Oriflame, Face Specialists, Express Repair Day Cream SPF 12 (Krem redukujący zmarszczki mimiczne)

Wygładza zmarszczki mimiczne, zapobiega ich pogłębianiu. Połączenie PotassOx z substancjami nawilżającymi i antyoksydantami gwarantuje odbudowę elastyczności skóry, jej dogłębne nawilżenie i ochronę przed promieniowaniem UV.

Cena: 59 zł / 50 ml

sama nie wiem

Krem jest ogólnie dobry, tzn. delikatnie perfumowany,o dość bogatej, maślanej, aczkolwiek przyjemnej konsystencji.Wchłania się przyzwoicie, nieźle nawilża. Atutem są filtry..aczkolwiek, jak dla mnie, ma jedna poważną wadę-WAŁKUJE SIĘ niemiłosiernie...Bardzo mi to przeszkadza..Rano psuje mi nastrój jak tylko zaczynam robić jakikolwiek makijaż. A nawet , gdy są dni 'bez makijażu', to doprowadza mnie do rozpaczy , gdy przesuwając palcami po twarzy zbieram z niej zwałkowane resztki (?) kremu. Moja poprzedniczka napisała, że krem się nie wałkuje..nie wiem jak to możliwe, ale mój wałkuje się .. i to wcale nie trochę. Próbowałam ten krem na mamie :) Ona też przez pół dnia zbierała go z twarzy :(
Podsumowując: wada jest poważna, pomimo zalet-dyskwalifikacja!

przyjemny

To chyba najprzyjemniejszy z uzywanych do tej pory przeze mnie kremów redukujących zmarszczki mimiczne. Po Lancome i Rubinstein - Oriflame zaprezentował się wcale, wcale...
Kupiłam oczywiscie w promocji, 39 to lepiej niż 59 :), przynajmniej na eksperymenty. Wyczytałam gdzies, że takie kremy naprawdę działają dopiero po roku (!) stosowania a i to, dopóki ich używamy. No, ale każda z nas chce jak najlepiej dla swojej skóry...:)
Opakowanie może być, choc nie lubię tego typu zakrętek - nie zawsze ją prosto założę. Kremik jest dość gęsty, ma delikatny, pudrowy zapach. Wydajny, dobrze się rozprowadza, choć przez chwilę wydaje się mazać. Wchłania się szybko, ale pozostawia lekki film - mam poczucie nawilżenia. Nie nabłyszcza, nie matuje. Nie wałkuje sie, nie podrażnia. Nie wiem, czy pomoze moim zmarszczkom mimicznym, ale chyba też nie zaszkodzi ;).