Perfecta, Fenomen C, Wyrównanie kolorytu nawilżenie, odżywienie, booster na dzień i na noc

Średnia ocena: 3.64/5

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Booster o lekkiej konsystencji „serum to water”. Daje skórze odczucie odświeżenia i lekkości. Polecany jest do pielęgnacji skóry wymagającej wyrównania kolorytu, nawilżenia i odżywienia. Rekomendowany do całorocznej, codziennej pielęgnacji każdego typu cery w każdym wieku lub jako okresowa intensywna kuracja. Booster polecany jest do stosowania pod lub na krem pielęgnacyjny Fenomen C
10% Komplex C - połączenie trzech skoncentrowanych form witaminy C – lipofilowej, liposomowej i hydrofilowej C5300 oraz transporterów SVCT-1 pobudzających transport witaminy C bezpośrednio do komórek skóry. Odpowiada za rozjaśnienie, energizację skóry i działanie antyoksydacyjne. Działa przeciwstarzeniowo, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca zmarszczki. Zwiększa syntezę kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze, a także zapobiega uszkodzeniom skóry spowodowanym przez promieniowanie UV.
Retinol - Stymuluje proces odnawiania i różnicowania komórek, dzięki czemu niweluje oznaki starzenia się skóry. Działa przeciwzmarszczkowo i uelastyczniająco.
Kwas hialuronowy - wiąże wodę i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.

na przebarwienia, przeciwzmarszczkowe, regenerujące, nawilżające, rozświetlające
z pipetą
emulsja
koncentraty i esencje, serum
sucha, z przebarwieniami / defektami, odwodniona

Jest rewelacyjne

Serum daje natychmiastowe nawodnienie skóry, które się długo utrzymuje. Czuć , że cera jest mega nawilżona. Co do zmarszczek , nie wypowiem się bo nie posiadam ich póki co. Skóra buzi jest delikatna,nawilżona.
Zapach prześliczny.intensywny, kwiatowy. Uwielbiam to serum.

Polubiliśmy się

Bardzo przyjemne serum, Subtelnie rozświetla cerę, pięknie pachnie, szybko się wchłania co czyni je niezbędnym elementem w mojej codziennej pielęgnacji. Szkoda, że serum jest takie maleńkie. Mimo to jest warte swojej ceny.

myślałam, że będzie lepszy

Za tą cenę wolałabym kupić inny produkt lub dołożyć trochę więcej i mieć coś lepszego.
Jeżeli chodzi o zapach i konsystencję jest ok. Po nałożeniu buzia faktycznie nabiera kolorytu. To by było na tyle.
Po umyciu buzi blizny są nadal takie jak były, nie rozjaśniły się.
Nie zauważyłam też innych pozytywnych zmian na mojej twarzy.
Wprawdzie wykorzystałam tylko jedno opakowanie i być może moja opinia nie jest wartościowa, ale zaprzestałam ponieważ strasznie mnie zapchał. Pojawiły się zaskórniki i kaszka na czole oraz obok brwi.

Mi odpowiada

Kupiłam serum w promocji 2+2 i używam z różnymi produktami. Nie zauważyłam żadnego szczypania czy podrażnienia jak w przypadku innych produktów z witaminą C.
Serum jak to serum wchłania się szybko, skóra jest gładka. Pod makijaż idealnie się nadaje.
Aplikacja jest bardzo przyjemna, produktu nie trzeba dużo nałożyć.
Tak jak napisały inne wizażanki, niestety producent ładnie poleciał w kulki z opakowaniem. Karton 2 razy większy od buteleczki, ale cóż..serum to produkt, którego używa się mało, więc ta zawartość mi starcza.

Bez efektu

Preparat miły dla oka, wygodna aplikacja, przyjemny zapach. Po pierwszym opakowaniu nie widziałam efektów w działaniu, kupiłam drugie bo było na promocji i stwierdziłam że dam mu szanse przy dłuższym stosowaniu. Niestety po dwóch opakowaniach dalej nie widzę efektów. Miły produkt do nałożenia pod krem.

Lubię

Fajne serum. W ładnej szklanej buteleczce z pipetą. Pomarańczowy kolor, tak jak samego kartonika, lejąca rzadka konsystencja. Przyjemny zapach. ładnie się wchłania, przyjemne w użyciu. Nakładam pod krem na dzień. Nie roluje się. Nadaje ładny koloryt skórze. Jedyny minus to mała jego pojemność. Nie jest wydajne.

