Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych z aloesem i keratyną

Naturalny ekstrakt z aloesu posiada właściwości nawilżające oraz łagodzące podrażnienia. Keratyna - naturalny składnik budulcowy włosa wyrównuje jego zniszczoną strukturę. Włosy zyskują jedwabistą miękkość i zdrowy połysk.

Świetna i tania odżywka.

Używam jej od kilku tygodni. Jest bardzo wydajna, można stosować ją na suche i mokre włosy. Faktycznie włosy stają się nawilżone i lepiej się rozczesują

Plusy:
- cena
- zapach
- wydajność
- nawilżenie

Minusy:
- troszkę "przetłuszcza" włosy- trzeba codziennie myć, bo na drugi dzień stają się lekko tłuste.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036248].usefull || 0 }}% pomocna.

słaba

Mam suche włosy i szukałam czegoś łatwego w użyciu, bez spłukiwania i w rozsądnej cenie.
Cena ok, zapach ok, ale ta odżywka po prostu nie działa.
Poza tym zamiast nawilżać to wysusza i obciąża.
Być może to wina moich trudnych do pielęgnacji włosów, ale raczej nie polecam.
Plusy:
+ cena
+ zapach
+ konsystencja

Minusy:
- obciąża
- skleja

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[892959].usefull || 0 }}% pomocna.

zdecydowanie ulubiona odżywka

+ Działanie: Odżywka wyraźnie poprawia stan włosów. Sprawia, że włosy są odżywione, bardzo dobrze nawilżone. Aloes wygładza włosy przez co stają się delikatne i miękkie w dotyku. Działa jak kuracja na zniszczone włosy po

suszeniu czy prostowaniu. Przywraca im życie i widocznie regeneruje słabe włosy. Po regularnym stosowaniu przestały mi również wypadać w takiej ilości jak wcześniej. Włosy świetnie się rozczesuje po tej odżywce;

+ Cena i wydajność - Odżywka kosztuje naprawdę bardzo niewiele. Dziwi mnie, że tak dobry produkt jest dostępny za niewielką cenę w całkiem dużej ilości. Przez rok używam cały czas tego samego opakowania!

+ Dostępność - można go dostać w wielu drogeriach oraz w większych sklepach.

Gorąco polecam tą odżywkę, jest wygodna i łatwa w użyciu, nie trzeba marnować czasu na spłukiwanie, a efekt widoczny od razu po zastosowaniu ;-)

Ilość zużytych opakowań: jedna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[841373].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - gradientowe kropki

zdecydowanie jedna z lepszych na rynku!

odzywke polecila mi znajoma fryzjerka.
Jest DOSKONALA!!!
Wlosy pieknie sie rozczesuja,nie obciaza za bardzo jesli stosuje sie ja na mokre wlosy.
Pieknie pachnie,dosc wydajna i co najwazniejsze dziala!
Wlosy sa blyszczace,wygladzone,delikatne w dotyku,pieknie sie rozczesuja.
Widac poprawe po stosowaniu tego produktu:)

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[692625].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez efektu

Pokonałam (z zaciętości) to opakowanie, ale po raz kolejny nie kupię.
Włosy ani nie są miękkie, ani nawilżone, z rozczesywaniem też nie najlepiej.

Nie polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodnie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[222738].usefull || 0 }}% pomocna.

jakosc odpowiednia do ceny

jedna z lepszych odzywek z tzw nizszej półki
za 7 złotych spisuje się całkiem nieźle
włosy się po niej nie elektryzują, doskonale się czeszą i nie puszą
jesli ktos podobnie jak ja nie uzywa lokówki ani prostownicy, a suszarka tylko w nagłym wypadku to odzywka jak najbardzej się nada
osobom które czesto bezposrednio "maltrerują" swoje włosy nie wiem czy cos pomoze
ja miałam zniszczone przez słonce i odzywka spisała się na 4 gwiazdki Używam tego produktu od; dawna
Ilość zużytych opakowań: 1.5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[166491].usefull || 0 }}% pomocna.

Hm... lepsza niż żadna..:/

PLUSY:
1. Bardzo wydajna
2. Włosy są baardzo gładkie i miłe w dotyku: jak przeczesuję ręką włosy, to nie ciągnę ani za jeden włosek, po prostu jak po maśle;) Takie leciutkie i sypkie!...

MINUSY:
1. ...ale to wszystko tylko w dotyku. Od strony wizualnego efektu: BEZNADZIEJNIE. Włosy po niej są przyklapnięte (a na pewno nie używam jej za dużo). Tego co czuć w dotyku w ogóle nie widać, niestety. Wręcz wyglądają gorzej niż przed użyciem: suche, bez połysku i tak niezdrowo.. Mama zapytała się mnie czy się wysypiam, bo po moich włosach widzi, że jakaś zmęczona muszę być... :P
Bardzo słabo się układają. Głównie oczywiście jeżeli chodzi o "podinesienie" ich i zwiększenie objętości.
2. Nieładny zapach, taki trawiasty.
3. Efekt odżywienia doraźny. Po kiilku razach użycia trwa najwyżej przez 1, 2 kolejne mycia.

NEUTRAL: ;)
Jest jedna ciekawostka: włosy po tej odżywce mogą być jednoczśnie odżywione i zdrowo WYGLADAJACE:) Dzieję się tak po pierwszym myciu włosów bez odżywki;) Myję włosy co 2 dni. Pierwsze 2 mycia z odżywką kończą się słabym efektem, natomiast 3ie mycie(już bez odżywki) jest zadowalające. Ale i tak efekt nie powala na kolana... tak sobie. I ta "ciekawostka" zdarzyła się zaledwie 2, 3 razy.

Ogólnie skonczyło się to tak, że używam jej kiedy wiem, że nie będę wychodzić z domu. Tak, żebym mogła jej nie używać kiedy się szykuję na wyjście kiedy indziej. Nie mogę się doczekać aż mi się skończy:/

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[147737].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzeżcie sie!

Nigdy wiecje tego badziewia! dzieki niemu pozbyłam sie połowy włosów i nabawiłam sie UCZUILENIA na plecach!!!!! Które nie schodiz mi do dziś czyli od jakiś dwóch miesięcy! Nie zmianiałma w tym czasie żadnego kosmetyku, więc jestem pewna że to to dziadostwo mi tak zniszczyło moje piękne gładkie plecki :( Ale czego ja sie spodziewałam po kosmetykach za 3 zł które od kilkunastu lat nie zmineija składu... Były sa i będą do niczego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[140679].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem pod wrażeniem

Kupiłam tą odżywkę z braku większego asortymentu w sklepie i wcale nie żałuję;) Moje włosy stały się miękie w dotyku, lśniące i jakby bardziej nawilżone. Czasami mieszam tą odżywke z Hot Liss Loreala i jak na razie nie widać żadnych negatywnych skutków po użyciu prostownicy:) Na prawdę produkt warty wypróbowania!!!

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[137249].usefull || 0 }}% pomocna.

kaczeńcowo-trawiasta:D

Kiedys w jeden z takich dni pod tytułem "mam wewnetrzną potrezbe kupienia czegokolwiek" wybrałam sie do Natury. Wypadło to akurat w czasie kiedy miałam obsesję na punkcie pielegnacji włosów (z reszta jeszcze mnie nie puściło). Wzrok mój padł na najnizszą półkę. Patrzę sobie-jakaś odzywka w satomodnym opakowaniu, widywałam ją jeszcze jak byłam mała. A co mi tam, wąchłam sobie wszystkie warianty jakie były. Mój nos zatrzymał się na tej właśnie odzywce. zapach przywiódł mi na myśl dzieciństwo, jak tata w moje urodziny albo w ich okolicach brał mnie na wyprawę na kaczeńce. W takicvh okolicznościach nie mogłam jej nie kupić:) Po uzyciu (zastrzegam,ze wszystkie odzywki używam zmieszane z olejkiem rycynowym i robie z nich makę na moje umeczone prostowaniem włosiątka) byłam zdumiona:eeek: takich lśniących i gładziutkich włosów chyba nigdy jeszcze nie miałam!! Do tego nawet po myciu szamponem pachniały kaczeńcami:D cudo nad cuda:D czy obciaża włosy?? tym bardziej tak szybko przetłuszczające sie jak moje?? nie wiem, bo jak wspominałam uzywam jej w sposób niekonwencjonalny. Po zabiegu zmywam maseczkę szamponem, więc odzywka nie pozostaje na włosach.

Kupię,ale nie za szybko, bo jeszcze mi zejdzie z tym 0,5 litrowym opakowaniem:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 0,5-litrowego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[135341].usefull || 0 }}% pomocna.