Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 21:49   #3661
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość





Nie wiem
Idź, powinno być fajnie
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 21:51   #3662
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kilaneczko, to wstrzeliłaś się w ten sam produkt, co i ja żeby załapać się na darmową niespodziankę od C.

Dziewczyny, dzięki za gratki, sama sobie zazdroszczę niespodzianki

Co załadować do koszyka w S...
A Ty dostałaś ten zestaw? Jestem ciekawa jak się sprawdza.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 21:52   #3663
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5618133 8]Bez szans. Niestety nie posiadam żylastego pytona W każdym razie żywego [/QUOTE]

Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 21:55   #3664
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Na dobranoc chce tylko zwrocic uwage ze z strony TF na Sephorze znikl baner o rzodkiewach
Ten baner znikł dawno temu. Ja się ich zapytałam od razu po tym jak tutaj ktoś wkleił zdjęcie - dostałam po kilku minutach odp, że jeszcze nie jest aktywny i mam zapamiętać kod, bo jutro będę mogła go wykorzystać Potem jakoś usunęli to info ze strony. Szkoda, że nie będzie tej promo, tylko jakieś badziewne próchniaki, co już były wcześniej. Napaliłam się na tamte, a te chyba odpuszczę
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 21:57   #3665
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam wieczorowo

Nate, trzymam kciuki za pracę 😊



Never, dobrze że tak się skończyło.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 21:59   #3666
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Ktoś dzisiaj pytał o miniatury perfum - mam na zbyciu z Estee: Modern Muse, Beautiful i Pleasures.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:01   #3667
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ojejciu za chwilę mój tysięczny post

A to moje futerko, co wtarabaniło się na poduchę i udaje, że przecież to JEJ legowisko
Jakie słodkości
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 22:01   #3668
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A Ty dostałaś ten zestaw? Jestem ciekawa jak się sprawdza.
Nie, zestawu nie dostałam.
Pewnie i tak genialny nie jest
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:02   #3669
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

NEVER proszę o recenzję http://www.fragrantica.pl/perfumy/Lo...ute-13526.html
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:02   #3670
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak się kończą u mnie domówki jak nie kutango to butelka, zapraszam .

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



0,5 cm od oka, dostałam denkiem mam bliznę na luku briowym i nosie. Operowałam to razem z nosem ale i tak widać .
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:03   #3671
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Kjd3 (znowu mi się sypie cytowanie) - ja pytałam
Ale akurat nie chcę EL. Szukam np. Dahlii Givenchy, Dot MJ, tego czarnego Cavalli...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 22:06   #3672
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Kurde, to już nieelegancko Pewnie na maksa niezręcznie im powiedzieć żeby wnikliwie wczytali się w zapro

Osobiście w ogóle nie lubię czegoś takiego żeby na imprezy z alkoholem wlec się z dzieciakami. To nie na miejscu.
Nie mówię o posiadówce przy 1 piwku, bez przesady. Ale wielogodzinne biesiady gdzie leje się wóda? Nie-ee.
W ogóle zapraszanie dzieci wiąże się z kosztami, my za dziecko powyżej 7 lat płacimy jak za dorosłą osobę, za dziecko od 2 do 7 - połowę. A wiele osób, które bierze dzieci ze sobą, wcale do koperty więcej nie dokłada...
A co do tego, że znajomi mówili, że wezmą dzieci, to w sumie z TŻ się nie odzywaliśmy, liczymy, że to przemyślą. My dla dzieci miejsc rezerwować nie będziemy, najwyżej posiedzą na kolanach.
A w ogóle koleżanka opowiadała mi, że na jej weselu ciotka wzięła dwie córki, mimo, że dostałą zaproszenie bez dzieci. Posadziła je obok siebie (mimo winietek) i te jej córki zajęły miejsca innym gościom..............
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:21   #3673
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Właśnie się zakochałam... W szmince Armani Rouge Extasy 604 Dlaczego w S nie ma Armaniego? Powinni zabrać Douglasowi wyłączności

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie, zestawu nie dostałam.
Pewnie i tak genialny nie jest
Też dostałaś same gratisy? Ja wybrałam Turnaround, ale jeszcze nie używałam.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:24   #3674
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak się kończą u mnie domówki jak nie kutango to butelka, zapraszam .

