, ale nie mam si造 przekopywa te wszystkie mega w徠ki .
Wi璚 jak kto co wie na temat tego Alfaparfu, to prosz o opinie
Mija62 jest offline  
Stary 2015-01-13, 09:02   #1786
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
On dlatego (chyba) jest dedykowany do w這s闚 blond, 瞠 z regu造 w這sy blond s rozja郾iane i zniszczone, a on jest restrukturyzacyjny, czyli do w這s闚 mega zniszczonych.

Stotek mam ju m鎩 "komplet". Szampon i od篡wka maj idealnie takie same butle (m鎩 T nawet my郵a, 瞠 to ten sam produkt), du瞠 butle z dozownikiem, 750 ml. ka盥a. Pierwotna cena 130 z. i przeceniali 4 razy a do ceny 44 z. Zapach ob喚dny a dzia豉nie jutro opisz, jak umyj w這sy.
ale Ci zazdroszcz dorwa w takiej korzystnej cenie tak du瞠 pojemno軼i fajnych produkt闚 to trzeba mie szcz窷cie daj zna jak si sprawuj na Twoich w這sach
czekoladka3 jest offline  
Stary 2015-01-13, 09:17   #1787
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
ja w豉郾ie odda豉m szampon nawil瘸j帷y z Joico - ma s鏊 w sk豉dzie.

Bez prostowania keratynowego jak stosowa豉m zestaw szampon + od篡wka Joico Moisture Recovery to w這sy by造 o wiele g豉dsze i mniej si puszy造.
No w豉郾ie chc zam闚i co od nich

Cytat:

No wiem wiem

Cytat:

No rozumiem to daj zna jak tak mo瞠 ten szampon Ci si spisze.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Maj jeszcze fajny zestaw szampon plus od篡wka wyg豉dzaj帷y i prostuj帷y w這sy (pomara鎍zowe butelki) tylko kurde sk豉du nie ma :/

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

http://www.hairstore.pl/tigi-tweens-...0ml-p3146.html

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Dopiero teraz zobaczy豉m produkt wycofany xd

Mo積a te produkty spotka w sklepach fryzjerskich?

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-13, 09:54   #1788
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Mo積a te produkty spotka w sklepach fryzjerskich?
Raczej nie. Nie jest to firma, ktora hurtownie dystrybuuj w Polsce. Ale od czego sa sklepy internetowe lub TkMaxxy Tak jak mowie, Tigi w tym sklepie jest zawsze, od prawie 2 lat, wiadomo, ze zestawy sie zmieniaja. Ale z drugiej strony - 750 ml szamponu czy odzywki starczy naprawd na baaaardzo dlugo.
Tez Ci kasza zazdroszcze tej odzywki, no bez kitu Moze pojde do mojego sklepu i zobacze czy maj taki zestaw?
Miluchova, gdzie Wy macie w Zywcu TkMaxxa? Bo na stronie nie moge znalezc
Stary 2015-01-13, 10:02   #1789
Miluchova
Zadomowienie

Nie ma w 篡wcu, jest w bielsku w sarnim stoku jak dobrze pamietam
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-13, 10:27   #1790
stotek
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma w 篡wcu, jest w bielsku w sarnim stoku jak dobrze pamietam
A to w Bielsku to u mnie
Stary 2015-01-13, 11:10   #1791
Miluchova
Zadomowienie

No no, ja odruchowo m闚i, 瞠 u mnie, bo to w sumie niedaleko
Miluchova jest offline  
Stary 2015-01-13, 11:20   #1792
stotek
Rozeznanie

Cytat:
No no, ja odruchowo m闚i, 瞠 u mnie, bo to w sumie niedaleko
No tak, dla mnie 砰wiec czy Wis豉 to te "u mnie"
Uwaga - wlasnie skonczylam mask keratynow Kallosa, W KO哸U!!!
Stary 2015-01-13, 13:22   #1793
Despite
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Robi豉m encanto na pocz徠ku lipca, efekt by powalaj帷y (na farbowanych w這sach blond), bardzo wyr闚na mi kolor- moja (poprzednia) fryzjerka przesadzi豉 z rozja郾iaczem i m鎩 odrost z ciemnego zrobi si prawie platynowy (ok 5cm). Alee.. we wrze郾iu stwierdzi豉m, 瞠 chc wr鏂i do naturalnego. Fryzjerka zafarbowa豉 mi nowe odrosty i troch blond w這s闚, aby zrobi ombre. Moje w這sy si spali造 na tych 5cm.. Do dzi si m璚z z tymi w這skami, ju troch mi odros這 naturalnych ale nadal moja fryzura jest op豉kana, nie dam rady jeszcze ich pocieniowa, ani przyci望 bo spalone w這sy si璕aj od brwi do ust.. jestem ju za豉mana. Stopniowo podcinam grzywk bo na niej jest najgorzej, ale to trwa miesi帷e. Prosz powiedzcie mi, czy encanto "zatuszowa這by" te spalone w這sy czy ju nic nie da si z nimi zrobi? Je郵i Wam to pomo瞠 w ocenie zrobi zdj璚ie tych w這sk闚.

