KWC LogobyWIZAŻ logo

Wisnia
    16 kwietnia 2006 o 13:47
    4 / 5
    super...
    Zaczę od opisu poniewaz nazwa - misturising gel lekko odboiega od stanu faktycznego. Produkt nie ma wogle konsystencji żelu, jest to wg mnie cos co przypomina baaaaaardzo rozcieńczony żel. Nie klei się, ani nie ciągnie jak typowe żele do włosów. Jest bardzo 'mokre' - takie daje odczucie na włosach zaraz po nałożeniu i tutaj konczy sie jego umiejetnosc nawilzania. Jak wiekszosc dobrych prouktow stylizujacych wlosy krecone wysusza. Ale suszac przu uzyciu dyfuzora mozna miec piękne loki, sama suszarka wychodza one moze troche bardziej napuszone, ale widac wyraznie ze preparat poprawia skręt. Niestety ma powazna wade (ktora uwidacznia sie tylko podczas stosowania) - paskudnie pachnie - jak cala seria Yellow do stylizacji i pielegnacji wlosow kreconych. Jego inna wada jest ciezka dostepnosc w sklepach- ja kupuje go przez internet bo nigdzie w sklepie czy salonie fryzjerskim nie widzialam, ostatnio pokazalo sie troche prouktow tej firmy na allegro. Podusmowywujac: jak na produkt o duzej wydajnosc (trzeba uwazac z iloscia przy aplikacji) i rewelacyjnym dzialaniu oraz niskiej cenie gorąco go polecam. Udoparniac na zapach sie nie trzeba bo znika po wysuszeniu.
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:nie określono