Natura Siberica, Krem na noc `Kladonia śnieżna`

Natura Siberica, Krem na noc `Kladonia śnieżna`

Cladonia śnieżna - pobudza aktywną regenerację komórek i skutecznie spowalnia proces starzenia się skóry.
Oligopeptydy normalizują metabolizm komórek skóry, retinol wygładza skórę a witamina F reguluje równowagę lipidową.
Ekstrakty z rumianku, nagietka i wiązówki błotnej regenerują komórki, łagodzą podrażnienia, zmiękczają i chronią skórę.

na noc
dojrzała
regenerujące
bez silikonów, bez parabenów
z pompką
bogate

Łagodzący

Dla mojej skóry ten krem przede wszystkim przynosi uczucie ukojenia. Ma delikatną, kremową konsystencję, dozuje się go pompką. Zapach jest ledwo wyczuwalny. Po każdym nałożeniu go na twarz mam uczucie uspokojenia skóry. Po miesiącu używania moja skóra zrobiła się widocznie bardziej miękka i gładka. Nie uczulił mnie. Niestety na mojej mieszanej cerze szybko zaczyna się błyszczeć i troszkę zapycha pory. Nie widzę też żadnego działania na pierwsze zmarszczki, jakie mam :)

Ok, choć liczyłam na więcej

Mimo całej fascynacji eko pielęgnacją oraz marka Natura Siberica, i wreszcie magicznym składnikiem cladonią śnieżną, która na Syberii wciąż rośnie nawet w temperaturach -50 stopni i potrafi być w takich warunkach wciąż zielona, jakoś nie przypadł mi do gustu.
Chyba najbardziej przez konsystencję i strukturę, którą pozostawia po wchłonięciu się kremu - nawet godzinę po nałożeniu mam wrażenie, że moja buzia jest czyś oblepiona. I też zapach jest taki tłuszczowy..... - tzn. z eko punktu widzenia fajnie, że nie dodali żadnego zapachu do kremu - przynajmniej ftalanów mniej - ale z drugiej strony jestem już widocznie rozpuszczona zwykłymi drogeryjnymi kosmetykami, które fajnie pachną i lepiej się wchłaniają.......sama już nie wiem.....może jednak to coś ze mną nie tak.....?