Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-12, 00:44   #1771
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez moniaaaaaaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny dostalam ta maske od znajomej, ale nie znam sie dobrze na skladzie. Jesli wyczytalam dobrze to jest tam ten niedobry skladnik i nie powinno sie chyba po encanto uzywac? moze mi jakas dobra duszczka podpowiedziec bo nie wiem czy moge uzywac czy oddac w inne rece
Widzê tam Sodium Chloride czyli sól a tego siê powinno unikaæ jak siê jest po kp choæ niektóre u¿ywaj± i nie widz± wyp³ukania siê keratyny.Ja bym nie u¿ywa³a i z tego co czytam coraz wiêcej dziewczyn pisze, ¿e zauwa¿a po stosowaniu kosmetyków z sol± szybsze wyp³ukania nawet ostatnio co¶ o tym wspomina³a Kasza
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:23   #1772
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Kupilam jakos 3 dni temu. Ale jesli masz specjalnie jechac... wiesz, tkmaxx to loteria, czasem towary w roznych miastach sie pokrywaj±, czasem nie. Generalnie zawsze tam s± jakies produkty Tigi, ale czy akurat bêdzie ten szampon to ciezko przewidziec.
A co dok³adnie robi Ci ten szampon? Nie obci±¿a skalpu? Ja mam straszne tendencje do przet³uszczania skóry. A jak go porównasz do cece cherry to czym siê ró¿ni±?
Wiesz, skoro polecana przez Ciebie maska elseve tak dobrze pracuje z moimi w³osami, to mo¿e bym siê skusi³a na ten szampon, w³a¶nie zadzwoni³am zapytaæ o dostêpno¶æ w moim tk maxx, za chwilê mi oddzwoni±
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 11:37   #1773
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
A co dok³adnie robi Ci ten szampon? Nie obci±¿a skalpu? Ja mam straszne tendencje do przet³uszczania skóry. A jak go porównasz do cece cherry to czym siê ró¿ni±?
Wiesz, skoro polecana przez Ciebie maska elseve tak dobrze pracuje z moimi w³osami, to mo¿e bym siê skusi³a na ten szampon, w³a¶nie zadzwoni³am zapytaæ o dostêpno¶æ w moim tk maxx, za chwilê mi oddzwoni±
Wlosy sa po nim miêkkie, dobrze sie rozczesuj±, dokladnie myje (bez problemu zmywa olej, nie muszê go do tego celu dok³adaæ wiêcej ni¿ zazwyczaj) i nie przesusza na d³ugosci (zazwyczaj k³adê odzywke na dlugosc, ale w tym wypadku sobie podarowalam, zeby sprawdziæ czy im nie zaszkodzi). Jest hmmm delikatny, ale jednocze¶nie skuteczny.
Ja Cece Cherry nie lubiê. Mam go i uzywam, bo chce zuzyc, ale ciezko jest mi go spienic (zarowno w rekach jak i na wlosach), do zmywania olei muszê dokladaæ wiêcej i ogolnie jakis taki jest nie wiem, bez szalu.
Mam we wlosach jedno spalone pasmo (po dekoloryzacji i farbowaniu) i po uzyciu Cece jest ono dosc widoczne, zas Tigi je jakos tak... wyg³adza. To moze byc kwestia tego, ze ten szampon np. oblepia w³osy czy co¶ - ale o ile wygl±daj± one ok, to niech robi co chce. :p

Co do przet³uszczania siê niestety nie wypowiem, bo ja w³osy myje codziennie, do tego co wieczór æwiczê, wiêc i tak mam potem smalec na g³owie.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 13:33   #1774
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

w moim tk maxx maj± ten szampon w zestawie z od¿ywk± za 44 z³. hmmm

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

jeszcze jedno, Stotek - ten szampon ma sodium chloride?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 14:12   #1775
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
w moim tk maxx maj± ten szampon w zestawie z od¿ywk± za 44 z³. hmmm

