Sephora, Creme de douche (Krem pod prysznic)

Sephora, Creme de douche (Krem pod prysznic)

Krem pod prysznic z witaminami A, E i F, olejkiem carthame, natłuszcza i odżywia. Dostępny w różnych kolorach i zapachach, m.in. wanilia, róża.

Śliczny zapach! Tylko zapach...

Przechodząc koło Sephory, nie mogę się powstrzymać, żeby jej nie odwiedzić :) No i pewnego dnia podczas zakupów sięgnęłam po ten produkt.
Trzeba przyznać, że ładnie pachnie i żaden inny produkt do kąpieli się z tą zapachową gamą nie równa.
Jednak krem mało się pieni, przez co jest mało wydajny, bo trzeba używać go dużo.
No i nie robi niczego szczególnego dla ciała. Po prostu pachnie.
Za tą cenę... Chyba nie za bardzo się opłaca, patrząc na ceny innych porduktów do kąpieli, które mają nieco więcej właściwości. Ale może jeszcze kiedyś się skuszę...

Używam tego produktu od: Trzech m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno.

tylko te

Oceniam wersję : jeżyna z czerwoną porzeczką. Ten krem pod prysznic jest boski. Ma cudowny zapach. Jest delikatny , nie podraznia , nie uczula. Jest kremowy, bardzo dobrze się pieni. Ja kupiłam trzy produkty w cenie dwóch więc bardzo się opłaca.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

Nieziemska czekolada

Kupiłam przez przypadek, bo była promocja, że żel i balsam był w cenie 1 i to był strzał w dziesiątkę :) To jeden z lepszy żeli jakie kiedykolwiek miałam. Mam zapach czekoladowych pralinek i jest to po prostu obłędny zapach, ale mi bardziej przypomina zapach słodkiego kakao i pachnie bardzo naturalnie. Konsystencja jest jakby trochę wodnista, niczym prawdziwe kakao :) Jest dość wydajny, a zapach na skórze utrzymuje się dość długo. Żel jest trochę drogi, ale na pewno go jeszcze nie raz kupię i wypróbuję też inne zapachy.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Ten zapach... :)

Największym plusem tego kremu jest oczywiście zapach( vanilla creme brulee),który jest wręcz obłędny,po myciu zostaje na skórze. Mogę go wąchać i wąchać. Co do reszty właściwości to też jest bardzo dobrze- pieni się porządnie, delikatnie nawilża skórę. Pół gwiazdki odejmuję za opakowanie,które jakoś do mnie nie przemawia...

Ilość zużytych opakowań: 1.

Aż chce się zjeść

Używałam zapachu czekoladowych pralinek.Tak samo jak pachniał w tubce, tak samo przyjemnie pachniał na skórze. To tego był bardzo wydajny, starczył na ponad 2 miesiące.
Ze względu na cenę odjęłam jedną gwiazdkę.

Na pewno kiedy pojawi się w promocji nabędę go. Szczególnie, że bardzo podobał mi się za zapach.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Przyzwoity

Bardzo przyjemny żel pod prysznic. Ma cudowny zapach( mam vanilla creme brulee), ładne opakowanie, fajnie się pieni, nie wysusza,dobrze myje. Po użyciu skóra jest miękka i pachnąca. Kupię, jeśli znajdę go w fajnej promocji ;)

Używam tego produktu od:stycznia

Genialny zapach

Na krem skusiłam się dzięki zapachowi monoi, który nie często można spotkać w kosmetykach, a który uwielbiam. Bardzo umila kąpiel.
Działanie kremu jest dobre, świetnie się pieni (zaznaczam, że używam gąbki, więc o pianę o wiele łatwiej), pozostawia skórę pachnącą.

Skóra po użyciu jest czysta, krem nie wysusza.
Ma wygodne opakowanie, które nie wyślizguje się z mokrych rąk, łatwo jest je otworzyć, tuba jest elastyczna, dzięki czemu krem można zużyć w całości.

Cena jest znośna jeśli bardzo lubi się jakiś zapach, bo w tym produkcie będzie on bardzo wiernie odwzorowany. Natomiast jeśli zapach to kwestia drugorzędna, można sobie go podarować i kupić żel o podobnym działaniu w niższej cenie.

Używałam tego produktu przez: ponad miesiąc

Tylko zapach!

Plusy:
+ Zapach
+ Wydajność

Minusy:
- Cena
- W ogóle się nie pieni!!

Miałam czekoladowy i truskawka-malina.
Ogolnie, nie polecam, no chyba, że są w przecenie, bo warto tylko dla zapachu

Używam tego produktu od: używałam w wakacje

do... :D niczego

bez sensu calkiem ten zel
+ jedynie za zapach

- tuba sie otwiera w transporcie, wyslizguje z reki
- wyciska sie za duzo
- POTWORNIE RZADKI (w sensie, ze konsystencja rzadka)
- zapach krotkotrwaly
- calkowicie nic nie robi ze skora

po sephorze spodziewalam sie czegos wiecej. taki drobiazg, kiedys moze zuzyje ten zel ktory mam ale na pewno nastepnego nie kupie.
kupilam go, uzylam kilka razy i przestawilam gdzies na tyl lazienki, gdzie stoi i czeka az zabraknie innych, lepszych zeli konkurencyjnych firm. (a ze mam z 10 w zapasie to troche poczeka) :P

Używam tego produktu od: kilkakrotnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej tubki

Oj, nieeee!

Zachwyciło mnie bogactwo kolorów i smakowitych zapachów - nic bardziej mylnego, niestety...
Myślałam, że za tą cenę dostanę porządny kosmetyk, niestety...

Krem może i ładnie pachnie, ale bezpośrednio w tubce, na skórze jego żywotność jest krótka. Nie zauważyłam też jakiejś nadmiernej pielęgnacji czy czegoś w tym rodzaju.

Myślę, że pośród tańszych kosmetyków znaleźć można lepsze jakościowo kremy czy żele pod prysznic.

nie wart ceny

Jest to kosmetyk w cenie (jak na żel) wysokiej, więc można by się spodziewać równie wysokiej jakości. Tymczasem jest po prostu zwyczajny - tzn. dobry, lecz bez rewelacji. Nie wydaje mi się, żeby odbiegał na plus od tych tańszych od niego 2-, 3-, a nawet 4-krotnie...

Zapach, owszem, bardzo przyjemny, ale sam zapach nie jest wart takiej ceny, bo przecież tanie żele też mają nieraz rewelacyjne zapachy i porównywalną - jeśli nie wyższą - jakość.

W dodatku - kiepskie zamknięcie, opakowanie się nie domyka, może się łatwo otworzyć i wylać podczas transportu.

Używam tego produktu od: już nie używam

ladnie pachnie, nic wiecej

Zawsze mi sie podobaly te kolorowe buteleczki w Sephorze. Postanowilam sobie raz jedna kupic i padlo na czekoladowy zel pod prysznic.
Jestem troche rozczarowana, gdyz nie pieni sie on zbytnio dobrze. Zapach czekolady jest wyczuwalny, ale wedlug mnie zbyt slabo. Bardzo szybko znika ze skory.
Cena bardzo wysoka w stosunku do jakosci. Mysle, ze mozna kupic lepsze zele za o wiele nizsza cene.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: koncze peirwsze