Edytowane przez Despite
Czas edycji: 2015-01-13 o 14:09
Despite jest offline  
Stary 2015-01-13, 14:39   #1794
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Raczej nie. Nie jest to firma, ktora hurtownie dystrybuuj w Polsce. Ale od czego sa sklepy internetowe lub TkMaxxy Tak jak mowie, Tigi w tym sklepie jest zawsze, od prawie 2 lat, wiadomo, ze zestawy sie zmieniaja. Ale z drugiej strony - 750 ml szamponu czy odzywki starczy naprawd na baaaardzo dlugo.
Tez Ci kasza zazdroszcze tej odzywki, no bez kitu Moze pojde do mojego sklepu i zobacze czy maj taki zestaw?
zdaj relacje z za陰czonym zdj璚iem -
szampon - REWELACYJNIE si rozprowadza, ma豉 kropelka ma tak niesamowity 郵izg i super si pieni, 瞠 sprawia, 瞠 szampon chyba starczy mi na rok W這sy przy sp逝kiwaniu szamponu s g豉dkie, nie szorstkie, je郵i na d逝g met nie b璠zie obci捫a skalpu, 瞠 w po這wie dnia b璠 t逝ste to nareszcie znalaz豉m KWC - zapach OB犵 - owocowy,

od篡wka - w miar g瘰ta, rozprowadza si normalnie zapach super. Trzyma豉m ok 3 minuty, w這sy super si rozczesuj i ta od篡wka tak jakby je usztywnia豉, prostowa豉, nie ma mowy o nawet ch璚i puszenia w這s闚, w這sy sypkie superowe ALE troch szorstkie, ja lubi 郵izg jakby w這sy by造 zaraz po zabiegu, my郵, 瞠 je瞠li na t od篡wk dam troszk mojej ulubionej glorii to efekt bedzie WOW, naocznie i w dotyku.

Do陰czam zdj璚ie (sorki za jako嗆 ale w po酥iechu i z telefonu) - za tydzie stuknie 4 miesi帷e po inoarze, w這sy tu sa niedosuszone ale wida t prosto嗆 jak da豉 od篡wka, odstaj帷e kosmki na g鏎ze g這wy to baby hair jeszcze przeze mnie nie ug豉skane, ale na ca貫j d逝go軼i w這s闚 przy tej od篡wce nie ma mowy o jaki odstaj帷ych kosmkach, kt鏎e nie widz gdzie maj by.
Jest to od篡wka z linii "doci捫aj帷ych", mam nadziej, 瞠 nie b璠zie obci捫a. Je郵i by豚y po niej 郵izg i lepsza g豉dko嗆 by豉by moj KWC. Dla por闚nania, maska elseve daj t g豉dko嗆, ale nie prostuje i nie kondycjonuje w這s闚 a tak jak ta od篡wka.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (1,2 KB, 175 za豉dowa)
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-13, 15:25   #1795
stotek
Rozeznanie

Cytat:
szampon - REWELACYJNIE si rozprowadza, ma豉 kropelka ma tak niesamowity 郵izg i super si pieni, 瞠 sprawia, 瞠 szampon chyba starczy mi na rok W這sy przy sp逝kiwaniu szamponu s g豉dkie, nie szorstkie, je郵i na d逝g met nie b璠zie obci捫a skalpu, 瞠 w po這wie dnia b璠 t逝ste to nareszcie znalaz豉m KWC - zapach OB犵 - owocowy
Takie same mam ja odczucia Dla mnie az nie do uwierzenia jest to, jak tak g瘰ty szampon moze sie tak b造skawicznie i 豉two spienia!
Szkoda, ze zdjecie takie maciupkie i nie mozna powi瘯szyc Ale fajnie, ze poki co zestaw Ci sie podoba, oby tak by這 na d逝zsza mete
Ja jestem strasznie ciekawa odzywki Tigi z owsem i miodem, ale musze jeszcze jednej z wanny sie pozbyc, bo nie mam jej gdzie postawi

@Despite: zrob zdjecie jesli mozesz w這s闚, a zwlaszcza tego ich fragmentu, o ktorym mowisz

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-13 o 15:27
stotek jest offline  
Stary 2015-01-13, 16:49   #1796
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Aha w sumie mo瞠 w Rzeszowie b璠 mie Tk a powinni to jak wr鏂 zadzwoni i zapytam czy maja te zestawy to bym pojecha豉 i kupi豉 a te s dla w這s闚 br您 to tak w sumie dla czarnych w sam raz b璠.

Kasza sk康 wzi望 numer do nich?

