KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Lancome Poudre Blanc Neige (Puder prasowany)

4,2 na 55 opinii

blondyna_pl
    14 września 2010 o 13:29
    5 / 5
    CUDEŃKO!!!
    Puder ten kupiłam jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych, nie powinien się różnić od tych dostępnych u nas. Puder ma delikatną konsystencję, przepięknie pachnie, jest bardzo trwały, nie tworzy efektu maski, jest prawie niewidoczny przez co twarz nabiera naturalnego wyglądu. Kosmetyk jest bardzo wydajny, w eleganckim opakowaniu z lusterkiem i gąbeczką. Po prostu mój KWC, jak mi się skończy na pewno kupię kolejne opakowanie, wart swojej ceny. :) Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1

agabil1
    6 listopada 2004 o 20:46
    3 / 5
    niezły,ale...
    jednak spodziewałam się czegoś lepszego.Może jestem zbyt wymagająca?Kolorek dość ładny,delikatne rozświetlenie,drobno zmielony...sama nie wiem co,ale coś mi w nim nie pasuje. :D ...

Delie
    16 stycznia 2004 o 15:28
    4 / 5
    Delie
    Jeden z moich pierwszych pudrów z górnej półki. Daje ładne, satynowe wykończenie,średnio matowi,a na twarzy wygląda naturalnie. Średnio wydajny, ale może to ja się nim za często mazałam ;). Przerzuciłam się na pudry sypkie i raczej do niego nie wrócę, ale zwolenniczki pudrów prasowanych powinny być z niego zadowolone.

mala-czarna
    22 kwietnia 2003 o 11:51
    4 / 5
    bardzo dobry
    Faktycznie - ciężko go w Polsce dostać, ale gdy komuś zależy... ;)Daje bardzo ładne, rozświetlone wykończenie makijażu a co więcej - efekt ten utrzymuje się dość długo.Jest wydajny, bo nakłada się go dość mało i na sam koniec malowania.Nadaje się również na codzień - efekt nie jest zbyt intensywny.

JazzyW
    22 sierpnia 2002 o 10:53
    5 / 5
    swietny
    Zaproponowalam, wiec tylko pozostaje mi ocenic i raz jeszcze podpisac sie pod recenzja.