Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 19:20   #781
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
nie podchodzi bordo?
Absolutnie nie, to czysty brąz
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:53   #782
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Moje dzisiejsze i pierwsze ombre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1122921477720640.jpeg (36,1 KB, 85 załadowań)
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 20:23   #783
Sowilo
Zadomowienie
 
Avatar Sowilo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 500
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze i pierwsze ombre
Ładnie.
__________________
Catch me, if you want.
Catch me if you can... x3

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ ??.??.????
Sowilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:17   #784
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.
Ja z jasnym, stonowanych kolorków na co dzień polecam 137 Dziś akurat robiłam przyjaciółce i jest mega zadowolona z niego


Ten jeden mały paznokieć co wygląda jak taki okrągły to nie wiem czemu tak wyszedł dziwnie na zdjęciu :P Na żywo był normalny tak jak pozostałe
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:17   #785
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

o 23:15 sie wysypala strona semilac.eu chyba duzo dziewczyn chce semilike

Link to database cannot be established: SQLSTATE[HY000] [1203] User admin67518_semilac_pl already has more than 'max_user_connections' active connections
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:21   #786
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny a czy srebrnym odpowiednikiem Pink Gold jest Dimod ring? Wiem,ze ktoras z Wizazanek wrzucala porownanie tych srebrnych odcieni jakis czas temu, ale wyszukiwarka w ogole nie znajduje mi zadnych wynikow.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Legendary red to ciepła czerwień, ma w sobie odrobinkę pomarańczowego, wg mnie jest dość intensywny, na pewno nie jest to kolor stonowany i zachowawczy Zależy pewnie też od karnacji, ja mam dość ciemny odcień skóry i ciepły odcień więc jak dla mnie jest to idealny odcień czerwieni, który regularnie noszę

Zobacz ten link http://vejjs.blogspot.com/2015/11/se...legendary.html - wg mnie tutaj kolor jest idealnie oddany.

Natomiast Classic Wine jest całkiem innym kolorem Jest to ciemna, głęboka czerwień, ma faktycznie kolor ciemnego czerwonego wina. Jest kolorem eleganckim, właściwym na każdą okazję, to mój ulubiony kolor Semilaca, warto go mieć
Bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz Mysle, ze Legendary red jest tym czego szukam, choc obawiam sie, ze moze byc nieco neonowy

Natomiast Classic Wine na zdjeciach w necie wydaje mi sie tak pieknym kolorem, ze tez odczuwam ptorzebe jego posiadania Zreszta odobnie burgundy wine ma dla mnie w sobie cos urzekajacego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:21   #787
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy srebrnym odpowiednikiem Pink Gold jest Dimod ring? Wiem,ze ktoras z Wizazanek wrzucala porownanie tych srebrnych odcieni jakis czas temu, ale wyszukiwarka w ogole nie znajduje mi zadnych wynikow.

http://2.bp.blogspot.com/-NvYpjoJESZ...52824%2529.JPG
z google, to brokatowe srebro
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 22:24   #788
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Tu chyba nie chodzi o odcień skóry, a jej jakby... Tonację? Nie wiem, jak to ująć. Nie jestem ekstremalnie blada, mam dłonie takie jak... Większość.

Playazka pokazała Frappe - u mnie on jest kompletnie inny, bardziej róż.
Frappe zostawiam na nastepne zamowienie Kolor mi sie podoba, ale nie chce 3 stow wydac na zakupy lakierow.

Dziewczyny polecam Wam za to 128 Pink Marsmlow (cos takiego:P) - bardzo fajny odcien, dzis potraktowalam nim wszystkie pazury, efek bardzo elegancki
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:26   #789
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

tak strona semilike padłą :/

wg mnie diamond ring to siostra pink gold i gold disko :yes:
foto z netu:
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:27   #790
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja odpuszczam zamawianie. Myślę że będzie jeszcze okazja.... Np dzień kobiet
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:28   #791
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
tak strona semilike padłą :/
mam nadzieje ze pozniej nie beda mieli jakis bledow bo zamowienie zrobilam zanim padla
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 22:31   #792
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dobrze, że ja jednak sobie odpuściłam i wcześniej zamówiłam tylko 031, 051 i cleaner
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:45   #793
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

udało się

oczywiście najpierw wywalilo mi wszytsko co miałam juz wlozone od rana do koszyka. dobrze ze sobie na mojej whish liście zanzcazylam ktore to lakiery
semilke - dodal sie do koszyka, zaplacilam, wiec luuzik, wszytsko sie udalo.

CHociaz juz mialam 3 przypadki gdzie transakcje payu nie doszly do skutku w roznych sklepach internetowych. NIe wiem z czego to wynika. Jakby transakcja znikala w eterze.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:53   #794
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
udało się

oczywiście najpierw wywalilo mi wszytsko co miałam juz wlozone od rana do koszyka. dobrze ze sobie na mojej whish liście zanzcazylam ktore to lakiery
semilke - dodal sie do koszyka, zaplacilam, wiec luuzik, wszytsko sie udalo.

CHociaz juz mialam 3 przypadki gdzie transakcje payu nie doszly do skutku w roznych sklepach internetowych. NIe wiem z czego to wynika. Jakby transakcja znikala w eterze.
a ja mam zdublowane zamowienia i w jednym mam semilike a w drugim nie i oczywiscie platna kompletna w tym gdzie go nie ma, mam nadzieje ze to wyprostuja
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 23:41   #795
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
a ja mam zdublowane zamowienia i w jednym mam semilike a w drugim nie i oczywiscie platna kompletna w tym gdzie go nie ma, mam nadzieje ze to wyprostuja
A to ten Semilike mial dodac sie do koszyka? Bo mi tez nic sie nie dodalo:/ Myslalam, ze oni sami dodaja ten lakier.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 23:43   #796
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

mi sie dodal do koszyka. i w miejscu ceny bylo napisane 'prezent'
jak mialam zakupy w koszyky te co sobie rano pododawalam, to przy checi zaplacenia tez nic nie wyskoczylo dodatkowego. pozniej padly serwery, i musialam od nowa ladowac dokoszyka, i wtedy mi sie dodal prezent.

edit:

weszlam w historie zamowien.

i mam dwa zamowienia z czego jeden zaplacony a drugi 'platnosc rozpoczeta' - i w obu przypadkach mam ten lakier 000 dodany. nawet jak w pierwszym zamowieniu go nie widzialam.
A dlatego mam dwa bo mi faktycznie wyskoczylo okno do placenia, ale zmaknelam, bo szlag trafil serwery wiec sie pewnie samo anuluje po jakims czasie.

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2016-02-13 o 23:48
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 23:47   #797
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

No to ja nie wiem Nie mam zamiaru odpowiadac za bledy na serwerze, ja warunki promocji spelnilam, wiec w razie czego bede sie klocic :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 08:06   #798
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Z jakiej stronki zamawiacie lakiery?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 09:27   #799
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

wczoraj byla promocja na stronie semilac
a ja swoje pierwsze kupiałm stacjonarnie w hurtowni.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 09:58   #800
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez zuuzx3 Pokaż wiadomość
Hej Wam też używam lakierów hybrydowych firmy Semilac i jestem zadowolona. Tylko, że szkoda mi pieniędzy na wydawanie na kolejne lakiery patrząc, że mam tyle cudownych kolorów zwykłych lakierów. Postanowiłam spróbować pewnej metody... Słyszałyście o manicure półhybrydowym? Tzn takim gdzie wykorzystujemy własnie zwykłe lakiery. Zarówno efekt jak i trwałość sa takie same. Stworzyłam posta na ten temat, gdybyście chciały się zapoznać z nim to zapraszam na mojego bloga . Tutaj ciężko by mi było napisać i przedstawić całą instrukcję Dajcie tam znać co sądzicie
Ja coś takiego stworzyłam połączeniem topu z lakierem safari, niestety numerka nie podam, bo nie ma, ale jest to bardzo mocny róż, wpadający na paznokciu w czerwień (w butelce raczej tego nie widać). Nie znalazłam odpowiednika w znanych mi hybrydach, więc połączyłam z topem. Trzeba dać więcej warstw by ładnie pokryło, ale trzymał się ponad tydzień.

Czy semilac ma jakiś odcień będący połączeniem czerwieni z pomarańczą mniej więcej w równym stopniu, trochę neonowy? Inne firmy też mnie interesują.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 11:26   #801
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja coś takiego stworzyłam połączeniem topu z lakierem safari, niestety numerka nie podam, bo nie ma, ale jest to bardzo mocny róż, wpadający na paznokciu w czerwień (w butelce raczej tego nie widać). Nie znalazłam odpowiednika w znanych mi hybrydach, więc połączyłam z topem. Trzeba dać więcej warstw by ładnie pokryło, ale trzymał się ponad tydzień.

Czy semilac ma jakiś odcień będący połączeniem czerwieni z pomarańczą mniej więcej w równym stopniu, trochę neonowy? Inne firmy też mnie interesują.
Ja o tym laczeniu zwyklych lakierow z topem czytalam juz dawno temu na jakims blogu Ale z tej racji, ze nie w glowie mi takie zabawy to nawet nie podchodzilam :P I tak mam juz sporo lakiero hybrydowych, mani robie sama dla siebie, ewentuanie czasami dla siostry.