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

jeszcze jedno, Stotek - ten szampon ma sodium chloride?
Nie ma sodium chloride, a tej odzywki to Ci bede zazdroscic
A nie wiesz jakie pojemnosci sa w zestawie, 750 ml czy 500 ml czy mniejsze?
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 14:46   #1776
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma sodium chloride, a tej odzywki to Ci bede zazdroscic
A nie wiesz jakie pojemnosci sa w zestawie, 750 ml czy 500 ml czy mniejsze?
To fajnie, ¿e nie ma sodium. W zestawie s± 750 ml, dzi¶ po pracy T¯ mi podjedzie do tk, bo ma po drodze.... no powiedzmy kobiecymi sposobami wmówi³am mu, ¿e ma po drodze
Ach... my w³osomaniaczki
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 17:49   #1777
Lua23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny liczê na ma³± pomoc.
Otó¿ ponad tydzieñ temu robi³am sama encanto w domu. Nie jestem do koñca zadowolona z efektu. Na d³ugo¶ci w³osy s± prosto i ogólnie takie sprawiaj± wra¿enie, ale koñcówki na d³ugo¶ci 3-4 cm s± powyginane, szorstkie, ogólnie niemi³e.
Nie mam pojêcia czym to mo¿e byæ spowodowane, nie wygl±da to fajnie. I moje pytanie: czy warto ponowiæ zabieg? Same koñcówki nie rozdwoi³y siê, intensywnie je nawil¿am, ale no w³a¶nie to powyginane co¶ nie wygl±da zdrowo i ³adnie..
Lua23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 18:50   #1778
nowa121212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 456
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lua23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny liczê na ma³± pomoc.
Otó¿ ponad tydzieñ temu robi³am sama encanto w domu. Nie jestem do koñca zadowolona z efektu. Na d³ugo¶ci w³osy s± prosto i ogólnie takie sprawiaj± wra¿enie, ale koñcówki na d³ugo¶ci 3-4 cm s± powyginane, szorstkie, ogólnie niemi³e.
Nie mam pojêcia czym to mo¿e byæ spowodowane, nie wygl±da to fajnie. I moje pytanie: czy warto ponowiæ zabieg? Same koñcówki nie rozdwoi³y siê, intensywnie je nawil¿am, ale no w³a¶nie to powyginane co¶ nie wygl±da zdrowo i ³adnie..
Musisz podci±æ. Zazwyczaj po encanto koñcówki takie s± i nie pozostaje nic innego jak ¶ciêcie.
nowa121212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 18:55   #1779
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lua23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny liczê na ma³± pomoc.
Otó¿ ponad tydzieñ temu robi³am sama encanto w domu. Nie jestem do koñca zadowolona z efektu. Na d³ugo¶ci w³osy s± prosto i ogólnie takie sprawiaj± wra¿enie, ale koñcówki na d³ugo¶ci 3-4 cm s± powyginane, szorstkie, ogólnie niemi³e.
Nie mam pojêcia czym to mo¿e byæ spowodowane, nie wygl±da to fajnie. I moje pytanie: czy warto ponowiæ zabieg? Same koñcówki nie rozdwoi³y siê, intensywnie je nawil¿am, ale no w³a¶nie to powyginane co¶ nie wygl±da zdrowo i ³adnie..
Masz mozliwosc zrobic zdjecia koncowkom?
Mozliwe, ze sa po prostu popalone i do obciecia.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:01   #1780
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lua23 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny liczê na ma³± pomoc.
Otó¿ ponad tydzieñ temu robi³am sama encanto w domu. Nie jestem do koñca zadowolona z efektu. Na d³ugo¶ci w³osy s± prosto i ogólnie takie sprawiaj± wra¿enie, ale koñcówki na d³ugo¶ci 3-4 cm s± powyginane, szorstkie, ogólnie niemi³e.
Nie mam pojêcia czym to mo¿e byæ spowodowane, nie wygl±da to fajnie. I moje pytanie: czy warto ponowiæ zabieg? Same koñcówki nie rozdwoi³y siê, intensywnie je nawil¿am, ale no w³a¶nie to powyginane co¶ nie wygl±da zdrowo i ³adnie..
popróbuj jeszcze przez jaki¶ czas np. wcieraæ olej w koñcówki albo nak³adaj na nie ¿el z siemienia lnianego + do tego serum na koñcówki (jest tego mnóstwo na rynku, od siebie mogê poleciæ marion kuracja z olejkiem arganowym i eliksir od¿ywczy l'oreal). Je¿eli to nie pomo¿e zostaj± tylko nozyczki
Czêsto tak siê zdarza ¿e po prostowaniu koñcówki s± przesuszone lub zniszczone (wszystko zalezy od wyj¶ciowej kondycji w³osów, jak s± zdrowe i zadbane to jest mniejsze prawdopodobieñstwo ¿e trzeba bêcie co¶ ¶ci±æ). Ogolnie zazwyczaj to one najmocniej cierpi± po zabiegu wiêc siê nie przejmuj
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 19:01   #1781
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
To fajnie, ¿e nie ma sodium. W zestawie s± 750 ml, dzi¶ po pracy T¯ mi podjedzie do tk, bo ma po drodze.... no powiedzmy kobiecymi sposobami wmówi³am mu, ¿e ma po drodze
Ach... my w³osomaniaczki
Te¿ bym kupi³a ten szampon ale on do w³osów blond a ja czarna i nie mam tk w mie¶cie u siebie ;/