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------



0,5 cm od oka, dostałam denkiem mam bliznę na luku briowym i nosie. Operowałam to razem z nosem ale i tak widać .
Pjona, tez mam blizne nad powieka, juz malutka bo wszystko sie wygoilo na szczescie. Zabawilam sie w szewca i chcialam fleki sama wymienic,tak sie zamachnelam ze kombinerki z tym gwozdzikiem z fleka siuuup w oko
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:26   #3675
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić, że jeden brązer mini too faced wykończylam juz .
Uuu dziki szał
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jutro napadam na aptekę, bo dziś już nie dałąm rady jeszcze po drodze do domu wstąpić. A ile mi Morbid sprzedał sposobów na Octenisept podobno jest genialny na podrażnienia po goleniu, również intymnym dobry dla dzieci, zwierząt, wszystko można nim praktycznie jechać. Kupuję dużą butlę szczególnie że mój mąż często głowę goli i zawsze ma podrażnienia. To mu będę banię psiukać



To dobrze działa na celulit ta bańka chińska? Jak tak to mi by się przydało, jak nigdy nie miałam tak ostatnio tak mi wlazł na uda i tyłek że szok
No po moim tragusie bardzo mi Octenisept pomógł w gojeniu
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:27   #3676
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

są tu jakieś perfumoholiczki jeszcze czy wszystkie śpią ?

ładne to
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Th...rfum-6744.html
?

bo spodziewam się ze raczej tego nie powącham nigdzie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:29   #3677
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość


W S. w SCC jest Sephora Beauty Lab, dn. 25-28 lutego, marki: EL, Dr Brandt, Dior, makijaż: Guerlain, Givenchy, Smashbox. Umówić sie można na infolinii
Zachciało mi się jednak róży UD a rozpuściły mnie zniżki i boxy to ciężko mi kupić w pełnej cenie bo na próbki w SCC nie mam co liczyć. Dziękuję bardzo za wiadomość w sumie poza umawianymi makijażami konkretnej marki nie uczestniczylam w takich eventach
Warto?

Co do dzieci ma weselu, rozumiem problem. Sama się denerwowałam, że niektórzy nie potrafili powiedzieć czy z dziećmi będą, płacić za nie trzeba było, praktycznie nic nie jadły tylko latały atomy. Z drugiej strony byłoby mi hm przykro gdyby mi ktoś powiedział wprost, że sobie nie życzy abym przyszła z dziećmi. Mimo, że sama bym ich ze sobą nie chciała brać
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:46   #3678
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
A co tu recenzować, nie znam tej wersji podejrzewam, że to jakaś limitka może być, nuty słabe, nie moje, cytrynka, piździnka i kutafon, żartuje . No powinien być cytrusowy, widzę też fiołek z jaśminem pewnie w bazie by się ujawniły, ot taki podpierdółek zapachowy . Jak lubisz cytrusowe nuty to może i warto zaryzykować .

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Pjona, tez mam blizne nad powieka, juz malutka bo wszystko sie wygoilo na szczescie. Zabawilam sie w szewca i chcialam fleki sama wymienic,tak sie zamachnelam ze kombinerki z tym gwozdzikiem z fleka siuuup w oko
Ups .

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
są tu jakieś perfumoholiczki jeszcze czy wszystkie śpią ?

ładne to
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Th...rfum-6744.html
?

bo spodziewam się ze raczej tego nie powącham nigdzie.
Ładny .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:48   #3679
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Zachciało mi się jednak róży UD a rozpuściły mnie zniżki i boxy to ciężko mi kupić w pełnej cenie bo na próbki w SCC nie mam co liczyć. Dziękuję bardzo za wiadomość w sumie poza umawianymi makijażami konkretnej marki nie uczestniczylam w takich eventach
Warto?

Co do dzieci ma weselu, rozumiem problem. Sama się denerwowałam, że niektórzy nie potrafili powiedzieć czy z dziećmi będą, płacić za nie trzeba było, praktycznie nic nie jadły tylko latały atomy. Z drugiej strony byłoby mi hm przykro gdyby mi ktoś powiedział wprost, że sobie nie życzy abym przyszła z dziećmi. Mimo, że sama bym ich ze sobą nie chciała brać

a wiesz że moje róże wysłane

jutro je w łapki dostanę
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 22:49   #3680
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co tu recenzować, nie znam tej wersji podejrzewam, że to jakaś limitka może być, nuty słabe, nie moje, cytrynka, piździnka i kutafon, żartuje . No powinien być cytrusowy, widzę też fiołek z jaśminem pewnie w bazie by się ujawniły, ot taki podpierdółek zapachowy . Jak lubisz cytrusowe nuty to może i warto zaryzykować .
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:50   #3681
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:51   #3682
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co tu recenzować, nie znam tej wersji podejrzewam, że to jakaś limitka może być, nuty słabe, nie moje, cytrynka, piździnka i kutafon, żartuje . No powinien być cytrusowy, widzę też fiołek z jaśminem pewnie w bazie by się ujawniły, ot taki podpierdółek zapachowy . Jak lubisz cytrusowe nuty to może i warto zaryzykować .
Widziałam ten zapach któryś raz w TKMaxx'ie i się zastanawiałam, bo Lolitki chwalisz, a ja się na nutach nie znam
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:53   #3683
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:54   #3684
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------



Ładny .
a przyrównasz to do czegoś, bo łopatologiczne wytłumaczenie to i tak zbyt precyzyjne dla mnie

Lubię
Cavalli gold, nero, exotica, tiger oud, burbery body odp, manifesto eliksir, ysl elle

spodoba mi się to ?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:01   #3685
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
są tu jakieś perfumoholiczki jeszcze czy wszystkie śpią ?

