L'Oreal Paris, Body Expertise, Sculpt Up (Lekki żel modelujący brzuch, uda i pośladki)

Natychmiastowy efekt napinający. Odnowione kształty ciała: bezpośrednio po rozprowadzeniu, polimery napinające zawarte w kosmetyku układają się w niewidoczną siateczkę,
która natychmiast napina brzuch i pośladki.
Działanie modelujące - ciało jak wyrzeźbione
SCULPT UP jest wzbogacony silnie skoncentrowanym składnikiem ujędrniającym, aby wzmocnić włókna podporowe i pomóc "uporządkować" strukturę skóry.
Skóra jest ujędrniona i bardziej sprężysta.

Cena: ok. 40 zł / 200 ml

Dobry

Wiadomo, że cellulitu nas nie pozbawi, ale na pewno ładnie ujędrnia skórę, fajnie napina, nie wysusza, chociaż po jego aplikacji potrzebowałam jeszcze czegoś mocniej nawilżającego moją skórę. Dość przyjemnie pachnie i nie daje efektu chłodzenia ani rozgrzania skóry, czego bardzo nie lubię w produktach przeciw cellulitowi.

jakość nieadekwatna do ceny

+ przyjemny zapach
+ delikatny efekt chłodzenia
+ dość szybko się wchłania
+ wygodne opakowanie, pozwala zużyć krem do końca
+ wydajny

- efekt wyszczuplenia/wymodelowania zero
- efekt ujędrnienia na poziomie zwykłego balsamu nawilżającego
- "niewidoczna siateczka" kompletna bzdura
- wysoka cena nieadekwatna do jakości, połowę tańsze kosmetyki z Eveline czy Ziaji z jego kategorii są o niebo lepsze

Używam tego produktu od: 3,5 msc
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

ideał!

Jak dla mnie był to strzał w 10tke! Odchudzałam się dość drastycznie w tamtym roku i wiadomo było, że im gwałtowniej spada waga tym bardziej skóra się rozciąga. Ten balsam zdziałał cuda. Niesamowicie wygładzał, napinał i ujędrniał skórę. Stosowałam regularnie przez 2 miesiące, po odstawieniu go efekt nie zniknął :)
jedynym minusem jest trudna dostępność, bo z tego co sie orientuje nie mozna go juz raczej nigdzie dostać, ani na allegro ani w aptece czy drogerii :(

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

najlepszy!

Plusy:
- ujedrnia, moja skora od dawna nie wygladala tak dobrze, jest wyraznie wygladzona i napieta
- wygladza
- szybko sie wchlania
- przyjemnie pachnie
- napina
- lekka konsystencja
- wydajny

Minusy:
- efekt faktycznie utrzymuje sie podczas stosowania

Używam tego produktu od: ok 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobry

Nie wierzyłam, że będzie skuteczny - a jednak!
Nie pomoże na większy celulit, nie odchudzi o 5 kg, ale na lekko "obwisłe" uda z delikatnym celulitem - jak najbardziej :)
Skóra z czasem staje się gładsza, bardziej napięta, te celulitowe grudki powoli znikają (mam niewielki celulit). Oczywiście pomaga nie tylko sam krem, ale i masaż, szczypanie, etc. jaki robię przy okazji.
Ładnie pachnie - pudrowo-świeżo, przyjemna, niekleista konsystencja.
Jednak jest niewydajny :( tu minus.
I trudno dostępny (kolejny minus).
Polecam kobietom potrzebującym delikatnego ujędrnienia, napięcia skóry, wygładzenia.
Na większe kłopoty z celulitem czy tłuszczykiem na pewno nie pomoże (i moim zdaniem pomogą tylko ćwiczenia i porządna dieta).
Kupuję w promocji za ok. 34 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-go

Boski

najlepszy jaki miałam. A było ich mnóstwo :O
wyraźne napięcię zaraz po wmasowaniu.
Zapach cudowny
Konsystencja ok
wydajnosc- 1,5mca stosowania rano i wieczorem (często w ciągu dnia)-głównie na brzuch ale nie tylko.
Szukam dalej...ale tego napewno kupię powtórnie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez 1,5mca
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

chyba najlepszy ujędrniacz

Kupiłam go w Bootsie razem z żelem antycellulitowym i muszę przyznać, że w porównaniu z tym drugim wypada o niebo lepiej. Konsystencja jest bardzo przyjemna, żel dobrze się wchłania, ale nie za szybko. Ma fajne, lekko połyskujące pod światło drobinki, które są naprawdę lekko widoczne na ciele. Działanie widać po pierwszym zastosowaniu - skóra jest jędrna, napięta, taka zwarta. Stosowałam na brzuch, uda i pośladki i jedno opakowanie wystarczyło mi na 4 miesiące przy raczej regularnym, codziennym stosowaniu - więc jest wydajny. Byłam naprawdę w szoku, bo do tej pory nawet droższe, apteczne specyfiki nie dały rady tak ujędrnić i lekko podnieść mojej pupy! I co najważniejsze - działa antycellulitowo. Dużo skuteczniej niż jego stworzony w tym celu brat. Różnica była zauważalna. No i do tego ślicznie pachnie i nie lepi się. Warto go kupić.

Używam tego produktu od: rok

REWELACYJNY

Stosuje(stosowałam tylko na nogi na uda, więc to oceniam. Napina odrazu, wyrównuje i wygładza idealnie, skóra gładka , napięta i błyszcząca. Zapach dla mnie apteczny, pudrowy , ale nie przeszkadza. Wizualnie nogi super ale odstawiony bez regularnego stosowania, wracają do pierwotnego stanu.
Ale i tak jest dla mnie najlepszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Najlepszy sposób na skórę po odchudzaniu

W ostatnim czasie schudłam z rozmiaru 42 do rozmiaru 38. Łatwo można się domyślić, że skóra na brzuchu (i nieco mniej na udach) nieestetycznie wyglądała. Akurat w drogerii to cudo było na promocji, więc zdecydowałam się na zakup. Na drugi dzień pobiegłam kupić jeszcze kilka opakowań.

Plusy:
+ od pierwszego użycia czuć napięcie i ujędrnienie skóry
+ efekt nie znika przez cały dzień, nawet po kąpieli
+ dobrze się wchłania
+ dobrze nawilża
+ już po tygodniu stosowania wyraźnie widać różnicę w napięciu skóry
+ przyjemny zapach
+ wydajny (stosuję tylko na brzuch)

Z minusów mogę dać tylko to, że jest trudno dostępny. Niewiele sklepów posiada go w ofercie, a i na allegro ciężko go kupić.

Produkt zdecydowanie polecam dla osób po kuracjach odchudzających

Ilość zużytych opakowań: 1/ w trakcie drugiego

Super nogi !!

Uwielbiam go za to, że napina skórę ;) natychmiast. Jedyny w swoim rodzaju. Nogi są pięknie wygładzone od razu. Cellulit zredukowany. Używam z innymi produktami Loreala. Jest jeden minus.... cena. Dlatego nie używam go non stop. Ale to mój ulubiony ujędrniacz :) wracam do niego kiedy tylko moge.

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: kilka,

ma plusy i minusy :)

Nie jest to produkt antycellulitowy tylko ujędrniający , więc nie bardzo rozumiem rozczarowania niektórych recenzentek tym , ze im cellulit nie zniknął ;)
Nie spowodował u mnie uczulenia czy krost tak jak u poprzedniej recenzentki , skóra po zastosowaniu balsamu była aksamitna , jadnak duża zawartość alkoholu robi swoje i po pewnym czasie zauważyłam wysuszenie .
Szybko się wchłania , konsystencja bardzo dobra .
Nie jest wydajny , a cena dosyć wysoka.
Szybko napina skórę - efekty niestety znikają po zaprzestaniu stosowania , ale tak jest ze wszystkimi tego typu produktami , trzeba chyba wsmarowywać je już do końca życia ;)
Bardzo dobrze się sprawdza w roli ujędrniacza do biustu;)
Podsumowując , wg mnie jest to całkiem niezły produkt .
Nie wiem czy kupię ze wzgledu na słabą wydajność w stosunku do ceny i wysuszanie skóry . Poza tym cały czas testuje i szukam tego "jedynego" najlepszego ;)

Używam tego produktu od:w tamtym roku
Ilość zużytych opakowań:3 tuby

nie dla mnie

używam go od roku. z tym, że cały czas mam to samo opakowanie. pierwsze podejście do balsamu zakończyło się porażką. wcierałam balsam w pośladki, bo tylko tam potrzebuję ujędrniania. musiałam przerwać stosowanie, bo skóra pokryła mi się ropnymi krostami(normalnie nie mam skłonności do krost na ciele). ujędrnienia natychmiast po użyciu nie zauważyłam, a co do długofalowego działania to zaprzestałam używania po 2 tygodniach, po których to cellulit nadal na swoim miejscu, za to usiany ogromnymi bolącymi krostami.

tydzień temu natknęłam się w czasie sprzątania na opakowanie balsamu i zaczęłam znowu używać-czyżby amnezja? efekt ten sam co za pierwszym razem.

Używam tego produktu od:1 rok