Perfecta Fenomen C

Kupiłam ten produkt, ponieważ słyszałam o dobrodziejstwie witaminy C w kosmetykach do twarzy. Chciałam pozbyć się przebarwień oraz uzyskać efekt zdrowej promienne skóry. O ile w trakcie użytkowania produktu zauważyłam, że moja cera jest bardziej promienna i wyglada zdrowiej niż dotychczas, o tyle nie zauważyłam, żeby produkt w jakikolwiek sposób wpływał na przebarwienia. Kosmetyk ma przyjemne w użytkowaniu opakowanie, zachęca również cena, zapach i konsystencja, ale nie zachwycił mnie na tyle, żebym do niego jeszcze wróciła, raczej będę szukać innych produktów z witaminą C.

żadnych widocznych efektów

Kupiłam kilka produktów z tej serii mając nadzieję, że taka kompleksowa kuracja pomoże mojej szarej cerze. Niestety jak to zwykle bywa - na obietnicach się skończyło. Serum ma ładny zapach i lekką konsystencję - koniec plusów. Używałam prawie dwa miesiące (jest dość wydajne) i nie zauważyłam żadnych efektów - skóra nie była lepiej nawilżona i na pewno nie poprawiło i nie wyrównało to jej kolorytu. Nawet w połączeniu z peelingiem i kremem na dzień i noc.
Szklana pipetka jest fajnym sposobem na aplikację

Barwi skórę i ubrania

Niestety, produkt barwi nie tylko skórę, ale i ubrania - co jest dla mnie absolutnie niedopuszcalne. Serum nakładam nie tylko na skórę twarzy, ale także na szyje i dekold. Potrzebowałam zniszczonych 2ch pidżam i jednej jasnej bluzki, żeby stwierdzić, że to on jest winowajcą moich strat. Z tego powodu ablosutnie nie polecam :(
Jeżeli chodzi o działanie produktu to myślę, ze jest w porządku. Ja mam cerę w całkiem niezłej kondycji, więc cudów nie zauważyłam - po prostu utrzymał dobrą kondycję mojej skóry. Z plusów - szybko się wchłania i ma wygodne opakowanie, z którego przyjemnie się korzysta.
Niestety fakt barwienia ubrań skreśla go dla mnie całkowicie.

"bardzo dobrze, dostateczny"

Ze względu na cerę naczynkowa często sięgam po produkty z witamina c. Na chwile zdradzilam witamine c z avy, która jest dość lepka na ten wynalazek, który ma ładny kolor, ładnie pachnie, ładnie się wchlania i lekko nawilża. Wrócę jednak do witaminy c z avy, ma mniej chemii.
Ps. Wyrównania kolorytu brak pomimo codziennej aplikacji.

słaby produkt

Serum zamknięte jest w ładnej buteleczce z pipetą ułatwiającą dozowanie. Dobrze się rozprowadza i ładnie pachnie. To tyle jeśli chodzi o zalety. Nie zauważyłam jakiegoś specjalnego nawilżenia czy wyrównania kolorytu skóry. Serum po nałożeniu na skórę twarzy trochę się lepi co mi osobiście przeszkadza. Zauważyłam też, że po użyciu pojawiły mi się drobne wypryski na policzkach. Odstawiłam je na kilka dni i spróbowałam ponownie. To samo, więc chyba produkt nie dla mnie. Nie kupię go ponownie.

Nie polecam!

Produkt nabyłam mając na uwadze fantastyczne obietnice producenta i dość spore opakowanie! Oczekiwałam boostera o pojemności 30 ml, a tu niespodzianka, o połowę mniejszy produkt znajdował się w kartoniku. To moje niedopatrzenie, które nie ma wpływu na opinię. Sam kosmetyk prócz przyjemnego zapachu i dosyć szybkiego wchłaniania się w skórę nie posiada więcej zalet. Fantazja bardzo poniosła producenta, który tak wiele obiecywał! Pipeta dozująca produkt bardzo słabo radzi sobie z jego nabraniem. Posiadam cerę mieszaną i produkt całkowicie się u mnie nie sprawdził! Trzeba również uważać, by nie nałożyć go za dużo, gdyż wchodzi w zmarszczki i bardzo się roluje. Zupełnie nie nadaje się pod makijaż, więc warto stosować go jedynie na noc. Po „wymęczeniu” i zużyciu całej buteleczki nie zauważyłam efektu nawilżenia, odżywienia i wyrównania kolorytu skóry. Nie polecam!