Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 27 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-02-13, 13:55   #781
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja na początku też się napaliłam na tą akcję z nocnym kupowaniem, nawet już sobie zapełniłam koszyk kolorami: 051, 031, 028, 144 i 037 oraz cleanerem :P Ale stwierdziłam, że to będzie zdecydowanie too much na mnie, tym bardziej, że urodzinowo obłowiłam się kolorami i na razie tylko zamówię sobie 051 i cleaner Ewentualnie 031 jeszcze...

A moja obecna kolekcja to:
001 Strong White
003 Sweet Pink
019 Blue Lagoon
020 Green Glass
022 Mint
066 Glossy Cranberry
103 Elegant Raspberry

137 Cinnamon Coffee
Który z tych dwóch kolorów polecasz bardziej?
Oba bardzo podobne i nie wiem ktory wybrac

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:05   #782
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Który z tych dwóch kolorów polecasz bardziej?
Oba bardzo podobne i nie wiem ktory wybrac
Szczerze powiedziawszy ja byłam w ogóle w szoku, bo paradoksalnie - na 103 jest czerwone kółeczko a na 066 różowe, a w rzeczywistości 103 jest bardziej różowy a 066 bardziej czerwony, malinowy :P Mi osobiście bardziej podoba się 103, ponieważ jest takim ślicznym różem i delikatnymi odcieniami neonu, taki połysk A 066 to taki jak na moje oko ciepły, malinowy kolor (żurawinowy? :P ) Więc zależy czego oczekujesz od koloru - moim faworytem jest 103

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:10   #783
sandrek
Zakorzenienie

A Pink Rock i Intensive Pink, który ładniejszy?
2016: 30
sandrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:24   #784
playazka
Raczkowanie

ja czarny mam z estetiqa potrzebuje taki zeby mozna bylo szmaragd i inne pylki wcierac w niego

ja mam obecnie to co na wzorniku plus 056, 020, 071 i 102, ale 035 mnie mocno rozczarowal i nie wiem czy sie go nie pozbede, uzylam go raz i nigdy wiecej nie uzyje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39.jpg (294,2 KB, 44 załadowań)
playazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:30   #785
kliwia
Zakorzenienie

znalezione w sieci:

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2016-02-13 o 15:04
kliwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:57   #786
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?

Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych

Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.

Natomiast ja o kolorach na wakacje jeszcze nie mysle. Po pierwsze nie chce by staly Jedynie mam na uwadze gdzies tam Banana i Pink Doll. Ale tak ogolnie to nie przepadam za razacymi czy neonowymi kolorami. Choc np. Mardi Gras bardzo mi sie podoba , a ma w sobie troche z neonowosci, ale tez jest w miare elegancki.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-02-13 o 14:48
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:00   #787
playazka
Raczkowanie

jak chcesz stonowany to polecam 135 bez - roz zalezy od tonacji skóry. ewentualnie 051 mleczny frenczowy przy 3 warstwach kryje prawie calkiem, na jakims delikatnym podkladzie podejrzewam 2 warstwy wystarcza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (90,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56.jpg (233,7 KB, 39 załadowań)
Stary 2016-02-13, 17:02   #788
playazka
Raczkowanie

potrzebuje jakis fajny brąz. Ma któraś z was kolory 030 i 075 ? 030 na necie wyglada jakby wpadał w bordo a zależy mi na czekoladzie albo stonowanym srednim brązie
Stary 2016-02-13, 18:57   #789
Frutellka xD
Zadomowienie

Z brązów to może 076

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 19:01   #790
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoras rozwieje watpliwosci odnosnie tyh kolorow (bo mi w wyszukiwarce nie pokazuje zadnych wynikow)):

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

3. Legendary red- czy ten kolor bedzie troche zywszy niz np. Intense red, ale tez nie razacy i nie rzucajacy sie w oczy? Szukam czerwieni idealnej. Intense red jest jak dla mnie ladnym kolorem, ale dosc mocno stonowanym. No i czy Intense red nie bedzie pokrywal sie w jakis sposob z Colorem Classic Wine?

Jeszcze czy ktoras poleci z Was jasny, pastelowy ale nie neonowy czy niejaskrawy odcien- rozu, bezu, ewentualnie brzoskwini? Chodzi mi o taki jasny, stonowany kolor nie zlewajacy sie z asnymi dlonmi kolor do dziennego mani. 047 mysle, ze moglby spelniac te wymogi, ale czy jeszcze jakis?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Rozumiem, ze tez jestes blada? Frappe tez mi sie podoba na zdjeciach z netu. Z tym, ze na niektorych jest wlasnie jakos tak malo widoczny, wiec chyba ostatecznie pozostaje przy Bisuit, a 3 jasne kolory to mi nie sa potrzebne Naotmiast gdzies na facebooku Semilaca przeczytalam, ze Frappe to bezowa wersja Biscuit.