Stosuje która¶ szampony firmy Joico?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 20:25   #1782
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ bym kupi³a ten szampon ale on do w³osów blond a ja czarna i nie mam tk w mie¶cie u siebie ;/

Stosuje która¶ szampony firmy Joico?
ja w³a¶nie odda³am szampon nawil¿aj±cy z Joico - ma sól w sk³adzie.

Bez prostowania keratynowego jak stosowa³am zestaw szampon + od¿ywka Joico Moisture Recovery to w³osy by³y o wiele g³adsze i mniej siê puszy³y.
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 20:45   #1783
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ bym kupi³a ten szampon ale on do w³osów blond a ja czarna i nie mam tk w mie¶cie u siebie ;/

Stosuje która¶ szampony firmy Joico?

Przecie¿ te szampony nie rozja¶niaj±. Nie zrobi Ci on krzywdy..
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 21:01   #1784
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ te szampony nie rozja¶niaj±. Nie zrobi Ci on krzywdy..
Dok³adnie Smerfetka to tak, jak szampon do w³osów krêconych nie pokrêci Ci prostych
On dlatego (chyba) jest dedykowany do w³osów blond, ¿e z regu³y w³osy blond s± rozja¶niane i zniszczone, a on jest restrukturyzacyjny, czyli do w³osów mega zniszczonych.

Stotek mam ju¿ mój "komplet". Szampon i od¿ywka maj± idealnie takie same butle (mój T¯ nawet my¶la³, ¿e to ten sam produkt), du¿e butle z dozownikiem, 750 ml. ka¿da. Pierwotna cena 130 z³. i przeceniali 4 razy a¿ do ceny 44 z³. Zapach ob³êdny a dzia³anie jutro opiszê, jak umyjê w³osy.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-12, 23:39   #1785
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomo¶ci: 8 645
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej

Dziewczyny mam pytanie o zestaw Alfaparf do prostowania,nadaje sie? poniewa¿ jest atrakcyjny cenowo Zale¿y mi na wyg³adzeniu, bo proste s±.
Wiem, ¿e pewnie ju¿ odpowiada³y¶cie na to pytanie, ale nie mam si³y przekopywaæ te wszystkie mega w±tki .
Wiêc jak kto¶ co¶ wie na temat tego Alfaparfu, to proszê o opinie
__________________
"Wiêkszo¶æ ludzi ma tyle szczê¶cia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 09:02   #1786
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie Smerfetka to tak, jak szampon do w³osów krêconych nie pokrêci Ci prostych
On dlatego (chyba) jest dedykowany do w³osów blond, ¿e z regu³y w³osy blond s± rozja¶niane i zniszczone, a on jest restrukturyzacyjny, czyli do w³osów mega zniszczonych.