ładne to
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Th...rfum-6744.html
?

bo spodziewam się ze raczej tego nie powącham nigdzie.
A jest gdzieś w dobrej cenie? Ja nie wąchałam nigdy, ale flakon ładny i lubię Angela, to może by mi się podobał

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a wiesz że moje róże wysłane

jutro je w łapki dostanę
Ja im dałam baty za to anulowanie zamówienia (a nie przelewu ) - napisałam od razu, że nie zapłaciłam, ale to przesada, żeby bez żadnej informacji anulować zamówienie po kilkunastu godzinach. Bystrzaki mi odpisały, żeby im przesłała dowód wpłaty, to poszukają (a napisałam, że na szczęście NIE zapłaciłam)

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-22 o 23:13
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:01   #3686
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

szukam sobie perfum i całkiem spoko mają przeceny na tagomago na niektóre produkty, ja niczego nie klikam ale moze sie któraś skusi. Bronzer za 60 zł nie ma szans zeby go gdzieś w takiej cenie dostać.

http://tagomago.pl/produkt/18128/Est...21g/?folder=93
miałam 1 bardzo fajna była, ale mi się znudziła i wyzbyłam. Tej klikać nie mam zamiaru ale może któraś się skusi.

http://tagomago.pl/produkt/8821/Clin...35g/?folder=93

mam 20 , jeden z moich ulubionych pudrów a ta cena

http://tagomago.pl/produkt/20300/Est...0ml/?folder=93

http://tagomago.pl/produkt/18133/Est...WN1-Rattan-7g/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:06   #3687
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Widziałam ten zapach któryś raz w TKMaxx'ie i się zastanawiałam, bo Lolitki chwalisz, a ja się na nutach nie znam
Ja tylko lubię L de Lolita Lempicka, jedyny zapach który jej się udał . Reszta czyli klasyczne jabłuszka, a te nowe czerwone to już w ogóle nie dla mnie .

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a przyrównasz to do czegoś, bo łopatologiczne wytłumaczenie to i tak zbyt precyzyjne dla mnie

Lubię
Cavalli gold, nero, exotica, tiger oud, burbery body odp, manifesto eliksir, ysl elle

spodoba mi się to ?
Powiem tak- Angela Likierowego gdzieś miałam w samplu i dla mnie był on zintensyfikowaną, słodszą ale to taka słodycz, że aż gorzka się robi klasycznego aniołka. Hm ja bym brała, jak Ci się nie spodoba to opchniesz . Ja tam wolę skórzanego aniołka . Miałam też likierowego Aliena ale poszedł w świat.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Ooooooo widzę, że Tiger Oud jednak się podoba .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:06   #3688
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A jest gdzieś w dobrej cenie? Ja nie wąchałam nigdy, ale flakon ładny i lubię Angela, to może by mi się podobał

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------



Ja im dałam baty za to anulowanie przelewu - napisałam od razu, że nie zapłaciłam, ale to przesada, żeby bez żadnej informacji anulować zamówienie po kilkunastu godzinach. Bystrzaki mi odpisały, żeby im przesłała dowód wpłaty, to poszukają (a napisałam, że na szczęście NIE zapłaciłam)
kupić bym nie kupiła , mam silniejszą potrzebe w postaci YSL Elle (które mi ktoś podpierniczył) i Cavalli Gold ( właśnie wykończyłam, mój ulubiony zapach ever, miałam mieć z wymianki ale się dziewczyna wycofała już po domknięciu wymiany ...)

Moze się będę wymieniać za tego angela ale nie wiem jeszcze czy chce
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:08   #3689
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
szukam sobie perfum i całkiem spoko mają przeceny na tagomago na niektóre produkty, ja niczego nie klikam ale moze sie któraś skusi. Bronzer za 60 zł nie ma szans zeby go gdzieś w takiej cenie dostać.

http://tagomago.pl/produkt/18128/Est...21g/?folder=93
miałam 1 bardzo fajna była, ale mi się znudziła i wyzbyłam. Tej klikać nie mam zamiaru ale może któraś się skusi.

http://tagomago.pl/produkt/8821/Clin...35g/?folder=93

mam 20 , jeden z moich ulubionych pudrów a ta cena

http://tagomago.pl/produkt/20300/Est...0ml/?folder=93

http://tagomago.pl/produkt/18133/Est...WN1-Rattan-7g/
Zaraz nie będzie, handlary trzymają rękę na pulsie .

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

A ja się muszę pochwalić, że skusiłam się na wymarzony zapach w końcu . Co prawda drogi jak cholera i u nas niedostępny ale będę miała .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:10   #3690
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja mialam 18 szwow na twarzy, co wygrałam?:brzyda l:.
Never wojowniczka?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.