Natomiast ja o kolorach na wakacje jeszcze nie mysle. Po pierwsze nie chce by staly Jedynie mam na uwadze gdzies tam Banana i Pink Doll. Ale tak ogolnie to nie przepadam za razacymi czy neonowymi kolorami. Choc np. Mardi Gras bardzo mi sie podoba , a ma w sobie troche z neonowosci, ale tez jest w miare elegancki.
Tu chyba nie chodzi o odcień skóry, a jej jakby... Tonację? Nie wiem, jak to ująć. Nie jestem ekstremalnie blada, mam dłonie takie jak... Większość.

Playazka pokazała Frappe - u mnie on jest kompletnie inny, bardziej róż.
Stary 2016-02-13, 19:30   #791
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Z brązów to może 076
nie podchodzi bordo?
Stary 2016-02-13, 19:36   #792
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

Classic Wine to piękne bordo. Uwielbiam taki kolor. Moim zdaniem pasuje do każdej sytuacji. Jest bardzo kobiecy i można go nosić non stop. Cudowny. Podobny bardzo ma Golden Rose (ale zwykły oczywiście, nie hybryda).
Stary 2016-02-13, 19:51   #793
desporadka
Zadomowienie

Cytat:

1. Classic Wine ,

2. Burgundy Wine,

Legendary red to ciepła czerwień, ma w sobie odrobinkę pomarańczowego, wg mnie jest dość intensywny, na pewno nie jest to kolor stonowany i zachowawczy Zależy pewnie też od karnacji, ja mam dość ciemny odcień skóry i ciepły odcień więc jak dla mnie jest to idealny odcień czerwieni, który regularnie noszę

Zobacz ten link http://vejjs.blogspot.com/2015/11/se...legendary.html - wg mnie tutaj kolor jest idealnie oddany.

Natomiast Classic Wine jest całkiem innym kolorem Jest to ciemna, głęboka czerwień, ma faktycznie kolor ciemnego czerwonego wina. Jest kolorem eleganckim, właściwym na każdą okazję, to mój ulubiony kolor Semilaca, warto go mieć
Stary 2016-02-13, 20:04   #794
zuuzx3
Rozeznanie

GG do zuuzx3 Send a message via Skype™ to zuuzx3

Hej Wam też używam lakierów hybrydowych firmy Semilac i jestem zadowolona. Tylko, że szkoda mi pieniędzy na wydawanie na kolejne lakiery patrząc, że mam tyle cudownych kolorów zwykłych lakierów. Postanowiłam spróbować pewnej metody... Słyszałyście o manicure półhybrydowym? Tzn takim gdzie wykorzystujemy własnie zwykłe lakiery. Zarówno efekt jak i trwałość sa takie same. Stworzyłam posta na ten temat, gdybyście chciały się zapoznać z nim to zapraszam na mojego bloga . Tutaj ciężko by mi było napisać i przedstawić całą instrukcję Dajcie tam znać co sądzicie

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-02-13 o 20:56 Powód: Reklama
zuuzx3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 20:11   #795
kliwia
Zakorzenienie

ja zwykłe lakiery daję dziecku do malowania paznokci więc nie mam problemu.
Stary 2016-02-13, 20:20   #796
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
nie podchodzi bordo?
Absolutnie nie, to czysty brąz

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 20:53   #797
hahihehy
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Moje dzisiejsze i pierwsze ombre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1122921477720640.jpeg (36,1 KB, 79 załadowań)

blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 21:23   #798
Sowilo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze i pierwsze ombre
Ładnie.

08.06.2010 ♥ 08.08.2016 ♥ 09.06.2018
Sowilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 23:17   #799
meggie94
Rozeznanie

Cytat:

Ja z jasnym, stonowanych kolorków na co dzień polecam 137 Dziś akurat robiłam przyjaciółce i jest mega zadowolona z niego

Ten jeden mały paznokieć co wygląda jak taki okrągły to nie wiem czemu tak wyszedł dziwnie na zdjęciu :P Na żywo był normalny tak jak pozostałe

Stary 2016-02-13, 23:17   #800
playazka
Raczkowanie

o 23:15 sie wysypala strona semilac.eu chyba duzo dziewczyn chce semilike

Link to database cannot be established: SQLSTATE[HY000] [1203] User admin67518_semilac_pl already has more than 'max_user_connections' active connections
Stary 2016-02-13, 23:21   #801
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dziewczyny a czy srebrnym odpowiednikiem Pink Gold jest Dimod ring? Wiem,ze ktoras z Wizazanek wrzucala porownanie tych srebrnych odcieni jakis czas temu, ale wyszukiwarka w ogole nie znajduje mi zadnych wynikow.