Stotek mam ju¿ mój "komplet". Szampon i od¿ywka maj± idealnie takie same butle (mój T¯ nawet my¶la³, ¿e to ten sam produkt), du¿e butle z dozownikiem, 750 ml. ka¿da. Pierwotna cena 130 z³. i przeceniali 4 razy a¿ do ceny 44 z³. Zapach ob³êdny a dzia³anie jutro opiszê, jak umyjê w³osy.
ale Ci zazdroszczê dorwaæ w takiej korzystnej cenie tak du¿e pojemno¶ci fajnych produktów to trzeba mieæ szczê¶cie daj znaæ jak siê sprawuj± na Twoich w³osach
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 09:17   #1787
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
ja w³a¶nie odda³am szampon nawil¿aj±cy z Joico - ma sól w sk³adzie.

Bez prostowania keratynowego jak stosowa³am zestaw szampon + od¿ywka Joico Moisture Recovery to w³osy by³y o wiele g³adsze i mniej siê puszy³y.
No w³a¶nie chcê zamówiæ co¶ od nich





Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ te szampony nie rozja¶niaj±. Nie zrobi Ci on krzywdy..



No wiem wiem


Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie Smerfetka to tak, jak szampon do w³osów krêconych nie pokrêci Ci prostych
On dlatego (chyba) jest dedykowany do w³osów blond, ¿e z regu³y w³osy blond s± rozja¶niane i zniszczone, a on jest restrukturyzacyjny, czyli do w³osów mega zniszczonych.

Stotek mam ju¿ mój "komplet". Szampon i od¿ywka maj± idealnie takie same butle (mój T¯ nawet my¶la³, ¿e to ten sam produkt), du¿e butle z dozownikiem, 750 ml. ka¿da. Pierwotna cena 130 z³. i przeceniali 4 razy a¿ do ceny 44 z³. Zapach ob³êdny a dzia³anie jutro opiszê, jak umyjê w³osy.
No rozumiem to daj znaæ jak tak mo¿e ten szampon Ci siê spisze.

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Maj± jeszcze fajny zestaw szampon plus od¿ywka wyg³adzaj±cy i prostuj±cy w³osy (pomarañczowe butelki) tylko kurde sk³adu nie ma :/

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

http://www.hairstore.pl/tigi-tweens-...0ml-p3146.html

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Dopiero teraz zobaczy³am produkt wycofany xd

Mo¿na te produkty spotkaæ w sklepach fryzjerskich?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 09:54   #1788
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na te produkty spotkaæ w sklepach fryzjerskich?
Raczej nie. Nie jest to firma, ktora hurtownie dystrybuuj± w Polsce. Ale od czego sa sklepy internetowe lub TkMaxxy Tak jak mowie, Tigi w tym sklepie jest zawsze, od prawie 2 lat, wiadomo, ze zestawy sie zmieniaja. Ale z drugiej strony - 750 ml szamponu czy odzywki starczy naprawdê na baaaardzo dlugo.
Tez Ci kasza zazdroszcze tej odzywki, no bez kitu Moze pojde do mojego sklepu i zobacze czy maj± taki zestaw?
Miluchova, gdzie Wy macie w Zywcu TkMaxxa? Bo na stronie nie moge znalezc
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 10:02   #1789
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie ma w ¿ywcu, jest w bielsku w sarnim stoku jak dobrze pamietam
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 10:27   #1790
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma w ¿ywcu, jest w bielsku w sarnim stoku jak dobrze pamietam
A to w Bielsku to u mnie
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 11:10   #1791
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No no, ja odruchowo mówiê, ¿e u mnie, bo to w sumie niedaleko
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 11:20   #1792
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
No no, ja odruchowo mówiê, ¿e u mnie, bo to w sumie niedaleko
No tak, dla mnie ¯ywiec czy Wis³a to te¿ "u mnie"
Uwaga - wlasnie skonczylam maskê keratynow± Kallosa, W KOÑCU!!!
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 13:22   #1793
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Robi³am encanto na pocz±tku lipca, efekt by³ powalaj±cy (na farbowanych w³osach blond), bardzo wyrówna³ mi kolor- moja (poprzednia) fryzjerka przesadzi³a z rozja¶niaczem i mój odrost z ciemnego zrobi³ siê prawie platynowy (ok 5cm). Alee.. we wrze¶niu stwierdzi³am, ¿e chcê wróciæ do naturalnego. Fryzjerka zafarbowa³a mi nowe odrosty i trochê blond w³osów, aby zrobiæ ombre. Moje w³osy siê spali³y na tych 5cm.. Do dzi¶ siê mêczê z tymi w³oskami, ju¿ trochê mi odros³o naturalnych ale nadal moja fryzura jest op³akana, nie dam rady jeszcze ich pocieniowaæ, ani przyci±æ bo spalone w³osy siêgaj± od brwi do ust.. jestem ju¿ za³amana. Stopniowo podcinam grzywkê bo na niej jest najgorzej, ale to trwa miesi±ce. Proszê powiedzcie mi, czy encanto "zatuszowa³oby" te spalone w³osy czy ju¿ nic nie da siê z nimi zrobiæ? Je¶li Wam to pomo¿e w ocenie zrobiê zdjêcie tych w³osków.

