jakie znacie makijażowe sztuczki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-25, 14:19   #31
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Mieszam mój zwykły podkład z bazą rozświetlającą z Avonu - podkład robi sie lekki a twarz wyglada naturalnie
Kiedy braknie mi koraktora uzywam beżowego cienia do powiek.
Stosuje też trik z jasnym cieniem na powiece, pod łukiem brwiowym, dodatkowo nakładam na wewnętrzne kąciki.
A do kresek na linii dolnej powieki tuż na rzęsami dobra są kredki Sephory, wszystkie są miękkie
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 17:53   #32
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Mój sposób na pajaczki na twarzy
Aby ukryć popękane naczynka krwionośne, najpierw używam korektora w sztyfcie w kolorze zielonym. Neutralizuje on zaczerwienienia skóry.
Najpierw rozprowadzam na twarzy fluid. Następnie korektorem robie kilka małych kropek i starannie je rozcieram. Gdy staną się niewidoczne, leciutko je przypudrowuje.świetnie dziła
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 18:02   #33
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

ja mam sposob na duze usta z natury mam dosc duze i pelne, a po takim ich pomalowaniu to sa jak po kolagenie a wiec najpierw lekko je przypudrowuje, potem baardzo delikatnie obrysowuje kontur czekoladowa kredka(ale leciutko!)-tylko podkreslam kontur i ja rozcieram, a nastepnie maluje usta perlowa pomadka lub bladorozowa szminka, wychodzac nieco poza naturalny kontur. są duże
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 09:58   #34
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

ja mam sposób na brwi
1 szczesujemy wszystkie włoski ku dołowi
2 kredką uzupełniamy wszystkie ubytki które teraz widzimy
3 możemy też wydłużyć samą brew
4 na koniec czeszemy brwi do góry
5 nakładamy odżywke
i gotowe
wyglada to bardzo naturalnie a brwi są podkreślone

radze używać kredki w kolorze włosków, kruczo czarna wyglada zbyt teatralnie
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 10:34   #35
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wolę róże w kremie, łatwiej się je aplikuje niż pudrowe. Nie rozstaję się z pudrem brązującym przez cały rok - muskam policzki, skronie, czybek nosa i brodę.
Ja zawsze obawiałam się róży w kremie, że np. się zwarzą (w połączeniu z wszystkimi innymi mazidłami: krem z filtrem, podkład, puder itp). Powiedz Smoczyco jakiego kremowego różu używasz i czy on jest trwalszy od takiego w kamieniu?

Interesuje mnie jeszcze jedna sparawa. Pisałaś kiedyś, że masz jasną cerę. Czy puder brązujący, którego używasz jest też w dość jasnym odcieniu czy po prostu delikatnie go nakładasz. Ja też czasem używam pudru brazującego, staram się niewiele go nakładać, ale i tak po paru godzinach mam efekt odcinających sie plam a mam bardzo jasną cerę i ne wygląda to ładnie .
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 13:01   #36
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez Varinia
Ja zawsze obawiałam się róży w kremie, że np. się zwarzą (w połączeniu z wszystkimi innymi mazidłami: krem z filtrem, podkład, puder itp). Powiedz Smoczyco jakiego kremowego różu używasz i czy on jest trwalszy od takiego w kamieniu?

Interesuje mnie jeszcze jedna sparawa. Pisałaś kiedyś, że masz jasną cerę. Czy puder brązujący, którego używasz jest też w dość jasnym odcieniu czy po prostu delikatnie go nakładasz. Ja też czasem używam pudru brazującego, staram się niewiele go nakładać, ale i tak po paru godzinach mam efekt odcinających sie plam a mam bardzo jasną cerę i ne wygląda to ładnie .
Z tego co pamiętam to Smoczyca używa pudru brązującego Chanel w odcieniu Toundra, jest dosyć jasny.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 13:51   #37
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

biały cień nałożony tuż pod łukiem brwiowym bardzo odświeża spojrzenie

Aha i nie radze mieszać kremu nawilżającego z takowym podkłądem... twarz błyszczy się jak latarnia na Rozewiu
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 13:58   #38
bububuczymorda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 534
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Z tego co pamiętam to Smoczyca używa pudru brązującego Chanel w odcieniu Toundra, jest dosyć jasny.
polecam gerlenowski brazujacy
jestem bialasem, ale mam najciemniejszy odcien- kwestia aplikacji
bububuczymorda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:21   #39
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Dziewczyny a co robicie ze splywajacym pudrem z twarzy:/?? Po kilku godzinach moj makijaz wyglada tragicznie i to wlasnie ze wzgledu na puder.. Nie moge uzywac duzo kremu brazujacego, bo mam za jasna karnacje i niesteyty pojawiaja sie na niej plamy :/