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Legendary red to ciepła czerwień, ma w sobie odrobinkę pomarańczowego, wg mnie jest dość intensywny, na pewno nie jest to kolor stonowany i zachowawczy Zależy pewnie też od karnacji, ja mam dość ciemny odcień skóry i ciepły odcień więc jak dla mnie jest to idealny odcień czerwieni, który regularnie noszę

Zobacz ten link http://vejjs.blogspot.com/2015/11/se...legendary.html - wg mnie tutaj kolor jest idealnie oddany.

Natomiast Classic Wine jest całkiem innym kolorem Jest to ciemna, głęboka czerwień, ma faktycznie kolor ciemnego czerwonego wina. Jest kolorem eleganckim, właściwym na każdą okazję, to mój ulubiony kolor Semilaca, warto go mieć
Bardzo Ci dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz Mysle, ze Legendary red jest tym czego szukam, choc obawiam sie, ze moze byc nieco neonowy

Natomiast Classic Wine na zdjeciach w necie wydaje mi sie tak pieknym kolorem, ze tez odczuwam ptorzebe jego posiadania Zreszta odobnie burgundy wine ma dla mnie w sobie cos urzekajacego

Stary 2016-02-13, 23:21   #802
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny a czy srebrnym odpowiednikiem Pink Gold jest Dimod ring? Wiem,ze ktoras z Wizazanek wrzucala porownanie tych srebrnych odcieni jakis czas temu, ale wyszukiwarka w ogole nie znajduje mi zadnych wynikow.

http://2.bp.blogspot.com/-NvYpjoJESZ...52824%2529.JPG
z google, to brokatowe srebro
Stary 2016-02-13, 23:24   #803
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Tu chyba nie chodzi o odcień skóry, a jej jakby... Tonację? Nie wiem, jak to ująć. Nie jestem ekstremalnie blada, mam dłonie takie jak... Większość.

Playazka pokazała Frappe - u mnie on jest kompletnie inny, bardziej róż.
Frappe zostawiam na nastepne zamowienie Kolor mi sie podoba, ale nie chce 3 stow wydac na zakupy lakierow.

Dziewczyny polecam Wam za to 128 Pink Marsmlow (cos takiego:P) - bardzo fajny odcien, dzis potraktowalam nim wszystkie pazury, efek bardzo elegancki

Stary 2016-02-13, 23:26   #804
kliwia
Zakorzenienie

tak strona semilike padłą :/

wg mnie diamond ring to siostra pink gold i gold disko :yes:
foto z netu:
Stary 2016-02-13, 23:27   #805
wewelinka
Zadomowienie

Ja odpuszczam zamawianie. Myślę że będzie jeszcze okazja.... Np dzień kobiet
Stary 2016-02-13, 23:28   #806
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
tak strona semilike padłą :/
mam nadzieje ze pozniej nie beda mieli jakis bledow bo zamowienie zrobilam zanim padla
Stary 2016-02-13, 23:31   #807
meggie94
Rozeznanie

Dobrze, że ja jednak sobie odpuściłam i wcześniej zamówiłam tylko 031, 051 i cleaner

Stary 2016-02-13, 23:45   #808
kliwia
Zakorzenienie

udało się

oczywiście najpierw wywalilo mi wszytsko co miałam juz wlozone od rana do koszyka. dobrze ze sobie na mojej whish liście zanzcazylam ktore to lakiery
semilke - dodal sie do koszyka, zaplacilam, wiec luuzik, wszytsko sie udalo.

CHociaz juz mialam 3 przypadki gdzie transakcje payu nie doszly do skutku w roznych sklepach internetowych. NIe wiem z czego to wynika. Jakby transakcja znikala w eterze.
Stary 2016-02-13, 23:53   #809
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
udało się

oczywiście najpierw wywalilo mi wszytsko co miałam juz wlozone od rana do koszyka. dobrze ze sobie na mojej whish liście zanzcazylam ktore to lakiery
semilke - dodal sie do koszyka, zaplacilam, wiec luuzik, wszytsko sie udalo.

CHociaz juz mialam 3 przypadki gdzie transakcje payu nie doszly do skutku w roznych sklepach internetowych. NIe wiem z czego to wynika. Jakby transakcja znikala w eterze.
a ja mam zdublowane zamowienia i w jednym mam semilike a w drugim nie i oczywiscie platna kompletna w tym gdzie go nie ma, mam nadzieje ze to wyprostuja
Stary 2016-02-14, 00:41   #810
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
a ja mam zdublowane zamowienia i w jednym mam semilike a w drugim nie i oczywiscie platna kompletna w tym gdzie go nie ma, mam nadzieje ze to wyprostuja
A to ten Semilike mial dodac sie do koszyka? Bo mi tez nic sie nie dodalo:/ Myslalam, ze oni sami dodaja ten lakier.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
wioleta20
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości