Tabaiba, Face & Body Aloe Cream (Krem do ciała i twarzy)

Tabaiba, Face & Body Aloe Cream (Krem do ciała i twarzy)

Oryginalny wyrób z Wysp Kanaryjskich, piękny zapach, konsystencja, kolor. Zmieszany z atlantycką bryzą stanowi dla środkowoeuropejskiej skóry wspaniały balsam regenerujący jak i opóźniający starzenie. Przy tym ciekawy, egzotyczny zapach.
Widzieliśmy naturalne uprawy aloe vera na wyspach kanaryjskich-wrażenie nie lada! Poznaj naturalną propozycję z Wysp Szczęśliwych. Krem-balsam na bazie dobroczynnego miąższu ale vera zawierającego ponad 140 aktywnych biologicznie składników. Wyobraź sobie co mogą dla Twojej cery zrobić zawarte w kremie enzymy, witaminy, związki mineralne i biostymulatory. Nawilżenie, regeneracja,pomaga w kojeniu lekkich podrażnień wywołanych np zbyt długim opalaniem, przynosi rozkoszną ulgę. Świeża, młoda cera.

wygładzające, natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa, bez parabenów
w słoiku
bogate
masło
wrażliwa, sucha
balsamy

ulubiony!

Przywiozłam kilka sztuk z Lanzarote za namową koleżanki i... nie spotkałam się nigdy z lepszym kosmetykiem do ciała! Teraz regularnie zamawiam go w internecie, natomiast jest to kosmetyk wielofunkcyjny! Nawilża, natłuszcza i zmiękcza naszą skórę. Ma bardzo bogatą konsystencję - jak masło, ale nie jest tłusty i dosyć szybko się wchłania. Zapobiega utracie wody z naskórka.
Ma piekny świeży zapach, który kojarzy mi się z wakacjami i wylewaniem go litrami na ciało po sparzeniu się tamtejszym słońcem :)
Bardzo dobrze łagodzi poparzenia słoneczne.
Same ochy i achy :) Polecam każdemu zaopatrzyć się w zapas będąc na Wyspach Kanaryjskich - tam kosztuje ok 2-3 euro, u nas już w granicach 40 zł, ale jest wart swojej ceny.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Bardzo fajny krem

Dzięki niemu polubiłam produkty z aloesem. Krem łatwo można dozować dzięki zastosowaniu pojemnika z przykrywka. Jest wydajny, mam wrażenie, że się nie kończy.
Ma on konsystencje lekka., szybko się wchłania. Zapach utrzymuje się długo na ciele po użyciu.
Dobrze nawilża, nie obciąża skóry. Stosowałam go też na skóre opalona, wtedy przynosi ukojenie, działa jak opatrunek .

Warto kupić

Kupiłam za grosze na Fuerteventura kilka opakowań i nie żałuje. Krem ładnie pachnie, dobrze nawilża, jest wydajny, pozostaje długo na skórze. Można stosować zarówno na twarz jak i ciało. Szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniach. Ja stosuje głównie jako balsam. Warty zainteresowania

Krem do twarzy i ciała Tabaiba

Krem -ulga dla wysuszonej skóry. Po zastosowaniu wrażenie miłego chlodu, dobrego nawilżenia skóry. Znam od kilku lat, jest świetny i...dużo go w opakowaniu.

Pamiątka z Teneryfy

Ciekawy produkt. Po pierwsze ma przepiękny zapach, bardzo intensywny, długo utrzymujący się zapach aloesu. Po prostu nieziemsko pachnie. W działaniu jest raczej przeciętny. Produkt posiada dość gęstą konsystencję i jasno zielony pistacjowy kolor. Opakowanie jest raczej przeciętne, zwyczajny plastikowy słoik. Produkt nie wchłania się natychmiast, ale po około kilku minutach wnika w skórę i nie pozostawia tłustego filmu. Nawilża, ale nie dogłębnie. To takie powierzchowne szybkie nawilżenie, w sam raz na lato lub dla niewymagającej skóry. U mnie sprawdził się świetnie jeśli chodzi o twarz. W sam raz pod makijaż. Jeśli będziecie na wakacjach w Hiszpanii lub innym ciepłym kraju, gdzie ten produkt jest dostępny za grosze to szczerze polecam kupić i wypróbować. No i duży plus za naturalny skład :)

Spodziewałam się czegoś lepszego

Zapach kojarzy mi się z !lodami pistacjowymi. I to nie jednorazowe skojarzenie, miałam tak przez cały okres używania kremu. Lekko słodki, intensywny, cały czas taki sam, chociaż z produktu korzystałam długo.
Konsystencja raczej rzadka jak na krem, lejąca, nietłusta, bardzo łatwa do aplikacji. Niewielka ilość rozsmarowuje się po całym ciele. Zostawia białą poświatę, która po kilku chwilach całkowicie wchłania się w skórę. Nie pozostawia tłustego filmu, nie czuć tego kremu na ciele długo. Lekko nawilża, ale nie jest to jakiś dogłębne, widoczne działanie. Pod tym względem oczekiwałam czegoś spektakularniejszego, a produkt okazał się zwyczajny.
Całkowicie zadowolona jestem ze składu, w 100% naturalnego.
Brakowało mi gąbki pochłaniającej wilgoć wewnątrz opakowania. Po zakręceniu słoika, od wewnętrznej strony pojawiały się zacieki na słoiku, nieestetycznie to wyglądało po odstawieniu słoika na półkę. Może nie wpłynęło to jakoś szczególnie na jakość samego produktu, ale ja zwracam uwagę na takie estetyczne detale i opakowania nie ocenię na 5.