Sothys, Gommage Exfoliant (peeling)

Sothys, Gommage Exfoliant (peeling)

Delikatnie złuszcza martwe komórki oraz wygładza szorstką skórę. Zapewnia skórze jedwabistą gładkość. Bardzo delikatna, elastyczna konsystencja z mikrokapsułkami o świeżym, naturalnie uzyskanym zapachu. Nadaje się dla każdego rodzaju skóry, z wyjątkiem cery bardzo wrażliwej. Dla skór szorstkich, chropowatych, wysuszonych, z zaskórnikami. Zarówno dla skór grubych, jak i cienkich. Zaleca się stosowanie tego preparatu przed lub po opalaniu, a także przy długotrwałym stosowaniu samoopalacza. Glówne składniki:

Mączka owsiana - właściwości łagodzące i zmiękczające

Wosk pszczeli - właściwości łagodzące

Guma ksantanowa - nadaje produktowi jedwabistą konsystencję i zapewnia skórze wyjątkową gładkość

Cena: 94 zł / 50 ml

Cudo!

To najwspanialszy kosmetyk jaki do tej pory miałam mozliwość używać. I nie będę sie dużo rozpisywać na jego temat bo poprostu jest to zbędne. Może i zapach nie jest zbyt przyjemny może i konsystencja powinna byc inna... ale jeśli weźmiemy pod uwagę efekty zastosowania tego peelingu to wszystko inne może iść w zapomnienie. A mianowicie... skóra po nim jest idealna!- jędrna, odżywiona, rożswietlona i aksamitnie gładka. Nawet neiwiem jak opisać efekt bo brak mi poprostu słow i wyrażeń ;P Twarz jest poprostu idealna, zmieniona, odrazu widać kolosalną różnicę, znikają wszelkie krostki, zaskórniki i niedoskonałości. Nie raz byłam u kosmetyczki na różnych maseczkach, peelingach itp...i nigdy nie uzyskałam podobnego efektu! To mój KWC!!!! Gorąco polecam- cena może odstraszać...sama dopeiro teraz sie dowiedziałam ile on kosztuję- po zgłoszeniu go przez recenzentke bo miałam to szczęście że będąc za granicą dostałam go w prezencie. I mam tylko nadzieję że uda mi sie go znależć w polskich sklepach niedaleko mnie albo zamówić przez internet. A i juz zbieram pieniążki na jego zakup :):):)

Używam tego produktu od: roku (zostało troszeczke na dnie na specjalna okazję)