Edytowane przez Despite
Czas edycji: 2015-01-13 o 14:09
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 14:39   #1794
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie. Nie jest to firma, ktora hurtownie dystrybuuj± w Polsce. Ale od czego sa sklepy internetowe lub TkMaxxy Tak jak mowie, Tigi w tym sklepie jest zawsze, od prawie 2 lat, wiadomo, ze zestawy sie zmieniaja. Ale z drugiej strony - 750 ml szamponu czy odzywki starczy naprawdê na baaaardzo dlugo.
Tez Ci kasza zazdroszcze tej odzywki, no bez kitu Moze pojde do mojego sklepu i zobacze czy maj± taki zestaw?
Miluchova, gdzie Wy macie w Zywcu TkMaxxa? Bo na stronie nie moge znalezc
zdajê relacje z za³±czonym zdjêciem -
szampon - REWELACYJNIE siê rozprowadza, ma³a kropelka ma tak niesamowity ¶lizg i super siê pieni, ¿e sprawia, ¿e szampon chyba starczy mi na rok W³osy przy sp³ukiwaniu szamponu s± g³adkie, nie szorstkie, je¶li na d³ug± metê nie bêdzie obci±¿a³ skalpu, ¿e w po³owie dnia bêd± t³uste to nareszcie znalaz³am KWC - zapach OB£ÊD - owocowy,

od¿ywka - w miarê gêsta, rozprowadza siê normalnie zapach super. Trzyma³am ok 3 minuty, w³osy super siê rozczesuj± i ta od¿ywka tak jakby je usztywnia³a, prostowa³a, nie ma mowy o nawet chêci puszenia w³osów, w³osy sypkie superowe ALE trochê szorstkie, ja lubiê ¶lizg jakby w³osy by³y zaraz po zabiegu, my¶lê, ¿e je¿eli na t± od¿ywkê dam troszkê mojej ulubionej glorii to efekt bedzie WOW, naocznie i w dotyku.

