Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Max Factor, Creme Puff (Puder w kompakcie 2 w 1)

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria

Podkład kryjący 2 w 1 marki Max Factor, pomaga zatuszować drobne niedoskonałości cery i powoduje, że skóra nie świeci się zachowując matowy wygląd przez cały dzień. Zawiera filtry przeciwsłoneczne, które zabezpieczają skórę przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Max Factor Creme Puff dostępny w złotym okrągłym pudełku z gąbką, którą dla zwiększenia siły krycia można zwilżyć przed nakładaniem pudru. Puder 2 w 1 występuje w 10 odcieniach.

kryjące, matujące
prasowany
normalna, mieszana
Krycie
średnie

dyskrecja & komfort:)

zgodnie z tematem: BARDZO DOBRY-GODNY POLECENIA:)Więc polecam, za:-piekną kolorystykę-"zywotnosc" i wydajnosc-komfort uzywania ( choc lustereczko by się przydało, oj tak..)-dyskrecję po zastosowaniu (zadne tam grudki, zaden tam pyłek- idealnie się łączy z bużką)- mozliwosc poprawek, gdy to konieczne( nie nawarstwia się)-ładnie matuje (choc da mnie jak zwykle za krótko;)-stad gwiazdka mniej)-slicznie wygładza buzię-ma ładny zapachDla mnie to taki dyskretny, subtelny po prostu przyjazny puder:)Lubię go mieć:)Polecam, NAPRAWDĘ:)

Świetny

Lubię go za:*ładne kolory (beżowe odcienie, a nie różowe)*dobre matowienie*doskonałe łączenie się z różnymi podkładami (tymi za 50 zł i za 5,50 zł)*wytrzymałość - spadł mi ze 4 razy na kafelki i się nie pokruszył*niezwykłą wydajność - zużyłam dopiero 2/3, a maluję się nim codziennie od ROKUJedną gwiazdkę odejmuję za brak lusterka

wart zakupu

bardzo dobry puder. twardy w konsystencji wiec nie "pyli" przy nakladaniu go pedzlem. drobniusienki, nie odznacza sie na twarzy. wygladza ja i dobrze matuje. ladne kolory. jedyny minus-silny kwatowy zapach (na szczescie szybko wietrzeje)

na razie najlepszy

wciaz szukam lepszego pudru i zdradzam go dla innych.po wielu takich porazkach wracam jednak do niego.ladnie matowi,mozna go uzywac rowniez bez podkladu,wyrownuje niedoskonalosci.a pozatym ma ladne odcienie .dalabym wiecej gwiazdek,gdyby w opakowaniu bylo lusterko.

zapach nie do zniesienia

Puder nie jest zły - dobrze matuje skórę, ładnie się rozprowadza, bez problemu można dobrać kolor ale... Ten zapach...jest nie do wytrzymania - słodki, trwały niczym woń specyfiku na mole. Nie mogę go znieść, dlatego nigdy nie stosowałam tego pudru dłużej niz dwa, trzy dni.

najlepszy

Doskonały produkt za doskonałą cenę.
Najlepszy puder jaki znam.

Jest dość twardy. Nie za twardy - doskonale nakłada się na puszek, ale aplikować można go również przy pomocy pędzla [często to robię] i włoski aplikatora nie przemieniają całej zawartości pudełeczka w pył - odklejają tyle drobinek ile potrzeba.

Puder <b> ładnie matuje </b> na pewno nie na cały dzień - natomiast nie znam takie, który matowiłby na dłużej.

<b> Doskonale łączy się z podkładem </b> . Używam tego pudru od jakichś 10 lat [z przerwami na inne], więc zdecydowanie mogę stwierdzić, że ładnie przylega do każdego podkładu lub do jedynie 'pokremowanej' buzi. Często używam Pan Stika [tejże samej firmy] aby "zamalować" różne "kwiatki" na buzi i cienie przy oczach, pudruję twarz Creme Puffem i.. osiągam bardzo naturalny efekt.

Czasem zdarza mi się, że wieczko od pudełka pęka nim zużyję całe opakowanie - a przyznać trzeba, że kosmetyk ten jest niezwykle wydajny nawet gdy nanosi się go dość często przy pomocy pędzla [starcza na okres 10-12 miesięcy]. Niemniej nie odejmę za to ani jednej gwiazdki, bo to co jest W pudełko to dla mnie rewelacja.

Kosmetyk ma <b> dość intensywny zapach </b>. Bardzo ładny według mnie. Niemniej dość mocny [co czuć tylko w czasie nakładania]. I to nie każdemu może się spodobać.

Przyznam, że jeszcze nigdy nie używałam tego produktu na mokro - mimo tego, że stosuję go od tylu lat. Może kiedyś spróbuję.

Zużyłam pewnie ok. 10 opakowań. Uzywam tego produktu od ok. 10 lat [z przerwami na różne nowinki kosmetyczne - ale zawsze do niego wracam]

świetny

Jest to naprawdę świetny puder. Ja z dobraniem koloru nie miałam problemu. Dobrze matowi twarz nadając jej ładny jednolity kolor.Gładko sie rozprowadza i nie robi smug. Jest taki aksamitny. Wydajny i nawet przy tym wszystkim niedrogi.

fajny, ale kolory :(

Puder jakościowo jest bdb, nie jest przesadnie drogi, daje matowy, dość kryjący efekt, ale miałam problem z doborem koloru: translucent czy transparent jest ciemnobeżowy, nawet mój chłopak się zorientował, że coś za ciemna jestem, a jedyny jasny - candlelight - jest trochę zbyt prosiaczkowy; przypuszczam, że ten problem tyczy głównie osób z jasną cerą, jak moja. Moje trzy gwiazdki tyczą wyboru kolorów, a nie jakości produktu - ta jest na conajmniej ****.

bardzo dobry puder

Wielka szkoda ze nie ma chociaz malutkiego lusterka razem z pudrem:(((..bo naprawde go lubie,ladnie matuje skore i jest baaardzo wydajny,cenowo tez mi odpowiada:)..polecam