Atelier Cologne, Cedre Atlas Cologne Absolue EDC

Atelier Cologne, Cedre Atlas Cologne Absolue EDC

Nuty głowy: Cytryna z Sycylii, Bergamotka z Kalabrii, Pączki Porzeczki z Burgundi
Nuty serca: Cedr z Ar-Rif, Jaśmin Marokański, Brzoskwinia
Nuty głębi: Biała Ambra, Papirus z Indii, Wetyweria z Haiti

wody perfumowane
50 - 100ml, <50ml

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 4

Moc cytrusów!

Otwarcie niczym przypomina mi ich Pomelo Paradis jest mocno, cytrusowo, rześko. Jest idealnie na ciepły/wiosenny dzień. Moc cytrysów uderza mnie w nos sprawiając, że czuję się lekko i beztrosko. Praktycznie na mojej skórze nic innego nie czuć. Jest harmonia albo jak kto woli monotonia. Przez cały czas kiedy czuję ten zapach na sobie czuję tylko cierpko/ słodki smak / zapach cytrusów zamkniętych po części w karafce z jakąś wodą a po części leżących na talerzu gdzie ukradkiem kapie z nich sok. Ktoś może powiedzieć, że jest ... nudno, ot tak po prostu zwyczajnie nic się nie dzieje z nim, przynajmniej na mnie on nie zmienia postaci, nie ma rewolucji ani ewolucji.
Uwielbiam cytrusy a Atelier Cologne są mistrzami w tych kreacjach i nie żałuję, że to głównie je czuć na mojej skórze. Chociaż żałuję jednego, że one nie chcą ze mną współpracować - 2 godziny i po sprawie. Nic dłużej.