Do³±czam zdjêcie (sorki za jako¶æ ale w po¶piechu i z telefonu) - za tydzieñ stuknie 4 miesi±ce po inoarze, w³osy tu sa niedosuszone ale widaæ t± prosto¶æ jak± da³a od¿ywka, odstaj±ce kosmki na górze g³owy to baby hair jeszcze przeze mnie nie ug³askane, ale na ca³ej d³ugo¶ci w³osów przy tej od¿ywce nie ma mowy o jaki¶ odstaj±cych kosmkach, które nie widz± gdzie maj± byæ.
Jest to od¿ywka z linii "doci±¿aj±cych", mam nadziejê, ¿e nie bêdzie obci±¿aæ. Je¶li by³by po niej ¶lizg i lepsza g³adko¶æ by³aby moj± KWC. Dla porównania, maska elseve dajê t± g³adko¶æ, ale nie prostuje i nie kondycjonuje w³osów a¿ tak jak ta od¿ywka.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (1,2 KB, 178 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 15:25   #1795
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
szampon - REWELACYJNIE siê rozprowadza, ma³a kropelka ma tak niesamowity ¶lizg i super siê pieni, ¿e sprawia, ¿e szampon chyba starczy mi na rok W³osy przy sp³ukiwaniu szamponu s± g³adkie, nie szorstkie, je¶li na d³ug± metê nie bêdzie obci±¿a³ skalpu, ¿e w po³owie dnia bêd± t³uste to nareszcie znalaz³am KWC - zapach OB£ÊD - owocowy
Takie same mam ja odczucia Dla mnie az nie do uwierzenia jest to, jak tak gêsty szampon moze sie tak b³yskawicznie i ³atwo spieniaæ!
Szkoda, ze zdjecie takie maciupkie i nie mozna powiêkszyc Ale fajnie, ze poki co zestaw Ci sie podoba, oby tak by³o na d³uzsza mete
Ja jestem strasznie ciekawa odzywki Tigi z owsem i miodem, ale musze jeszcze jednej z wanny sie pozbyc, bo nie mam jej gdzie postawiæ

@Despite: zrob zdjecie jesli mozesz w³osów, a zwlaszcza tego ich fragmentu, o ktorym mowisz
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-01-13 o 15:27
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 16:49   #1796
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Raczej nie. Nie jest to firma, ktora hurtownie dystrybuuj± w Polsce. Ale od czego sa sklepy internetowe lub TkMaxxy Tak jak mowie, Tigi w tym sklepie jest zawsze, od prawie 2 lat, wiadomo, ze zestawy sie zmieniaja. Ale z drugiej strony - 750 ml szamponu czy odzywki starczy naprawdê na baaaardzo dlugo.
Tez Ci kasza zazdroszcze tej odzywki, no bez kitu Moze pojde do mojego sklepu i zobacze czy maj± taki zestaw?
Miluchova, gdzie Wy macie w Zywcu TkMaxxa? Bo na stronie nie moge znalezc
Aha w sumie mo¿e w Rzeszowie bêdê mieæ Tk a powinni to jak wrócê zadzwoniê i zapytam czy maja te zestawy to bym pojecha³a i kupi³a a te¿ s± dla w³osów br±z to tak w sumie dla czarnych w sam raz bêdê.

Kasza sk±d wzi±æ numer do nich?
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 17:05   #1797
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Robi³am encanto na pocz±tku lipca, efekt by³ powalaj±cy (na farbowanych w³osach blond), bardzo wyrówna³ mi kolor- moja (poprzednia) fryzjerka przesadzi³a z rozja¶niaczem i mój odrost z ciemnego zrobi³ siê prawie platynowy (ok 5cm). Alee.. we wrze¶niu stwierdzi³am, ¿e chcê wróciæ do naturalnego. Fryzjerka zafarbowa³a mi nowe odrosty i trochê blond w³osów, aby zrobiæ ombre. Moje w³osy siê spali³y na tych 5cm.. Do dzi¶ siê mêczê z tymi w³oskami, ju¿ trochê mi odros³o naturalnych ale nadal moja fryzura jest op³akana, nie dam rady jeszcze ich pocieniowaæ, ani przyci±æ bo spalone w³osy siêgaj± od brwi do ust.. jestem ju¿ za³amana. Stopniowo podcinam grzywkê bo na niej jest najgorzej, ale to trwa miesi±ce. Proszê powiedzcie mi, czy encanto "zatuszowa³oby" te spalone w³osy czy ju¿ nic nie da siê z nimi zrobiæ? Je¶li Wam to pomo¿e w ocenie zrobiê zdjêcie tych w³osków.