Pamietam jak pekl mi paznokiec przed weselem.. szkoda go bylo obciac wiec wzielam kropelke i go skleilam ;] pozniej paznokiec trzymal sie jeszcze przez tydzien, a po pomalowaniu go lakierem klej nie byl nawet widoczny
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 19:55   #40
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez Varinia
Ja zawsze obawiałam się róży w kremie, że np. się zwarzą (w połączeniu z wszystkimi innymi mazidłami: krem z filtrem, podkład, puder itp). Powiedz Smoczyco jakiego kremowego różu używasz i czy on jest trwalszy od takiego w kamieniu?

Interesuje mnie jeszcze jedna sparawa. Pisałaś kiedyś, że masz jasną cerę. Czy puder brązujący, którego używasz jest też w dość jasnym odcieniu czy po prostu delikatnie go nakładasz. Ja też czasem używam pudru brazującego, staram się niewiele go nakładać, ale i tak po paru godzinach mam efekt odcinających sie plam a mam bardzo jasną cerę i ne wygląda to ładnie .
Cytat:
Z tego co pamiętam to Smoczyca używa pudru brązującego Chanel w odcieniu Toundra, jest dosyć jasny.
Anka - wielokrotnie chodziłam wokół najjaśniejszego pudru Chanel Toundra niczym pies wokół kiełbasy Ale końcem końców nie kupiłam, bo mam dwa inne - używam ciągle i bezustannie najjaśniejszego Guerlaina - teracotta nr 1 oraz najjaśniejszy sypki Amber Bronze Estee Lauder (Sun Kiss). Ale Chanel jest również bardzo jasny i godzien polecenia, uzywa go m.in moja wizażowa bratnia dusza - Hybris, a też jest bardzo jasnolica.

Varinio, pudry które wymieniłam powyżej są bardzo jasne. Nakldam delikatnie to fakt, ale też nie nakładam na całą twarz - efekt naprawdę byłby nienaturalny, maska gwarantowana. Puder nakładam na skronie, kości policzkowe, czubek nosa i brodę. Lekko i delikatnie! Wygląda to super naturalnie. Na policzki można tego pudru nałożyć więcej, na nosek i brodę - maleńko.

Co do kremowych róży - mam całą kolekcję. Nie są trwalsze od pudrowych, używane solo będą się ścierać. Nakładam na podkład po czym pudruję - przypudrowany róż w kremie świetnie się trzyma. Można uzyskać bardzo naturalny efekt i to jest wlaśnie bardzo fajne. Mnie nic się nie waży, mimo filtra, może dlatego, że daję mu sporo czasu na wchłonięcie się. Jakie kremowe róże lubię? Najlepsze są te o dość zbitej konsystencji - używam Diora So Cheek (jest bardzo wydajny) i Clarinsa (Multi Blush). Paleta kolorów Diora mi się średnio podoba, Clarins jest tu trochę lepszy. Od niedawna mam piankowy delikatny róż Guerlaina Bubble Blush - niestety, trochę mnie rozczarował, bardzo nietrwały a jak szybko znika z opakowania! To najmniej wydajny produkt stulecia...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 22:30   #41
Varinia
Raczkowanie
 