Natomiast co do czerwieni (bo z tej racji, ze szukalam odcienia poszukiwanego przeze mnie) to z moich obserwacji wynika, ze ten korego szukasz moze kryc sie pod nazwa 0- Vibrating Tomato 024. , Popy red tez ale z tego co wyczytalam jest polransaperntny, ewentualnie Legendary Red ale tutaj jest wiecej czerwieni.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 12:06   #802
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Natomiast co do czerwieni (bo z tej racji, ze szukalam odcienia poszukiwanego przeze mnie) to z moich obserwacji wynika, ze ten korego szukasz moze kryc sie pod nazwa 0- Vibrating Tomato 024. , Popy red tez ale z tego co wyczytalam jest polransaperntny, ewentualnie Legendary Red ale tutaj jest wiecej czerwieni.
Ten poppy red wygląda na coś zbliżone do tego, co widziałam Dzięki. Legendary zdecydowanie za mocne
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 12:28   #803
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Legendary Red to rzeczywiście taka klasyczna czerwień, bez dodatku pomarańczowego?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 12:39   #804
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ten poppy red wygląda na coś zbliżone do tego, co widziałam Dzięki. Legendary zdecydowanie za mocne
Za mocne ? W jakim sensie? Mi wydawalo mi sie, ze jest bardziej stonowany niz Tomato z uwagi na wieksza ilosc tej czerwieni...

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Legendary Red to rzeczywiście taka klasyczna czerwień, bez dodatku pomarańczowego?
Moim zdaniem ma troche dodatku pomaranczowego (mimo, ze w opisie na stronie Semilaca jest napisane ze nie ma ani oranzu ani wisni) ale jednak przewaza czerwona tonacja.

Oczywiscie pisze to na podstawie zdjec z netu. Jak juz mi przyjdzie i pomaluje nim paznokcie, to cos wiecej bede mogla powiedziec w tym temacie.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-02-14 o 12:40
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 13:54   #805
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mam legendary red Piekna klasyczna czerwien. Na początku zastanawiałam się między sexy red a legendary red i wybrałam to drugie.

Zastanawiam się teraz na kupnem albo 056 albo 003 i nie wiem.Czym one sie różnią ? Tylko tym,że 056 jest jaśniejszy ?
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:33   #806
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez sweet205 Pokaż wiadomość
Mam legendary red Piekna klasyczna czerwien. Na początku zastanawiałam się między sexy red a legendary red i wybrałam to drugie.

Zastanawiam się teraz na kupnem albo 056 albo 003 i nie wiem.Czym one sie różnią ? Tylko tym,że 056 jest jaśniejszy ?
Mam 003 i jestem z niego bardzo zadowolona, super się prezentuje na paznokciach
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 15:57   #807
sweet205
Raczkowanie
 
Avatar sweet205
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 186
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Też myślałam,żeby wybrać 003 . Mam 032 i wydaje mi sie,że 056 jest zbliżony do tego koloru .
A 130 kryje po 2 warstwach czy lepiej 3 nałożyc ?
sweet205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:08   #808
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez sweet205 Pokaż wiadomość
Mam legendary red Piekna klasyczna czerwien. Na początku zastanawiałam się między sexy red a legendary red i wybrałam to drugie.

Zastanawiam się teraz na kupnem albo 056 albo 003 i nie wiem.Czym one sie różnią ? Tylko tym,że 056 jest jaśniejszy ?

A czy ten Legendary red jest neonowy czy razacy? Bo kurde boje sie troche, ze taki moze byc, a wtedy out

Ja nie wiem czym roznia sie te kolory 056 i 003 Dla mnie sa niemal identyczne. Jedynie na moje oko 056 wpada w roz, a 003 w lile.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:19   #809
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

sweet205
zdjecie z netu i masz 003 i 056 obok siebie



a legendary red to wg mnie klasyczna czerwień:
nr 11 na fotce:

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2016-02-14 o 16:27
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 16:35   #810
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez sweet205 Pokaż wiadomość
Też myślałam,żeby wybrać 003 . Mam 032 i wydaje mi sie,że 056 jest zbliżony do tego koloru .
A 130 kryje po 2 warstwach czy lepiej 3 nałożyc ?
Mi kryje po 2 ale lubię dawać 3 bo jest wtedy intensywnijszy

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

A nr 13 na zdjęciu to jaki kolor?
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.