Dodajê zdjêcia:
Na 3 widaæ, ¿e w³osy pod spodem s± zdrowe, nie wiem co mog³o sprawiæ, ¿e te na wierzchu siê popali³y...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1987.jpg (112,2 KB, 69 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1983.jpg (88,6 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1986.jpg (90,8 KB, 52 za³adowañ)
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 18:09   #1798
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Aha w sumie mo¿e w Rzeszowie bêdê mieæ Tk a powinni to jak wrócê zadzwoniê i zapytam czy maja te zestawy to bym pojecha³a i kupi³a a te¿ s± dla w³osów br±z to tak w sumie dla czarnych w sam raz bêdê.

Kasza sk±d wzi±æ numer do nich?
http://www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/mi...-hall-179.html

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Takie same mam ja odczucia Dla mnie az nie do uwierzenia jest to, jak tak gêsty szampon moze sie tak b³yskawicznie i ³atwo spieniaæ!
Szkoda, ze zdjecie takie maciupkie i nie mozna powiêkszyc Ale fajnie, ze poki co zestaw Ci sie podoba, oby tak by³o na d³uzsza mete
Ja jestem strasznie ciekawa odzywki Tigi z owsem i miodem, ale musze jeszcze jednej z wanny sie pozbyc, bo nie mam jej gdzie postawiæ

@Despite: zrob zdjecie jesli mozesz w³osów, a zwlaszcza tego ich fragmentu, o ktorym mowisz
kurcze, nie wiem dlaczego to zdjêcie takie malutkie.... co¶ mi siê mo¿e w telefonie poprzestawia³o. Teraz ju¿ Wam nie zrobiê nowego, bo mam odgniot od gumki, po nastêpnym myciu. Przetestujê czy gloria po³o¿ona na t± od¿ywkê da ten super ¶lizg i bêdzie duet doskona³y ale w³osy po ca³ym dniu s± naprawdê super
DZIÊKI SOTEK To jest kolejny dowód na to, ¿e mamy podobne w³osy i mo¿emy sobie wzajemnie doradzaæ i odradzaæ zakupy w³osowe

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê zdjêcia:
Na 3 widaæ, ¿e w³osy pod spodem s± zdrowe, nie wiem co mog³o sprawiæ, ¿e te na wierzchu siê popali³y...
faktycznie niezaciekawa ta grzywka, wydaje mi siê, ¿e kp jak najbardziej powinno pomóc, tylko wybierz ¶rodek, który dobrze od¿ywia, a prostuje przy okazji.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:35   #1799
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.tkmaxx.pl/o_nas/sklepy/mi...-hall-179.html

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



kurcze, nie wiem dlaczego to zdjêcie takie malutkie.... co¶ mi siê mo¿e w telefonie poprzestawia³o. Teraz ju¿ Wam nie zrobiê nowego, bo mam odgniot od gumki, po nastêpnym myciu. Przetestujê czy gloria po³o¿ona na t± od¿ywkê da ten super ¶lizg i bêdzie duet doskona³y ale w³osy po ca³ym dniu s± naprawdê super
DZIÊKI SOTEK To jest kolejny dowód na to, ¿e mamy podobne w³osy i mo¿emy sobie wzajemnie doradzaæ i odradzaæ zakupy w³osowe

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



faktycznie niezaciekawa ta grzywka, wydaje mi siê, ¿e kp jak najbardziej powinno pomóc, tylko wybierz ¶rodek, który dobrze od¿ywia, a prostuje przy okazji.
Niestety mam na g³owiê koronê z tych w³osów Chocia¿ w³asnie grzywka jest najgorsza i sporo mi siê wykruszy³a dlatego jest to kawa³ wyciêtych w³osów.. no có¿ chyba zaryzykujê z tym encanto, przecie¿ gorzej byæ ju¿ nie mo¿e
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-13, 20:42   #1800
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
Dodajê zdjêcia:
Na 3 widaæ, ¿e w³osy pod spodem s± zdrowe, nie wiem co mog³o sprawiæ, ¿e te na wierzchu siê popali³y...
faktycznie nie za ciekawie to wyglada my¶lê ¿e encanto trochê pomo¿e, warto spróbowaæ
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.