Avon, Solutions, Clean & Go Package Refresh (Chusteczki oczyszczające do twarzy)

Chusteczki służą do oczyszczania i odświeżania skóry. Usuwają makijaż. Zawierają ekstrakty z rumianku i aloesu. Mają bezalkoholową, hypoalergiczną formułę. Opakowanie zawiera 25 chusteczek.

bleee

Same minusy, plusów nie zauważyłam. A więc:
- strasznie szczypie w oczy
- nieładnie, bardzo chemicznie pachnie
- pieni sie podczas używania
- pozostawia po sobie dziwną, lepką warstwę na skórze
- zmywa baardzo średniawo

Po oczyszczeniu nią twarzy czułam sie bardziej brudna niż przed :/ co ją zupełnie dyskwalifikuje.
Po użyciu chusteczki poleciały w tempie błyskawicznym do kosza, bo nawet do wycierania rąk sie nie nadają ze względu na pozosawianie po sobie tej dziwnej lepkiej warstewki.

Używam tego produktu od:

A WON!

A won mi z takimi wynalazkami!

Postaram się pisać rzeczowo, ale przyznam, że przyjdzie mi to z trudem, bo te chusteczki to jakaś parodia oczyszczania twarzy jest.

Po pierwsze zapach. No - określenie "zapach" to eufemizm. Brzydki zapach nazywamy smrodem.
Po drugie chusteczki te nie zmywają makijażu. Nie tylko wodoodpornej mascary, ale nawet ze zwykłym podkładem, czy cieniem sobie nie radzą rozsmarowując wszystkie te wymieszane ze sobą specyfiki po buzi w formie smug i zacieków.
Po trzecie, kiedy już za pomocą kilku chusteczek i duuużej dozy cierpliwości doprowadzimy twarz do stanu, który można nazwać czymś-w-rodzaju-czystości (przynajmniej na oko) okazuje się, że pozostała na niej lepka, ściągająca skórę warstwa absolutnie nieakceptowalna w przypadku kosmetyku, który ma oczyszczać.
Po czwarte kiedy ta warstwa wyschnie skóra zaczyna się sypać, łuszczyć drobniuteńkimi płateczkami przypominającymi ciutkę łupież i wyglądać jak powierzchnia wyschniętego jeziora. W miejscach drobnych pęknięć naskórka (i tej warstwy pokrywającego go świństwa) tworzą się podrażnienia.

Miłe Panie... BARDZO NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: Użyłam dwa razy w podróży, ale zużyłam pół opakowania.
Ilość zużytych opakowań: Pół i więcej nie będzie.

ochyda!!

Praktycznie wogole nie zmywaja makijazu!!Smierdza i sa strasznie mokre co sie troche zmyje tego pudru to te chusteczki mazgaja ten puder po całej twarzy wogole nie wpijaja makijazu !!Tusz to chyba trzeba zmywac i trzec godzine zeby cos zeszło a jak zajdzie ta chusteczka do oka to z pieczenia nie mozna wytrzymac!Plusow to one wogole nie maja.stanowczo odradzam!!

fujjj

Do mojej tłustej cery absolutnie się nie nadają. Są lepkie, zostawiają na twarzy bardzo nieprzyjemną tlustą powłokę, tusz też zmywają średnio. Kupiłam w promocji za 9 zł więc nie majątek ale więcej nie kupię na pewno.

Ja na raze może być

Ja na razie może być fakt tak błyskawicznie nie usuwa makijażu ale wole wolniej i dokładniej zmyć :) Nie wiem czy kupie nastepne opakowanie ale na pewno chusteczki są bezalkoholowe, hipoalergiczne i dobre na cere tradzikową bo nasaczone rumiankiem (właśnie spisąłam z opakowania )

Od biedy

Nie jest to mój pierwszy kosmetyk tego typu i niestety najlepszy nie jest.Nie usuwa makijażu tak szybko jak powinien.Trzeba się troszkę namęczyć ,żeby zmyć tusz z oczu.Odniosłam też wrażenie,że wysusza cerę.Nie mam absolutnej pewnosci co do składu,ponieważ wyrzuciłam opakowanie,ale z tego co pamiętam chusteczeki zawierały alkohol.
Generalnie spełaniają swoją funkcję, ale z wodą makijaż schodzi szybciej.Najlepsze na wyjazdy.