Avatar Varinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 201
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Dziękuję Smoczyco za odpowiedź . Chciałam wykończyć mój puder brązujący Lavertu (mam najjaśniejszy odcień, który i tak jest zbyt ciemny dla mnie) ale chyba nie wytrzymam .Zastanawiam się nad trzema z Geuerlaina, które pojawiły sie na KWC. Jeden z nich ma najwięcej opinii wystawionych i są one niezłe, a dwa pozostałe mają kuszące rozświetlacze (w postaci gwiazdeczki), choć trochę mało opinii. No sama nie wiem
Varinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 09:27   #42
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Anka - wielokrotnie chodziłam wokół najjaśniejszego pudru Chanel Toundra niczym pies wokół kiełbasy Ale końcem końców nie kupiłam, bo mam dwa inne - używam ciągle i bezustannie najjaśniejszego Guerlaina - teracotta nr 1 oraz najjaśniejszy sypki Amber Bronze Estee Lauder (Sun Kiss). Ale Chanel jest również bardzo jasny i godzien polecenia, uzywa go m.in moja wizażowa bratnia dusza - Hybris, a też jest bardzo jasnolica.
ale na bank musiałaś coś o tym pisać Smoczyco, że aż tak mi się wryło w pamięć
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 09:38   #43
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

najlepiej potestuj w perfumerii, nałóż interesujące Cię odcienie obok siebie i porównaj
Guerlain ma boskie pudry, ostatnio własnie recenzowałam zimowa limitowankę
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 10:02   #44
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
najlepiej potestuj w perfumerii, nałóż interesujące Cię odcienie obok siebie i porównaj
Ooooootuż to pudry brązujące raczej trzeba przetestować na sobie. Kupując w ciemno tak "wyraźny" kosmetyk, gramy w rosyjska ruletkę .
Terracotta Guerlaina jest dosyć bezpieczna, a Nr 10 - jeden z dwóch ostatnio wprowadzonych odcieni - to chyba najjaśniejszy puder brązujący na rynku (i drobinek w nim jakby mniej niż w Nr 1).
Zimowa Terracotta jest śliczna siłą woli powstrzymuję się, żeby jej nie kupić - to troche ciemniejszy odcień Nr 20. No i bezsprzeczna zaletą jest to, że śniegowa gwiazdka sięga podobno aż do dna pudełka, a nie jest tylko na wierzchu jak różowe słoneczko i niebieskie logo Guerlaina w wersji letniej (która zreszta miała odcień Nr 2 - te limitowanki występują tylko w jednym kolorze - nie ma tu wyboru odcienia). Tak więc, te śliczne rozświetlacze wersji letniej dość szybko "idą się bujać".
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 10:05   #45
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

ja się opierałam, dopóki nie powąchałam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 11:08   #46
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

ja sobie kombinuje (na domowy uzytek:P) i ostatnio zmajstrowałam coś takiego:
wziełam rozświetlacz z avony(cool beige) zmieszałam z cieniem do powiem(mocha) i zamieszałam:P Nałozyłam na powieke i rewelacja.Wyszedł taki dziwny braz ale ładny nie intensywny i lekko opalizujący.I co najważniejsze nie osadza się w załamaniu powieki(nie wiem jak to się fachowo nazywa:P)wszystko jest suchutkie i równomierne.
Niewiem czy to "sztuczka"...ale z pewnością takie kombinowanie nieraz sie opłaca:P
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 13:32   #47
kasia_kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 247
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

żeby mąka ziemniaczana nie była widoczna na twarzy nakładam ją puszkiem i lekko przyciskam do skóry
__________________

kasia_kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 13:40   #48
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

testować pudry, podkłady i co tam jeszcze jest w Rossmanie
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:16   #49
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

To pewnie żadna sztuczka, ale ponieważ jestem ogromną miłośniczką podkreślania dolnej powieki oka zawsze miałam problem z kredką rozmazującą się, poza tym nieraz przekroczylam granicę delikatnego makijażu więc od niedawna zamiast kredki używam brązowego cienia na obie powieki, dzięki czemu oko jest ladnie podkreślone, lekko przydymione i wygląda dość naturalnie pozdrawiam
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 11:55   #50
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Podciągam Moze znajdzie sie wizazanka znajaca sposob na spływajacy makeup
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 12:46   #51
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

torunskagwiazda poczytaj dokladnie, tu juz bylo sporo sposobów
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 08:18   #52
la loba
Raczkowanie
 
Avatar la loba
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 182
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

odswiezam
la loba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:43   #53
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Dziewczyny a co zrobić z zgęstniałym tuszem do rzęs? Próbowałam już z gorącą wodą, ale efekt jest jednorazowy. Dodawanie kropelki wody, po pewnym czasie tusz zaczyna się kruszyć. Czy sa jeszcze jakies inne metody?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:46   #54
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez torunskagwiazda Pokaż wiadomość
Podciągam Moze znajdzie sie wizazanka znajaca sposob na spływajacy makeup
Na spływający make-up polecam puder utrwalający firmy ART DECO. Gotowy makijaż przypudrowujesz delikatnie pudrem art deco. Makijaż trzyma się kilkanaście godzin. Rewelacja!!!
Jeśli masz cere tłustą lub mieszaną, dziewczyny były zadowolone ze skrobii ziemniaczanej.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 12:22   #55
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez torunskagwiazda Pokaż wiadomość
Mój sposób na big rzęsy:maluję je tuszem,czekam aż wyschnie,pudruję ,rozczesuję i nakładam drugą warstwę tuszutylko na specjalne okazje!teraz wasza kolej,podzielcie się tajemną wiedzą

hej to dziala
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 12:35   #56
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co zrobić z zgęstniałym tuszem do rzęs? Próbowałam już z gorącą wodą, ale efekt jest jednorazowy. Dodawanie kropelki wody, po pewnym czasie tusz zaczyna się kruszyć. Czy sa jeszcze jakies inne metody?

najlepiej kupić nowy tusz, a jeżeli uważasz, że psuje się on za szybko to albo pomyśl o jakimś innym albo lepiej dbaj o ten. Nie wtłaczaj powietrza przy nabieraniu tuszu szczoteczką, dokręcaj dobrze i regularnie wycieraj chusteczką resztki tuszu, które zbierają się wokół zakrętki.

Skoro juz piszę o tuszach to ja takie wyschniete używam do podkreślenia brwi- czarne i brązowe. Rozczesują i delikatnie poprawiają kolor, kiedy chce uzyskać bardziej wyrazisty efekt psikam wodą na szczoteczkę z odleglości okolo 20cm. Efekt bardzo naturalny działa na bardzo jasne brwi i na ciemniejsze. Trzeba tylko pamiętać, że tusz musi być naprawde dobrze wyschniety i musi być go minimalna ilość na szczoteczce- nadmiar najlepiej wytrzeć w chusteczkę.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 12:36   #57
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Moj sposob na spapraną czarną, grubszą kreske u nasady rzęs:
maczam liner(pedzelek) w mleczku kosmetycznym,kolejno w cieniu i to co się "poszarpalo" badz tez skrzywilo..taką miksturą zamaluję

Czyli nad czarną kreską(czasami na czarnej kresce) robię kreskę bezową..
Podczas mieszania cienia z mleczkiem kosmetycznym trzeba uwazac by "pasta" byla wystarczająco gęsta i zakryła niedociągniecia bez rozmazywania czarnej kreski.
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 13:51   #58
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

do stwardnialego,wyschnieteg o tuszu dodac kilka kropelek mleczka do demakijazu.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 14:57   #59
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Wertuję kolejne posty na tym forum i już któryś raz czytam, że nakładacie [po wyschnięciu pierwszej warstwy] drógą warste tuszu do rzęs....

otóż moje pytanie jest takie - w jaki sposób?? nie potrafię tego zrobić po wyschnięciu pierwszej z warstw, bo rzęsy są wtedy bardzo sztywne i przez to szczoteczka nie może się 'wsunąć' pomiędzy włoski

będe wdzięczna za wyjaśnienie tej sprawy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 15:44   #60
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: jakie znacie makijażowe sztuczki?

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
Wertuję kolejne posty na tym forum i już któryś raz czytam, że nakładacie [po wyschnięciu pierwszej warstwy] drógą warste tuszu do rzęs....

otóż moje pytanie jest takie - w jaki sposób?? nie potrafię tego zrobić po wyschnięciu pierwszej z warstw, bo rzęsy są wtedy bardzo sztywne i przez to szczoteczka nie może się 'wsunąć' pomiędzy włoski

będe wdzięczna za wyjaśnienie tej sprawy
Ja staram się rozczesywać grzebyczkiem rzęsy zaraz po pomalowaniu pierwszą warstwą i zaraz po rozczesaniu nakładam drugą wartswę tuszu
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.