Nie u篡wamy cukru
Stary 2015-01-13, 17:05   #1797
Despite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Despite Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Robi豉m encanto na pocz徠ku lipca, efekt by powalaj帷y (na farbowanych w這sach blond), bardzo wyr闚na mi kolor- moja (poprzednia) fryzjerka przesadzi豉 z rozja郾iaczem i m鎩 odrost z ciemnego zrobi si prawie platynowy (ok 5cm). Alee.. we wrze郾iu stwierdzi豉m, 瞠 chc wr鏂i do naturalnego. Fryzjerka zafarbowa豉 mi nowe odrosty i troch blond w這s闚, aby zrobi ombre. Moje w這sy si spali造 na tych 5cm.. Do dzi si m璚z z tymi w這skami, ju troch mi odros這 naturalnych ale nadal moja fryzura jest op豉kana, nie dam rady jeszcze ich pocieniowa, ani przyci望 bo spalone w這sy si璕aj od brwi do ust.. jestem ju za豉mana. Stopniowo podcinam grzywk bo na niej jest najgorzej, ale to trwa miesi帷e. Prosz powiedzcie mi, czy encanto "zatuszowa這by" te spalone w這sy czy ju nic nie da si z nimi zrobi? Je郵i Wam to pomo瞠 w ocenie zrobi zdj璚ie tych w這sk闚.

Dodaj zdj璚ia:
Na 3 wida, 瞠 w這sy pod spodem s zdrowe, nie wiem co mog這 sprawi, 瞠 te na wierzchu si popali造...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1987.jpg (112,2 KB, 69 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1983.jpg (88,6 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1986.jpg (90,8 KB, 52 za豉dowa)
Despite jest offline  
Stary 2015-01-13, 18:09   #1798
kasza80
Rozeznanie

Cytat:
Aha w sumie mo瞠 w Rzeszowie b璠 mie Tk a powinni to jak wr鏂 zadzwoni i zapytam czy maja te zestawy to bym pojecha豉 i kupi豉 a te s dla w這s闚 br您 to tak w sumie dla czarnych w sam raz b璠.

Kasza sk康 wzi望 numer do nich?
http://www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/mi...-hall-179.html

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Takie same mam ja odczucia Dla mnie az nie do uwierzenia jest to, jak tak g瘰ty szampon moze sie tak b造skawicznie i 豉two spienia!
Szkoda, ze zdjecie takie maciupkie i nie mozna powi瘯szyc Ale fajnie, ze poki co zestaw Ci sie podoba, oby tak by這 na d逝zsza mete
Ja jestem strasznie ciekawa odzywki Tigi z owsem i miodem, ale musze jeszcze jednej z wanny sie pozbyc, bo nie mam jej gdzie postawi

@Despite: zrob zdjecie jesli mozesz w這s闚, a zwlaszcza tego ich fragmentu, o ktorym mowisz
kurcze, nie wiem dlaczego to zdj璚ie takie malutkie.... co mi si mo瞠 w telefonie poprzestawia這. Teraz ju Wam nie zrobi nowego, bo mam odgniot od gumki, po nast瘼nym myciu. Przetestuj czy gloria po這穎na na t od篡wk da ten super 郵izg i b璠zie duet doskona造 ale w這sy po ca造m dniu s naprawd super
DZI艼I SOTEK To jest kolejny dow鏚 na to, 瞠 mamy podobne w這sy i mo瞠my sobie wzajemnie doradza i odradza zakupy w這sowe

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Dodaj zdj璚ia:
Na 3 wida, 瞠 w這sy pod spodem s zdrowe, nie wiem co mog這 sprawi, 瞠 te na wierzchu si popali造...
faktycznie niezaciekawa ta grzywka, wydaje mi si, 瞠 kp jak najbardziej powinno pom鏂, tylko wybierz 鈔odek, kt鏎y dobrze od篡wia, a prostuje przy okazji.
kasza80 jest offline  
Stary 2015-01-13, 19:35   #1799
Despite
Raczkowanie

Cytat:
http://www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/mi...-hall-179.html

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

kurcze, nie wiem dlaczego to zdj璚ie takie malutkie.... co mi si mo瞠 w telefonie poprzestawia這. Teraz ju Wam nie zrobi nowego, bo mam odgniot od gumki, po nast瘼nym myciu. Przetestuj czy gloria po這穎na na t od篡wk da ten super 郵izg i b璠zie duet doskona造 ale w這sy po ca造m dniu s naprawd super
DZI艼I SOTEK To jest kolejny dow鏚 na to, 瞠 mamy podobne w這sy i mo瞠my sobie wzajemnie doradza i odradza zakupy w這sowe

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

faktycznie niezaciekawa ta grzywka, wydaje mi si, 瞠 kp jak najbardziej powinno pom鏂, tylko wybierz 鈔odek, kt鏎y dobrze od篡wia, a prostuje przy okazji.
Niestety mam na g這wi koron z tych w這s闚 Chocia w豉snie grzywka jest najgorsza i sporo mi si wykruszy豉 dlatego jest to kawa wyci皻ych w這s闚.. no c騜 chyba zaryzykuj z tym encanto, przecie gorzej by ju nie mo瞠
Despite jest offline  
Stary 2015-01-13, 20:42   #1800
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Dodaj zdj璚ia:
faktycznie nie za ciekawie to wyglada my郵 瞠 encanto troch pomo瞠, warto spr鏏owa
czekoladka3 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
alfaparf, cocochoco, encanto, fryzjer, g豉dkie, keratyna, keratyna w這sy, keratynowe prostowanie, maski do w這s闚, nanokeratin, prostowanie, prostowanie w這s闚, sunliss, w這sy, w這sy proste, zabiegi na w這sy

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.